همکاری در فروش شرف انلاین

همکاری در فروش ، نوعی از بازاریابی‌ است که شخص سومی به عنوان همکار در فروش وارد عمل می‌شود. نمایش‌دهنده‌ها می توانند صاحبان وب‌سایت‌ها، کانال های تلگرامی و اینستاگرامی صفحات پرمخاطب در شبکه های اجتماعی باشند که با تبلیغ و یا معرفی کالاهای شرف آنلاین به مخاطبان خود در ازای فروش کالا، از شرف آنلاین پورسانت یا مبلغ ثابت بسیار مناسبی دریافت کنند. برند شرف آنلاین سال‌هاست که در زمینه حکاکی و نقره‌جات فعالیت کرده و محبوبیت آن با توجه به نظرات مشتریان کاملا واضح است.

money-icon-2 همکاری با ما

پورسانت درصدی

در صورت ورود بازدیدکننده از سایت یا صفحه مجازی شما و انجام خرید، درصد شما به حسابتان منظور شده و به حساب بانکی شما واریز می‌گردد. شما با ثبت نام و دریافت لینک اختصاصی به راحتی عضو سیستم همکاری با ما می‌شوید. فقط کافیست لینک را در صفحه مجازی خود قرار دهید. اگر کسی با این لینک وارد سایت شرف‌آنلاین شده و خرید کند، به صورت اتوماتیک درصدی از مبلغ فروش به حساب شما منظور می‌شود. ثبت نام در این بخش برای تمام سایت‌ها، کانال‌های تلگرامی و پیج‌های اینستاگرام آزاد است.

money-icon-1 همکاری با ما

مبلغ ثابت + پورسانت درصدی

اگر صاحب یک سایت یا کانال یا پیج پرمخاطب و پربازدید در فضای مجازی هستید می‌توانید در این بخش ثبت‌نام کنید. در صورت ورود بازدیدکننده از سایت یا صفحه مجازی شما و انجام خرید، درصد شما به حسابتان منظور می‌شود و به حساب بانکی شما واریز می‌گردد. علاوه بر پورسانت مبلغی نیز به صورت ماهیانه و بدون توجه به حجم فروش برای شما واریز می‌شود. برای کسب اطلاع از شرایط منحصر به فرد شرف آنلاین در این بخش به ما پیام دهید.

money-icon همکاری با ما

مبلغ ثابت ماهیانه

اگر صاحب یک سایت یا کانال یا پیج پرمخاطب و پربازدید در فضای مجازی هستید می‌توانید در این بخش ثبت‌نام کنید. مبلغ ثابتی به صورت ماهیانه و بدون توجه به حجم فروش برای شما واریز می‌شود. در واقع شما با قرار دادان بنر در سایت خود مبلغ ماهیانه ثابتی را دریافت می‌کنید که همانند تبلیغات بنری می‌باشد. برای کسب اطلاع از شرایط منحصر به فرد شرف آنلاین در این بخش به ما پیام دهید.

مزایای همکاری با شرف آنلاین

برخی از مهم ترین مزایای همکاری با شرف آنلاین را در زیر مشاهده می نمایید.

مشاوره قبل خرید تا پشتیبانی پس از فروش برعهده شرف انلاین

بدون نیاز به سرمایه تنها با سایت یا صفحه مجازی

پتانسیل درآمد نامحدود

حاشیه سود مناسب به ازای هر خرید

محبوبیت برند و کالاهای شرف آنلاین

تیم شرف آنلاین

با ترکیب نیروهای باتجربه و جوان همراه با تخصص و تعهد از سفارش تا تحویل محصول همراه شما هستیم