دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب

دعای حرز امام جواد برای افزایش رزق و روزی (نحوه استفاده + بررسی سند)

emama-javad-amulet دعای حرز امام جواد برای افزایش رزق و روزی (نحوه استفاده + بررسی سند)

قطعا براساس آموخته‌های اساسی دین اسلام، تلاش و کوشش معقول شرط اصلی برای بهره‌مندی از ارزاق و نعمات الهی است اما در کنار تلاش، استفاده از ادعیه توصیه شده معصومین به نشانه توکل بر خداوند نیز در افزایش رزق بی‌تاثیر نیست. یکی از این ادعیه، حرز امام جواد (ع) است که در این مقاله به این موضوع پرداخته خواهد شد که آیا واقعا دعای حرز امام جواد برای رزق و روزی مؤثر است یا خیر؟ اگر موثر است چگونه باید از آن استفاده کنیم؟ تا آخر این مقاله همراه شرف آنلاین باشید…

12210-gem-stone-icon دعای حرز امام جواد برای افزایش رزق و روزی (نحوه استفاده + بررسی سند) آیا دعای حرز امام جواد برای رزق و روزی موثر است؟

دعای حرز امام جواد به دو صورت کبیر و صغیر می‌باشد که در حرز کبیر مستقیما به مسأله دفع کاستی در معیشت و رزق و روزی اشاره نموده‌است. برای مشاهده متن کامل دعای حرز امام جواد به لینک مزبور مراجعه نمایید.

بخشی از متن دعای حرز کبیر امام جواد به درخواست از خداوند برای دفع فقر و تنگدستی (فاقه = فقر و نیازمندی) و نبود نقص و بی نیاز در دین و معیشت (زیست مایه = وسیله گذران زندگی) اختصاص داده شده‌است (کتاب مهج الدعوات ص39). تصویر زیر همان بخش از دعای حرز کبیر امام جواد (ع) است که به درخواست از خداوند جهت دفع فقر و تنگدستی و کفایت در دین و معیشت اشاره دارد (در عکس زیر با خط قرمز مشخص شده‌است):

emam-javad-amulet-for-money1 دعای حرز امام جواد برای افزایش رزق و روزی (نحوه استفاده + بررسی سند)

لازم به ذکر است که این دعا به‌صورت ویژه، جهت دفع بلایا و چشم زخم است، اما برای رزق و روزی نیز توصیه شده و در آن اشاره شده‌است که در معیشت  مرا بی نیاز کن. اما نحوه استفاده از دعا برای بهره‌مندی بیشتر از نعمات و رزق و روزی الهی چگونه است؟

12210-gem-stone-icon دعای حرز امام جواد برای افزایش رزق و روزی (نحوه استفاده + بررسی سند) آداب استفاده از حرز امام جواد برای رزق و روزی

همان‌طور که اشاره شد بحث رزق و روزی مستقیما در حرز کبیر آمده‌است بنابراین اگر به دنبال افزایش رزق و روزی هستید (در کنار تلاش مستمر و همیشگی) استفاده از حرز کبیر نیز توصیه شده‌است. اما استفاده از این دعای حرز امام جواد برای رزق و روزی دارای آداب خاصی است که بایستی رعایت شود. استفاده از پوست آهو، لوله نقره با حکاکی خاص، نگارش در ساعات سعد و … از جمله مهمترین آداب این دعای شریف است.

برای مطالعه آداب کامل و خواص حرز امام جواد علیه السلام به لینک داده شده می‌توانید مراجعه نمایید اما رعایت تمامی این آداب برای همگان سخت است بنابراین مجموعه شرف‌آنلاین به صورت تخصصی و با رعایت تمام آداب حدیث حضرت جواد (ع) محصول ویژه پک کامل حرز کبیر امام جواد (ع) را تهیه نموده‌است که با خیال راحت می‌توانید از سراسر ایران با قیمت بسیار مناسب آن را سفارش دهید.

محصول خاص شرف‌آنلاین: پک کامل حرز امام جواد (ع)

این محصول خاص شامل دعای حرز امام جواد (ع) بر روی پوست آهو می‌باشد که به صورت دستی نوشته شده‌است. پوست آهو درون یک لوله نقره گردنبندی قرار می‌گیرد. دعای مخصوص (یا مشهورا فی السماوات….) نیز روی لوله گردنبندی نقره حکاکی شده‌است (مطابق حدیث). همچنین یک عدد بازوبند چرم طبیعی دست ساز نیز از اقلام این محصول خاص است. براساس حدیث امام جواد (ع) بایستی حرز روی پوست آهو نوشته، سپس درون لوله نقره مخصوص قرارداده شود و نهایتا کلا درون بازوبند گذاشته و به بازوی راست بسته شود. پوست آهوی استفاده‌شده در این محصول اصل و طبیعی بوده و با ضمانت اصالت پوست آهو توسط نویسنده مجرب تهیه گردیده‌است (برخلاف ادعیه دیگری که بر روی کاغذ و به‌صورت چاپی هستند). کتابت دعای حرز حضرت جواد روی پوست آهو همراه با رعایت آداب ویژه و در ساعات نیکو و توسط اساتید مجرب انجام گرفته‌است.

12210-gem-stone-icon دعای حرز امام جواد برای افزایش رزق و روزی (نحوه استفاده + بررسی سند) دیگر محصولات حرز امام جواد (ع)

فروشگاه اینترنتی شرف آنلاین به‌صورت تخصصی دارای محصولات مختلفی از حرز امام جواد می‌باشد. برخی از این محصولات دارای حرز صغیر و برخی حرز کبیر هستند که در توضیحات هریک گفته شده‌است. از جمله این محصولات می توان به گردنبند حرز امام جواد ، انگشتر حرز امام جواد و بازوبند حرز امام جواد اشاره کرد. در ادامه لیستی از این محصولات را می‌توانید مشاهده و خرید نمایید.

محصولات حرز امام جواد

دسته بندی محصولات حرز امام جواد

بر روی دسته بندی‎ها کلیک کنید تا تمام محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر حرز امام جواد (ع) (196)

گردنبند حرز امام جواد (ع) (233)

بازوبند حرز امام جواد (ع) (3)

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

33 دیدگاه در “دعای حرز امام جواد برای افزایش رزق و روزی (نحوه استفاده + بررسی سند)

 1. زاهدی گفت:

  سلام من حرز امام جواد سفارش دادم تو رو پوست آهو و لوله نقره میشه به گردنم آوایزان کنم بازوبند برام سخته

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه اکید این است که بازوبند استفاده بفرمایید.

 2. فریده گفت:

  سلام خسته نباشید پک کاملش چقدر هست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای مشاهده قیمت پک کامل حرز امام جواد کلیک کنید.

 3. سمیه گفت:

  سلام…شوهرم سر هر کاری میره یک ماه نشده کار رو از دست میده. به هرکی کاری رو میسپاره تا براش پیدا کنند باز هم یک مشکلی یا وقفه ای در کار میوفته چاره ام چیست….

  1. مریم گفت:

   رفع انباشگی، پاکسازی، فنگ شویی

   1. شیخ جعفر گفت:

    سلام میشه تماس بگیرید [censored]

 4. امیری گفت:

  سلام همسر سابق شوهر دائما برای ما دعا و جادو می‌گیرد زندگی مان خراب شده با این حرز میشود دفع شر کرد و شر این خانم از سر ما کم کرد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله ان شاء الله که موثر است.

 5. حسین گفت:

  عزیزان خداوند در قرآن چندین بار فرمودند من از رگ گردن به شما نزدیکترم از خودتان بهتر میدانم به چه نیاز دارید به هر که خواسته باشد بی نهایت روزی دهم کسانی را تنگ روزی میکنم پس روزی دست خداست برایش هم فرق نمی کند شما چطور آدمی باشی کسانی را میبینیم که اصلا نماز خواندن و قرآن را بلد نیستند پس انقدر دنبال دعا و رمال و غیره نباشید و توکل به خدا داشته باشید هر وقت صلاح بداند میدهد دنبال کسب و کار باشید خدا وقتش برسد میدهد کافر و مسلمان هم ندارد وقتی که انتظارش را نداری نصیبتان میکند فکرتان را خراب نکنید توکل به ایزد منان داشته باشید خداوند ارحم الراحمین است

  1. ناشناس گفت:

   این ها بهونه س خدا راهش رو میذاره جلوت بعد تو هی موندی دهن باز رو به خدا که خدایا هر چی خودت میدونی
   خدا راهش رو میده تو رد میکنی مشکل از توعه پس گردن خدا ننداز

  2. امیری گفت:

   حرز خواصش خیلی زیاده یکی اش روزی هست شما که این همه مثلا علم دینی داری حرز امام جواد نمیشناسی

 6. آرزو گفت:

  سلام این دعای حرز امام جواد برای زبان بند و رزق و روزی هست من همسرم خیلی اذیت میکند و نسبت به کار رفتن خیلی تنبلی میکند تو رو خدا اگه خوبه من هم سفارش بدم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای دفع فقر و تنگدستی و گشایش کار موثر است ولی اساسا هر دعایی در کنارش احتیاج به تلاش هست. اینکه صرفا با یک دعا بخواهیم مشکلات را حل کنیم توقع بجایی نیست.

 7. عماد گفت:

  باسلام و التماس دعا به نیابت تمامی حاجتمندان به شما بزرگواران .
  لوله نقره هم باید داخل بازوبند باشد حتما یا که میشود آویز گردن کرد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه بر این است که با بازوبند استفاده شود.

 8. الهه گفت:

  حرز فقط نوشتنی است خواندنی نیست با خواندن حاجت نمیگیریم لطفا جواب بدهید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برخی ادعیه خواندنی و برخی دیگر نوشتنی هستند.

 9. الهه گفت:

  میخواستم بدانم فقط برای بستن به بازو استفاده میشود نمیشود توی روز ان را بخوانیم اگر میشود طریق خواندن ان را برای حاجت روایی توضیح بدهید ممنون میشوم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   قطعا خواندن حرز نیز بی تاثیر نیست ولی آنچه در حدیث آمده است بایستی آن را به بازو ببندید و قبلش نمازش را نیز یکبار برای همیشه بخوانید.

 10. زنگنه گفت:

  سلام اگر حرز امام جواد روی پوست اهو و گردنبد نقره نباشد اثری ندارد واقعا

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   نمی توان گفت بی اثر است ولی مطابق حدیث باید به بازو بسته شود.

 11. ناشناس گفت:

  سلام خوب

 12. ناشناس گفت:

  سلام گردنبند حرز روی پوست آهو نوشته شده؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   پک کامل حرز امام جواد (ع) روی پوست آهو می‌باشد.

 13. فاطمه گفت:

  سلام من هم امروز به دست رسیده میشود نمازش را شما بخوانید من نمیتوانم یا راهنمایی کنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر از شرف انلاین خریده باشید همراه با محصول توضیحات مربوط به نماز هم ارسال شده است. همچنین با مراجعه به لینک نماز حرز امام جواد می‌توانید جزئیات را مطالعه نمایید.

 14. عادل گفت:

  نماز حرز خودتان از طرف کسی که سفارش داده میتوانید بخوانید برای ما مشکل هست خواندن

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر واقعا توانایی خواندن ندارید می‌توانید یک نفر را به نیابت از خود بگیرید تا نماز را بخواند.

 15. ناشناس گفت:

  عجیب است یک جا میگوییم امام رضا ضامن اهو است یکجا یک امام دیگر گفته حتما حیوان بدبخت را بکشیم پوست بکنیم روش دعا بنویسیم تا پولدار بشویم؟ جان حیوان بگیریم. حیوانی که مخلوق خداست و پوست بگیریم برای طلب دعا و حاجت؟ جور در میاد با عقل دین خدا انسانیت احترام به جانداران و ….؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   پاسخ این سوال چندین بار ارائه شده‌است اما باز مجدد خدمت شما بزرگوار بیان می‌شود:
   اگر داستان مشهور ضمانت آهو را مطالعه کرده باشید به این صورت نقل شده که آهو به امام رضا علیه السلام پناه می‌برد و می‌گوید بچه های شیرخوار دارم که گرسنه‌اند. شما ضمانت من را بکنید تا بروم و به آن ها شیر بدهم و برگردم. بنابراین ضمانت امام رضا علیه السلام برای نجات جان آهو نبوده و فقط جهت دادن مهلت برای شیردادن به بچه هایش بوده‌است (البته بعد از برگشتن آهو شکارچی از جان آهو می‌گذرد). همچنین توجه داشته باشید که ائمه و پیامبر اسلام شکار و ذبح حیوانات را با هدف استفاده مفید از گوشت و پوست آنان حلال می‌دانستند و خود نیز تناول می‌کردند که یکی از مشهورترین روایات در این مورد در بین شیعیان و اهل سنت حدیث “طیر مشوی” است. خود خداوند نیز در قرآن به این موضوع اشاره داشته‌است که نعمات خشکی و دریا را برای استفاده انسان خلق نموده‌است. (البته که در تمامی این حالات منظور استفاده حلال بوده‌است نه از روی آزار و اذیت)

 16. ابوذر گفت:

  سلام کلمه “فاکفنیه” که بعد از معیشت توی متن دعا آمده به چه معنیست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در لغت به معنای کفایت کردن و بی‌نیاز کردن است.

نظر دهید؛ ضمنا اغلب سوالات را در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.