قیمت گذاری سنگهای قیمتی

قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

diamond-table2-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

برای همگان و به ویژه علاقه مندان به صنعت تجارت سنگ های قیمتی موضوع قیمت هر قیراط الماس و یا قیمت هر گرم الماس مسئله ای پیچیده و صد البته جالب و هیجان انگیز می باشد. برای مثال قیمت یک الماس ۲ گرمی (۱۰ قیراطی) با رنگ نسبتا خوب و درجه شفافیت مورد قبول بیش از ۲۰ هزار دلار می باشد که البته این قیمت گذاری به این آسانی نیست و توضیحات مفصلی دارد که در این مقاله به صورت دقیق بیان می شود. نبود منبع معتبر و قابل اطمینان برای پی بردن به این اطلاعات ارزشمند و جذاب و همینطور انحصار این سنگ قیمتی در دستان افرادی خاص از علل عدم کامیابی در این زمینه بوده است. در این مقاله تمام اطلاعات و فاکتورهای مورد نیاز برای تعیین و قیمت گذاری یک نمونه از این گوهر و همینطور جداول استاندارد جهانی، به صورت کامل مورد بررسی قرار می گیرد. با شرف آنلاین همراه باشید…

تذکر 1 : همراهان عزیز شرف آنلاین لطفا به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید که روش قیمت گذاری که در ادامه آمده است برای خرید و فروش در بازار نیویورک ایالات متحده آمریکا ارائه گردیده است. این روش به صورت حدودی می باشد و قطعا وحی منزل نبوده و نخواهد بود و در تمامی دنیا مشابه بسیاری از اجناس داری تخفیف هستند و شرایط فروش ویژه هر کشور و وضعیت بازار آن، تعیین کننده قیمت نهایی آن است. بنابراین شرف آنلاین خود را موظف به این اطلاع رسانی می داند و تاکید دارد که هر گونه سوء استفاده و گمراه کردن اشخاص با استفاده از این جداول توسط دیگران هیچ مسئولیتی را برای شرف آنلاین به وجود نمی آورد.

تذکر 2 : جهت قیمت گذاری الماس بایستی حضورا و از نزدیک توسط یک کارشناس خبره بررسی شود لذا خواهشمند است به هیچ عنوان درخواست تعیین قیمت توسط شرف آنلاین نفرمایید.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) تاریخچه مختصر روش اصولی قیمت گذاری الماس

شرکت راپاپورت در سال ۱۹۷۶ به وسیله مارتین راپاپورت Rapaport تاسیس شد. او “فهرست رپ” را در سال ۱۹۷۸ به عنوان اساسی برای مشخص نمودن ارزش این گوهر صادر کرد که در این لیست قیمت ها تنها برای نوع سفید یا D color محاسبه شده بود، چرا که استانداردهایی به مراتب بیشتر برای رتبه بندی این گوهر از نظر رنگ، برش، پاکی و وزن وجود داشت و محاسبه نمودن تمامی این فاکتورها برای بررسی قیمت الماس امری مهم و ضروری بود. زمانی که گزارش راپاپورت به طور گسترده و سراسری در ایالات متحده آمریکا و خارج از آن استفاده می شد، همیشه و در همه ی موارد دقت خوبی نداشت، در این زمان شرکت “آیدکس” با فهرست قیمت خود در اوایل سال ۲۰۰۰ پا به این عرصه نهاد.

diamond-table1-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

“آیدکس” پیشرو در تجارت آنلاین برای فروشندگان و تجار حرفه ای در شهرهای اصلی تجارت این گوهر مثل آنتورپ، بمبئی و نیویورک است. آیدکس خصوصیات آنلاین فروش این نگوهر را به شکل لیست هایی همانند لیست راپاپورت منتشر کرده و با ویژگی قیمت گذاری فعال تر و بررسی های استراتژیک در صنعت تجارت این گوهر نایاب به یک منبع معتبر و مرجع صحیح در قیمت گذاری معاملات اختصاصی و عمده دست پیدا کرد. ورود “آیدکس” به تجارت حرفه ای امری ضروری بود، بیش از ۷۰۰۰ دلال حرفه ای از این تشکیلات به طور منظم بهره می بردند. بیش از ۷۵٪ درصد از معادن و فروشندگان عمده به شکل زنجیره ای، تامین منابع اطلاعاتی برای سازمان این شرکت قیمت گذار را در تمام جهان بر عهده دارند. با اینکه بهاء و اطلاعات “آیدکس” به یکی از استانداردهای قیمت گذاری سنگ الماس در صنعت جواهرات تبدیل شده است اما با این وجود هنوز هم استفاده از لیست شرکت راپاپورت برای غالب فعالان صنعت جواهر و فروشندگان و خریداران در الویت نخست قرار دارد.

محصولات مرتبط

حراج
2-1-149-turquoise-ring-1-230x230 قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)
بستن

انگشتر نقره فیروزه نیشابوری دست ساز مردانه طرح دورطلایی فاخر بهنیا‌‌‌

۲,۵۳۵,۰۰۰ تومان ۲,۴۹۵,۰۰۰ تومان
حراج
2-1-134-turquoise-ring-3-230x230 قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)
بستن

انگشتر نقره فیروزه نیشابوری فاخر دست ساز مردانه طرح کیومرث

۱,۵۳۵,۰۰۰ تومان ۱,۴۹۹,۰۰۰ تومان
2-1-148-turquoise-ring-2-230x230 قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)
بستن

انگشتر نقره فیروزه نیشابوری دست ساز مردانه طرح فاخر آلان‌‌‌

۱,۳۷۹,۰۰۰ تومان
حراج
2-1-150-turquoise-ring-4-230x230 قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)
بستن

انگشتر نقره فیروزه نیشابوری دست ساز مردانه طرح دورطلایی تایماز با تزئین برلیان‌‌‌

۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۲۲۰,۰۰۰ تومان
2-1-146-turquoise-ring-4-230x230 قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)
بستن

انگشتر نقره فیروزه نیشابوری دست ساز مردانه طرح دورطلایی برنا‌‌‌

۱,۱۷۹,۰۰۰ تومان
16-1-029-several-stones-ring-1-230x230 قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)
بستن

انگشتر نقره مردانه فاخر طرح تهمتن با چند سنگ معدنی اصل‌‌‌

۸۷۷,۰۰۰ تومان
5-1-036-peridot-ring-2-230x230 قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)
بستن

انگشتر زبرجد نقره مردانه فاخر دست ساز طرح کامران

۸۲۴,۰۰۰ تومان
7-1-114-ruby-ring-2-230x230 قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)
بستن

انگشتر یاقوت کبود الماس تراش نقره مردانه فاخر دست ساز طرح یزدان مهر

۸۰۹,۰۰۰ تومان
2-1-154-turquoise-ring-1-230x230 قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)
بستن

انگشتر نقره فیروزه نیشابوری دست ساز مردانه طرح دورطلایی داتام‌‌‌

۷۹۹,۰۰۰ تومان
2-1-159-turquoise-ring-1-230x230 قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)
بستن

انگشتر نقره فیروزه نیشابوری دست ساز مردانه طرح دورطلایی علیسا‌‌‌

۷۸۹,۰۰۰ تومان
9-1-047-garnet-ring-2-230x230 قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)
بستن

انگشتر گارنت الماس تراش نقره مردانه دست ساز فاخر طرح پولکی نوتریکا

۷۸۱,۰۰۰ تومان
حراج
2-1-156-turquoise-ring-3-230x230 قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)
بستن

انگشتر نقره فیروزه نیشابوری دست ساز مردانه طرح دورطلایی سامیار‌‌‌

۷۷۹,۰۰۰ تومان ۷۵۴,۰۰۰ تومان

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) آشنایی با قیراط

تمامی الماس های ارزشمند همچون الماس کوه نور و الماس دریای نور با واحد قیراط وزن می شوند و یک قیراط برابر با ٢٠٠ میلی گرم وزن دارد. به عبارت دیگر هر ۵ قیراط یک گرم است. متخصصان برای نمونه هایی با ابعاد کوچک از سیستم نقطه ای کمک میگیرند، ١٠٠ نقطه به مقدار یک قیراط می باشد. یک قیراط غالبا با ct معرفی شده و Ct.tw به وزن قیراطی کل اشاره می کند، این وزن تمام الماس ها در یک جواهر می باشد. مثلا در مورد گوشواره ها، وزن قیراطی کل وزن در هردو عدد گوشواره ها محسوب می شود. اگر وزن تمام الماس های یک گوشواره ١ قیراط باشد، یعنی در هر گوشواره نیم قیراط به کار رفته است.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) جدول قیمت هر گرم الماس با تراش برلیان گرد

جدولی که در قسمت پایین مشاهده خواهید نمود طبق آخرین تغییرات لیست قیمت جهانی بروز شده است. (۲۸ دسامبر ۲۰۱۸). این مقادیر قیمت هر قیراط الماس با تراش برلیان گرد می باشد که در یک جدول قیمت ها برحسب تومان و در دیگری به دلار می باشد. به این نکته توجه داشته باشید که اگر یک سنگ یک قیراطی ١٠٠٠ تومان باشد قیمت سنگ ٢ قیراطی خیلی بیشتر از ٢٠٠٠ تومان است. (چون نمونه دو قیراطی نایاب تر از نمونه یک قیراطی است)

همچنین در جداول زیر قیمت هر گرم الماس خام بر اساس سه فاکتور “خلوص و پاکی” و “رنگ” و “وزن” در بخش قیمت هر قیراط الماس به دلار و قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده است. با توجه به موضوعات و راهنمایی هایی که در ادامه گفته می شود میتوانید از این جداول استفاده نمایید.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) فاکتور “درجه پاکی” در تعیین قیمت هر قیراط الماس

در جداولی که در ادامه برای تعیین قیمت هر قیراط الماس آمده است، مخفف هایی استفاده شده است که در اینجا لازم است با آن ها آشنا شوید:

۱- Flawless یا به اختصار FL :
هیچ گونه ناپاکی داخلی و سطحی ندارد و این درجه از پاکی بسیار نادر است. تقریبا یک سنگ از میان ۵۰۰۰ عدد دارای این درجه است.

۲- Internally Flawless یا IF :
ناخالصی داخلی ای ندارد و فقط ناخالصی ها و ایرادات سطحی دارد. تقریبا سه درصد از نمونه های دارای شناسنامه، درجه پاکی IF دارند.

۳- Very, Very Slightly Included یا  VVS1, VVS2 :
ناپاکی های بسیار بسیار جزئی وجود دارند که پیدا کردن آنها حتی برای یک کارشناس در زیر بزرگنمایی ۱۰ برابر نیز مقداری مشکل است. در درجه پاکی VVS1 فقط ناپاکی ها از ناحیه پاویلیون یا خیمه سنگ قابل مشاهده هستند و این در حالی است که در درجه پاکی VVS2 کارشناس بسیار ماهر قادر است با بزرگنمایی ۱۰ برابر ناپاکی آن را از قسمت تاج آن تشخیص دهد.

۴- Very Slightly Included یا VS1, VS2 :
ناپاکی ها به صورت واضح قابل مشاهده با بزرگنمایی ۱۰ برابر هستند اما از نظر فاکتورهای ناخالصی ضعیف هستند، یعنی یا کوچک هستند یا در قسمتی قرار دارند که در این درجه بندی جای دارند. توجه کنید تفاوت میان VS1 و VS2 می تواند تنها از لحاظ جایگاه یک ناخالصی کوچک در آن باشد.

۵- Slightly Included یا به اختصار SI1, SI2 :
به صورت واضح قابل تشخیص و مشاهده هستند، البته با میکروسکوپ و ابزار بزرگنمایی تا ۱۰ برابر. اما درمورد درجه SI1 میتوان گفت گاهی اوقات با چشم غیر مسلح میتوان ناپاکی داخلی الماس را فقط از نظر وجودش تعیین کرد و در درجه پاکی SI2 این تشخیص راحتتر می شود.

diamond-table3-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)
۶- Included یا به اختصار I1, I2, I3 :
ناخالصی ها به وضوح و به راحتی در زیر بزرگنمایی ۱۰ برابر قابل مشاهده بوده و بر روی مسیر عبور نور در داخل سنگ تاثیر منفی دارند و این توانایی را دارند تا از میزان شدت درخشندگی و شکست نور در الماس بکاهند. در درجه I1 میتوان با چشم غیر مسلح ناخالصی ها را دید، درجه های I2 و I3 گاها بر روی استقامت سنگ نیز اثر منفی دارند یعنی گاهی ناخالصی به مقداری است که سنگ را در معرض شکسته شدن قرار می دهد.

به طور کلی:

VVS1،VVS2،VS1،VS2، SI1،SI2، SI3، I1، I2،I3

هر چقدر از VVS1 به طرف I3 نزدیک می شویم مقدار ناخالصی در سنگ مشخص می شود. میزان ناخالصی I3 با چشم نیز قابل رویت است اما میزان ناخالصی VS1 و VS2 را باید با ذره بین در داخل سنگ جستجو کرد.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) فاکتور “درجه رنگ” برای تعیین قیمت هر گرم الماس

موسسه GIA سیستم مرتبه بندى رنگ الماس را براى سنگ هاى غیرفانتزى مهیا کرده است، به این شکل که رنگ ها با حروف الفباى لاتین از D تا Z مشخص مى شوند. در نرخ گذارى، رنگ D از همه قیمتی تر و رنگ هاى بین N تا Z از همه ارزانتر هستند. طیف رنگی الماس از A شروع و به Z ختم می شود. سه رنگ اول ABC به این علت که رنگ سفید مطلق در طبیعت نادر است، کارشناسان درجه بندی این گوهر را از حرف D آغاز کرده که تا Z ادامه دارد.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) جدول قیمت هر قیراط الماس به دلار

در این بخش جدول قیمت هر قیراط الماس به دلار آورده شده است و در قسمت بعد جدول قیمت هر گرم الماس به دلار تهیه شده است. توجه داشته باشید که برای به دست آوردن قیمت هر نوع باید عدد به دست امده را در ۱۰۰ ضرب کنید تا قیمت براساس دلار به دست آید.

Price-table-1-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال: در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر قیراط الماس با وزن های ۰٫۰۱ تا ۰٫۱۷ قیراط آورده شده قیمت یک نمونه با وزنی در حدود ۰٫۰۸ تا ۰٫۱۴ قیراط و با درجه خلوص SI2 و میزان رنگ I-J برابر با ۵۴۰ دلار می باشد.

 

Price-table-2-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر قیراط الماس با وزن های ۰٫۳ تا ۰٫۴۹ قیراط آورده شده قیمت یک نمونه با وزنی در حدود ۰٫۴۰ تا ۰٫۴۹ قیراط و با  بهترین درجه خلوص IF و بهترین میزان رنگ D برابر با۴۸۰۰ دلار می باشد.

 

Price-table-3-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال: در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر قیراط الماس با وزن های ۰٫۹۰ تا ۱٫۴۹ قیراط آورده شده قیمت یک نمونه با وزنی در حدود ۱ تا ۱٫۴۹ قیراط و با درجه خلوص VVS2 و میزان رنگ F برابر با ۱۰۷۰۰ دلار می باشد.

 

Price-table-4-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر قیراط الماس با وزن های ۳ تا ۴٫۹۹ قیراط آورده شده قیمت یک نمونه با وزنی در حدود ۴ تا ۴٫۹۹ قیراط و با  کمترین درجه خلوص I3 و میزان رنگ M برابر با ۱۶۰۰ دلار می باشد.

 

Price-table-5-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر قیراط الماس با وزن های ۵ تا ۱۰٫۹۹ قیراط آورده شده قیمت یک نمونه با وزنی در حدود ۱۰ تا ۱۰٫۹۹ قیراط و با بهترین درجه خلوص IF و میزان رنگ D برابر با ۲۰۲۰۰ دلار بوده که یکی از بهترین نمونه های حال حاضر می باشد.

12210-gem-stone-icon قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) جدول قیمت هر گرم الماس به تومان

در این بخش جدول قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده است. توجه داشته باشید که برای به دست آوردن قیمت هر نوع الماس باید عدد به دست امده را در ۱۰۰ ضرب کنید تا قیمت براساس تومان به دست آید.

Price-table-01-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده و با توجه به اینکه هر ۱ گرم معادل ۵ قیراط است قیمت یک نمونه در بازه وزنی مشخص شده و با درجه خلوص SI2 و میزان رنگ I-J برابر با ۲۰۲۵۰۰۰ تومان می باشد.

 

Price-table-02-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده و با توجه به اینکه هر ۱ گرم معادل ۵ قیراط است قیمت یک نمونه در بازه وزنی مشخص شده و با بهترین درجه خلوص IF و بهترین میزان رنگ D برابر با ۱۷۶۲۵۰۰۰ تومان می باشد.

 

Price-table-03-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده و با توجه به اینکه هر ۱ گرم معادل ۵ قیراط است قیمت یک نمونه در بازه وزنی مشخص شده و با درجه خلوص VVS2 و میزان رنگ F برابر با ۴۰۱۲۵۰۰۰ تومان می باشد.

 

Price-table-04-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده و با توجه به اینکه هر ۱ گرم معادل ۵ قیراط است قیمت یک نمونه در بازه وزنی مشخص شده و با کمترین درجه خلوص I3 و میزان رنگ M برابر با ۶۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد.

 

Price-table-05-min قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق) مثال : در جدول بالا که برای محاسبه قیمت هر گرم الماس به تومان آورده شده و با توجه به اینکه هر ۱ گرم معادل ۵ قیراط است قیمت یک نمونه در بازه وزنی مشخص شده و با بهترین درجه خلوص IF و میزان رنگ D برابر با ۶۲۴۰۰۰۰۰۰ تومان بوده که یکی از بهترین نمونه های حال حاضر می باشد. امیدواریم این مقاله در تعیین قیمت هر قیراط الماس براساس تومان و دلار  به شما یاری رسانده باشد.

دسته بندی محصولات با تراش الماسی شکل

بر روی دسته بندی ها کلیک کنید تا محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر یاقوت (154)

انگشتر یاقوت سرخ (86)

انگشتر یاقوت کبود (73)

انگشتر زمرد (66)

انگشتر زبرجد (62)

انگشتر آمیتیست (64)

انگشتر الکساندریت (48)

انگشتر گارنت (59)

گردنبند یاقوت (104)

گردنبند یاقوت سرخ (52)

گردنبند یاقوت کبود (52)

گردنبند زبرجد (50)

گردنبند الکساندریت (26)

گردنبند زمرد (19)

گردنبند گارنت (24)

164 دیدگاه در “قیمت هر قیراط الماس به دلار + قیمت هر گرم الماس به تومان (بررسی دقیق)

 1. حسن دیاموند گفت:

  من در سواحل انتالیا یک الماس ۵ تکه ۱۰ قیراط پیدا کردم. آیا ۶۰۰ میلیون تومن ارزش داره یا بیشتر؟ لطفا راهنمایی کنید!!!

 2. مهدی مقدم گفت:

  باسلام وعرض ادب خدمت ادمین محترم

  واقعا دست شمادردنکنه. باحوصله وصبر جواب همه رو دادید. تحسین وتشکر میکنم ازشما🌹🌹🌹🌹🙏🙏🙏

 3. ناشناس گفت:

  وقتی بزرگترین الماس جهان ۳۵ گرم و خورده ای است. الماس یک کیلویی سنگ کم ارزشی است

 4. یاتیتل گفت:

  سلام من یک سنگ سبز رنگ به شکل تخم کبوتر دارم این سنگ چند قیمت دارد

  1. مرتضی گفت:

   سلام باید کارشناسی بشه

 5. ناشناس گفت:

  سلام برای فروش به راهنمایی نیاز دارم

 6. ناشناس گفت:

  سلام وعرض احترام خدمت یکایک دوستان عزیزم
  بنده حقیر کارشناس و خریدار الماس دارم …
  باعقد قرارداد وبصورت کاملا قانونی خرید وتسویه حساب میشود…. دوستانی که الماس سفید بالای ۲۰ قیراط دارند درخدمتشان هستیم [censored]

  1. مجتبي گفت:

   سلام من الماس تراش نخورده ٢٢/۵ قیراط دارم

   1. ناشناس گفت:

    سلام آیا جایی هست که بصورت قانونی کارشناسی و خریداری کنه

  2. امیر گفت:

   سلام از چه راهی با شما ارتباط بگیریم

 7. رامین گفت:

  با درود دوستان کسی هست سرمایه گذاری کنه من برایش الماس اصل از آمریکا بیاورم اگر هست این شماره به واتس آپ من پیام بذاره [censored]

  1. سهیل گفت:

   سلام ی مقدار از زمرد بگید قیمتش چجوریه

 8. ناشناس گفت:

  سلام دو تیکه الماس تراشخورده دارم وزنش ۹ قیراطه
  کسی خریدار هست؟!

  1. سیدمجید گفت:

   شناسنامه داره

  2. ناشناس گفت:

   قیمت بدین لطفاً

 9. ابوالفضل گفت:

  سلام یه سنگ الماس تراش نخورده به وزن هشتاد قیراط رو چطور میشه فروخت .ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمائید

 10. Abolfazl گفت:

  با این وضع کامنت ها فکر کنم تمام الماس های جهان دست ایرانی ها ست

 11. خانم ماریه توسن گفت:

  سلام من یک تیکه الماس سیاه پیدا کردم و لطف کنید قیمت و ازمایش ان را برام توضیح دهید

  1. ناشناس گفت:

   پیدا کردین؟؟

 12. مهدی گفت:

  سلام دوستان جهت خرید و فروش الماس خام و تراش خورده و مدل های سنگ نیمه قیمتی ایمیل دهید همکاران من در سریع ترین زمان به شما پاسخ میدهند با تشکر از وب سایت خوبتون

  ایمیل: [censored]

  1. حمید گفت:

   سلام
   قیمت یک قطعه الماس روسی به رنگ سبز چمنی با وزن ۱۸ قیراط تیپ A چنده؟؟

  2. محمدرضا گفت:

   شمارتون لطف میکنید

  3. ناشناس گفت:

   سلام، قیمت یک قطعه برلیان رنگ D کاملا سفید و پاک به وزن ۲/۷۵ قیراط چقدر است؟

   1. فرشید گفت:

    سلام بنده قیمت یک الماس پنجاه و یک قیراط سفید با تراش کوشن چقدر میباشد؟

  4. ناشناس گفت:

   سلام من چندتا سنگ دارم نمیدونم الماس هستن یا نه خودم چیزی بلد نیستم میشه راهنمای کنید ممنون

 13. چنگیز گفت:

  یک کیلللللللو الماس دارم خریدار واقعی هست

  1. میلادآقایی گفت:

   سلام دوست عزیز من خریدار سراغ دارم [censored] اینستاگرام من هستش بیا در موردش حرف بزنیم

 14. ناشناس گفت:

  سلام اگه کسی توی کوه و دشت یا هر جایی مثل یه قبر قدیمی الماس پیدا کنه میتونه ببره تست گوهرشناسی بگیره و براش شناسنامه بگیره؟ براش مشکل ساز نمیشه مثلا بگن گنج دیدی و شر درست بشه

 15. م احمدی گفت:

  آیا در ایران لابراتوار تراش الماس داریم ؟ و اینکه اگه میدونید کجاست ؟

  1. جواهرات الماس امید 09120691379 گفت:

   سلام
   حتماتماس بگیر
   همشناسنامه صادرمیکنم
   هم میخرم

 16. محمدی گفت:

  باسلام یه الماس تراش خورده سفید با وزن ۱/۸۰ قیراط دارم چه قد میشه پولش؟

  1. علیرضا گفت:

   با سلام یه الماس دارم به وزن یک گرم و ششصد و چهار صوت که هفت و نیم قیراط میشه به رنگ صورتی تراش شده میخواستم بدونم خریدارش هست

 17. علی گفت:

  قیمت الماس زرد ۱۹ قیراط چند است با شناسنامه gia

  1. راضیه صداقت گفت:

   سلام من یک ساعت سوییس دلرم با دوازده قیراط الماس قیمتش چنده و راهنماییم کنید چطور بفروشمش ممنونم

 18. محمد گفت:

  الماس با گرید D با قیراط ۳۱۶ قیراط VVS1 با شناسنامه GAI آمریکا تراش کشور ایتالیا very good رنگ شفاف چه قیمتی داره

 19. هیدن گفت:

  وزن حدودی یه الماس دو سانتی چقدره؟

 20. م حمد گفت:

  سلام یه الماس ۱ گرمی بادرجه شفافیت D باخلوص vs1 دارم قیمتش رو میخاسم بدو مشتری واقعی

 21. پیرو گفت:

  سلام
  راستی قیمت امروز دو قطعه الماس ۲/۶۴ و ۱/۵۴ قیراطی رو میخواستم. خواستم ببینم کسی هست بزرگواری بکند که بتونه راهنمایی بکنه. رنگشم ابی هست. در ضمن اگه کسی خارج از ایران میتونه خرید کنه تو کردستان عراق جنس دارم

 22. Morteza گفت:

  با سلام‌ و ادب اینجانب برای سنگ های قیمتی شما کارشناس و خریدار دارم، مشتری تاجر و مقامات شاید هم تونستم مشتری خارجی جور کنم قانونی.

  1. ناشناس گفت:

   سلام
   لطفا شماره تماس بدی

  2. BroozB گفت:

   انگشتر الماس و یک سنجاق سینه الماس دارم خریدار میخوام واقعی

  3. نا شناس گفت:

   سلام من یک کلکسیون سنگ دارم و می خواستم بدونم که چطور می شود که سنگ های الماس رو شناسایی کرد ممنون.

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بایستی حضورا به ازمایشگاه گوهرشناسی یا یک کارشناس مراجعه بفرمایید.

  4. سلطان گفت:

   لطفا یه مشتری واسه الماس میخوام. مشتری واقعی بیاد پای معامله. به قران قسم الماس اصل دارم. همه ی تست هایی که فکر نمیکنین رو انجام دادم. فقط مشتری واقعی بزنگه

   1. Dmajif گفت:

    فروش الماس زرد قرمز ابی

  5. سعید گفت:

   من الماس دارم حدود ۱۲۸۵قیراط گرید d دنبال مشتریم

   1. میلادآقایی گفت:

    سلام دوست عزیز من مشتری دارم خریدار دست به نقد اهل کدوم شهر هستین؟؟؟

 23. majidshamkani گفت:

  یه دستبند نصف شده با دوسنگ الماس با وزن هرسنگ حدود نیم قیراط دارم دستبند طلا سفید ۱۷ ۷۵۰ کارتیر. البته دستبند شکسته و نصف شده. میخواستم قیمت حدودی دوتا سنگ دستبند روبدونم! اگه هر دو تا سنگ رو سی و پنج میلیون تومان بفروشم خوبه؟ فروش فوری [censored]

  1. ناشناس گفت:

   شناسنامه داره

 24. ناصر گفت:

  سلام الماس احیا هم موجوده؟

 25. magsod گفت:

  سلام من یه الماس تراش نخورده سیاه دارم به وزن ۴۵ قیراط لطفا قیمت بفرمائید

  1. مصطفی گفت:

   باسلام،بزرگترین مشتری و کارشناس ها را دارم.لطفافقط داخل واتس آپ پیام بدید. [censored]

   1. ناشناس گفت:

    سلام یک الماس ۸ قیراطی دارم خریدار واقعی کسی هست با گواهی Gia آمریکا

   2. شمسایی گفت:

    سلام یک الماس دارم مشتری دارید؟ جزییات در اولین تماس میگم

 26. ناشناس گفت:

  باسلام. الماس آبی کوچک تقریبتا ۰٫۱۴ قیرات و تراشیده شده حدودا چه قیمت میشه

 27. ♤■ گفت:

  کوه نور و دریای نور قیمت داره؟؟؟

 28. کاوه گفت:

  درود من یک عدد الماس صورتی به وزن ۸۰ قیراط دارم ک درجه شفافیت بالایی دارد و خیلی کمیاب هستش ولی درجه ای خلوص و …نمیدونم میخواستم بدونم قیمتش میره بالا۱۰۰میلیارد درسته؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   باید حتما برای این الماس شناسنامه معتبر صادر کنید (آزمایشگاه های گوهرشناسی)
   بعد از اون قیمت گذاری هم انجام خواهد شد. وزن ۸۰ قیراط برای یک الماس بشدت بالاست و قیمت فوق العاده زیادی خواهد داشت.

  2. Morteza گفت:

   با سلام و ادب برای الماس شما کارشناس و مشتری تاجر و مقامات دارم شاید بتونم کارشناس خارجی جور کنم.

  3. پوریا گفت:

   خیر

  4. ناشناس گفت:

   من از کویت خریدار دارم خواستی بفروشی

  5. نوری گفت:

   دوست عزیزی که الماس صورتی ۸۰ قیراط داری لطفه باشماره [censored] تماس بگیر

 29. رضا گفت:

  سلام الماس بلک بلوری شش قیراط و سی و هفت سوت موجود است

  1. مجید بی باک گفت:

   سلام خسته نباشید
   یک الماس دارم پنجاه و یک و نیم قیراط ،
   شناسنامه دار و معتبر و اصل از همه نظر،
   آلمانی هم هست و کارشناسی شده
   الان قیمتش چقدر هست ؟

  2. حسن گفت:

   ببخشید الماس رو روی گوشواره هم نسب میکنن؟

 30. سامان گفت:

  خریدار و فروشنده انواع سنگ ها هستم برایه مراجعه به شماره زیر به واتس اپ بنده پیام بدید
  [censored]

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متاسفانه امکان درج شماره تماس در حال حاضر وجود ندارد.

  2. Ali گفت:

   یه الماس ۱۰قیراطی رو چطوری بدم کارشناسی بشه توی تهران

  3. صادقی گفت:

   الماس قرمز یا صورتی ۳ گرم قیمت چنده

  4. ناشناس گفت:

   سلام الماس ۵۱ قیراطی گرید F تراش خورده چه رنج قیمتی است؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    وزن بسیار بالایی هست و باید حضورا توسط کارشناس مشاهده و قیمت گذاری شود. جداول مربوطه فقط قیمت برلیان گرد رو تا حدود ۱۰ قیراط آن هم به صورت تقریبی نشان می دهند.

  5. رضا گفت:

   سنگ الماس خام دارم اگر خریدار هستی میفروشم

  6. حسین شالکو گفت:

   سلام.چندقطعه سنگ والماس صورتی بدون تراش دارم میخوام بفروشم

  7. ناشناس گفت:

   سلام شما الماس با شناسنامه خریدارین؟ ۶/۵ قیراط

 31. سحر گفت:

  سلام آیا در ایران منابع الماس وجود دارد؟ منظورم الماسهایی هستند که در خود طبیعت وجود دارد نه از کشورهای دیگر خرید شده و به ایران آورده شوند .

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   باتوجه به مشابهت زمین در ایران با کشورهای همسایه و کشف معادن الماس در افغانستان امید زیادی برای وجود این معادن در ایران هست ولی متاسفانه تاکنون در این زمینه فعالیت جدی صورت نگرفته است. اخیرا در سیستان و بلوچستان مقدار کمی ذرات الماس مشاهده شده اما سازمان زمین شناسی کشور وجود سنگ الماس در شرق کشور رو تایید و رد نکرده است.

 32. محمدامیری گفت:

  سلام محبت کنید انگشتتر و گردنبند قیراط نیم و یک قیراط را که از نوع D$1 مرغوب را در سایت نشان دهید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در تصویر زیر انگشتر با الماس رنگ D و نوع S1 و وزن حدود ۱ قیراط رو میتونید ملاحظه بفرمایید.
   انگشتر الماس 1 قیراطی

 33. هیدن گفت:

  با سلام
  ۷۰ قیراط الماس روسی تراش نخوره چه قدر قیمت داره؟ حد اقل و حد اکثر؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در حال حاضر سنگ الماس روسی حدودا قیمت ۵۰ تا ۱۰۰ هزارتومان به ازای هر قیراط دارد. البته یک سنگ ۷۰ قیراطی خیلی قیمت بیشتری از ۱۰ سنگ ۷ قیراطی دارد.

 34. ناشناس گفت:

  سلام الماس ۳۱۱ گرم رنگ شفاف و درجه ۷s1 قیمت هر قیراط رو میشه بگید لطفا

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   وزن بسیار بالایی است، لطفا حضورا به یک کارشناس مراجعه بفرمایید.

 35. رضا گفت:

  سلام. منظور قیمت الماس هایی که در بالا اشاره شد الماس خام است یا تراش خورده

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   منظور سنگ الماس تراش خورده است.

  2. ناشناس گفت:

   سلام قیمت یک الماس ۳ قیراطی سرخ چقدر است با تشکر

 36. ناشناس گفت:

  سلام هر گرم چند قیراط میشود

  1. شرف آنلاین گفت:

   با سلام
   ۵ قیراط

 37. صادق گفت:

  باسلام لطفا راهنمایی کنید با مبلغ ۲/۵ میلیارد تومان الماس چند قیراطی با چه مشخصاتی در ایران میتونم بخرم متشکرم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متاسفانه مورد خاصی سراغ نداریم.

  2. ناشناس گفت:

   سلام برات سراغ دارم

   1. پوریا گفت:

    الماس خریدارید؟ فروش الماس
    [censored]

  3. ناشناس گفت:

   سلام من یک الماس سیاه به وزن ۳/۸ گرم که به قیراط ۱۹ قیراطی کامل تراش نخورده

  4. عماد گفت:

   من دارم ۴ قیراطی تراش خورده سفید

   1. ناشناس گفت:

    ی کیلو الماس صورتی دارم نمیدونم چجوری بفروشم،😂

  5. ناشناس گفت:

   سلام میشه پیدا ‌کرد شفاف

 38. ناشناس گفت:

  مثال ۱۰ تا ۱۰,۹۹ قیراطی: قیمت ۲۰۲۰۰ بیست‌هزار و دویست دلار یا ۲۰۲۰۰۰ دویست‌ و دو هزار دلار؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   بیست هزار و دویست دلار درسته
   توجه کنید که این ها مربوط به برلیان گرد است.

 39. حسن گفت:

  سلام یه الماس به وزن ۵۰ قیراط درجه رنگ f و خلوص if چقدر می ارزه الان؟ با این مشخصات قیمت هر قیراط دقیق چقدره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متاسفانه قیمت گذاری نداریم ولی از جداول بالا به صورت حدودی تا وزن ۱۰ قیراط رو میتونید استخراج کنید.
   وزن ۵۰ قیراط برای یک الماس بشدت وزن بالایی است و قیمت فوق العاده زیادی دارد.

   1. حسن گفت:

    الان من بخام این رو بفروشم کجا میتونم برم البته اگه باشه. جای مطمین سراغ دارید؟

    1. شرف آنلاین گفت:

     متاسفانه جای خاصی سراغ نداریم. این مورد رو باید از کلکسیونرها و برگزارکننده های حراجی های بزرگ دنیا کمک بگیرید.

    2. محمود گفت:

     سلام خسته نباشید متونید به ایمیل بنده [censored] یه پیغام بفرسیتید جهت فروش جنستون
     البته با عکس های کاملا با کیفیت بدون فلاش زدن
     در هنگام عکس گرفتن اگر سنگ شما رنگ تیره داره از پارچه سفید استفاده کنید در زیر کار و اگر سنگ شما شفاف است از پارچه تیره در زر کار استفاده شود
     نور به صورت غیر مستقیم به جنس خورده باشه
     ممنون.. در ایمیل شماره واتس آپ خواهم داد

     1. شرف آنلاین گفت:

      باسلام و احترام
      متاسفانه در حال حاضر امکان درج شماره تماس و ایمیل برای مخاطبین وجود ندارد.

   2. ناشناس گفت:

    سلام . سه تیکه سنگ زبرجد سبز رنگ دارم ۹۰۰ قیرات حدودا چند فی میخوره ؟؟

    1. شرف آنلاین گفت:

     باسلام
     به عوامل مختلفی بستگی داره
     اینکه سنگ زبرجد تراش خورده هست یا سنگ راف هست؟ مربوط به کدوم کشور؟ رنگ و شفافیت زبرجد ها چطوره؟ و …
     باید حضورا به یک کارشناس مراجعه بفرمایید.

  2. مستر گفت:

   سلام به آیدی [censored] در تلگرام بیا مشتری خارجی هست

 40. عاطفه گفت:

  سلام. در فاکتور خرید من نوشته برلیان سفید RO 1.02 ct میشه بگین این چه معنی داره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   ۱٫۰۲ ct به معنی وزن برلیان هست که ۱٫۰۲ قیراط (تقریبا ۰٫۲ گرم) وزن داره

 41. ناشناس گفت:

  خریدار الماس

  1. نیمولی گفت:

   بامن تماس بگیر دارم [censored]

  2. مجید گفت:

   [censored] دوعدد سنگ الماس تراش خورده ۰/۰۹ گرمی موجود است. (فروش فوری💎)

  3. رضا شوهانی گفت:

   سلام یه الماس تو یه شهری از خراسان رضوی پیدا کردم. شما خریدارید؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر متاسفانه

  4. ناشناس گفت:

   سلام من چهار گرم الماس تراش خورده دارم و راف دارم کسی خواست با مدرک چگالیشون هم فیلم گرفتم کسی خواست به این شماره پیام بده [censored]

 42. امین گفت:

  سلام یک انگشتر با نگین ۵ قیراطی دارم قیمت الماسش چقدره

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   قیمت حدودی نگین رو از جداول همین صفحه میتونید استخراج بفرمایید. برای تعیین قیمت دقیق باید حضورا به یک کارشناس و خبره کار مراجعه نمایید.

 43. منیژه گفت:

  انگشتر الماسم رو میخوام بفروشم . چکار کنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   متاسفانه خرید نداریم.

  2. ناشناس گفت:

   سلام قیمتتون؟

 44. رضا گفت:

  سلام من الماس میخام بخرم ازتون به چه صورت میتونم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   فقط سنگ های الماس بسیار کوچک موچود هست اگر مایل هستید به بخش پشتیبانی انلاین پیام دهید.

  2. افشین گفت:

   شما الماس میخواین؟

  3. ناشناس گفت:

   سلام میتونید یه آزمایشگاه معتبر معرفی کنید؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در مشهد و تهران ازمایشگاه های معتبری هستند لطفا برای هر شهری که میخواین در گوگل جستجو بفرمایید پیدا میشه
    اگر در مشهد خواستید به پشتیبانی انلاین پیام بدید ادرس و شماره تلفن ازمایشگاه رو خدمتتون ارائه بدیم

 45. محمد گفت:

  یکی از دوستانم ادعا میکنه که یک قطعه الماس ۵۶ قیراطی سبز رنگ دارد و از یکی از موسسات گوهرشناسی هم تایید اصالت کتبی گرفته به نظرشما این مطلب میتونه صحیح باشه؟ درضمن قیمت های عجیب و غریب بهش پیشنهاد شده که قدری باعث تعجب بنده شده. البته بنده از سنگ جواهرات هیچ اطلاعات علمی ندارم.اگه محبت کنید توضیح بدهید ممنون میشم.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر از آزمایشگاه معتبری شناسنامه دریافت کرده باشن هیچ شکی در اصل بودنش نیست. البته وزن ۵۶ قیراط وزن بالایی محسوب میشه و قیمت بسیار زیادی داره

   1. ناشناس گفت:

    ازپاسخ کوتاه وجامع شما بسیار سپاسگزارم.

 46. مهناز گفت:

  لطفا قیمت انگشتری به وزن ۷ گرم و ۵۶۰ سوت و نگینی به وزن نیم قیراط چقدر است؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   رکاب که باید از نزدیک دیده بشه و جنسش مشخص باشه
   درمورد نگین هم اگه الماس هست میتونید از جداول موجود در همین صفحه استفاده بفرمایید.

 47. H.A گفت:

  سلام میخواستم بدونم چطور میشه برای سنگ های قیمتی مثل الماس شناسنامه گرفت؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   آزمایشگاه های گوهرشناسی داخل ایران هستند که این کار رو انجام میدن

 48. ناشناس گفت:

  سلام ما دو الماس پیدا کردیم به هر حال بماند داخل چی بود برید به دوره خط میخی
  شما میتوانید قیرات الماس رو روشن کنید و اینکه چقدر زمان میبره و چقدر هزینه میگیرید بابتش ممنون میشم پاسخ بدهید.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   قیراط الماس به راحتی با یک ترازوی موجود در طلافروشی ها یا نقره فروشی ها به دست میاد لازم نیست هزینه ای کنید ولی برای تعیین اصالت و ارزش دقیق قیمت باید به یک آزمایشگاه گوهرشناسی مراجعه کنید. معمولا با یک هزینه کمتر از ۲۰۰ هزارتومان کار رو انجام میدن.

  2. مهدی گفت:

   برای اینکه یه الماس تائید بشه باید از ۱۳ فیلتر عبور کنه هزینه تایید هم بین ۵ الی ۱۰ ملیون تومان است. البته کارشناس میتونه با چند از مایش اولیه به خلوص و درست یا نادرست بودن آن پی ببره که این کار کمتر از۲۰۰ تومان هزینه داره. هر گرم تقریبا ۵ قیراط هست

  3. ناشناس گفت:

   سلام دوست عزیز من کارشناسایی رو میشناسم که میتونن قیمت گذاری و حتی راهنمایی کنن شما رو برای شناسنامه گرفتن

  4. علی گفت:

   سلام و درود
   اگه قصد فروش دارید یه ایمیل به من بزنید؟؟؟
   ممنون

   1. خدابخشی گفت:

    فروشنده هستم
    [censored]

    1. شرف آنلاین گفت:

     متاسفانه درحال حاضر امکان انتشار شماره موبایل و ایمیل در سایت وجود ندارد.

  5. یاس گفت:

   بابا سر کاریه اینا اینکاره نیستن

 49. ناشناس گفت:

  بسیارعالی مفید

  1. شرف آنلاین گفت:

   سپاس

 50. Saba گفت:

  سلام و سپاس از توضیحات،
  الماس dark orange brown در چه
  طبقه و جزء کدوم رده رنگی قرار می‌گیره ؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ممنون از لطف شما
   براساس بررسی های اولیه انجام شده به لحاظ رنگی احتمالا در رده H تا K قرار می گیرند.

 51. اکبر گفت:

  سلام با این روش قیمت گذاری دوستمون یه الماس ۱۸ قیراطی که من دارم باید حدود قیمتی برابر با یک پراید ۸۲ باشه، اما نمیدونم چرا مشتریش میخواد ۱۲ میلیارد پول بابتش بده بهرحال مردم خل شدن دیگه لابد پولشون زیادیه، آقا الماس اصل بیار با قیمت‌های خودت ازت میخرم ۵۰۰ هم روی هر قیراط اضاف میدمت

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دوست عزیز در این جداول حداکثر الماس تا ۱۱ قیراط قیمت گذاری شده و قیمتی برای الماس ۱۸ قیراطی داده نشده است. همونطور که میدونید با افزایش وزن الماس قیمت هر ۱ قیراط به صورت تصاعدی افزایش پیدا میکنه، یعنی یک الماس ۱۸ قیراطی قیمتی ۲ برابر الماس ۹ قیراطی ندارد بلکه قیمتی به مراتب بیشتر تا چند ده و چند صد برابر دارد.

 52. عارف گفت:

  سلام . خیلی دقیق , جامع , ساده و آموزنده بود . سپاس فراوان . واقعا زحمت کشیدید .

  1. شرف آنلاین گفت:

   سپاس

  2. باران گفت:

   درود
   من یه شی دارم که نمیدونم الماسه یا نه. رنگ ابی فیروزه ای هست. همه تستهای تشخیص الماس روش انجام دادم و طبق اون تستا سربلند دراومد. تراش خورده نیست و اندازه بند انگشت هست. ممنون میشم راهنمایی کنین که چطور می تونم اطمینان حاصل کنم؟ از المالس بودنش قیراطش و جایی ک مورد اطمینان باشه
   با سپاس

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    فقط بایستی به آزمایشگاه گوهرشناسی مراجعه بفرمایید. آزمایشگاه های معتبری در مشهد و تهران فعالیت دارند. در شهرهای دیگر بایستی جستجو بفرمایید. بعد از آزمایش وزن، ابعاد، اصالت سنگ و… را همراه با یک شناسنامه معتبر مشخص می کنند. اخرین هزینه ای که استعلام گرفتیم در حدود ۲۰۰ هزارتومان بود.

 53. اعتصامی فر گفت:

  الماس داخل ایران موجود هست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   بله یافت می شود. مهم ترین الماس ها مربوط به الماس دریای نور، تاج پهلوی و تاج کیانی است که در موزه جواهرات ملی تهران نگهداری می شوند.

  2. رحیم گفت:

   میشه بگید الماس در چه رنگهایی هست

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    لطفا مقاله کامل الماس رو مطالعه بفرمایید.

   2. بهنام گفت:

    درود بر شما یه الماس کبود طبیعی با تراش خیلی خوب و کروی با وزن هفتاد و سه قیراط و سرتیفیکیت حدودا چقدرقیمتشه اگه حدودش هم لطف کنید کافیه سپاس

 54. حسین گفت:

  خوب و آموزنده بود ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   سپاس

 55. نوید گفت:

  الماس روسی هم شامل این فاکتورهای قیمت گذاری میشه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر، الماس روسی یا موزونایت شامل این نحوه قیمت گذاری نمی شود و قیمت کمتری دارد.

   1. امیرآبادی گفت:

    خوب بود ممنون ولی دیگه خیلی زیادی دقیق بود

    1. شرف آنلاین گفت:

     سپاس

     1. ناشناس گفت:

      قیمت پودر الماس چقدره

     2. شرف آنلاین گفت:

      باسلام
      پودر الماس قیمت بسیا ارزانی دارد که در قوطی های کوچک ارائه می شود و از بازار میتونید تهیه کنید. متاسفانه قیمت دقیقش رو نداریم.

    2. محمد گفت:

     کسی راف الماس خواست موجوده
     [censored]

     1. سعید گفت:

      من یک الماس ۲.۲ کیلوگرمی ساخته ام چند میشه به دلار

نظر دهید؛ در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.