دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب

حرز امام جواد برای چشم زخم + نظر آیت الله بهجت در دفع چشم زخم

imam-javad-for-devil-eyes حرز امام جواد برای چشم زخم + نظر آیت الله بهجت در دفع چشم زخم

در این مقاله قصد داریم درباره حقیقت چشم زخم صحبت کنیم و به این سوال پاسخ می‌دهیم که آیا دعای حرز امام جواد برای چشم زخم موثر است یا نه؟ و اگر موثر است چگونه از آن استفاده کنیم؟ همچنین خواهیم گفت که آیت الله بهجت دفع چشم زخم را چگونه توصیه نموده‌اند. اگر مایل به مشاهده متن دعای حرز امام جواد هستید به لینک داده شده مراجعه نمایید وگرنه تا انتهای مقاله همراه شرف آنلاین باشید…

12210-gem-stone-icon حرز امام جواد برای چشم زخم + نظر آیت الله بهجت در دفع چشم زخم آیا چشم زخم حقیقت دارد؟

در چندین آیه قرآن مخصوصا آیات 51 و 52 سوره قلم (و ان یکاد …) به چشم زخم اشاره شده و قرآن آن را حق دانسته است. همچنین «چشم زدن» از نظر عقلى، امر غیر ممکنی نیست و پژوهشگران باور دارند در برخی از چشم‌ها نیروى مغناطیسى ویژه ای نهفته شده که کارائی فراوانی دارد. و با تمرین مى‌توان آن را قدرت بخشید. احادیث اسلامى نیز به طور کلی وجود چنین امری را تأیید مى‌کند. بعنوان نمونه اسماء بنت عمیس خدمتکار پیامبر اسلام (ص) بیان کرد: «گاه به فرزندانِ جعفر، چشم مى‌زنند، آیا تعویذی براى آنها تهیه کنم؟» پیامبر(ص) عرض کردند: «آرى، مشکلی ندارد، اگر چیزى مى‌توانست بر قضا و قدر پیشى گیرد چشم زدن بود!». در نهج البلاغه نیز گفته شده است: «چشم‌ زخم حق است و توسل به دعا براى دفع آن نیز حق است». اما راه مقابله برای دفع چشم زخم چیست؟!

12210-gem-stone-icon حرز امام جواد برای چشم زخم + نظر آیت الله بهجت در دفع چشم زخم دعای دفع چشم زخم آیت الله بهجت

اگر دچار مشکلات و گرفتاری های ناگهانی می‌شوید، احتمالش هست که دچار چشم نظر شده باشید. آیت الله بهجت در کتاب گوهرهای حکیمانه در صفحه 13 میفرمایند: برای جلوگیری از چشم زخم یا باطل شدن سحر، همراه داشتن حرز امام جواد (علیه السلام) مفید است. در ادامه کلیپی از سخنان آیت الله بهجت (کلیپ دفع چشم زخم بهجت ) را می‌توانید مشاهده نمایید که حرز امام جواد (ع) را برای دفع سحر، دفع حسادت دیگران و … توصیه می‌نمایند.

12210-gem-stone-icon حرز امام جواد برای چشم زخم + نظر آیت الله بهجت در دفع چشم زخم دعای حرز امام جواد برای چشم زخم (قوی‌ترین حرز)

توصیه شده ترین و قوی ترین حرزی که می‌توانید برای چشم زخم تهیه کنید، دعای چشم زخم حرز امام جواد (ع) است. بسیاری از بزرگان دین ما درباره دفع چشم زخم از جمله آیت الله بهجت، حجت الاسلام فرحزاد، حجت السلام عالی و … استفاده از این حرز را بسیار توصیه می‌کنند. در ادامه، سخنان حجت السلام عالی کارشناس مذهبی صدا و سیما درباره دعای حرز امام جواد برای چشم زخم آورده شده‌است:

12210-gem-stone-icon حرز امام جواد برای چشم زخم + نظر آیت الله بهجت در دفع چشم زخم نحوه استفاده از دعای چشم زخم حرز امام جواد

دعای چشم زخم حرز امام جواد (ع) به دو صورت صغیر و کبیر می‌باشد لازم به ذکر است که هر دو نوع صغیر و کبیر امام جواد (ع) قابلیت دفع آفات، شرور و بلایا از جمله چشم زخم را دارند. نوع صغیر آداب خاصی ندارد اما نوع کبیر دارای آداب ویژه‌ای از جمله نماز حرز امام جواد است که پیش‌تر به‌طور کامل درباره آداب و خواص حرز امام جواد سخن گفته‌ایم که می‌توانید به لینک مزبور مراجعه نمایید. غالبا این حرز به صورت انگشتر حرز امام جواد، گردنبند حرز امام جواد و بازوبند حرز امام جواد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصولات با بهترین کیفیت و با رعایت آداب در سایت شرف آنلاین تهیه و ارائه گردیده‌اند. در ادامه لیستی از این محصولات را می‌توانید مشاهده و خرید نمایید. برای خرید و مشاهده قیمت حرز امام جواد کلیک کنید.

محصولات دعای چشم نظر امام جواد (ع)

دسته‌بندی محصولات دعای حرز جواد برای چشم زخم

بر روی دسته بندی‌ها کلیک کنید تا تمام محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید
به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

8 دیدگاه در “حرز امام جواد برای چشم زخم + نظر آیت الله بهجت در دفع چشم زخم

 1. ... گفت:

  سلام وقتی تهیه و استفاده و حمل حرز صغیر راحت تر است چرا به دنبال حرز کبیر بریم؟ برای بیماری و چشم زخم و…

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حرز صغیر فقط دو خاصیت برایش ذکر شده: دفع بلا و عاقبت به خیر
   اما حرز کبیر دارای ۸۰ خاصیت استخراج شده و توصیه بیشتری به استفاده از آن شده است.

 2. مهدی دهنوی گفت:

  سلام، آیا حتما باید بر روی پوست آهو نوشته شود؟ و غیر اینصورت اثر ندارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حرز کبیر بلی ولی حرز صغیر را میتوانید روی کاغذ هم بنویسید.

 3. ناشناس گفت:

  موقع خرید اگر قمر در عقرب باشد اشکال دارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر در هنگام خرید مهم نیست قمر در عقرب باشد اما در آداب نوع کبیر آمده است که در هنگام نوشتن و برای اولین بار به بازو بستن قمر در عقرب نباشد.

   1. هاجر گفت:

    خودمان هم میتوانیم حرز را تهیه کنیم؟
    زمانی ک میرویم حمام از خودمان جداش کنیم که خیس نشود؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله اما باید آداب را رعایت بفرمایید.
    بله حتما همین کار را بکنید.

نظر دهید؛ ضمنا اغلب سوالات را در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.