قیمت گذاری سنگهای قیمتی

قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

diamond-table قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

برای همگان و به ویژه علاقه مندان به صنعت تجارت سنگ های قیمتی موضوع قیمت هر قیراط الماس و یا قیمت هر گرم الماس مسئله ای پیچیده و صد البته جالب و هیجان انگیز می باشد. برای مثال قیمت یک الماس ۲ گرمی (۱۰ قیراطی) با رنگ نسبتا خوب و درجه شفافیت مورد قبول بیش از ۲۰ هزار دلار می باشد که البته این قیمت گذاری به این آسانی نیست و توضیحات مفصلی دارد که در این مقاله به صورت دقیق بیان می شود. نبود منبع معتبر و قابل اطمینان برای پی بردن به این اطلاعات ارزشمند و جذاب و همینطور انحصار این سنگ قیمتی در دستان افرادی خاص از علل عدم کامیابی در این زمینه بوده است. در این مقاله تمام اطلاعات و فاکتورهای مورد نیاز برای تعیین و قیمت گذاری یک نمونه از این گوهر و همینطور جداول استاندارد جهانی، به صورت کامل مورد بررسی قرار می گیرد. با شرف آنلاین همراه باشید…

تذکر 1 : همراهان عزیز شرف آنلاین لطفا به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید که روش قیمت گذاری که در ادامه آمده است برای خرید و فروش در بازار نیویورک ایالات متحده آمریکا ارائه گردیده است. این روش به صورت حدودی می باشد و قطعا وحی منزل نبوده و نخواهد بود و در تمامی دنیا مشابه بسیاری از اجناس داری تخفیف هستند و شرایط فروش ویژه هر کشور و وضعیت بازار آن، تعیین کننده قیمت نهایی آن است. بنابراین شرف آنلاین خود را موظف به این اطلاع رسانی می داند و تاکید دارد که هر گونه سوء استفاده و گمراه کردن اشخاص با استفاده از این جداول توسط دیگران هیچ مسئولیتی را برای شرف آنلاین به وجود نمی آورد.

تذکر 2 : جهت قیمت گذاری الماس بایستی حضورا و از نزدیک توسط یک کارشناس خبره بررسی شود لذا خواهشمند است به هیچ عنوان درخواست تعیین قیمت توسط شرف آنلاین نفرمایید.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) تاریخچه مختصر روش اصولی قیمت گذاری الماس

شرکت راپاپورت در سال ۱۹۷۶ به وسیله مارتین راپاپورت Rapaport تاسیس شد. او “فهرست رپ” را در سال ۱۹۷۸ به عنوان اساسی برای مشخص نمودن ارزش این گوهر صادر کرد که در این لیست قیمت ها تنها برای نوع سفید یا D color محاسبه شده بود، چرا که استانداردهایی به مراتب بیشتر برای رتبه بندی این گوهر از نظر رنگ، برش، پاکی و وزن وجود داشت و محاسبه نمودن تمامی این فاکتورها برای بررسی قیمت الماس امری مهم و ضروری بود. زمانی که گزارش راپاپورت به طور گسترده و سراسری در ایالات متحده آمریکا و خارج از آن استفاده می شد، همیشه و در همه ی موارد دقت خوبی نداشت، در این زمان شرکت “آیدکس” با فهرست قیمت خود در اوایل سال ۲۰۰۰ پا به این عرصه نهاد.

diamond-table1-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

“آیدکس” پیشرو در تجارت آنلاین برای فروشندگان و تجار حرفه ای در شهرهای اصلی تجارت این گوهر مثل آنتورپ، بمبئی و نیویورک است. آیدکس خصوصیات آنلاین فروش این نگوهر را به شکل لیست هایی همانند لیست راپاپورت منتشر کرده و با ویژگی قیمت گذاری فعال تر و بررسی های استراتژیک در صنعت تجارت این گوهر نایاب به یک منبع معتبر و مرجع صحیح در قیمت گذاری معاملات اختصاصی و عمده دست پیدا کرد. ورود “آیدکس” به تجارت حرفه ای امری ضروری بود، بیش از ۷۰۰۰ دلال حرفه ای از این تشکیلات به طور منظم بهره می بردند. بیش از ۷۵٪ درصد از معادن و فروشندگان عمده به شکل زنجیره ای، تامین منابع اطلاعاتی برای سازمان این شرکت قیمت گذار را در تمام جهان بر عهده دارند. با اینکه بهاء و اطلاعات “آیدکس” به یکی از استانداردهای قیمت گذاری سنگ الماس در صنعت جواهرات تبدیل شده است اما با این وجود هنوز هم استفاده از لیست شرکت راپاپورت برای غالب فعالان صنعت جواهر و فروشندگان و خریداران در الویت نخست قرار دارد.

محصولات مرتبط

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) آشنایی با قیراط

تمامی الماس های ارزشمند همچون الماس کوه نور و الماس دریای نور با واحد قیراط وزن می شوند و یک قیراط برابر با ٢٠٠ میلی گرم وزن دارد. به عبارت دیگر هر ۵ قیراط یک گرم است. متخصصان برای نمونه هایی با ابعاد کوچک از سیستم نقطه ای کمک میگیرند، ١٠٠ نقطه به مقدار یک قیراط می باشد. یک قیراط غالبا با ct معرفی شده و Ct.tw به وزن قیراطی کل اشاره می کند، این وزن تمام الماس ها در یک جواهر می باشد. مثلا در مورد گوشواره ها، وزن قیراطی کل وزن در هردو عدد گوشواره ها محسوب می شود. اگر وزن تمام الماس های یک گوشواره ١ قیراط باشد، یعنی در هر گوشواره نیم قیراط به کار رفته است.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) جدول قیمت هر گرم الماس با تراش برلیان گرد

جدولی که در قسمت پایین مشاهده خواهید نمود طبق آخرین تغییرات لیست قیمت جهانی بروز شده است. (۲۸ دسامبر ۲۰۱۸). این مقادیر قیمت هر قیراط الماس با تراش برلیان گرد می باشد که در یک جدول قیمت ها برحسب تومان و در دیگری به دلار می باشد. به این نکته توجه داشته باشید که اگر یک سنگ یک قیراطی ١٠٠٠ تومان باشد قیمت سنگ ٢ قیراطی خیلی بیشتر از ٢٠٠٠ تومان است. (چون نمونه دو قیراطی نایاب تر از نمونه یک قیراطی است)

همچنین در جداول زیر قیمت هر گرم الماس خام بر اساس سه فاکتور “خلوص و پاکی” و “رنگ” و “وزن” در بخش قیمت هر قیراط الماس به دلار و قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده است. با توجه به موضوعات و راهنمایی هایی که در ادامه گفته می شود میتوانید از این جداول استفاده نمایید.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) فاکتور “درجه پاکی” در تعیین قیمت هر قیراط الماس

در جداولی که در ادامه برای تعیین قیمت هر قیراط الماس آمده است، مخفف هایی استفاده شده است که در اینجا لازم است با آن ها آشنا شوید:

۱- Flawless یا به اختصار FL :
هیچ گونه ناپاکی داخلی و سطحی ندارد و این درجه از پاکی بسیار نادر است. تقریبا یک سنگ از میان ۵۰۰۰ عدد دارای این درجه است.

۲- Internally Flawless یا IF :
ناخالصی داخلی ای ندارد و فقط ناخالصی ها و ایرادات سطحی دارد. تقریبا سه درصد از نمونه های دارای شناسنامه، درجه پاکی IF دارند.

۳- Very, Very Slightly Included یا  VVS1, VVS2 :
ناپاکی های بسیار بسیار جزئی وجود دارند که پیدا کردن آنها حتی برای یک کارشناس در زیر بزرگنمایی ۱۰ برابر نیز مقداری مشکل است. در درجه پاکی VVS1 فقط ناپاکی ها از ناحیه پاویلیون یا خیمه سنگ قابل مشاهده هستند و این در حالی است که در درجه پاکی VVS2 کارشناس بسیار ماهر قادر است با بزرگنمایی ۱۰ برابر ناپاکی آن را از قسمت تاج آن تشخیص دهد.

۴- Very Slightly Included یا VS1, VS2 :
ناپاکی ها به صورت واضح قابل مشاهده با بزرگنمایی ۱۰ برابر هستند اما از نظر فاکتورهای ناخالصی ضعیف هستند، یعنی یا کوچک هستند یا در قسمتی قرار دارند که در این درجه بندی جای دارند. توجه کنید تفاوت میان VS1 و VS2 می تواند تنها از لحاظ جایگاه یک ناخالصی کوچک در آن باشد.

۵- Slightly Included یا به اختصار SI1, SI2 :
به صورت واضح قابل تشخیص و مشاهده هستند، البته با میکروسکوپ و ابزار بزرگنمایی تا ۱۰ برابر. اما درمورد درجه SI1 میتوان گفت گاهی اوقات با چشم غیر مسلح میتوان ناپاکی داخلی الماس را فقط از نظر وجودش تعیین کرد و در درجه پاکی SI2 این تشخیص راحتتر می شود.

diamond-table3-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)
۶- Included یا به اختصار I1, I2, I3 :
ناخالصی ها به وضوح و به راحتی در زیر بزرگنمایی ۱۰ برابر قابل مشاهده بوده و بر روی مسیر عبور نور در داخل سنگ تاثیر منفی دارند و این توانایی را دارند تا از میزان شدت درخشندگی و شکست نور در الماس بکاهند. در درجه I1 میتوان با چشم غیر مسلح ناخالصی ها را دید، درجه های I2 و I3 گاها بر روی استقامت سنگ نیز اثر منفی دارند یعنی گاهی ناخالصی به مقداری است که سنگ را در معرض شکسته شدن قرار می دهد.

به طور کلی:

VVS1،VVS2،VS1،VS2، SI1،SI2، SI3، I1، I2،I3

هر چقدر از VVS1 به طرف I3 نزدیک می شویم مقدار ناخالصی در سنگ مشخص می شود. میزان ناخالصی I3 با چشم نیز قابل رویت است اما میزان ناخالصی VS1 و VS2 را باید با ذره بین در داخل سنگ جستجو کرد.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) فاکتور “درجه رنگ” برای تعیین قیمت هر گرم الماس

موسسه GIA سیستم مرتبه بندى رنگ الماس را براى سنگ هاى غیرفانتزى مهیا کرده است، به این شکل که رنگ ها با حروف الفباى لاتین از D تا Z مشخص مى شوند. در نرخ گذارى، رنگ D از همه قیمتی تر و رنگ هاى بین N تا Z از همه ارزانتر هستند. طیف رنگی الماس از A شروع و به Z ختم می شود. سه رنگ اول ABC به این علت که رنگ سفید مطلق در طبیعت نادر است، کارشناسان درجه بندی این گوهر را از حرف D آغاز کرده که تا Z ادامه دارد.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) جدول قیمت هر قیراط الماس به دلار

در این بخش جدول قیمت هر قیراط الماس به دلار آورده شده است و در قسمت بعد جدول قیمت هر گرم الماس به دلار تهیه شده است. توجه داشته باشید که برای به دست آوردن قیمت هر نوع باید عدد به دست امده را در ۱۰۰ ضرب کنید تا قیمت براساس دلار به دست آید.

Price-table-1-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال: در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر قیراط الماس با وزن های ۰٫۰۱ تا ۰٫۱۷ قیراط آورده شده قیمت یک نمونه با وزنی در حدود ۰٫۰۸ تا ۰٫۱۴ قیراط و با درجه خلوص SI2 و میزان رنگ I-J برابر با ۵۴۰ دلار می باشد.

 

Price-table-2-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر قیراط الماس با وزن های ۰٫۳ تا ۰٫۴۹ قیراط آورده شده قیمت یک نمونه با وزنی در حدود ۰٫۴۰ تا ۰٫۴۹ قیراط و با  بهترین درجه خلوص IF و بهترین میزان رنگ D برابر با۴۸۰۰ دلار می باشد.

 

Price-table-3-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال: در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر قیراط الماس با وزن های ۰٫۹۰ تا ۱٫۴۹ قیراط آورده شده قیمت یک نمونه با وزنی در حدود ۱ تا ۱٫۴۹ قیراط و با درجه خلوص VVS2 و میزان رنگ F برابر با ۱۰۷۰۰ دلار می باشد.

 

Price-table-4-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر قیراط الماس با وزن های ۳ تا ۴٫۹۹ قیراط آورده شده قیمت یک نمونه با وزنی در حدود ۴ تا ۴٫۹۹ قیراط و با  کمترین درجه خلوص I3 و میزان رنگ M برابر با ۱۶۰۰ دلار می باشد.

 

Price-table-5-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر قیراط الماس با وزن های ۵ تا ۱۰٫۹۹ قیراط آورده شده قیمت یک نمونه با وزنی در حدود ۱۰ تا ۱۰٫۹۹ قیراط و با بهترین درجه خلوص IF و میزان رنگ D برابر با ۲۰۲۰۰ دلار بوده که یکی از بهترین نمونه های حال حاضر می باشد.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) جدول قیمت هر گرم الماس به تومان

در این بخش جدول قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده است. توجه داشته باشید که برای به دست آوردن قیمت هر نوع الماس باید عدد به دست امده را در ۱۰۰ ضرب کنید تا قیمت براساس تومان به دست آید.

Price-table-01-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده و با توجه به اینکه هر ۱ گرم معادل ۵ قیراط است قیمت یک نمونه در بازه وزنی مشخص شده و با درجه خلوص SI2 و میزان رنگ I-J برابر با ۲۰۲۵۰۰۰ تومان می باشد.

 

Price-table-02-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده و با توجه به اینکه هر ۱ گرم معادل ۵ قیراط است قیمت یک نمونه در بازه وزنی مشخص شده و با بهترین درجه خلوص IF و بهترین میزان رنگ D برابر با ۱۷۶۲۵۰۰۰ تومان می باشد.

 

Price-table-03-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده و با توجه به اینکه هر ۱ گرم معادل ۵ قیراط است قیمت یک نمونه در بازه وزنی مشخص شده و با درجه خلوص VVS2 و میزان رنگ F برابر با ۴۰۱۲۵۰۰۰ تومان می باشد.

 

Price-table-04-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده و با توجه به اینکه هر ۱ گرم معادل ۵ قیراط است قیمت یک نمونه در بازه وزنی مشخص شده و با کمترین درجه خلوص I3 و میزان رنگ M برابر با ۶۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد.

 

Price-table-05-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده و با توجه به اینکه هر ۱ گرم معادل ۵ قیراط است قیمت یک نمونه در بازه وزنی مشخص شده و با بهترین درجه خلوص IF و میزان رنگ D برابر با ۶۲۴۰۰۰۰۰۰ تومان بوده که یکی از بهترین نمونه های حال حاضر می باشد. امیدواریم این مقاله در تعیین قیمت هر قیراط الماس براساس تومان و دلار  به شما یاری رسانده باشد.

دسته بندی محصولات با تراش الماسی شکل

بر روی دسته بندی ها کلیک کنید تا محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر یاقوت (372)

انگشتر یاقوت سرخ (184)

انگشتر یاقوت کبود (196)

انگشتر زمرد (192)

انگشتر زبرجد (153)

انگشتر آمیتیست (180)

انگشتر الکساندریت (135)

انگشتر گارنت (165)

گردنبند یاقوت (160)

گردنبند یاقوت سرخ (85)

گردنبند یاقوت کبود (75)

گردنبند زبرجد (79)

گردنبند الکساندریت (43)

گردنبند زمرد (66)

گردنبند گارنت (51)

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

565 دیدگاه در “قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

 1. مجید شمسایی گفت:

  سلام من الماس خیلی قدیمی حدود ۵ قیراتی دارم

 2. شعبانی گفت:

  سلام من سنگ سفید گرد آسیاب دارم میوشد راهنمایی کنید ببینم اصل یا نه

  1. غلامحسین فیاضی حصاری گفت:

   سلام خسته نباشید ممنونم از راهنماییتون اما مقدار زیادی سنگهای قیمتی و نیمه و همچنین سنگهای سخت و حکاکی شده پیدا کردم از اطراف آرامگاه فردوسی که خیلی قدیمی هستند و تقریباً اخبار و تاریخ آن زمان را بیان میکند آیا مشتری برای این سنگها هست یانه شماره تماس [censored] فیاضی سپاسگزارم

  2. الماس گفت:

   سلام انگشتر الماس دارم که قیمت گذاری شده ۷۵ میلیارد خریدار به این شماره پیام بدهید [censored]

 3. معین گفت:

  سلام من یک شهاب سنگ حدید دارم خریدار واقعی داری هستم خدمتت

 4. رجبی گفت:

  با سلام من الماس سبز شفاف حدود سه قیراط و چند عدد یک قیراطی تراش الماسی دارم اگر کسی خریدار است

  1. ناشناس گفت:

   اشتباه میکنی

 5. علی گفت:

  سلام یک الماس سنگ آسیاب سفید دارم تست یخ نخ پلاستیک خراش شیشه لیوان آب انجام شده میفروشم. خریدار واقعی بیاید. یا علی

  1. فرید گفت:

   سلام داداش من خریدارم

  2. سجاد گفت:

   سلام داداش شماره و راه ارتباطی چیه ؟

 6. ناشناس گفت:

  سلام
  یک قطعه سنگ دارم اندازه تخم مرغ البته سطح میزانی ندارم هر نوری بهش میخوره شفاف میشه
  خیلی سخت و سفت است. شیشه رو می‌بره و طلا رو میکشم روش طلا مالیده میشه روش. رنگ واقعیش سفید متمایل به زرد یک جوری استخوانی نور بهش میخوره تقریبا یک اتاق رو روشن میکنه

  1. سعید گفت:

   سلام من مشتری دارم ببین لامپ ۱۰۰ وات و تلویزیون سیاه سفید قدیمی را خاموش میکنه تست کن پیام بده

  2. ناشناس گفت:

   سلام من خریدارش دارم

 7. طه گفت:

  سلام من دو تا سنگ آسیاب دارم خریداری زنگ بزن [censored]

  1. ناشناس گفت:

   سلام من یک الماس دارم داخل سنگ

   1. خانم گفت:

    خوش به حالت :))

 8. علی کیا گفت:

  سلام من سیترین طبیعی به وزن قیراط ۵۷ شناسنامه از دانشگاه خوارزمی دارم برای فروش دارم

 9. جهان گفت:

  با سلام من یک گرم سنگ فرا زمینی دارم عکس و نام مقدس رسول الله (ص) روی آن حک شده دلم نمی آید بفروشم چه کار کنم بی نظیرترین عکس دنیا ست

 10. صفر گفت:

  سنگ آسیاب دارم یخ را آب می‌کند اگر خواستی میفروشم

 11. علی گفت:

  سلام خریدار الماس و شهاب سنگ هستم کسی دارد در خدمت هستم

  1. سعید گفت:

   شماره بگذار یک مقدار الماس خام دارم

  2. ناشناس گفت:

   شهاب سنگ و دو تا اصل دارم خریداری با پادزهر ۱۳۰ گرمی [censored] زنگ بزن

  3. محسن گفت:

   سلام، یک قطعه شهاب سنگ دارم، رنگ سیاه با لکه های سفید و چند حفره روی شهاب سنگ، آهن ربا را جذب می کند،

   1. عبد الله گفت:

    سلام من چند عدد سنگ الماس اسیاب دارم خریدار کسی هست سنگ گرد و سفید و مایل به زرد ازمایش خانگی را انجام دادم [censored]

  4. کیانی هستم گفت:

   سلام با من تماس بگیرید چند تا الماس و یاقوت دارم [censored]

  5. سید محسن علوی. دارم تماس بگیرید گفت:

   سلام. من الماس دارم [censored]

  6. ناشناس گفت:

   سلام. چند نوع سنگ شبیه به الماس و شهاب سنگ هم کارشناس خوب ندارم. شبیه سنگهای توی گوگل اگر میخواستی بهم زنگ بزن [censored]

  7. ناشناس گفت:

   سلام شماره تون چنده

   1. بابک گفت:

    ای بابا الماس کل جهان اینجا بوده نفری چندتا الماس دارید ماشاءالله خخخخ
    راستی اینقدر زور نزنید شماره بگذارید چون نشان نمیدهد پاک میکنم

  8. هاشم علیزاده گفت:

   سلام برادر عزیز یک سنگ الماس دارم اگر واقعا خریدار هستید پیام بدهید جفت سنگ الماس رنگ آبی دارم

  9. امیر گفت:

   سلام یک مقدار سنگ الماس راف عقیق شجر و غیره دارم واس فروش

  10. ناشناس گفت:

   سلام مقداری الماس موجود میباشد

  11. محمد نظر گفت:

   الماس چند می خواهی

  12. علیرضا صالهی گفت:

   سلام اگر خریدار واقعی هستی به این شماره واتساپ پیام بده من دارم [censored] صالهی

  13. پیری گفت:

   من یک تیکه الماس خام ۱۷ قیراطی دارم که بعد از انفجار معدن پیدا کردم

  14. محمد گفت:

   سلام شهاب دارم

  15. ناشناس گفت:

   سلام شهاب سنگ دارم

  16. ناشناس گفت:

   من الماس واس فروش دارم این هم شماره ام [censored]

  17. سعید گفت:

   سلام من یک الماس زرد هشت گرمی با خلوص بالا دارم قیراطی چند

  18. ناشناس گفت:

   سلام من دارم هم شهاب سنگ هم الماس راف ۲۶ گرمی اصل

  19. محسن گفت:

   سلام یک چند تا الماس سیاه دارم چند تا سفید تقریبا ۱ گرم و کمتر از یک گرم هستند خریداری چطور باهات تماس بگیرم

  20. امید گفت:

   من دارم باهام در ارتباط باش تازه میخوام بفروشم

  21. ناشناس گفت:

   سلام سنگ آسیاب خریدار داری

  22. ناشناس گفت:

   سلام سنگ الماس اسیاب قیمتش چند است هر گرمی

 12. ایدا گفت:

  سلام من هم دوتا سنگ الماس دارم خیلی قدیمی هست میخواهم بفروشم

  1. حسین گفت:

   سلام لطفاً برای تماس پیام بدهید در ارتباط باشیم

  2. شهرام گفت:

   یک کامیون الماس و یاقوت دارم کسی خواست میفروشم اگر نخواست میبرم تو پی ساختمون کار میکنم 😂😂😂🤣🤣 … اینقدر فراوون شده چیکار کنیم

 13. حسین محمدپور گفت:

  من شهاب سنگ ۵ کیلویی دارم دنبال خریدارم

 14. منصور گفت:

  سلام من یک الماس آسیاب دارم وزنش هم ۸۲ گرم است خریدار واقعی پیام بده

 15. ناشناس گفت:

  سلام شهاب سنگ الماس کربنادو از همه نوع دارم

  1. سامان گفت:

   چند قیمت گفتی اینستا داری عکس بفرستی

  2. رویا گفت:

   ماشاالله کل ایران پولدارند که ما فکر کردیم ایران زیر خط فقره

 16. سورنا گفت:

  سلام دوستان خریدار واقعی انواع سنگ، شهاب سنگ، الماس با سختی بالا و غیره هستم اگر کسی واقعا دارد و آدم منطقی هست من در خدمتم

  1. توفان گفت:

   سلام و وقت بخیر من در افغانستان هستم و کار سنگ های گران قیمت و الماس و معدن های افغانستان را می‌کنیم شما اگر امکانات زیادی دارید میشود با هم معرفی شویم و روی موضوعات حرف بزنیم
   و اینم شماره موبایل و واتساپ من می‌باشد [censored]

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لطفا با بخش پشتیبانی انلاین در ارتباط باشید.

   2. سعید خیرابادی گفت:

    سلام دوست عزیز اگر جنابعالی در افغانستان هستید و در زمینه سنگ قیمتی فعالیت دارد در صورت امکان با من تماس بگیرید پیام بدهید یا ایمیل بزنید چون اطلاعاتی از شماره شما اینجا نشان داده نمیشود [censored] این شماره تلفن و واتساپ من هست

   3. سعید گفت:

    سلام من سنگ الماس و سنگ یشم دارم

  2. خورشیدی گفت:

   سلام الماس راف موجود دارم هر کس مشتری واقعی هست پیام بده لطفا

   1. ناشناس گفت:

    من مشتری واقعی دارم مشتری خوب و واقعی

  3. hoseingahremani گفت:

   من سنگ الماس راف دارم مشتری خوب هست بگوید

  4. رحیمی گفت:

   سلام آقای سورنا من الماس تراش برلیان دارم ۴ و ۵ قیراطی اگه خریدار هستی بفرما

  5. امیری نژاد گفت:

   سلام من دارم [censored]

   1. ناشناس گفت:

    یاقوت هم خرید داری؟

  6. مهران گفت:

   سلام اگر واقعا خریدار هستید با قیمت عادلانه شماره بدهید تماس میگیرم

  7. امیر گفت:

   سلام میخواستم قیمت شهاب سنگ را بدانم میشود بگویید؟

   1. علی گفت:

    سلام من الماس زرد دارم ۷ قیراط بهترین نمونه ناب و شفاف و سخت مخصوص انگشتر مردانه و غیره درصورت خرید تماس بگیرید [censored]

  8. علی گفت:

   سلام برادر خسته نباشی من ۳۰۰ قیراط الماس درجه یک تراش نخورده شفاف دارم در ابعاد مختلف خواستی درخدمت [censored] احمدی

  9. علی گفت:

   بنده فروشنده هستم. به من ایمیل بزنید

   1. Meraj گفت:

    سلام من تو معدن ذغال سنگ کار میکنم و یک چیزی از توی سنگ درآمد شبیه یاقوت بود رنگش قرمز بود یک جور هایی کبود مانند بود برق میزد به طلا فروش نشان دادم گفت ۷۰ درصد یاقوت کبود اگر راهی دارید برای تشخیص بگویید و همینطور قیمت یاقوت کبود دقیق بگویید ۱۰ گرم بود

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای تشخیص دقیق و قیمت گذاری باید حضورا به یک کارشناس یا ازمایشگاه گوهرشناسی مراجعه بفرمایید.

  10. ناشناس گفت:

   سلام من دارم انواعش را

  11. ناشناس گفت:

   سلام. لطفا یه شماره واتساپ بذارید

  12. ناشناس گفت:

   سلام من آنچه شما دنبالش هستید را دارم. [censored]

   1. سیدرضا موسوی گفت:

    سلام من یکصد و هشت الماس نیم قیراطی که روی عینک نصب بود را جدا کردم و میخواهم بفروشم نام برند عینک Laura Biagiotti میباشد که خود عینک هم با طلای ۲۴ عیار روکش داده شده و یک شیشه عینکم چون شکسته میخواهم بفروشم اگر خریداری تماس بگیرید . [censored]

   2. سیدرضا موسوی گفت:

    سلام من یک عدد شهاب سنگ بسیار قدیمی و زیبا دارم اگر طالب هستید تماس بگیرید . [censored]

   3. ممد سامورایی گفت:

    آقا
    ۵۰۰ گرم گل ناب دارم ،،، بیایید نفری ۳،۴ گرم بدهم حداقل خالی بندیا قابل باور بشه😁😁😁
    عذر میخوام به شما جواب دادم منظور شما نبودید
    کلی بود

  13. مسیح گفت:

   جناب من یک شهاب واقعی دارم که مطمنا کسی ندارد مثلش را و الماس راف دارم بایستی خودتان مشاهده کنید و نظرتان را بفرمایید.

  14. اولی گفت:

   سلام ۱۵۰ سوت الماس D قیمتش چقدر میشود؟

  15. محمد گفت:

   سلام محمد هستم چند تا سنگ الماس خام دارم سه تا ابی و بقیه سفید هستند شفافیت هم بسیار عالی

  16. منصور گفت:

   سلام الماس سیاه با وزن بسیار عالی من برای فروش دارم

  17. غلام گفت:

   سلام
   من یک سنگ الماس سفید دارم خریدار هستید

   1. ناشناس گفت:

    قیمت لطفا

   2. ناشناس گفت:

    خریدارم تماس بگیرید [censored]

  18. گودرز م گفت:

   سلام و عرض ادب بنده دو نمونه سنگ الماس در منطقه غرب کشور پیدا کرده ام و وزن شان نیز بالاست چنانچه خریدار هستید بنده در خدمتم

  19. عباس داودابادی گفت:

   سلام اقا اگر واقعا خریدار هستید من یک سنگ الماس صورتی تراش نخورده دو گرمی و یک شهاب سنگ مریخی بسیار زیبا و منحصر به فرد دارم و به صورت تضمین معامله میکنم

  20. حسن گفت:

   سلام بنده ۲ گرم و ۲ سوت الماس سیاه واقعا در جهان بی نظیر برای تان ثابت می کنم بعد

  21. سهیل گفت:

   سلام من یه الماس دارم اگه خریداری [censored] بزنگ

  22. ناشناس گفت:

   سلام [censored] لطفا تماس بگیرید

   1. ناشناس گفت:

    سلام یک قطعه الماس کبود دارم ده قیراط و دو سوت شما خریدارید

  23. ناشناس گفت:

   سلام من ۱۸۰ گرم کربنادو بلک دیاموند دارم خریداری قیمت بده

  24. ناشناس گفت:

   سلام دوست عزیز من یک قطعه شهاب سنگ دارم و قصد فروش هم دارم

  25. منصور گفت:

   سلام من سنگ الماس آسیاب دارم با وزن ۸۲ گرم کسی خواست میفروشم لطفا اگر هم نه لطفا راهنمایی کنید من را گرمی چقدر است چطور بفروشم

  26. راد گفت:

   شماره تلفن لطف کنید

  27. قاسمی گفت:

   سلام من یک سنگ پیدا کردم از کوه و شکستم از داخلش یک الماس مانند در اومد ۲۰ گرم است نمیدونم چیه اگر مشتری داری درخدمتم

   1. اهورا گفت:

    اگر واقعیت داشته باشد بنده برای تان تست میکنم و اگر با ارزش باشد از تان میخرم تماس بگیر [censored]

  28. هادی گفت:

   سلام من یک الماس و یک یاقوت دارم شناسنامه هم دارند لطفاً زنگ بزن [censored]

  29. ناشناس گفت:

   سلام من دارم
   خریداری

  30. علی گفت:

   سلام من سنگ آسیابی اصل دارم فروشنده ام این هم شماره [censored]

  31. افشین گفت:

   سلام جناب اگر خریدار با انصاف و صادقی باشد من راف الماس شهاب یاقوت الماس سیاه کربنادو دارم انقدر که ده تا خانواده باهاش به هرجایی برسند این هم شماره من [censored]

  32. مهدی گفت:

   باسلام من ۲ تا سنگ الماس دارم که یکی ۵۲۰ گرم و آن یکی ۱۲۰ گرم میباشد اگر خریدار واقعی هستید من فروشنده هستم ممنون

   1. اهورا گفت:

    حتما کوی نوره

  33. محمد گفت:

   سلام چطور میشود فهمید که یک سنگ قدیمی که شکست نوری دارد ایا الماس میباشد لطفا راهنمایی کنید

  34. احمد گفت:

   سلام. من دارم شهاب سنگ [censored]

  35. ناشناس گفت:

   من دارم

  36. بینام گفت:

   سلام من یاقوت سرخ سی سوت یا همان سه قیراط دارم پاک پاک تراش خورده قدیمی هست اگر مشتری هستی درخدمت هستم

  37. سعید سالارخانی گفت:

   سلام و سلامت باشی هم الماس هم شهاب دارم با تاییدیه کارشناسی [censored]

  38. محمد گفت:

   سلام الماس ۲ قیراتی چند است قیمت

  39. ناشناس گفت:

   شماره بدید؟

  40. ناشناس گفت:

   سلام من دارم و در خدمتت هستم اگر واقعا این که نوشتی هستی

 17. شایان گفت:

  سنگی دارم کرم رنگ نور ازش عبور می کند و خط های برشت الماس دیده میشود لطفا راهنمایی نمایید با تشکر

 18. هادی گفت:

  سلام
  من یک الماس تراش فلامک میخواهم یا انگشتر باشد

  1. Behnam soleymanian گفت:

   سلام حقیقتا من دنبال خریدار واقعی هستم که سنگهای قیمتی و الماس بفروشم ولی نمی دانم چرا تو ایران خریدار واقعی نیست همه می خواهند از آدم بکنند

  2. ناشناس گفت:

   سلام من دارم ۱۱ قیرات

 19. عطایی گفت:

  سلام استاد من یک تراش فلامک سه قیراطی میخواهم موجود دارید؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر متاسفانه

   1. ناشناس گفت:

    سلام چند وقت پیش نزدیک تونل ۴ هزار ساله داشتم قدم میزدم که ناگاه سنگی را پیدا کردم تقریبا ۲۲۰ گرم رنگش بنفش نور می اندازم انگار داخلش ریسه لامپ بستند خیلی زیباست. نمیدانم الماس است یا نه؟ به ۳ طلا فروش نشان دادم گفت ۶۰ درصد الماس است. چون بزرگ است شک کرد. استاد جان نظر شما چیست؟ با چه آزمایش کنم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بهتر است ابتدا ازمایش سختی سنجی را انجام دهید اگر سختی ۱۰ داشت سپس به آزمایشگاه گوهرشناسی برای تعیین دقیق مراجعه نمایید.

  2. خورشیدی گفت:

   سه قیراطی فلامک هم موجود است

  3. سعید گفت:

   سلام من گردن بند الماس دارم که ۴۰ تیکه الماس به وزن ۰.۱۶ ct دارد مشخصات H colour/si clarity و خودگردان بند و بدنه اش هم طلا می باشد ۶.۳ گرم لطفا ارزش کار را اعلام کنید. [censored]

 20. عبدالله خادمی گفت:

  با عرض سلام یک قطعه سنگ فرا زمینی دارم به وزن ۷۲ گرم با توجه با مطالعاتی که در سایتهای داخلی و خارجی و نمونه هایی که دیدم باید از نوع بلک دایموند (carbonado) باشد کجا میتوانم برای فروش بگذارم آیا ما تو ایران حراجی داریم؟ ممنون از سایت خوب تان🙏🙏

 21. امیر گفت:

  سلام، الماس سیاه ۱۷.۵ قیراطی دارم با شناسنامه
  اگه کسی خواست پیام بده [censored]

 22. بابک گفت:

  سلام
  ساکن مشهدم و شرکت بازرگانی دارم
  یک سری نگین های ریز الماس
  انواع برش
  نهایت سقف وزن ۳ قیراط
  دارم برای فروش
  به شرط تایید کارشناس معامله و قبلش میتونیم برای مورد
  شناسنامه داخلی تهیه کنیم
  که حد و حدودش مشخص بشه
  قیمت ها برای ۱ قیراط سطح متوسط به بالا تقریبا ۴ هزار دلار هست ولی در کل قیمت ثابت نیست
  [censored] کریمی واتس اپ

  1. ناشناس گفت:

   سلام آقای مهندس من یک افغانستان هستم من اگر الماس بر شما بیاورم چند می‌خرد

   1. محمد حسینی گفت:

    سلام داداش چند میفروشی من میخرم

   2. بردیا گفت:

    سلام من با بچه های افغانستان در حال معامله هستم اگر مایل بودی میتوانم الماس هایت را به فروش برسانم شماره واتساپ من [censored]

   3. ناشناس گفت:

    سلام اگر الماس دارید به شرط تایید با این شماره تماس بگیر [censored] خریدارم

   4. علی کیا گفت:

    سلام داداش من خریدارم

 23. امیر گفت:

  سلام من سه عدد الماس گرد آبی رنگ دارم برای فرش

 24. عباس گفت:

  بالای ۴۰۰۰ قیراط سنگ الماس دارم باچگالی ۳/۴۴ سختی سنگ نمی دونم

 25. عباس گفت:

  یک قطعه الماس
  Ct 0.30
  F
  Vvs2
  آک دارم چند خریدارید [censored]

 26. عباس گفت:

  سنگ الماس سیاه دارم به وزن ۴۷۰۰ قیراط کسی خریدار باشه در خدمتم با چگالی ۳/۴۶ بااین شماره تماس بگیره

  1. رجبی گفت:

   با سلام. الماس سیاه کربنادو دارم به شرط قیراط بالا

   1. قاسمی گفت:

    سلام من هم امروز یک سنگ از کوه پیدا دارم ک از داخل سنگ یه تکه الماس مانند در آمده ایا الماس است نظرتان را لطف کنید برایم شاید خدا اینجوری خواسته پسرم را صاحب خانواده بکنم و ازدواج کند …..

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    با این توضیحات که امکان تشخیص نیست. ابتدا با دستگاه سختی سنج تست اولیه سختی را انجام دهید اگر سختی الماس را داشت به ازمایشگاه گوهرشناسی برای صدور شناسنامه مراجعه بفرمایید.

 27. ناشناس گفت:

  الماس بالای ۵۰ قیراط شما را خریداریم که خودمون مدرک و کارشناسى جی آی ای داریم.
  اگر فردی به قیمت جهانی نسبت به آناتومیش واقف میباشد لطفا با این شماره تماس بگیرید. ([censored] واتساب)

  1. ناشناس گفت:

   بنده سنگی دارم به وزن تقریبا ۱۵۰ گرم بادرجه سختی ۱۰ ‌شکل تخم مرغ اگر خواستید اطلاعات بیشتر براتون میفرستم

  2. mostafa گفت:

   سلام من یک زمرد دویست گرمی که فکر کنم شهاب باشد و دوتا الماس سیاه ک این هم یکیش ۱۰ گرم و یکیش ۱۷ گرم با سختی ده و با اینکه رنگش سیاه مایل به سبز قهوه ای نور را از خودش رد میکند اگر کسی خواست به دایرکت اینستاگرام به [censored] پیام بده

   1. ناشناس گفت:

    سلام چند میفروشی

  3. کامبیز گفت:

   سلام من یک سنگی دارم چگونه بفهمم الماس است یا نه

  4. اکبر گفت:

   سلام من ساکن افغانستان شهر هرات هستم سنگی دارم که نمی‌دونم الماس هست یا نه لطفا راهنماییم کنید

  5. ناشناس گفت:

   الماس خام قیراطی چند میخری

  6. شهرام گفت:

   سلام من الماس راف بالای ۵۰ قیراط دارم [censored] به قیمت جهانی معامله میکنم و ده درصد از فروش حق خودتان بردارید الماس سختی۱۰ هست سختی سنج گذاشتم

  7. ناشناس گفت:

   سلام لطفا با من تماس بگیرید من ۲۰ گرم دارم ک میشه ۱۰۰ قیراط

  8. ناشناس گفت:

   لطف کنید با شماره [censored] تماس بگیرید ممنونم

 28. ساسان گفت:

  نادرترین شهاب سنگ جهان که تا بحال نمونه نداره را دارم کسی را میخام که براش از خارج مشتری جور کنه صحبت چند میلون دلاره ۱۰ درصد پورسانت میدم شماره تماس [censored]

  1. بابک گفت:

   سلام
   نظر کارشناسانه ای دادی و این درست نخواهد بود ولی من رابط دارم میتونم از سایت هوافضا کشور قزاقستان برای سنگ شهاب سرتیفیکیت فوق معتبر بگیرم
   [censored] کریمی مشهد

  2. حسینی گفت:

   برادر اگر واقعا حرفت حرف و اصل است من مشتری سراغ دارم ولی اگر اصل نیست وقتمان را الکی نگیریم و کوپن نسوزانم اگر واقعا ok هست یک شاخص میگویم از طرف خریدار که بفرستی ان شالله که معامله بشود توکل به خدا

   1. مصطفی گفت:

    من دارم به شرط

   2. معین گفت:

    سلام من یک شهاب سنگ حدید دارم خریدار واقعی داری هستم خدمتت

  3. امیر گفت:

   سلام وقت بخیر شماره بگذارید ازطریق واتساپ با هم صحبت کنیم برای شهاب سنگ

 29. ابراهیم نورانی گفت:

  باسلام دوتا الماس دارم یکی الماس راف است ۱۰ قیراطی است درضمن خیلی خوشگل است سره انسان است که عینک هم داره رو چشماش فکر کنم الماس هندی باشه. اون یکی الماسی که دارم شیشه است وزن نکردم فکر کنم که ۲۵ قیراط داشته باشه . می فروشم کسی خواست درخدمت هستم [censored]

  1. امیرعلی گفت:

   سلام من خریدارم ۱۰ قیراطی را چند

   1. مرتضی گفت:

    سلام ایا الماس سیاه خرید دارید [censored]

   2. محمد امین گفت:

    اگه میخری من دارم میخری ۴۰ قیراطه

   3. مجتبی گفت:

    با سلام. تعدادی الماس خام و تعدادی سنگ طلا ۲۲ دارم. تعدادی سنگ قیمتی با نقش و نگار پادشاهان و حیوانات بسیار زیبا و دیدنی و عقیق سلیمانی، راف میفروشم، به پولش احتیاج دارم لطفا اگر مشتری واقعی سراغ دارید ۱۵ درصد از کل فروش مهمان مایید. واتساپ در خدمتم.

   4. ریحانه گفت:

    اقا ما یک سنگ به ما رسیده از خانواده ۲ گرم هست چگالی هم ۵ /۳ هست قصد فروش داریم پوسته کرمی دارد و وقتی عکس میگریی به رنگ آبی میشود و برق میزند قصد فروش داریم

   5. ایمان گفت:

    با درود من یک سنگ الماس سیاه ۱۲ گرمی دارم ک مجموعا ۶۰ قیراط میشه بوشهر هستم اگر خریدار واقعی هست میتونه به شماره من تماس بگیره [censored] با سپاس ضمنا چند شهاب سنگ هم دارم که ازمایشات خانگی انجام دادم

 30. حسین گفت:

  اگر کسی الماس بالای ۵۰ قیراط داره و فروشنده است خریداریم

  1. ناشناس گفت:

   سلام ۶۲.۰۴ قیراط باسختی ۱۰ و بالاترین شفافیت و گرید D و FL چند خریدارید

   1. اکبر گفت:

    سلام من ساکن افغانستان شهر هرات هستم سنگی دارم که نمی‌دونم الماس هست یا نه لطفا راهنماییم کنید

  2. محمد گفت:

   سلام الماس ۸۷ قیراط صورتی دوپهلو رو چند خریدارید

   1. محمد امین گفت:

    شماره ات رو بده بالای ۴۰ گرمی دارم شناسنامه دار یک چیز پاک ۲۰۰ قیراطیه

  3. هوشنگ گفت:

   الماس پانصد قیراطی راف بسیار شفاف‌ سراغ دارم

   1. محمد امین گفت:

    نه دادش من ۲۰۰ قیراطی دارم

  4. ناشناس گفت:

   س دوتا سنگ راف سیاه دارم که کارشناس نظر داده که الماس سیاست ولی باید گوهرشناس هم بزارش زیر دستگاه

   1. ناشناس گفت:

    سنگی دارم که هفت رنگ داخل سنگ داره چیه برش در طبیعی مثلث و پنج ضلعی داره

   2. لاشاری بلوچ گفت:

    سلام من هم یک سنگ دارم که کشتن الماس سیاه هستی کجا بفرست

  5. داتام گفت:

   من یه الماس به وزن ۱۰۰ قیراط یعنی ۲۰ گرم دارم ولی خام است هر کس خریدار است یا علی

  6. heydari گفت:

   سلام من یک سنگ الماس سیاه خام دارم بالای ۱۷۰ قیراط هست میفروشم کسی خریدار هست

  7. Ali گفت:

   سلام من یک سنگ دارم جلب در نظر می‌خورد
   شما تشخیص داده می‌تواند

  8. حاجی گفت:

   من شهاب سنگ رو دارم که الماس سیاه داخلش است

  9. ناشناس گفت:

   سلام بنده دارم منتها روی شهاب سنگ چسبیده هم متبلور شده دارم حالت نبات هم صورتی کم رنگ داره و سفید حالت قند هست و نور عبور میکند. ۲۰۰ حدود گرم موسانتریت که پ
   چگال هست ۳/۳ و سختی ۹/۳۵ خریدارید

  10. ناشناس گفت:

   سلام من ۱۰۰ قیراط دارم خام هست و رنگ کدر

  11. حمید گفت:

   سلام. سنگ آسیاب اصلی و خیلی قدیمی دارم. عتیقه فروش تاییدش کرده هر آزمایشی هم که شما بفرمایید در خدمتم
   فردین. [censored]

 31. مکرم ظاهری گفت:

  سلام من سنگ های با ارزش دارم بفروش میرسانم کسانی که تقاضای خرید دارند به این شماره تلگرام مسیج بدن

  1. محمد امین گفت:

   الماس یاقوت و زمرد شناسنامه دار بالای ۲۰۰ قیراط دارم ۷ عدد موجود زیر نظر گوهر شناسان ایران تاییدیه گرفته شده [censored] هرکی خواست بزنگه واسش میفرستم کارشناسی خلوص پاک بودن سنگ سنگین بودن وزن از طریق واتساب تماس بگیرید. درخدمتم

   1. حسینی گفت:

    سلام اگر اصل هست من خریدار دارم چون خواه ناخواه کارشناسی میشود اگر اصل نیست وقتم را هدر ندهیم و کوپن خرج نکنیم شماره تماست هم نیست [censored] بهم پیام بده زنگ بزن که خدا خواست کار را انجام بدهیم

 32. ناشناس گفت:

  خریدار الماس یاقوت زمرد.. واقعی..با قیراط ۱۵به بالا [censored]

  1. ..... گفت:

   سلام من ۱۰قیراط دارم درضمن قرمز طبیعی است
   قیمت بگو

  2. مجتبی گفت:

   سلام۱۲ قیراطی موجود هست به شرط کارشناس شما و تایید شما

   1. ناشناس گفت:

    سلام یه سنگ قیمتی تراش نخورده سفید دارم کسی خریدار هست

  3. مهدی گفت:

   سلام چند تکه که بزرگترینش ۶۶ گرم است برای فروش دارم

  4. منصور گفت:

   من الماس راف ۲۵ قیراطی دارم می فروشم

  5. محمدرضا گفت:

   من یک سنک کرد اسیاب الماس با وزن ۴۸۰ گرم دارم ‌و ۴ ازمایش پس داده خرید ارز

  6. ماکو مختار گفت:

   سلام من ۱۲۵ قیرات الماس تراش شده دارم

   1. ناشناس گفت:

    سنگهاتون شناسنامه داره آقا مختار

  7. مصطفی گفت:

   سلام الماس سیاه دارم ۱۷ گرمی خواستید به دایرکتم تو اینستا [censored] پیام بده در خدمتیم

  8. ناشناس گفت:

   الماس سیاه دارم خریداری؟
   ۲۵۰قیراط

   1. محمد گفت:

    سلام یک دانه الماس بنفش خام ۱۷۵ قیراطی دارم به بالاترین قیمت پشنهادی میفروشم

 33. ارزو گفت:

  سلام من سنگ ماهم الماس هستش و اندازش هر چی کوچیکتر بهتر چون پولم کمه اگر کسی داشت و اصل بود ممنون میشم کمکم کنه

  1. رضا بهرامی گفت:

   سلام الان کمترین الماس حتی از نوع الماس سیاه راف باشه یک گرمیش بالای ۱۰ ملیون قیمت داره

   1. مصطفی گفت:

    سلام من یک سنگ الماس سیاه ۵۰ قیراطی ده گرمی تراش نخورده طبیعی دارم کسی خاس در خدمتیم ی دونه ام دارم ۱۵ قیراطی

   2. منصور گفت:

    سه عدد الماس سیاه دو سه گرمی دارم قیمتش چنده؟

  2. کسری گفت:

   سلام وقت بخیر من سنگ رو دارم اما وزنش بالاست

  3. ناشناس گفت:

   سلام الماس خام اصل تازه از سنگ جدا کردم هست مشتری واقعی رابطه کن

  4. رضا گفت:

   ۳ قیراط دارم

  5. بهنام گفت:

   سلام الماس سفید دارم یک پنجم قیراط ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان خریدارید؟

  6. مصطفی گفت:

   سلام دارم درخدمتم

  7. امیر گفت:

   سلام من دارم رنگ آبی ‌۱/۵ قیراط اگر میخواهید درخدمتم اصل‌ هم است‌ عکس هم براتون میفرستم مطمئن که شدی اصل است یا هم اگر قسمت تو شد میارم کارشناسی هم بشود بعد قیمت بدم بهتون

  8. امیر گفت:

   سلام من دارم یک و نیم قیراط به قیمت کارشناسی میدهم بهتون رنگش آبی هست

 34. حمید گفت:

  سلام جناب پاکزاد گفتین الماس یک قیراط هم نبود ۱۰۰میلیون من الماس طبیعی تراش نخورده تقریبا ۴ قیراطی دارم برای فروش البته شناسنامه نگرفتم اگه طالب خرید هستید هستم در خدمت شما

  1. الان درخدمتم گفت:

   دارم درحدود بیست قیراط ادرس خواسی تا بفرستم بوشهری هستم

 35. پوریا پاکزاد گفت:

  ببخشید این قیمت الماس که گفته شده ۲ گرمی مساویست با ۱۰ قیراط چقدر ارزون هست چون که من یک الماس بد قیافه و ناپاک رو که یک قیراط نداشت قیمت کردم با شناسنامه گفتن ۱۰۰ میلیون اگه این ۲ گرمی ۲۰ هزار دلار باشه من ۲۵۰ میلیون میدم میخرم شما ادرس بدین بنده خریدار هستم چون میخوام برم از دختر مورد علاقم خواستگاری کنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   فقط وزن الماس مهم نیست بلکه پاکی، تراش، رنگ و .. حتما در قیمت موثر است.

   1. ناشناس گفت:

    سلام خریدار الماس هستی

   2. شهریارهادی زاده گفت:

    من الماس سیاه دارم کسی خواست درخدمتم

  2. ناشناس گفت:

   سلام .کاکو من بهترین رنگ رو با کمترین قیمت بهتون میدمناشنای

  3. علز گفت:

   اقا دمت گرم گل گفتی عاشقتم داداش

  4. میلاد گفت:

   من ۵۴ قیراط الماس خام نتراشیده دارم از معدن در اوردن کارشناسی هم شده هیچ منع فروش قانونی هم نداره واتساپ [censored] پیام بده

   1. علی اکبر برم گفت:

    من خریدار الماس
    دارم آقا میلاد میخواهید بفروشید

  5. ناشناس گفت:

   بنده یک جفت گشواره ۱۳۰ گراد درجه یک به رنگ طلایی جی تی کی با الماس تراش گل روز عطیقه دست ساز دورو

   1. مجتبی گفت:

    بنده الماس ۳۰۰۰ ساله برش قدیم ۱۲ قیراط دارم موجود به شرط کارشناس و شناسنامه تایید از شما فروشنده ایم

  6. asad گفت:

   سلام داداش من الماس خالص دارم وزنش هم بالاست نگاه کن پسندت شد بردار هنوز تو سنگ هست با سختی ده [censored]

  7. ناشناس گفت:

   سلام رفیق گفتن ۲۰ هزار دلار. به عبارتی دلار را ۲۵ هزار تومن حساب کنی میشه ۵۰۰ میلیون . ولخرجی نکنی ۲۵۰ میلیون میخای بدی واسش

  8. کوروش ملقب به یوسف افسون گفت:

   یه الماس رو رکاب پلاتین دارم بعد میبینی فرقش چیه عجیب

  9. ناشناس گفت:

   الماس تراش نخورده ۱۳ قیراطی دارم با شناسنامه خواستید در خدمتم

   1. کامران گفت:

    یک الماس برای فروش دارم

  10. جلیلیان گفت:

   سلام وقت بخیر من یک دونه الماس قدیمی دارم حدود ۳ یا چهار گرم هستش قدمت هم داره ولی از قیمت خبر ندارم واقعیت اگرخریدار هستی تماس بگیرید [censored] تازه از توی غار پیداش کردم البته زیورالات هم هست عقیق زمرد و خیلی سنگهای دیگه

  11. ناشناس گفت:

   سلام بنده یک الماس ۱۰ قیراطی تراش برلیانی گرد دارم آقا پوریا بزرگوار نیاز به پول دارم خواستید شماره بدید عکس بفرستم شماره ام [censored]

  12. ناشناس گفت:

   سلام الماس اصل کی داره

   1. هادی گفت:

    من الماس ۸۸ قیراطی دارم خریدار اصلی لازم دارم

  13. یونس صادقی انستا گفت:

   سلام من یک انگشتر دارم سه رنگ الماس چهل عدد نگین الماس یک قیراطی درجه یک دارد

 36. ناشناس گفت:

  باسلام و خسته نباشید من چند تیکه که طلا نیستن از زیر خاک پیدا کردم که شامل هفتاد سکه نقره که تقریبن بیشترشون دوروبرشون خراب شده و بسیار داغونن آیا قیمت دارن اگه دولت بفهمه از من میگیردشون؟ سکه ها باید مال دوره اسلامی باشن. یک صورتک از جنس مس یا قلع هم هست که جای چشمهاش خالی هست آیا ارزشمنده؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   علاوه براینکه خود نقره ارزش ذاتی دارد عتیقه بودن جنس هم بر ارزش مادی آن می افزاید اما اطلاع دقیقی از سکه هایی که فرمودید و راه و رسم قانونی آن متاسفانه نداریم.

   1. ناشناس گفت:

    خیلی ممنون برای پاسخگویی تون.

   2. ناشناس مهر گفت:

    سلام. من سه تیکه الماس دارم که روی هم ۱۲ قیراط هستن. اگر خریدارید واتساپ پیام بگذارید. [censored]

   3. ناشناس گفت:

    مقداری سنگ راف الماس سفید وسیله و مقداری زمرد سبز و یک سنگ کالیفورنیم و دو شهاب الماسی دارم خریدار تماس بگیرد

  2. محمد گفت:

   سلام برادر من خریدارم هر چند تا هست مشکل نداره

   1. محمد گفت:

    سلام دوست عزیز الماس سیاه هم خریدارین؟ به اضافه چن سنگ با ارزش

   2. ابوالفصل منگلیان گفت:

    سلام من دوازده عدد عدد سنگ الماس اسیاب دارم با قاشق چوبی قدیمی و النگو قدیمی قوطی قدیمی و یک سینه ریز ک عکس سرباز و کورش کبیر روش حک شده است. خریدارید؟ [censored]

   3. ناشناس گفت:

    سلام دوستان من سه تیکه الماس دارم که و زنش هشت گرم است مشتری استی درخدمتم

   4. جمال گفت:

    الماس بالای ۳۰۰ قیرات میتونید خریداری کنین

   5. ناشناس گفت:

    سلام من زمرد تراش خورده و هم سنگش رو دارم هم الماس دارم هم سنگ راف هم یک ساعت برای ۱۹۰ سال پیش خریداری [censored]

   6. عباس گفت:

    سلام من دارم الماس

   7. ناشناس گفت:

    سلام من سنگ دارم میخرید

   8. ناشناس گفت:

    باسلام و دعای خیر. لطفا آدرس خریدار الماس سیاه گرد طبیعی بفرستید. متشکرم

   9. مهرشاد گفت:

    سلام دوستان هر کسی سنگ قیمتی داشت ب این شماره توی واتساپ پیام بده خریدار دارم با توان بالا

 37. ناشناس گفت:

  سلام الماس با شناسنامه دارم کسی هست قیمتش و برام در بیاره

  1. داودی گفت:

   سلام میشه عکسشو برام واتساپ کنید؟

   1. فرخ گفت:

    سلام من یع گردنی الماس ۷۰ قیراطی دارم خریدار کسی هس بسیار زیبا شناسنامه هم داره

   2. اران گفت:

    سلام من یک الماس اندازه یک نگین انگشتر دارم میخواهم بفروشم. خریدارید؟

  2. سلیمی گفت:

   سلام من سنگ ماه در بیشتر یک کیلو دارم لطفا خریدار تماس بگیرید

 38. مجتبی گفت:

  سلام شهاب سنگ هم خریداری میکنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   خیر متاسفانه

 39. اسدالله گفت:

  الماس اصل تراش نخورده دارم فقط عمده برای خریدار اصلی، راف هم نیست، اصل اصل (خریدار اصلی با این شماره تماس بگیرد (censored)

 40. حمید گفت:

  اقا من الماس زرد دارم خریدار میخوام فوری ممنون

  1. ناشناس گفت:

   سلام ببخشین هر قیراط چند میلیون هست

  2. محسن گفت:

   درود من ۴ گرم الماس دارم ولی نمیدونم چطور بفروشم سرم کلاه نره چون تو بازار الماس رو قیمت ایناش نیستم دوستان حدود حالا گرمی چند خرید و فروش میشه ممنون از راهنمایی

 41. علی گفت:

  بنده یک گردن بنده باگوشواره دارم الماس سفید کارشناسی شده با شناسنامه ۱۷۰ نگین دارد فروشی بشرط کارشناس

  1. فرید گفت:

   سلام ۰شناسنامش مال کجا هست نگین های بزرگ داره الماس بالای چند قیراط

 42. مرتضی گفت:

  ۱۴ عدد دارم پلمپ شناسنامه دار وزن هر دونش ۰/۲۲

 43. ناشناس گفت:

  سلام یه الماس تراشنخورده به وزن ۲۰ قیراط دارم میفروشم با قیمت ۵ میلیون تومان هرکی میخواد تماس بگیره

  1. Sadegh گفت:

   الماس واقعی؟ تراش نخورده یعنی خام؟ من میخرم با شماره تماس بگیرید قبلش یه پیام بدید [censored]

   1. ناشناس گفت:

    س من دارم الماس خام میخوای تماس بگیر

   2. ناشناس گفت:

    من دارم رنگ ابی اگر واقعا خریداری تماس بگیر [censored]

   3. بابک گفت:

    درود بنده بیش از ده سنگ کوچیک الماس دارم در خدمت شما هستم

   4. فرزاد زارعی مهدیه گفت:

    الماس سیاه درجه و عالی به شرط کارشناسی با وزن حدود ۱۴/۵گرم چقدر میخرین

   5. قیس گفت:

    سلام خریداری

   6. ناشناس گفت:

    سلام من دویست و پنجاه غیر از الماس راف سبزواری میخوام بفروشمش

   7. اسدالله گفت:

    من الماس خام دارم لطفآ شماره تلفن بدید

   8. پروانه بی بال گفت:

    سلام یه سنگ سیاه با ارزش بابام داره که از پدرش گرفته و برا پدر بزرگ هدیه اوردن از افغانستان چهل سال پیش بابام میگه الماسه تراش نخورده اندازه یه مشت هست. منم میگم الماسه. چون یه بار جلوی کل خانواده آزمایشش کرد با چکش هرچی بهش زد و زدن اخم نکرد فقط یه با تبر قصابی با تعداد ضربه بالا که زدیم یه تیکه اندازه پشت ناخون ازش پرید و نیم ساعت روی اتش اجاق گذاش بعد نیم ساعت برداشت تو دست گرفت سرد سرد بود. الماس سیاه … قیمت بگین راضیش کنم بفروشه. چون میگه الان نه .. یه بار گفت اگه خوب بخرن میفروشم. قیمت شما پانصد گرم به بالا حسابش کنید…نبود

   9. ناشناس گفت:

    من دارم الماس سیاه با قیراط بالا

  2. ناشناس گفت:

   یه قیراط ،۲۰ هزار دلاره_ چرا ۲۰ قیراط باید پنج میلیون بیارزه؟ یا تقلبیه یا با این کارا، کمر فروشنده ها و اونایی رو که الماس پیدا مردند میشکنید .

  3. ناشناس گفت:

   سلام
   اگه الماستونو هنوز دارین با این شماره تماس بگیرید [censored]

   1. ناشناس گفت:

    سلام انگشتر دارای نگین برلیان به وزن ۳۶ قیراط و دو تا نگین کوچکتر ب وزن ۶ قیرات میفروشم

   2. محمد گفت:

    سلام عزیزان منهم چند قطعه الماس متنوع کارشناسی شده دانشگاه خوارزمی فروشنده هستم

   3. محمد گفت:

    سلام من الماس سیاه تقریبا با وزن بالا دارم خریداریم تماس بگیرین یا واتساپ پیام بزارین

  4. شیخ زاده گفت:

   [censored] سلام شما تماس بگیرید بی زحمت من خردارم حتما میخرم فقط اول یه پیام بدید منتظرم با تشکر ،شیخ زاده

   1. رامد گفت:

    سلام الماس سیاه خام دارم میخرید

   2. ناشناس گفت:

    یک تیکه ااماس راف یا خام به وزن نه قیراط برای فروش دارم هرکس خواست درخدمتم

   3. مجید گفت:

    سلام شما الماس صورتی فانتزی تراش برلیان به وزن ۱/۵ قیراط خرید دارید

   4. ناشناس گفت:

    سلام الماس هست اصل تازه جدا شد ه از سنگ مشتری بزنگ پیام بده

   5. جهاندیده گفت:

    سلام من خام ۴ تکه دارم بنظرم الماس هستند میخواهید شماره واتساپ بفرست عکساشون بفرستم.

  5. علی گفت:

   سلام وقتتون بخیر کسی اگر واقعا مطمئن الماس راف یا هر نوعی به قیمت عرف بازار خریدارم

 44. طهوما گفت:

  سلام برای اینکه بدونیم الماس واقعی هست یا خیر از کجا باید بفهمیم.

  1. شرف آنلاین گفت:

   با سلام
   لطفا به مقاله سنگ الماس مراجعه بفرمایید.

   1. محمد گفت:

    باسلام به مدیریت شرف انلاین سایت خوبی است ومفید گره از کار من باز کرد

   2. شرف آنلاین گفت:

    سپاس از نظر لطف شما

  2. ناشناس گفت:

   باید تحقیق کنی

   1. علی پناهی گفت:

    سلام وقت بخیر گردنبد الماس دارم خریدار واقعی با من تماس بگیرد [censored]

 45. ستار گفت:

  عزیزانی که واقعا خریدار هستن الماس موجود هست [censored]

  1. علی گفت:

   سلام
   چه رنگیه؟
   چند قیراطیه؟
   قیمت؟
   لطفن تماس بگیرید

   1. محمد عارف گفت:

    سلام من دو دانه الماس به اندازه از سه حسه ماش یک حسه است

  2. آقای توکلی گفت:

   شما اگه واقعا الماس دارید با قیراط بالا تاییدیه ازمایشگاه خوارزمی تهران و بگیرید بنده نقدا پرداخت میکنم

   1. ناشناس گفت:

    من ۲۰ قیراط الماس تراش خورده دارم چند میخرید

   2. مجید دهقانی گفت:

    اقا من ابی دارم خامه نمیدونم باید چه بکنم

   3. Sadi68 گفت:

    سلام جناب چنتا دارم اگه واتس اپ پیام بدید عکس میفرستم واستون ، هم شناسنامه دار دارم هم خام بدونه شناسنامه فقط یه پیام تو واتس اپ بدید لطفا فوری فوری
    [censored]

  3. ناشناس گفت:

   من یه بلوچم و در کار خرید و فروش الماسم و رابط هایی در پاکستان دارم و الماس شمارا به قیمت خوبی میخرم هرکی الماس داره به ایمیلم که بالا نوشته مراجعه کنه

   1. ناشناس گفت:

    سلام
    ایمیلتان نیست
    من الماس تراش خورده یا برلیان دارم. فروشنده هستم

   2. ناشناس گفت:

    سلام دارم درجه یک هست بدون شناسنامه

   3. جهاندیده گفت:

    سلام برادر من هم بلوچم ۴ تا سنگ دارم بنظرم الماس هستند میخواید عکس هاشون بفرستم. هنوز خریدارید واتساپ بفرستید تا عکسی بفرستم خام هستند

   4. امیر گفت:

    سلام من سه قیراط یاقوت سرخ و یک و نیم قیراط الماس آبی دارم دنبال مشتری هستم

 46. m.j گفت:

  من خریدارم به قیمت خوب

  1. ناشناس گفت:

   من الماس دارم

  2. سجاد گفت:

   سلام من ده قیراط الماس دارم. در کنار وسیله از دوره ساسانیان پیدا کردم [censored] اینم شمارمه بزنگ واتساپ

  3. ناشناس گفت:

   سلام سنگی دارم احتمالا الماس هست بدون شناسنامه شما میخرید؟

 47. ناشناس گفت:

  سلام دو انگشتر دارم یکی تک نگین الماس زرد و دیگری دور الماس است دنبال مشتری واقعی هستم

  1. Bavan گفت:

   سلام یک گرم الماس خام (بدون تراش) دارم خیلی سفید و شفافه خریدار واقعی جواب بده فوری میفروشم.
   به آیدی اینستاگرام
   [censored]
   پیام بده اگه خریداری

 48. همایون گفت:

  باسلام من حدود ۳۴ قیرات الماس با رنگ سفید و زرد و آبی دارم با خلوص بالا و درجه رنگ بالا لطفا قیمت بدید و خریدار معرفی کنید

  1. w.e گفت:

   سلام خدمت شما من خریدارم اما عکس و شناسنامه این الماس را برای من بفرستید به این شماره [censored]

  2. محسن گفت:

   لطفا عکس الماساتون رو به ایمیل من بفرستید

   1. حمید گفت:

    سلام من الماس دارم به چه شماره ای وات ساب کنم

   2. ناشناس گفت:

    سلام شما واقعا خریدارید من یک الماس قرمز تقریبا ۴۰ قیراطی و ۳ تا یاقوت دارم البته بدون شناسنامه اگر واقعا خریدارید بسم الله

 49. قدیر گفت:

  سلام یک الماس ۱۶ قیراطی و ۱۸ قیراطی دارم لطفا یک مشتری دست به نقد تماس بگیره

  1. مختاری گفت:

   سلام خدمت دوست عزیز لطفا عکس و شناسنامه الماس را به این شماره [censored] بفرستید تا ببینم مشتری داریم یا نه یا خودمونم خریداریم

 50. سید گفت:

  سلام ۷ قیرات الماس سفید برای فروش موجود است

 51. ص س گفت:

  سلام یک ست تنیسی ۲۰ قیراط دارم فروشنده هستم قیمت واقعی را نمیدانم لطفا راهنمایی کنید

  1. مهدوی گفت:

   سلام قیمت ست تنیستون رو میفرمایید؟

  2. ناشناس گفت:

   چند قطعه است
   درجه شفافیت
   لطفا مشخصات دقیق بدید
   حدود قیمت خیلی وسیعه این جوری نمیشه قیمت تعیین کرد

 52. شهرام. گفت:

  درود قیمت الماس راف قیراطی چنده؟ لطفا بهم قیمت واقعی رو بدین. سپاسگزارم

  1. امیر درخشان گفت:

   باسلام به خدمت دوست عزیز شما به من بگو چند قیراط الماس داری تا من بگم ارزشش قدره خودمم خریدارم

   1. ناشناس گفت:

    ۶۰ گرم
    قیمتش چند است
    رنگ آن سفید است

   2. قدیر گفت:

    یک ۱۸ قیراط دارم یک ۱۶ قیراط خریداری

   3. فرهاد ایرندگانی گفت:

    سلام من یه الماس دارم میخوام بفروشمش

   4. جهاندیده گفت:

    سلام من چند تکه دارم اگه خریدار هستند عکس با فیلم شو بفرستم خام هستند

  2. ناشناس گفت:

   به جان دشمنان همه میوه را هم نمیشود این جور معامله کرد
   برخی دوستان الماس را با برلیان مقایسه می کنند

 53. شهرام عارفی گفت:

  سلام. یه سنگ الماس راف دارم ۸ قیراطی میخوام بدونم قیراطی چقدر قیمت داره ؟

  1. ناشناس گفت:

   معنی کلمه راف در سنگ قیمتی (الماس) چیست؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    منظور سنگ خام نتراشیده است.

 54. محمدرضا استادی گفت:

  با سلام بنده یک الماس راف تراش نخورده دارم که خودم از معدن زغال سنگی که کشف کردم پیداش کردم و باز هم درحال کاووش اون منطقه هستم برای اختصاص بودجه مالی نیاز فوری دارم که بفروشمش و زنش حدود ۱۸ قیراط و خلوصش هم بالای ۷۵٪ مشتری واقعی تماس بگیره [censored]

  1. شهرام گفت:

   سلام. لطفا یکی من قیمت ۱ قیراط الماس رافو بگه .. چند ماهه سرگردانم نمیتونم بفروسم چون قیمت ندارم. به پیشنهاد خوب میفروشم اول قیمت واقعی رو میخوام . ممنون

  2. محمد جواد عزیزی گفت:

   سلام شمارتونو بفرستید تماس بگیرم خدمتتون

   1. مجید دهقانی گفت:

    [censored] ابی خام تماس بگیرید عکس هم میفرستم پول شناسنامه دار کردنشو ندارم ممنون

  3. احمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بنده خریدار حقیقی با توان مالی فیزیکی دارم که بدونه اینکه هزینه کارشناسی بدین خودش کارشناسی میکنه مشخص بشه الماس هست همون لحظه تسویه میده چه دلار چه تومن اینم شماره شماره [censored] واتساپ

   1. Sadi.68 گفت:

    سلام اقا شماره شما نیست لطفا شما تماس بگیرید [censored]
    شیخ راده چنتا الماس دارم چند نمنونه و خریدار واقعی هستید پیام بده واتس اپ تا شاخص بدهم با تشکر فقط ژود زود

   2. شرف آنلاین گفت:

    متاسفانه امکان نمایش شماره تماس مخاطبین وجود ندارد.

   3. ناشناس گفت:

    سلام
    سی قیراط الماس دارم ولی یک تیکه نیست منظورم یعنی هر چهارتاتیکه میشه یه قیراط.قیمت تقریبی بهم بدید با علم به اینکه پاک و سختی و شفاف باشه.ممنون

   4. علی گفت:

    سلام میشه شماره تماس بدین؟

   5. ناشناس گفت:

    سلام چطوری میشه با شما تماس گرفت من یه تعداد الماس سفید دارم که متاسفانه شناسنامه نداره از زمان قاجار

   6. mostafa گفت:

    سلام الماس سیاه هم خرید دارین، ۳۵ قیراطی، ۱۵ قیراطی تراش نخورده، رو هم ۵۰قیراط، اگه کسی خاس تماس بگیره [censored]

   7. حمید گفت:

    الماس صورتی پر رنگ تراش خورده یه نگین انگشتره ۲ گرم خریدار واقعی هستید؟

 55. ناشناس گفت:

  سلام حدود چهار قیراط الماس تراشیده شده ای برلیان دارم لطفا قیمت روز و برای فروش گذاشتم

  1. ناشناس گفت:

   گرید و درجه خلوصش چنده

 56. حمید گفت:

  سلام یک ۶۸ قیراط سختی ۱۰ دی کالر صورتی لایت (d) با شناسنامه تراش بلژیک
  خریدارش رو دارید؟
  قیمت چند؟

  1. علی گفت:

   باسلام خریدار موجوده درصورت قبول معامله درتهران لطفا عکس سنگ و شناسنامه رو به این شماره ارسال فرمایید. [censored]

   1. کیوان سهرابی گفت:

    باسلام من خریدارم لطفا عکس و میزان گرید و خالصیشو به این شماره بفرستید [censored]

   2. ناشناس گفت:

    سلام من کلی سنگ دارم خیلی قدیمی شاید مال ۲۰۰ سال پیش باشه ولی شناسنامه نداره

   3. حسین گفت:

    سلام ۱۴ قیراط الماس سفید دارم در صورت خرید به فروش میرود .

  2. فرید گفت:

   سلام ۰میشه عکس خودش رو با شناسنامش ببینم

 57. حمید گفت:

  سلام.
  یک قطعه راف به وزن ۱۵٫۳۵ قیراط به رنگ D و ابعاد تقریبی ۲۵×۱۵×۶ میلیمتر دارم.
  لطفاً حدود قیمتش رو بهم بدید

  1. امیر درخشان گفت:

   باسلام خدمت شما این نوع سنگی دارید رو عکسشو برای این شماره بفرستید تا بگم در بازار روز قیمتش چنده با تشکر [censored]

   1. محمد هادی جهانیان گفت:

    سلام یاقوت برمه پنج قیراط خریدارین؟ کارشناسی شده ولی سرتیفیکیت نداره

  2. مجتبی گفت:

   سلام یک الماس تراش خورده رنگ لیموئی دارم درجه F وزنش حدود ۶ تا ۷ قیراط چند قیمت میخوره

   1. ناشناس گفت:

    سلام یه الماس زرد دارم نگین انگشتر قدیمی بوده تقریبا ۶ قیراته قیمت چند میفروشم

 58. 00 گفت:

  ا گرم الماس دارم چنده

 59. ناشناس گفت:

  سلام تقریبا ۳۵ صوت یا دو قیراط الماس دارم میشه قیمت روز رو بهم بگید باتشکر

  1. فرهاد گفت:

   با سلام ۴ قیراط الماس تراشیده ای برلیان دارم برای فروش گذاشتم ب قیمت روز ممنون

  2. ناشناس گفت:

   سلام بنده ۱۰ قیراط الماس دارم نمیدونم قیمتش چند هست؟
   میشه یکی بگه چقدر ارزش داره

   1. اسماعیل عرب نژاد گفت:

    سلام دوست عزیز شما عکسش رو به این [censored] بفرستید تا من بگم چقدر ارزش داره و خودم به قیمت خوب خریدارم

   2. ناشناس گفت:

    جی آی ای اگر داشته باشه تا ۳۰ میلیارد قیمت میخوره بشرطی که بیمه شو پرداخت کرده باشین به تاریخ روز [censored]

   3. ناشناس گفت:

    تا از نزدیک دیده نشه نمیشه کارشناسی کرد

   4. ناشناس گفت:

    هی من ۱۸۰ گرم الماس و ۱ کیلوگرم نقره دارم

 60. هادی گفت:

  سلام سنگ ابسیدین دارم از ارمنستان آوردم حدود ۸کیلو هستش قیمتش چند میشه

 61. علی گفت:

  سلام،
  من یه الماس ۸ قیراطی شماسنامه دار، دارم.
  میخواستم ببینم قیمتش حدودا چند میشه
  میشه راهنماییم کنین؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   مقاله رو مطالعه بفرمایید.

   1. رضا گفت:

    سلام خدمت دوستان عزیز سه قطعه الماس دارم برای فروش

 62. luilak گفت:

  سلام من سنگ تقریبا ۳۵ دهم قیراط شناسنامه دار دارم، قهوه ای روشن است و تراشش عالی، می دانید چقدر می ارزد و برای فروش بکجا می شود مراجعه کرد. ممنون

  1. غلام دستگیر گفت:

   سلام من غلام دستگیر یک قطع الماس به اندازه شش گرام از رود خانه پنجشیر دریافت نمودم به کجا مرا جعه کنم و بدان چه نوع الماس است

   1. خالو گفت:

    تو هیچ مگو الماست را بنه در کوزه

   2. جهاندیده گفت:

    سلام توی هر شهری کارشناس هست از گوگل آدرس شو بگیر

  2. ناشناس گفت:

   سلام. گردنبند قدیمی دارم حدود صدپنجاه سال قدمت داره پنج تا تخمک که جمعا حدود شش قیرات دویست هشتاد نگین ریز کار شده حدودا دو سوتی. ممنون میشم راهنماییم کنید. چگونه با قیمت واقعی. بفروشم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    باید جنس فریم گردنبند، جنس سنگها، اصالت، وزن و …. در نظر گرفته شود. لطفا حضورا به یک کارشناس مراجعه بفرمایید.

 63. علی گفت:

  با سلام الماس زرد رنگ مایل به طلایی قیراتی چقدر است؟

 64. سیاوش گفت:

  اصلا الماس در ایران وجود نداره اینایی هم که هستن از کشور های دیگه اومده مثل آفریقای جنوبی

  1. ناشناس گفت:

   فلامک است احتمالن
   پایه آن چیست

 65. حسن دیاموند گفت:

  من در سواحل انتالیا یک الماس ۵ تکه ۱۰ قیراط پیدا کردم. آیا ۶۰۰ میلیون تومن ارزش داره یا بیشتر؟ لطفا راهنمایی کنید!!!

  1. حسن گفت:

   سلام من مشتری تو ایران دارم اگر الماس تو ایران باشه . خارجی هم دارم [censored]

   1. محمد وثوق گفت:

    سلام الماس دارم باشناسنامه لطفا میخواستم شماره منو به اون دوستم که مشتری داره بدین [censored] لطفا واتساپ گوشیم ویروس داره فقط واتساپ میگیره

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    به علت مسئولیت هایی که متعاقبا خواهد داشت متاسفانه درحال حاضر امکان منتشر کردن شماره تماس های مخاطبین سایت وجود ندارد.

   3. ناشناس گفت:

    سلام ۱۴ قطعه الماس یک گرمی دارم فروشی

   4. کور اوغلی گفت:

    میشه بگین حال کجایی من الماس ۱۲ قیراط دارم

   5. ناشناس گفت:

    [censored] سلام مشتری داری واسه الماس لطفا زنگ بزن اول پیام بدید بعد تماس زود زود زود فقط مرسی

   6. علی گفت:

    سلام من علی ۱۰ قیراط الماس زرد دارم خریدار زنگ بزن [censored]

 66. مهدی مقدم گفت:

  باسلام وعرض ادب خدمت ادمین محترم

  واقعا دست شمادردنکنه. باحوصله وصبر جواب همه رو دادید. تحسین وتشکر میکنم ازشما🌹🌹🌹🌹🙏🙏🙏

 67. ناشناس گفت:

  وقتی بزرگترین الماس جهان ۳۵ گرم و خورده ای است. الماس یک کیلویی سنگ کم ارزشی است

 68. احسان جعفری گفت:

  سلام
  ببخشید یه سؤال: خرید و فروش الماس دارای شناسنامه و آنالیز کار غیرقانونی محسوب میشه یا نه؟
  من یه الماس دارم، میخوام از یک شهری ببرم تهران، پیش مشتری منو ترسوندن میگن پلیس راهها یا ایست بازرسی ها میگردن اگه بگیرن زندان داره جریمه داره این حرفا راسته یا دروغه؟
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

 69. یاتیتل گفت:

  سلام من یک سنگ سبز رنگ به شکل تخم کبوتر دارم این سنگ چند قیمت دارد

  1. مرتضی گفت:

   سلام باید کارشناسی بشه

 70. ناشناس گفت:

  سلام برای فروش به راهنمایی نیاز دارم

 71. ناشناس گفت:

  سلام وعرض احترام خدمت یکایک دوستان عزیزم
  بنده حقیر کارشناس و خریدار الماس دارم …
  باعقد قرارداد وبصورت کاملا قانونی خرید وتسویه حساب میشود…. دوستانی که الماس سفید بالای ۲۰ قیراط دارند درخدمتشان هستیم [censored]

  1. مجتبي گفت:

   سلام من الماس تراش نخورده ٢٢/۵ قیراط دارم

   1. ناشناس گفت:

    سلام آیا جایی هست که بصورت قانونی کارشناسی و خریداری کنه

  2. امیر گفت:

   سلام از چه راهی با شما ارتباط بگیریم

  3. علی جلالوند گفت:

   من یک سنگی دارم ولی دقیق نمی دانم ایستگاه میشه تا عکس سنگ را ه بفرستم تا شما کارشناسی کنید

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    متاسفانه امکان کارشناسی سنگ با عکس وجود ندارد. حضورا از یک کارشناس کمک بگیرید.

  4. Mohammad گفت:

   سلام، میشه یک راه ارتباطى قرار بدید؟ من گوشواره الماس عتیقه دارم و فکر کنم حدودا چهل گرم الماس داره

  5. Sadi.68 گفت:

   سلام دوست عزیز لطفا واتس اپ پیام میدید اگه واقعا خریدارید که من شاخص بدم از الماس ها چندین دونه مختلف هست فقط عجله لطفا [censored]

   1. حسام عظیمی گفت:

    یعنی این کامنتا رو میخونی متوجه میشی ۹۹٫۹% الماس جهان توی دست مردم ایران هرکی یه سنگ دستش گرفته فکر میکنه الماس داره

 72. رامین گفت:

  با درود دوستان کسی هست سرمایه گذاری کنه من برایش الماس اصل از آمریکا بیاورم اگر هست این شماره به واتس آپ من پیام بذاره [censored]

  1. سهیل گفت:

   سلام ی مقدار از زمرد بگید قیمتش چجوریه

 73. ناشناس گفت:

  سلام دو تیکه الماس تراشخورده دارم وزنش ۹ قیراطه
  کسی خریدار هست؟!

  1. سیدمجید گفت:

   شناسنامه داره

  2. ناشناس گفت:

   قیمت بدین لطفاً

 74. ابوالفضل گفت:

  سلام یه سنگ الماس تراش نخورده به وزن هشتاد قیراط رو چطور میشه فروخت .ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمائید

 75. Abolfazl گفت:

  با این وضع کامنت ها فکر کنم تمام الماس های جهان دست ایرانی ها ست

  1. ناشناس گفت:

   باسلام ۷۵ گرم سنگ الماس همراه با مادر سنگ زرد رنگ با شفافیت بالا لطفا قیمت و اگر خریدارید واقعا پیام بگذارید تا مراحل بعد عزیزان راهنمایی ممنون.

 76. خانم ماریه توسن گفت:

  سلام من یک تیکه الماس سیاه پیدا کردم و لطف کنید قیمت و ازمایش ان را برام توضیح دهید

  1. ناشناس گفت:

   پیدا کردین؟؟

   1. صفا گفت:

    سلام شرف انلاین. برلیان گرد سیاه حدود ۳ قیراط چند تایی دارم. شمارم اینه [censored] فقط دست اول میخوام بفروشم. مشتری داری؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر متاسفانه در حال حاضر در کار فروش الماس حضور نداریم.

 77. مهدی گفت:

  سلام دوستان جهت خرید و فروش الماس خام و تراش خورده و مدل های سنگ نیمه قیمتی ایمیل دهید همکاران من در سریع ترین زمان به شما پاسخ میدهند با تشکر از وب سایت خوبتون

  ایمیل: [censored]

  1. حمید گفت:

   سلام
   قیمت یک قطعه الماس روسی به رنگ سبز چمنی با وزن ۱۸ قیراط تیپ A چنده؟؟

  2. محمدرضا گفت:

   شمارتون لطف میکنید

  3. ناشناس گفت:

   سلام، قیمت یک قطعه برلیان رنگ D کاملا سفید و پاک به وزن ۲/۷۵ قیراط چقدر است؟

   1. فرشید گفت:

    سلام بنده قیمت یک الماس پنجاه و یک قیراط سفید با تراش کوشن چقدر میباشد؟

  4. ناشناس گفت:

   سلام من چندتا سنگ دارم نمیدونم الماس هستن یا نه خودم چیزی بلد نیستم میشه راهنمای کنید ممنون

 78. چنگیز گفت:

  یک کیلللللللو الماس دارم خریدار واقعی هست

  1. میلادآقایی گفت:

   سلام دوست عزیز من خریدار سراغ دارم [censored] اینستاگرام من هستش بیا در موردش حرف بزنیم

 79. ناشناس گفت:

  سلام اگه کسی توی کوه و دشت یا هر جایی مثل یه قبر قدیمی الماس پیدا کنه میتونه ببره تست گوهرشناسی بگیره و براش شناسنامه بگیره؟ براش مشکل ساز نمیشه مثلا بگن گنج دیدی و شر درست بشه

  1. محمد گفت:

   باسلام . منم انواع سنگهای قیمتی برا فروش دارم (مشهد)

   1. امیر گفت:

    سلام اول ایا برگ انالیز دارید ما بالای ۵قیرات خرید داریم شماره تماس [censored] عکس و برام تو واتساپ بفرستید

 80. م احمدی گفت:

  آیا در ایران لابراتوار تراش الماس داریم ؟ و اینکه اگه میدونید کجاست ؟

  1. جواهرات الماس امید 09120691379 گفت:

   سلام
   حتماتماس بگیر
   همشناسنامه صادرمیکنم
   هم میخرم

   1. مرتضي گفت:

    چطوری شما تونستید شماره تلفن خودتونو بگذارید در صورتی که ادمین این اجازه را به کسی نمی دهد

 81. محمدی گفت:

  باسلام یه الماس تراش خورده سفید با وزن ۱/۸۰ قیراط دارم چه قد میشه پولش؟

  1. علیرضا گفت:

   با سلام یه الماس دارم به وزن یک گرم و ششصد و چهار صوت که هفت و نیم قیراط میشه به رنگ صورتی تراش شده میخواستم بدونم خریدارش هست

 82. علی گفت:

  قیمت الماس زرد ۱۹ قیراط چند است با شناسنامه gia

  1. راضیه صداقت گفت:

   سلام من یک ساعت سوییس دلرم با دوازده قیراط الماس قیمتش چنده و راهنماییم کنید چطور بفروشمش ممنونم

  2. مرتضي گفت:

   لطفا شماره جی ای ای را بدید تا اطلاعاتش را چک کنم و قیمت دقیقش را به شما بگم

 83. محمد گفت:

  الماس با گرید D با قیراط ۳۱۶ قیراط VVS1 با شناسنامه GAI آمریکا تراش کشور ایتالیا very good رنگ شفاف چه قیمتی داره

 84. هیدن گفت:

  وزن حدودی یه الماس دو سانتی چقدره؟

 85. م حمد گفت:

  سلام یه الماس ۱ گرمی بادرجه شفافیت D باخلوص vs1 دارم قیمتش رو میخاسم بدو مشتری واقعی

 86. پیرو گفت:

  سلام
  راستی قیمت امروز دو قطعه الماس ۲/۶۴ و ۱/۵۴ قیراطی رو میخواستم. خواستم ببینم کسی هست بزرگواری بکند که بتونه راهنمایی بکنه. رنگشم ابی هست. در ضمن اگه کسی خارج از ایران میتونه خرید کنه تو کردستان عراق جنس دارم

 87. Morteza گفت:

  با سلام‌ و ادب اینجانب برای سنگ های قیمتی شما کارشناس و خریدار دارم، مشتری تاجر و مقامات شاید هم تونستم مشتری خارجی جور کنم قانونی.

  1. ناشناس گفت:

   سلام
   لطفا شماره تماس بدی

  2. BroozB گفت:

   انگشتر الماس و یک سنجاق سینه الماس دارم خریدار میخوام واقعی

  3. نا شناس گفت:

   سلام من یک کلکسیون سنگ دارم و می خواستم بدونم که چطور می شود که سنگ های الماس رو شناسایی کرد ممنون.

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بایستی حضورا به ازمایشگاه گوهرشناسی یا یک کارشناس مراجعه بفرمایید.

  4. سلطان گفت:

   لطفا یه مشتری واسه الماس میخوام. مشتری واقعی بیاد پای معامله. به قران قسم الماس اصل دارم. همه ی تست هایی که فکر نمیکنین رو انجام دادم. فقط مشتری واقعی بزنگه

   1. Dmajif گفت:

    فروش الماس زرد قرمز ابی

  5. سعید گفت:

   من الماس دارم حدود ۱۲۸۵قیراط گرید d دنبال مشتریم

   1. میلادآقایی گفت:

    سلام دوست عزیز من مشتری دارم خریدار دست به نقد اهل کدوم شهر هستین؟؟؟

 88. majidshamkani گفت:

  یه دستبند نصف شده با دوسنگ الماس با وزن هرسنگ حدود نیم قیراط دارم دستبند طلا سفید ۱۷ ۷۵۰ کارتیر. البته دستبند شکسته و نصف شده. میخواستم قیمت حدودی دوتا سنگ دستبند روبدونم! اگه هر دو تا سنگ رو سی و پنج میلیون تومان بفروشم خوبه؟ فروش فوری [censored]

  1. ناشناس گفت:

   شناسنامه داره

 89. ناصر گفت:

  سلام الماس احیا هم موجوده؟

 90. magsod گفت:

  سلام من یه الماس تراش نخورده سیاه دارم به وزن ۴۵ قیراط لطفا قیمت بفرمائید

  1. مصطفی گفت:

   باسلام،بزرگترین مشتری و کارشناس ها را دارم.لطفافقط داخل واتس آپ پیام بدید. [censored]

   1. ناشناس گفت:

    سلام یک الماس ۸ قیراطی دارم خریدار واقعی کسی هست با گواهی Gia آمریکا

   2. شمسایی گفت:

    سلام یک الماس دارم مشتری دارید؟ جزییات در اولین تماس میگم

 91. ناشناس گفت:

  باسلام. الماس آبی کوچک تقریبتا ۰٫۱۴ قیرات و تراشیده شده حدودا چه قیمت میشه

 92. ♤■ گفت:

  کوه نور و دریای نور قیمت داره؟؟؟

 93. کاوه گفت:

  درود من یک عدد الماس صورتی به وزن ۸۰ قیراط دارم ک درجه شفافیت بالایی دارد و خیلی کمیاب هستش ولی درجه ای خلوص و …نمیدونم میخواستم بدونم قیمتش میره بالا۱۰۰میلیارد درسته؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   باید حتما برای این الماس شناسنامه معتبر صادر کنید (آزمایشگاه های گوهرشناسی)
   بعد از اون قیمت گذاری هم انجام خواهد شد. وزن ۸۰ قیراط برای یک الماس بشدت بالاست و قیمت فوق العاده زیادی خواهد داشت.

  2. Morteza گفت:

   با سلام و ادب برای الماس شما کارشناس و مشتری تاجر و مقامات دارم شاید بتونم کارشناس خارجی جور کنم.

  3. پوریا گفت:

   خیر

  4. ناشناس گفت:

   من از کویت خریدار دارم خواستی بفروشی

  5. نوری گفت:

   دوست عزیزی که الماس صورتی ۸۰ قیراط داری لطفه باشماره [censored] تماس بگیر

 94. رضا گفت:

  سلام الماس بلک بلوری شش قیراط و سی و هفت سوت موجود است

  1. مجید بی باک گفت:

   سلام خسته نباشید
   یک الماس دارم پنجاه و یک و نیم قیراط ،
   شناسنامه دار و معتبر و اصل از همه نظر،
   آلمانی هم هست و کارشناسی شده
   الان قیمتش چقدر هست ؟

  2. حسن گفت:

   ببخشید الماس رو روی گوشواره هم نسب میکنن؟

 95. سامان گفت:

  خریدار و فروشنده انواع سنگ ها هستم برایه مراجعه به شماره زیر به واتس اپ بنده پیام بدید
  [censored]

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متاسفانه امکان درج شماره تماس در حال حاضر وجود ندارد.

   1. مرتضي گفت:

    به چه دلیل شما امکان ارتباط کاربران را نمی دهید این غیر منطقی است

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    امکان ارتباط با بخش پشتیبانی انلاین سایت و شماره تماس های موجود در سایت فراهم هست اما در حال حاضر امکان قیمت گذاری الماس وجود ندارد و بایستی حضورا به یک کارشناس مراجعه بفرمایید.

  2. Ali گفت:

   یه الماس ۱۰قیراطی رو چطوری بدم کارشناسی بشه توی تهران

  3. صادقی گفت:

   الماس قرمز یا صورتی ۳ گرم قیمت چنده

  4. ناشناس گفت:

   سلام الماس ۵۱ قیراطی گرید F تراش خورده چه رنج قیمتی است؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    وزن بسیار بالایی هست و باید حضورا توسط کارشناس مشاهده و قیمت گذاری شود. جداول مربوطه فقط قیمت برلیان گرد رو تا حدود ۱۰ قیراط آن هم به صورت تقریبی نشان می دهند.

  5. رضا گفت:

   سنگ الماس خام دارم اگر خریدار هستی میفروشم

  6. حسین شالکو گفت:

   سلام.چندقطعه سنگ والماس صورتی بدون تراش دارم میخوام بفروشم

  7. ناشناس گفت:

   سلام شما الماس با شناسنامه خریدارین؟ ۶/۵ قیراط

 96. سحر گفت:

  سلام آیا در ایران منابع الماس وجود دارد؟ منظورم الماسهایی هستند که در خود طبیعت وجود دارد نه از کشورهای دیگر خرید شده و به ایران آورده شوند .

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   باتوجه به مشابهت زمین در ایران با کشورهای همسایه و کشف معادن الماس در افغانستان امید زیادی برای وجود این معادن در ایران هست ولی متاسفانه تاکنون در این زمینه فعالیت جدی صورت نگرفته است. اخیرا در سیستان و بلوچستان مقدار کمی ذرات الماس مشاهده شده اما سازمان زمین شناسی کشور وجود سنگ الماس در شرق کشور رو تایید و رد نکرده است.

 97. محمدامیری گفت:

  سلام محبت کنید انگشتتر و گردنبند قیراط نیم و یک قیراط را که از نوع D$1 مرغوب را در سایت نشان دهید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در تصویر زیر انگشتر با الماس رنگ D و نوع S1 و وزن حدود ۱ قیراط رو میتونید ملاحظه بفرمایید.
   انگشتر الماس 1 قیراطی

 98. هیدن گفت:

  با سلام
  ۷۰ قیراط الماس روسی تراش نخوره چه قدر قیمت داره؟ حد اقل و حد اکثر؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در حال حاضر سنگ الماس روسی حدودا قیمت ۵۰ تا ۱۰۰ هزارتومان به ازای هر قیراط دارد. البته یک سنگ ۷۰ قیراطی خیلی قیمت بیشتری از ۱۰ سنگ ۷ قیراطی دارد.

   1. سارا گفت:

    ۵قیراط الماس با کیفیت عالی چه قیمتی تو ایران در این تاریخ داره برای حلقه میخام

 99. ناشناس گفت:

  سلام الماس ۳۱۱ گرم رنگ شفاف و درجه ۷s1 قیمت هر قیراط رو میشه بگید لطفا

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   وزن بسیار بالایی است، لطفا حضورا به یک کارشناس مراجعه بفرمایید.

 100. رضا گفت:

  سلام. منظور قیمت الماس هایی که در بالا اشاره شد الماس خام است یا تراش خورده

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   منظور سنگ الماس تراش خورده است.

  2. ناشناس گفت:

   سلام قیمت یک الماس ۳ قیراطی سرخ چقدر است با تشکر

 101. ناشناس گفت:

  سلام هر گرم چند قیراط میشود

  1. شرف آنلاین گفت:

   با سلام
   ۵ قیراط

 102. صادق گفت:

  باسلام لطفا راهنمایی کنید با مبلغ ۲/۵ میلیارد تومان الماس چند قیراطی با چه مشخصاتی در ایران میتونم بخرم متشکرم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متاسفانه مورد خاصی سراغ نداریم.

  2. ناشناس گفت:

   سلام برات سراغ دارم

   1. پوریا گفت:

    الماس خریدارید؟ فروش الماس
    [censored]

   2. میلاد گفت:

    سلام ببخشید من الماس با وزن ۱۰ گرم قیراط ۵۰ دارم لطفن قیمتشو بهم بگین رنگشم سفید کرمی ماننده
    ممنون

  3. ناشناس گفت:

   سلام من یک الماس سیاه به وزن ۳/۸ گرم که به قیراط ۱۹ قیراطی کامل تراش نخورده

  4. عماد گفت:

   من دارم ۴ قیراطی تراش خورده سفید

   1. ناشناس گفت:

    ی کیلو الماس صورتی دارم نمیدونم چجوری بفروشم،😂

  5. ناشناس گفت:

   سلام میشه پیدا ‌کرد شفاف

 103. ناشناس گفت:

  مثال ۱۰ تا ۱۰,۹۹ قیراطی: قیمت ۲۰۲۰۰ بیست‌هزار و دویست دلار یا ۲۰۲۰۰۰ دویست‌ و دو هزار دلار؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   بیست هزار و دویست دلار درسته
   توجه کنید که این ها مربوط به برلیان گرد است.

   1. علی گفت:

    من یه سنگ خیلی قدیمی دارم فکر کنم برلیانه به خریدار واقعی می فروشم

 104. حسن گفت:

  سلام یه الماس به وزن ۵۰ قیراط درجه رنگ f و خلوص if چقدر می ارزه الان؟ با این مشخصات قیمت هر قیراط دقیق چقدره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متاسفانه قیمت گذاری نداریم ولی از جداول بالا به صورت حدودی تا وزن ۱۰ قیراط رو میتونید استخراج کنید.
   وزن ۵۰ قیراط برای یک الماس بشدت وزن بالایی است و قیمت فوق العاده زیادی دارد.

   1. حسن گفت:

    الان من بخام این رو بفروشم کجا میتونم برم البته اگه باشه. جای مطمین سراغ دارید؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    متاسفانه جای خاصی سراغ نداریم. این مورد رو باید از کلکسیونرها و برگزارکننده های حراجی های بزرگ دنیا کمک بگیرید.

   3. محمود گفت:

    سلام خسته نباشید متونید به ایمیل بنده [censored] یه پیغام بفرسیتید جهت فروش جنستون
    البته با عکس های کاملا با کیفیت بدون فلاش زدن
    در هنگام عکس گرفتن اگر سنگ شما رنگ تیره داره از پارچه سفید استفاده کنید در زیر کار و اگر سنگ شما شفاف است از پارچه تیره در زر کار استفاده شود
    نور به صورت غیر مستقیم به جنس خورده باشه
    ممنون.. در ایمیل شماره واتس آپ خواهم داد

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    متاسفانه در حال حاضر امکان درج شماره تماس و ایمیل برای مخاطبین وجود ندارد.

   5. ناشناس گفت:

    سلام . سه تیکه سنگ زبرجد سبز رنگ دارم ۹۰۰ قیرات حدودا چند فی میخوره ؟؟

   6. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    به عوامل مختلفی بستگی داره
    اینکه سنگ زبرجد تراش خورده هست یا سنگ راف هست؟ مربوط به کدوم کشور؟ رنگ و شفافیت زبرجد ها چطوره؟ و …
    باید حضورا به یک کارشناس مراجعه بفرمایید.

  2. مستر گفت:

   سلام به آیدی [censored] در تلگرام بیا مشتری خارجی هست

 105. عاطفه گفت:

  سلام. در فاکتور خرید من نوشته برلیان سفید RO 1.02 ct میشه بگین این چه معنی داره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   ۱٫۰۲ ct به معنی وزن برلیان هست که ۱٫۰۲ قیراط (تقریبا ۰٫۲ گرم) وزن داره

 106. ناشناس گفت:

  خریدار الماس

  1. نیمولی گفت:

   بامن تماس بگیر دارم [censored]

  2. مجید گفت:

   [censored] دوعدد سنگ الماس تراش خورده ۰/۰۹ گرمی موجود است. (فروش فوری💎)

  3. رضا شوهانی گفت:

   سلام یه الماس تو یه شهری از خراسان رضوی پیدا کردم. شما خریدارید؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر متاسفانه

  4. ناشناس گفت:

   سلام من چهار گرم الماس تراش خورده دارم و راف دارم کسی خواست با مدرک چگالیشون هم فیلم گرفتم کسی خواست به این شماره پیام بده [censored]

 107. امین گفت:

  سلام یک انگشتر با نگین ۵ قیراطی دارم قیمت الماسش چقدره

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   قیمت حدودی نگین رو از جداول همین صفحه میتونید استخراج بفرمایید. برای تعیین قیمت دقیق باید حضورا به یک کارشناس و خبره کار مراجعه نمایید.

  2. یه بنده ی خدا گفت:

   سلام استاد من یک انگشتر الماس دارم میخواهم ببینم که چند قیراط است ولا چون داخل انگشتره است نمیتوانم وزنش کنم نظر شما چیه

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    وزن حدودی را میتوان تشخیص داد اما برای وزن دقیق باید نگین از روی رکاب پیاده شود.

 108. منیژه گفت:

  انگشتر الماسم رو میخوام بفروشم . چکار کنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   متاسفانه خرید نداریم.

   1. NBB گفت:

    سلام من یک الماس سفید تراش نخورده ۴ قیراطی تقریبا خوب دارم برای فروش

  2. ناشناس گفت:

   سلام قیمتتون؟

 109. رضا گفت:

  سلام من الماس میخام بخرم ازتون به چه صورت میتونم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   فقط سنگ های الماس بسیار کوچک موچود هست اگر مایل هستید به بخش پشتیبانی انلاین پیام دهید.

  2. افشین گفت:

   شما الماس میخواین؟

  3. ناشناس گفت:

   سلام میتونید یه آزمایشگاه معتبر معرفی کنید؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در مشهد و تهران ازمایشگاه های معتبری هستند لطفا برای هر شهری که میخواین در گوگل جستجو بفرمایید پیدا میشه
    اگر در مشهد خواستید به پشتیبانی انلاین پیام بدید ادرس و شماره تلفن ازمایشگاه رو خدمتتون ارائه بدیم

 110. محمد گفت:

  یکی از دوستانم ادعا میکنه که یک قطعه الماس ۵۶ قیراطی سبز رنگ دارد و از یکی از موسسات گوهرشناسی هم تایید اصالت کتبی گرفته به نظرشما این مطلب میتونه صحیح باشه؟ درضمن قیمت های عجیب و غریب بهش پیشنهاد شده که قدری باعث تعجب بنده شده. البته بنده از سنگ جواهرات هیچ اطلاعات علمی ندارم.اگه محبت کنید توضیح بدهید ممنون میشم.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر از آزمایشگاه معتبری شناسنامه دریافت کرده باشن هیچ شکی در اصل بودنش نیست. البته وزن ۵۶ قیراط وزن بالایی محسوب میشه و قیمت بسیار زیادی داره

   1. ناشناس گفت:

    ازپاسخ کوتاه وجامع شما بسیار سپاسگزارم.

 111. مهناز گفت:

  لطفا قیمت انگشتری به وزن ۷ گرم و ۵۶۰ سوت و نگینی به وزن نیم قیراط چقدر است؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   رکاب که باید از نزدیک دیده بشه و جنسش مشخص باشه
   درمورد نگین هم اگه الماس هست میتونید از جداول موجود در همین صفحه استفاده بفرمایید.

 112. H.A گفت:

  سلام میخواستم بدونم چطور میشه برای سنگ های قیمتی مثل الماس شناسنامه گرفت؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   آزمایشگاه های گوهرشناسی داخل ایران هستند که این کار رو انجام میدن

 113. ناشناس گفت:

  سلام ما دو الماس پیدا کردیم به هر حال بماند داخل چی بود برید به دوره خط میخی
  شما میتوانید قیرات الماس رو روشن کنید و اینکه چقدر زمان میبره و چقدر هزینه میگیرید بابتش ممنون میشم پاسخ بدهید.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   قیراط الماس به راحتی با یک ترازوی موجود در طلافروشی ها یا نقره فروشی ها به دست میاد لازم نیست هزینه ای کنید ولی برای تعیین اصالت و ارزش دقیق قیمت باید به یک آزمایشگاه گوهرشناسی مراجعه کنید. معمولا با یک هزینه کمتر از ۲۰۰ هزارتومان کار رو انجام میدن.

  2. مهدی گفت:

   برای اینکه یه الماس تائید بشه باید از ۱۳ فیلتر عبور کنه هزینه تایید هم بین ۵ الی ۱۰ ملیون تومان است. البته کارشناس میتونه با چند از مایش اولیه به خلوص و درست یا نادرست بودن آن پی ببره که این کار کمتر از۲۰۰ تومان هزینه داره. هر گرم تقریبا ۵ قیراط هست

  3. ناشناس گفت:

   سلام دوست عزیز من کارشناسایی رو میشناسم که میتونن قیمت گذاری و حتی راهنمایی کنن شما رو برای شناسنامه گرفتن

  4. علی گفت:

   سلام و درود
   اگه قصد فروش دارید یه ایمیل به من بزنید؟؟؟
   ممنون

   1. خدابخشی گفت:

    فروشنده هستم
    [censored]

   2. شرف آنلاین گفت:

    متاسفانه درحال حاضر امکان انتشار شماره موبایل و ایمیل در سایت وجود ندارد.

   3. بابک گفت:

    سلام الماس ۱ قیراط
    سطح متوسط به بالا برای فروش دارم قبل شناسنامه داشته گم شده
    قیمت ۴ هزار دلار
    [censored] کریمی

  5. یاس گفت:

   بابا سر کاریه اینا اینکاره نیستن

 114. ناشناس گفت:

  بسیارعالی مفید

  1. شرف آنلاین گفت:

   سپاس

 115. Saba گفت:

  سلام و سپاس از توضیحات،
  الماس dark orange brown در چه
  طبقه و جزء کدوم رده رنگی قرار می‌گیره ؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ممنون از لطف شما
   براساس بررسی های اولیه انجام شده به لحاظ رنگی احتمالا در رده H تا K قرار می گیرند.

 116. اکبر گفت:

  سلام با این روش قیمت گذاری دوستمون یه الماس ۱۸ قیراطی که من دارم باید حدود قیمتی برابر با یک پراید ۸۲ باشه، اما نمیدونم چرا مشتریش میخواد ۱۲ میلیارد پول بابتش بده بهرحال مردم خل شدن دیگه لابد پولشون زیادیه، آقا الماس اصل بیار با قیمت‌های خودت ازت میخرم ۵۰۰ هم روی هر قیراط اضاف میدمت

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دوست عزیز در این جداول حداکثر الماس تا ۱۱ قیراط قیمت گذاری شده و قیمتی برای الماس ۱۸ قیراطی داده نشده است. همونطور که میدونید با افزایش وزن الماس قیمت هر ۱ قیراط به صورت تصاعدی افزایش پیدا میکنه، یعنی یک الماس ۱۸ قیراطی قیمتی ۲ برابر الماس ۹ قیراطی ندارد بلکه قیمتی به مراتب بیشتر تا چند ده و چند صد برابر دارد.

 117. عارف گفت:

  سلام . خیلی دقیق , جامع , ساده و آموزنده بود . سپاس فراوان . واقعا زحمت کشیدید .

  1. شرف آنلاین گفت:

   سپاس

  2. باران گفت:

   درود
   من یه شی دارم که نمیدونم الماسه یا نه. رنگ ابی فیروزه ای هست. همه تستهای تشخیص الماس روش انجام دادم و طبق اون تستا سربلند دراومد. تراش خورده نیست و اندازه بند انگشت هست. ممنون میشم راهنمایی کنین که چطور می تونم اطمینان حاصل کنم؟ از المالس بودنش قیراطش و جایی ک مورد اطمینان باشه
   با سپاس

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    فقط بایستی به آزمایشگاه گوهرشناسی مراجعه بفرمایید. آزمایشگاه های معتبری در مشهد و تهران فعالیت دارند. در شهرهای دیگر بایستی جستجو بفرمایید. بعد از آزمایش وزن، ابعاد، اصالت سنگ و… را همراه با یک شناسنامه معتبر مشخص می کنند. اخرین هزینه ای که استعلام گرفتیم در حدود ۲۰۰ هزارتومان بود.

   2. Siavash گفت:

    خب برو جواهر فروشی ترسی نداره که

 118. اعتصامی فر گفت:

  الماس داخل ایران موجود هست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   بله یافت می شود. مهم ترین الماس ها مربوط به الماس دریای نور، تاج پهلوی و تاج کیانی است که در موزه جواهرات ملی تهران نگهداری می شوند.

   1. قاسمی گفت:

    سلام استاد لطفا و لطفا بنده رو راهنمایی کنید من خودم یک سنگ پیدا کردم که روی سنگ عقیق سرخ وجود داشت ک مثل گل بود و وقتی خواستم این عقیق را بردارم سنگ را شکستم و از داخل سنگ یک سنگ مانند الماس در آمد که انگار داخل سنگ جاسازی شده بود و ۲۰ گرم هم وزنش است نور هم رد میشود مثل تخم مرغ کبوتر است …. حالا من اصلا نمیدانم چیه

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بعید است الماس باشد اما برای تشخیص این توضیحات کافی نیست. لطفا حضورا به یک کارشناس نشان دهید.

   3. محمد گفت:

    هرچی که دارید ببرید دانشگاه خوارزمی تهران دوستان

  2. رحیم گفت:

   میشه بگید الماس در چه رنگهایی هست

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    لطفا مقاله کامل الماس رو مطالعه بفرمایید.

   2. بهنام گفت:

    درود بر شما یه الماس کبود طبیعی با تراش خیلی خوب و کروی با وزن هفتاد و سه قیراط و سرتیفیکیت حدودا چقدرقیمتشه اگه حدودش هم لطف کنید کافیه سپاس

 119. حسین گفت:

  خوب و آموزنده بود ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   سپاس

  2. احسان گفت:

   سلام دارم راف هست و ۲۰۰ گرم وزن داره اگه توان مالی دارید درخدمت

  3. رضا گفت:

   سلام خسته نباشید من یک خورده سنگ پیدا کردم البته زیر خاک بود آهن ربا میگیره فقط نمیتونم چجوری تست کنم که شهاب هست یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

 120. نوید گفت:

  الماس روسی هم شامل این فاکتورهای قیمت گذاری میشه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر، الماس روسی یا موزونایت شامل این نحوه قیمت گذاری نمی شود و قیمت کمتری دارد.

   1. امیرآبادی گفت:

    خوب بود ممنون ولی دیگه خیلی زیادی دقیق بود

   2. شرف آنلاین گفت:

    سپاس

   3. ناشناس گفت:

    قیمت پودر الماس چقدره

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    پودر الماس قیمت بسیا ارزانی دارد که در قوطی های کوچک ارائه می شود و از بازار میتونید تهیه کنید. متاسفانه قیمت دقیقش رو نداریم.

   5. محمد گفت:

    کسی راف الماس خواست موجوده
    [censored]

   6. سعید گفت:

    من یک الماس ۲.۲ کیلوگرمی ساخته ام چند میشه به دلار

   7. حجت زارعی گفت:

    سلام
    یک عدد سنگ اسیاب الماس دارم

نظر دهید؛ ضمنا اغلب سوالات را در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.