سنگ های قیمتی و خواص آن‌ها

عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن

green-agate-5 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن

سنگ عقیق سبز یکی از زیباترین سنگ هاست. این نگین با رنگ دلربایش و همچنین با خواص منحصر به فردش می تواند انتخاب بسیار خوبی برای انگشتر های زنانه و مردانه و همچنین گردنبندهای زیبا باشد. برای آشنایی بیشتر با خواص عقیق سبز همراه شرف آنلاین باشید.

12210-gem-stone-icon عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن  معرفی عقیق سبز

سنگ عقیق سبز یک گونه خاص و ویژه می باشد که رنگ سازی کریستال در آن به عهده هیدروکسید نیکل می باشد. در نگین های عقیق سبز گران قیمت پدیده جالبی که مشاهده می شود این است که رنگ سبز در مقابل امواج نور خورشید و در برابر حرارت فاز رنگی اش تغییر می کند ولی بعد از سرد شدن و بعد از این که در کنار رطوبت قرار بگیرد دوباره به حالت اولیه رنگی خود برمی‌گردد. در خانواده سنگ های منشا گرفته از کوارتز سنگ عقیق سبز را کریسوپریز (Chrysoprase) هم می گویند که اگر به زبان یونانی ترجمه شود معنای تره فرنگی را می دهد.

هیچ کدام از گوهر های موجود در بازار این حد از رنگ آمیزی خلاقانه را ندارند. سنگ عقیق سبز با پر کردن حفره ای در میزبان خود ساخته می شوند، به همین سبب عقیق همواره به شکل یک برآمدگی گرد با یک گروه دایره با مرکز مشترک مانند تنه بریده شده درخت دیده می شود. در بعضی مواقع این دوایر شکلی مانند چشم می سازند و در بعضی موارد نیز با شکل های فانتزی یا منظره هایی زیبا مانند درختان پر از شاخه یافت می شوند.

agate-ring-2 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن

در عهد باستان، این سنگ، حرز بسیار خوبی بوده و از نظر مصونیت جایگاه بسیار خوبی داشته است. حتی نقل شده از خواص عقیق سبز این است که باعث رفع تشنگی شده و مانع بروز تب می گردد. افسانه هایی وجود دارد که بیانگر استفاده از سنگ عقیق سبز و دیگر انواع آن برای تغییر جهت طوفان می باشد.

گالری معروف سه هزار کاسه که میترادیتس، پادشاه پونتوس آن را جمع آوری کرده است، بیانگر اشتیاق گذشتگان به سنگ عقیق سبز و انواع آن می باشد. کاسه های سنگی در زمان پادشاهی بیزانس شهرت فراوان دارند. در میان خانواده های پادشاهان رنسانس گردآوری کاسه های با جنس سنگ از این نوع رواج داشته است. موزه های بسیاری در اروپا مانند موزه لوور پاریس نمونه های خارق العاده ای از این سنگ را در معرض دید عموم قرار داده اند.

green-agate-4 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن 12210-gem-stone-icon عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن  معادن عقیق سبز

این گوهر ابتدا در قرن چهاردهم میلادی در شمال کشور لهستان و در ناحیه سیلسیا (Silesia) یافت شده است که این امر در این محل به علت تمام شدن کانی خوب و خالص انجام نمی شود اما به جای آن در شهر کوئینزلند کشور استرالیا بهترین نوع عقیق سبز استخراج می گردد. البته معادن متفاوتی برای سنگ عقیق سبز در کشور آمریکا در ایالتهای اورگان ، آریزونا و کالیفرنیا و در کشور آفریقای جنوبی وجود دارد.

نمونه دیگری از سنگ عقیق سبز از سال ۱۹۵۰ از کشور زیمبابوه در قاره افریقا استخراج می گردد که در آن به جای عنصر رنگساز نیکل ، عنصر کروم با ایزوتوپ سه ظرفیتی (chromium(III) oxide) سبب تشکیل رنگ سبز در شبکه کریستالی سیلیس میباشد و با عناوینی نظیر mtorolite یا mtorodite یا matorolite در سنگ شناسی شناخته شده است. این کانی افزون بر کشور زیمبابوه در بولیوی، غرب قاره استرالیا، آناتولیا (Anatolia) در ترکیه، کوه‌های اورال (Ural mountains) روسیه و کشورهای بالکان مشاهده شده است. از این گونه عقیق سبز نمونه های مرتبط با دوران امپراطوری روم باستان به شکل هایی چون جواهرات و مهر باقی مانده است.

متفاوت بودن این دو نوع سنگ عقیق سبز به وسیله یک ابزار جواهر شناسی به نام فیلتر چلسی قابل تشخیص است زیرا که قادر به تشخیص سنگهای کروم دار همچون زمرد است و عقیق سبز با محتویات کروم را می‌شود به راحتی از گونه نیکل دار به وسیله فیلتر چلسی تشخیص داد. در حال حاضر در بازار ایران گونه خالص عقیق سبز استرالیایی کمتر یافت می شود و بخشی از نمونه های اصل وارداتی مرتبط به کشورهای واقع در آسیای جنوب شرقی و هندوستان است.

دسته بندی محصولات عقیق سبز

بر روی دسته بندی ها کلیک کنید تا محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر عقیق یمنی (205)

انگشتر عقیق سرخ (147)

انگشتر عقیق کبود (63)

انگشتر عقیق سبز (45)

انگشتر شجر (5)

انگشتر عقیق باباقوری (19)

انگشتر عقیق سلیمانی (39)

گردنبند شجر (11)

گردنبند عقیق سبز (23)

گردنبند عقیق سلیمانی (6)

گردنبند عقیق سرخ (57)

گردنبند عقیق کبود (56)

گردنبند عقیق یمنی (111)

ست و نیم ست عقیق سبز (4)

12210-gem-stone-icon عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن  خواص عقیق سبز برای روح و روان

۱- از خواص عقیق سبز ایجاد شرایط آرمانی در روح و شادابی و آرامش درونی و برطرف کننده‌ی غم و اندوه و ناراحتی های روحی می باشد.
۲- این سنگ سبب از بین بردن و دور ساختن انرژی های منفی از محیط می شود.
۳- این نگین سبب کاهش خشم و تقویت حسن نیت می گردد.
۴- نگه داشتن این سنگ به سبب امواجی که از خود ساطع می‌کند در منزل فضای دلپذیر و آرامی را خواهد ساخت.
۵- از دیگر خواص عقیق سبز این است که دردهای عاطفی و احساسی را کاهش می دهد. همچنین روابط به هم ریخته و از هم گسیخته را سامان می دهد. حسادت، پرخاشگری، ناسازگاری و خود خواهی (خود شیفتگی) را نابود می کند و رنج را به عواطف و احساسات مثبت مبدل می سازد.
۶- عقیق سبز سبب تقویت روحیه شجاعت و محافظت از خطرات می گردد.
۷- این نگین موجب پاکسازی هاله هایی از انرژی های منفی نیز می گردد.
۸- از خواص سنگ عقیق اصل سبز این می باشد که سبب اعتماد به نفس و روحیه جنگندگی در زندگی و قدرت و ایمنی را به شخص نگه‌دارنده‌ی این سنگ می‌دهد. همچنین افکار آزار دهنده را از ذهن دور می سازد به همین دلیل برای کودکانی که از کابوس های شبانه رنج می برند بسیار تاثیر گزار می باشد.

green-agate-1 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن ۹- گفته شده است این گوهر قوه درک را تقویت کرده و سبب فعال شدن بخش تحلیل مغز و همچنین نقش ایجاد تعادل میان حالت های مختلف بدن مانند حالات جسمانی، روانی، احساسی و درونی را دارد.
۱۰- از بی خوابی جلوگیری کرده و متضمن خوابی خوب می باشد.
۱۱- از خواص عقیق سبز می توان به کمک به درک بهتر شرایط و یاری در پذیرش حقیقت اشاره کرد. این سنگ همچنین مداوا کننده قدرتمند دردهای عاطفی می باشد.
۱۲- افزایش قدرت بدنی، تمرکز و حافظه و همچنین تقویت صداقت از خواص عقیق سبز شمرده می شود.
۱۳- این سنگ گوهری الهام بخش می باشد که باعث همسویی داخلی گردیده و برای کارهای تردستی و شعبده مورد استفاده قرار می گیرد.
۱۴- موجب ایجاد آرامش می شود و درک و حافظه را فعال تر میکند و همچنین باعث وسعت قوه تحلیل و تمرکز می شود.
۱۵- از دیگر خواص عقیق سبز میتوان به خوش شانسی و مداواگری اشاره کرد.
۱۶- به صورت کلی این سنگ برای تشخیص دوست واقعی از دوست‌نما بسیار موثر است .
۱۷- پاکسازی ذهن از افکار منفی و بدی‌ها از دیگر خواص عقیق سبز می باشد.
۱۸- سبز میتوان به تسهیل ارتباطات در زمان های و شرایط ویژه و دشوار و تقویت توانایی تکلم در جمع و سخنرانی ها اشاره کرد.
۱۹- به طور کلی این سنگ و دیگر رنگ های آن مربوط برج جوزا می باشد و باعث تقویت قوه عزم و اراده می شود.

12210-gem-stone-icon عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن  خواص عقیق سبز در سلامتی

collection-agate عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن

– سنگ عقیق سبز با چاکرای قلب در مرتبط می باشد. آن را فعال می کند و انرژی آن را آزاد می سازد.
– این گوهر با تحریک کردن کبد منجر به خارج کردن سموم از سیستم گوارش و جسم می شود
– از خواص انگشتر عقیق سبز و به طور کلی دیگر رنگ های آن می توان به درمان و ترمیم اندامها و مشکلات ناباروری، اختلالات ریوی و غدد تیموس اشاره کرد.
–  در جهت بهبود خستگی های ذهنی و جسمی نیز تاثیر گزار می باشد.
–  در زمان دوران بارداری و همچنین در جهت رشد مطلوب جنین مفید می باشد.
– این سنگ تقویت‌کننده‌ی نقاط مختلف بدن و باعث ایجاد تعادل و هماهنگی در بدن است.
– همچنین خواب شب را برای شخص دارنده‌ی این نگین آرام، متعادل و شیرین می‌سازد.
– برای بهبود دیابت و متعادل ساختن درصد قند خون نیز مفید و تاثیرگزار می باشد.
– همچنین در دفع بلایای طبیعی همانند تغییر جهت طوفان، حفاظت از کودکان در خطر مخصوصا در پرت شدن از ارتفاع موثر است و همچنین در رونق کسب و زندگی نقش به سزایی دارد.
– این نگین در درمان اختلالات پانکراس و بهتر شدن عملکرد دستگاه گردش خون در بدن موثر است و با قدرت متعادل کنندگی خود شکاف بین مغز و قلب را پر می کند.
– مانند خاصیت بقیه انواع عقیق، عقیق سبز هم یک گوهر حفاظت کننده می باشد و همچنین برای درمان میگرن و سردرد، مشکلات گوارشی، رشد و استخوانها قابل استفاده است.
– از مهم ترین خواص انگشتر و گردنبند عقیق سبز می توان به کمک به بهبود سلامت چشم اشاره نمود.

12210-gem-stone-icon عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن خواص عقیق سبز و دیگر انواع آن در احادیث

۱- اثرات و ثواب طاعات به خصوص نماز را افزایش می دهد.
۲- انواع مختلف این گوهر باعث ایجاد برکت و خوبی می شود.
۳- در روح و روان انسان آرامش ایجاد می کند.
۴- باعث برآورده شدن حاجات می شود.
۵- انسان را از بلایا ایمن می کند
۶- بی نیاز ساختن انسان از غیر خدا از آثار انواع سنگ عقیق همچون سنگ عقیق سبز به شمار می رود. همچنین رزق مادی و معنوی را افزایش و وسعت می دهد.
۷- باعث مصونیت از مکروهات شخصی می شود.

green-agate-2 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن

گردنبند عقیق سبز با حکاکی “فاطمه الزهرا ریحانه النبی”

۸- سبب دوری از غم و غصه ها و افسردگی های انسان خواهد شد.
۹- باعث ایمنی در مسافرت ها می شود.
۱۰- به طور کلی عقیق ها (همانند سنگ عقیق سبز) انسان را از فقر و نفاق دور می دارد.
۱۱- ظاهر و درون انسان را از خطرات مصون می دارد.
۱۲- محفوظ ماندن از خطرات ستمگران از اثرات این گوهر می باشد.
۱۳- دیگر خاصیت از خواص عقیق سبز این است که سبب خوش شانسی و عاقبت به خیری می گردد.

12210-gem-stone-icon عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن  فضایل عقیق از نگاه ائمه اطهار

امام حسن عسگری (ع) فرمودند: مومن پنج نشانه دارد که یکی شان در دست داشتن انگشتر در دست راست است که نشانه ایمان به شمار می رود.

در مورد همه انواع عقیق (اعم از سنگ عقیق سبز) حدیثی از امام باقر (علیه السلام) روایت شده است. قال الباقر علیه السلام: یا بَشیر اَینَ اَنتَ عَنِ العَقیق الاَحمر و العقیقِ الأصفَر و العقیق ِالابیض. فَانّها ثَلاثَه الجِبال فِی الجَنَّه. فَمَن تَحتُم بِشیءِ مِنها مِن شیعهِ آلِ محمّد.
امام باقر (ع) به بشیر فرمودند: ای بشیر انگشتر عقیقت کجاست چه سفید چه زرد چه سرخ . این ها سه کوه در بهشت است، هر کسی انگشتری از آنها را به دست داشته باشد شیعه آل محمد به حساب می آید.

agate-stone-1 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن

و قالَ لَم یَرا اِلا الخَیرَ و الحُسنی وَ السِعهُ فِی الرِزقِ و السّلامَهَ مِن جَمیعِ الانواعِ البَلاء و هو اَمان مِن سُلطان الجائر و من کُل ما یَخافَهُ الانسان و یَحذِرَهُ.
و پس از آن فرمودند، جز خیر وخوبی هیچ نمی بیند و رزق و روزیش وسعت می یابد و همه انواع بلایا را دور می سازد و حفاظت میکند از ستمهای ظالمان و او از هیچ انسانی نمی ترسد.

حدیث دیگری نبز در رابطه با انگشتری همچون عقیق سبز نقل شده است. امام صادق علیه السلام می فرمایند: انگشتر را در دو انگشت آخر دست بگذارید و درون سه انگشت دیگر نگذارید.

12210-gem-stone-icon عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن  روان‌شناسی رنگ سبز

این رنگ یک رنگ سرد است که نماد طبیعت می باشد. همچنین رنگ سبز عقیق بیانگر آسایش، اقبال، حسادت و سلامت می باشد. محققان به این نتیجه رسیده اند که این رنگ می تواند سبب ازدیاد توانایی خواندن شود. دانش آموزان برای یادگیری هرچه بهتر و سریعتر می‌توانند یک برگه شفاف سبز روی صفحات کتاب خود گذاشته و با آن مطالعه کنند که این امر بسیار در یادگیری موثر می باشد.

green-ring1 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن

از خواص رنگ سبز که در سنگ عقیق سبز وجود دارد این است که تاثیر زیادی در باروری دارد و در لباس عروسی نیز به کار می رفته است. از رنگ سبز در چیدمان ها به خاطر تاثیرش در  آرامش ذهن استفاده می‌ گردد. افرادی که محیط فضای کاریشان سبز است کمتر به درد های گوارشی مبتلا می گردند.

12210-gem-stone-icon عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن  تشخیص عقیق اصل از بدل

* سنگ اصل رنگی روشن و خاص دارد اما نوع مصنوعی روشنایی کمتری دارد. نوع معدنی رنگ های روشن داشته و دارای رگه هایی به طور واضح است . اگر سنگ  اصل را با دقت نگاه کنید، لکه های کوچکی به رنگ قرمز به صورت متراکم شده در خط های قرمز رنگ قابل مشاهده اند.

green-agate-3 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن * بافت سنگ عقیق سبز خود را مشاهده کنید، نوع بدل در مقام قیاس با نوع اصل بافت نرم تری دارد. یشم سختی کمتری نسبت به این گوهر دارد و چنانچه نوع اصل باشد یشم روی آن خراش ایجاد نخواهد کرد. نوع مصنوعی نسبت به نوع اصل عیوب فراوان تری روی سطح خود دارد.

* به چگونگی تراش خوردن سنگتان توجه کنید. سنگ هایی همچون عقیق سبز اصل بسیار حرفه ای تر تراش می خورند. همچنین درخشش قابل توجهی دارد و بدون خط و خش و ترک است.

* با دقت به مقدار شفافیت گوهر دقت نگاه کنید. شفافیت سنگ اصل به اندازه سنگ مصنوعی خوب نمی باشد. شفافیت در نوع معدنی و طبیعی دارای کمی بی نظمی در شفافیت می باشد و گاها می‌ شود درونش خطوط و هاله هایی مشاهده کرد، حال آن که نوع تقلبی شفافیت بسیار بالایی دارد و مانند شیشه می باشد.

نکته : این موارد نمی تواند به صورت قطعی اصل یا بدل بودن سنگ های عقیق مانند سنگ عقیق سبز را مشخص کند زیرا که جنس سنگ ها با یک دیگر متفاوت است و ممکن است سنگ اصلی یافت شود که به طور مثال مانند شیشه شفاف باشد و یا هاله بسیار کمی داشته باشد پس جهت بهره بردن از خواص عقیق سبز و تشخیص اصل بودن یا اصل نبودن یک سنگ به طور قطعی نیاز به تایید یا رد یک کارشناس حرفه ای دارد که سالها در این زمینه فعالیت کرده باشد.

محصولات عقیق سبز

4-1-206-agate-ring-1-230x230 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن
بستن

انگشتر عقیق سبز نقره زنانه طرح جیران‌‌‌

۱۷۵,۰۰۰ تومان
4-1-134-agate-ring-2-230x230 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن
بستن

انگشتر نقره مردانه طرح آرشان با سنگ عقیق سبز اصلی

۲۰۹,۰۰۰ تومان
4-1-086-agate-ring-3-230x230 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن
بستن

انگشتر نقره زنانه طرح لینا با سنگ عقیق سبز

۱۶۷,۰۰۰ تومان
4-7-003-agate-set-1-230x230 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن
بستن

نیم ست عقیق سبز نقره زنانه طرح مارینا

۴۴۴,۰۰۰ تومان
4-3-053-agate-necklace-2-230x230 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن
بستن

گردنبند نقره مردانه و زنانه طرح آریسا سنگ عقیق سبز اصلی

۱۹۱,۰۰۰ تومان
4-7-004-agate-set-2-230x230 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن
بستن

نیم ست عقیق سبز نقره زنانه طرح ماه پری

۴۱۵,۰۰۰ تومان
4-3-099-agate-necklace-1-230x230 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن
بستن

گردنبند عقیق سبز نقره زنانه طرح حسنیه

۱۷۷,۰۰۰ تومان
4-3-043-agate-necklace-5-230x230 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن
بستن

گردنبند نقره زنانه طرح ماهک با سنگ عقیق سبز

۱۷۷,۰۰۰ تومان
4-1-202-agate-ring-1-230x230 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن
بستن

انگشتر عقیق سبز نقره زنانه طرح رشیده‌‌‌

۱۴۳,۰۰۰ تومان
4-1-136-agate-ring-5-230x230 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن
بستن

انگشتر نقره مردانه طرح ایزد با سنگ عقیق سبز اصلی

۲۷۹,۰۰۰ تومان
4-3-049-agate-necklace-5-230x230 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن
بستن

گردنبند نقره زنانه طرح نارنیا سنگ عقیق سبز اصلی

۱۳۱,۰۰۰ تومان
4-3-092-agate-necklace-1-230x230 عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن
بستن

گردنبند عقیق سبز نقره زنانه طرح حدیث

۱۶۷,۰۰۰ تومان

22 دیدگاه در “عقیق سبز : همه چیز درباره سنگ عقیق سبز + خواص فوق العاده آن

 1. شادزیستی گفت:

  محتوا بسیار عالی متشکر م من قبلا از این سایت خرید کردم راضی بودم

 2. احسان هادی گفت:

  بسیار خوب

 3. بهمن گفت:

  بسیار مفید بود.

 4. نادری گفت:

  سلام از این سایت بازدید کردم عالی و کامل بود. تعدادی سنگ راف انواع رنگ های مختلف اوپال و عقیق را خودم جمع آوری کرده ام زمین شناس هستم و قصد دارم تعدادی را بفروشم لطفا راهنمایی کنید به شماره [censored] در واتس آپ پیام دهید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام و ممنون از نظر لطفتون
   بایستی به کارگاه های سنگ تراشی یا عمده فروشان سنگهای قیمتی در بازار مراجعه بفرمایید.

 5. کمال نورسی گفت:

  با سلام و خسته نباشید .
  همراه با آرزوی سلامتی برای همه هم وطنان عزیز میخواستم بپرسم دعای شرف شمس رو اگر روی عقیق سبز حک کنیم همون تاثیر رو داره یا حتما باید عقیق زرد یمنی باشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ممنون شما هم در پناه حق سلامت باشید
   هردو خواص خود عقیق رو دارند ولی برای حکاکی دعای شرف شمس توصیه شده تر این هست که بر عقیق زرد رنگ حکاکی شود. الزامی هم به یمنی بودن نیست اما خود عقیق یمنی پر فضیلت تر نسبت به دیگر سنگ های عقیق است.

 6. محمد رضا قشلاقی گفت:

  با تشکر از توضیحاتتون. من یه انگشتر عقیق سبز اصل میخوام و یکی دیگه هم شرف الشمس.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا با بخش پشتیبانی انلاین در ارتباط باشید تاراهنمایی شوید. به صورت آنلاین نیز می توانید از بخش فروشگاه سایت خرید انجام دهید.

 7. محمد رضا قشلاقی گفت:

  با سلام. خیلی عالی

 8. محمد امین ربانی گفت:

  واقعا متشکرم از اطلاعات عالی همگی دوستان و سایت شرف آنلاین

 9. حسن گفت:

  سلام،ببخشید،من بیشتر به انگشترهایی علاقه دارم که رکابشون ساده باشه مخصوصاً با نگین شرف الشمس و عقیق سبز و شرف الشمس یمنی دیگه حرف نداره😍😊
  لطفا🥺

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   درصورت تمایل به سفارش با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید تا نمونه های ساده رو همراه با قیمت برای شما ارسال نمایند.

 10. حسن گفت:

  سلام من یه عقیق سبز دارم میخاستم ببینم که اگه روش حک کنم یا امام حسین تاثیر داره

  1. ناشناس گفت:

   باسلام و احترام
   امکان حکاکی وجود داره ولی منظور شما چه نوع تاثیری هست؟ خب قطعا اسم مبارک امام حسین (ع) تاثیرات معنوی خاص خودشو خواهد داشت.

 11. سیدرضا گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید
  من یه انگشتر عقیق سبز با نگین درشت و خوش دست میخام نمونه هاشو کجا میتونم ببینم و سفارش بدم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   از لینک انگشتر عقیق سبز میتونید نمونه انگشترهای عقیق سبز رو مشاهده بفرمایید.
   اگر نمونه های زنانه یا مردانه در سایت تمام شده بود به بخش پشتیبانی انلاین سایت پیام بدید تا نمونه های موجود دیگه رو همراه با عکس و قیمت براتون ارسال کنند.

 12. هانی خیابانی گفت:

  سلام عقیق سبز خواص رزق وروزی داره؟

  1. Ali گفت:

   افزایش رزق و دفع فقر برای عقیق ها ذکر شده

  2. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله قطعا

 13. رستمی گفت:

  سلام من یه دونه دستبند عقیق سبز با حکاکی یاضامن آهو میخوام چه جوری باید سفارش بدم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   چون شماره تماس و ایمیل قرار ندادید لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین در اتباط باشید.
   باتشکر

نظر دهید؛ در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.