قیمت گذاری سنگهای قیمتی

قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

diamond-table قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

برای همگان و به ویژه علاقه مندان به صنعت تجارت سنگ های قیمتی موضوع قیمت هر قیراط الماس و یا قیمت هر گرم الماس مسئله ای پیچیده و صد البته جالب و هیجان انگیز می باشد. برای مثال قیمت یک الماس ۲ گرمی (۱۰ قیراطی) با رنگ نسبتا خوب و درجه شفافیت مورد قبول بیش از ۲۰ هزار دلار می باشد که البته این قیمت گذاری به این آسانی نیست و توضیحات مفصلی دارد که در این مقاله به صورت دقیق بیان می شود. نبود منبع معتبر و قابل اطمینان برای پی بردن به این اطلاعات ارزشمند و جذاب و همینطور انحصار این سنگ قیمتی در دستان افرادی خاص از علل عدم کامیابی در این زمینه بوده است. در این مقاله تمام اطلاعات و فاکتورهای مورد نیاز برای تعیین و قیمت گذاری یک نمونه از این گوهر و همینطور جداول استاندارد جهانی، به صورت کامل مورد بررسی قرار می گیرد. با شرف آنلاین همراه باشید…

تذکر 1 : همراهان عزیز شرف آنلاین لطفا به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید که روش قیمت گذاری که در ادامه آمده است برای خرید و فروش در بازار نیویورک ایالات متحده آمریکا ارائه گردیده است. این روش به صورت حدودی می باشد و قطعا وحی منزل نبوده و نخواهد بود و در تمامی دنیا مشابه بسیاری از اجناس داری تخفیف هستند و شرایط فروش ویژه هر کشور و وضعیت بازار آن، تعیین کننده قیمت نهایی آن است. بنابراین شرف آنلاین خود را موظف به این اطلاع رسانی می داند و تاکید دارد که هر گونه سوء استفاده و گمراه کردن اشخاص با استفاده از این جداول توسط دیگران هیچ مسئولیتی را برای شرف آنلاین به وجود نمی آورد.

تذکر 2 : جهت قیمت گذاری الماس بایستی حضورا و از نزدیک توسط یک کارشناس خبره بررسی شود لذا خواهشمند است به هیچ عنوان درخواست تعیین قیمت توسط شرف آنلاین نفرمایید.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) تاریخچه مختصر روش اصولی قیمت گذاری الماس

شرکت راپاپورت در سال ۱۹۷۶ به وسیله مارتین راپاپورت Rapaport تاسیس شد. او “فهرست رپ” را در سال ۱۹۷۸ به عنوان اساسی برای مشخص نمودن ارزش این گوهر صادر کرد که در این لیست قیمت ها تنها برای نوع سفید یا D color محاسبه شده بود، چرا که استانداردهایی به مراتب بیشتر برای رتبه بندی این گوهر از نظر رنگ، برش، پاکی و وزن وجود داشت و محاسبه نمودن تمامی این فاکتورها برای بررسی قیمت الماس امری مهم و ضروری بود. زمانی که گزارش راپاپورت به طور گسترده و سراسری در ایالات متحده آمریکا و خارج از آن استفاده می شد، همیشه و در همه ی موارد دقت خوبی نداشت، در این زمان شرکت “آیدکس” با فهرست قیمت خود در اوایل سال ۲۰۰۰ پا به این عرصه نهاد.

diamond-table1-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

“آیدکس” پیشرو در تجارت آنلاین برای فروشندگان و تجار حرفه ای در شهرهای اصلی تجارت این گوهر مثل آنتورپ، بمبئی و نیویورک است. آیدکس خصوصیات آنلاین فروش این نگوهر را به شکل لیست هایی همانند لیست راپاپورت منتشر کرده و با ویژگی قیمت گذاری فعال تر و بررسی های استراتژیک در صنعت تجارت این گوهر نایاب به یک منبع معتبر و مرجع صحیح در قیمت گذاری معاملات اختصاصی و عمده دست پیدا کرد. ورود “آیدکس” به تجارت حرفه ای امری ضروری بود، بیش از ۷۰۰۰ دلال حرفه ای از این تشکیلات به طور منظم بهره می بردند. بیش از ۷۵٪ درصد از معادن و فروشندگان عمده به شکل زنجیره ای، تامین منابع اطلاعاتی برای سازمان این شرکت قیمت گذار را در تمام جهان بر عهده دارند. با اینکه بهاء و اطلاعات “آیدکس” به یکی از استانداردهای قیمت گذاری سنگ الماس در صنعت جواهرات تبدیل شده است اما با این وجود هنوز هم استفاده از لیست شرکت راپاپورت برای غالب فعالان صنعت جواهر و فروشندگان و خریداران در الویت نخست قرار دارد.

محصولات مرتبط

مجموعه فاخر انگشترهای امام صادق (ع) طرح محب الصادق + حکاکی

۵,۵۲۳,۰۰۰ تومان

مجموعه فاخر انگشترهای امام صادق (ع) طرح مردانه مهدیار + حکاکی

۳,۴۹۹,۰۰۰ تومان

مجموعه فاخر توسل + حکاکی

۳,۲۹۴,۰۰۰ تومان

مجموعه فاخر انگشترهای امام صادق طرح زنانه الحان + حکاکی

۲,۵۹۹,۰۰۰ تومان

مجموعه فاخر انگشترهای امام صادق (ع) طرح زنانه ابتسام+ حکاکی

۲,۲۲۹,۰۰۰ تومان

انگشتر شرف الشمس نقره مردانه دست ساز طرح آمدم ای شاه ۲ + حکاکی

۱,۶۷۹,۰۰۰ تومان

انگشتر توپاز مردانه نقره دست ساز طرح فاخر افشین

۱,۶۲۳,۰۰۰ تومان

انگشتر شرف الشمس نقره مردانه طرح فاخر پولکی سپهراد+ حکاکی

۱,۶۰۳,۰۰۰ تومان

انگشتر توپاز مردانه نقره دست ساز طرح فاخر آیریک

۱,۵۹۳,۰۰۰ تومان

انگشتر توپاز مردانه نقره دست ساز طرح فاخر کوروش

۱,۵۹۴,۰۰۰ تومان

انگشتر توپاز مردانه نقره دست ساز طرح فاخر یزدانیار

۱,۵۷۱,۰۰۰ تومان

انگشتر زبرجد الماس تراش نقره مردانه دست ساز طرح فاخر اباذر

۱,۴۹۳,۰۰۰ تومان

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) آشنایی با قیراط

تمامی الماس های ارزشمند همچون الماس کوه نور و الماس دریای نور با واحد قیراط وزن می شوند و یک قیراط برابر با ٢٠٠ میلی گرم وزن دارد. به عبارت دیگر هر ۵ قیراط یک گرم است. متخصصان برای نمونه هایی با ابعاد کوچک از سیستم نقطه ای کمک میگیرند، ١٠٠ نقطه به مقدار یک قیراط می باشد. یک قیراط غالبا با ct معرفی شده و Ct.tw به وزن قیراطی کل اشاره می کند، این وزن تمام الماس ها در یک جواهر می باشد. مثلا در مورد گوشواره ها، وزن قیراطی کل وزن در هردو عدد گوشواره ها محسوب می شود. اگر وزن تمام الماس های یک گوشواره ١ قیراط باشد، یعنی در هر گوشواره نیم قیراط به کار رفته است.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) جدول قیمت هر گرم الماس با تراش برلیان گرد

جدولی که در قسمت پایین مشاهده خواهید نمود طبق آخرین تغییرات لیست قیمت جهانی بروز شده است. (۲۸ دسامبر ۲۰۱۸). این مقادیر قیمت هر قیراط الماس با تراش برلیان گرد می باشد که در یک جدول قیمت ها برحسب تومان و در دیگری به دلار می باشد. به این نکته توجه داشته باشید که اگر یک سنگ یک قیراطی ١٠٠٠ تومان باشد قیمت سنگ ٢ قیراطی خیلی بیشتر از ٢٠٠٠ تومان است. (چون نمونه دو قیراطی نایاب تر از نمونه یک قیراطی است)

همچنین در جداول زیر قیمت هر گرم الماس خام بر اساس سه فاکتور “خلوص و پاکی” و “رنگ” و “وزن” در بخش قیمت هر قیراط الماس به دلار و قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده است. با توجه به موضوعات و راهنمایی هایی که در ادامه گفته می شود میتوانید از این جداول استفاده نمایید.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) فاکتور “درجه پاکی” در تعیین قیمت هر قیراط الماس

در جداولی که در ادامه برای تعیین قیمت هر قیراط الماس آمده است، مخفف هایی استفاده شده است که در اینجا لازم است با آن ها آشنا شوید:

۱- Flawless یا به اختصار FL :
هیچ گونه ناپاکی داخلی و سطحی ندارد و این درجه از پاکی بسیار نادر است. تقریبا یک سنگ از میان ۵۰۰۰ عدد دارای این درجه است.

۲- Internally Flawless یا IF :
ناخالصی داخلی ای ندارد و فقط ناخالصی ها و ایرادات سطحی دارد. تقریبا سه درصد از نمونه های دارای شناسنامه، درجه پاکی IF دارند.

۳- Very, Very Slightly Included یا  VVS1, VVS2 :
ناپاکی های بسیار بسیار جزئی وجود دارند که پیدا کردن آنها حتی برای یک کارشناس در زیر بزرگنمایی ۱۰ برابر نیز مقداری مشکل است. در درجه پاکی VVS1 فقط ناپاکی ها از ناحیه پاویلیون یا خیمه سنگ قابل مشاهده هستند و این در حالی است که در درجه پاکی VVS2 کارشناس بسیار ماهر قادر است با بزرگنمایی ۱۰ برابر ناپاکی آن را از قسمت تاج آن تشخیص دهد.

۴- Very Slightly Included یا VS1, VS2 :
ناپاکی ها به صورت واضح قابل مشاهده با بزرگنمایی ۱۰ برابر هستند اما از نظر فاکتورهای ناخالصی ضعیف هستند، یعنی یا کوچک هستند یا در قسمتی قرار دارند که در این درجه بندی جای دارند. توجه کنید تفاوت میان VS1 و VS2 می تواند تنها از لحاظ جایگاه یک ناخالصی کوچک در آن باشد.

۵- Slightly Included یا به اختصار SI1, SI2 :
به صورت واضح قابل تشخیص و مشاهده هستند، البته با میکروسکوپ و ابزار بزرگنمایی تا ۱۰ برابر. اما درمورد درجه SI1 میتوان گفت گاهی اوقات با چشم غیر مسلح میتوان ناپاکی داخلی الماس را فقط از نظر وجودش تعیین کرد و در درجه پاکی SI2 این تشخیص راحتتر می شود.

diamond-table3-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)
۶- Included یا به اختصار I1, I2, I3 :
ناخالصی ها به وضوح و به راحتی در زیر بزرگنمایی ۱۰ برابر قابل مشاهده بوده و بر روی مسیر عبور نور در داخل سنگ تاثیر منفی دارند و این توانایی را دارند تا از میزان شدت درخشندگی و شکست نور در الماس بکاهند. در درجه I1 میتوان با چشم غیر مسلح ناخالصی ها را دید، درجه های I2 و I3 گاها بر روی استقامت سنگ نیز اثر منفی دارند یعنی گاهی ناخالصی به مقداری است که سنگ را در معرض شکسته شدن قرار می دهد.

به طور کلی:

VVS1،VVS2،VS1،VS2، SI1،SI2، SI3، I1، I2،I3

هر چقدر از VVS1 به طرف I3 نزدیک می شویم مقدار ناخالصی در سنگ مشخص می شود. میزان ناخالصی I3 با چشم نیز قابل رویت است اما میزان ناخالصی VS1 و VS2 را باید با ذره بین در داخل سنگ جستجو کرد.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) فاکتور “درجه رنگ” برای تعیین قیمت هر گرم الماس

موسسه GIA سیستم مرتبه بندى رنگ الماس را براى سنگ هاى غیرفانتزى مهیا کرده است، به این شکل که رنگ ها با حروف الفباى لاتین از D تا Z مشخص مى شوند. در نرخ گذارى، رنگ D از همه قیمتی تر و رنگ هاى بین N تا Z از همه ارزانتر هستند. طیف رنگی الماس از A شروع و به Z ختم می شود. سه رنگ اول ABC به این علت که رنگ سفید مطلق در طبیعت نادر است، کارشناسان درجه بندی این گوهر را از حرف D آغاز کرده که تا Z ادامه دارد.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) جدول قیمت هر قیراط الماس به دلار

در این بخش جدول قیمت هر قیراط الماس به دلار آورده شده است و در قسمت بعد جدول قیمت هر گرم الماس به دلار تهیه شده است. توجه داشته باشید که برای به دست آوردن قیمت هر نوع باید عدد به دست امده را در ۱۰۰ ضرب کنید تا قیمت براساس دلار به دست آید.

Price-table-1-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال: در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر قیراط الماس با وزن های ۰٫۰۱ تا ۰٫۱۷ قیراط آورده شده قیمت یک نمونه با وزنی در حدود ۰٫۰۸ تا ۰٫۱۴ قیراط و با درجه خلوص SI2 و میزان رنگ I-J برابر با ۵۴۰ دلار می باشد.

 

Price-table-2-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر قیراط الماس با وزن های ۰٫۳ تا ۰٫۴۹ قیراط آورده شده قیمت یک نمونه با وزنی در حدود ۰٫۴۰ تا ۰٫۴۹ قیراط و با  بهترین درجه خلوص IF و بهترین میزان رنگ D برابر با۴۸۰۰ دلار می باشد.

 

Price-table-3-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال: در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر قیراط الماس با وزن های ۰٫۹۰ تا ۱٫۴۹ قیراط آورده شده قیمت یک نمونه با وزنی در حدود ۱ تا ۱٫۴۹ قیراط و با درجه خلوص VVS2 و میزان رنگ F برابر با ۱۰۷۰۰ دلار می باشد.

 

Price-table-4-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر قیراط الماس با وزن های ۳ تا ۴٫۹۹ قیراط آورده شده قیمت یک نمونه با وزنی در حدود ۴ تا ۴٫۹۹ قیراط و با  کمترین درجه خلوص I3 و میزان رنگ M برابر با ۱۶۰۰ دلار می باشد.

 

Price-table-5-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر قیراط الماس با وزن های ۵ تا ۱۰٫۹۹ قیراط آورده شده قیمت یک نمونه با وزنی در حدود ۱۰ تا ۱۰٫۹۹ قیراط و با بهترین درجه خلوص IF و میزان رنگ D برابر با ۲۰۲۰۰ دلار بوده که یکی از بهترین نمونه های حال حاضر می باشد.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) جدول قیمت هر گرم الماس به تومان

در این بخش جدول قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده است. توجه داشته باشید که برای به دست آوردن قیمت هر نوع الماس باید عدد به دست امده را در ۱۰۰ ضرب کنید تا قیمت براساس تومان به دست آید.

Price-table-01-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده و با توجه به اینکه هر ۱ گرم معادل ۵ قیراط است قیمت یک نمونه در بازه وزنی مشخص شده و با درجه خلوص SI2 و میزان رنگ I-J برابر با ۲۰۲۵۰۰۰ تومان می باشد.

 

Price-table-02-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده و با توجه به اینکه هر ۱ گرم معادل ۵ قیراط است قیمت یک نمونه در بازه وزنی مشخص شده و با بهترین درجه خلوص IF و بهترین میزان رنگ D برابر با ۱۷۶۲۵۰۰۰ تومان می باشد.

 

Price-table-03-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده و با توجه به اینکه هر ۱ گرم معادل ۵ قیراط است قیمت یک نمونه در بازه وزنی مشخص شده و با درجه خلوص VVS2 و میزان رنگ F برابر با ۴۰۱۲۵۰۰۰ تومان می باشد.

 

Price-table-04-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده و با توجه به اینکه هر ۱ گرم معادل ۵ قیراط است قیمت یک نمونه در بازه وزنی مشخص شده و با کمترین درجه خلوص I3 و میزان رنگ M برابر با ۶۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد.

 

Price-table-05-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده و با توجه به اینکه هر ۱ گرم معادل ۵ قیراط است قیمت یک نمونه در بازه وزنی مشخص شده و با بهترین درجه خلوص IF و میزان رنگ D برابر با ۶۲۴۰۰۰۰۰۰ تومان بوده که یکی از بهترین نمونه های حال حاضر می باشد. امیدواریم این مقاله در تعیین قیمت هر قیراط الماس براساس تومان و دلار  به شما یاری رسانده باشد.

دسته بندی محصولات با تراش الماسی شکل

بر روی دسته بندی ها کلیک کنید تا محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر یاقوت (232)

انگشتر یاقوت سرخ (119)

انگشتر یاقوت کبود (117)

انگشتر زمرد (107)

انگشتر زبرجد (88)

انگشتر آمیتیست (100)

انگشتر الکساندریت (88)

انگشتر گارنت (105)

گردنبند یاقوت (116)

گردنبند یاقوت سرخ (60)

گردنبند یاقوت کبود (56)

گردنبند زبرجد (56)

گردنبند الکساندریت (30)

گردنبند زمرد (50)

گردنبند گارنت (36)

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

284 دیدگاه در “قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

 1. پوریا پاکزاد گفت:

  ببخشید این قیمت الماس که گفته شده ۲ گرمی مساویست با ۱۰ قیراط چقدر ارزون هست چون که من یک الماس بد قیافه و ناپاک رو که یک قیراط نداشت قیمت کردم با شناسنامه گفتن ۱۰۰ میلیون اگه این ۲ گرمی ۲۰ هزار دلار باشه من ۲۵۰ میلیون میدم میخرم شما ادرس بدین بنده خریدار هستم چون میخوام برم از دختر مورد علاقم خواستگاری کنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   فقط وزن الماس مهم نیست بلکه پاکی، تراش، رنگ و .. حتما در قیمت موثر است.

  2. ناشناس گفت:

   سلام .کاکو من بهترین رنگ رو با کمترین قیمت بهتون میدمناشنای

 2. ناشناس گفت:

  باسلام و خسته نباشید من چند تیکه که طلا نیستن از زیر خاک پیدا کردم که شامل هفتاد سکه نقره که تقریبن بیشترشون دوروبرشون خراب شده و بسیار داغونن آیا قیمت دارن اگه دولت بفهمه از من میگیردشون؟ سکه ها باید مال دوره اسلامی باشن. یک صورتک از جنس مس یا قلع هم هست که جای چشمهاش خالی هست آیا ارزشمنده؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   علاوه براینکه خود نقره ارزش ذاتی دارد عتیقه بودن جنس هم بر ارزش مادی آن می افزاید اما اطلاع دقیقی از سکه هایی که فرمودید و راه و رسم قانونی آن متاسفانه نداریم.

   1. ناشناس گفت:

    خیلی ممنون برای پاسخگویی تون.

   2. ناشناس مهر گفت:

    سلام. من سه تیکه الماس دارم که روی هم ۱۲ قیراط هستن. اگر خریدارید واتساپ پیام بگذارید. [censored]

 3. ناشناس گفت:

  سلام الماس با شناسنامه دارم کسی هست قیمتش و برام در بیاره

 4. مجتبی گفت:

  سلام شهاب سنگ هم خریداری میکنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   خیر متاسفانه

 5. اسدالله گفت:

  الماس اصل تراش نخورده دارم فقط عمده برای خریدار اصلی، راف هم نیست، اصل اصل (خریدار اصلی با این شماره تماس بگیرد (censored)

 6. حمید گفت:

  اقا من الماس زرد دارم خریدار میخوام فوری ممنون

 7. علی گفت:

  بنده یک گردن بنده باگوشواره دارم الماس سفید کارشناسی شده با شناسنامه ۱۷۰ نگین دارد فروشی بشرط کارشناس

 8. مرتضی گفت:

  ۱۴ عدد دارم پلمپ شناسنامه دار وزن هر دونش ۰/۲۲

 9. ناشناس گفت:

  سلام یه الماس تراشنخورده به وزن ۲۰ قیراط دارم میفروشم با قیمت ۵ میلیون تومان هرکی میخواد تماس بگیره

  1. Sadegh گفت:

   الماس واقعی؟ تراش نخورده یعنی خام؟ من میخرم با شماره تماس بگیرید قبلش یه پیام بدید [censored]

   1. ناشناس گفت:

    س من دارم الماس خام میخوای تماس بگیر

   2. ناشناس گفت:

    من دارم رنگ ابی اگر واقعا خریداری تماس بگیر [censored]

   3. بابک گفت:

    درود بنده بیش از ده سنگ کوچیک الماس دارم در خدمت شما هستم

   4. فرزاد زارعی مهدیه گفت:

    الماس سیاه درجه و عالی به شرط کارشناسی با وزن حدود ۱۴/۵گرم چقدر میخرین

   5. قیس گفت:

    سلام خریداری

   6. ناشناس گفت:

    سلام من دویست و پنجاه غیر از الماس راف سبزواری میخوام بفروشمش

   7. اسدالله گفت:

    من الماس خام دارم لطفآ شماره تلفن بدید

  2. ناشناس گفت:

   یه قیراط ،۲۰ هزار دلاره_ چرا ۲۰ قیراط باید پنج میلیون بیارزه؟ یا تقلبیه یا با این کارا، کمر فروشنده ها و اونایی رو که الماس پیدا مردند میشکنید .

  3. ۰۹۱۱۹۴۰۳۳۸۳ گفت:

   سلام
   اگه الماستونو هنوز دارین با این شماره تماس بگیرید [censored]

  4. شیخ زاده گفت:

   [censored] سلام شما تماس بگیرید بی زحمت من خردارم حتما میخرم فقط اول یه پیام بدید منتظرم با تشکر ،شیخ زاده

 10. طهوما گفت:

  سلام برای اینکه بدونیم الماس واقعی هست یا خیر از کجا باید بفهمیم.

  1. شرف آنلاین گفت:

   با سلام
   لطفا به مقاله سنگ الماس مراجعه بفرمایید.

   1. محمد گفت:

    باسلام به مدیریت شرف انلاین سایت خوبی است ومفید گره از کار من باز کرد

   2. شرف آنلاین گفت:

    سپاس از نظر لطف شما

  2. ناشناس گفت:

   باید تحقیق کنی

 11. ستار گفت:

  عزیزانی که واقعا خریدار هستن الماس موجود هست [censored]

  1. علی 09124364396 گفت:

   سلام
   چه رنگیه؟
   چند قیراطیه؟
   قیمت؟
   لطفن تماس بگیرید

  2. آقای توکلی گفت:

   شما اگه واقعا الماس دارید با قیراط بالا تاییدیه ازمایشگاه خوارزمی تهران و بگیرید بنده نقدا پرداخت میکنم

   1. ناشناس گفت:

    من ۲۰ قیراط الماس تراش خورده دارم چند میخرید

   2. مجید دهقانی گفت:

    اقا من ابی دارم خامه نمیدونم باید چه بکنم

   3. Sadi68 گفت:

    سلام جناب چنتا دارم اگه واتس اپ پیام بدید عکس میفرستم واستون ، هم شناسنامه دار دارم هم خام بدونه شناسنامه فقط یه پیام تو واتس اپ بدید لطفا فوری فوری
    [censored]

  3. ناشناس گفت:

   من یه بلوچم و در کار خرید و فروش الماسم و رابط هایی در پاکستان دارم و الماس شمارا به قیمت خوبی میخرم هرکی الماس داره به ایمیلم که بالا نوشته مراجعه کنه

   1. ناشناس گفت:

    سلام
    ایمیلتان نیست
    من الماس تراش خورده یا برلیان دارم. فروشنده هستم

 12. m.j گفت:

  من خریدارم به قیمت خوب

  1. ناشناس گفت:

   من الماس دارم

  2. سجاد گفت:

   سلام من ده قیراط الماس دارم. در کنار وسیله از دوره ساسانیان پیدا کردم [censored] اینم شمارمه بزنگ واتساپ

 13. ناشناس گفت:

  سلام دو انگشتر دارم یکی تک نگین الماس زرد و دیگری دور الماس است دنبال مشتری واقعی هستم

  1. Bavan گفت:

   سلام یک گرم الماس خام (بدون تراش) دارم خیلی سفید و شفافه خریدار واقعی جواب بده فوری میفروشم.
   به آیدی اینستاگرام
   [censored]
   پیام بده اگه خریداری

 14. همایون گفت:

  باسلام من حدود ۳۴ قیرات الماس با رنگ سفید و زرد و آبی دارم با خلوص بالا و درجه رنگ بالا لطفا قیمت بدید و خریدار معرفی کنید

  1. w.e گفت:

   سلام خدمت شما من خریدارم اما عکس و شناسنامه این الماس را برای من بفرستید به این شماره [censored]

  2. محسن گفت:

   لطفا عکس الماساتون رو به ایمیل من بفرستید

   1. حمید گفت:

    سلام من الماس دارم به چه شماره ای وات ساب کنم

 15. قدیر گفت:

  سلام یک الماس ۱۶ قیراطی و ۱۸ قیراطی دارم لطفا یک مشتری دست به نقد تماس بگیره

  1. مختاری گفت:

   سلام خدمت دوست عزیز لطفا عکس و شناسنامه الماس را به این شماره [censored] بفرستید تا ببینم مشتری داریم یا نه یا خودمونم خریداریم

 16. سید گفت:

  سلام ۷ قیرات الماس سفید برای فروش موجود است

 17. ص س گفت:

  سلام یک ست تنیسی ۲۰ قیراط دارم فروشنده هستم قیمت واقعی را نمیدانم لطفا راهنمایی کنید

  1. مهدوی گفت:

   سلام قیمت ست تنیستون رو میفرمایید؟

  2. ناشناس گفت:

   چند قطعه است
   درجه شفافیت
   لطفا مشخصات دقیق بدید
   حدود قیمت خیلی وسیعه این جوری نمیشه قیمت تعیین کرد

 18. شهرام. گفت:

  درود قیمت الماس راف قیراطی چنده؟ لطفا بهم قیمت واقعی رو بدین. سپاسگزارم

  1. امیر درخشان گفت:

   باسلام به خدمت دوست عزیز شما به من بگو چند قیراط الماس داری تا من بگم ارزشش قدره خودمم خریدارم

   1. ناشناس گفت:

    ۶۰ گرم
    قیمتش چند است
    رنگ آن سفید است

   2. قدیر گفت:

    یک ۱۸ قیراط دارم یک ۱۶ قیراط خریداری

   3. فرهاد ایرندگانی گفت:

    سلام من یه الماس دارم میخوام بفروشمش

  2. ناشناس گفت:

   به جان دشمنان همه میوه را هم نمیشود این جور معامله کرد
   برخی دوستان الماس را با برلیان مقایسه می کنند

 19. شهرام عارفی گفت:

  سلام. یه سنگ الماس راف دارم ۸ قیراطی میخوام بدونم قیراطی چقدر قیمت داره ؟

 20. محمدرضا استادی گفت:

  با سلام بنده یک الماس راف تراش نخورده دارم که خودم از معدن زغال سنگی که کشف کردم پیداش کردم و باز هم درحال کاووش اون منطقه هستم برای اختصاص بودجه مالی نیاز فوری دارم که بفروشمش و زنش حدود ۱۸ قیراط و خلوصش هم بالای ۷۵٪ مشتری واقعی تماس بگیره [censored]

  1. شهرام گفت:

   سلام. لطفا یکی من قیمت ۱ قیراط الماس رافو بگه .. چند ماهه سرگردانم نمیتونم بفروسم چون قیمت ندارم. به پیشنهاد خوب میفروشم اول قیمت واقعی رو میخوام . ممنون

  2. محمد جواد عزیزی گفت:

   سلام شمارتونو بفرستید تماس بگیرم خدمتتون

   1. مجید دهقانی گفت:

    [censored] ابی خام تماس بگیرید عکس هم میفرستم پول شناسنامه دار کردنشو ندارم ممنون

  3. احمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بنده خریدار حقیقی با توان مالی فیزیکی دارم که بدونه اینکه هزینه کارشناسی بدین خودش کارشناسی میکنه مشخص بشه الماس هست همون لحظه تسویه میده چه دلار چه تومن اینم شماره شماره [censored] واتساپ

   1. Sadi.68 گفت:

    سلام اقا شماره شما نیست لطفا شما تماس بگیرید [censored]
    شیخ راده چنتا الماس دارم چند نمنونه و خریدار واقعی هستید پیام بده واتس اپ تا شاخص بدهم با تشکر فقط ژود زود

   2. شرف آنلاین گفت:

    متاسفانه امکان نمایش شماره تماس مخاطبین وجود ندارد.

   3. ناشناس گفت:

    سلام
    سی قیراط الماس دارم ولی یک تیکه نیست منظورم یعنی هر چهارتاتیکه میشه یه قیراط.قیمت تقریبی بهم بدید با علم به اینکه پاک و سختی و شفاف باشه.ممنون

 21. ناشناس گفت:

  سلام حدود چهار قیراط الماس تراشیده شده ای برلیان دارم لطفا قیمت روز و برای فروش گذاشتم

  1. ناشناس گفت:

   گرید و درجه خلوصش چنده

 22. حمید گفت:

  سلام یک ۶۸ قیراط سختی ۱۰ دی کالر صورتی لایت (d) با شناسنامه تراش بلژیک
  خریدارش رو دارید؟
  قیمت چند؟

  1. علی گفت:

   باسلام خریدار موجوده درصورت قبول معامله درتهران لطفا عکس سنگ و شناسنامه رو به این شماره ارسال فرمایید. [censored]

   1. کیوان سهرابی گفت:

    باسلام من خریدارم لطفا عکس و میزان گرید و خالصیشو به این شماره بفرستید [censored]

   2. ناشناس گفت:

    سلام من کلی سنگ دارم خیلی قدیمی شاید مال ۲۰۰ سال پیش باشه ولی شناسنامه نداره

   3. حسین گفت:

    سلام ۱۴ قیراط الماس سفید دارم در صورت خرید به فروش میرود .

 23. حمید گفت:

  سلام.
  یک قطعه راف به وزن ۱۵٫۳۵ قیراط به رنگ D و ابعاد تقریبی ۲۵×۱۵×۶ میلیمتر دارم.
  لطفاً حدود قیمتش رو بهم بدید

  1. امیر درخشان گفت:

   باسلام خدمت شما این نوع سنگی دارید رو عکسشو برای این شماره بفرستید تا بگم در بازار روز قیمتش چنده با تشکر [censored]

   1. محمد هادی جهانیان گفت:

    سلام یاقوت برمه پنج قیراط خریدارین؟ کارشناسی شده ولی سرتیفیکیت نداره

  2. مجتبی گفت:

   سلام یک الماس تراش خورده رنگ لیموئی دارم درجه F وزنش حدود ۶ تا ۷ قیراط چند قیمت میخوره

   1. ناشناس گفت:

    سلام یه الماس زرد دارم نگین انگشتر قدیمی بوده تقریبا ۶ قیراته قیمت چند میفروشم

 24. 00 گفت:

  ا گرم الماس دارم چنده

 25. ناشناس گفت:

  سلام تقریبا ۳۵ صوت یا دو قیراط الماس دارم میشه قیمت روز رو بهم بگید باتشکر

  1. فرهاد گفت:

   با سلام ۴ قیراط الماس تراشیده ای برلیان دارم برای فروش گذاشتم ب قیمت روز ممنون

  2. ناشناس گفت:

   سلام بنده ۱۰ قیراط الماس دارم نمیدونم قیمتش چند هست؟
   میشه یکی بگه چقدر ارزش داره

   1. اسماعیل عرب نژاد گفت:

    سلام دوست عزیز شما عکسش رو به این [censored] بفرستید تا من بگم چقدر ارزش داره و خودم به قیمت خوب خریدارم

   2. ناشناس گفت:

    جی آی ای اگر داشته باشه تا ۳۰ میلیارد قیمت میخوره بشرطی که بیمه شو پرداخت کرده باشین به تاریخ روز [censored]

   3. ناشناس گفت:

    تا از نزدیک دیده نشه نمیشه کارشناسی کرد

 26. هادی گفت:

  سلام سنگ ابسیدین دارم از ارمنستان آوردم حدود ۸کیلو هستش قیمتش چند میشه

 27. علی گفت:

  سلام،
  من یه الماس ۸ قیراطی شماسنامه دار، دارم.
  میخواستم ببینم قیمتش حدودا چند میشه
  میشه راهنماییم کنین؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   مقاله رو مطالعه بفرمایید.

 28. luilak گفت:

  سلام من سنگ تقریبا ۳۵ دهم قیراط شناسنامه دار دارم، قهوه ای روشن است و تراشش عالی، می دانید چقدر می ارزد و برای فروش بکجا می شود مراجعه کرد. ممنون

  1. غلام دستگیر گفت:

   سلام من غلام دستگیر یک قطع الماس به اندازه شش گرام از رود خانه پنجشیر دریافت نمودم به کجا مرا جعه کنم و بدان چه نوع الماس است

   1. خالو گفت:

    تو هیچ مگو الماست را بنه در کوزه

  2. ناشناس گفت:

   سلام. گردنبند قدیمی دارم حدود صدپنجاه سال قدمت داره پنج تا تخمک که جمعا حدود شش قیرات دویست هشتاد نگین ریز کار شده حدودا دو سوتی. ممنون میشم راهنماییم کنید. چگونه با قیمت واقعی. بفروشم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    باید جنس فریم گردنبند، جنس سنگها، اصالت، وزن و …. در نظر گرفته شود. لطفا حضورا به یک کارشناس مراجعه بفرمایید.

 29. علی گفت:

  با سلام الماس زرد رنگ مایل به طلایی قیراتی چقدر است؟

 30. سیاوش گفت:

  اصلا الماس در ایران وجود نداره اینایی هم که هستن از کشور های دیگه اومده مثل آفریقای جنوبی

  1. ناشناس گفت:

   فلامک است احتمالن
   پایه آن چیست

 31. حسن دیاموند گفت:

  من در سواحل انتالیا یک الماس ۵ تکه ۱۰ قیراط پیدا کردم. آیا ۶۰۰ میلیون تومن ارزش داره یا بیشتر؟ لطفا راهنمایی کنید!!!

  1. حسن گفت:

   سلام من مشتری تو ایران دارم اگر الماس تو ایران باشه . خارجی هم دارم [censored]

   1. محمد وثوق گفت:

    سلام الماس دارم باشناسنامه لطفا میخواستم شماره منو به اون دوستم که مشتری داره بدین [censored] لطفا واتساپ گوشیم ویروس داره فقط واتساپ میگیره

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    به علت مسئولیت هایی که متعاقبا خواهد داشت متاسفانه درحال حاضر امکان منتشر کردن شماره تماس های مخاطبین سایت وجود ندارد.

   3. ناشناس گفت:

    سلام ۱۴ قطعه الماس یک گرمی دارم فروشی

   4. کور اوغلی گفت:

    میشه بگین حال کجایی من الماس ۱۲ قیراط دارم

   5. ناشناس گفت:

    [censored] سلام مشتری داری واسه الماس لطفا زنگ بزن اول پیام بدید بعد تماس زود زود زود فقط مرسی

 32. مهدی مقدم گفت:

  باسلام وعرض ادب خدمت ادمین محترم

  واقعا دست شمادردنکنه. باحوصله وصبر جواب همه رو دادید. تحسین وتشکر میکنم ازشما🌹🌹🌹🌹🙏🙏🙏

 33. ناشناس گفت:

  وقتی بزرگترین الماس جهان ۳۵ گرم و خورده ای است. الماس یک کیلویی سنگ کم ارزشی است

 34. احسان جعفری گفت:

  سلام
  ببخشید یه سؤال: خرید و فروش الماس دارای شناسنامه و آنالیز کار غیرقانونی محسوب میشه یا نه؟
  من یه الماس دارم، میخوام از یک شهری ببرم تهران، پیش مشتری منو ترسوندن میگن پلیس راهها یا ایست بازرسی ها میگردن اگه بگیرن زندان داره جریمه داره این حرفا راسته یا دروغه؟
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

 35. یاتیتل گفت:

  سلام من یک سنگ سبز رنگ به شکل تخم کبوتر دارم این سنگ چند قیمت دارد

  1. مرتضی گفت:

   سلام باید کارشناسی بشه

 36. ناشناس گفت:

  سلام برای فروش به راهنمایی نیاز دارم

 37. ناشناس گفت:

  سلام وعرض احترام خدمت یکایک دوستان عزیزم
  بنده حقیر کارشناس و خریدار الماس دارم …
  باعقد قرارداد وبصورت کاملا قانونی خرید وتسویه حساب میشود…. دوستانی که الماس سفید بالای ۲۰ قیراط دارند درخدمتشان هستیم [censored]

  1. مجتبي گفت:

   سلام من الماس تراش نخورده ٢٢/۵ قیراط دارم

   1. ناشناس گفت:

    سلام آیا جایی هست که بصورت قانونی کارشناسی و خریداری کنه

  2. امیر گفت:

   سلام از چه راهی با شما ارتباط بگیریم

  3. علی جلالوند گفت:

   من یک سنگی دارم ولی دقیق نمی دانم ایستگاه میشه تا عکس سنگ را ه بفرستم تا شما کارشناسی کنید

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    متاسفانه امکان کارشناسی سنگ با عکس وجود ندارد. حضورا از یک کارشناس کمک بگیرید.

  4. Mohammad گفت:

   سلام، میشه یک راه ارتباطى قرار بدید؟ من گوشواره الماس عتیقه دارم و فکر کنم حدودا چهل گرم الماس داره

  5. Sadi.68 گفت:

   سلام دوست عزیز لطفا واتس اپ پیام میدید اگه واقعا خریدارید که من شاخص بدم از الماس ها چندین دونه مختلف هست فقط عجله لطفا [censored]

 38. رامین گفت:

  با درود دوستان کسی هست سرمایه گذاری کنه من برایش الماس اصل از آمریکا بیاورم اگر هست این شماره به واتس آپ من پیام بذاره [censored]

  1. سهیل گفت:

   سلام ی مقدار از زمرد بگید قیمتش چجوریه

 39. ناشناس گفت:

  سلام دو تیکه الماس تراشخورده دارم وزنش ۹ قیراطه
  کسی خریدار هست؟!

  1. سیدمجید گفت:

   شناسنامه داره

  2. ناشناس گفت:

   قیمت بدین لطفاً

 40. ابوالفضل گفت:

  سلام یه سنگ الماس تراش نخورده به وزن هشتاد قیراط رو چطور میشه فروخت .ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمائید

 41. Abolfazl گفت:

  با این وضع کامنت ها فکر کنم تمام الماس های جهان دست ایرانی ها ست

  1. ناشناس گفت:

   باسلام ۷۵ گرم سنگ الماس همراه با مادر سنگ زرد رنگ با شفافیت بالا لطفا قیمت و اگر خریدارید واقعا پیام بگذارید تا مراحل بعد عزیزان راهنمایی ممنون.

 42. خانم ماریه توسن گفت:

  سلام من یک تیکه الماس سیاه پیدا کردم و لطف کنید قیمت و ازمایش ان را برام توضیح دهید

  1. ناشناس گفت:

   پیدا کردین؟؟

   1. صفا گفت:

    سلام شرف انلاین. برلیان گرد سیاه حدود ۳ قیراط چند تایی دارم. شمارم اینه [censored] فقط دست اول میخوام بفروشم. مشتری داری؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر متاسفانه در حال حاضر در کار فروش الماس حضور نداریم.

 43. مهدی گفت:

  سلام دوستان جهت خرید و فروش الماس خام و تراش خورده و مدل های سنگ نیمه قیمتی ایمیل دهید همکاران من در سریع ترین زمان به شما پاسخ میدهند با تشکر از وب سایت خوبتون

  ایمیل: [censored]

  1. حمید گفت:

   سلام
   قیمت یک قطعه الماس روسی به رنگ سبز چمنی با وزن ۱۸ قیراط تیپ A چنده؟؟

  2. محمدرضا گفت:

   شمارتون لطف میکنید

  3. ناشناس گفت:

   سلام، قیمت یک قطعه برلیان رنگ D کاملا سفید و پاک به وزن ۲/۷۵ قیراط چقدر است؟

   1. فرشید گفت:

    سلام بنده قیمت یک الماس پنجاه و یک قیراط سفید با تراش کوشن چقدر میباشد؟

  4. ناشناس گفت:

   سلام من چندتا سنگ دارم نمیدونم الماس هستن یا نه خودم چیزی بلد نیستم میشه راهنمای کنید ممنون

 44. چنگیز گفت:

  یک کیلللللللو الماس دارم خریدار واقعی هست

  1. میلادآقایی گفت:

   سلام دوست عزیز من خریدار سراغ دارم [censored] اینستاگرام من هستش بیا در موردش حرف بزنیم

 45. ناشناس گفت:

  سلام اگه کسی توی کوه و دشت یا هر جایی مثل یه قبر قدیمی الماس پیدا کنه میتونه ببره تست گوهرشناسی بگیره و براش شناسنامه بگیره؟ براش مشکل ساز نمیشه مثلا بگن گنج دیدی و شر درست بشه

 46. م احمدی گفت:

  آیا در ایران لابراتوار تراش الماس داریم ؟ و اینکه اگه میدونید کجاست ؟

  1. جواهرات الماس امید 09120691379 گفت:

   سلام
   حتماتماس بگیر
   همشناسنامه صادرمیکنم
   هم میخرم

   1. مرتضي گفت:

    چطوری شما تونستید شماره تلفن خودتونو بگذارید در صورتی که ادمین این اجازه را به کسی نمی دهد

 47. محمدی گفت:

  باسلام یه الماس تراش خورده سفید با وزن ۱/۸۰ قیراط دارم چه قد میشه پولش؟

  1. علیرضا گفت:

   با سلام یه الماس دارم به وزن یک گرم و ششصد و چهار صوت که هفت و نیم قیراط میشه به رنگ صورتی تراش شده میخواستم بدونم خریدارش هست

 48. علی گفت:

  قیمت الماس زرد ۱۹ قیراط چند است با شناسنامه gia

  1. راضیه صداقت گفت:

   سلام من یک ساعت سوییس دلرم با دوازده قیراط الماس قیمتش چنده و راهنماییم کنید چطور بفروشمش ممنونم

  2. مرتضي گفت:

   لطفا شماره جی ای ای را بدید تا اطلاعاتش را چک کنم و قیمت دقیقش را به شما بگم

 49. محمد گفت:

  الماس با گرید D با قیراط ۳۱۶ قیراط VVS1 با شناسنامه GAI آمریکا تراش کشور ایتالیا very good رنگ شفاف چه قیمتی داره

 50. هیدن گفت:

  وزن حدودی یه الماس دو سانتی چقدره؟

 51. م حمد گفت:

  سلام یه الماس ۱ گرمی بادرجه شفافیت D باخلوص vs1 دارم قیمتش رو میخاسم بدو مشتری واقعی

 52. پیرو گفت:

  سلام
  راستی قیمت امروز دو قطعه الماس ۲/۶۴ و ۱/۵۴ قیراطی رو میخواستم. خواستم ببینم کسی هست بزرگواری بکند که بتونه راهنمایی بکنه. رنگشم ابی هست. در ضمن اگه کسی خارج از ایران میتونه خرید کنه تو کردستان عراق جنس دارم

 53. Morteza گفت:

  با سلام‌ و ادب اینجانب برای سنگ های قیمتی شما کارشناس و خریدار دارم، مشتری تاجر و مقامات شاید هم تونستم مشتری خارجی جور کنم قانونی.

  1. ناشناس گفت:

   سلام
   لطفا شماره تماس بدی

  2. BroozB گفت:

   انگشتر الماس و یک سنجاق سینه الماس دارم خریدار میخوام واقعی

  3. نا شناس گفت:

   سلام من یک کلکسیون سنگ دارم و می خواستم بدونم که چطور می شود که سنگ های الماس رو شناسایی کرد ممنون.

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بایستی حضورا به ازمایشگاه گوهرشناسی یا یک کارشناس مراجعه بفرمایید.

  4. سلطان گفت:

   لطفا یه مشتری واسه الماس میخوام. مشتری واقعی بیاد پای معامله. به قران قسم الماس اصل دارم. همه ی تست هایی که فکر نمیکنین رو انجام دادم. فقط مشتری واقعی بزنگه

   1. Dmajif گفت:

    فروش الماس زرد قرمز ابی

  5. سعید گفت:

   من الماس دارم حدود ۱۲۸۵قیراط گرید d دنبال مشتریم

   1. میلادآقایی گفت:

    سلام دوست عزیز من مشتری دارم خریدار دست به نقد اهل کدوم شهر هستین؟؟؟

 54. majidshamkani گفت:

  یه دستبند نصف شده با دوسنگ الماس با وزن هرسنگ حدود نیم قیراط دارم دستبند طلا سفید ۱۷ ۷۵۰ کارتیر. البته دستبند شکسته و نصف شده. میخواستم قیمت حدودی دوتا سنگ دستبند روبدونم! اگه هر دو تا سنگ رو سی و پنج میلیون تومان بفروشم خوبه؟ فروش فوری [censored]

  1. ناشناس گفت:

   شناسنامه داره

 55. ناصر گفت:

  سلام الماس احیا هم موجوده؟

 56. magsod گفت:

  سلام من یه الماس تراش نخورده سیاه دارم به وزن ۴۵ قیراط لطفا قیمت بفرمائید

  1. مصطفی گفت:

   باسلام،بزرگترین مشتری و کارشناس ها را دارم.لطفافقط داخل واتس آپ پیام بدید. [censored]

   1. ناشناس گفت:

    سلام یک الماس ۸ قیراطی دارم خریدار واقعی کسی هست با گواهی Gia آمریکا

   2. شمسایی گفت:

    سلام یک الماس دارم مشتری دارید؟ جزییات در اولین تماس میگم

 57. ناشناس گفت:

  باسلام. الماس آبی کوچک تقریبتا ۰٫۱۴ قیرات و تراشیده شده حدودا چه قیمت میشه

 58. ♤■ گفت:

  کوه نور و دریای نور قیمت داره؟؟؟

 59. کاوه گفت:

  درود من یک عدد الماس صورتی به وزن ۸۰ قیراط دارم ک درجه شفافیت بالایی دارد و خیلی کمیاب هستش ولی درجه ای خلوص و …نمیدونم میخواستم بدونم قیمتش میره بالا۱۰۰میلیارد درسته؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   باید حتما برای این الماس شناسنامه معتبر صادر کنید (آزمایشگاه های گوهرشناسی)
   بعد از اون قیمت گذاری هم انجام خواهد شد. وزن ۸۰ قیراط برای یک الماس بشدت بالاست و قیمت فوق العاده زیادی خواهد داشت.

  2. Morteza گفت:

   با سلام و ادب برای الماس شما کارشناس و مشتری تاجر و مقامات دارم شاید بتونم کارشناس خارجی جور کنم.

  3. پوریا گفت:

   خیر

  4. ناشناس گفت:

   من از کویت خریدار دارم خواستی بفروشی

  5. نوری گفت:

   دوست عزیزی که الماس صورتی ۸۰ قیراط داری لطفه باشماره [censored] تماس بگیر

 60. رضا گفت:

  سلام الماس بلک بلوری شش قیراط و سی و هفت سوت موجود است

  1. مجید بی باک گفت:

   سلام خسته نباشید
   یک الماس دارم پنجاه و یک و نیم قیراط ،
   شناسنامه دار و معتبر و اصل از همه نظر،
   آلمانی هم هست و کارشناسی شده
   الان قیمتش چقدر هست ؟

  2. حسن گفت:

   ببخشید الماس رو روی گوشواره هم نسب میکنن؟

 61. سامان گفت:

  خریدار و فروشنده انواع سنگ ها هستم برایه مراجعه به شماره زیر به واتس اپ بنده پیام بدید
  [censored]

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متاسفانه امکان درج شماره تماس در حال حاضر وجود ندارد.

   1. مرتضي گفت:

    به چه دلیل شما امکان ارتباط کاربران را نمی دهید این غیر منطقی است

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    امکان ارتباط با بخش پشتیبانی انلاین سایت و شماره تماس های موجود در سایت فراهم هست اما در حال حاضر امکان قیمت گذاری الماس وجود ندارد و بایستی حضورا به یک کارشناس مراجعه بفرمایید.

  2. Ali گفت:

   یه الماس ۱۰قیراطی رو چطوری بدم کارشناسی بشه توی تهران

  3. صادقی گفت:

   الماس قرمز یا صورتی ۳ گرم قیمت چنده

  4. ناشناس گفت:

   سلام الماس ۵۱ قیراطی گرید F تراش خورده چه رنج قیمتی است؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    وزن بسیار بالایی هست و باید حضورا توسط کارشناس مشاهده و قیمت گذاری شود. جداول مربوطه فقط قیمت برلیان گرد رو تا حدود ۱۰ قیراط آن هم به صورت تقریبی نشان می دهند.

  5. رضا گفت:

   سنگ الماس خام دارم اگر خریدار هستی میفروشم

  6. حسین شالکو گفت:

   سلام.چندقطعه سنگ والماس صورتی بدون تراش دارم میخوام بفروشم

  7. ناشناس گفت:

   سلام شما الماس با شناسنامه خریدارین؟ ۶/۵ قیراط

 62. سحر گفت:

  سلام آیا در ایران منابع الماس وجود دارد؟ منظورم الماسهایی هستند که در خود طبیعت وجود دارد نه از کشورهای دیگر خرید شده و به ایران آورده شوند .

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   باتوجه به مشابهت زمین در ایران با کشورهای همسایه و کشف معادن الماس در افغانستان امید زیادی برای وجود این معادن در ایران هست ولی متاسفانه تاکنون در این زمینه فعالیت جدی صورت نگرفته است. اخیرا در سیستان و بلوچستان مقدار کمی ذرات الماس مشاهده شده اما سازمان زمین شناسی کشور وجود سنگ الماس در شرق کشور رو تایید و رد نکرده است.

 63. محمدامیری گفت:

  سلام محبت کنید انگشتتر و گردنبند قیراط نیم و یک قیراط را که از نوع D$1 مرغوب را در سایت نشان دهید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در تصویر زیر انگشتر با الماس رنگ D و نوع S1 و وزن حدود ۱ قیراط رو میتونید ملاحظه بفرمایید.
   انگشتر الماس 1 قیراطی

 64. هیدن گفت:

  با سلام
  ۷۰ قیراط الماس روسی تراش نخوره چه قدر قیمت داره؟ حد اقل و حد اکثر؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در حال حاضر سنگ الماس روسی حدودا قیمت ۵۰ تا ۱۰۰ هزارتومان به ازای هر قیراط دارد. البته یک سنگ ۷۰ قیراطی خیلی قیمت بیشتری از ۱۰ سنگ ۷ قیراطی دارد.

   1. سارا گفت:

    ۵قیراط الماس با کیفیت عالی چه قیمتی تو ایران در این تاریخ داره برای حلقه میخام

 65. ناشناس گفت:

  سلام الماس ۳۱۱ گرم رنگ شفاف و درجه ۷s1 قیمت هر قیراط رو میشه بگید لطفا

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   وزن بسیار بالایی است، لطفا حضورا به یک کارشناس مراجعه بفرمایید.

 66. رضا گفت:

  سلام. منظور قیمت الماس هایی که در بالا اشاره شد الماس خام است یا تراش خورده

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   منظور سنگ الماس تراش خورده است.

  2. ناشناس گفت:

   سلام قیمت یک الماس ۳ قیراطی سرخ چقدر است با تشکر

 67. ناشناس گفت:

  سلام هر گرم چند قیراط میشود

  1. شرف آنلاین گفت:

   با سلام
   ۵ قیراط

 68. صادق گفت:

  باسلام لطفا راهنمایی کنید با مبلغ ۲/۵ میلیارد تومان الماس چند قیراطی با چه مشخصاتی در ایران میتونم بخرم متشکرم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متاسفانه مورد خاصی سراغ نداریم.

  2. ناشناس گفت:

   سلام برات سراغ دارم

   1. پوریا گفت:

    الماس خریدارید؟ فروش الماس
    [censored]

   2. میلاد گفت:

    سلام ببخشید من الماس با وزن ۱۰ گرم قیراط ۵۰ دارم لطفن قیمتشو بهم بگین رنگشم سفید کرمی ماننده
    ممنون

  3. ناشناس گفت:

   سلام من یک الماس سیاه به وزن ۳/۸ گرم که به قیراط ۱۹ قیراطی کامل تراش نخورده

  4. عماد گفت:

   من دارم ۴ قیراطی تراش خورده سفید

   1. ناشناس گفت:

    ی کیلو الماس صورتی دارم نمیدونم چجوری بفروشم،😂

  5. ناشناس گفت:

   سلام میشه پیدا ‌کرد شفاف

 69. ناشناس گفت:

  مثال ۱۰ تا ۱۰,۹۹ قیراطی: قیمت ۲۰۲۰۰ بیست‌هزار و دویست دلار یا ۲۰۲۰۰۰ دویست‌ و دو هزار دلار؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   بیست هزار و دویست دلار درسته
   توجه کنید که این ها مربوط به برلیان گرد است.

 70. حسن گفت:

  سلام یه الماس به وزن ۵۰ قیراط درجه رنگ f و خلوص if چقدر می ارزه الان؟ با این مشخصات قیمت هر قیراط دقیق چقدره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متاسفانه قیمت گذاری نداریم ولی از جداول بالا به صورت حدودی تا وزن ۱۰ قیراط رو میتونید استخراج کنید.
   وزن ۵۰ قیراط برای یک الماس بشدت وزن بالایی است و قیمت فوق العاده زیادی دارد.

   1. حسن گفت:

    الان من بخام این رو بفروشم کجا میتونم برم البته اگه باشه. جای مطمین سراغ دارید؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    متاسفانه جای خاصی سراغ نداریم. این مورد رو باید از کلکسیونرها و برگزارکننده های حراجی های بزرگ دنیا کمک بگیرید.

   3. محمود گفت:

    سلام خسته نباشید متونید به ایمیل بنده [censored] یه پیغام بفرسیتید جهت فروش جنستون
    البته با عکس های کاملا با کیفیت بدون فلاش زدن
    در هنگام عکس گرفتن اگر سنگ شما رنگ تیره داره از پارچه سفید استفاده کنید در زیر کار و اگر سنگ شما شفاف است از پارچه تیره در زر کار استفاده شود
    نور به صورت غیر مستقیم به جنس خورده باشه
    ممنون.. در ایمیل شماره واتس آپ خواهم داد

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    متاسفانه در حال حاضر امکان درج شماره تماس و ایمیل برای مخاطبین وجود ندارد.

   5. ناشناس گفت:

    سلام . سه تیکه سنگ زبرجد سبز رنگ دارم ۹۰۰ قیرات حدودا چند فی میخوره ؟؟

   6. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    به عوامل مختلفی بستگی داره
    اینکه سنگ زبرجد تراش خورده هست یا سنگ راف هست؟ مربوط به کدوم کشور؟ رنگ و شفافیت زبرجد ها چطوره؟ و …
    باید حضورا به یک کارشناس مراجعه بفرمایید.

  2. مستر گفت:

   سلام به آیدی [censored] در تلگرام بیا مشتری خارجی هست

 71. عاطفه گفت:

  سلام. در فاکتور خرید من نوشته برلیان سفید RO 1.02 ct میشه بگین این چه معنی داره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   ۱٫۰۲ ct به معنی وزن برلیان هست که ۱٫۰۲ قیراط (تقریبا ۰٫۲ گرم) وزن داره

 72. ناشناس گفت:

  خریدار الماس

  1. نیمولی گفت:

   بامن تماس بگیر دارم [censored]

  2. مجید گفت:

   [censored] دوعدد سنگ الماس تراش خورده ۰/۰۹ گرمی موجود است. (فروش فوری💎)

  3. رضا شوهانی گفت:

   سلام یه الماس تو یه شهری از خراسان رضوی پیدا کردم. شما خریدارید؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر متاسفانه

  4. ناشناس گفت:

   سلام من چهار گرم الماس تراش خورده دارم و راف دارم کسی خواست با مدرک چگالیشون هم فیلم گرفتم کسی خواست به این شماره پیام بده [censored]

 73. امین گفت:

  سلام یک انگشتر با نگین ۵ قیراطی دارم قیمت الماسش چقدره

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   قیمت حدودی نگین رو از جداول همین صفحه میتونید استخراج بفرمایید. برای تعیین قیمت دقیق باید حضورا به یک کارشناس و خبره کار مراجعه نمایید.

 74. منیژه گفت:

  انگشتر الماسم رو میخوام بفروشم . چکار کنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   متاسفانه خرید نداریم.

  2. ناشناس گفت:

   سلام قیمتتون؟

 75. رضا گفت:

  سلام من الماس میخام بخرم ازتون به چه صورت میتونم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   فقط سنگ های الماس بسیار کوچک موچود هست اگر مایل هستید به بخش پشتیبانی انلاین پیام دهید.

  2. افشین گفت:

   شما الماس میخواین؟

  3. ناشناس گفت:

   سلام میتونید یه آزمایشگاه معتبر معرفی کنید؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در مشهد و تهران ازمایشگاه های معتبری هستند لطفا برای هر شهری که میخواین در گوگل جستجو بفرمایید پیدا میشه
    اگر در مشهد خواستید به پشتیبانی انلاین پیام بدید ادرس و شماره تلفن ازمایشگاه رو خدمتتون ارائه بدیم

 76. محمد گفت:

  یکی از دوستانم ادعا میکنه که یک قطعه الماس ۵۶ قیراطی سبز رنگ دارد و از یکی از موسسات گوهرشناسی هم تایید اصالت کتبی گرفته به نظرشما این مطلب میتونه صحیح باشه؟ درضمن قیمت های عجیب و غریب بهش پیشنهاد شده که قدری باعث تعجب بنده شده. البته بنده از سنگ جواهرات هیچ اطلاعات علمی ندارم.اگه محبت کنید توضیح بدهید ممنون میشم.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر از آزمایشگاه معتبری شناسنامه دریافت کرده باشن هیچ شکی در اصل بودنش نیست. البته وزن ۵۶ قیراط وزن بالایی محسوب میشه و قیمت بسیار زیادی داره

   1. ناشناس گفت:

    ازپاسخ کوتاه وجامع شما بسیار سپاسگزارم.

 77. مهناز گفت:

  لطفا قیمت انگشتری به وزن ۷ گرم و ۵۶۰ سوت و نگینی به وزن نیم قیراط چقدر است؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   رکاب که باید از نزدیک دیده بشه و جنسش مشخص باشه
   درمورد نگین هم اگه الماس هست میتونید از جداول موجود در همین صفحه استفاده بفرمایید.

 78. H.A گفت:

  سلام میخواستم بدونم چطور میشه برای سنگ های قیمتی مثل الماس شناسنامه گرفت؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   آزمایشگاه های گوهرشناسی داخل ایران هستند که این کار رو انجام میدن

 79. ناشناس گفت:

  سلام ما دو الماس پیدا کردیم به هر حال بماند داخل چی بود برید به دوره خط میخی
  شما میتوانید قیرات الماس رو روشن کنید و اینکه چقدر زمان میبره و چقدر هزینه میگیرید بابتش ممنون میشم پاسخ بدهید.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   قیراط الماس به راحتی با یک ترازوی موجود در طلافروشی ها یا نقره فروشی ها به دست میاد لازم نیست هزینه ای کنید ولی برای تعیین اصالت و ارزش دقیق قیمت باید به یک آزمایشگاه گوهرشناسی مراجعه کنید. معمولا با یک هزینه کمتر از ۲۰۰ هزارتومان کار رو انجام میدن.

  2. مهدی گفت:

   برای اینکه یه الماس تائید بشه باید از ۱۳ فیلتر عبور کنه هزینه تایید هم بین ۵ الی ۱۰ ملیون تومان است. البته کارشناس میتونه با چند از مایش اولیه به خلوص و درست یا نادرست بودن آن پی ببره که این کار کمتر از۲۰۰ تومان هزینه داره. هر گرم تقریبا ۵ قیراط هست

  3. ناشناس گفت:

   سلام دوست عزیز من کارشناسایی رو میشناسم که میتونن قیمت گذاری و حتی راهنمایی کنن شما رو برای شناسنامه گرفتن

  4. علی گفت:

   سلام و درود
   اگه قصد فروش دارید یه ایمیل به من بزنید؟؟؟
   ممنون

   1. خدابخشی گفت:

    فروشنده هستم
    [censored]

   2. شرف آنلاین گفت:

    متاسفانه درحال حاضر امکان انتشار شماره موبایل و ایمیل در سایت وجود ندارد.

  5. یاس گفت:

   بابا سر کاریه اینا اینکاره نیستن

 80. ناشناس گفت:

  بسیارعالی مفید

  1. شرف آنلاین گفت:

   سپاس

 81. Saba گفت:

  سلام و سپاس از توضیحات،
  الماس dark orange brown در چه
  طبقه و جزء کدوم رده رنگی قرار می‌گیره ؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ممنون از لطف شما
   براساس بررسی های اولیه انجام شده به لحاظ رنگی احتمالا در رده H تا K قرار می گیرند.

 82. اکبر گفت:

  سلام با این روش قیمت گذاری دوستمون یه الماس ۱۸ قیراطی که من دارم باید حدود قیمتی برابر با یک پراید ۸۲ باشه، اما نمیدونم چرا مشتریش میخواد ۱۲ میلیارد پول بابتش بده بهرحال مردم خل شدن دیگه لابد پولشون زیادیه، آقا الماس اصل بیار با قیمت‌های خودت ازت میخرم ۵۰۰ هم روی هر قیراط اضاف میدمت

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دوست عزیز در این جداول حداکثر الماس تا ۱۱ قیراط قیمت گذاری شده و قیمتی برای الماس ۱۸ قیراطی داده نشده است. همونطور که میدونید با افزایش وزن الماس قیمت هر ۱ قیراط به صورت تصاعدی افزایش پیدا میکنه، یعنی یک الماس ۱۸ قیراطی قیمتی ۲ برابر الماس ۹ قیراطی ندارد بلکه قیمتی به مراتب بیشتر تا چند ده و چند صد برابر دارد.

 83. عارف گفت:

  سلام . خیلی دقیق , جامع , ساده و آموزنده بود . سپاس فراوان . واقعا زحمت کشیدید .

  1. شرف آنلاین گفت:

   سپاس

  2. باران گفت:

   درود
   من یه شی دارم که نمیدونم الماسه یا نه. رنگ ابی فیروزه ای هست. همه تستهای تشخیص الماس روش انجام دادم و طبق اون تستا سربلند دراومد. تراش خورده نیست و اندازه بند انگشت هست. ممنون میشم راهنمایی کنین که چطور می تونم اطمینان حاصل کنم؟ از المالس بودنش قیراطش و جایی ک مورد اطمینان باشه
   با سپاس

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    فقط بایستی به آزمایشگاه گوهرشناسی مراجعه بفرمایید. آزمایشگاه های معتبری در مشهد و تهران فعالیت دارند. در شهرهای دیگر بایستی جستجو بفرمایید. بعد از آزمایش وزن، ابعاد، اصالت سنگ و… را همراه با یک شناسنامه معتبر مشخص می کنند. اخرین هزینه ای که استعلام گرفتیم در حدود ۲۰۰ هزارتومان بود.

   2. Siavash گفت:

    خب برو جواهر فروشی ترسی نداره که

 84. اعتصامی فر گفت:

  الماس داخل ایران موجود هست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   بله یافت می شود. مهم ترین الماس ها مربوط به الماس دریای نور، تاج پهلوی و تاج کیانی است که در موزه جواهرات ملی تهران نگهداری می شوند.

  2. رحیم گفت:

   میشه بگید الماس در چه رنگهایی هست

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    لطفا مقاله کامل الماس رو مطالعه بفرمایید.

   2. بهنام گفت:

    درود بر شما یه الماس کبود طبیعی با تراش خیلی خوب و کروی با وزن هفتاد و سه قیراط و سرتیفیکیت حدودا چقدرقیمتشه اگه حدودش هم لطف کنید کافیه سپاس

 85. حسین گفت:

  خوب و آموزنده بود ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   سپاس

 86. نوید گفت:

  الماس روسی هم شامل این فاکتورهای قیمت گذاری میشه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر، الماس روسی یا موزونایت شامل این نحوه قیمت گذاری نمی شود و قیمت کمتری دارد.

   1. امیرآبادی گفت:

    خوب بود ممنون ولی دیگه خیلی زیادی دقیق بود

   2. شرف آنلاین گفت:

    سپاس

   3. ناشناس گفت:

    قیمت پودر الماس چقدره

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    پودر الماس قیمت بسیا ارزانی دارد که در قوطی های کوچک ارائه می شود و از بازار میتونید تهیه کنید. متاسفانه قیمت دقیقش رو نداریم.

   5. محمد گفت:

    کسی راف الماس خواست موجوده
    [censored]

   6. سعید گفت:

    من یک الماس ۲.۲ کیلوگرمی ساخته ام چند میشه به دلار

نظر دهید؛ در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.