سنگ ماه های تولد

سنگ ماه تولد دی : بررسی تخصصی انواع سنگ ماه دی + خواص + قیمت

garnet-woman-ring-min سنگ ماه تولد دی : بررسی تخصصی انواع سنگ ماه دی + خواص + قیمت

آیا میدانید اصلی ترین سنگ ماه دی چیست؟ مهم ترین خواص سنگ ماه دی چیست؟ مهم ترین سنگ ماه تولد دی لعل یا گارنت می باشد. همچنین بعضی از نگین ها همانند اونیکس، یاقوت سرخ، عقیق و لاجورد نیز دیگر سنگ های ماه دی یا سنگهای فرعی متعلق به ماه دی هستند. نماد حیوان این ماه بز می باشد که متولدین دی با استفاده از گوهرهای نام برده شده قادر هستند بیشترین تطابق و هماهنگی را جهت جذب قدرت ماورائی کائنات و سیاره مخصوص به خود (سیاره زحل) داشته باشند. شرف آنلاین در این مقاله به بررسی ویژگی انواع سنگ ماه دی می پردازد و خواهید فهمید که مهم ترین خواص انواع سنگ ماه دی چیست.

12210-gem-stone-icon سنگ ماه تولد دی : بررسی تخصصی انواع سنگ ماه دی + خواص + قیمت توضیحی درمورد سنگ ماه تولد

تاریخچه سنگهای ماه دی و بطور کل انواع سنگ ماه تولد یک اعتقاد باستانی و مربوط به دوران پیشین می باشد. این قضیه بیان می دارد که هر یک از نگین های قیمتی قدرت های ویژه مرتبط با برج فلکی خود را دارا است و همراه داشتن این گوهر ها در زمان مناسب ویژگی ها و خواص درمانی و یا معنوی دارد. از این گوهر ها برای نشان تعالی و کمال خود باید استفاده نمود. این مساله تشابه خیلی زیادی با علم ستاره شناسی در هندوستان دارد که استفاده کردن از جواهرات مخصوص مطابق با وضعیت سلامتی فرد و متناسب با اتفاقاتی که در زندگی روزمره خود مواجه هستند توصیه می گردد. مجموعه‌ی اطلاعاتی که درباره با سنگ های ماه تولد در وبلاگ شرف آنلاین  ارائه می شود به طور جهانی یکسان اعلام گردیده اند و دسته بندی اصلی به شمار می آیند. ولی باید این قضیه را مورد توجه داشت که در این مقالات صرفا به بیان همین اعتقادات گذشته پرداخته گردیده است و توضیح آن ها به معنی تایید نیست. آنچه که مورد تایید حتمی می باشد همان خواص و ویژگی های درمانی و ماورایی مخصوص هر گوهر است که در احادیث ائمه و معصومین و کتب علمی به آنها اشاره شده‌است.

12210-gem-stone-icon سنگ ماه تولد دی : بررسی تخصصی انواع سنگ ماه دی + خواص + قیمت اصلی ترین سنگ ماه دی : گارنت (لعل)

گارنت را میتوان بعنوان اصلی ترین سنگ متولدین دی ماه در نظر گرفت. گارنت یا لعل نام گروهی از ده گوهر گران قیمت متفاوت با ساختار شیمیایی یکسان می باشد، این گروه از نگین ها طیف گسترده ای از رنگ های قرمز تا نارنجی و زرد، بنفش، صورتی، سبز، قهوه ای، یا حتی سیاه را شامل می شود. شاخصه اصلی تفاوت بین این نگین ها بین در اختلاف جزئی تراکم، رنگ و شاخص شکست می باشد که آن ها را از یکدیگر متمایز می کند. مهمترین و شناخته شده ترین آن ها گارنت سرخ می باشد.

garent سنگ ماه تولد دی : بررسی تخصصی انواع سنگ ماه دی + خواص + قیمت
این سنگ ماه تولد دی همواره در طول قرن ها و امپراطوری های گذشته گوهری محبوب بوده است. درجه سختی این سنگ دی ماهی ها ۷ تا ۷٫۵ درجه بر مقیاس مو می باشد. یکی از قدیمی ترین گارنت های یافت شده، گردنبندی به شکل مهره با گارنت در محل قبر شخصی که سه هزار سال قبل از میلاد مسیح دفن شده بود کشف شده است. این نشان دهنده سختی و استحکام این نوع از سنگ متولدین دی ماه می باشد.

انواع این سنگ ماه دی زنانه و مردانه ممکن است با دیگر نگین های گران قیمت به دلیل تنوع رنگ این کانی اشتباه گرفته شود! ممکن است گارنت قرمز با روبی، نوع زرد گارنت با توپاز گران بها و یا گارنت سبز با زمرد در تشخیص آن اشتباه شود. امروزه نوع گارنت های کشور موزامبیک (شرق قاره آفریقا) به دلیل کیفیت بالای آن ها و دارا بودن رنگ های قرمز بسیار گرم در جهان محبوب می باشد. همچنین این سنگ متولدین دی ماه در آفریقا، ماداگاسکار، آمریکای جنوبی، هند، روسیه، پاکستان و ایالات متحده یافت و استخراج می گردد. گارنت همچنین سنگ ماه تولد بهمن ، اردیبهشت و آبان نیز می باشد. با توجه به خواص و ویژگی هایی که این گونه سنگها دارا هستند تقاضا زیاد و عرضه کم میتواند تاثیر زیادی بر قیمت سنگ گارنت و بطور کلی قیمت سنگ ماه تولد دی داشته باشد. امروزه قیمت سنگ ماه تولد دی گارنت ممکن است با انواع سنگ های قیمتی دیگر برابر باشد اما تفاوت های جزئی در میزان شفافیت و تراش و وزن و… میتواند باعث تغییر و افزایش یا کاهش شود.

خواص جادویی گارنت به عنوان سنگ ماه تولد دی :

گارنت (لعل) سنگ متولدین دی ماه است که یک فیلتر باور نکردنی سلامت برای کل بدن می باشد. این گونه از سنگهای ماه دی در بهبود بازسازی خون، قلب و ریه ها کمک می کند. همچنین این سنگ دی ماه در جذب ویتامین ها و مواد ضروری مورد نیاز بدن یاری می رساند. از نظر احساسی، گارنت توانایی آن را دارد که شخص را از فکر های بیهوده و آزاردهنده رهایی سازد و به تمرکز حواس یاری رساند. این سنگ تولد دی ماه در افزایش اعتماد به نفس فرد تاثیر گذار و موانع را برای احیای احساسات و عشق دوطرفه همچنین تمایلات جنسی برطرف می سازد.

garnet-ring-1 سنگ ماه تولد دی : بررسی تخصصی انواع سنگ ماه دی + خواص + قیمت
این سنگ ماه دی برای زمان هایی که به دنبال اطلاعاتی هستید و در جستجوی آن مراقبه و تفکر می نمایید بسیار تاثیر گزار خواهد بود. همچنین خوب است بدانید که این سنگ ماه تولد دی یک گوهر محفاظ و پوشش می باشد، داده هایی که گاها برایمان الهام می شوند برای آگاهی و درمان معنوی این اطلاعات ضروری می باشد. استفاده از انگشتر گارنت بعنوان انگشتر ماه دی به دلیل انرژی بالای خود قادر است از صاحب خود در برابر انرژی های منفی محافظت کند. این خاصیت سنگ ماه دی زمانی مفید می باشد که شخص در شرایطی قرار داشته باشد که دروغ، تهمت، شایعه و همچنین سخنان منفی در مورد او ایجاد می شود. این گونه از سنگ دی ماه یک محافظ روحی روانی در مکان های خاص و یا در هر زمانی که شخص احساس آسیب پذیری و ضعف می کند است.

این گونه از سنگ های ماه دی سمبل وفاداری و استقامت می باشد. به عنوان آرامش بخش و مرهم درد شهرت دارد. همینطور استفاده از این سنگ بعنوان نگین انگشتر یا گردنبند ماه دی برای خوابی آرام و بدون کابوس مفید است. این سنگ تولد دی ماه محافظ و مانع ورود و تاثیر امواج تاریک می شود. این سنگ ماه تولد دی در افزایش قوای جسمی و پایداری بدنی مفید می باشد. هچنین سبب تقویت عملکرد قلب و عروق و افزایش خون و عملکرد دستگاه تولید خون می گردد. دور کردن خستگی و تحلیل قوای جسمی یکی دیگر از خواص این سنگ تولد دی ماه میباشد. محرک بر اندام های تولید مثل بوده، در بالا رفتن توان جسمی مفید بوده و ناتوانی جسمی را زایل می سازد. استفاده از این سنگ درهر صورت انگشتر یا گردنبند ماه تولد دی در بهبود بیماری هایی همانند التهابات مفصلی، روماتیسمی و بیماری های پوستی تاثیر گذار است. به همراه داشتن این سنگ دی ماه عملکرد کلیه ها و طحال و کبد را تنظیم می نماید. این سنگ ماه دی آشفتگی های ذهنی را برطرف می کند. به دلیل انرژی بسیار بالایش سبب بیداری در زندگی، اعتماد به نفس، شجاعت، اراده و موفقیت می گردد. همچنین گارنت دارای نیرویی می باشد که شخص را با طبیعت مرتبط کرده و کمک کننده در پیشبرد اهداف در زندگی دنیوی است. این سنگ متولدین دی صور فلکی حمل و عقرب بوده و متعلق به چاکرای ریشه می باشد.

برای مطالعه بیشتر و دقیق تر گارنت سنگ اصلی ماه تولد دی به مقاله تخصصی شرف آنلاین درباره شگفتی ها و خواص سنگ گارنت مراجعه نمایید.

12210-gem-stone-icon سنگ ماه تولد دی : بررسی تخصصی انواع سنگ ماه دی + خواص + قیمت سنگ ماه دی : یاقوت سرخ

روبی معروف به یاقوت سرخ یکی دیگر از انواع سنگهای ماه دی و سنگی بسیار کمیاب که همین کمیاب بودن باعث افزایش قیمت سنگ ماه تولد دی از نوع یاقوت شده است و جزو با ارزشمند ترین جواهرات گران بها در طبیعت می باشد که بعنوان سنگ ماه دی زنانه نیز شناخته میشود ولی بهره بردن از خواص آن برای زن و مرد تفاوتی ندارد و میتوان بعنوان یک سنگ ماه تولد دی مردانه نیز در نظر گرفت. این سنگ ماه تولد دی دارای رنگی فوق العاده زیبا از قرمز مایل به قهوه ای تا قرمز روشن همانند شاتوت سرخ رسیده است و به دلیل سختی بسیار بالایش در ردیف دوم بعد از نگین الماس دارای درخشندگی خیره کننده ای است. نوع رنگ، اصلی ترین ویژگی یاقوت سرخ می باشد، این در حالی است که شفافیت این سنگ تولد دی ماه در درجه بعدی اهمیت پیدا می کند. به طور کلی غیرممکن می باشد که یک نگین یاقوت زینتی از نوع با کیفیت آن با وزنی بیش از سه قیراط را پیدا کنید، در نتیجه انواع انگشتر یا گردنبند ماه دی با نگین یاقوت سرخ در اندازه های کوچک موجود در بازار جواهر آلات مورد استفاده قرار می گیرد که بیشتر یاقوت های سرخ زیر سه قیراط تراش خورده می شوند (البته یاقوت سرخ با رنگی مایل به صورتی در ابعاد و وزن های بیشتر موجود می باشد). نکته ای که باید بدان توجه کرد ان است که روبی بسیار مشابه یاقوت کبود است، هر دو جزئی از خانواده کروندوم می باشند. همینطور ماهیت اصلی هر دو آن ها یک ماده معدنی ولی با رنگ جزئی متفاوت تشکیل شده است.

Red-Ruby سنگ ماه تولد دی : بررسی تخصصی انواع سنگ ماه دی + خواص + قیمت

خواص یاقوت سرخ  به‌عنوان سنگ ماه تولد دی :

انگشتر یاقوت سرخ مرتبط با ستاره خورشید می باشد همچنین گفته شده استفاده از انگشتر ماه دی با این نگین برای حفظ سلامت ظاهر و باطن افراد مفید است. در قرون وسطی، مردم بر این باور بودند که یاقوت سرخ سنگی آینده بین بوده و هنگامی که خطر نزدیک باشد روبی تیره می گردد. در قرن های ۱۵ و ۱۶ میلادی، از پودر این سنگ ماه دی به منظور مقابله با سموم و درمان آن مورد استفاده قرار می گرفت. زمانی که پودر یاقوت سرخ را به سطح پوست می مالیدند، گمان می کردند که جوانی و نیروی زندگی را احیا می کند.

برای صد ها سال، سنگ ماه تولد دی را به عنوان گوهر عشق، انرژی، شور و اشتیاق به دلیل تاثیر بر روی چاکرا قلب، همچنین برای قدرت و زندگی عاشقانه در نظر گرفته می شده است. اغلب عناصری که نمادی یکسان با بعضی از نگین ها دارند به یکدیگر نسبت می دهند که برای این نوع از سنگ دی ماهی ها عنصر آتش است همین طور بعضی از ماده های طبیعی را به گوهرهایی خاص نسبت می دهند که این ماده برای یاقوت سرخ، خون است. گفته شده که استفاده از این سنگ ماه دی مردانه و زنانه برای جذب نیروهای حیاتی زندگی و دریافت انرژی و قدرت به شخص دارنده کمک می کند. همچنین این سنگ متولد دی ماه به گوهر شجاعت معروف می باشد که در افسانه ها یک فرد با داشتن یاقوت سرخ قادر است در زندگی بدون ترس از شر و نحسی با نیروی بیشتر به کار و تلاش خود ادامه دهد. همچنین یاقوت سرخ سنگ ماه تولد آذر و آبان سنگ اصلی ماه تولد تیر می باشد.

برای مطالعه بیشتر درباره یاقوت سرخ به مقاله خواص سنگ یاقوت سرخ مراجعه نمایید.

12210-gem-stone-icon سنگ ماه تولد دی : بررسی تخصصی انواع سنگ ماه دی + خواص + قیمت سنگ ماه تولد دی : عقیق

عقیق سنگ ماه تولد دی ماه است که در توده های سخت گرد مانندی در مواد مذاب آتشفشانی تشکیل می شود. به هنگامی که این توده ها گدازه ای شکافته می گردند، اغلب تنوع فوق العاده ای از طرح، رنگ و باندهای متفاوت زیبایی از این سنگ متولد دی ماه تشکیل می شود.

در دوره امپراتوری بیزانس (روم شرقی – قسطنطنیه) کاسه های ساخته شده از عقیق بسیار محبوب بودند، گردآوری این کاسه ها در بین اشراف زادگان اروپایی در دوره رنسانس رایج بوه، به عنوان مثال اکثر موزه ها در قاره اروپا، از جمله مشهور ترین آن ها لوور فرانسه، نمونه هایی دیدنی از این نوع طراحی های عقیق را دارا می باشند. تنها در یک مجموعه بیش از سه هزار نوع عقیق های کاسه ای شکل که توسط مهرداد، پادشاه پونتوس (سرزمینی باستانی در جنوب کشور ترکیه کنونی) گردآوری شده است؛ به عنوان نمونه ای از این می باشد که چگونه در قرن های پیشین، عقیق مورد توجه قرار می گرفت.

در دهه اخیر ایدار-اوبراشتاین از برترین مراکز کنده کاری عقیق در جهان می باشد، روزانه مجموعه ای عظیم از سایر سنگ های قیمتی نیز از سراسر جهان نیز وارد این شهر می شوند. عقیق سنگ ماه تولد دی ، مرداد، بهمن، آبان و شهریور نیز می باشد.

red-yemeni-men-ring سنگ ماه تولد دی : بررسی تخصصی انواع سنگ ماه دی + خواص + قیمت

خواص عقیق به‌عنوان سنگ ماه دی :

عقیق معدنی یکی از شناخته شده ترین سنگ هایی است که برای خاصیت شفا بخشی و بخت آوری مفید و تاثیر گزار می باشد. امروزه از سنگ عقیق بعنوان نگین گردنبند ماه تولد دی و یا انگشتر این ماه بسیار استفاده میشود. به صورت کلی این سنگ ماه تولد دی ماهی ها کمک می کند تا فرد قادر باشد انتخاب بین دوستان واقعی و دروغین را تشخیص دهد. محافظت کودکان از خطر و به ویژه در جلوگیری ترس در هنگام طوفان و رعد برق مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این سنگ ماه تولد دی زنانه و مردانه از نظر فیزیکی به منظور بهبود سیستم انتقال خون، درمان اختلالات پانکراس، و نیز پاکسازی و ترمیم ارتباط بین قلب و ذهن شخص موثر می باشد. برخی دیگر از خواص عقیق سنگ ماه دی این است که حافظه و تمرکز حواس و همچنین پایداری شخص را افزایش می دهد. عقیق با نیروی بالای خود سبب تشخیص حقیقت و نیز تشویق حقیقت گویی به فرد دارنده عقیق می کند همچنین این گونه از سنگ دی ماهی ها شجاعت درونی را افزایش می دهد و در برابر خطر حفظ می نماید. بهبود اعصاب، جلوگیری از اختلالات خواب و استفاده از آن برای تعیین اهداف بزرگ و دست یابی به آن از دیگر خواص عقیق می باشد.
برای مطالعه دقیق تر و کامل تر این نوع از سنگ تولد ماه دی به مقاله تخصصی شرف آنلاین ۰ تا ۱۰۰ درباره خواص سنگ عقیق مراجعه کنید.

12210-gem-stone-icon سنگ ماه تولد دی : بررسی تخصصی انواع سنگ ماه دی + خواص + قیمت سنگ ماه دی : لاجورد

لاجورد Lapis lazuli را میتوان بعنوان سنگ ماه تولد دی ماهی ها در نظر گرفت. یک نوع کانی خاص می باشد که از ترکیب کانی های دیگر تشکیل شده است. سودالیت، کلسیت، لازوریت و پیریت چند نمونه از نگین هایی است که در تشکیل این گونه از سنگهای ماه تولد دی (لاجورد) شرکت دارند. رنگ، شفافیت و ظاهر، بسته به مقدار مختلف از مواد طبیعی تشکیل دهنده آن، متفاوت خواهد بود. این گونه از سنگ ماه تولد دی ماهی ها دارای رنگ آبی عمیق تیره با سفید است.

لاجورد طبیعی به طور معمول در تخته سنگ های معدنی یا در آهک یافت می شود. در رشته کوه های مرتفع افغانستان بهترین کیفیت این گونه از سنگهای ماه تولد دی را که از شش هزار سال قبل فرایند تشکیل آن شکل گرفته را می توان یافت و استخراج کرد. بر اساس داستان های مردم اعصار گذشته این سنگ ماه دی، مورد توجه تمدن های باستانی بین النهرین تا مصر، ایران، یونان و رم بوده است. در نوشته های باستانی آمده که لاجورد در اوایل هزاره چهارم قبل از میلاد مسیح در میان مردم بسیار شناخته شده و قیمتی بوده است.

lapis-lazuli سنگ ماه تولد دی : بررسی تخصصی انواع سنگ ماه دی + خواص + قیمت

خواص لاجورد به عنوان سنگ ماه تولد دی :

نگین لاجورد، جواهر مدیتیش و تفکر می باشد و الهام بخش ما بسوی روح جلاخورده ی انسان است؛ باشد که دریابیم که عشق، جاودانگی و پروردگار هر سه در یک راستا هستند. این سنگ ماه دی دارای طرح های متنوعی می باشد و آن که درخشش عمیق تر و در رنگ آبی درخشان هستند، از انواع دیگر این گونه از سنگ های ماه دی با کیفیت تر و مفیدتر می باشند. از فاکتور هایی برای تعیین اصالت لاجورد، مقدار عمق رنگ، شیارها و خطوط طلائی، که نشان دهنده اصالت و قیمتی بودن آن می باشد، که سبب ایجاد برق خاص و انرژی والا و مثبت، در این سنگ ماه تولد دی ماهی ها می شود.

اگر این سنگ ماه تولد دی بر روی سطح بدن قرار گیرد، موجب بهبود در درمان بیماری، خاصیت شفابخشی و تصفیه کننده زیادی می باشد. طیف های آبی تیره بر روی این نوع از انواع سنگ های ماه دی، کمک بسیاری برای رفع التهابات و تورم گلو می کند. این سنگ دی ماهی ها به تنظیم عملکرد غدد تیروئید و هورمون های تولید شده آن در رفع افسردگی شخص یاری می رساند. لاجورد سنگ ماه تولد دی و بهمن می باشد.

lapis-lazuli-ring سنگ ماه تولد دی : بررسی تخصصی انواع سنگ ماه دی + خواص + قیمت

برخی دیگر از خواص لاجورد سنگ متولدین دی ماه:

* تقویت عملکرد چاکرای پنجم “گلو یا حلق” و چاکرای ششم “چشم سوم و یا پیشانی”
* این نوع از سنگهای ماه تولد دی بسیار پر انرژی و آرام بخش و موجب کاهش حملات روانی می گردد
* این گونه از سنگهای ماه دی موثر در افزایش اعتماد به نفس خود باوری و اراده فرد است
* کمک کننده به درک احساسات، اهمیت به دیگر انسان ها و عواطف دیگران
* تاثیر گزار در تقویت سیستم ایمنی بدن و سیتم دفاعی جسم
* دارای طبعی سرد به اصطلاح خنک کننده و در تسکین التهابات مفید
* موثر در غلبه به بی خوابی، سرگیجه و افکار منفی
* در افزایش سطح خود آگاهی، بینش و هوش کمک شایان می کند
* مفید در بالابردن درک و روشنی ذهن و شهود می گردد
* اکسیری نیرومند برای جسم و تاثیرات معنوی است
* نماد وفاداری، قدرت های روانی، حمایت، شفا، اعتماد به نفس، شادی، عشق، شجاعت
* موثر در پاکسازی میکرب ها و اثری ضد عفونی کننده دارد

12210-gem-stone-icon سنگ ماه تولد دی : بررسی تخصصی انواع سنگ ماه دی + خواص + قیمت سنگ ماه تولد دی : اونیکس

دیگر سنگ ماه دی اونیکس است این گونه از انواع سنگهای ماه تولد دی شباهت بسیار زیادی به عقیق سیاه دارد اما دارای تفاوت های جزئی نسبت به آن می باشد. غالبا این دو گوهر را یکسان می‌دانند. این سنگ یک کانی کالسدونی است که رنگهای مختلفی دارد ولی نوع سیاه رنگ آن محبوبیت و معروفیت بیشتری دارد. سختی این سنگ تولد دی ماه 6.5 تا 7 در مقیاس مو است و از دسته سنگهای محکم و سخت بشمار می آید. مهم ترین معادن این سنگ تولد ماه دی در کشور های برزیل، اروگوئه، آمریکا و هند وجود دارد. احتمالا امروزه اکثرا مردم اونیکس را با رنگ سیاه وسفید میشناسند اما این سنگ تولد ماه دی در رنگ های قهوایی، خرمایی، قرمز و سفید نیز قابل مشاهده است. برای یونانی ها و رومیان اونیکس بسیار محبوب بود و همین نیز یکی از دلایل معروف شدن این سنگ در زمان حال است. اونیکس بعنوان سنگ شانس ماه تولد دی و سنگ ماه تولد دی مردانه شناخته میشود اما در حقیقت استفاده و بهره بردن از خواص این سنگ برای همه متولدین دی ماه یکسان است و بعنوان یک سنگ ماه تولد دی زنانه نیز میتوان در نظر گرفت. 

-سنگ-ماه-تولد-دی- سنگ ماه تولد دی : بررسی تخصصی انواع سنگ ماه دی + خواص + قیمت

خواص اونیکس، سنگ ماه تولد دی

این سنگ شانس ماه تولد دی در کمک به درمان و بهبود بعضی بیماری ها نظیر التهاب، بیماریهای قارچی، سوختگی با آفتاب و زخم های عفونتی مفید است. استفاده از این سنگ بعنوان سنگ ماه دی مردانه یا زنانه در ازبین بردن استرس و مشکلات عصبی بسیار توصیه میشود و باعث ایجاد آرامش خواهد شد. رومیان باستان باور داشتند که این سنگ ماه تولد دی تحت تاثیر خدای جنگ آنها یعنی مارس قرار دارد و آنها را در مقابله با دشمن یاری میکند.

عقیق سلیمانی جهت افزایش قدرت کنترل ذهن و اعصاب و تقویت شهود بسیار موثر است. این سنگ تولد ماه دی شادی و انگیزه را در فرد زیاد میکند و انرژی های مثبت در جهان را به خود جذب میکند. همچنین باعث تقویت و بهبود عملکرد چاکرای اول “ریشه ” و چاکرای سوم “ ناف ” و چاکرای ششم “چشم سوم و یا پیشانی” خواهد شد. در زمان های قدیم این سنگ شانس ماه تولد دی جهت در امان ماندن از کابوس های شبانه و خواب های پریشان مورد استفاده قرار میگرفت. 

دسته بندی محصولات با سنگ ماه تولد دی

بر روی دسته بندی ها کلیک کنید تا محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر عقیق (1165)

انگشتر عقیق یمنی (373)

انگشتر عقیق سرخ (381)

انگشتر عقیق کبود (161)

انگشتر عقیق سبز (178)

انگشتر عقیق مشکی (104)

انگشتر باباقوری (101)

انگشتر عقیق سلیمانی (190)

انگشتر یاقوت سرخ (184)

انگشتر گارنت (165)

گردنبند عقیق (463)

گردنبند عقیق سبز (58)

گردنبند عقیق باباقوری (29)

گردنبند عقیق سلیمانی (73)

گردنبند عقیق سرخ (96)

گردنبند عقیق کبود (75)

گردنبند عقیق یمنی (143)

گردنبند یاقوت سرخ (85)

گردنبند گارنت (51)

نیم ست عقیق سبز (28)

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

12 دیدگاه در “سنگ ماه تولد دی : بررسی تخصصی انواع سنگ ماه دی + خواص + قیمت

 1. moslem گفت:

  سلام آیا انگشتر باباقوری برای دی ماهی خوبه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مشکلی نیست استفاده بفرمایید.

 2. امید گفت:

  با سلام
  امکان استفاده از سنگ ماه تولدهای دیگر هم هست؟
  من میخوام‌ یه گردنبند با سنگ آبی روشن که‌ نوشته برای فروردینه برای یکی که متولد دی هست بخرم چون این رنگ رو دوست دارن
  حالا به نظرتون زشت نیست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر هیچ ضرورتی ندارد که هرکسی از سنگ ماه تولد خودش استفاده کند. میتوان از دیگر گوهرها استفاده کرد و از خواص ارزشمندشون بهره مند شد.

 3. روشنک گفت:

  سلام بسیار عالی بازم افغانستان یک کشور ناشناخته که قیمتی ترین سنگ ها در این کشوریافت میشه لاجورد یک سنگی که به شدت مورد علاقه من است شما ارسال به آلمان هم دارید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   بله کشور افغانستان سنگ های معدنی بسیار ارزشمندی داره
   بله ارسال به اروپا داشتیم. میتونید با بخش پشتیبانی آنلاین سایت در ارتباط باشید تا کامل راهنمایی بشید.

 4. شادکام گفت:

  سلام ببخشید قیمت هر قیراط لاجورد چقدر از کجا مطمئن بشیم لاجورد اصله؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لاجورد آنچنان گران قیمت نیست که قیراطی خرید و فروش شود و شما در حال حاضر یک نگین لاجورد با سایز انگشتری را از قیمت حدود ۳۰ یا ۴۰ هزارتومان به بالا میتونید تهیه کنید.
   برای تشخیص اصالت هم توصیه میکنیم یا از فروشگاه معتبر خرید کنید یا از یک کارشناس و خبره به صورت حضوری کمک بگیرید.

 5. هدیه طاهری گفت:

  سلام خسته نباشید. اون سنگایی که بالا عکسشون رو گذاشتین که شبیه به قلب هستن از اونا هم دارین؟ چطور میشه سفارش داد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   ممنون
   امکان تراش نگین به صورت قلب وجود داره
   لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین ارتباط بگیرید تا به طور کامل راهنمایی تون کنند
   باتشکر

 6. نازنین گفت:

  ببخشید من یک عدد سنگ یاقوت سرخ تهیه کردم چطور متوجه بشم که اصل هست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   لطفا روی لینک روش تشخیص یاقوت کلیک کنید.

نظر دهید؛ ضمنا اغلب سوالات را در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.