dua-Marriage-min دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج

دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج

ایا از سوی معصومین دعا برای گشایش بخت توصیه شده است؟ خواندن، نوشتن و نگهداری دعا برای ازدواج و برای گشایش بخت از جمله توصیه هایی است که در سخنان معصومین آمده است و راویات و سوره هایی در قرآن نیز اشاره به این موضوع دارند و البته که برای امر ازدواج صرفا یک دعا کارساز نخواهد بود و این توصیه ها صرفا جهت ورود خیر و برکت و تسهیل ازدواج است و در کنار این ادعیه صدها و هزاران توصیه دیگر از جانب معصومین وارد شده است که بایستی در اولویت قرار گیرد. در این مقاله در مورد سوره احزاب که توصیه شده ترین دعا برای ازدواج میباشد و نحوه صحیح نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی توضیحاتی بیان شده است، همچنین دیگر فضیلتهای سوره احزاب برای ازدواج جوانان نیز بیان شده است تا همراهان عزیز شرف آنلاین از فواید این دعای بخت گشایی قوی اگاه شوند. در انتهای مقاله نیز دیگر ادعیه برای گشایش بخت آورده شده است.

12210-gem-stone-icon دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج کوتاه درمورد سوره احزاب (قویترین دعا برای گشایش بخت)

در لغت کلمه احزاب (Parties) به معنی گروه و دسته میباشد. احزاب و قبایل عرب که برای نابود کردن و ازبین بردن اسلام باهم متحد شده بودند شهر مدینه را محاصره کردند و قصد حمله را داشتند که این امر موجب به وجود امدن جنگ معروف خندق و نزول سوره احزاب شد. واکنش مسلمانان در قبال این حادثه و سرانجام کارشان در آیات (٩ تا ٢٧) بیان شده است. این سوره از سوره های مدنی قران است که 72 ایه دارد. در محتویات این سوره به:

 1. پرستش و پیروی از خدا و پیروی نکردن از کافران
 2. قوانین دوره جاهلیت(مثل پسرخواندگی و ظِهار)
 3. وظیفه هایی که همسران پیامبر داشتند
 4. شکست کفار در جنگ با مسلمانان
 5. حجاب
 6. معاد
 7. و ماجرای ازدواج پیامبر (ص) اشاره شده است که باعث معروف شدن این دعا برای ازدواج و استفاده از فواید این دعا برای گشایش بخت شده است.

* پیامبر (ص) درباره با قرائت سوره احزاب فرموده اند:

هر کس بتواند سوره احزاب را بخواند و به خانواده خود هم آموزش بدهد از عذاب قبر در امان خواهد بود. (مجمع البیان، ج 8، ص115)

* همچنین امام صادق علیه السلام میفرمایند:

اگر کسی این دعا را زیاد در روز بخواند در قیامت در کنار پیامبر (ص) خواهد بود. (ثواب الاعمال، ص 110)

* همچنین درمورد براورده شدن حاجت عبدالله بن مغیزه بیان میکند که از امام رضا شنیده است:

علاوه بر تاثیر زیاد این دعا برای ازدواج خواندن این دعا برای براورده شدن حاجات نیز موثر است به طوری که هر کس در نماز صبح و مغرب پیش از آنکه برخیزد یا با کسی سخن بگوید آیه 56 سوره احزاب ان الله و ملائکه… را قرائت کند و بعد بگوید: اللهم صل علی محمد النبی و ذریته خداوند هفتاد حاجت او را در دنیا و سی حاجت را در اخرت براورده خواهد کرد.

سفارش به تهیه این دعا برای ازدواج و گشایش بخت نیز بسیار است و روایت و تفاسیر معتبری از ائمه و معصومین در کتابهای مختلف درمورد استفاده از این دعا برای گشایش بخت و ازدواج وجود دارد. نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی برروی پوست آهو بسیار سفارش شده و معروف است. البته باید به این نکته توجه داشت که شاید موانعی و سخت گیری هایی از خانواده ها و خود افراد باعث بروز مشکلات و تاخیر در امر ازدواج میشود و اول از همه باید این مشکلات را برطرف کرد و بعد به دنبال یک دعا برای گشایش بخت مانند نوشتن سوره احزاب برای ازدواج بود.

Marriages-dua دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج
12210-gem-stone-icon دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج دعا برای ازدواج : سوره احزاب توصیه مجرب معصومین

سوره احزاب خواص و فضیلت های فراوانی دارد. از جمله خواص سوره احزاب بخت گشایی و تسریع امر ازدواج دختران جوان و مجرد می باشد. نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی و تهیه این دعا برای گشایش بخت از معتبرترین توصیه‌ها و روایات نقل شده از زبان پیامبر (ص) و امام صادق (ع) برای باز شدن بخت است. در مورد فواید استفاده از سوره احزاب برای ازدواج نیز روایات زیر از ائمه بیان شده است.

Marriage-dua دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج

پیامبر (ص) در مورد خاصیت ویژه این دعا برای ازدواج و گشایش بخت میفرمایند:

اگر این دعا با رعایت آداب برروی پوست آهو نگارده شود و درون یک ظرف شیشه ای یا کوزه در منزل نگهداری شود خواستگاران دختر و خواهران و بستگان در آن خانه زیاد خواهد شد هرچند که آن خانواده نیازمند و محتاج باشند. (تفسیرالبرهان، ج4، ص407)

به فرموده امام صادق (ع) در مورد خواص این دعا برای ازدواج:

اگر دختری موفق به ازدواج نشده است این سوره را با رعایت آداب بر پوست آهو بنویسد و درون یک قوطی سربسته در خانه دختر پنهان نمایند. با کمک خدا بخت دختر باز خواهد شد و میتواند از این دعا برای گشایش بخت خود استفاده کند و نه برای یک دختر بلکه این دعا برای گشایش بخت تمام دختران آن خانه موثر خواهد بود و این یکی از معتبرترین خواص این دعا برای ازدواج است. (تفسیر اهل بیت علیهم السلام ج۱۲، ص۸-البرهان)

با توجه به اینکه درمورد فواید این دعا برای ازدواج روایت مستقیم از زبان امام صادق (ع) و حضرت محمد (ص) و دیگر علما بیان شده است میتوان نتیجه گرفت این دعا، بهترین دعا برای بخت گشایی است و قطعا نوشتن سوره احزاب برای ازدواج تاثیر زیادی بر سرعت بخشیدن به امر ازدواج خواهد داشت و نه تنها این دعا برای ازدواج دختران مفید است و باعث افزایش میل و رغبت پسران به ازدواج نیز خواهد شد. (طلب منه التزویج لبناته و اخواته وسائر اقربائه)

اما طبق احادیث این دعا بایستی برروی پوست آهو نوشته شود و آداب آن کاملا رعایت شود تا از خواص این دعا برای گشایش بخت بهتر نتیجه بگیریم. مجموعه شرف آنلاین تلاش نموده تا با درج سوره احزاب بر روی پوست آهو و رعایت تمام آداب نوشتاری در ساعات توصیه شده و توسط اساتید با تجربه این محصول را در اختیار شما بگذارد تا از خواص ویژه این دعا برای گشایش بخت بهره ببرید. (برای خرید سوره احزاب روی پوست آهو کلیک کنید)

محصول ویژه شرف آنلاین: سوره احزاب برای ازدواج روی پوست آهو

مجموعه شرف آنلاین باتوجه به درخواست های زیاد مشتریان عزیز محصول دعا برای گشایش بخت (دعا برای ازدواج) را مطابق با جزئیات روایات وارد شده از پیامبر (ص) و امام صادق (ع) تهیه نموده است. این محصول شامل یک عدد پوست آهوی اصل می باشد که بر روی آن سوره مبارکه احزاب در ساعات سعد و توسط نویسنده مجرب نوشته شده است که باید در یک ظرف (مانند ظرف شیشه‌ای یا کوزه) قرار داده و در خانه نگهداری گردد و نیازی به همراه داشتن آن نمی‌باشد.

پوست استفاده شده در این محصول کامل اصل وطبیعی بوده و با ضمانت اصالت پوست آهو توسط نویسنده مجرب تهیه گردیده‌است (برخلاف دیگر موارد که به صورت چاپی و بر روی کاغذ هستند) قیمت این محصول ویژه با توجه به تهیه تعداد نسبتا زیادی از آن و ارتباط بی واسطه با نویسندگان مجرب و تهیه‌کنندگان پوست آهو بسیار مناسب تعیین گردیده‌است تا تمام افرادی که توانایی نوشتن سوره احزاب برای ازدواج را ندارند و تمایل به داشتن سوره احزاب روی پوست آهو و استفاده از فواید این دعا برای گشایش بخت را دارند توانایی خرید آن را داشته باشند.

12210-gem-stone-icon دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج آداب مخصوص نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی

طبق سخنان ائمه جهت استفاده ازین دعا برای ازدواج بایستی این دعا را بر روی پوست آهو نوشت و درون یک ظرف شیشه ای یا کوزه و در منزل نگهداری شود و نیازی نیست که مانند بعضی دعا ها و حرزها مثل دعای حرز امام جواد (ع) همیشه همراه خود داشته باشیم. ابتدا درمورد استفاده ازین دعا برای گشایش بخت باید به نکات زیر توجه داشته باشید و از آنها دوری کنید تا از فواید این دعا برای ازدواج بتوانید بهره مند شوید:

 1. بددهنی
 2. نیتهای شوم
 3. ترک بخشش و صدقه
 4. ناامیدی به اجابت دعا
 5. قلب ناپاک و وجود کینه و نفرت
 6. نخواندن و قضا شدن نمازهای واجب
 7. و دوری از هرزگی در رفتار و اخلاق جهت نتیجه بهتر گرفتن از خواص این دعا برای گشایش بخت ( روایت امام سجاد علیه السلام در کتاب شریف معانی الاخبار شیخ صدوق). البته در هر صورت شما نباید از رحمت خداوند ناامید شوید و بدانید تنها اوست که تشخیص میدهد چه چیزی به صلاح ماست.

کپی و پرینت گرفتن از سوره احزاب برای ازدواج مشکلی ندارد ولی نوشتن دستی این دعا برای گشایش بخت تاثیر بهتر و بیشتری دارد و انچه در روایات امده است نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی است نه چاپ آن. در پاسخ به این سوال که ایا میشود دعا برای ازدواج را فقط خواند باید بگوییم اگر کسی این دعا برای ازدواج را بخواند اشکال ندارد و خیر است ولی نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی توصیه بزرگان میباشد.

-نوشتن-دعا-برای-گشایش-بخت دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج
در خصوص نحوه صحیح نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی باید به نکات زیر توجه داشت تا بتوان از خواص ویژه این دعا برای گشایش بخت بیشترین استفاده را ببریم:

 • ابتدا باید توجه داشت که نوشتن در ساعات سعد باشد. (نبایستی در ساعات قمر در عقرب نوشته شود که این مورد کاملا از سوی شرف آنلاین رعایت می‌شود.
 • هنگام نوشتن این دعا برای گشایش بخت بهتر است رو به قبله بنشینید و بنویسید و وضو داشته باشید.
 • در مورد نوشتن این دعا برای ازدواج و قراردادن آن درون ظرف منظور از ظرف هر ظرف شیشه ایی یا کوزه ایی تمیز است.

12210-gem-stone-icon دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج دیگر ادعیه توصیه شده برای گشایش بخت

سوره احزاب قویترین دعا برای گشایش بخت میباشد و توصیه های بسیاری شده است. با توجه به روایات بیان شده از بزرگان دین اسلام و ائمه میتوان به این نتیجه رسید که نوشتن سوره احزاب برای ازدواج بسیار مفید است. علاوه بر نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی دعاهای دیگری نیز وجود دارد که به بیان بزرگان برای ازدواج مفید هستند.

سوره فاتحه الکتاب و سوره یس

امام علی(ع) در مورد کسانی که مشتاق ازدواج هستند و به دنبال دعا برای ازدواج میگردند چنین فرموده اند: باید ابتدا دو رکعت نماز بخواند و در هر رکعت سوره فاتحه الکتاب و سوره یس را قرائت کند، وقتی که نماز تمام شد، بعد از حمد بگوید:

emam-ali-marriage-dua دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج سوره فرقان آیه 74

از آیت الله بهجت خواستند تا یک دعا برای ازدواج دختران معرفی کند. ایشان در جواب این دعا برای گشایش بخت را معرفی کردند: آیه «رَبّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیّاتِنا قُرّهَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ إِمامًا»(سوره فرقان آیه 74).

ایت الله بهجت دستور دیگری جهت گشایش بخت و خواندن دعا برای ازدواج دختران نیز بیان کرده اند:
فرمود: نماز جعفر طیار بخواند و سپس دعایی که در کتاب زادالعماد مجلسی آمده که در این هنگام خوانده شود بخواند و بعد از آن سر به سجده بگذارد و گریه کند هر چند که اندک باشد و در همین هنگام حاجت خود را طلب کند و این کار را تا براورده شده حاجت خود ادامه دهد.

سوره طه

1- از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم نقل شده: هر کس هنگام خواستگاری رفتن سوره طه را بنویسد و درون پارچه سبزی قرار دهد، خواستگاری نتیجه خوبی خواهد داشت و به حاجتش میرسد و این دعا برای ازدواج بسیار موثر است. (تفسیر البرهان ج3 ص696)

-برای-ازدواج-1 دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج

2- امام صادق علیه السلام نیز در روایات خود سوره طه را به عنوان یک دعا برای ازدواج معرفی کرده اند و فواید این دعا برای گشایش بخت نیز بسیار است. ایشان فرموده اند: هر کس که خواستگاری ندارد یا به او جواب منفی میدهند سوره طه را بنویسد و بشوید و با آب آن صورت خود را خیس کند، ازدواج او سهل و آسان خواهد شد. همچنین روایات بسیاری وجود دارد که سوره طه را به عنوان یک دعا برای ازدواج توصیه میکند از جمله ایات 131 و 132 سوره طه که تایید میکند این دعا برای گشایش بخت جوانان بسیار موثر میباشد.

دعای توصیه شده از امام علی (ع)

در کتاب طب الائمه (ع) از امام علی (ع) نقل شده است که شخصی نزد امام امد و از وجود سحر در بخت خو گلایه کرد، حضرت فرمودند: این جملات را بنویس و همراه خود داشته باش تا از این سحر درامان باشی : «بسم الله و باالله بسم الله و ما شاء الله، بسم الله و لا حول و لا قوّه إلاّ بالله» .

و آیات : 81 و 82 از سوره یونس: « قال موسی ما جئتم به السحر إنّ الله سیبطله إنّ الله لا یصلح عمل المفسدین و یحقّ الله الحقّ بکلماته ولو کره المجرمون». آیات 27 تا 46 سوره نازعات: « ءأنتم أشدّ خلقاً أم السماء بناها رفع سمکها فسوّاها» نوشته شود. در ادامه آن آیات 118 تا 122 سوره اعراف : «فوقع الحقّ و بطل ما کانوا یعملون فغلبوا هنالک و انقلبوا صاغرین و ألقی السحره ساجدین، قالوا آمنّا بربّ العالمین ربّ موسی و هارون» نوشته شود. (بحار الأنوار، علامه المجلسی، 110 جلد، مؤسسه الوفاء، بیروت لبنان، 1404 ه. ق، ج 92، ص 124 و 127 )

آیه 24 سوره قصص

خواندن آیه 224 سوره قصص نیز بعنوان یک دعا برای گشایش بخت توصیه شده است. قرآن کریم اشاره میکند وقتی حضرت موسی گرسنه و تنها و بی سر پناه این دعا را خواند به عنایت پروردگار شعیب دختر خود را به دنبال او فرستاد و ازان پس داماد ان خانواده شد: «رَبِ ِانّی لِما اَنزَلتَ اِلیَّ مِن خَیرٍ فَقیر»

دعای یستشیر

از آیت الله شوشتری بیان شده است که: دعای یستشیر را 40 روز بخوانید بعد از نماز صبح و به معنی آن دقت کنید که این دعا برای گشایش بخت بسیار موثر میباشد.

در نهایت با توجه به روایات و احادیثی که از ائمه بیان شد میتوان به این نتیجه رسید که نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی بسیار مفید است و میتوان از فواید آین دعا برای گشایش بخت جوانان و دخترها بهره برد. هرچند دعاهای دیگری نیز توصیه شده ولی تهیه سوره احزاب برای ازدواج سفارش فراوانی از پیامبر (ص) و امام صادق (ع) شده است تا جوانان بتوانند از فواید این دعا برای ازدواج استفاده کنند و زندگی راحتی را در پناه قرآن شروع کنند.

12210-gem-stone-icon دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج دعای حرز امام جواد برای ازدواج

آیا دعای حرز امام جواد برای ازدواج توصیه شده و موثر است؟ به صورت تجربی توسط عده‌ای این خاصیت گاها بیان می‌شود اما در حقیقت به طور مستقیم در منابع خاصیت دعای گشایش بخت برای حرز امام جواد (ع) بیان نشده‌است، هرچند که آیت الله بهجت در مواردی برای حل مشکلات بین زوجین استفاده از این حرز را توصیه نموده‌اند اما برای تسریع و تسهیل خود امر ازدواج خاصیتی برای آن ذکر نشده‌است. بنابراین دعای حرز امام جواد برای ازدواج صراحتا نیامده‌است هرچند که خواص بشدت زیاد دیگری را دارا می‌باشد همچون دفع چشم زخم، دفع بیماری، دفع طلسم و جادو و حفظ از بلایای طبیعی و … و توصیه براین است که برای گشایش بخت در قرآن از سوره احزاب روی پوست آهو استفاده شود که توضیحات مفصل آن در پاراگراف های قبلی بیان شد. همچنین برای مطالعه توضیحات دعای حرز امام جواد کلیک کنید.

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

115 دیدگاه در “دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج

 1. ناشناس گفت:

  سلام
  من فکر میکردم فقط من بختم بستست الان میبینم چقدر از دوستان با من همدردن انشاالله که هممون بختمون باز بشه دوستان ترجمه سوره فلق و ناس رو بخونین در مورد باطل کردن سحر وجادو عه

 2. زهرا ۴۴۸۳ گفت:

  سلام
  من سوره احزاب خودم نوشتم و اینکه خواستگار دارم و اینکه میان میبین و دیگه میرن پشت سرشون نگاه نمیکن باید چیکار کنم؟ کمکم کنید ممنون از همگی
  توکلتون به خدا باشه

 3. ناشناس گفت:

  نمیشه روی برگه بی خط بنویسم

  1. شرف آنلاین گفت:

   طبق حدیث بایستی بر پوست آهو نوشته شود.

 4. ال گفت:

  سلام ساعت قمر در عقرب چه ساعاتی هستن؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   روزهای قمر در عقرب باید از تقویم های نجومی استخراج شود اما برای نمونه طبق تقویم اقای مصطفی گلپایگانی در شهریور ماه ۱۴۰۰ در روز ۱۹ شهریور از ساعت ۹:۴۳ تا ۲۱ شهریور ساعت ۱۲:۰۴ قمر در عقرب است و بقیه روزهای شهریور قمر در عقرب نیست.

   1. ناشناس گفت:

    ماها و روزها قمرو عقرب نیستن؟

 5. ناشناس گفت:

  اگر دعایی را با یقین کامل بخونی و اصلا با زبان خودت با خدا حرف بزنی به شرطی که به فرمایش امام صادق جوری دعا کنید که انگار مطمئن هستید جواب خواسته شما در خانتان هست مطمئن باشید برآورده میشه . خدا تنها پادشاهی است که با ساده ترین کلمات میتوان با او صحبت کرد و دست پر برگشت

 6. الی گفت:

  سلام
  برای خواهرام خواهشا دعا کنین بختشون باز بشه سنشون خیلی خیلی بالا رفته .
  تورو به خدا براشون دعا کنین.
  دیگه نمیدونیم چکار کنیم.
  خدا حرف مارو نمیشنوه لااقل شما برامون دعا کنین

  1. نرگس گفت:

   انشالله به زودی بختشون باز بشه

  2. بنده خدا از مشهد گفت:

   من هر جا که می رفتم می گفتن میدهیم برا چه خانه و ماشین داشته باشی؟ توقع دخترها خیلی بالا رفته زمان قدیم اینجوری که نبود بخت غیر بخت نبود با مرد سالم گیرش می امد ازدواج میکردن

 7. سمیه گفت:

  سلام حالا پوست آهو کجا بیاریم . تمام مطالب خوندم دوستان ازدواج امری مقدس ، ولی با همین خواندن قرآن و دعا و توسل به ائمه اطهار ع انشالله نتیجه خواهد داد ، البته بنظرم پا در میونی کردن و اگر پسر دختری رو دوست داره عنوان کن و یا برعکس دختر هم همین طور نتیجه خواهد داد ، اینقدر دنبال پوست آهو نگردیم اخلاق و رفتار و تلاش ، این بدونید ازدواجم مثل هر کاری دیگه تلاش می خواد/

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   کاملا درست میفرمایید اما در کنار تلاش و اخلاق و رفتار زوجین و خانواده ها عمل کردن به توصیه ها و ادعیه معصومین از جمله همین سوره احزاب روی پوست آهو میتواند موثر باشد.

   1. سحر گفت:

    روی برگه آ۴هم میشه داخل ظرف سفالی آب ندیده

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    این سوره مبارکه مطابق حدیث بایستی روی پوست آهو باشد.

 8. :)) گفت:

  سلام
  متشکر از توضیحات و پاسخگویی
  سوالم اینکه حتما باید روی پست آهو باشه ؟
  میشه روی کاغذ معمولی نوشتش ؟
  و اینکه بزرگوار لطفا کنید بهترین روز و ساعت ها رو در ماه های اخیر اعلام کنید

  ممنون از شما
  به امید عاقبت بخیری همه جوونا 😍❤💚

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   این سوره احزاب مطابق حدیث باید روی پوست آهو باشد ولی به هرحال به جز این راهکار، دعاهای دیگری نیز توسط معصومین معرفی شده که در همین مطلب میتوانید مشاهده بفرمایید و آن ها را اجرا بفرمایید که احتیاجی به پوست آهو ندارند و به امید خدا که موثر خواهند بود.
   برای نوشتن فقط بایستی در ساعاتی بنویسید که قمر در عقرب نباشد. یک جستجوی ساده در اینترنت بفرمایید روزهای قمر در عقرب رو مشاهده خواهید کرد.

 9. Bahar گفت:

  بعد از باز شدن بخت و ازدواج دعا را باید چکار کرد .اگر دعا همراهم باشه اشکالی پیش میاد ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مشکلی ندارد ولی ضرورتی هم نیست همراه شما باشد.

 10. زهرا گفت:

  سلام برای من خواستگار میاد و اینکه میبین و میرن و دیگه پشت سرشون نگاه نمیکن باید جیکار کنم؟

  1. ناشناس گفت:

   به خودت برس

   1. شراره گفت:

    ادم به خودشم میرسه ، ربط نداره ، گاهی نمیشه که نمیشه ، یه قولی گرم میان سرد میرن ، اما به نظر من خدا یه وقتهای یه کسایی رو از ما میگیره ، میخواد اونی رو که ما لایقش هستیم رو نصیبمون کنه ،یه وقتی های یه نشدن های به نفع ماست اما خودمون خبر نداریم ، فقط توکل

   2. ناهید گفت:

    چه مختصر

 11. ناشناس گفت:

  سلام اگه پوست اهو رو تنها بخواهیم میفرستین هزینش چقدره

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله امکانش هست. لطفا با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

 12. علی ق گفت:

  با سلام و تشکر از سایت خوبتون
  برای پسرانی که گره تو کار ازدواجشون افتاده و از دختران بی هیچ دلیلی جواب منفی میشنوند، چه توصیه و دعایی پیشنهاد میدین که در حد سوره احزاب بر پوست آهو قوی باشه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ادعیه و نماز هایی برای ازدواج پسران مجرد در منابع آمده است جستجوی مختصری بفرمایید به نتیجه میرسید اما دعای مخصوصی مشابه احزاب روی پوست آهو که مستقیما برای پسر باشد مشاهده نکردیم. دعای حرز امام جواد نیز به تجربه گفته می شود که در این امر ازدواج موثر است.

  2. ناشناس گفت:

   با سلام من چطور میتونم‌ سفارش بدم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    هم میتوانید به صورت آنلاین با کلیک روی لینک خرید سوره احزاب روی پوست آهو خرید نمایید هم اگر با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید ثبت سفارش انجام خواهد شد.

 13. f.r.1993 گفت:

  تشکر از این مقاله خوبتون. آیا این ذکر سوره احزاب که در این مقاله فرمودید دعای صددرصد تضمینی برای ازدواج هست؟ چون موارد زیادی رو مشاهده کردم. دعا و روایت و نماز و این ها زیاد هست اما من دنبال چیزی هستم که دعای صددرصد تضمینی برای ازدواج باشه و حتما جواب بده و موثر باشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   قطعا نمی‌توان دعای صددرصد تضمینی برای ازدواج معرفی نمود، مستجاب شدن حاجات منوط به عوامل دیگری هم هست که خواست خدا در صدر آن است اما انواع دعا برای ازدواج که از منابع معتبر نقل شده‌اند مانند همین سوره احزاب روی پوست آهو که از طریق معصومین معرفی شده‌اند جزو معتبرین ادعیه هستند و ان‌شاءالله که موثر افتند چیزی که به تجربه هم شاهد آن بوده‌ایم.

 14. ناشناس گفت:

  تو رو خدا منم دعا کنید انگار بخت منم سحر کردند که هرچه میخواد بشه …نمیشه

  1. من گفت:

   نگران نباش عزیز، در موقع مناسب جوری برات درست میشه که خودتم فکر نمیکردی

 15. ناشناس گفت:

  سلام، میشه سوره احزاب را در دو جمعه متوالی نوشت؟ من ۳۶ آیه اش را عصر جمعه گذشته نوشتم ولی داخل ظرف نذاشتم و بقیه را هم گذاشتم عصر جمعه ۱ مرداد بنویسم. اگه این کار تاثیر نداشته باشد همین جمعه صبح از اول شروع به نوشتن بکنم و نصف دیگه آن را عصر تموم کنم اشکال نداره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مهم این است که بر پوست اهو باشد و در ساعات قمر در عقرب نیز نوشته نشود الزامی نیست حتما جمعه بنویسید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام یعنی باید حتما رو پوست اهو نوشته بشه رو کاغذ بنویسم چطوره؟

   2. کیمیا گفت:

    حتما باید رو پوست آهو باشه ؟ نمیشه رو همین کاغذ های معمولی باشه ، چون یکی مث من واقعا سختمه برا هزینه ، و بارها این کار رو انجام دادم و جوابی نگرفتم البته نه حرز بوده ،بخت گشاه و هزینه بالا دادم

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    این سوره احزاب مطابق حدیث باید روی پوست آهو باشد و هزینه چندان زیادی هم ندارد ولی به هرحال به جز این راهکار، دعاهای دیگری نیز توسط معصومین معرفی شده که در همین مطلب میتوانید مشاهده بفرمایید و آن ها را اجرا بفرمایید که هزینه ای هم ندارد به امید خدا که موثر خواهد بود.

 16. احمدی گفت:

  سلام من چهل روز پیش سوره احزاب روازشرف آنلاین تهیه کردم وختم چهل روزه هم برداشتم ولی هنوز جواب نگرفتم و سوره احزاب رو تو یه کوزه سفالی کوچک گذاشتم ولی درب نداره امکان داره مال این باشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مطابق آنچه در روایت آمده ظرف بایستی درب بسته باشد. موارد زیادی از این سوره نتیجه گرفته اند که تعداد کمی از آن ها در همین مقاله نظراتشان را بیان کرده‌اند ان شاء الله شنا هم که نتیجه خواهید گرفت.

   1. مینو گفت:

    سلام ختم ۴۱ روزه طه درسته برای افزایش خواستگار؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    لطفا منبع آن را بفرمایید تا بررسی کنیم.

 17. f گفت:

  سلام برام دعا کنید تو رو خدا التماس دعا

 18. ناشناس گفت:

  عزیزان به نظر من این سوره مبارکه رو هم اگه با دلی صاف و نیتی پاک … هر روز قرایت کنین اثر داره …در زمانهای قدیم کاغذ وجود نداشت به اون دلیل گفتن پوست آهو ….. عمیق فکر کنین …مطلب آیه های خداست که بردل جاری بشه …. چه پوست آهویی اینها همه بهانه ای است برای سو استفاده مال ….امام صادق اگه الان بود چون کاغذ هست میفرمودن روی کاغذ بنویسین …..حتی شاید میفرمودن توی گوشیهاتون که برنامه قران نصب کردین از روی اون هر روز بخونین …. اینها میخوان از این طریق پول در بیارن …مواظب ذهنتان باشین

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دوست عزیز! اگر صرفا خواندن کافی بود حضرت نوشتن را امر نمیکردند (هرچند که خواندن هم امری مفید می باشد) شما بر چه اساس میفرمایید که صرفا خواندن کافی است؟ از مرجع یا منبع معتبری شندیه اید یا نظر شخصی شما است؟ اکر نظر شخصی شما است براساس چه مطالعاتی به این نتیجه رسیده اید؟

   در ضمن کاغذ از سال ۱۵۰ میلادی یعنی قبل از ظهور اسلام اختراع شده است! همچنین نوشتن بر برگ و پوست دختان و کتیبه های گلی و سنگی رواج داشته است بنابراین حتما ضرورتی داشته است که حضرت فرموده اند بر پوست آهو باشد. اگر ضرورت نداشت امر میفرمودند که بر کاغذ، برگ درختان و یا حتی بر پوست حیوانات اهلی و فراوانتر مثل بز و گوسفند نوشته شود پس حتما این که فرموده اند بر پوست آهو باشد ضرورت داشته است.

   دوست عزیز شما که حرف از نیت صاف و دل پاک میزنید نباید اینطور بدبینانه به بقیه نگاه کنید. این محصول براساس درخواست شدید مشتریان در سال های قبل تهیه شده است و کاملا براساس روایت و با اداب می باشد و هیچ گونه اجباری هم برای خرید به کسی تحمیل نشده است حتی خود مجموعه راهکارهای مشابه را که احتیاج به خرید و هزینه کردن ندارد در همین مقاله گرداوری کرده است تا هرکسی تمایل به هزینه کردن ندارد از این روش ها استفاده نماید (همین مقاله را مطالعه بفرمایید) بنابراین درست نیست که میفرمایید برای سواستفاده مال است!

 19. منتظرالمهدی گفت:

  میشه روی کاغذ نوشت به علت نداشتن هزینه ی خرید پوست آهو؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   میتوانید از ادعیه و سوره های دیگری که در همین مقاله گفته شده است استفاده بفرمایید که احتیاجی به پوست اهو هم ندارند ولی این سوره احزاب طبق حدیث باید بر پوست اهو باشد.

 20. ناشناس گفت:

  سلام چند است قیمت اش

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا به لینک سوره احزاب برای بخت گشایی مراجعه بفرمایید

  2. م گفت:

   آیا خودم میتوانم سوره احزاب راروی کاغذ بنویسم

 21. امیدبخدا گفت:

  باید حتما روی پوست آهو نوشت ما که نداریم و هم هزینه ان را نداریم اشکالی ندارد روی ورقه نوشت

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   این دعای بخت گشایی طبق حدیث بایستی بر پوست اهو نوشته شود ولی ادعیه دیگری نیز وجود دارند که بایستی خوانده شوند یا به اشکال دیگر استفاده شوند که میتوانید از آن ها استفاده نمایید. همچنین درصورتی که فعلا این مقدار هزینه را ندارید با ارتباط با بابخش پشتیبانی برای خرید سوره احزاب روی پوست آهو تخفیف بیشتری برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

  2. فاطمه.د گفت:

   سلام.
   یک هفته تمام غروب ها در یک ساعت مشخص اول دعای معراج رو بخوانید وبعد ۳۶۰مرتبه یا رئوف ویا رحیم بگید.
   خیلی مجرب هستش

 22. مرجان گفت:

  من قبول ندارم پوست آهو یکبار بنویسید و ۴۰ روز بخوانید خیلی نتیجه میدا

 23. رازی گفت:

  چه تضمینی وجود داره که حتما نتیجه بگیریم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   این کار براساس حدیث معصومین انجام شده است و ان شاء الله که تاثیر گذار خواهد بود اما تضمینی وجود ندارد و خواست و اراده خدا ضرورت دارد بر اجرا شدن امور دارد.

 24. آرام گفت:

  سلام من هر چقدر اینترنت سرچ میکنم متن سوره احزاب جهت بخت گشایی نمیاد میشه متنو بهم بدین. ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متن سوره احزاب در قرآن موجود است.

 25. رازی گفت:

  سلام من واریز کردم کی سفارش بدستم میرسه ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید یا شماره سفارش را بفرمایید تا بررسی شود. به طور کلی پس از ثبت سفارش و واریز هزینه، ارسال بین ۲ تا ۴ روز کاری زمان می برد.

  2. ناشناس گفت:

   سلام رسید دستت جواب گرفتی یا ن

 26. فاطی گفت:

  حرز امام جواد چقد موثر است برای ازدواج؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه میکنیم از سوره احزاب روی پوست آهو برای ازدواج دختران مجرد استفاده نمایید. برای اطلاعات بیشتر به لینک دعای بخت گشایی مراجعه بفرمایید.

 27. بنده خدا گفت:

  پوست اهو از کجا بیاریم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر خود مایل به نوشتن هستید پوست اهو قابل تهیه است. در کدام شهر تشریف دارید؟
   اگر هم مایل به خرید سوره احزاب نوشته شده روی پوست آهو هستید به لینک سوره احزاب روی پوست اهو مراجعه بفرمایید.

 28. ناشناس گفت:

  پوست اهو از کجا بیاریم….

 29. سارا گفت:

  سلام . من پدرم اجازه ازدواج نمیده بهم . آیا دعوایی برلی رضایت پدر مادر هست ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حتما صلاحی مد نظر والدین است اما بهتر است از بزرگان برای جلب رضایت پدر و مادر استفاده نمایید.

 30. ناشناس گفت:

  الان چی کار کنم ادامه بدم یا ن

 31. Z گفت:

  سلام من سوره احزاب رو نوشتم و هر روز میخونمش ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بایستی مطابق آنچه در حدیث آمده عمل بفرمایید. نوشتن روی کاغذ درست نیست هرچند که میتواند بی تاثیر نباشد.

   1. F گفت:

    سلام ببخشید من سوره احزاب را نوشتم توی قوتی گذاشتم ولی نتیجه ای نگرفتم چکار کنم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    روی پوست آهو نوشتید؟

 32. ل گفت:

  سلام . ببخشید سوره الاحزاب بایستی رو پوست آهو نوشته شود درون در بسته ای قرار بگیره در کدام مقاله و در صفحه چند و جلده چند گفته شده ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   دوست گرامی اگر همین مقاله را درست مطالعه میفرمودید منبع را مشاهده میکردید. (تفسیرالبرهان، ج۴، ص۴۰۷)

 33. الهه گفت:

  درساعت قمر در عقرب یعنی چطور من نمیفهمم میشه توضیح بدین؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   قمر در عقرب یک حالت نجومی است که در بعضی روزها در طول ماه اتفاق می افتد. در تقویم های نجومی میتوانید این روزهای خاص را مشاهده بفرمایید.

  2. ناشناس گفت:

   ازاوتون خواهش میکنم سوره احزاب و توی برگه ننویسید عواقب خیییلی بدی داره

 34. رقیه گفت:

  سلام ظرفی که برای سوره احزاب آستفاده میکنیم حتما باید نو و آب نخورده باشه و کجا ی خانه نگه داریم و اگر ظرف شیشهای باشه رنکی باشه یا شفاف

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   صرفا یک ظرف در بسته باشد کافیست و در گوشه ای از خانه قرار دهید. جزئیاتی که فرمودید مهم نیستند.

 35. مهدی گفت:

  روی کاغذ تاثیر نداره؟

 36. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید
  کاغذ خط دار باشه یا بدون خط و اینکه شیشه درش بسته باشه یا باز

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   نوشتن طبق حدیث باید بر پوست آهو باشد. ظرف هم توصیه شده در بسته باشد.

  2. ناشناس گفت:

   داخل کوزه یا ظرف شیشه ای در بسته ولی تاجایی که من دیدم کوزه ها در ندارند

 37. M گفت:

  سلام در چ ساعتی باید بنویسیم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ساعتی خاصی ندارد اما در ساعات قمر در عقرب نوشته نشود.

 38. ناشناس گفت:

  سلام من از اینکه دختر خوب و با حجب و حیایی بودم و قصدم و نیتم ازدواج بود که طرف از من خوشش اومد و بعد از مدتی اومد بهم گفت زشتی به من گفت قصد ازدواج با تو رو ندارم چون زشتی و من میخوام به اون بگم که خودت از همه زشتری و اما نیت خودم راستگو و با ایمان و با خدایی بودم که بهش ایمان داشتم و باطن پاکی داشتم و قیافه خودم زیبایی و خوب بود و خودم به ازدواج فکر میکردم بهش که به لطف الله با تهیه کردن سوره الاحزاب بتوانم ازدواج کنم و به آرامش برسم

 39. خودشائی گفت:

  سلام میتواند بخرد یا خود فرد باید بنویسد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   هر دو روش درست است.

 40. ناشناس گفت:

  با سلام دختر که میخواد ازدواج بکنه سوره الاحزاب را تهیه کنه به خواست خدا میره شوهر میکنه که از روایت ائمه و حضرت محمد پیامبر و حضرت امام صادق توصیه شده در قرآن هر چی قسمت باشه همان میشه
  خداوند از همه چیز آگاه است فقط خدا می داند و بس

 41. راهله گفت:

  آره روی کاغذ هم جواب میده

 42. ل گفت:

  من هم سوره الاحزاب را روی پاره ای برگه مینویسم که ان شاء الله به کمک خداوند به من جواب میده و بختم باز بشه به لطف خداوند ان شاء الله جوابشو میگیرم و ازدواج کنم برم سر خونه زندگیم

 43. ناشناس گفت:

  خودت نوشتی عزیزم همشو باهم یا تیکه تیکه در طول روز؟

 44. atefeh7 گفت:

  چه ساعتی باید نوشت؟

 45. محمد گفت:

  سلام آیا این سوره برای پسران هم جواب می دهد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   خیر مربوط به بخت گشایی دختران است.

   1. نسیم گفت:

    سلام من سنم رفته بالا، دریغ از یک خواستگار، از هیچ لحاظ بد نیستم مشکلی ندارم بختمم بسته نیست اما هیچ کسی منو نمیبینه. چکار کنم. کم‌کم کنید

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در کنار مسائل دیگر (که میفرمایید خوشبختانه مشکلی هم ندارید) استفاده از ادعیه و راهکارهای معصومین توصیه می شود که تعدادی از مهمترین آن ها در همین مطلب این صفحه موجود است. مطالعه و عمل بفرمایید ان‌شاءالله که حل خواهد شد.

 46. احمدی گفت:

  سلام ببخشید سوره احزاب که روی پوست اهو هستش با جای نقره ای ارسال میکنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر، سوره احزاب به جا نقره ای احتیاج ندارد. فقط درون یک ظرف در بسته در منزل نگهداری شود کافیست.

 47. ل گفت:

  من خیلی وقت هست که سوره طه برای ازدواجم امتحان کردم ان شاء الله بختم باز بشه از طرف خداوند

 48. مریم گفت:

  دوستانی که اومدن پرسیدند حتما باید روی پوست اهو باشه نمیدونن چه جوابی میگیرن خوب اینجا با همین پوست اهو که کمیاب دارن کاسبی میکنن

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   دوست عزیز آنچه مطرح شده کاملا مطابق با اصل روایت است و درصورتی که تاکید بر پوست آهو نبود به مشتریان عزیز این توصیه نمیشد برای مثال دعای شرف الشمس ضرورتی ندارد که بر عقیق زرد حکاکی شود بنابراین در پاسخ به سوال دوستان در سایت همواره بیان شده که بر کاغذ یا پارچه زرد هم میتوانند دعای شرف الشمس را داشته باشند و لازم نیست حتما هزینه برای خرید عقیق زرد کنند. آنچه مهم است رعایت آداب گفته شده در منابع و احادیث است نه به زعم شما کاسبی! همچنین ادعیه و سوره های دیگری نیز در همین مقاله معرفی شده که احتیاجی به پوست اهو ندارد و عزیزان می‌توانند بدون هزینه خرید پوست آهو از آن استفاده بفرمایند.

 49. ناشناس گفت:

  یعنی روی برگه کاغذ جواب نمیده بعد این پوست آهو که شما ارائه میدهید جواب دهی صد در صد هست؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در روایت تاکید بر پوست آهو است و ان شاء الله که تاثیرگذار خواهد بود.

 50. آرزو گفت:

  سلام توی ظرف شیشه ای درب بسته هم گفته شده بزاریم یا کوزه ای میخواستم بدونم فرقی ندارد تو کدوم بزاریم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ظرف درب بسته بایستی باشد و جنس آن مهم نیست.

 51. Z گفت:

  اگر پوست اهو در دسترس نباشد چه باید کرد.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   طبق حدیث باید روی پوست اهو باشد. این سوره مبارکه روی پوست اهو در فروشگاه شرف آنلاین موجود است. برای مشاهده سوره احزاب روی پوست آهو کلیک کنید.

 52. مرجان گفت:

  سلام یه جایی نوشته بود روی پاره ای کاغذ هم بنویسید در یک ظرف سفالی در بسته و در جای تاریکی قرار دهید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   خیر مطابق منبع معتبر اعلام شده باید روی پوست اهو باشد. لطفا شما منبع خودتون رو بفرمایید تا بررسی شود.

 53. لیلا براتپور گفت:

  سلام ببخشید سوره احزاب رو اگه روی کاغذ بنویسن جواب میده

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   در حدیث تاکید شده است روی پوست آهو نوشته شود.

  2. سپید گفت:

   بله. جواب میده
   من خودم روی کاغذ مینویسم، تاثیرشم میبینم. رعایت ساعت و وضو بدون قلم خوردگی یا پاک کردن بنویسید
   به امید عاقبت بخیری همه عزیزان

   1. ناشناس گفت:

    ببخشید ساعت و شرایط نوشتنش چی هست؟

نظر دهید؛ در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.