سنگ ماه های تولد

سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد

pearl-stone-min سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد

مهم ترین سنگ ماه خرداد چیست؟ بهترین خواص سنگ ماه خرداد چیست؟ مقاله ای که مشاهده می کنید حاوی توضیحات جامعی در ارتباط با سنگهای ماه تولد خرداد است. مروارید که اصلی ترین سنگ ماه تولد خرداد است و دارای خواص فراوانی برای متولدین این ماه است. همچنین خرداد دارای گوهرهای فرعی دیگری نیز هست که شرف آنلاین در این مقاله دیگر ویژگی ها و خواص سنگ تولد خرداد را نیز به طور کامل معرفی کرده است: یاقوت سفید، سیترین، زمرد، کریزوپراس، چشم ببر و الکساندریت نیز سنگ ماه خرداد محسوب می شوند.

برای مطالعه بیشتر همراه شرف آنلاین باشید…..

12210-gem-stone-icon سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد نکته‌ای در رابطه با سنگ ماه تولد

از دیرباز خواص سنگ های قیمتی مورد توجه آدمی بوده است اما در قرون اخیر باتوجه به مشاهدات و آزمایشاتی که انجام شده است دیده شده که نگین های مختلف برای افراد مختلف تاثیرات متفاوت و کم و زیادی دارند. براساس همین مشاهدات و با توجه به طالع بینی نجومی و آن چه در فرهنگ های مختلف وجود دارد برای متولدین هر ماه یک یا چند سنگ اختصاص داده شده است که بیشترین تاثیر مثبت را برای آن افراد دارد. مجموعه‌ی مقالاتی که در رابطه با سنگ های ماه تولد در وبلاگ شرف آنلاین منتشر می شود به طور جهانی یکسان اعلام شده اند و اصلی ترین دسته بندی محسوب می شوند اما بایستی به این حقیقت توجه داشت که در این مطالب فقط همین اعتقادات گذشته بیان شده اند و مطرح نمودن آن ها به معنی تایید نیست. آنچیزی که مورد تایید قطعیست همان خواص ویژه درمانی و معنوی هر نگین می باشد که در روایات معصومین و منابع علمی به آنها اشاره گردیده است.

12210-gem-stone-icon سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد اصلی ترین سنگ ماه تولد خرداد: مروارید

این سنگ ماه خرداد را می توان در صدف های تو کفه ای پیدا کرد اما مروارید از آن دسته از گوهر هایی می باشد که دارای ارزش زیادی است. بخصوص دو کفه ای های گروه pinctada که در آب دریا یافت می شوند، مرواریدهای ارزشمندی هستند. نحوه شکل گرفتن این سنگ متولدین خرداد در درون صدف به این شکل است که زمانی که یک جسم خارجی وارد صدف می شود، صدف برای دفاع از خود و کم کردن صدمه جسم خارجی شروع به پیچیدن پوسته ای به دور آن می کند. این پوسته درخشان همان مروارید می باشد. جنس پوسته از آراگونیت بوده و آراگونیت همان نگینی است که در جامعه به عنوان مرمر شناخته می شود.

این سنگ متولدین خرداد در خلیج فارس، برخی از رودخانه های اروپا، آمریکا، خلیج منار در هند، سواحل استرالیا و دریای سرخ  پیدا می شود. سنگ ماه تولد خرداد در رنگ های زرد، سرخ، سفید، سبز، آبی و سیاه می باشد. مروارید سیاه را می توان در ساحل مکزیک پیدا کرد. کیفیت مروارید به آب اقیانوس آن بستگی دارد، همچنین اگر مروارید بیش از حد در داخل صدف بماند شکل کروی خود را از دست داده و ناقص می شود. بنابراین مروارید باید در زمان مناسبش از داخل صدف بیرون آورده شود.

preals-earrings سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد

خواص مروارید به عنوان سنگ ماه خرداد:

با توجه به این همه ویژگی حالا باید گفت که مهم ترین خواص این نوع از سنگ ماه خرداد چیست؟

۱- استفاده از این نوع سنگ ماه خرداد مردانه یا زنانه نیرو های منفی را از شما دور کرده و سبب جذب انرژی مثبت می شود.
۲- این نوع از سنگ متولدین خرداد در زندگی برای صاحبش شانس می آورد.
۳- عادات بد را از بین می برد.
۴- سمبل عشق و محبت است.
۵- عضلات بدن را تقویت می کند.
۶- عمر انسان را زیاد می کند.
۷- تنظیم جریان خون نیز از دیگر خواص این سنگ ماه خرداد است.
۸- در درمان بیماری هایی همچون دل درد، آسم، یرقان،بیماری های پوستی و … نیز مفید و موثر است.

12210-gem-stone-icon سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد عجیب‌ترین سنگ ماه خرداد: الکساندریت

الکساندریت گوهری کمیاب و قیمتی نیز یکی دیگر از سنگهای ماه تولد خرداد است. همان گونه که از اسمش پیداست، از الکساندر دوم، تزار روس به ارث برده شده است، زیرا الکساندریت  اولین بار در سال ۱۸۳۰ میلادی در معادن زمرد در نزدیکی کوههای اورال یافت شد. سختی این گوهر ۸٫۵ درجه مو بوده که عدد تقریبا بالایی می باشد. الکساندریت از انواع کریسبریل می باشد. چیزی که نگین انگشتر الکساندریت را منحصر به فرد می کند وجود قابل توجه تیتانیوم و آهن و همچنین عنصر کروم به عنوان ناخالصی می باشد. شاید برای شما سوال باشد که این نوع از سنگ ماه تولد خرداد چه رنگی است؟ باید به این نکته توجه داشت که وجود این عناصر سبب شده که الکساندریت در مکان های مختلف با نور مختلف به رنگ های مختلف تبدیل شود، پس در جواب این سوال که این نوع از سنگ ماه تولد خرداد چه رنگی است باید گفت که این رنگ می تواند از سبز تا زرد و بنفش قابل تغییر باشد. این سنگ تولد خرداد عجیب در روسیه، زیمباوه، برزیل، سریلانکا و برخی دیگر از مناطق جهان یافت می شود. توجه داشته باشید که قیمت این گوهر بشدت بالاست و در مواردی کمتر از مروارید و الماس اصل نیست. 99 درصد نمونه نگین های این سنگ متولد خرداد در ایران سنتتیک هستند و قابلیت تغییر چند رنگ مختلف را دارا می‌باشند.

alexandrite-ring سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد

مهمترین خواص و ویژگی این سنگ ماه خرداد چیست؟ خواص این نگین به کار رفته در انگشتر ماه خرداد و گردنبند الکساندریت و یا حتی ست الکساندریت برای متولدین ماه خرداد شامل موارد زیر است :

۱- این سنگ متولدین خرداد برای قلب مفید است و از لخته شدن خون جلوگیری می کند.
۲- استفاده از سنگ الکساندریت به عنوان نگین انگشتر ماه خرداد و یا دستبند سنگ ماه تولد خرداد برای دستگاه گوارش و هضم غذا موثر می باشد.
۳- سنگ تولد خرداد برای درمان بیماری های پوستی از جمله جوش های صورت مفید است و توصیه شده این نگین را در آب قرار داده و پس از چند ساعت پوست خود را با آن آب بشوئید.
۴- این سنگ ماه خرداد برای تنظیم گلبول های قرمز مفید و همچنین سلول های سرطانی را از بین می برد.
۵- غم و اندوه را از شما دور می کند.
۶- ست الکساندریت حسادت و چشم تنگی را نابود می کند و پاکی دل و روح را به شما می بخشد.
۷- بسیاری از گوهر شناسان معتقد هستند که این سنگ ماه خرداد زنانه و مردانه برای انسان خوشبختی و سعادت می آورد.
۸- افزایش مهر و محبت از دیگر خواص این نوع از سنگ تولد خرداد است.

برای دریافت اطلاعات دقیق و کامل درباره این گوهر شگفت انگیز به مقاله تخصصی خواص سنگ الکساندریت مراجعه نمایید.

12210-gem-stone-icon سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد سنگ ماه خرداد: مون استون

مون استون یا Moonstone مانند سنگ اصلی ماه تولد خراد یا همان مروارید، دارای خواصی بسیاری می باشد. خوب است این نکته را بدانید که این نوع از سنگ ماه تولد خرداد چه رنگی است. این سنگ ماه تولد خرداد دارای تلالو های آبی رنگ است. این نگین زیر امواج فرابنفش رنگ نارنجی از خود نشان می دهد. اگر اشعه ایکس به آن بخورد رنگ سفید تا بنفش در آن مشاهده می شود. بنابراین یکی از روش های شناخت این سنگ خرداد توسط امواج می باشد که به کمک آن میتوان فهمید نوع اصل این سنگ ماه تولد خرداد چه رنگی است. سختی آن بین ۶-۶٫۵ از درجه مو بوده، خاکه آن سفید و نیمه شیشه سان است. تقریبا در همه نقاط جهان بخصوص ایران کشف می شود و از گوهر های نیمه گرانبها است.

moon-stone سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد

خواص سنگ ماه تولد خرداد (مون استون):

۱- این سنگ خرداد چاکرا های سوم وششم را تنظیم می کند.
۲- سبب رشد و قدرت درونی می شود.
۳- احساسات انسان را تثبیت می کند.
۴- آرامش را به زندگی شما هدیه می دهد.
۵- عشق و محبت را در زندگی افزایش می دهد.
۶- سموم را از بدن خارج می کند.
۷- در عملکرد کبد و پانکراس موثر است.
۸- چرخه های هورمونی را منظم می کند.
۹- برای درمان سرماخوردگی مفید است.
۱۰- در جذب ثروت موثر است.
۱۱- این سنگ تولد خرداد برای رفع بی خوابی و کم خوابی توصیه شده است.

12210-gem-stone-icon سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد سنگ ماه تولد خرداد: یاقوت سفید

این سنگ ماه خرداد در ایران رایج نبوده و اکثر مردم تاکنون حتی اسم یاقوت سفید را نشنیده اند، در حقیقت این گوهر بی رنگ بوده و دارای مشخصاتی همچون سایر یاقوت ها است. دو دلیل وجود دارد که به جای الماس از یاقوت سفید استفاده شود. اولین دلیل مربوط به قیمت پایین یاقوت سفید نسبت به الماس است، دومین دلیل نیز مربوط به سختی این نوع از سنگ خرداد است که پس از الماس، یاقوت دارای بیشترین سختی می باشد. سختی این گوهر ۹ در مقیاس مو می باشد در حالی که سختی الماس ۱۰ است، بنابراین سختی بالای یاقوت سبب شده که این نگین در صنعت جواهر سازی مورد استفاده قرار بگیرد.

white_sppheir سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد

خواص سنگ ماه خرداد (یاقوت سفید):

۱- یاقوت برای بیماری های معده مفید است.
۲- این سنگ ماه تولد خرداد در درمان بیماری هایی نظیر طاعون، غش و صرع  استفاده می شود.
۳- جلوگیری از خونریزی بینی از خواص این نوع سنگ متولدین خرداد است.
۴- یاقوت خون بدن را تصفیه کرده و سموم را از بدن خارج می کند.
۵- این نگین ناتوانی های جسمی را از بین می برد.
۶- برای سرر درد های مزمن و رفع بی خوابی مفید و موثر است.
۷- در علم گوهر درمانی توصیه شده برای تسکین درد های موضعی به مدت ۳۰ دقیقه یاقوت را در محل درد قرار دهید.
۸- یاقوت برای عملکرد سیستم عصبی بدن مفید است و راندمان غده تیروئید را نیز بالا می برد.
۹- این سنگ ماه تولد خرداد برای چشم و سلامت چشم بسار مفید است.
۱۰- یاقوت اگر در اطراف دهان باشد بوی بد دهان را از بین می برد.

برای آشنایی کامل با خواص، ویژگی ها و روش تشخیص همه انواع یاقوت ها  به مقاله تخصصی سنگ یاقوت اصل مراجعه نمایید.

12210-gem-stone-icon سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد سنگ ماه تولد خرداد: کریزوپراس

دیگر سنگ زیبای ماه تولد خرداد که می خواهیم بررسی کنیم کریزوپراس (Chrysoprase) می باشد. این نگین نیمه شفاف به رنگ سبز روشن است. در واقع مشابه سیلیس می باشد که بسیار شبیه کانی کوارتز هست اما مشخصه شاخص آن، رسوبات نیکل موجود در ترکیبات نگین می باشد، رنگ سبز متمایزی را به آن داده است. تفاوت آن با نگین زمرد در این است که، رنگش را از رسوبات کروم می گیرد.

کریزوپراس سنگ ماه خرداد، بسیار پرجلا و درخشان دیده می شود، یونانیان باستان بر این باور بوده اند که کریزوپراس گوهر مقدس آفرودیت (الهه ى زیبایى‌ که‌ رومی ها او را به نام ونوس‌ می شناخته اند) بوده است که رنگ مقدس آن سبز است. این جواهر در سراسر جهان یافت می گردد که مناطق اصلی استخراج آن آمریکای شمالی، استرالیا، برزیل، آفریقای جنوبی و اروپای مرکزی می باشد.

Chrysoprase سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد

خواص سنگ ماه خرداد (کریزوپراس):

۱- کریزوپراس بهبود دهنده فوق العاده ای، برای عملکرد جسم و ذهن می باشد.
۲- به سبب انرژی بسیارش پیوسته، نوری را از خود ساطع می کند که اثرات آرام کننده ای را بر شخص دارنده ، بر جای می گذارد.
۳-  آورده اند که در رفع مشکلات کمک کرده، افکار ناآگاه را به سطح آگاه ذهن می رساند.
۴- در رسیدن فرد، به مراتب بالاتر آگاهی فکر و ذهنی کمک می نماید و دید دل را روشن می کند.
۵- با تنظیم تعادل و تقویت اراده، به افرادی که تیک های عصبی دارند، کمک می نماید.
۶-  بعنوان دارویی برای کاهش اختلالات در ارتباط با خود کم بینی، یا خود بزرگ بینی، مورد استفاده قرار می گیرد.
۷- این سنگ ماه خرداد در بهبود درمان اقسام ملایم صرع، نیز مفید است.
۸- نور سبز – طلائی این جواهر، در تغذیه، انرژی بخشیدن و آرام نمودن قلب، مؤثر است.

12210-gem-stone-icon سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد سنگ ماه خرداد: زمرد

یکی دیگر از سنگهای ماه تولد خرداد زمرد است که در سنگ های آذرین دانه درشتی یاقت می گردند که به طور کلی دارای ترکیب گرانیتی باشند و بلورهایشان حداقل ۵٫۲ طول داشته باشند. این سنگ ماه تولد خرداد را همین طور در شیست ها و رسوبات آبرفتی می توان یافت. این نگین به آسانی خراش داده می شوند اما به لطف سختی بالای زمرد به آن آسیبی وارد نمی شود. این سنگ ماه خرداد زنانه و مردانه از گستره زنگ سبز روشن تا سبز تیره رنگ دیده می شوند.

اولین معادن زمرد شناخته شده در جنوب مصر بود که نشان دهنده ی آن است، زمرد از ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح مورد استفاده قرار می گرفته‌است. امروزه اغلب با کیفیت ترین نگین های زمرد از کلمبیا استخراج می شود، زمرد هایی دارای کیفیت مرغوب می باشند که شفاف و بی عیب و ریشه باشند. بیشتر نگین های معدنی انگشتر زمرد یا گردنبند زمرد دارای خراش های کوچکی در بخش سطحی خود هستند. این سنگ ماه تولد خرداد مردانه و زنانه در نوع باکیفیت بسیار نادر، کمیاب و گران قیمت می باشند که معمولا فقط در اندازه های کوچک یافت می شوند. یک زمرد اصل و باکیفیت و درشت ممکن است چندین برابر الماس گران قیمت تر باشد.

6-3-005-emerald-necklaces-2 سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد

خواص سنگ ماه تولد خرداد (زمرد):

استفاده از این سنگ به عنوان نگین انگشتر ماه خرداد و یا گردنبند و دستبند سنگ ماه تولد خرداد خواص بسیاری دارد و استفاده از آن برای عموم نیز توصیه شده است. از مهم ترین خواص این گوهر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- سبب طهارت، باز شدن چشم دل، تقویت حافظه و ایمان می شود.
۲- سمبل امید و انگیزه است و اکثرا آن را گوهر پیشگویی نیز یاد می کنند.
۳- آرام کننده ی ذهن و افکار پریشان نیز هست و همچنین برای شخص دارنده اش، منطق، حکمت و خرد به ارمغان می آورد.
۴- گفته شده که نیروی مقناطیسی زمرد به هنگام فصل بهار بیشتر می گردد.
۵- در بسیاری از فرهنگ ها، این سنگ ماه خرداد مردانه یا زنانه سمبل باران و در مسیحیت نماد امید و ایمان می باشد.
۶- استفاده از این انگشتر ماه خرداد و یا به صورت ست زمرد قلب آدمی و عشق حقیقی را تقویت می کند.
۷-  استفاده از سنگ ماه تولد مردانه و زنانه هیچ تفاوتی ندارد و این سنگ به سبب قدرت و انرژی بسیارش قادر است چشم ها، سیستم دفاعی و عصبی بدن را بهبود بخشد.
۸- انرژی زمرد به هنگام ماه بدر افزایش می یابد.

شرف آنلاین در مقاله ای تخصصی به همه ابعاد این گوهر قیمتی که استفاده از آن به عنوان دستبند سنگ ماه تولد خرداد نیز شناخته شده میباشد پرداخته است، جهت مطالعه این مطلب به مقاله خواص سنگ زمرد سبز مراجعه نمایید.

12210-gem-stone-icon سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد سنگ ماه تولد خرداد: چشم ببر

دیگر سنگ ماه تولد خرداد، گوهر جذاب چشم ببر می باشد که دارای طرح راه راه موازی می باشد، علت نامگذاری این گوهر بدلیل بازتاب نور بروی روی این گوهر است که شبیه چشم ببر می شود. این نگین از خانواده کوارتز بوده و به طور کلی ماده تشکیل دهنده آن اکسید سیلیکون می باشد. نگین چشم ببر از گستره رنگ هایی طلایی تا قرمز – قهوه ای یافت می گردد و درخشندگی آن ابریشمی مانند دیده می شود.

اغلب این سنگ ماه خرداد را بی آنکه تراش دهند، جلا داده تا درخشندگی خود را به بهترین نحو ممکن نمایان سازد. رنگ سرخ نگین های چشم ببر به روش فرآیند حرارت ایجاد می شود. چشم ببر هایی که به رنگ تیره هستند نیز از فرایند مصنوعی و با استفاده از نیتریک اسید ترمیم و رنگ  می دهند. اغلب نگین های به رنگ عسلی که همانند سنگ چشم گربه اند، ارزش قیمتی بیشتری دارا می باشند.

Tiger-eye-stone سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد

خواص سنگ ماه تولد خرداد: نگین چشم ببر

۱- برخی بر این باورند این سنگ خرداد دارای خواص جادویی می باشند.
۲- توجه کنید که نمیتوان بیان کرد که استفاده از سنگ ماه خرداد مردانه یا سنگ ماه تولد خرداد زنانه سبب فعال شدن و بهبود عملکرد اعضای حرکتی همانند استخوان ها و مفاصل می گردد بلکه این ویژگی برای همه صدق میکند و هیچ تفاوتی ندارد.
۳- در کاهش فشار خون بالا و کمک به درمان آسم، مشکلات قلبی، روماتیسمی و اوتیس مفید است.
۴- سبب گرما بخشی به جسم شده و مجراهای تنفسی و به همراه آن در تقویت درمان تنگی نفس و آسم بسیار سودمند می باشد.
۵- چشم ببر باعث آرامش درونی، از بین بردن استرس و افکار مزاحم، تمرکز فکری و اعتماد به نفسمان را افزایش و به فرد توانایی مقابله با سختی ها و موانع سخت زندگی را می دهد.
۶- گفته شده که این سنگ ماه خرداد برای افرادی که از مشکلات مالی رنج می برند، یاری دهنده با ارزشی است.
۷- تمرکز ذهنی را در شخص ایجاد و تقویت می گرداند.
۸- فرد دارنده را از خطرات و حوادث پیرامون در امان نگه می دارد.
۹- در قاره آفریقا، از این سنگ ماه تولد خرداد به طریقی در دفع سحر و جادو که به جادوی سیاه می شناسند استفاده  می شود. درقرن های پیشین افرادی که به نفرین باور داشتند، این گوهر را با خود به همراه داشتند.

12210-gem-stone-icon سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد سنگ ماه خرداد: سیترین

Citrine-ring سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد گوهر سیترین از مجموعه کوارتز می باشد و بعد از کوارتز بنفش که به آمیتیست معروف است، مهم ترین گوهر از مجموعه کوارتز به شمار می آید. نام این سنگ خرداد از رنگ زرد آن به معنی “لیمویی ” آمده است. این گوهر پدیده فلورسانس را دارا نمی باشد. سختی آن ۷ در معیار مو است. از خواص مهم این سنگ ماه خرداد می توان به این مورد اشاره کرد که ابوعلی سینا در درمان بیماری افسردگی از این گوهر بهره می گرفته است.

12210-gem-stone-icon سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد خصوصیات متولدین خرداد

با توجه به ویژگی های سنگ ماه تولد خرداد موارد زیر را به عنوان خصوصیات متوادین این ماه میشود بیان کرد:

 1. معمولا انسانهایی مهربان و مشتاق یادگیری هستند و هوش بالایی دارند که باعث علاقه به شرکت در بحث ها میشود.
 2. دائما در حال تغییر و تحول و رشد هستند و کسی نمیتواند به راحتی از درون آنها باخبر شود.
 3. آرامش طلب هستند و از انجام کارهای خلاف دوری میکنند.
 4. در زندگی خود دائما درحال تغییر هستند و هدف آنها ممکن است بارها تغییر کند.
 5. هرگز احساست واقعی و افکار درون آنها را نخواهید دید مگر برایش فردی قابل اعتماد و عزیز باشید.
 6. بدلیل هوش بالایی که دارند قادر هستند چند کار را هم زمان انجام دهند و از انجام دادن کارهای ساده دوری میکنند و …

دسته بندی محصولات با سنگ ماه تولد خرداد

بر روی دسته بندی ها کلیک کنید تا محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر یاقوت (372)

انگشتر یاقوت سرخ (184)

انگشتر یاقوت کبود (196)

انگشتر زمرد (192)

انگشتر الکساندریت (135)

گردنبند یاقوت (160)

گردنبند یاقوت سرخ (85)

گردنبند یاقوت کبود (75)

گردنبند الکساندریت (43)

گردنبند زمرد (66)

دستبند یاقوت (46)

دستبند یاقوت سرخ (30)

نیم ست یاقوت (52)

نیم ست یاقوت سرخ (24)

نیم ست یاقوت کبود (28)

نیم ست زمرد (19)

نیم ست الکساندریت (16)

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

34 دیدگاه در “سنگ ماه تولد خرداد: بررسی تخصصی سنگ ماه خرداد و خواص سنگ متولد خرداد

 1. یاسر گفت:

  سلام . زمرد افغان دارید با تشکر جواب بدید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

 2. جلال گفت:

  با سلام
  استفاده فیروزه برای خرداد ماه رو توصیه میکنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله می‌توانید استفاده بفرمایید. خیلی درگیر مباحث سنگ ماه تولد نشوید.

 3. سجاد گفت:

  سلام همسرم خردادی هستن و دکتر اعصاب میرن چه سنگی براش خوبه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   این بحث خیلی ارتباطی به با ماه تولد ندارد. بایستی به طور دقیق ضعف در چاکراهای ایشان مورد بررسی قرار گیرد و متناسب با آن سنگ مورد نیاز تجویز شود.

 4. همایون گفت:

  سلام ببخشید بهترین سنگ برای ماه خرداد چیست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اصلی ترین سنگ ماه تولد خرداد مروارید است. اما سیترین، زمرد، چشم ببر، الکساندریت و … نیز برای متولدین این ماه توصیه شده است.

 5. فاطمه رضائی گفت:

  سلام برادر من خرداد ماهی می باشد گفتن نظر دارد . چه سنگی برای ایشان بگیریم . تحت نظر دکتر روانپزشک هم میباشد.چه سنگی باید بگیریم.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   سنگ حدید هفت جلاله تهیه بفرمایید یا هم حرز امام جواد (ع)

 6. چمرانی گفت:

  سلام یه سنگ سبز چمنی به من دادن به عنوان سنگ ماه خردادی که هستم با قیمت سی چهل تومن آیا خوبه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا اسم سنگ را بفرمایید.

 7. سارا گفت:

  سلام خداقوت
  جناب شرف الشمسی که بنام یک خرداد ماهی و بنام ماه خرداد خوانده شده …برای خرداد ماهی مفید هست یا مضر ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   شرف الشمس ارتباطی به ماه تولد ندارد.

  2. ملیحه گفت:

   سلام.استفاده از مروارید باروک برای سنگ ماه خرداد مشکلی نداره؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    خیر مشکلی نیست

 8. محمد علی گفت:

  سلام
  میشه یه خردادی از همه سنگهاش استفاده کنه و تداخل انرژی پیش نیاد و بهش صدمه نزنه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اساسا مبحث سنگ های ماه تولد چندان پشتوانه صددرصد علمی ندارد و این سوال شما بیشتر مربوط به بحث چاکرا درمانی هست که براساس ضعف در چاکراهای شما یکسری سنگ ها برای شما مفید و ممکن است گاها یکسری از آن ها برای شما مضر باشد ولی به طور غالب استفاده همزمان از چندین نگین مشکل ساز نیست.

 9. ابولفضل گفت:

  سلام انگشتر عقیق یا همون یمن برای متولدین خرداد هم میشه استفاده کرد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   سنگ عقیق یمنی جزو سنگهای ماه تولد خرداد نیست اما فارغ از بحث ماه تولد شما میتونید از این سنگ بسیار مفید استفاده بفرمایید.

   1. علی گفت:

    من یک خردادی هستم که بیماری صرع دارم و تواناییهای عجیبی دارم که یک خردادی کامل هستم اما موانع بسیاری دارم تا حالا انگشتر استفاده نکردم اگه سه انگشتر نام ببرید که کامل کننده همه انگشترهای خردادباشد چه انگشتر باید انگشتم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    از دیدگاه سنگ ماه تولد بهترین سنگهای انگشتری برای شما مروارید و بعد از آن سیترین، یاقوت سفید، زمرد و چشم ببر است که در ایران هم موجود است.

 10. حمید گفت:

  سلام شما سنگ راف در خرید دارید .

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در حال حاضر خیر متاسفانه

   1. حسین گفت:

    با سلام انگشتر چشم ببر برای خانم ها موجود دارید. ممکن هست مدلها را برای من بفرستید

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید تا نمونه ها همراه با قیمت برای شما ارسال شود.

 11. ایمانی گفت:

  سلام مقالتون تا آخرش خوندم بسیارمفید فقط یه سوال درگیرم کرده چرا سنگ سیترین عکس توی مقالتون نیاوردین بازم ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ممنون از انتقاد سازنده شما
   عکس سیترین اضافه شد.

 12. زنگنه گفت:

  باسلام در مقاله تون از کوارتز نام برید کوارتز مگه همون نگین درنجف نیست پس در نجف هم میشه ماه تولد خرداد درست گفتم آیا؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در نجف از خانواده کوارتز هاست ولی همونطور که در مقاله میتونید مشاهده کنید کوارتز یکی از سنگ های ماه تولد خرداد نیست پس در نجف هم نیست.

 13. حسن فتحی گفت:

  انگشتر یاقوت کبود که بالا گذاشتین اون مدل مردانه موجود دارین؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   انگشترهای یاقوتی که در بخش معرفی محصولات در همین صفحه نمایش داده شده موجود هستند و امکان خرید آنلاین وجود داره برای راهنمایی بیشتر با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.
   باتشکر

  2. علی گفت:

   سلام ببخشید توپاز برای خردادی ها مفیده یا مضر؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    ضرری ندارد میتونید استفاده بفرمایید.

نظر دهید؛ ضمنا اغلب سوالات را در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.