دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب

دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج

dua-Marriage-min دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج

ایا از سوی معصومین دعا برای گشایش بخت توصیه شده است؟ خواندن، نوشتن و نگهداری دعا برای ازدواج و برای گشایش بخت از جمله توصیه هایی است که در سخنان معصومین آمده است و راویات و سوره هایی در قرآن نیز اشاره به این موضوع دارند و البته که برای امر ازدواج صرفا یک دعا کارساز نخواهد بود و این توصیه ها صرفا جهت ورود خیر و برکت و تسهیل ازدواج است و در کنار این ادعیه صدها و هزاران توصیه دیگر از جانب معصومین وارد شده است که بایستی در اولویت قرار گیرد. در این مقاله در مورد سوره احزاب که توصیه شده ترین دعا برای ازدواج میباشد و نحوه صحیح نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی توضیحاتی بیان شده است، همچنین دیگر فضیلتهای سوره احزاب برای ازدواج جوانان نیز بیان شده است تا همراهان عزیز شرف آنلاین از فواید این دعای بخت گشایی قوی اگاه شوند. در انتهای مقاله نیز دیگر ادعیه برای گشایش بخت آورده شده است.

12210-gem-stone-icon دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج کوتاه درمورد سوره احزاب (قویترین دعا برای گشایش بخت)

در لغت کلمه احزاب (Parties) به معنی گروه و دسته میباشد. احزاب و قبایل عرب که برای نابود کردن و ازبین بردن اسلام باهم متحد شده بودند شهر مدینه را محاصره کردند و قصد حمله را داشتند که این امر موجب به وجود امدن جنگ معروف خندق و نزول سوره احزاب شد. واکنش مسلمانان در قبال این حادثه و سرانجام کارشان در آیات (٩ تا ٢٧) بیان شده است. این سوره از سوره های مدنی قران است که 72 ایه دارد. در محتویات این سوره به:

 1. پرستش و پیروی از خدا و پیروی نکردن از کافران
 2. قوانین دوره جاهلیت(مثل پسرخواندگی و ظِهار)
 3. وظیفه هایی که همسران پیامبر داشتند
 4. شکست کفار در جنگ با مسلمانان
 5. حجاب
 6. معاد
 7. و ماجرای ازدواج پیامبر (ص) اشاره شده است که باعث معروف شدن این دعا برای ازدواج و استفاده از فواید این دعا برای گشایش بخت شده است.

* پیامبر (ص) درباره با قرائت سوره احزاب فرموده اند:

هر کس بتواند سوره احزاب را بخواند و به خانواده خود هم آموزش بدهد از عذاب قبر در امان خواهد بود. (مجمع البیان، ج 8، ص115)

* همچنین امام صادق علیه السلام میفرمایند:

اگر کسی این دعا را زیاد در روز بخواند در قیامت در کنار پیامبر (ص) خواهد بود. (ثواب الاعمال، ص 110)

* همچنین درمورد براورده شدن حاجت عبدالله بن مغیزه بیان میکند که از امام رضا شنیده است:

علاوه بر تاثیر زیاد این دعا برای ازدواج خواندن این دعا برای براورده شدن حاجات نیز موثر است به طوری که هر کس در نماز صبح و مغرب پیش از آنکه برخیزد یا با کسی سخن بگوید آیه 56 سوره احزاب ان الله و ملائکه… را قرائت کند و بعد بگوید: اللهم صل علی محمد النبی و ذریته خداوند هفتاد حاجت او را در دنیا و سی حاجت را در اخرت براورده خواهد کرد.

سفارش به تهیه این دعا برای ازدواج و گشایش بخت نیز بسیار است و روایت و تفاسیر معتبری از ائمه و معصومین در کتابهای مختلف درمورد استفاده از این دعا برای گشایش بخت و ازدواج وجود دارد. نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی برروی پوست آهو بسیار سفارش شده و معروف است. البته باید به این نکته توجه داشت که شاید موانعی و سخت گیری هایی از خانواده ها و خود افراد باعث بروز مشکلات و تاخیر در امر ازدواج میشود و اول از همه باید این مشکلات را برطرف کرد و بعد به دنبال یک دعا برای گشایش بخت مانند نوشتن سوره احزاب برای ازدواج بود.

Marriages-dua دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج
12210-gem-stone-icon دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج دعا برای ازدواج : سوره احزاب توصیه مجرب معصومین

سوره احزاب خواص و فضیلت های فراوانی دارد. از جمله خواص سوره احزاب بخت گشایی و تسریع امر ازدواج دختران جوان و مجرد می باشد. نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی و تهیه این دعا برای گشایش بخت از معتبرترین توصیه‌ها و روایات نقل شده از زبان پیامبر (ص) و امام صادق (ع) برای باز شدن بخت است. در مورد فواید استفاده از سوره احزاب برای ازدواج نیز روایات زیر از ائمه بیان شده است.

Marriage-dua دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج

پیامبر (ص) در مورد خاصیت ویژه این دعا برای ازدواج و گشایش بخت میفرمایند:

اگر این دعا با رعایت آداب برروی پوست آهو نگارده شود و درون یک ظرف شیشه ای یا کوزه در منزل نگهداری شود خواستگاران دختر و خواهران و بستگان در آن خانه زیاد خواهد شد هرچند که آن خانواده نیازمند و محتاج باشند. (تفسیرالبرهان، ج4، ص407)

به فرموده امام صادق (ع) در مورد خواص این دعا برای ازدواج:

اگر دختری موفق به ازدواج نشده است این سوره را با رعایت آداب بر پوست آهو بنویسد و درون یک قوطی سربسته در خانه دختر پنهان نمایند. با کمک خدا بخت دختر باز خواهد شد و میتواند از این دعا برای گشایش بخت خود استفاده کند و نه برای یک دختر بلکه این دعا برای گشایش بخت تمام دختران آن خانه موثر خواهد بود و این یکی از معتبرترین خواص این دعا برای ازدواج است. (تفسیر اهل بیت علیهم السلام ج۱۲، ص۸-البرهان)

با توجه به اینکه درمورد فواید این دعا برای ازدواج روایت مستقیم از زبان امام صادق (ع) و حضرت محمد (ص) و دیگر علما بیان شده است میتوان نتیجه گرفت این دعا، بهترین دعا برای بخت گشایی است و قطعا نوشتن سوره احزاب برای ازدواج تاثیر زیادی بر سرعت بخشیدن به امر ازدواج خواهد داشت و نه تنها این دعا برای ازدواج دختران مفید است و باعث افزایش میل و رغبت پسران به ازدواج نیز خواهد شد. (طلب منه التزویج لبناته و اخواته وسائر اقربائه)

اما طبق احادیث این دعا بایستی برروی پوست آهو نوشته شود و آداب آن کاملا رعایت شود تا از خواص این دعا برای گشایش بخت بهتر نتیجه بگیریم. مجموعه شرف آنلاین تلاش نموده تا با درج سوره احزاب بر روی پوست آهو و رعایت تمام آداب نوشتاری در ساعات توصیه شده و توسط اساتید با تجربه این محصول را در اختیار شما بگذارد تا از خواص ویژه این دعا برای گشایش بخت بهره ببرید. (برای خرید سوره احزاب روی پوست آهو کلیک کنید)

محصول ویژه شرف آنلاین: سوره احزاب برای ازدواج روی پوست آهو

مجموعه شرف آنلاین باتوجه به درخواست های زیاد مشتریان عزیز محصول دعا برای گشایش بخت (دعا برای ازدواج) را مطابق با جزئیات روایات وارد شده از پیامبر (ص) و امام صادق (ع) تهیه نموده است. این محصول شامل یک عدد پوست آهوی اصل می باشد که بر روی آن سوره مبارکه احزاب در ساعات سعد و توسط نویسنده مجرب نوشته شده است که باید در یک ظرف (مانند ظرف شیشه‌ای یا کوزه) قرار داده و در خانه نگهداری گردد و نیازی به همراه داشتن آن نمی‌باشد.

پوست استفاده شده در این محصول کامل اصل وطبیعی بوده و با ضمانت اصالت پوست آهو توسط نویسنده مجرب تهیه گردیده‌است (برخلاف دیگر موارد که به صورت چاپی و بر روی کاغذ هستند) قیمت این محصول ویژه با توجه به تهیه تعداد نسبتا زیادی از آن و ارتباط بی واسطه با نویسندگان مجرب و تهیه‌کنندگان پوست آهو بسیار مناسب تعیین گردیده‌است تا تمام افرادی که توانایی نوشتن سوره احزاب برای ازدواج را ندارند و تمایل به داشتن سوره احزاب روی پوست آهو و استفاده از فواید این دعا برای گشایش بخت را دارند توانایی خرید آن را داشته باشند.

12210-gem-stone-icon دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج آداب مخصوص نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی

طبق سخنان ائمه جهت استفاده ازین دعا برای ازدواج بایستی این دعا را بر روی پوست آهو نوشت و درون یک ظرف شیشه ای یا کوزه و در منزل نگهداری شود و نیازی نیست که مانند بعضی دعا ها و حرزها مثل دعای حرز امام جواد (ع) همیشه همراه خود داشته باشیم. ابتدا درمورد استفاده ازین دعا برای گشایش بخت باید به نکات زیر توجه داشته باشید و از آنها دوری کنید تا از فواید این دعا برای ازدواج بتوانید بهره مند شوید:

 1. بددهنی
 2. نیتهای شوم
 3. ترک بخشش و صدقه
 4. ناامیدی به اجابت دعا
 5. قلب ناپاک و وجود کینه و نفرت
 6. نخواندن و قضا شدن نمازهای واجب
 7. و دوری از هرزگی در رفتار و اخلاق جهت نتیجه بهتر گرفتن از خواص این دعا برای گشایش بخت ( روایت امام سجاد علیه السلام در کتاب شریف معانی الاخبار شیخ صدوق). البته در هر صورت شما نباید از رحمت خداوند ناامید شوید و بدانید تنها اوست که تشخیص میدهد چه چیزی به صلاح ماست.

کپی و پرینت گرفتن از سوره احزاب برای ازدواج مشکلی ندارد ولی نوشتن دستی این دعا برای گشایش بخت تاثیر بهتر و بیشتری دارد و انچه در روایات امده است نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی است نه چاپ آن. در پاسخ به این سوال که ایا میشود دعا برای ازدواج را فقط خواند باید بگوییم اگر کسی این دعا برای ازدواج را بخواند اشکال ندارد و خیر است ولی نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی توصیه بزرگان میباشد.

-نوشتن-دعا-برای-گشایش-بخت دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج
در خصوص نحوه صحیح نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی باید به نکات زیر توجه داشت تا بتوان از خواص ویژه این دعا برای گشایش بخت بیشترین استفاده را ببریم:

 • ابتدا باید توجه داشت که نوشتن در ساعات سعد باشد. (نبایستی در ساعات قمر در عقرب نوشته شود که این مورد کاملا از سوی شرف آنلاین رعایت می‌شود.
 • هنگام نوشتن این دعا برای گشایش بخت بهتر است رو به قبله بنشینید و بنویسید و وضو داشته باشید.
 • در مورد نوشتن این دعا برای ازدواج و قراردادن آن درون ظرف منظور از ظرف هر ظرف شیشه ایی یا کوزه ایی تمیز است.

12210-gem-stone-icon دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج دیگر ادعیه توصیه شده برای گشایش بخت

سوره احزاب قویترین دعا برای گشایش بخت میباشد و توصیه های بسیاری شده است. با توجه به روایات بیان شده از بزرگان دین اسلام و ائمه میتوان به این نتیجه رسید که نوشتن سوره احزاب برای ازدواج بسیار مفید است. علاوه بر نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی دعاهای دیگری نیز وجود دارد که به بیان بزرگان برای ازدواج مفید هستند.

سوره فاتحه الکتاب و سوره یس

امام علی(ع) در مورد کسانی که مشتاق ازدواج هستند و به دنبال دعا برای ازدواج میگردند چنین فرموده اند: باید ابتدا دو رکعت نماز بخواند و در هر رکعت سوره فاتحه الکتاب و سوره یس را قرائت کند، وقتی که نماز تمام شد، بعد از حمد بگوید:

emam-ali-marriage-dua دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج سوره فرقان آیه 74

از آیت الله بهجت خواستند تا یک دعا برای ازدواج دختران معرفی کند. ایشان در جواب این دعا برای گشایش بخت را معرفی کردند: آیه «رَبّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیّاتِنا قُرّهَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ إِمامًا»(سوره فرقان آیه 74).

ایت الله بهجت دستور دیگری جهت گشایش بخت و خواندن دعا برای ازدواج دختران نیز بیان کرده اند:
فرمود: نماز جعفر طیار بخواند و سپس دعایی که در کتاب زادالعماد مجلسی آمده که در این هنگام خوانده شود بخواند و بعد از آن سر به سجده بگذارد و گریه کند هر چند که اندک باشد و در همین هنگام حاجت خود را طلب کند و این کار را تا براورده شده حاجت خود ادامه دهد.

سوره طه

1- از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم نقل شده: هر کس هنگام خواستگاری رفتن سوره طه را بنویسد و درون پارچه سبزی قرار دهد، خواستگاری نتیجه خوبی خواهد داشت و به حاجتش میرسد و این دعا برای ازدواج بسیار موثر است. (تفسیر البرهان ج3 ص696)

-برای-ازدواج-1 دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج

2- امام صادق علیه السلام نیز در روایات خود سوره طه را به عنوان یک دعا برای ازدواج معرفی کرده اند و فواید این دعا برای گشایش بخت نیز بسیار است. ایشان فرموده اند: هر کس که خواستگاری ندارد یا به او جواب منفی میدهند سوره طه را بنویسد و بشوید و با آب آن صورت خود را خیس کند، ازدواج او سهل و آسان خواهد شد. همچنین روایات بسیاری وجود دارد که سوره طه را به عنوان یک دعا برای ازدواج توصیه میکند از جمله ایات 131 و 132 سوره طه که تایید میکند این دعا برای گشایش بخت جوانان بسیار موثر میباشد.

دعای توصیه شده از امام علی (ع)

در کتاب طب الائمه (ع) از امام علی (ع) نقل شده است که شخصی نزد امام امد و از وجود سحر در بخت خو گلایه کرد، حضرت فرمودند: این جملات را بنویس و همراه خود داشته باش تا از این سحر درامان باشی : «بسم الله و باالله بسم الله و ما شاء الله، بسم الله و لا حول و لا قوّه إلاّ بالله» .

و آیات : 81 و 82 از سوره یونس: « قال موسی ما جئتم به السحر إنّ الله سیبطله إنّ الله لا یصلح عمل المفسدین و یحقّ الله الحقّ بکلماته ولو کره المجرمون». آیات 27 تا 46 سوره نازعات: « ءأنتم أشدّ خلقاً أم السماء بناها رفع سمکها فسوّاها» نوشته شود. در ادامه آن آیات 118 تا 122 سوره اعراف : «فوقع الحقّ و بطل ما کانوا یعملون فغلبوا هنالک و انقلبوا صاغرین و ألقی السحره ساجدین، قالوا آمنّا بربّ العالمین ربّ موسی و هارون» نوشته شود. (بحار الأنوار، علامه المجلسی، 110 جلد، مؤسسه الوفاء، بیروت لبنان، 1404 ه. ق، ج 92، ص 124 و 127 )

آیه 24 سوره قصص

خواندن آیه 224 سوره قصص نیز بعنوان یک دعا برای گشایش بخت توصیه شده است. قرآن کریم اشاره میکند وقتی حضرت موسی گرسنه و تنها و بی سر پناه این دعا را خواند به عنایت پروردگار شعیب دختر خود را به دنبال او فرستاد و ازان پس داماد ان خانواده شد: «رَبِ ِانّی لِما اَنزَلتَ اِلیَّ مِن خَیرٍ فَقیر»

دعای یستشیر

از آیت الله شوشتری بیان شده است که: دعای یستشیر را 40 روز بخوانید بعد از نماز صبح و به معنی آن دقت کنید که این دعا برای گشایش بخت بسیار موثر میباشد.

در نهایت با توجه به روایات و احادیثی که از ائمه بیان شد میتوان به این نتیجه رسید که نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی بسیار مفید است و میتوان از فواید آین دعا برای گشایش بخت جوانان و دخترها بهره برد. هرچند دعاهای دیگری نیز توصیه شده ولی تهیه سوره احزاب برای ازدواج سفارش فراوانی از پیامبر (ص) و امام صادق (ع) شده است تا جوانان بتوانند از فواید این دعا برای ازدواج استفاده کنند و زندگی راحتی را در پناه قرآن شروع کنند.

12210-gem-stone-icon دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج دعای حرز امام جواد برای ازدواج

آیا دعای حرز امام جواد برای ازدواج توصیه شده و موثر است؟ به صورت تجربی توسط عده‌ای این خاصیت گاها بیان می‌شود اما در حقیقت به طور مستقیم در منابع خاصیت دعای گشایش بخت برای حرز امام جواد (ع) بیان نشده‌است، هرچند که آیت الله بهجت در مواردی برای حل مشکلات بین زوجین استفاده از این حرز را توصیه نموده‌اند اما برای تسریع و تسهیل خود امر ازدواج خاصیتی برای آن ذکر نشده‌است. بنابراین دعای حرز امام جواد برای ازدواج صراحتا نیامده‌است هرچند که خواص بشدت زیاد دیگری را دارا می‌باشد همچون دفع چشم زخم، دفع بیماری، دفع طلسم و جادو و حفظ از بلایای طبیعی و … و توصیه براین است که برای گشایش بخت در قرآن از سوره احزاب روی پوست آهو استفاده شود که توضیحات مفصل آن در پاراگراف های قبلی بیان شد. همچنین برای مطالعه توضیحات دعای حرز امام جواد کلیک کنید.

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

378 دیدگاه در “دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج

 1. ناشناس گفت:

  سلام
  من یک دختر خوب براتون سراغ دارم

 2. پری گفت:

  برای من دعا کنید. ۳۹ ساله هستم و میخواهم با شخص مورد نظری که ادم مثبتی هست ازدواج کنم و زودتر با من ازدواج کند که مادر بشوم و به آرزویم برسم، خانواده تشکیل بدهم. پدر و مادرم خوشحال باشند و خیالشان راحت شود. التماس دعا دارم

 3. نرگس ۳۵ گفت:

  سلام من ۳۵ سالم ولی حالم بد بوده خواستگار هام رو جواب کردم الان کار دارم موقعیت مالی ام بد نیست ولی دلم خوش نیست حس میکنم آزمایش خدا است همه درگیریم خدا بحق دل شکسته حضرت زینب دل تمام دختر و پسرهای این سرزمین رو شاد کنه ازدواج خوب نصیب همه کند. خدایا ما رو ببخش و دعامون رو اجابت کن دل تمام این دختر و پسرها رو شاد کن و نشون بده که با مایی _ یاعلی مدد

 4. محسن گفت:

  سلام واسه منم دعا کنید ۳۳ سالمه چند ساله میخوام ازدواج کنم نمیشه آدم مهربونیم انشالله خدا واسه همه خوشبختی رقم بزنه منم یه دختر خوب و نجیب سر را هم قرار بگیره خدا بخواد خوشبختش کنم

  1. ناشناس گفت:

   انشاالله به خواسته ات میرسی منم دعات میکنم اقا محسن شرایط منم مثل شماست

  2. ناشناس گفت:

   سلام
   دنبال یک دختر خوب میگردی
   تا من واسطه کار شوم و یک دختر خوب برای شما معرفی کنم.

 5. حوا گفت:

  سلام من ۲۲ سالم هست تحصیل کردم و تا به حال با کسی هم نبودم از نظر ظاهری هم خوب هستم و اخلاق خوبی ندارم ولی شخص درستی که فقط قصدش ازدواج باشه سمتم نمیاد تو رو خدا برام دعا کنید برم سر خونه زندگیم شرایطم سخته

 6. رباب گفت:

  سلام تو رو خدا برا منم دعا کنید من یک دختر مجرد ۳۶ ساله هستم هر کی اومده خونمون رفته دیگه برگشته چجور دعایی و نذری کنم بختم باز میشه

 7. لیلا گفت:

  سلام من تا حال خواستگار نداشتم باید چیکار کنم

 8. م گفت:

  سلام یک دختر خوشگل و تحصیل کرده و مومن دارم متولد ۷۰ خیلی خواستگار داره ولی اونی که میخواد نمیاد دنبال پسر مومن میگرده ولی تا حالا جور نشده دعا کنید

  1. حمید گفت:

   سلام فکر کنم دختر خانومتون من رو قبول کنند منم دنبال همچین دختری که شما میگید میگردم کار دولتی هم دارم و سایر چیزهایی که برا شروع زندگی نیازه

  2. فرشته گفت:

   سلام منم یک دختر دارم ۲۸ ساله که هم زیباست و هم نجیب، چون تک فرزند بود علی رغم اینکه از دوران دبیرستان هم خواستگار داشت اما ما به منزل راه نمیدادیم، الان مدرک کارشناسی ارشدش رو گرفته کار و جهیزیه داره اما مثل قبل که موقعیت های خیلی خوب و عالی ای داشت خواستگار خوبی نداره، حس میکنم نفرین جواب های ردی که ما دادیم باعث این اتفاق شده، امیدوارم همه جوان ها خوشبخت بشوند و از دعای اونا دختر منم خوشبخت بشه. خواهش میکنم برای دختر من هم دعا کنید

 9. *** گفت:

  من یک بار طلاق گرفتم و سختیهای زیادی تو زندگی کشیدم ۴ سال طلاق گرفتم همش با خودم میگفتم خدا شاهد سختی های من بوده و ادم خوبی رو سر راهم قرار میدهد منتظر خوشبختی بودم ولی هیچ خبری نیست دلم از همه چیز و همه کس گرفته از همه بدتر حرف مردم ک چرا ازدواج نمیکنی.

  1. ناشناس گفت:

   انشاالله به حق ۱۴معصوم به آرزوت میرسی

 10. حسام گفت:

  تو ور خدا برامدعا کنید۳۲ سالمه و دارای موقعیت مالی و اجتماعی بالا
  هر کجا که خواستگاری میرم جور نمیشه و همه همسن و سال هام داماد شدن و پسر بسیار تا بسیار خوب و به دور از رفیق بازی بودم
  انگار مگه هرچی خوب تر باشی بدتره
  ۸ سال دارم میرم هزار جا و نشده
  دعا کنید خواهشا

  1. ناشناس گفت:

   حرز جواد بنویس منم این مشکل رو دارم بختم بسته شده هر کی میاد میره

  2. زهرا گفت:

   بیا منو بگیر🤭

  3. ناشناس گفت:

   بیا با خواهر من ازدواج کن

  4. ناشناس گفت:

   دعای طه رو بنویس توی پارچه سبز با خودت ببر جور میشه

  5. رکسانا گفت:

   خب بیایید تا با هم ازدواج کنیم

  6. ناشناس گفت:

   ازدواج کردی یا نه

 11. یاحسین علیه السلام گفت:

  انشاالله که همگی بخت تون باشه و ازدواج کنید

 12. ناشناس گفت:

  دوستان واسه منم دعا کنین بختم باز بشه

 13. صادق شیرازی گفت:

  دوستان برادرانه به همتون میگم ، سخت نگیرید ، سخت نگیرید تا طعم خوشبختی رو بچشید ، متاسفانه بیشتر دختران ایرانی تا وقتی بر و رو دارند و تو اوج جوانی هستند ، بر این باورند که این نشد یکی دیگه و اکثرا دنبال یه جراح متخصص مغز و اعصاب هستند یا یه کارخونه دار …والا ازدواج این نیست ، برای ازدواج فقط به جنس زندگی طرف مقابل دقت کنید والسلام …
  من دارم دختر میبینم خودش یه لیسانس از یکی از دانشگاه های علمی کاربردی داره و خواستگار مثل دسته گل که دیپلم داره رو فقط بخاطر مدرکش رد میکنه ….نکنید این کارو با زندگی خودتون …متاسفانه سخت گیری ها از جانب دختر ها بسیار زیاده چون عاشق نمیشوند و منطقی انتخاب میکنند … ولله دریای منطق ساحل ندارد …منطق زیاد خودش بی منطقیه …عاشق بشید ، ما پسرا اگر عاشق بشیم حتی اگر دختره پاش رو هم از دست بده بازم میریم میگیریمش ، حداقل خود من که همینم و دارم میبینم مردا عاشقانه انتخاب و ازدواج میکنند و دخترا منطقی و با کلی معیار های عجیب و زیاد

  1. هموطن گفت:

   الان که پسرها ازدواج نمی کنند و اگر بکنند دنبال دخترهای باربی و صورت عمل کرده و پولدار و خونه دار می گردند تازه دختر وسایل خانه را هم تکمیل کند و خوانه هم دارد و میگوید عروسی هم نمی خواهم خیلی جالب است که دیگر مُد شده دختر خوب و پولدار می خواهند دیگر خودشان به هیچ زحمتی نیفتند و هیچ کسی دنبال دختر عفیف و با حیا که صورتش را عمل نکرده باشد نیست تازه اگر دختر شاغل نباشد که اصلا پا تو خانه نمی گذارند برای خواستگاری و این قانون اسلام که مرد باید خرجی دهد را زیر پا می گذارند و خیلی راحت می گویند مرد و زن ندارد دوتایی باید کار کنند. خب عزیز دلم اینجاست که دخترها هم سخت گیری خودشان را دارند یا اصلا ازدواج نمی کنند.

  2. رویا گفت:

   منم یک دخترم دنبال پولداری زیبایی ظاهر نیستم اما خواستگاری ندارم

  3. ناشناس گفت:

   سلام تو رو خدا چرا میگی دخترا سخت میگیرند به خدا من یکی که انقد آسون میگیرم که نگو

  4. ناشناس گفت:

   محتاج دعای تان هستم 🤲🤲

  5. رکسانا گفت:

   نه اینطور نیست به خدا

  6. ناشناس گفت:

   نه جناب همه ی دخترا هم اینطوری نیستند. برعکس پسرای الان دنبال دختر با موقعیت عالی و ظاهر میگردند تا مومن بودن دختر خانم

   1. گفت:

    سلام لطفا برای من هم دعا کنید بیشتر هم سن وسال هایم ازدواج کردند تو را به خدا برایم دعا کنید خواستگار بیاید برایم و ازدواج کنم

 14. زهرا خانم گفت:

  سلام طاعات و عبادات قبول باشه ان شاء الله لطفا دراین شب عزیز برای ازدواج همه جوانان دعا کنید برای منم دعا کنید آخه همه بهم میگن تو که دختری هستی از هیچ نظر مشکل نداری چرا ازدواج نکردی تاحالا خیلی روحیم تاثیر گذاشته التماس دعا

  1. صادق گفت:

   خواهر من برای چی به حرف دیگران توجه میکنی
   خودت رو اذیت نکن
   از خدا میخوام هرچی خیره واست پیش بیاد

 15. محمد گفت:

  با دل های پاک و نورانیتون برا ازدواج کردن من هم دعا کنید. خیلی دوست دارم مورد ازدواج برام مهیا بشه

 16. نادر گفت:

  دخترا به حرف دیگران توجه نکنید که بهتون میگن سنت کمه فعلا وقت داری از هجده به بعد ازدواج کنید. هرچه زود تر بهتر با با لا رفتن سن خواستگار کمتر میشه. اینو اویزون گوشت کن. تو یه سنی کلی خواستگار داری جو نگیرد. با انتخاب درست شوهر کن.

 17. لیلا گفت:

  سلام. فرقی میکنه که خودمون سوره را روی پوست آهو بنویسیم و یا نوشته شده و آمادش و بخریم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خودتون هم میتونید روی پوست آهو با رعایت اداب بنویسید.

   1. ناشناس گفت:

    برام دعا کنید منم بختم بست شده

   2. حسین خليلي گفت:

    سلام علیکم داداش پست آهو از کجا پیدا کنم پیدا نمیشه که

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    از لینک سوره احزاب روی پوست آهو می‌توانید تهیه بفرمایید.

  2. ع .و گفت:

   سلام پوست آهو از کجا پیدا کنیم اخه

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    به لینک سوره احزاب روی پوست آهو مراجعه بفرمایید.

 18. لیلا گفت:

  سلام .من ۴۱ سالمه و از بچگی دیابت دارم. تا الان خاستگار خوبی نداشتم .خیاط حرفه ای هستم و کار خیاطی انجام میدم. از سن پایین دوست داشتم ازدواج کنم ولی تا الان نشد. احساس میکنم مورد سحر و چشم زخم قرار گرفتم. لطفا برام دعا کنید

 19. ناشناس گفت:

  سلام من ۴۵ سال دارم با یه آقای ۵سال آشنا بودم به بهانه عدم تفاهم رفت با یکی دیگه ازدواج کرد دلم خیلی شکسته واسم دعا کنید یه بخت و اقبال عالی نصیبم بشه

 20. حمید گفت:

  سلام من هم ۴۰ سالم هست فوق لیسانس و کار خوب دارم و آدم سالم و صادقی هستم اما شخص مورد نظرم رو برای ازدواج پیدا نمیکنم و ازدواجم جور نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید چطور میتونم مطمئن شم که بختمو نبستن یا برام جادو نکردن؟!

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   امکان تشخیص نداریم اما اگر حس میکنید مورد سحر و جادو قرار گرفته اید میتوانید حرز امام جواد (ع) تهیه بفرمایید.

  2. مینا گفت:

   منم شرایطم مثل شماست. بد نیست باهم آشنا بشیم شاید ختم به خیر شد.

   1. ناشناس گفت:

    سلام منم شرایط شما را دارم ۲۸ سالم ولی اینقد عجله ندارم زیادمهم نیست برام اینقدم ناامید نیستم

  3. ابراهیم گفت:

   حتما باید رو پوست اهو نوشته بشه؟ روی کاغذ معمولی نمیشه؟؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله سوره احزاب را سفارش کرده اند روی پوست آهو باشد ولی دیگر ادعیه هم وجود دارد که احتیاجی به نوشتن ندارد.

  4. .... گفت:

   سلام من واقعا به ازدواج نیاز دارم برام دعا کنید یه خواستگار خوب گیرم بیاد و بتوانم از شر خانواده ام خلاص بشوم

   1. رباب گفت:

    سلام خوبید والله من هم به ازدواج احتیاج دارم میخواهم یک خانواده تشکیل بدهم ۳۴سالمه دیگر خسته شدم از مجردی ، انگار بختم بستند ، کسی خواستگاری نمیاد ، تو را به خدا دعایم کنید ، ان شاءالله همه پسرهای مجرد و دختر های مجرد ،خوشبخت بشوند و بروند سرخانه و زندگیشان

  5. ناشناس گفت:

   سلام ، شخص مورد نظرتون چه شرایطی باید داشته باشه منظورم همون ملاکتون هست؟ مثلا دختر معتقد یا دختر امروزی، شاغل باشه یا نه و….

  6. یا رئوف گفت:

   سلام ملاکتون رو بنویسید شاید اینجا کسی دید هم کفوتون بود

  7. ناشناس گفت:

   سلام شما موفق شدید ازدواج کنید ؟ اگه نه من یه مورد خوب براتون سراغ دارم

 21. ناشناس گفت:

  سلام منم خونه موندم همه دوستام رفتن فقط من موندم تورو خدا برام دعا کنید من ۱۷ سالمه میترسم سنم بالا تر بره بازم بمونم مادرم بخاطری ک من ناراحت نشم دلداری میده میگه درس بخون ولی علاقه ای ندارم

  1. ناشناس گفت:

   خیلی سنت برا ازدواج پایینه

  2. تینا گفت:

   از نظر من سنی که برای ازدواج مناسبه ۲۰ تا ۲۵ اعتماد به نفس خودت از دست چون تو تو سن ۱۷ تازه اوج جوونیته عقلت اونقدری نمیکشه که بخوای ازدواج کنی

  3. 😔😔😔😔😶 گفت:

   سلام همه مشکلات از خانواده بلند میشه تا طبق خواسته ها اونها پیش میریم معلومه که نمیاد خودمونم که طوری شده به همه شک داریم قبلا اقوام باهم خوب بودند ولی الان همه از هم دورند و به هیچ وجه نمیگذارند پسرهاشون از فامیل بگیرند حالا بگذریم یعنی این دعا رو پوست آهو رو ازکجا پیدا کنیم کمی حالمون خرابتره این سختیها دیگه چیه پس چرا بقیه بدون دعا شوهر میکنند به ما که میرسه اینجوری میگید من میخوام مثل بقیه خودش بیاد که نمیدونم هرکی زشت انتخاب میشه ولی من هیچ نمیاد بعضیها میگن طلسم و باطل نمیشه اینم یک گل دیگه که من بگیرم سرم مگه من چکار کردم بخدا نماز و روزه ام هم میخونم قرآن هم میخونم ولی انگار هر جا میرم دیده نمیشم پس اون خدایی که من ازش کمک میخوام چرا جوابم نمیده من فقط خدا رو باور دارم حوصله حرز و پوست آهو هم ندارم تازه تا حالا کی سوره رو نوشته رو پوست آهو جواب داده؟؟

  4. زهرا گفت:

   من ۳۸ سالمه و هنوز ازدواج نکردم اما به اندازه شما نمیترسم

 22. عاطی گفت:

  من الان ۱۸ سالمه و همه دوستام رفتن و من هنوز دریغ از یک خواستگار برام دعا کنید

  1. نرگس گفت:

   مال منم همه توی سن رفتن وقت من موندم

  2. بهار گفت:

   من۳۲سالمه چی بگم☹️

   1. ناشناس گفت:

    منم همینطور یا خواستگار نمیاد یا میادم به درد من نمیخوره روز به روزم سنم میره بالا

  3. هلنا گفت:

   من هجده سالمه ادم مورد علاقه ام رو میخوام

 23. نرگس گفت:

  سلام بخشید من از قرآن خون پرسیدم سوره احزاب توی کاغذ نوشتم توی پارچه جای تاریک قایم کردم خود خانوم قرآن خون گفت یعنی درست چون گذاشته ام چند ماهی شد ولی هیچ کس نیامد موندم چیکاری کنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   طبق حدیث باید روی پوست آهو نوشته شود و در ظرف درب بسته درون منزل نگهداری گردد.

 24. نرگس گفت:

  سلام من ۱۸ساله هستم میدونم سن کمی خیلی دلم میخواد ازدواج کنم چون اصلا تا حالا واسه ام خواستگار نیومده به خدا طاقتم کم شده خسته شدم از تنهاییم حتی یک بار عاشق شدم نابود شدم دلم میخواد هر چه زودتر ازدواج کنم تو خدا 😭 واسم دعا کنید یه نفر بیاد خواستگاریم با این بیماری دارم قبول کن تو خدا واسم دعا کنید چون من فقط تو خانواده مامانم و بابام من موندم مجرد خیلی دلم میخواد ازدواج کنم 😭 😔 😔 😔 😔 این قدر از خدا دلگیرم این قدر از خانواده ام بدم میاد همش گیر یا من کلفت گیر آوردن بیشتر دارم عذاب تو خانواده میکشم

  1. فاطیما گفت:

   من و یک آقایی هشت ساله همدیگه رو دوست داریم ولی خانواده ی من ناراضی هستن چون اولا از من خیلی بزرگتر و اهل تسنن هستن . ولی ما قصدمون ازدواج هست. دعایی هست برای رسیدن یک مورد خاص؟

  2. ناشناس گفت:

   سلام ، ۴۱ سالمه کارمند ، دارای مدرک ارشد ، خانه ، ماشین ، خواهرم همینطور ولی همچنان خانه پدر هستیم ، چله زیارت عاشورا ، حدیث کسا ، چله صلوات برای شهدا و … خواندم اما دریغ از‌حتی یه خواستگار متوسط
   واقعا چرا بعضی ها بدون هیچ مشکلی خداوند بختشون رو باز می کنه ولی بعضی های دیگه همچنان چشم انتظار

   1. ناشناس گفت:

    دردعای دست نماز بخوانید اللهم الرزقنا زوجا صالحا
    سوره زخرف همراه داشته باشید بنویسید و با چسب کامل بپوشانید همیشه همراهتان باشد انشاالله حاجت روا میشوید

   2. ناشناس گفت:

    ازدواج چیه اونایی که ازدواج کردن طلاق میگیرن برو خدا رو شکر کن که خیلی دوستت داره نزاشته که اذیت بشی دلت بشکنه

   3. ناشناس گفت:

    محل تردد خودتون عوض کنید تو جمع های جدید وارد بشید حتما اشخاصی هستند که شما رو برای زندگی بخوان

  3. حسین گفت:

   سلام من میخواهم به شما بگویم من وضع مالی خوبی دارم خونه دو طبقه دارم ماشین هم دارم دوست دارم با تو که خیلی دوست داری ازدواج بکنی ازدواج بکنم به این شماره پیام بده عزیزم [censored]

  4. ناشناس گفت:

   صبر داشته باشه میشه تو کلفت نیستی همینطور فکر میکنی دعا کن ازدواج میکنی بخیر تو باشه

  5. ناشناس گفت:

   سلام تو که سنت زیاد نیست پس من چی ۳۲ سالمه هر چی میان یکی ازیکی بدتر. واقعیت اگر استقلال می‌داشتم هم زود ازدواج میکردم هم ازدواج کردن و نکردن این قدر آزار دهنده برام نبود. من ساکن شهر هم نیستم موقعیت ها کمن شما که اوضاعت بهتره. به خدا توکل کن و بدون سنت زیاد نیست زندگیت با این فکر داغون نکن من تا قبلاً از اینکه حجمه ها مجردی اون ازدواج کرده تو این هستی طلسمت کردن نگفته بودن شاد بودم الان روحیم ضعیف شده . از من به تو نصیحت که از آدم های منفی دور باش و امیدت ازدست نده

  6. ناشناس گفت:

   سلام به همه ی شما عزیزان توصیه می کنم دعای توسل بخونید و ائمه اطهار را واسطه قرار بدهید به خدا قسم در حق هر کسی دعا کنند خداوند مهربان اجابت می کند انشاالله که همه ی جوانها خوشبخت و عاقب بخیر شوند

 25. Alone گفت:

  سلام منم قصد ازدواج دارم ولی خواستگار نمیاد یا هم اونی که می‌خوام نیست
  برام دعا کنید 🙏🏻
  انشالله که همگی عاقبت بخیر بشن و ازدواج کنند

 26. سرباز امام گفت:

  سلام. من هجده سالمه، واقعا نمیدونم چیکار کنم، میدونم زوده ولی بیشتریا رفتن من اصن نه شغلی دارم خیلیه حتی کلام بیجا تومجازی با نامحرم ندارم، من حتی حاضرم حالا حالاها ازدواج نکنم ولی دوستی همجنس خودم باشه. میدونم، با دعا کردن فقط نمیشه یا فقط باور و ایمان قلبی باید با عمل ولی وقتی همش تو خونه باشی بری بیرون سر پایین بری و بیای به هرحال پیشنهاد میدم دعای معراج بخونید البته خوب حس خوب رو اگه منتقل میشه بهتون بخونید بهتره دیگه برای هرخواسته ای گره ای درمانش رو من ایه الکرسی میبینم. از خوندنش خوشحال میشم و انرژی میگیرم، در اخر اگر که تنها هستید با امام زمانتون صحبت کنید، به حق محمد و ال محمد حاجتاتون براورده شه الهی امین اللهم عجل لولیک فرج
  درپناه حق

  1. ناشناس گفت:

   دلت خوشه واقعا دخترای ۴۰ ساله همه موندن تو تو ۱۸ سالگی هول ورت داشته

   1. ناشناس گفت:

    من ۲۴سالمه خواستگار زیاد دارم از کارمند تا خلبان و ….. ولی چون خانواده پول داری دارن اجازه ازدواج بهم نمیدن. میگن خانواده پس باید پول دار باشه. حالم از پول دار بودن داره به هم میخوره. بیشتر خواستگارام هم بخاطر پول بابام و خونه و زندگی ما میان جلو نه بخاطر خودم

   2. ناشناس گفت:

    خیلیییی درد بزرگیه ،انقدر درخواست کار باشی از سن کم و دبستان تا الان ک سنت بالا رفته باشه ولی تا الآن هم بگن نمیزاریم ازدواج کنی، فقط بخاطر اینکه قبول نکردی بشی زن پسر عمو، پسر عموهه ازدواج کرده بچه ۱۴ساله داره ولی هنوز دنبال من هستن، خیلی برام دعا کنید، میگن طلسم جنی کردیم ازدواج نمیکنی ،دلم میسوزه واقعا ک برا خودم ولی توکلم بخداس، شاید تقدیر من اینجوری بوده که تا الان مجرد بمونم، تا دلتون بخواد چله گرفتم، زیارت رفتم و امیدم رو از دست نمیدم، هر جا میرفتم سه چهار تا خواستگار نیومد، الان اعتمادم کم شده خیلی دعام کنید خیلی

 27. سمیرا گفت:

  من هم دختری ۳۵ ساله هستم با تحصیلات و زیبا و خوش قلب و خوش اخلاق ولی تاکنون فرد مورد نظرم رو برای ازدواج پیدا نکردم و امیدوارم با نوشتن سوره احزاب و دعا به یک ازدواج عالی برسم برای همتون ارزوی ازدواج عالی دارم.

  1. حسین گفت:

   نماز اول وقت میخونی ؟ یا به طورکلی نماز میخونی؟

  2. ناشناس گفت:

   انشالله سمیرا جان به حق ١۴ معصوم ازدواج عالى نصیبتان بشود

   1. ناشناس گفت:

    سلام من ۳۴ سالمه و هر کی میات منو میپسنده ولی قسمتم جور نمیشه نمیدونم باید چیکار کنم

  3. ناشناس گفت:

   سلام ممنون از لطف شما انشالله سلامت باشید

   1. زینب گفت:

    با سلام خانم ۴۰ ساله ای هستم که دو بار ازدواج کردم ولی بخت با من یار نبود به هر کی دل میبندم از دستم می‌ره و دلم می‌شکنه به هر کی میگم میگن همزاد داری و براتون دعا درست کردن لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    باتوجه به توضیحات برای دفع سحر (اگر واقعا دشمنی دارید که ممکن است این مورد را انجام داده باشد) حرز امام جواد (ع) موثر است.

   3. مجید گفت:

    سلام ببخشید آیا می توانیم دوتا حرز همراه خود داشته باشیم

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    مشکلی ندارد.

  4. زینب گفت:

   سلام من خیلی دوست دارم ازدواج کنم برام دعا کنید

  5. ناشناس گفت:

   ان شالله خوشبخت و عاقبت بخیر بشی🙏🙏

 28. سحر گفت:

  سلام و خسته نباشید دختری هستم ۳۲ ساله که از هر نظر کامل هستم هم از نظر جمال و کمال و خانه داری و هیچ نقصی ندارم ولی بختم بسته است لطفا برایم دعا کنید خدا حاجت همه رو برآورده کنه سپاس

  1. حسین گفت:

   نماز اول وقت و رعایت طهارت ظاهری ) غسل و پاکی جسم

 29. حامد سلامات گفت:

  من برایتان دعا میکنم الحمدالله دو دختر الان ازدواج کردن براشون دعا کردم شاید با دعای من ازدواج نکردن ولی هرچه باشید دعای من بی تاثیر نبود در موفقیت آنها

  1. نرگس گفت:

   سلام میشه واسه من میشه دعا کنید ممنون میشم

  2. ناشناس گفت:

   سلام، من هم سن بالا رفته و نزدیک به ۳۹ سالمه و خواهرم ۳۱ سال ، لطفا برای من و خواهرم هم دعا کنید.

   1. پدرام گفت:

    سلام من یه جوان مومن جانباز برای تو که میگی برای رضای خدا بهش پیامک بده انشاالله خوش بخت بشی گلم [censored]

  3. ماریا گفت:

   با سلام منم ۳۶ سالمه متاسفانه ازدواج نکردم، نمیدونم چرا هم کفو من نیست میان خواستگارها، التماس دعا

  4. الی گفت:

   برای منم دعا کنید ممنون

  5. مهدیه گفت:

   میشه لطفا واسه من هم دعا کنید

  6. Neda گفت:

   سلام دختری هستم ۳۴ ساله تحصیلات آنچنانی ندارم تا دیپلم خوندم ولی زبان ترکی استانبولی و انگلیسی مسلطم
   خواستگاران زیادی داشتم ولی قسمت نبوده برام دعا کنید
   باور کنید هیچی کم ندارم ولی از مجردی و حسِ اضافه توی منزل خیلی ازارم میده
   نه اینکه کسی بهم چیزی بگه ولی من حس میکنم اینجوریه چون مامان و بابام خیلی دوست دارن زود ازدواج کنم چون میترسن از این دنیا برن و توی این دنیای پر از گرگ تنها بمونم 🙁
   برام دعا کنید 😥
   انشالله بخت همه باز بشه 🙏🏻❤

  7. ناشناس گفت:

   سلام لطفا برای بنده هم دعا کنید ممنونم

  8. ز گفت:

   برا منم دعا کن

 30. ژاله از کردستان گفت:

  سلام عزیزان، منم ۳۱ سالمه بهار امسال که بیاد دقیق ۲ ساله طلاق گرفتم. تا الان چند باری برام خواستگار اومده ولی دلم نخواسته و دوست نداشتم رد کردم. همه دوست دارن ازدواج کنن و خوشبخت و عاقبت بخیر بشن ولی خواهشا با کسی ازدواج کنید که از ته دل دوستش داشته باشین. بخدا توکل کنید و از ته دل بخواید باعزت نفس بلاونه آرزوی عجز و ناتوانی ایمان داشته باشید که خدا هیچوقت دیر نمیکنه. الهی همگی ازدواج خوب داشته باشن و به آرزوهاشون برسن برای من هم دعاکنید، الهی آمین یارب العالمین 🤲

  1. حامدسلامات گفت:

   من برایتان دعا میکنم الحمدالله دو دختر الان ازدواج کردن براشون دعاکردم شاید با دعای من ازدواج نکردن ولی هرچه باشید دعای من بی تاثیر نبود در موفقیت آنها

   1. اتی گفت:

    سلام من هم نامزد کردم ۳ سال پیش ۱۵ روز بعد وسایلش دادم حالا حالا ها هرچی خواستگار برام میاد قسمت نمیشیم تا پایان خواستگاری میایند اما دیگه نمی آیند لطفا دعام کن هرچی زود مشکل ازدواجم حل بشه بتونم با پسر خوش اخلاق و خوبی ازدواج کنم

   2. مادر دلسوخته گفت:

    سلام من هم یک مادر هستم . دو تا پسر دارم ۳۵ و ۳۳ خیلی دوست دارن ازدواج کنن. لطفا برای ازدواجشون و برای خوشبختی و عاقبت بخیریشون دعا کنین. ممنون میشم. من هم برای سلامتی شما دعا می کنم.

   3. ناشناس گفت:

    برای منم دعا کنید🙏

   4. خدیجه گفت:

    سلام برای منم دعا کنید

   5. ناشنای گفت:

    التماس دعای فراوان 🙏

   6. ناشناس گفت:

    سلام انشاالله همه دختر و پسرهای مجرد همسران خوب و شایسته قسمتشان شود التماس دعا

  2. مرسل گفت:

   سلام مرسل هستم ۳۰ سالم است خواستگار ندارم لطفا برایم دعا کنید

  3. زهرا گفت:

   من برا همتون دعا میکنم الهی که خدا هرچی تو دلت هست خدا بهت بده

 31. آیسو گفت:

  سلام
  من دختر پاکدامن و مهربان و ظاهری زیبا دارم فوق لیسانس خیلی دوست دارم ازدواج کنم ولی الان ۴۰سالم شده و هنوز مجردم خواهش می کنم برای من هم دعا کنید زودتر ازدواج کنم از تنهایی خسته شدم خیلی

  1. فرشاد گفت:

   انشاالله که بختت باز میشه
   همینطور ما❤

  2. ناشناس گفت:

   سلام انشاالله ازدواج میکنید

  3. خلیل هستم ۴۳ دارم شغل آزاده هستم گفت:

   سلام انشاالله ازدواج میکنید من هم مجرد هستم قصد ازدواج داری

   1. حسینی گفت:

    سلام دختر خوب براتون سراغ دارم

 32. مهناز ۱۵ گفت:

  سلام دوستان ببخشید کدومتون جواب گرفتید ازین کار؟

 33. ناشناس گفت:

  سلام برای من هم دعا کنید

 34. ناشناس گفت:

  خدایا خودت کمک کن بهش برسم 😔من یه آقا پسر خیلی متشخصی رو دوس دارم ولی ایشون اصلا مطلع نیستن نمیتونمم ریسک کنم بهشون بگم میترسم دیدگاه بدی پیداکنن نسبت بهم 😔فقط از خدا میخوام مهرم رو بندازه تو دلش

  1. عشقم فقط کربلا گفت:

   فراموشش کن خدا بهت بهتر از اونو بده

  2. ناشناس گفت:

   نباید مستقیم بگی بلکه بهش محبت کن اگه آدم درستی باشه کم کم مهرت به دلش میشینه و خودش میاد اگه هم یکی دیگه رو بخواد نمیاد تو هم رهاش کن

 35. س گفت:

  هزینش خیلی زیاده رو چیز دیگه نمیشه نوست لطفا من خواستگار دارم همه چی اوکی ولی لحظه اخر همه چی خراب میشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   باتوجه به اینکه پوست اهو است و نگارش با دست انجام می شود قیمت اصلا بالایی ندارد میتوانید از لینک سوره احزاب روی پوست آهو قیمت و تصاویر آن را ببینید. اما همچنین در این مقاله ادعیه دیگری نیز توصیه شده است که احتیاج به خرید ندارد و میتوانید آن ها را بخوانید ان‌شاءالله نتیجه خواهید گرفت.

 36. فاطمه گفت:

  سلام تورو خدا واسه منم دعا کنید من ۳۲ سالمه از ۱۵سالگی خواستگار داشتم ولی از زمانی ک سن ازدواجم شروع شد هر کی میاد جلو به نحوی نمیشه خیلییییی خیلیییییی خسته شدم هر بار ک خبر ازدواج کسی رو میشنوم بیشتر از خودم بدم میاد اوضاع روحیم خیلی بده حتی انقدر بی انگیزه شدم ک جسمم هم داغون داره میشه تو رو خدا الان ک دارم اینا رو مینویسم دم اذان صبحه دلم خیلی شکسته دعا کنید اگه کسی در حقم کاری کرده یا مشکل دیگه ای هست ک نمیشه ازدواج کنم برطرف شه

  1. Bihamba گفت:

   عزیزم ایشالله به مراد دلت برسی اینجوری نگو دلت شکسته خدا بزرگه

   1. ذکیه گفت:

    برای من هم دعا کنید ۳۰ سالم شد خواستگار نیامد

  2. اهورا گفت:

   سلام قصد ازدواج داری با این شماره تماس بگیره [censored]

  3. سارا گفت:

   شاید طلسم یا بستگی دارین . مشاوره هم برای درمان افسردگی و منفی بافی برید حتما .
   الان از داخل حرم امام رضا مینویسم .انشالله مشکلتون حل بشه..

 37. فاطمه گفت:

  سلام خواهران عزیز التماس دعا. منم خواستگار خیلی دارم ولی تا الان به دلیل کیس مناسب نبودن و جور نشدن شرایطش پیش نیومده برام.
  دختری صاف و ساده و ابرومند هستم دوس دارم هر چ زودتر ازدواج کنم نمیدونم چرا این وصلت سر نمیگیره؟
  ولی در کل توکل کردم به خدا. همیشه سر نماز دعا میکنم همه ی دختر پسران خوشبخت بشن و همه به آرزو هاشون برسن…
  خواهش میکنم از همه ی خواهران گلم برای منم حتما دعا کنید.

  1. ناشناس گفت:

   انشاالله که هر چه زودتر مشکل تون حل شه

  2. امید گفت:

   سلام انشالا درست میشه خدا خودش بهتر میدونه چ وقتی موقعش

  3. ناشناس گفت:

   سلام چند ساله هستی منم برای پسر دختر ابرومند هستم

 38. ناشناس گفت:

  ان شاءالله به همین زودی ها به حق حضرت ابوالفضل(ع) و مادرش حضرت ام البنین (س)
  همه تون ازدواج کنید و بیایین پیغام ازدواج خودتون رو بگید 😊☺☺

  1. صدیقی گفت:

   بله انشاالله اونای که دوس دارن ازدواج کنن خدا خودش به حق علی (ع) مشکلشون رو حل بفرماید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام من ۴۳ ، قبلا خواستگار داشتم اما الان اصلا ندارم معلم هستم ،، خسته شدم از تنهایی می ترسم دیگه بخت ام باز نشه و یا بچه دار نشم ،، برای من هم تو رو خدا دعا کنید بخت ام باز بشه

 39. ناشناس گفت:

  سلام
  لطفا ب من هم دعا کنید به کسی که دوستش دارم و اون هم منو دوستم داره تو همین ماه برسم
  یه بنده خدایی هس میخواد جلو کارمون رو بگیره و با هر طلسمو چیزای بدردنخور
  ترو خدا دعا کنید
  ان شاءالله که همه جوونا خوشبخت بشن و اونایی که هنوز ازدواج نکرده ان به حق چهارده معصوم (ع)حاجت روا بشن😍

  1. زهرا گفت:

   خدا خوشبختت کنه الهی آمین

   1. مهسا گفت:

    بچه ها بخدا برای سحر بیدار بشید و نخوابید قبل اذان صبح ده دقیقه مانده به اذان بخت همتون باز میشه به شرطی که نماز بخونید

 40. Farhad گفت:

  سلام به دوستان لطفا دعا کنید که بخت من باز شه ۳۸ سال سنم هست تعریف از خود نباشه حلال خور خوش اخلاق و اهل زندگی هستم ولی هنوز قسمت نشده ازدواج کنم واقعا نمیدونم چرا

  1. نصرالا علی یاری گفت:

   سلام قصد ازدواج داری

 41. محبت گفت:

  سلام به همگی.ان شاالله به حق خوبان درگاه خدا موانع ازدواج از جلوی پای جوانان برداشته بشود و دختران و پسران به خوبی خوشی زندگی خوبی را در کنار هم آغاز کنند.
  چرا وقتی میگویید بخت ، فقط بخت دختران را در نظر می گیرید.باید بگویید بخت دختران و پسران.
  ان شاالله همگی خوشبخت و عاقبت به خیر باشید.هر کس هم مکر و حیله و نیت بدی نسبت به کسی داره و در اثر آن نیت بد گره در کار کسی می افتد، ان شاالله همه ی انرژی منفیها و بد نیتیها به خودش برگرده و از طرف مورد نظر خنثی بشود.
  عجله نکنید و آرام و صبور باشید.و با قلب مطمئن دعا کنید.خداوند بر همه چیز توانا است.هر کس با دل پاک دعا کند قطعا جواب خوبی را دریافت خواهد کرد.به دعا کردن ادامه دهید تا زمان مورد نظر خداوند فرا برسد.ان شاالله

  1. ناشناس گفت:

   انشاالله که این سوره احزاب جواب خواهد داد

 42. یکی گفت:

  ایشالله هر کس این متن رو میخونه خوش بخت شه

 43. نرگس گفت:

  سلام تو خدا واسه منم دعا کنید هیچ کس واسم کاری نمی کن من به خاطر این چیزها میرم کلاس تا خدا یه نگاهی کن واسم ولی خانوم های حسینه همشون واسم دعا میکن مخصوصا خودت قران خون روضه خون ها ولی من هنوزم خواستگاری واسم نیامد به خدا دوباره شکست عشقی هم خوردم به خدا حضرت فاطمه زهرا قسم خسته شدم 😔 😭 از تنهایی دلم میخواد ازدواج کنم ولی بختم بست تو بع حضرت فاطمه زهرا قسم دعام کنید همه کار کردم ولی نشد

  1. ناشناس گفت:

   سلام نرگس خانم چطور می توانم از طریق واتس اپ با شما در مورد ازدواج صحبت کنم

   1. بنده خدا گفت:

    سلام دوستان امیدوارم ک عمرتون مثل ماه و اندازه ماه درخشان و تا پایان عمرتون خوشی ها رو داشته باشین همراه عشقتون دوستان التماس دعام خاهش میکنم من رو هم دعا کنید 😢

  2. عاطی گفت:

   تورو خدا واسه منم دعا کنید / هیج خواستگاری ندارم

   1. عباس گفت:

    انشالله به حق فاطمه زهرا بهترین از اونی که فکر می کنی برات رقم بخوره

  3. فاطمه گفت:

   سلام میشه ادرس بدین بیام خواستگاری برای داداشم

   1. ناشناس گفت:

    ادرس بده منم مجردم بیام خواستگاریتون ۳۱سالمه

  4. ناردون گفت:

   سلام نرگس جان
   من تو سن بالا ازدواج کردم و سالها غصه خوردم. الان هم با مردی که سیزده سال از خودم بزرگتره زندگی میکنم. اما دوسش دارم.
   عزیزم اول از همه از خدا طلب استغفار کن.
   اگه دعای روز دوشنبه را با توجه به معانی اون بخونی میفهمی منظورم چیه.
   من شاید ۱۵سال انتظار کشیدم تا ازدواج کردم.
   این اواخر با خودم گفتم دلیل تجرد من خدا نیست، تقدیر نیست،،، بلکه اشتباهات خودم و خانواده ام هست. اشتباه از خودمون بوده.
   خیلی چیزا تو جلب نظر خانواده داماد مهمه.
   اداب و رفتار، گرم و گیرا بودن. اعتماد به نفس داشتن.
   استفاده از بهترین ظرف ها برای پذیرایی بهترین میوه
   داشتن رابطه خوب با همسایه ها. همسایه ها نقش مهمی دارن. به همه همسایه ها رابطه خوبی داشته باشین. حتی اگه ظاهری باشه.
   علی الخصوص اونهایی که یاوه گو ترن و از غیبت نمیترسن. یه ضرب المثل هست که میگه به دوستت نزدیک باش و به دشمنت نزدیکتر و یا به دشمن دو بار باید سلام کرد.
   شیک پوشی، اعتماد به نفس
   من یادمه خیلی ذکر لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین رو میخوندم و واقعا هم از زمانیکه قبول کردم که قصور از خودم و خانواده ام بوده و نباید طلبکار خدا باشم و ذکر یونسی را خوندم. خیلی همه چیز تغییر کرد.
   هر شب و هر لحظه هم که دلم میگرفت سوره یاسین رو به همراه ۱۳۵ مرتبه صلوات به خانوم حضرت زهرا هدیه میکردم
   ممکنه ادم تا بهار جوونیش هست بلند پروازانه فکر کرده باشه و خواستگاراش رو رد کرده باشه. دقیقا کاری که من و خواهرام کردیم
   ما فقط کارمند میخواستیم. اصلا هم نسبت به شغل ازاد نه دید خوبی داشتیم و نه شناختی داشتیم. در نهایت هم من و خواهرام همه شوهرامون شغل ازاد دارن.
   پس در کنار دعا یه بازنگری هم در خواسته و سلایق و اداب و رفتار و معیارهات داشته باش.
   الهی که بزودی ازدواج کنی و خوشبخت بشی. هم تو و هم همه دختر و پسرای مجرد.

   1. ناشناس گفت:

    الهی آمین منم مثل خودت شدم خیلی خیلی خواستگار داشتم اما نشد و پیر شدم هنوزم امیدوارم شاید خدا یه کاری کنه برام

   2. نرگس گفت:

    بله درست میگید متوجه شدم ممنونم ❤️ گفتید

 44. تنها گفت:

  من دوست دارم باعشق جانم ازدواج کنم ولی نمیشه

  1. یه خانمم گفت:

   من حوصله ندارم سوره ی احزاب بنویسم میشه بخونم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خواندن احزاب که قطعا مفید خواهد بود اما برای دعا برای ازدواج آمده است که باید نوشته شود آن هم بر پوست آهو و در منزل در ظرف درب بسته نگهداری شود. سوره احزاب نوشته شده روی پوست آهو را میتوانید از لینک داده شده تهیه بفرمایید.

 45. علی ❤ گفت:

  برای من دعا کنید ازدواج کنم سنمم زیاده

  1. حدیثه گفت:

   من میخواهم با عشقم ازدواج کنم لطفا یک دعا برایم بگوید
   ن

  2. شادی گفت:

   من براتون دختر خوب سراغ دارم شرایطتتون کامل بفرمایید [censored]

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لطفا از درج شماره تماس خودداری بفرمایید.

   2. M گفت:

    من خسته شدم از بس که مجرد و تنها بودم، عقد موقت کرده‌ بودم پسره دائم منو میزد و از پدر و مادرم و من دائم پول میخواست آبروی منو توی در و همسایه برده به خدا دلم میخواد خودمو بکشم برام‌ دعا کنید یه پسره خوب و آقا بیاد خواستگاریم

   3. امیر علی گفت:

    یک دختر از تهران خوش بر و رو زندگی کن برای آشنایی و ازدواج تماس بگیره ممنونم [censored]
    شرایطم خونه تهران منطقه ۱۳دارم ماشین دارم خونه کارم دارم

  3. ناشناس گفت:

   سلام علی اقا شما چند سالتونه؟

  4. بهار گفت:

   خودت انتخاب کن شما پسرا براتون اسون انتخاب کردن ما دخترا سختمون که هر کسیو داشته باشیم

 46. علی گفت:

  من می خوام ازدواج کنم خاستگارم دارم ولی نمیدونم چرا نمیشه

  1. امنه گفت:

   من دختری ۳۷ سالی هستم ۶ سال پیش عقد کردم ۲ سال بعد طلاق کرفتم بعد دیگه هیچ خواستگاری برام نیومد

 47. ناشناس گفت:

  سلام
  میشہ ساعات قمر در عقرب رو بگید لطفا مثلا فردا چھارشنبہ است بنویسم در کدام ساعات؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   قمر در عقرب حدود ۲ روز در ماه اتفاق می افتد برای مثال نزدیک روز قمر در عقرب روز ۸ دی ۱۴۰۰ شروع می شود و تا ۱۰ دی ادامه دارد. برای هر ماه متفاوت است.

 48. واسم دعا کنید همین الان لطفا گفت:

  باسلام و عرض ادب و اخترام خدمت همگی شما بزرگوارن لطفا اگه میشه واسم الان خیلی دعا کنید ممنون میشم واقعا محتاجم خواهش میکنم 😢
  لطفا تا پیاممو میخونید دعا کنید تو روخدا الان نیازه

  1. ناشناس گفت:

   الهی که بخت همه دختر پسرای گل باز بشه به حق این ایام عزیز فاطمیه

 49. تنها گفت:

  برا منم دعا کنید

 50. M گفت:

  برای ازدواج آسان پسر چی توصیه می کنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دعای حرز امام جواد برای ازدواج توصیه می‌شود.

   1. م گفت:

    ان شاءالله به حق پنج تن آل عبا علیهم السلام، همه دختران و پسران خوشبخت و عاقبت بخیر بشوند.

  2. ناشناس گفت:

   آن شاالله حتما براتون دعا میکنم

  3. ناشناس گفت:

   سوره طه

 51. f گفت:

  سلام چقدر طول میکشه اثر کنه و غیر خرید دعا چه کاردیگه ای باید انجام داد.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در حدیث زمانی مشخص نشده است فقط بیان شده که خواستگاران دختر مجرد زیاد می شود.
   به طور کلی دوری از گناهان و توکل در استجابت ادعیه بسیار مهم است و همچنین خواندن ادعیه دیگری در همین مقاله آورده شده که توصیه می شود اجرا بفرمایید.

   1. نسیم گفت:

    سلام من دختری هستم که سه ماه عقد بودم و شوهرم معتاد بود و طلاق گرفتم. من اهل دوست پسر نیستم و خیلی دلم میخواد خانواده تشکیل بدم خیلی تنهام دعا کنید. همه میگن مطلقه ولی من فقط سه ماه عقد بودم. چه دعایی بخونم بختم باز بشه. من عاشق بچه و خانواده هستم

 52. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید ایا دعای حرز را دعای احزاب را درون کوزه هردو رو نگهداری کنیم یا کار دیگه ای کنیم ما گرفتیم نمیدونیم الان چیکار کنیم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   سوره احزاب را درون ظرف درب بسته درون منزل قرار دهید. درمورد حرز نیز اگر از حرز منظورتان حرز امام جواد (ع) است آن را بایستی همراه خود داشته باشید.

 53. اللهم عجل لولیک الفرج 💚🙏🏻 گفت:

  سلام من میخوام ازدواج کنم اما هیچ خاستگاری ندارم میشه راهنمایی کنید 🙏التماس دعا با آرزوی عاقبت به خیری برای همه ی عزیزان

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ادعیه و راهکاری هایی درون همین مقاله بیان شده است. لطفا مطالعه بفرمایید.

   1. الی گفت:

    سلام از کجا میتونیم سوره احزاب را خریداری کنیم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    روی لینک سوره احزاب روی پوست آهو کلیک بفرمایید.

  2. سلام گفت:

   خواهر شاید باورتون نشه ولی من بشخصه اصلا سخت گیری نمیکنم. اصلا اصلا اصلا….
   ولی نمیدونم چرا هرکس اومد دیگه برنگشت.

   یک خواهش از همه پسر دار ها دارم اینکه وقتی میرین خواستگاری اگر جواب تون هم به هر دلیلی منفی بود خبر بدین ؛ خانواده دختر چشم انتظارن
   دوم اینکه سیرت براتون از صورت مهم تر باشه‌
   سوم اینکه پول براتون اهمیت نداشته باشه.
   شما اگر دختری را به خاطر پول با چهره تحقیر میکنید ببخشید ولی به خالق اون دارین توهین میکنید.
   چون هیچ کدام از ما هیچ چیزمون به خواست خودمون نبوده

   1. ناشناس گفت:

    خدایا بخت همی دختران را باز کن امین خدا بزرگه من برایتان دعا می کنم نه

 54. آذی گفت:

  چقدر ما ایرانی ها عقب مانده هستیم؟ مگر حضرت خدیجه نبود؟ مگه حضرت معصومه نبود، خجالت بکشین! آرزوتون ازدواجه؟ دلتون رو به خدا بدید و محکم ازخدا خیر وصلاحشو بخواین، همینکه نشده و نزاشته بدبخت شین شکر کنید ،من ۴۵ سالمه شاید بگید خیلی دیرشده ،تازه عقد ناموفقم داشتم ولی ازخدای خودم ناامید نیستم وخوشبختیم رو سپردم به خودش، رها کنید و توکل کنید، این اروپایی ها از ما موفق تر هستن، چون امیدشون به خدا بیشتره و هی حرص نمیزنن

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ضمن آرزوی خوشبختی برای شما و تمام جوانان باید خدمتتون عرض کنیم که آرزوی ازدواج سعادت بخش داشتن نه تنها تناقضی با فرامین الهی ندارد بلکه در راستای آن نیز هست.

  2. اللهم عجل لولیک الفرج 🙏💚 گفت:

   سلام علیکم من فکر نمیکنم که کسی که قصد ازدواج کرده باید خجالت بکشه ازدواج یه چیزیه که خداوند متعال در ما به وجود آورده پس این یعنی خوشبختی کسی که قصد ازدواج کرده نباید خجالت بکشه ان شاء الله عاقبت بخیر بشید

 55. نرگس گفت:

  ای کاش واسه منم بختم باز میشد

  1. من هستم گفت:

   این خانم ۴۵ ساله که به نظرش اروپاییا موفق ترن اگه دنبال شوهر نیست پس اینجا چه میکنه؟ بعدم همین سن بالاها که طلاق گرفتن و جیبشون پره، نمیذارن پسرا بیان ما مجردا رو بگیرن، همه جوره پسرای مجرد رو ساپوت میکنن. آمار ازدواجو آوردن پاییننننننننننننننننن

 56. کیان گفت:

  با سلام
  ایا برای نزدیکی با همسر خود و رابطه جنسی داشته باشیم باید دعای حرز را از بدن خودمون دور کنیم یا اشکال نداره یعنی باطل نمیشود

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا این مورد را از دفتر مرجع تقلید خود جویا شوید.

 57. شایانا گفت:

  با سلام….ببخشید سوال داشتم خدمتتون ..سوال اول
  من قبلا به جای دعای حرز امام جواد دعای حرز ابودجانه اشتباهی بهم داده بودن ولی نماز حرز امام جواد برام خوانده شد ایا الان دوباره دعای حرز امام جواد دوباره گرفتم آیا نیاز مجدد داره به خواندن نماز حرز …
  سوال دوم
  ایا دعای حرز موقع جنابت یا نجاست باید از بدن مون دورش کنیم یا اشکالی نداره یعنی باطل نمیشود

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر این دو مورد را از دفتر مرجع تقلید جویا شوید بسیار بهتر خواهد بود. اما در نظر داشته باشید که در هر صورت نبایستی به خود نجاست به حرز برسد.

  2. ناشناس گفت:

   توکل به خدایت کن کفایت میکند حتما

 58. زهرا گفت:

  سلام من با پوست اهو نوشته ام اما تو مرتبان شیشی گزشتم اشکال نداره

 59. شایان گفت:

  باسلام ….ببخشید سوال داشتم خدمتتون ..سوال اول
  من قبلا به جای دعای حرز امام جواد دعای حرز ابودجانه اشتباهی بهم داده بودن ولی نماز حرز امام جواد برام خوانده شد ایا الان دوباره دعای حرز امام جواد دوباره گرفتم آیا نیاز مجدد داره به خواندن نماز حرز …
  سوال دوم
  ایا دعای حرز موقع جنابت یا نجاست باید از بدن مون دورش کنیم یا اشکالی نداره یعنی باطل نمیشود

  1. فاطمه گفت:

   سلام خدمتتون من حرز امام جواد دارم موقع پریودی همراهم هست باطل نمیشه

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر چون در محفظه چرمی است و در روایت هم این مورد ذکر نشده اما باز هم حتما از مرجع تقلید خود بپرسید.

   2. ناشناس 2 گفت:

    سلام واحترام میخواستم بگم برای باطل شدن جادو چیکار کنیم. یه بنده خدایی لطف کرده روی پیراهن دعا نوشته برام گفتن توی کارم سحر و جادو هست گره محکم باید چیکار کنم برای خلاصی از سحر

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    دعای حرز امام جواد یا سنگ حدید هفت جلاله استفاده بفرمایید.

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    دعای حرز امام جواد یا سنگ حدید هفت جلاله استفاده بفرمایید. حرز امام جواد رو برای این مورد که فرمودید بیشتر توصیه میکنیم.

 60. کیان امین گفت:

  سلام ببخشید دعای حرز امام جواد کامل بگیریم لوله نقره ای هم واجب هسته بگیریم اگه نگیریم دعا ذکر نمیکنه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای حرز کبیر بله توصیه اکید است که لوله نقره مخصوص آن را هم بگیرید و حرز را درون لوله قرار دهید و کلا داخل بازوبند گذاشته و به بازو ببندید.

  2. مریم گفت:

   سلام
   من خیلی دوست دارم ازدواج کنم اما متاسفانه هرچی خواستگار برام میاد بدون هیچ حرف و چیزی خبری ازشون نمیشه . واقعا کلافه شدم. دوست دارم دعای احزاب رو بنویسم اما جایی سراغ ندارم که پوست آهو بفروشن😢نمیشه رو کاغذ معمولی نوشت؟ یعنی بی تأثیره؟😢😢

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    مطابق حدیث بایستی روی پوست آهو باشد. میتوانید از لینک سوره احزاب روی پوست آهو این دعای گشایش بخت را تهیه بفرمایید. و همچنین انواع دعا برای ازدواج در همین مقاله آمده است که میتوانید با خواندن آن ها نیز به نتیجه مطلوب به لطف خدا برسید.

   2. سینا ساتیانی گفت:

    دختری که قصد ازدواج دایم داره بشرطی از لحاظ اخلاقی و روحی روانی جسمی دارای سلامت کامل باشه معتاد نباشه و در خانواده آنها هم معتاد نداشته باشد و قصد ازدواج داشته باشد نه بعد ازدواج فوراً قهر کنه و مهری را اجرا بگذارد .اگه کسی هست . شرایط فوق دارد و قبول می کند جهت آشنایی بیشتر شما و خانواده های دو طرف با شماره ای گذاشتم تماس بگیرید با پیام بگذارید با آرزوی موفقیت و شادکامی برای شما عزیزان هموطن .

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    متاسفانه امکان درج شماره تماس نظردهندگان در نظرات وجود ندارد لطفا از قراردادن این دست نظرات خودداری نمایید.
    باتشکر

 61. Fm گفت:

  سلام وقت بخیر قیمت چقدر بعد من خواستگار دارم ولی نمیشه

 62. دل شکسته گفت:

  سلام تو رو خدا برام دعاکنید ۲۶ سالم ازدواج نکردم تمام دخترا تو فامیل با سن کم ازدواج کردن مادرم کلی دعا میخونه و خودم ولی کارساز نیست خسته شدم به خود خدا قسم. هر کی میاد گرم میان سرد میرن پشت سرشونم نگاه نمیکنن دیگه ناامید شدم

  1. ناشناس گفت:

   سلام میشه شماره بدید تا من براتون خواستگار بفرستم

  2. مطهره گفت:

   عزیزم شما ۲۶ سالت هست هنوز سنی نداری آروم باشه به موقعش یکی میاد که همراهت میشه و ازدواج می‌کنی خدا بزرگه دختر

  3. نرگس گفت:

   مال منم دعا کنید هیچ کس هم واسه ام کاری نمیکن منم ۱۸سالم همه کار کردم.

   1. ناشناس گفت:

    شما دیگع کوچیک هستین چرا اینهمه عجله

   2. امید گفت:

    سلام من پسر هستم دنبال یک دختر میگردم که با خدا باشه صاف ساده خودم ۲۸سالم و دستم به دهنم میرسه و هدفم اینه یکی بیارم تو زندگیم بشه چشم چراغ زندگیم شماره تماسم میزارم اگه خانومی دوست داشت آشنا بشیم پیام بده واتساپ نیت من خیره و از اون دسته پسرا نیستم تو کوچه خیابون دنبال کسی بگردم واسه همین اینجا دنبال سوره یس بودم که متوجه شدم موقعیت مناسبی شایدم خواست خداست [censored]

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    امکان انتشار اطلاعات شخصی افراد در سایت امکان پذیر نیست.

  4. بهار گفت:

   سلام منم ۳۰ سالمه به قول خودت همسن سالام دیگه بچهاشون میخوان ازدواج کنن هرکی میاد گرم گرم تا پای ازدواج بعد یجوری یا خراب میشه یا خودش میره برا منم دعا کنید
   انشالله خدا حاجتتو بده به همین زودی

   1. ناشناس گفت:

    شماره بده منم بیست هشت سالم ازدواج نکردم دنبال خانم خوبی هستم [censored]

  5. بهار گفت:

   با سلام دوستان تورا خدا برا منم دعا کنید قبلا عاشق یکی بودم اونم میگفت عاشقم تا گفتم بیا خواستگاری ول کرد رفت خیلی عذاب کشیدم بعدش ازدواج کرد شب روزم شده بود گریه نمیدونستم چیکار کنم که از فکر یه نامحرم که زن داره در بیام از خدا خواستم یه پسر بعد از چن سال بهم معرفی شد من ۳۲ سالم اون ۳۴ خیلی خوشش ازم اومد من همینطور خیلی خوشحال بودم بعد از چن سال به ارزوم رسیدم پسره خیلی خوشحال بود یه گناهی کردم پسره کلا رفت حالا میگه ازت متنفرم نمیخوامت خیلی گریه میکنم خیلی ناراحتم توبه کردم از خدا میخوام کمکم کنه لطفا شما بگید چیکار کنم که این یکی نره بیاد خواستگاریم

  6. ناشناس گفت:

   کاش میشد شمارتون داشته باشم یه دونه داداش دارم میخواد ازدواج کنه باهم آشنا میشدید خواهش میکنم اگر امکانش هست شماره ها هم درج شود اینجا خواهشا ما جوون ها احتیاج به ازدواج آرامش داریم ک تا اینجا اومدیم میدونم شاید بگید اینجا جای مطمعنی نباشه ولی من خوندم ک بعضی عاجزانه تقاضا میکنند

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    متاسفانه به علت امکان سوء استفاده شماره تماسی درج نمی‌شود.

 63. ناشناس گفت:

  سلام
  من فکر میکردم فقط من بختم بستست الان میبینم چقدر از دوستان با من همدردن انشاالله که هممون بختمون باز بشه دوستان ترجمه سوره فلق و ناس رو بخونین در مورد باطل کردن سحر وجادو عه

  1. ناشناس گفت:

   سلام دوستان من بختم بسته هست میخام بختم باز بش کسی جای داره ک کمتر پول بخره ترو خدا کمکم کنین

 64. زهرا ۴۴۸۳ گفت:

  سلام
  من سوره احزاب خودم نوشتم و اینکه خواستگار دارم و اینکه میان میبین و دیگه میرن پشت سرشون نگاه نمیکن باید چیکار کنم؟ کمکم کنید ممنون از همگی
  توکلتون به خدا باشه

  1. ناشناس گفت:

   من هم همینطورم

 65. ناشناس گفت:

  نمیشه روی برگه بی خط بنویسم

  1. شرف آنلاین گفت:

   طبق حدیث بایستی بر پوست آهو نوشته شود.

 66. ال گفت:

  سلام ساعت قمر در عقرب چه ساعاتی هستن؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   روزهای قمر در عقرب باید از تقویم های نجومی استخراج شود اما برای نمونه طبق تقویم اقای مصطفی گلپایگانی در شهریور ماه ۱۴۰۰ در روز ۱۹ شهریور از ساعت ۹:۴۳ تا ۲۱ شهریور ساعت ۱۲:۰۴ قمر در عقرب است و بقیه روزهای شهریور قمر در عقرب نیست.

   1. ناشناس گفت:

    ماها و روزها قمرو عقرب نیستن؟

  2. ناشناس گفت:

   تو اینترنت بزن

  3. tanha گفت:

   توکلت بخدا باشه

 67. ناشناس گفت:

  اگر دعایی را با یقین کامل بخونی و اصلا با زبان خودت با خدا حرف بزنی به شرطی که به فرمایش امام صادق جوری دعا کنید که انگار مطمئن هستید جواب خواسته شما در خانتان هست مطمئن باشید برآورده میشه . خدا تنها پادشاهی است که با ساده ترین کلمات میتوان با او صحبت کرد و دست پر برگشت

 68. الی گفت:

  سلام
  برای خواهرام خواهشا دعا کنین بختشون باز بشه سنشون خیلی خیلی بالا رفته .
  تورو به خدا براشون دعا کنین.
  دیگه نمیدونیم چکار کنیم.
  خدا حرف مارو نمیشنوه لااقل شما برامون دعا کنین

  1. نرگس گفت:

   انشالله به زودی بختشون باز بشه

  2. بنده خدا از مشهد گفت:

   من هر جا که می رفتم می گفتن میدهیم برا چه خانه و ماشین داشته باشی؟ توقع دخترها خیلی بالا رفته زمان قدیم اینجوری که نبود بخت غیر بخت نبود با مرد سالم گیرش می امد ازدواج میکردن

  3. ناشناس گفت:

   انشاالله به امید خدا بخت تمام دختران باز میشه هم ما هم خواهران گل شما 🌹🌹

   1. ناشناس گفت:

    دعا کنید بخت منم باز شه حیلی نگرانم

   2. ناشناس گفت:

    تو رو خدا برا داداش من هم دعا کنید

  4. .. گفت:

   ….. تنها امیدتون به خدا باشه و به خواهرات بگو توبه کنن و نماز بخونن و ایمانشون و قوی کنن (این کارو باید از ته ته قلب انجام داد) اونوقت شاید بختشون باز شد

  5. ناشناس گفت:

   انشالله باز میشه فقط بیشتر خانمها دنبال مال و ثروت هستن موندن دست خانواده مگه چن سالشون هستش؟؟؟؟

   1. ناشناس گفت:

    سلام سوره یس / حدیث کسا / یستشیر / احزاب / نیت کنند چهل روز بخوانند
    روزی یک مرتبه حدیث کسا / روزی یک مرتبه یس / روزی یک مرتبه یستشیر / روزی مرتبه احزاب تا چهل روز بشه

  6. زینب گفت:

   ایشالا بحق حضرت فاطمه زودتر بختشون باز شه

  7. ناشناس گفت:

   سلام خدمت همه دوستان
   سرنوشت و تقدیر دست خداست ، نه اینکه سحر و جادو نیست ، هست اما وقتی خودمان رو وصل کنیم به خدا و از خودش رحمت بخواهیم حتما اجابت میشه شک نکنین، مخصوصا نماز شب قنوت نماز وتر
   دعا اجابت میشه حتما امتحان کنید هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست قرآن را با معنا تلاوت کنید

 69. سمیه گفت:

  سلام حالا پوست آهو کجا بیاریم . تمام مطالب خوندم دوستان ازدواج امری مقدس ، ولی با همین خواندن قرآن و دعا و توسل به ائمه اطهار ع انشالله نتیجه خواهد داد ، البته بنظرم پا در میونی کردن و اگر پسر دختری رو دوست داره عنوان کن و یا برعکس دختر هم همین طور نتیجه خواهد داد ، اینقدر دنبال پوست آهو نگردیم اخلاق و رفتار و تلاش ، این بدونید ازدواجم مثل هر کاری دیگه تلاش می خواد/

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   کاملا درست میفرمایید اما در کنار تلاش و اخلاق و رفتار زوجین و خانواده ها عمل کردن به توصیه ها و ادعیه معصومین از جمله همین سوره احزاب روی پوست آهو میتواند موثر باشد.

   1. سحر گفت:

    روی برگه آ۴هم میشه داخل ظرف سفالی آب ندیده

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    این سوره مبارکه مطابق حدیث بایستی روی پوست آهو باشد.

   3. بارانا گفت:

    سلام دعا برای خواهرم که بختش باز شه میخامم

 70. :)) گفت:

  سلام
  متشکر از توضیحات و پاسخگویی
  سوالم اینکه حتما باید روی پست آهو باشه ؟
  میشه روی کاغذ معمولی نوشتش ؟
  و اینکه بزرگوار لطفا کنید بهترین روز و ساعت ها رو در ماه های اخیر اعلام کنید

  ممنون از شما
  به امید عاقبت بخیری همه جوونا 😍❤💚

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   این سوره احزاب مطابق حدیث باید روی پوست آهو باشد ولی به هرحال به جز این راهکار، دعاهای دیگری نیز توسط معصومین معرفی شده که در همین مطلب میتوانید مشاهده بفرمایید و آن ها را اجرا بفرمایید که احتیاجی به پوست آهو ندارند و به امید خدا که موثر خواهند بود.
   برای نوشتن فقط بایستی در ساعاتی بنویسید که قمر در عقرب نباشد. یک جستجوی ساده در اینترنت بفرمایید روزهای قمر در عقرب رو مشاهده خواهید کرد.

   1. ناشناس گفت:

    باسلام،،،خدمت شما ممنون میشم اگه جواب بنده رو بدین،،بنده یه پوست آهو خوشکل دارم تازه نرم و آماده،،،،فقط اون موهای پوست آهو رو صاف کنیم، بعدش اینکه چه سوره ای یا دعای روی پوست آهو بنویسی برای پول دار شدن و عزیز شدن و یه سوره ای که هیچ کس نگاه چپ بهت نکن و خلاصه یه چیز کلی که تو قوم خویش و همه جا،،کسی حرف و اسیبی بهت نرسونه،،،،و البته خانم بنده نماز خوان و قران هست و همه چیز شرعی رو رعایت میکنه و حتی شبها تا صبح فقط عبادت و نماز شب میخونه و حزر امام جواد روی کاغذ برام نوشته و توی چرم و بازوبندم هست فقط دیگه چه چیزی بنویسم روی پوست آهو ممنونم متشکر

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بایستی پوست را دباغی نمایید تا قابل نوشتن شود سپس دعای حرز امام جواد (ع) (دعای کبیر) را در ساعات سعد با جوهر مسلمانی و توسط فردی با پاکی و خلوص نیت بنویسید سپس یک لوله نقره که روی آن دعای خاص حرز نوشته شده است را تهیه کنید و پوست اهو را درون آن قرار دهید و سپس نماز حرز امام جواد (ع) را بخوانید و آن را به بازو ببندید که برای بسیاری از مواردی که گفتید به لطف خدا موثر خواهد بود.

  2. ناشناس گفت:

   سلام گلم من یه مادرم و برای دختر و پسرم روی کاغذ نوشتم و در کوزه آب ندیده گذاشتم و درشو با پارچه سبز بستم و البته چهل شب هم واسه هر کدومشون نماز شب بدون وقفه خوندم و خدا رو شکر حاجت گرفتم و از امشب نماز شب شروع کردم به یاری خدا برای فرزند آخرم انشالله خدا رو به پنج تن ال عبا قسم میدم همه دختر و پسرا خوشبخت و عاقبت بخیر بشن انشالله
   دعای فرج زیاد بخونید تا خداوند در کارتون فرج برسونه انشالله

   1. خانم گفت:

    احسنت واقعا حق مادریت بجا آوردی

 71. Bahar گفت:

  بعد از باز شدن بخت و ازدواج دعا را باید چکار کرد .اگر دعا همراهم باشه اشکالی پیش میاد ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مشکلی ندارد ولی ضرورتی هم نیست همراه شما باشد.

 72. زهرا گفت:

  سلام برای من خواستگار میاد و اینکه میبین و میرن و دیگه پشت سرشون نگاه نمیکن باید جیکار کنم؟

  1. ناشناس گفت:

   به خودت برس

   1. شراره گفت:

    ادم به خودشم میرسه ، ربط نداره ، گاهی نمیشه که نمیشه ، یه قولی گرم میان سرد میرن ، اما به نظر من خدا یه وقتهای یه کسایی رو از ما میگیره ، میخواد اونی رو که ما لایقش هستیم رو نصیبمون کنه ،یه وقتی های یه نشدن های به نفع ماست اما خودمون خبر نداریم ، فقط توکل

   2. ناهید گفت:

    چه مختصر

 73. ناشناس گفت:

  سلام اگه پوست اهو رو تنها بخواهیم میفرستین هزینش چقدره

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله امکانش هست. لطفا با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

 74. علی ق گفت:

  با سلام و تشکر از سایت خوبتون
  برای پسرانی که گره تو کار ازدواجشون افتاده و از دختران بی هیچ دلیلی جواب منفی میشنوند، چه توصیه و دعایی پیشنهاد میدین که در حد سوره احزاب بر پوست آهو قوی باشه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ادعیه و نماز هایی برای ازدواج پسران مجرد در منابع آمده است جستجوی مختصری بفرمایید به نتیجه میرسید اما دعای مخصوصی مشابه احزاب روی پوست آهو که مستقیما برای پسر باشد مشاهده نکردیم. دعای حرز امام جواد نیز به تجربه گفته می شود که در این امر ازدواج موثر است.

   1. hadis گفت:

    سلام
    من یکی از دوستام پیش ی دعا نویس رفته بود راجب من پرسیده بود گفتن بختش بستس .. من ب این چیزا اعتقاد ندارم میشه راهنمایی کنین!؟؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    توصیه میشه برای دفع سحر از دعای حرز امام جواد علیه السلام استفاده بفرمایید.

  2. ناشناس گفت:

   با سلام من چطور میتونم‌ سفارش بدم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    هم میتوانید به صورت آنلاین با کلیک روی لینک خرید سوره احزاب روی پوست آهو خرید نمایید هم اگر با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید ثبت سفارش انجام خواهد شد.

 75. f.r.1993 گفت:

  تشکر از این مقاله خوبتون. آیا این ذکر سوره احزاب که در این مقاله فرمودید دعای صددرصد تضمینی برای ازدواج هست؟ چون موارد زیادی رو مشاهده کردم. دعا و روایت و نماز و این ها زیاد هست اما من دنبال چیزی هستم که دعای صددرصد تضمینی برای ازدواج باشه و حتما جواب بده و موثر باشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   قطعا نمی‌توان دعای صددرصد تضمینی برای ازدواج معرفی نمود، مستجاب شدن حاجات منوط به عوامل دیگری هم هست که خواست خدا در صدر آن است اما انواع دعا برای ازدواج که از منابع معتبر نقل شده‌اند مانند همین سوره احزاب روی پوست آهو که از طریق معصومین معرفی شده‌اند جزو معتبرین ادعیه هستند و ان‌شاءالله که موثر افتند چیزی که به تجربه هم شاهد آن بوده‌ایم.

 76. ناشناس گفت:

  تو رو خدا منم دعا کنید انگار بخت منم سحر کردند که هرچه میخواد بشه …نمیشه

  1. من گفت:

   نگران نباش عزیز، در موقع مناسب جوری برات درست میشه که خودتم فکر نمیکردی

 77. ناشناس گفت:

  سلام، میشه سوره احزاب را در دو جمعه متوالی نوشت؟ من ۳۶ آیه اش را عصر جمعه گذشته نوشتم ولی داخل ظرف نذاشتم و بقیه را هم گذاشتم عصر جمعه ۱ مرداد بنویسم. اگه این کار تاثیر نداشته باشد همین جمعه صبح از اول شروع به نوشتن بکنم و نصف دیگه آن را عصر تموم کنم اشکال نداره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مهم این است که بر پوست اهو باشد و در ساعات قمر در عقرب نیز نوشته نشود الزامی نیست حتما جمعه بنویسید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام یعنی باید حتما رو پوست اهو نوشته بشه رو کاغذ بنویسم چطوره؟

   2. کیمیا گفت:

    حتما باید رو پوست آهو باشه ؟ نمیشه رو همین کاغذ های معمولی باشه ، چون یکی مث من واقعا سختمه برا هزینه ، و بارها این کار رو انجام دادم و جوابی نگرفتم البته نه حرز بوده ،بخت گشاه و هزینه بالا دادم

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    این سوره احزاب مطابق حدیث باید روی پوست آهو باشد و هزینه چندان زیادی هم ندارد ولی به هرحال به جز این راهکار، دعاهای دیگری نیز توسط معصومین معرفی شده که در همین مطلب میتوانید مشاهده بفرمایید و آن ها را اجرا بفرمایید که هزینه ای هم ندارد به امید خدا که موثر خواهد بود.

   4. ناشناس گفت:

    ببخشید پوست آهو از کجا بیاریم ؟!

   5. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    سوره احزاب روی پوست آهو موجود است. به لینک داده شده مراجعه بفرمایید.

 78. احمدی گفت:

  سلام من چهل روز پیش سوره احزاب روازشرف آنلاین تهیه کردم وختم چهل روزه هم برداشتم ولی هنوز جواب نگرفتم و سوره احزاب رو تو یه کوزه سفالی کوچک گذاشتم ولی درب نداره امکان داره مال این باشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مطابق آنچه در روایت آمده ظرف بایستی درب بسته باشد. موارد زیادی از این سوره نتیجه گرفته اند که تعداد کمی از آن ها در همین مقاله نظراتشان را بیان کرده‌اند ان شاء الله شنا هم که نتیجه خواهید گرفت.

   1. مینو گفت:

    سلام ختم ۴۱ روزه طه درسته برای افزایش خواستگار؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    لطفا منبع آن را بفرمایید تا بررسی کنیم.

 79. f گفت:

  سلام برام دعا کنید تو رو خدا التماس دعا

 80. ناشناس گفت:

  عزیزان به نظر من این سوره مبارکه رو هم اگه با دلی صاف و نیتی پاک … هر روز قرایت کنین اثر داره …در زمانهای قدیم کاغذ وجود نداشت به اون دلیل گفتن پوست آهو ….. عمیق فکر کنین …مطلب آیه های خداست که بردل جاری بشه …. چه پوست آهویی اینها همه بهانه ای است برای سو استفاده مال ….امام صادق اگه الان بود چون کاغذ هست میفرمودن روی کاغذ بنویسین …..حتی شاید میفرمودن توی گوشیهاتون که برنامه قران نصب کردین از روی اون هر روز بخونین …. اینها میخوان از این طریق پول در بیارن …مواظب ذهنتان باشین

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دوست عزیز! اگر صرفا خواندن کافی بود حضرت نوشتن را امر نمیکردند (هرچند که خواندن هم امری مفید می باشد) شما بر چه اساس میفرمایید که صرفا خواندن کافی است؟ از مرجع یا منبع معتبری شنیده اید یا نظر شخصی شما است؟ اکر نظر شخصی شما است براساس چه مطالعاتی به این نتیجه رسیده اید؟

   در ضمن کاغذ از سال ۱۵۰ میلادی یعنی قبل از ظهور اسلام اختراع شده است! همچنین نوشتن بر برگ و پوست دختان و کتیبه های گلی و سنگی رواج داشته است بنابراین حتما ضرورتی داشته است که حضرت فرموده اند بر پوست آهو باشد. اگر ضرورت نداشت امر میفرمودند که بر کاغذ، برگ درختان و یا حتی بر پوست حیوانات اهلی و فراوانتر مثل بز و گوسفند نوشته شود پس حتما این که فرموده اند بر پوست آهو باشد ضرورت داشته است.

   دوست عزیز شما که حرف از نیت صاف و دل پاک میزنید نباید اینطور بدبینانه به بقیه نگاه کنید. این محصول براساس درخواست شدید مشتریان در سال های قبل تهیه شده است و کاملا براساس روایت و با اداب می باشد و هیچ گونه اجباری هم برای خرید به کسی تحمیل نشده است حتی خود مجموعه راهکارهای مشابه را که احتیاج به خرید و هزینه کردن ندارد در همین مقاله گرداوری کرده است تا هرکسی تمایل به هزینه کردن ندارد از این روش ها استفاده نماید (همین مقاله را مطالعه بفرمایید) بنابراین درست نیست که میفرمایید برای سواستفاده مال است!

 81. منتظرالمهدی گفت:

  میشه روی کاغذ نوشت به علت نداشتن هزینه ی خرید پوست آهو؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   میتوانید از ادعیه و سوره های دیگری که در همین مقاله گفته شده است استفاده بفرمایید که احتیاجی به پوست اهو هم ندارند ولی این سوره احزاب طبق حدیث باید بر پوست اهو باشد.

 82. ناشناس گفت:

  سلام چند است قیمت اش

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا به لینک سوره احزاب برای بخت گشایی مراجعه بفرمایید

  2. م گفت:

   آیا خودم میتوانم سوره احزاب راروی کاغذ بنویسم

 83. امیدبخدا گفت:

  باید حتما روی پوست آهو نوشت ما که نداریم و هم هزینه ان را نداریم اشکالی ندارد روی ورقه نوشت

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   این دعای بخت گشایی طبق حدیث بایستی بر پوست اهو نوشته شود ولی ادعیه دیگری نیز وجود دارند که بایستی خوانده شوند یا به اشکال دیگر استفاده شوند که میتوانید از آن ها استفاده نمایید. همچنین درصورتی که فعلا این مقدار هزینه را ندارید با ارتباط با بابخش پشتیبانی برای خرید سوره احزاب روی پوست آهو تخفیف بیشتری برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

  2. فاطمه.د گفت:

   سلام.
   یک هفته تمام غروب ها در یک ساعت مشخص اول دعای معراج رو بخوانید وبعد ۳۶۰مرتبه یا رئوف ویا رحیم بگید.
   خیلی مجرب هستش

 84. مرجان گفت:

  من قبول ندارم پوست آهو یکبار بنویسید و ۴۰ روز بخوانید خیلی نتیجه میدا

 85. رازی گفت:

  چه تضمینی وجود داره که حتما نتیجه بگیریم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   این کار براساس حدیث معصومین انجام شده است و ان شاء الله که تاثیر گذار خواهد بود اما تضمینی وجود ندارد و خواست و اراده خدا ضرورت دارد بر اجرا شدن امور دارد.

  2. زهرا گفت:

   خب من الان دختر عمم خواستگار داره هم سن همیم ولی من ندارم نمیدومم برا چی حس میکنم بختم بسته هست

   1. عاطی گفت:

    تورو خدا واسه منم دعا کنید کم کم دیگه دارم رنج میکشم / خیلی احساس بی کسی میکنم / تنهام / هیچ خواستگاری ندارم / // از بس دارم غصه میخورم همه اقوام و دوستام خواستگار این و من ندارم
    شب و روز ندارم از بس رنج میکشم

  3. زهرا گفت:

   من الان تمام رفیقام ازدواج کردن ولی من هنوز ازدواج نکردم میترسم بختم بسته باشه

 86. آرام گفت:

  سلام من هر چقدر اینترنت سرچ میکنم متن سوره احزاب جهت بخت گشایی نمیاد میشه متنو بهم بدین. ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متن سوره احزاب در قرآن موجود است.

 87. رازی گفت:

  سلام من واریز کردم کی سفارش بدستم میرسه ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید یا شماره سفارش را بفرمایید تا بررسی شود. به طور کلی پس از ثبت سفارش و واریز هزینه، ارسال بین ۲ تا ۴ روز کاری زمان می برد.

  2. ناشناس گفت:

   سلام رسید دستت جواب گرفتی یا ن

 88. فاطی گفت:

  حرز امام جواد چقد موثر است برای ازدواج؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه میکنیم از سوره احزاب روی پوست آهو برای ازدواج دختران مجرد استفاده نمایید. برای اطلاعات بیشتر به لینک دعای بخت گشایی مراجعه بفرمایید.

 89. بنده خدا گفت:

  پوست اهو از کجا بیاریم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر خود مایل به نوشتن هستید پوست اهو قابل تهیه است. در کدام شهر تشریف دارید؟
   اگر هم مایل به خرید سوره احزاب نوشته شده روی پوست آهو هستید به لینک سوره احزاب روی پوست اهو مراجعه بفرمایید.

 90. ناشناس گفت:

  پوست اهو از کجا بیاریم….

 91. سارا گفت:

  سلام . من پدرم اجازه ازدواج نمیده بهم . آیا دعوایی برلی رضایت پدر مادر هست ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حتما صلاحی مد نظر والدین است اما بهتر است از بزرگان برای جلب رضایت پدر و مادر استفاده نمایید.

 92. ناشناس گفت:

  الان چی کار کنم ادامه بدم یا ن

 93. Z گفت:

  سلام من سوره احزاب رو نوشتم و هر روز میخونمش ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بایستی مطابق آنچه در حدیث آمده عمل بفرمایید. نوشتن روی کاغذ درست نیست هرچند که میتواند بی تاثیر نباشد.

   1. F گفت:

    سلام ببخشید من سوره احزاب را نوشتم توی قوتی گذاشتم ولی نتیجه ای نگرفتم چکار کنم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    روی پوست آهو نوشتید؟

 94. ل گفت:

  سلام . ببخشید سوره الاحزاب بایستی رو پوست آهو نوشته شود درون در بسته ای قرار بگیره در کدام مقاله و در صفحه چند و جلده چند گفته شده ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   دوست گرامی اگر همین مقاله را درست مطالعه میفرمودید منبع را مشاهده میکردید. (تفسیرالبرهان، ج۴، ص۴۰۷)

 95. الهه گفت:

  درساعت قمر در عقرب یعنی چطور من نمیفهمم میشه توضیح بدین؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   قمر در عقرب یک حالت نجومی است که در بعضی روزها در طول ماه اتفاق می افتد. در تقویم های نجومی میتوانید این روزهای خاص را مشاهده بفرمایید.

  2. ناشناس گفت:

   ازاوتون خواهش میکنم سوره احزاب و توی برگه ننویسید عواقب خیییلی بدی داره

  3. شقایق گفت:

   به نظر من خواهرا این روزا پسر سالم وخوب پیدا نمیشه که ما دخترا بریم ازدواج کنیم باهاشون من یکی که نتونستم تو این دوره زمونه پسر خوب و با ایمان به خدا پیدا کنم همه معتاد و خیانتکارن اگه شما کسی سراغ دارین بگین من دختریم فقط یه آدم سالم از همه لحاظ باشه و بتونه حتی المکان نون حلال در بیاره می خوام ۴۰ سالمه آیا واقعا هستند همچین پسرایی هنوز

 96. رقیه گفت:

  سلام ظرفی که برای سوره احزاب آستفاده میکنیم حتما باید نو و آب نخورده باشه و کجا ی خانه نگه داریم و اگر ظرف شیشهای باشه رنکی باشه یا شفاف

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   صرفا یک ظرف در بسته باشد کافیست و در گوشه ای از خانه قرار دهید. جزئیاتی که فرمودید مهم نیستند.

   1. زمانی گفت:

    خدایا من روی بسوی بزرگی و نور نعمتهایت آورده ام که مرا با این همه شکست زندگی دریابی و دنبال پناهگاهی قدرتمند و پر از نور و عزت و پراز نعمت خدایی روی اورده ام که مرا شفاعت دهی که من شکر گذار نعمتهایت باشم انشاالله و تعالی

 97. مهدی گفت:

  روی کاغذ تاثیر نداره؟

 98. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید
  کاغذ خط دار باشه یا بدون خط و اینکه شیشه درش بسته باشه یا باز

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   نوشتن طبق حدیث باید بر پوست آهو باشد. ظرف هم توصیه شده در بسته باشد.

  2. ناشناس گفت:

   داخل کوزه یا ظرف شیشه ای در بسته ولی تاجایی که من دیدم کوزه ها در ندارند

 99. M گفت:

  سلام در چ ساعتی باید بنویسیم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ساعتی خاصی ندارد اما در ساعات قمر در عقرب نوشته نشود.

 100. ناشناس گفت:

  سلام من از اینکه دختر خوب و با حجب و حیایی بودم و قصدم و نیتم ازدواج بود که طرف از من خوشش اومد و بعد از مدتی اومد بهم گفت زشتی به من گفت قصد ازدواج با تو رو ندارم چون زشتی و من میخوام به اون بگم که خودت از همه زشتری و اما نیت خودم راستگو و با ایمان و با خدایی بودم که بهش ایمان داشتم و باطن پاکی داشتم و قیافه خودم زیبایی و خوب بود و خودم به ازدواج فکر میکردم بهش که به لطف الله با تهیه کردن سوره الاحزاب بتوانم ازدواج کنم و به آرامش برسم

 101. خودشائی گفت:

  سلام میتواند بخرد یا خود فرد باید بنویسد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   هر دو روش درست است.

 102. ناشناس گفت:

  با سلام دختر که میخواد ازدواج بکنه سوره الاحزاب را تهیه کنه به خواست خدا میره شوهر میکنه که از روایت ائمه و حضرت محمد پیامبر و حضرت امام صادق توصیه شده در قرآن هر چی قسمت باشه همان میشه
  خداوند از همه چیز آگاه است فقط خدا می داند و بس

 103. راهله گفت:

  آره روی کاغذ هم جواب میده

 104. ل گفت:

  من هم سوره الاحزاب را روی پاره ای برگه مینویسم که ان شاء الله به کمک خداوند به من جواب میده و بختم باز بشه به لطف خداوند ان شاء الله جوابشو میگیرم و ازدواج کنم برم سر خونه زندگیم

 105. ناشناس گفت:

  خودت نوشتی عزیزم همشو باهم یا تیکه تیکه در طول روز؟

  1. ناشناس گفت:

   نمازها سروقت بخونید سر سال جوابشو بگیرید ولی اول وقت تحت هر شرایطی منظورم خودتونو توجیح نکنید عقب نندازید

 106. atefeh7 گفت:

  چه ساعتی باید نوشت؟

 107. محمد گفت:

  سلام آیا این سوره برای پسران هم جواب می دهد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   خیر مربوط به بخت گشایی دختران است.

   1. نسیم گفت:

    سلام من سنم رفته بالا، دریغ از یک خواستگار، از هیچ لحاظ بد نیستم مشکلی ندارم بختمم بسته نیست اما هیچ کسی منو نمیبینه. چکار کنم. کم‌کم کنید

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در کنار مسائل دیگر (که میفرمایید خوشبختانه مشکلی هم ندارید) استفاده از ادعیه و راهکارهای معصومین توصیه می شود که تعدادی از مهمترین آن ها در همین مطلب این صفحه موجود است. مطالعه و عمل بفرمایید ان‌شاءالله که حل خواهد شد.

  2. ناشناس گفت:

   خیلی برام جالب بود پسرا دنبال زن و دخترا دنبال مرد خوبن خدا کمک همتون کنه براتون دعا میکنم

 108. احمدی گفت:

  سلام ببخشید سوره احزاب که روی پوست اهو هستش با جای نقره ای ارسال میکنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر، سوره احزاب به جا نقره ای احتیاج ندارد. فقط درون یک ظرف در بسته در منزل نگهداری شود کافیست.

 109. ل گفت:

  من خیلی وقت هست که سوره طه برای ازدواجم امتحان کردم ان شاء الله بختم باز بشه از طرف خداوند

  1. ناشناس گفت:

   اگر سوره احزاب رو روی کاغذ بنویسم مشکلی که نداره

 110. مریم گفت:

  دوستانی که اومدن پرسیدند حتما باید روی پوست اهو باشه نمیدونن چه جوابی میگیرن خوب اینجا با همین پوست اهو که کمیاب دارن کاسبی میکنن

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   دوست عزیز آنچه مطرح شده کاملا مطابق با اصل روایت است و درصورتی که تاکید بر پوست آهو نبود به مشتریان عزیز این توصیه نمیشد برای مثال دعای شرف الشمس ضرورتی ندارد که بر عقیق زرد حکاکی شود بنابراین در پاسخ به سوال دوستان در سایت همواره بیان شده که بر کاغذ یا پارچه زرد هم میتوانند دعای شرف الشمس را داشته باشند و لازم نیست حتما هزینه برای خرید عقیق زرد کنند. آنچه مهم است رعایت آداب گفته شده در منابع و احادیث است نه به زعم شما کاسبی! همچنین ادعیه و سوره های دیگری نیز در همین مقاله معرفی شده که احتیاجی به پوست اهو ندارد و عزیزان می‌توانند بدون هزینه خرید پوست آهو از آن استفاده بفرمایند.

 111. ناشناس گفت:

  یعنی روی برگه کاغذ جواب نمیده بعد این پوست آهو که شما ارائه میدهید جواب دهی صد در صد هست؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در روایت تاکید بر پوست آهو است و ان شاء الله که تاثیرگذار خواهد بود.

  2. ناشناس گفت:

   سلام بر همه عزیزانی که پیام گذاشتید که برای ازدواجم دعا کنید خدمت شما عارضم اگه واقعا اهل ازدواج هستید و می‌خواهید ازدواج کنید اولاً این روزها زندگی سخت شده و همه می دانیم که هیچ جوانی نمی تواند امروزه با هم خانه هم ماشین و هم پول کافی داشته باشد ، اما ازدواج اولش تصمیم یه نفره هستش بعد میشه دو نفره یعنی زندگی باید دختر و پسر دو دستی با هم مشکلات را حل کنند به همدیگر اعتماد کنند و به خدا توکل کنند صبر تحمل همکاری وفاداری لازمه زندگی هستش و انتظار می‌ره که خانم ها امروزه سنگ صبور مردها باشند تو روستا زندگی می کنیم خیلی روستای قشنگی هست مثل روستای تو فیلم ها اما با مردمانی صاف و ساده و صادق همه دوست هم همه خانه‌های نو ساز با استانداردهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فیلم از تو خانه‌ها بگیری میگن شهر ه و روستا نیست همه مد روز هستند تلویزیون ۴کی ماشین لباسشویی یخچال ساید بای ساید جارو برقی و فرش و مبلمان کوچه و خیابان ها همه آسفالت دامداری در داخل روستا ممنوعه و بیرون از روستا به فاصله چند کیلومتری جا دارند توسط امور عشایری برایشان درست شده واقعا زن ها همه بیکار و تا لنگ ظهر می‌خوابند اثری از کار روستایی نیست برای خانم ها فقط و فقط کارشان آشپزی و کار تو خانه هست از بس کار نمی کنند همه اضافه وزن دارند روستا ما خیلی زیباست باور بفرمایید یه مینی سیتی هست واسه خودش با این تفاسیر میخام بگم تضمینی اگر کسی از خانواده ای مذهبی و سالم از لحاظ اخلاقی باشد و قصد ازدواج دایم داشته باشد پسر جوان و مجرد سالم زیاد داریم تضمینی از لحاظ اخلاقی و روحی روانی جسمی و خانواده بشرطی که دختره شرایطی که عرض کردم داشته باشد جوانانی داریم که تا آخر عمر با شما باشند وفادار و صادق و خانواده دوست هر که مایل هست اعلام آمادگی کنه من برای آشنایی بیشتر شما و خانواده شما در خدمتم .بنده کارمند رسمی یکی از ادارات دولتی هستم و عندالله قصدم رضای خدا و برآورده شدن آرزوی شما بزرگوارانی هست که پیام دادین .آرزوی سلامتی و تندرستی و خوشبختی برای شما عزیزان هموطن را دارم .

   1. ناشناس گفت:

    لطفا برا منم دعا کنید. ۲۵ سالمه خواستگار زیاد دارم اما هیچ کدوم باب میلم نیست. لطفا برام دعای ویژه کنید…خیلی متشکر

   2. ناشناس گفت:

    سلام بنده مورد خوبی رو برای ازدواج سراغ دارم

 112. آرزو گفت:

  سلام توی ظرف شیشه ای درب بسته هم گفته شده بزاریم یا کوزه ای میخواستم بدونم فرقی ندارد تو کدوم بزاریم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ظرف درب بسته بایستی باشد و جنس آن مهم نیست.

 113. Z گفت:

  اگر پوست اهو در دسترس نباشد چه باید کرد.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   طبق حدیث باید روی پوست اهو باشد. این سوره مبارکه روی پوست اهو در فروشگاه شرف آنلاین موجود است. برای مشاهده سوره احزاب روی پوست آهو کلیک کنید.

 114. مرجان گفت:

  سلام یه جایی نوشته بود روی پاره ای کاغذ هم بنویسید در یک ظرف سفالی در بسته و در جای تاریکی قرار دهید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   خیر مطابق منبع معتبر اعلام شده باید روی پوست اهو باشد. لطفا شما منبع خودتون رو بفرمایید تا بررسی شود.

 115. لیلا براتپور گفت:

  سلام ببخشید سوره احزاب رو اگه روی کاغذ بنویسن جواب میده

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   در حدیث تاکید شده است روی پوست آهو نوشته شود.

  2. سپید گفت:

   بله. جواب میده
   من خودم روی کاغذ مینویسم، تاثیرشم میبینم. رعایت ساعت و وضو بدون قلم خوردگی یا پاک کردن بنویسید
   به امید عاقبت بخیری همه عزیزان

   1. ناشناس گفت:

    ببخشید ساعت و شرایط نوشتنش چی هست؟

   2. مریم گفت:

    سلام من نوشتم ولی خط خوردگی داشت ینی اشکال داره

   3. شهلا گفت:

    اگر دعا بخت گشایی در گردن بنویسد اشگال ندارد در کیف همرا نگه بدارم اثر دارد یا نه

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لازم نیست همراه باشد. باید سوره احزاب روی پوست اهو را درون ظرف درب بسته در منزل نگهداری شود.

   5. ناشناس گفت:

    سلام باخودکار یا مداد بنویسیم

نظر دهید؛ در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.