دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب

دعای حرز امام جواد برای افزایش رزق و روزی (نحوه استفاده + بررسی سند)

emama-javad-amulet دعای حرز امام جواد برای افزایش رزق و روزی (نحوه استفاده + بررسی سند)

قطعا براساس آموخته‌های اساسی دین اسلام، تلاش و کوشش معقول شرط اصلی برای بهره‌مندی از ارزاق و نعمات الهی است اما در کنار تلاش، استفاده از ادعیه توصیه شده معصومین به نشانه توکل بر خداوند نیز در افزایش رزق بی‌تاثیر نیست. یکی از این ادعیه، حرز امام جواد (ع) است که در این مقاله به این موضوع پرداخته خواهد شد که آیا واقعا دعای حرز امام جواد برای رزق و روزی مؤثر است یا خیر؟ اگر موثر است چگونه باید از آن استفاده کنیم؟ تا آخر این مقاله همراه شرف آنلاین باشید…

12210-gem-stone-icon دعای حرز امام جواد برای افزایش رزق و روزی (نحوه استفاده + بررسی سند) آیا دعای حرز امام جواد برای رزق و روزی موثر است؟

دعای حرز امام جواد به دو صورت کبیر و صغیر می‌باشد که در حرز کبیر مستقیما به مسأله دفع کاستی در معیشت و رزق و روزی اشاره نموده‌است. برای مشاهده متن کامل دعای حرز امام جواد به لینک مزبور مراجعه نمایید.

بخشی از متن دعای حرز کبیر امام جواد به درخواست از خداوند برای دفع فقر و تنگدستی (فاقه = فقر و نیازمندی) و نبود نقص و بی نیاز در دین و معیشت (زیست مایه = وسیله گذران زندگی) اختصاص داده شده‌است (کتاب مهج الدعوات ص39). تصویر زیر همان بخش از دعای حرز کبیر امام جواد (ع) است که به درخواست از خداوند جهت دفع فقر و تنگدستی و کفایت در دین و معیشت اشاره دارد (در عکس زیر با خط قرمز مشخص شده‌است):

emam-javad-amulet-for-money1 دعای حرز امام جواد برای افزایش رزق و روزی (نحوه استفاده + بررسی سند)

لازم به ذکر است که این دعا به‌صورت ویژه، جهت دفع بلایا و چشم زخم است، اما برای رزق و روزی نیز توصیه شده و در آن اشاره شده‌است که در معیشت  مرا بی نیاز کن. اما نحوه استفاده از دعا برای بهره‌مندی بیشتر از نعمات و رزق و روزی الهی چگونه است؟

12210-gem-stone-icon دعای حرز امام جواد برای افزایش رزق و روزی (نحوه استفاده + بررسی سند) آداب استفاده از حرز امام جواد برای رزق و روزی

همان‌طور که اشاره شد بحث رزق و روزی مستقیما در حرز کبیر آمده‌است بنابراین اگر به دنبال افزایش رزق و روزی هستید (در کنار تلاش مستمر و همیشگی) استفاده از حرز کبیر نیز توصیه شده‌است. اما استفاده از این دعای حرز امام جواد برای رزق و روزی دارای آداب خاصی است که بایستی رعایت شود. استفاده از پوست آهو، لوله نقره با حکاکی خاص، نگارش در ساعات سعد و … از جمله مهمترین آداب این دعای شریف است.

برای مطالعه آداب کامل و خواص حرز امام جواد علیه السلام به لینک داده شده می‌توانید مراجعه نمایید اما رعایت تمامی این آداب برای همگان سخت است بنابراین مجموعه شرف‌آنلاین به صورت تخصصی و با رعایت تمام آداب حدیث حضرت جواد (ع) محصول ویژه پک کامل حرز کبیر امام جواد (ع) را تهیه نموده‌است که با خیال راحت می‌توانید از سراسر ایران با قیمت بسیار مناسب آن را سفارش دهید.

محصول خاص شرف‌آنلاین: پک کامل حرز امام جواد (ع)

این محصول خاص شامل دعای حرز امام جواد (ع) بر روی پوست آهو می‌باشد که به صورت دستی نوشته شده‌است. پوست آهو درون یک لوله نقره گردنبندی قرار می‌گیرد. دعای مخصوص (یا مشهورا فی السماوات….) نیز روی لوله گردنبندی نقره حکاکی شده‌است (مطابق حدیث). همچنین یک عدد بازوبند چرم طبیعی دست ساز نیز از اقلام این محصول خاص است. براساس حدیث امام جواد (ع) بایستی حرز روی پوست آهو نوشته، سپس درون لوله نقره مخصوص قرارداده شود و نهایتا کلا درون بازوبند گذاشته و به بازوی راست بسته شود. پوست آهوی استفاده‌شده در این محصول اصل و طبیعی بوده و با ضمانت اصالت پوست آهو توسط نویسنده مجرب تهیه گردیده‌است (برخلاف ادعیه دیگری که بر روی کاغذ و به‌صورت چاپی هستند). کتابت دعای حرز حضرت جواد روی پوست آهو همراه با رعایت آداب ویژه و در ساعات نیکو و توسط اساتید مجرب انجام گرفته‌است.

12210-gem-stone-icon دعای حرز امام جواد برای افزایش رزق و روزی (نحوه استفاده + بررسی سند) دیگر محصولات حرز امام جواد (ع)

فروشگاه اینترنتی شرف آنلاین به‌صورت تخصصی دارای محصولات مختلفی از حرز امام جواد می‌باشد. برخی از این محصولات دارای حرز صغیر و برخی حرز کبیر هستند که در توضیحات هریک گفته شده‌است. از جمله این محصولات می توان به گردنبند حرز امام جواد ، انگشتر حرز امام جواد و بازوبند حرز امام جواد اشاره کرد. در ادامه لیستی از این محصولات را می‌توانید مشاهده و خرید نمایید.

محصولات حرز امام جواد

انگشتر حرز امام جواد (ع) نقره مردانه و زنانه طرح شش ضلعی عین علی (ع)+ تربت امام حسین (ع)

۵۲۱,۰۰۰ تومان

گردنبند حرز امام جواد (ع) نقره طرح «فاطمه(س)»

۲۸۳,۰۰۰ تومان

گردنبند نقره حرز امام جواد (ع) طرح صالح

۲۹۵,۰۰۰ تومان

انگشتر حرز امام جواد (ع) نقره مردانه و زنانه طرح پنجتن

۴۹۵,۰۰۰ تومان

انگشتر نقره زنانه و مردانه طرح احسان با حرز امام جواد (ع)

۴۲۵,۰۰۰ تومان

گردنبند نقره حرز امام جواد (ع) طرح داود

۳۰۱,۰۰۰ تومان

گردنبند چرم طبیعی با حرز امام جواد (ع) روی پوست بُز طرح نصر (دست نویس)

۱۳۳,۰۰۰ تومان

انگشتر حرز امام جواد (ع) نقره مردانه و زنانه طرح شش ضلعی “و ان یکاد”+ تربت امام حسین (ع)

۴۹۱,۰۰۰ تومان

انگشتر فیروزه نیشابوری نقره دست ساز طرح برشید + حرز امام جواد (ع)

۳۶۵,۰۰۰ تومان

انگشتر عقیق کبود یمنی نقره مردانه و زنانه طرح بهشاد + حرز امام جواد (ع)

۴۳۳,۰۰۰ تومان

انگشتر عقیق سرخ یمنی نقره مردانه و زنانه طرح الین + حرز امام جواد (ع)

۳۵۷,۰۰۰ تومان

گردنبند حرز امام جواد (ع) نقره طرح دایره ای “و ان یکاد” + تربت امام حسین (ع)‌‌‌

۴۰۵,۰۰۰ تومان

گردنبند نقره زنانه و مردانه حرز امام جواد (ع) طرح یا علی

۲۹۵,۰۰۰ تومان

گردنبند حرز امام جواد (ع) نقره طرح دایره ای عین علی(ع) + تربت امام حسین (ع)

۴۰۹,۰۰۰ تومان

گردنبند نقره حرز امام جواد (ع) طرح مقلب القلوب

۳۰۷,۰۰۰ تومان

گردنبند حرز امام جواد (ع) نقره طرح اهل بیت

۳۱۱,۰۰۰ تومان

دسته بندی محصولات حرز امام جواد

بر روی دسته بندی‎ها کلیک کنید تا تمام محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر حرز امام جواد (ع) (169)

گردنبند حرز امام جواد (ع) (162)

بازوبند حرز امام جواد (ع) (3)

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

4 دیدگاه در “دعای حرز امام جواد برای افزایش رزق و روزی (نحوه استفاده + بررسی سند)

 1. ناشناس گفت:

  عجیب است یک جا میگوییم امام رضا ضامن اهو است یکجا یک امام دیگر گفته حتما حیوان بدبخت را بکشیم پوست بکنیم روش دعا بنویسیم تا پولدار بشویم؟ جان حیوان بگیریم. حیوانی که مخلوق خداست و پوست بگیریم برای طلب دعا و حاجت؟ جور در میاد با عقل دین خدا انسانیت احترام به جانداران و ….؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   پاسخ این سوال چندین بار ارائه شده‌است اما باز مجدد خدمت شما بزرگوار بیان می‌شود:
   اگر داستان مشهور ضمانت آهو را مطالعه کرده باشید به این صورت نقل شده که آهو به امام رضا علیه السلام پناه می‌برد و می‌گوید بچه های شیرخوار دارم که گرسنه‌اند. شما ضمانت من را بکنید تا بروم و به آن ها شیر بدهم و برگردم. بنابراین ضمانت امام رضا علیه السلام برای نجات جان آهو نبوده و فقط جهت دادن مهلت برای شیردادن به بچه هایش بوده‌است (البته بعد از برگشتن آهو شکارچی از جان آهو می‌گذرد). همچنین توجه داشته باشید که ائمه و پیامبر اسلام شکار و ذبح حیوانات را با هدف استفاده مفید از گوشت و پوست آنان حلال می‌دانستند و خود نیز تناول می‌کردند که یکی از مشهورترین روایات در این مورد در بین شیعیان و اهل سنت حدیث “طیر مشوی” است. خود خداوند نیز در قرآن به این موضوع اشاره داشته‌است که نعمات خشکی و دریا را برای استفاده انسان خلق نموده‌است. (البته که در تمامی این حالات منظور استفاده حلال بوده‌است نه از روی آزار و اذیت)

 2. ابوذر گفت:

  سلام کلمه “فاکفنیه” که بعد از معیشت توی متن دعا آمده به چه معنیست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در لغت به معنای کفایت کردن و بی‌نیاز کردن است.

نظر دهید؛ در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.