دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب

دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج

dua-Marriage-min دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج

ایا از سوی معصومین دعا برای گشایش بخت توصیه شده است؟ خواندن، نوشتن و نگهداری دعا برای ازدواج و برای گشایش بخت از جمله توصیه هایی است که در سخنان معصومین آمده است و راویات و سوره هایی در قرآن نیز اشاره به این موضوع دارند و البته که برای امر ازدواج صرفا یک دعا کارساز نخواهد بود و این توصیه ها صرفا جهت ورود خیر و برکت و تسهیل ازدواج است و در کنار این ادعیه صدها و هزاران توصیه دیگر از جانب معصومین وارد شده است که بایستی در اولویت قرار گیرد. در این مقاله در مورد سوره احزاب که توصیه شده ترین دعا برای ازدواج میباشد و نحوه صحیح نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی توضیحاتی بیان شده است، همچنین دیگر فضیلتهای سوره احزاب برای ازدواج جوانان نیز بیان شده است تا همراهان عزیز شرف آنلاین از فواید این دعای بخت گشایی قوی اگاه شوند. در انتهای مقاله نیز دیگر ادعیه برای گشایش بخت آورده شده است.

12210-gem-stone-icon دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج کوتاه درمورد سوره احزاب (قویترین دعا برای گشایش بخت)

در لغت کلمه احزاب (Parties) به معنی گروه و دسته میباشد. احزاب و قبایل عرب که برای نابود کردن و ازبین بردن اسلام باهم متحد شده بودند شهر مدینه را محاصره کردند و قصد حمله را داشتند که این امر موجب به وجود امدن جنگ معروف خندق و نزول سوره احزاب شد. واکنش مسلمانان در قبال این حادثه و سرانجام کارشان در آیات (٩ تا ٢٧) بیان شده است. این سوره از سوره های مدنی قران است که 72 ایه دارد. در محتویات این سوره به:

 1. پرستش و پیروی از خدا و پیروی نکردن از کافران
 2. قوانین دوره جاهلیت(مثل پسرخواندگی و ظِهار)
 3. وظیفه هایی که همسران پیامبر داشتند
 4. شکست کفار در جنگ با مسلمانان
 5. حجاب
 6. معاد
 7. و ماجرای ازدواج پیامبر (ص) اشاره شده است که باعث معروف شدن این دعا برای ازدواج و استفاده از فواید این دعا برای گشایش بخت شده است.

* پیامبر (ص) درباره با قرائت سوره احزاب فرموده اند:

هر کس بتواند سوره احزاب را بخواند و به خانواده خود هم آموزش بدهد از عذاب قبر در امان خواهد بود. (مجمع البیان، ج 8، ص115)

* همچنین امام صادق علیه السلام میفرمایند:

اگر کسی این دعا را زیاد در روز بخواند در قیامت در کنار پیامبر (ص) خواهد بود. (ثواب الاعمال، ص 110)

* همچنین درمورد براورده شدن حاجت عبدالله بن مغیزه بیان میکند که از امام رضا شنیده است:

علاوه بر تاثیر زیاد این دعا برای ازدواج خواندن این دعا برای براورده شدن حاجات نیز موثر است به طوری که هر کس در نماز صبح و مغرب پیش از آنکه برخیزد یا با کسی سخن بگوید آیه 56 سوره احزاب ان الله و ملائکه… را قرائت کند و بعد بگوید: اللهم صل علی محمد النبی و ذریته خداوند هفتاد حاجت او را در دنیا و سی حاجت را در اخرت براورده خواهد کرد.

سفارش به تهیه این دعا برای ازدواج و گشایش بخت نیز بسیار است و روایت و تفاسیر معتبری از ائمه و معصومین در کتابهای مختلف درمورد استفاده از این دعا برای گشایش بخت و ازدواج وجود دارد. نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی برروی پوست آهو بسیار سفارش شده و معروف است. البته باید به این نکته توجه داشت که شاید موانعی و سخت گیری هایی از خانواده ها و خود افراد باعث بروز مشکلات و تاخیر در امر ازدواج میشود و اول از همه باید این مشکلات را برطرف کرد و بعد به دنبال یک دعا برای گشایش بخت مانند نوشتن سوره احزاب برای ازدواج بود.

Marriages-dua دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج
12210-gem-stone-icon دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج دعا برای ازدواج : سوره احزاب توصیه مجرب معصومین

سوره احزاب خواص و فضیلت های فراوانی دارد. از جمله خواص سوره احزاب بخت گشایی و تسریع امر ازدواج دختران جوان و مجرد می باشد. نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی و تهیه این دعا برای گشایش بخت از معتبرترین توصیه‌ها و روایات نقل شده از زبان پیامبر (ص) و امام صادق (ع) برای باز شدن بخت است. در مورد فواید استفاده از سوره احزاب برای ازدواج نیز روایات زیر از ائمه بیان شده است.

Marriage-dua دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج

پیامبر (ص) در مورد خاصیت ویژه این دعا برای ازدواج و گشایش بخت میفرمایند:

اگر این دعا با رعایت آداب برروی پوست آهو نگارده شود و درون یک ظرف شیشه ای یا کوزه در منزل نگهداری شود خواستگاران دختر و خواهران و بستگان در آن خانه زیاد خواهد شد هرچند که آن خانواده نیازمند و محتاج باشند. (تفسیرالبرهان، ج4، ص407)

به فرموده امام صادق (ع) در مورد خواص این دعا برای ازدواج:

اگر دختری موفق به ازدواج نشده است این سوره را با رعایت آداب بر پوست آهو بنویسد و درون یک قوطی سربسته در خانه دختر پنهان نمایند. با کمک خدا بخت دختر باز خواهد شد و میتواند از این دعا برای گشایش بخت خود استفاده کند و نه برای یک دختر بلکه این دعا برای گشایش بخت تمام دختران آن خانه موثر خواهد بود و این یکی از معتبرترین خواص این دعا برای ازدواج است. (تفسیر اهل بیت علیهم السلام ج۱۲، ص۸-البرهان)

با توجه به اینکه درمورد فواید این دعا برای ازدواج روایت مستقیم از زبان امام صادق (ع) و حضرت محمد (ص) و دیگر علما بیان شده است میتوان نتیجه گرفت این دعا، بهترین دعا برای بخت گشایی است و قطعا نوشتن سوره احزاب برای ازدواج تاثیر زیادی بر سرعت بخشیدن به امر ازدواج خواهد داشت و نه تنها این دعا برای ازدواج دختران مفید است و باعث افزایش میل و رغبت پسران به ازدواج نیز خواهد شد. (طلب منه التزویج لبناته و اخواته وسائر اقربائه)

اما طبق احادیث این دعا بایستی برروی پوست آهو نوشته شود و آداب آن کاملا رعایت شود تا از خواص این دعا برای گشایش بخت بهتر نتیجه بگیریم. مجموعه شرف آنلاین تلاش نموده تا با درج سوره احزاب بر روی پوست آهو و رعایت تمام آداب نوشتاری در ساعات توصیه شده و توسط اساتید با تجربه این محصول را در اختیار شما بگذارد تا از خواص ویژه این دعا برای گشایش بخت بهره ببرید. (برای خرید سوره احزاب روی پوست آهو کلیک کنید)

محصول ویژه شرف آنلاین: سوره احزاب برای ازدواج روی پوست آهو

مجموعه شرف آنلاین باتوجه به درخواست های زیاد مشتریان عزیز محصول دعا برای گشایش بخت (دعا برای ازدواج) را مطابق با جزئیات روایات وارد شده از پیامبر (ص) و امام صادق (ع) تهیه نموده است. این محصول شامل یک عدد پوست آهوی اصل می باشد که بر روی آن سوره مبارکه احزاب در ساعات سعد و توسط نویسنده مجرب نوشته شده است که باید در یک ظرف (مانند ظرف شیشه‌ای یا کوزه) قرار داده و در خانه نگهداری گردد و نیازی به همراه داشتن آن نمی‌باشد.

پوست استفاده شده در این محصول کامل اصل وطبیعی بوده و با ضمانت اصالت پوست آهو توسط نویسنده مجرب تهیه گردیده‌است (برخلاف دیگر موارد که به صورت چاپی و بر روی کاغذ هستند) قیمت این محصول ویژه با توجه به تهیه تعداد نسبتا زیادی از آن و ارتباط بی واسطه با نویسندگان مجرب و تهیه‌کنندگان پوست آهو بسیار مناسب تعیین گردیده‌است تا تمام افرادی که توانایی نوشتن سوره احزاب برای ازدواج را ندارند و تمایل به داشتن سوره احزاب روی پوست آهو و استفاده از فواید این دعا برای گشایش بخت را دارند توانایی خرید آن را داشته باشند.

12210-gem-stone-icon دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج آداب مخصوص نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی

طبق سخنان ائمه جهت استفاده ازین دعا برای ازدواج بایستی این دعا را بر روی پوست آهو نوشت و درون یک ظرف شیشه ای یا کوزه و در منزل نگهداری شود و نیازی نیست که مانند بعضی دعا ها و حرزها مثل دعای حرز امام جواد (ع) همیشه همراه خود داشته باشیم. ابتدا درمورد استفاده ازین دعا برای گشایش بخت باید به نکات زیر توجه داشته باشید و از آنها دوری کنید تا از فواید این دعا برای ازدواج بتوانید بهره مند شوید:

 1. بددهنی
 2. نیتهای شوم
 3. ترک بخشش و صدقه
 4. ناامیدی به اجابت دعا
 5. قلب ناپاک و وجود کینه و نفرت
 6. نخواندن و قضا شدن نمازهای واجب
 7. و دوری از هرزگی در رفتار و اخلاق جهت نتیجه بهتر گرفتن از خواص این دعا برای گشایش بخت ( روایت امام سجاد علیه السلام در کتاب شریف معانی الاخبار شیخ صدوق). البته در هر صورت شما نباید از رحمت خداوند ناامید شوید و بدانید تنها اوست که تشخیص میدهد چه چیزی به صلاح ماست.

کپی و پرینت گرفتن از سوره احزاب برای ازدواج مشکلی ندارد ولی نوشتن دستی این دعا برای گشایش بخت تاثیر بهتر و بیشتری دارد و انچه در روایات امده است نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی است نه چاپ آن. در پاسخ به این سوال که ایا میشود دعا برای ازدواج را فقط خواند باید بگوییم اگر کسی این دعا برای ازدواج را بخواند اشکال ندارد و خیر است ولی نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی توصیه بزرگان میباشد.

-نوشتن-دعا-برای-گشایش-بخت دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج
در خصوص نحوه صحیح نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی باید به نکات زیر توجه داشت تا بتوان از خواص ویژه این دعا برای گشایش بخت بیشترین استفاده را ببریم:

 • ابتدا باید توجه داشت که نوشتن در ساعات سعد باشد. (نبایستی در ساعات قمر در عقرب نوشته شود که این مورد کاملا از سوی شرف آنلاین رعایت می‌شود.
 • هنگام نوشتن این دعا برای گشایش بخت بهتر است رو به قبله بنشینید و بنویسید و وضو داشته باشید.
 • در مورد نوشتن این دعا برای ازدواج و قراردادن آن درون ظرف منظور از ظرف هر ظرف شیشه ایی یا کوزه ایی تمیز است.

12210-gem-stone-icon دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج دیگر ادعیه توصیه شده برای گشایش بخت

سوره احزاب قویترین دعا برای گشایش بخت میباشد و توصیه های بسیاری شده است. با توجه به روایات بیان شده از بزرگان دین اسلام و ائمه میتوان به این نتیجه رسید که نوشتن سوره احزاب برای ازدواج بسیار مفید است. علاوه بر نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی دعاهای دیگری نیز وجود دارد که به بیان بزرگان برای ازدواج مفید هستند.

سوره فاتحه الکتاب و سوره یس

امام علی(ع) در مورد کسانی که مشتاق ازدواج هستند و به دنبال دعا برای ازدواج میگردند چنین فرموده اند: باید ابتدا دو رکعت نماز بخواند و در هر رکعت سوره فاتحه الکتاب و سوره یس را قرائت کند، وقتی که نماز تمام شد، بعد از حمد بگوید:

emam-ali-marriage-dua دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج سوره فرقان آیه 74

از آیت الله بهجت خواستند تا یک دعا برای ازدواج دختران معرفی کند. ایشان در جواب این دعا برای گشایش بخت را معرفی کردند: آیه «رَبّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیّاتِنا قُرّهَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ إِمامًا»(سوره فرقان آیه 74).

ایت الله بهجت دستور دیگری جهت گشایش بخت و خواندن دعا برای ازدواج دختران نیز بیان کرده اند:
فرمود: نماز جعفر طیار بخواند و سپس دعایی که در کتاب زادالعماد مجلسی آمده که در این هنگام خوانده شود بخواند و بعد از آن سر به سجده بگذارد و گریه کند هر چند که اندک باشد و در همین هنگام حاجت خود را طلب کند و این کار را تا براورده شده حاجت خود ادامه دهد.

سوره طه

1- از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم نقل شده: هر کس هنگام خواستگاری رفتن سوره طه را بنویسد و درون پارچه سبزی قرار دهد، خواستگاری نتیجه خوبی خواهد داشت و به حاجتش میرسد و این دعا برای ازدواج بسیار موثر است. (تفسیر البرهان ج3 ص696)

-برای-ازدواج-1 دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج

2- امام صادق علیه السلام نیز در روایات خود سوره طه را به عنوان یک دعا برای ازدواج معرفی کرده اند و فواید این دعا برای گشایش بخت نیز بسیار است. ایشان فرموده اند: هر کس که خواستگاری ندارد یا به او جواب منفی میدهند سوره طه را بنویسد و بشوید و با آب آن صورت خود را خیس کند، ازدواج او سهل و آسان خواهد شد. همچنین روایات بسیاری وجود دارد که سوره طه را به عنوان یک دعا برای ازدواج توصیه میکند از جمله ایات 131 و 132 سوره طه که تایید میکند این دعا برای گشایش بخت جوانان بسیار موثر میباشد.

دعای توصیه شده از امام علی (ع)

در کتاب طب الائمه (ع) از امام علی (ع) نقل شده است که شخصی نزد امام امد و از وجود سحر در بخت خو گلایه کرد، حضرت فرمودند: این جملات را بنویس و همراه خود داشته باش تا از این سحر درامان باشی : «بسم الله و باالله بسم الله و ما شاء الله، بسم الله و لا حول و لا قوّه إلاّ بالله» .

و آیات : 81 و 82 از سوره یونس: « قال موسی ما جئتم به السحر إنّ الله سیبطله إنّ الله لا یصلح عمل المفسدین و یحقّ الله الحقّ بکلماته ولو کره المجرمون». آیات 27 تا 46 سوره نازعات: « ءأنتم أشدّ خلقاً أم السماء بناها رفع سمکها فسوّاها» نوشته شود. در ادامه آن آیات 118 تا 122 سوره اعراف : «فوقع الحقّ و بطل ما کانوا یعملون فغلبوا هنالک و انقلبوا صاغرین و ألقی السحره ساجدین، قالوا آمنّا بربّ العالمین ربّ موسی و هارون» نوشته شود. (بحار الأنوار، علامه المجلسی، 110 جلد، مؤسسه الوفاء، بیروت لبنان، 1404 ه. ق، ج 92، ص 124 و 127 )

آیه 24 سوره قصص

خواندن آیه 24 سوره قصص نیز بعنوان یک دعا برای گشایش بخت توصیه شده است. قرآن کریم اشاره میکند وقتی حضرت موسی گرسنه و تنها و بی سر پناه این دعا را خواند به عنایت پروردگار شعیب دختر خود را به دنبال او فرستاد و ازان پس داماد ان خانواده شد: «رَبِ ِانّی لِما اَنزَلتَ اِلیَّ مِن خَیرٍ فَقیر»

دعای یستشیر

از آیت الله شوشتری بیان شده است که: دعای یستشیر را 40 روز بخوانید بعد از نماز صبح و به معنی آن دقت کنید که این دعا برای گشایش بخت بسیار موثر میباشد.

در نهایت با توجه به روایات و احادیثی که از ائمه بیان شد میتوان به این نتیجه رسید که نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی بسیار مفید است و میتوان از فواید آین دعا برای گشایش بخت جوانان و دخترها بهره برد. هرچند دعاهای دیگری نیز توصیه شده ولی تهیه سوره احزاب برای ازدواج سفارش فراوانی از پیامبر (ص) و امام صادق (ع) شده است تا جوانان بتوانند از فواید این دعا برای ازدواج استفاده کنند و زندگی راحتی را در پناه قرآن شروع کنند.

12210-gem-stone-icon دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج دعای حرز امام جواد برای ازدواج

برای مطالعه توضیحات مربوط به دعای حرز امام جواد برای ازدواج کلیک کنید. همچنین برای مطالعه دیگر خواص حرز امام جواد به لینک مزبور مراجعه نمایید.

امکان آشنایی با یکدیگر در بخش نظرات به هیچ عنوان وجود ندارد لذا خواهشمندیم در بخش نظرات از معرفی خود بپرهیزید و شماره تماس خود را جهت آشنایی درج نکنید چرا که این نظرات تایید نخواهند شد. صرفا اگر راهکار اخلاقی، رفتاری یا مذهبی دارید یا صاحب تجربه ارزشمندی هستید بیان نمایید تا دیگران استفاده کنند.

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

733 دیدگاه در “دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج

 1. MA گفت:

  سلام، من خواستگار زیاد دارم ولی نمیشه، خیلی خیلی خیلی زیبا و خوش اندامم، رفتم امام رضا قربونش برم، گفتم اگه سحری باشه باطل بشه ولی انگار نه انگار، نمیدونم تا کی باید صبر کنم

 2. سودابه گفت:

  سلام من متولد ۷۵ تا حالا چندتا خواستگار داشتم ولی همه شون وقتی میفهمند پدرم کارگر میرن خبری ازشون نمیشه

  1. رحیم گفت:

   سلام سودابه. اسمم رحیم هست بهم ایمیل بزن

 3. فاطمه گفت:

  سلام و روز بخیر..دختر بزرگم و متولد ۶۵..خواستگار داشتم ولی هیچ کدوم چه خوب و یا بد جور نشد. همه میگن ناز کردن و … این دلیلیشه اما هیچکسی نمیگه قسمت نبوده. سه تا ابجی از خودم کوچکتر دارم. هرچی از این دعاهای قرانی برای باز شدن بخت خودم و آبجیا خوندم بی اثر بودند. میگن سحر جادو هست و… نمیدونم درست یا غلط چیه، اینکه ۴ تا دختر توی خونه و ازدواج هم نکردند صورت خوشی نداره متاسفانه … چکار باید کرد … میخوام شما یک راه حل موثر و مفید بفرمایید ک واقعا جواب بده

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   با توسل به ادعیه روایت شده از معصومین و توکل به خداوند ان شاء الله خوشبخت خواهید شد. ضمن اینکه چون فرمودید خواستگار هم داشتید بایستی سهل گیری ازدواج از سوی خودتان هم باشد تا وصلت انجام شود.

  2. سارا گفت:

   من کمکت میکنم باطل بشود ازدواج هم بکنید

   1. معصومه گفت:

    مگر میشود تا خدا نخواهد اخی چه جوری بنده خدا میتواند من ۴۱ سالم هست ازدواج هم نکردم یعنی خواستگار فقط دوتا داشتم یکی که واقعا میخواست با من ازدواج کند من ازش نه سال بزرگتر بودم و مادرش نگذاشتم دومی هم یک ماه پیش آمد هم سن بودم پسر گفت از نظر من همه چیز اوکی هست ولی زنگ نزدند جواب بگیرند تازه دورغ هم گفتند که دختر نخواسته حال چه جوری میتوانی کمک کنی

   2. ناشناس گفت:

    من هم شوهر میخواهم هنوز جوانم ولی چون خانواده ام رسم دارند دختر باید تا ۱۸ ۱۹ سالگی برود و من کلا یک یکی دو سال وقت دارم اما هیچکسی اما من برایم مهم آن پسر چی دارد یا نه ندارد من فقط میخواهم یک شرط من را قبول کند آن هم سخت نیست (خودم را باید با … قبول کند فکر نکنید بچه نه مربوط به … )

  3. نازنین گفت:

   سلام به شما دوست عزیز، بنده هم همینطوری بودم و هرجا میرفتم میگفتند جادو … اما با کمک یکی از بزرگان ازدواج کردم. این دعایی که اینجا قرار دادند که رو پوست آهو هست واقعی است و برای من اثر کرد
   گفتم تجربه ام را در اختیارتان قرار بدهم

   1. ناشناس گفت:

    خب محترم ما که پوست آهو از کجا کنیم ؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    روی لینک سوره احزاب روی پوست آهو کلیک کنید.
    همچنین میتوانید از دیگر ادعیه معرفی شده که احتیاجی به نوشتن روی پوست اهو ندارند استفاده بفرمایید.

   3. ناشناس گفت:

    خوشبخت بشی انشاءالله
    انشاءالله برای ماهم جواب بده

  4. حجت گفت:

   آدرس بدید. خودم میام خواستگاریشون

  5. یحیی گفت:

   سلام من میتوانم کمکت کنم

   1. سارا گفت:

    خواستگاری منم میاین

  6. مهدیه گفت:

   سلام مداومت برخواندن سوره ی مریم کنید برای ازدواج
   انشالله بخت خیلی خوبی نصیبتان بشود بزرگوار

  7. محمد حسن محمدنیا گفت:

   سلام ۴۵ ساله دنبال خانم هستم

  8. رامین گفت:

   سلام من در به در دنبال زن میگردم تو کدوم شهری

 4. فاطمه گفت:

  سلام من فاطمه هستم ۲۲ سالمه قصد ازدواج دارم اما برادرم همش رد میکند خواهشا برام دعا کنید زود تر عروس شوم

 5. مینا گفت:

  سلام . نمی دونم خواست خداست یا مشکل از ما بنده هاست. من متولد ۶۵ هستم دختر نجیب و با اصالت و دارای تحصیلات و شرایط خوب از اصفهان. خیلی خواستگار داشتم و دارم اما انگار قسمت نیستند…

  1. مریم گفت:

   سلام من از شوهرم طلاق گرفته ام و چند وقت هست خانه ی برادرم زندگی میکنم و هیچ خواستگاری برای نمی آید انگار یکی بختم را بسته باشد

  2. تنها گفت:

   منم متولد ۶۰ هستم شرایط خوبی دارم میشه اشنا بشیم

 6. ستایش گفت:

  سلام من ۲۰ سالمه نماز روزه هامم انجام میدم

  1. دیانا گفت:

   خوب دیگه این سوره رو بنویس انشالله نتیجه میگیری

   1. ناشناس گفت:

    روستای لیقوان

  2. صبا گفت:

   سلام من ۴۰ سالمه و مجرد از ۱۸ سالگی خواستگار داشتم و دارم هیچ مشکلی هم ندارم نمیدانم چرا آدم خوبی سر راهم قرار نمیگیرد

   1. زهرا گفت:

    لنگه منی😕

  3. ناشناس گفت:

   سلام و درود خدمت شما واقعا کارتان نتیجه داد.

 7. مهین اباذری گفت:

  سلام من دختری هستم ۲۰ ساله توی یک روستا زندگی میکنیم من خیلی دوست دارم ازدواج کنم ولی نه در روستای خودمان دوست دارم یک جایی دیگر ازدواج کنم دختری هستم پاک و مومن

  1. مهوش گفت:

   سلام من چهار تا دختر دارم که هیچ کدام ازدواج ‌نکردند دعا را از کجا باید بگیرم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای خرید سوره احزاب روی پوست آهو کلیک کنید.

  2. ناشناس گفت:

   باسلام و خسته نباشید خدمت خانم اباذری، خانم جنابعالی اهل کجایید؟

   1. ناشناس گفت:

    روستای لیقوان

  3. زهرا حسینی گفت:

   سلام خوبی مهین جان انشالله که بختت زود تر باز بشه داداش من قصد ازدواج داره لطفا شماره تلفنت رو برای من بفرست زهراحسینی شاید قسمت همدیگه بشین ۲۸ سالشه داداشم

   1. ناشناس گفت:

    سلام ممنون زهرا جان [censored]

  4. زهرا حسینی گفت:

   سلام عزیزم داداش منم ۲۸ سالش است و قصد ازدواج داره دختر خوب پیدا نمیکنیم اگر میل داشتی به این شماره زنگ بزن مال خودمه [censored]

   1. ناشناس گفت:

    اهل کجایید

   2. ناشناس گفت:

    زهرا جان اینجا شماره نیست

  5. ناشناس گفت:

   سلام ببخشید شما اهل کجا هستید

  6. hasan گفت:

   سلام این شماره من است من هم دوست دارم با یکی از شهر و روستا دیگر ازدواج کنم بقران قصدم خیر و مغازه دار هم هستم ازدواج هم نداشتم به دلم امد خوبی [censored]

   1. ناشناس گفت:

    سلام اینجا شماره نیست

   2. مهین گفت:

    سلام پاسخ تون به من بود اینجا شماره نیست

  7. ناشناس گفت:

   من پسرم ۲۴ ساله است مومن و معتقد اخرای سربازیش دنبال دختر سنگین و مومن و متعهد هستم شماره من [censored]

   1. نرگس گفت:

    سلام شما نباید تو مجازی دنبال همسر آینده برای پسرتون باشید چون هیچوقت دختر مومن نمیاد تو همچین جایی بگه من شوهر میخوام
    چون خودمم دختر هستم این رو دارم بهتون میگم مادر جان

   2. اسما گفت:

    سلام من دختری رو میشناسم خیلی خوبه

  8. پیمان گفت:

   سلام من پسر ۳۰ سالمه مجردم. اهل شهرستان مرند

  9. مهدی گفت:

   آدرستان کجا هست من هم پسری ۲۷ ساله

  10. ناشناس گفت:

   سلام من هم یک پسر ۲۲ ساله دارم اسم روستای شما چیه چجوری پیدات کنیم

   1. ناشناس گفت:

    روستایی لیقوان پایین تر از باسمنج پنیرش هم خیلی معروف هست

 8. نگار گفت:

  سلام
  من هم مثل بقیه کلی دعا برای ازدواج خواندم اما نتیجه بخش نبوده، متولد ۶۶ هستم و ظاهرا هم خوبم ولی نمیدانم چرا نشد ازدواج کنم، کلی مورد هستند بهم پیشنهاد دوستی میدهند اما میترسم قبول کنم و باهاشان آشنا شوم و اعتماد کردن سخت است، خودم شاغل هستم و تو یک شرکت خوب و معتبر کار میکنم و موقعیت خوبی هم دارم، تو بچگی پدر و مادرم را از دست دادم و عمه ام من را بزرگ کرده الان هم بشدت تحت فشارم گذاشته که ازدواج کنم اما من خواستگاری ندارم. بچه تر که بودم خواستگار داشتم ولی ازدواج نکردم که مراقب خواهر کوچک ترم باشم، دو سال پیش آن ازدواج کرد اما بعدش انگار بخت من بسته شده، نمیدانم حکمت خدا چیست اما مطمئنا هر اتفاقی زمان خودش را میطلبد، بیایید برای آرامش هم دعا کنیم، امیدوارم همه ماها دلمان شاد شود

  1. احسان گفت:

   ناامید نشو فقط

  2. ناشناس گفت:

   سلام وقت بخیر
   کدوم شهرید؟

  3. ناشناس گفت:

   سلام نگران نباش خدا بزرگه است همین که در حق خواهرت بزرگی‌ کردی خدا بجایش کار خوبی بهت داده انشالله ازدواج هم‌ خواهی کرد

 9. رضا گفت:

  من ۲۸ سالمه
  هر جا میخواستم برم خواستگاری ندید رد کردند نمیدونم مشکل چی بوده چون شغل دارم ولی در آمدش ۸ میلیونه که خب قبول دارم کمه ولی خب آینده داره
  توقعم هم بالا نبوده فقط میخواستم همسر آیندم مومن باشه یعنی نماز و روزه هایش بدونم انجام میده اون هم نه این که حساس باشم روی اول وقت بودن فقط بدونم خدا را در نظر دارد و این که سنش هم از من کمتر باشد ظاهر و تحصیلات و شغل و وضعیت مالی خانواده و این ها هم برایم مهم نبوده چون این ها بعضی هایش خواست خداست و بعضی هایش هم به شرایط و نظر شخصی هر کسی برمیگرده
  ولی این ها به کنار من چهار سال دانشگاه بودم شرایط این رو داشتم که هر چه قدر دوست دارم وارد رابطه دوستی بشوم و چون دانشگاه راه دور بودم هیچ ترسی هم از این که خانواده ام بفهمند نداشتم ولی به خاطر خدا و این که این کار را یک جور خیانت میدونستم با این که خیلی خیلی برام سخت بود و حتی از طرف دوستانم سرزنش میشدم که این کار را نکردم و حتی یک بار پیشنهاد دوستی یک دختر را رد کردم وقتی اون دختر به رفیقام قضیه را گفت این قدر رفیقام مسخرم کردند که دیگه اشکم در اومد و خدا را شاهد گرفتم که ببیند چقدر سخت است ولی من به خاطر این که ناموس مردم آلوده نشه تحمل کردم
  و بعدش هم برای این که یک کار مطمئن داشته باشم که خوانواده ام تو آینده راحت باشند هر سختی را به جون خریدم شب ها دو ساله تنها تو یک کارگاه بدون امکانات میخوابم دور از خانه تا فقط یه کار درست یاد بگیرم برای تضمین اینده
  و حالا بعد اونا این جواب منه که فقط به خاطر این که شغلم دولتی نیست یا خانه ندارم من رو رد میکنند و حتی حاضر نیستند یک جلسه با من صحبت کنند و خدا هم کمکم نمیکند
  ولی اگر میدونستم قراره این باشد قطعا هیچ وقت این سختی ها را به خودم نمیدادم و منم مثل بقیه پسرا وقتی که توی چنین شرایطی قرار میگیرند رفتار میکردم

  1. ناشناس گفت:

   هیچ وقت از رحمت خداوند نا امید نشوید شاید هنوز زمانش فرا نرسیده

  2. ناشناس گفت:

   عالی

  3. ناشناس گفت:

   هنوز مجرد هستید؟

  4. ناشناس گفت:

   سلام دختر های مومن و با ایمان زیادی هست ولی خواهان ندارند نمیدانم توی حکمت خدا ماندم

  5. ناشناس گفت:

   سلام. هنوز مجرد هستید؟

   1. سمیه گفت:

    کدام سوره بنویسم

  6. زهرا گفت:

   ناامید نباشید هیچ وقت از اینکه فردی با خدا بودید و هستند هرگز شرمنده نباشید از افرادی که شما را مسخره کردند دوری کنید خدا با صابران هست قطعا

  7. ناشناس گفت:

   سلام توکلت به خدا باشه مطمئن باش خدا یک کیس پاک واست کنار گذاشته که به موقع بهت میده

  8. ریحانه جان گفت:

   سلام از کدام شهر هستید و چند سال تان است برای ازدواج

  9. عاطفه گفت:

   امیدتون رو از دست ندید منم تقریبا شرایطم مثل شماست و همیشه حتی اگه دستم باز بوده دوست نداشتم به گناه آلوده بشم ولی همه ی اینها حکمتی داره که ما نمیدونیم.
   گناه نکردن تو این شرایط هنره نه شرایطی که بر وفق مراده

  10. ناشناس گفت:

   سلام .خدا شما را حفظ کند و پایدار باشید .
   خدا را بی نهایت شکر که جوانی مثل شما در جامعه پیدا می شود .
   هیچ وقت از کار درستی که انجام دادید پشیمان نباشید و قطعا حرف شیطان است و به خودتان افتخار کنید که با این شرایط روی پای خودتان با استقامت و افتخار ایستاده اید و می ایستید ان شاالله.
   به حرف و مسخره کردن دوستان و اطراف توجه نکنید وی قاب طلایی در دست دارید هیچ وقت منکر آن نمی شوید حتی اگر همه بگویند غیر طلا و بی ارزش است چون باور قلبی دارید که طلا است.
   امید وار باشید به خدا و شکر گذار
   ان شاالله یک مورد مناسب و بدون پشیمانی روزی شما و همه جوانان کند.
   حقوقی که دارید کم نیست و خیلی هم خوب است
   مهم برکتی هست که تو زندگی و پول ان شاالله هست به شرط شکر کردن و لقمه حلال کسب کردن .

   1. سارا گفت:

    من دختر مومنی هستم و قصد ازدواج دارم

  11. ناشناس گفت:

   سلام هیچوقت از خدا نا امید نشوید

  12. ناشناس گفت:

   اقا رضا نا امید نباش ، الان مشکل ازدواج برای خیلی ها هست شما یک طرف قضیه را می بینی ما دخترها هم از اینطرف قضیه میگوییم چرا کسی نمیاید، ازدواج متاسفانه سخت شده

  13. M گفت:

   این که اینقدر خوب رفتار کردی و خودت رو آلوده نکردی خیلی خوبه و مطمئن باش روزی جواب این صبوری و تقوا رو میگیری و ان شاء الله یک خانم مومنه نصیبتون میشه.

  14. ناشناس گفت:

   به خدا توکل کن

  15. ناشناس گفت:

   واقعا پسر مثل شما کم پیدا میشه
   مطمعنا شما میتونید یک دختر و خوشبخت با این طرز فکری که دارید
   نگران نباشید دختری که لایق شما باشه پیدا میشه
   همچی پول نیست که همین درک و شعور بالایی که دارید برای یک خانم میتونه بهترین سرمایه باشه

 10. طیبه گفت:

  با سلام و احترام. بنده دختری ۳۹ ساله هستم. قبلا خیلی دعای ازدواج میخواندم. نماز مستحبی و….
  سوره مبارکه احزاب هم خودم نوشتم اما جواب نگرفتم
  بنظرم چیزی که ما میخواهیم چندان مهم نیست. اصل خواست خداوند مهربان و صبور است. خدا خودش میداند چه چیزی برای ما خوب است یا بد. مثلا من اصلا کار کردن محیط بیرون را دوست نداشتم‌ اصلا هم پی کار نمیرفتم.‌ هنر و ورزش و درس اصول زندگیم بود نه کار.

  اما خدای مهربان به لطف خودش شغل با ارزش دبیری را بهم هدیه داد. همیشه میگویم معجزه ای بود برایم چون حتی خودم ثبت نام نکردم‌. دوستم من را ثبت نام کرده بود که مجبور شدم بروم ازمون بدهم.
  عاشق ازدواج و خانه و بچه داری بودم از بچگی. اما خدا شاغل بودن را برایم مقدر کرد. واقعا هم دانش اموز هایم از رفتار و آموزشم لذت میبرند که باز هم این لطف خداست.

  واقعا خواسته خدا مهم است و بس نه چیزی که ما دوس داریم‌
  هنوز هم که سنم بالا رفته و ۴ ماه دیگه ۴۰ ساله میشوم؛ ازدواج را دوست دارم اما سعی میکنم قبول کنم ممکن است توی تقدیم ازدواجی در کار نباشد. پذیرشش کمی سخت است اما سعی میکنم باهاش کنار بیایم. کنار واجبات برای ازدواج هم دعا بکنیم اما خیلی تاکید نکنیم چی بخواهیم‌

  از خدا بخواهیم بهترین لطف و مهربانیش را که باعث ارامش مان در دنیا و آخرت میشود نصیبمان کند

  1. ساحل گفت:

   من هم یک چیزی میخواستم هیچوقت نرسیدم انگار راست میگن هر چی تقدیرت هست
   دوست داشتم با یک پلیس ازدواج کنم هیچوقت نشد با اون همه خواستگار شایدم از کوتاهی خودم بود

 11. Sara گفت:

  منم شوهر میخواااام 🥲😂

  1. مهدی گفت:

   سلام عزیزم خودم میشم شوهرت [censored]

   1. ناشناس گفت:

    سلام خوبی من یک سوال من هر چه دعا میکنم اجابت نمیشه آخه چی کار کنم تو خدا تنهام دعا میدونی به دادم برسید اشکم دیگه خون شد خدا چیکار کنم 😭😭❤️❤️❤️😢😢😭

  2. من. ز گفت:

   سلام اهل کجایی

  3. ناشناس گفت:

   قبول داری

   1. سمانه گفت:

    سلام منم یک پسر سی ساله دارم تک فرزند هرچی میگویم بیا ازدواج کن راضی نمیشود به خدا فقط غصه این رو دارم

  4. علی گفت:

   منم زن میخوام😅🤣

  5. ناشناس گفت:

   من هستم از شیراز عزیزم [censored]

  6. ناشناس گفت:

   من هم همسر 😅🤷‍♂️

 12. ناشناس گفت:

  سلام من ۴۴ سالم است از ۱۹ سالگی خواستگار داشتم ولی موفق به ازدواج نشدم خانمی محجبه با ایمان و اعتقاد

 13. فهیمه گفت:

  سلام من سی و دو سالم است مجردم اهل مشهدم دنبال یک همسر خوب هستم اصلا هم مادیات برایم مهم نیست

  1. فردین گفت:

   سلام بهتر است حضوری و با واسطه خانواده و دوستان باشد و از شهر و محله خودتان. ببینید انهایی که سرخود با نظر خودشان ان هم از فضای مجازی و شهر دیگر ازدواج کردند عاقبت چه شدند. این گونه همسر هر چقدر هم خوب و با ایمان باشد شما مجبورید بخاطرش از خانواده تان دور باشید. ازدواج بدون پشتیبان و حمایت خانواده ها سخت خواهد بود حالا زوجین هر چقدر هم همدیگر را دوست داشته باشند. خجالت نکشید و به پدر و مادر تان بگویید. شما به حد کافی صبر کردید. اگر روزهای آخر هم عجله نکنید به بخت خوبی می رسید ان شاءالله…

   1. سیده سمانه... گفت:

    سلام من ۳۴ سالم است. مجردم … چقدر فکرتان قابل تحسین است

   2. ناشناس گفت:

    کاش میشد آدما کنار کسی ک دوستش دارند زندگی کنند

  2. ناشناس گفت:

   سلام اگر مایلید ممنون میشوم با من تماس بگیرید [censored]

   1. یگانه گفت:

    عالی

  3. ناشناس گفت:

   من میخواهمت

  4. حامد گفت:

   سلام من پسری استم ۳۶ سال دارم مادیات ندارم در کفاشی کار می کنم دنبال یک هم سری با ایمان و آبروم استم

  5. سعید گفت:

   سلام سعید هستم ۳۰ ساله شماره ام [censored]

 14. یاسر گفت:

  سلام هرکس شوهر خوب و خوشگل میخواد من هستم [censored]

  1. مریم گفت:

   همه چی به خوشگلی نیست به معرفت و درک و فهم و شعور طرف مهم است

   1. ناشناس گفت:

    افرین

   2. عمران گفت:

    افرین

   3. ناشناس گفت:

    سلام چند سالته

  2. سیده سمانه... گفت:

   سلام من ۳۴ سالم است. مجردم … چقدر فکرتان قابل تحسین است …. دقیقا خوشگل بودن تنها کافی نیست زندگی درک و تفاهم و اخلاق و مقداری مادیات

  3. سیده سمانه... گفت:

   سلام یک مرد باید انسان و با معرفت و محکم باشد و یک شغل مناسب و با اعتقاد و ایمان به خدا

   1. طاهره گفت:

    سلام من دختری استم ۲۰ ساله از هیچ نگاه کمی ندارم تحصیل اخلاق مقبول استم ولی خواستگار ندارم و اگه داشته باشم هم نمیشود دختری پاک نماز و قران هم همیشه میخوانم

  4. ناشناس گفت:

   سلام چند سالت هست آقای خوشگل

  5. ناشناس گفت:

   من خوشگل نیستم

  6. مریم گفت:

   من میخوام کجایی پس

 15. Masoud Moghani گفت:

  با سلام و صبح به خیر و ایّام هفته وحدت و میلاد منجی عالم بشریّت پیامبر رحمت و کرامت مبارک تان باشد
  ببخشید بنده درسال ۱۳۸۱ با یک خانم دبیر با مدرک دکترا الهیات ازدواج کرده بودم و مدرک اینجانب نیز کارشناس مهندسی عمران می باشد در طول زندگانی و در خانه و حتی بیرون از خانه هیچ گونه اختلافی و جرّی و بحثی و ناسزای نداشتیم ولی نمی دانم چطور شد که خانمم در هنگام حاملگی و در آخر ماه، یعنی در نه ماهگی طفل مرا ترک کردند و خلاصه اینکه در بیمارستان هم من و هم فرزند پسرمان را قبول نکردند و شیر دادن به طفل و از ورود من به خانه و نزدیکی ممانعت بعمل آوردند و….خلاصه ما را ترک کردند و بنده نیز مجبور شدم طلاق دادم.
  و الان فرزندم، پسر عزیزم در دانشگاه پیام نور درس می خوانند ولی بنده مجرّد ماندم از شما خواهشمند هستم که اگر مایل به ازدواج با بنده هستید، با شماره موبایل [censored] اینجانب تماس حاصل فرمائید یا پیام بدهید تا بتوانیم یک خانواده و کانون گرم تشکیل بدهیم و به زندگی سعادتمند و سخاوتمند و… ادامه بدهیم. انشاءالله

  1. فردین گفت:

   سلام. با توجه به اخلاق خانم ها که بیشترشان بخاطر فرزندانشان اختلافات و مشکلات با شوهرشان را تحمل میکنند و طلاق نمیگیرند محال است که همسر شما بدون اینکه اتفاقی بیفتد همین طوری نیاید خانه شما و به فرزندش را قبول نکند. بهتر بود قانعش کنید حداقل جریان را بگوید چی شده. ان الان مادر بچه شماست. بنظرم هرجا باشد پیدایش کنید و یا بپرسید چی شده شاید الان خودش هم دنبال شما میگردد. حتی اگر ازدواج کرده باشد پیدایش کنید و جریان را پیگیری کنید

  2. مسعوده گفت:

   سلام
   سنتون؟
   آیا اکنون هم مجردید؟

   1. ما با همیم خدا هم با ما هست گفت:

    سلام شما هنوز مجردی؟

  3. زهرا هستم گفت:

   سلام شما چند سال تان هست

 16. محمدي گفت:

  سلام وقت شما بخیر
  از این دعا برای شخص خاص هم میشود استفاده کرد؟
  یعنی این دعای گشایش بخت به نیت ازدواج با شخص خاصی باشد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر برای شخص خاصی نیست.

 17. مهسا گفت:

  سلام من یک دختر ۲۰ ساله هستم اهل کرمانشاه دانشجو خانواده وضع مالی معمولی ولی به نسبت دخترهای دور و ورم همه ازدواج کردند ولی من حتی یک خواستگار هم ندارم انشالله همه جوان ها خوشبخت بشوند

  1. ناشناس گفت:

   سلام من هم یک خواهر مهربان دلسوزی دارم ۴۵ساله مجرد هست خواستگار زیاد دارد ولی نمیدانم چرا دنبالش را نمیگیرند باحیا و با نجابت و کم رو هست برایش چه کار کنیم که بختش باز بشود
   از استان آذربایجان شرقی شهرستان شبستر بخش صوفیان روستای سفید کمر

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    قطعا موارد زیادی هست که اینجا جای بحث ندارد اما استفاده از ادعیه معرفی شده توسط معصومین در کنار موراد دیگر ان شاء الله موجب باز شدن بخت و خوشبختی ایشان خواهد شد.

 18. آسمان گفت:

  سلام به همه ی دوستان مجرد من که متولد ۶۴ م و هرچی ختم و ذکر و نذر و زیارت ائمه بود حتی با دست خالی رفتم و خدا را گواه میگیرم به عمرم با نامحرمی کوچکترین ارتباطی نداشتم و ندارم هرچند افتخار نمیکنم که پاکدامن ماندم ولی انتخاب و اعتقاد خودم بوده
  بعد هم اینکه میدانم هیچ کار خدا بی حکمت نیست و برای همیشه و صد البته برای آرامش فکریم داستان ازدواج را بوسیدم و گذاشتم کنار دیگر اهمیتی ندارد
  امیدوارم همگی خوشبخت و شاد باشید.

  1. فردین گفت:

   ماشاءالله به شما … من خودم وقتی میبینم هنوز خیلی ها هستید که بیشتر از من صبر و تلاش کردند دیگر خجالت میکشم که از خدا درخواست همسر کنم. هر چند منم واقعا تحمل بی همسری خیلی سخت شده و افسردگی گرفتم. از یک طرف هم یک خواهر و برادریم و خواهرم ازدواج کرده و من تنها ماندم. هیچ پشتیبانی جز توسل به اهل بیت (ع) ندارم که مثل بگم شغل پر در آمد دارم و…

   1. am گفت:

    سلام اهل کجایی سن تان

  2. ناشناس گفت:

   سلام نا امید نباشید فقط خدا بزرگ است
   روزه بیشتر مشکلات را حل میکند و از امام زمان کمک بگیرید چون امور جهان در دست ایشان است

  3. دریا گفت:

   ایول شما به مرحله. تسلیم رسیدید خیلی مایل هستم با شما گفت و گویی داشته باشم و از شما کسب تجربه کنم سوالاتی برایم به وجود امده شما بهتر میتوانید پاسخ دهید مرسی

   1. علیرضا گفت:

    سلام ۲۵ سالم است قصد ازدواج دارم کیس خوب اصفهان اگر هست در خدمتم اهل هیچ چیزی هم نیستم سالم اهل کار و مومن [censored]

  4. فرشته گفت:

   سلام شماره همراه را بفرست

   1. علی گفت:

    سلام من ۲۶سالم است اهل تهران هستم قصد ازدواج دارم اگر کسی واقعا قصد ازدواج دارد خبر بده ممنونم

   2. ناشناس گفت:

    سلام شما چند سال دارید

  5. عشق یعنی خدا گفت:

   مثل من

  6. ناشناس گفت:

   سلام من مریم هستم

 19. یه بنده خدا گفت:

  سلام من ۱۹سالمه و از ۱۴سالگی کلی خواستگار داشتم اما خوانواده ام سخت گیری میکنند دیگر هرکسی یک ایرادی دارد مگر میشود کسی پیدا بشود که هیچ عیبی نداشته باشد حالا خوبه همگی از نظر مالی خوب بودند
  خواستگار قبلی الان بیشتر از یک سال است هی میرود میاید ولی خوانواده ام راضی نمیشوند
  الان هم یکی دیگر امده نمیدانم چی میشود باز
  تو رو خدا دعا کنید یک ادم خوب بیاید که خوانواده ام راضى بشوند

  1. جواد گفت:

   سلام. جوان ۳۰ ساله هستم خانه و ماشین دارم کار ازاد بیمه دارم سالم هستم

   1. سایه گفت:

    انشالله یک کیس خوب گیرت بیاد دو طرف مقابل بهم بیایید😊😊

   2. سیده سمانه... گفت:

    سلام الهی خوشبخت شوید .. حیف شد من ۳۴ سال دارم .. امیدوارم دختر خوبی و همسن شما نصیبتان شود..

   3. یه بنده خدا گفت:

    یه خواهر دارم باکه طلا هست انسانیت کامل داره

   4. ناشناس گفت:

    سلام اهل کجایی

   5. بهار گفت:

    بیا منو بگیر 😂😂

   6. سهیلا گفت:

    منم دختری ۳۰ ساله هستم قصد ازدواج دارم تحصیل کرده هستم پاک مومن اهل نماز خواندن قرآن عبادت هستم چهره زیبایی دارم و متاسفانه خواستگار چی ندارم

  2. ناشناس گفت:

   سلام میشه سوره احزاب رو تو کاغذ سفید نوشت؟؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    مطابق حدیث باید روی پوست اهو نوشته شود اما ادعیه دیگری هم هستند که حتی احتیاج به نوشتن ندارند و صرفا باید بخوانید که از آن ها هم میتوانید استفاده بفرمایید.

   2. فاطمه گفت:

    سلام میشود سوره احزاب را روی کاغذ سفید نوشت؟

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر اما ادعیه دیگری هستند می توانید از آنها استفاده نمایید.

 20. نرگس گفت:

  من خانم با ایمان با اخلاق هستم و ۳۷ سال سن دارم و لیسانس دنبال آقایی با تقوا و با ایمان هستم

  1. نازلی گفت:

   سلام‌ والا خواستگار هست کسی که دوستش داریم نیست

   1. جلال گفت:

    سلام شما چند سال دارید اهل کجا هستید

  2. ولی گفت:

   سلام ولی هستم از فارس [censored]

  3. سجاد قربانی گفت:

   نرگس خانم اگه شعر دیگه یه خواستگار داشته باشی مهم نیست برات

 21. ناشناس گفت:

  سلام
  من ۳۶ سالم است اهل کرج هستم. راننده اسنپ هستم. یک ازدواج ناموفق داشتم. تک فرزند هستم. اهل کرج دو تا کارشناسی دارم. مومن هستم ولی نماز نمی خوانم. اگر دختر خانم ۳۰،۳۱ هست تمایل به آشنایی دارند، بفرمایند که صحبت کنیم. خانمی باشند سازگار، اهل زندگی، با خدا، امروزی، بلند پرواز نباشند. من هم در خدمت خانواده هستم تا آخر عمر.

  1. ناشناس گفت:

   جدی میگی

  2. ناشناس گفت:

   من هستم اگر قابل بدونی ۳۱ سالمه ازدواج ناموفق داشتم

 22. ناشناس گفت:

  سلام من ۲۵ سالم است و خواستگار زیاد داشتم ولی باب میلم نبوده. لطفا برای منم دعا کنید

 23. فاطمه گفت:

  با سلام. خانمی مجرد متولد ۱۳۶۴، چادری هستم. تحصیلات دانشجوی کارشناسی مهندسی و حقوق دانشگاه تهران. فارغ التحصیل کارشناسی مدیریت از دانشگاه آزاد. خصوصیات ظاهری:
  سفید چهره با چشمانی عسلی، قد بلند و چهارشونه هستم.
  مشخصات فرد مورد نظرم:
  با ایمان و مذهبی _ با اخلاق و تحصیلکرده _ سنش ۳۷ تا ۴۰ سال باشد. تناسب قدی و وزنی با بنده داشته باشند. فقط از کرج و تهران باشند.
  لطفا اگر فردی به ملاک های بنده نزدیک هستند به ایمیل بنده اطلاع بدند.
  [censored]

  1. امیر حسین گفت:

   سلام خوبی

   1. سیده سمانه... گفت:

    سلام الهی خوشبخت و سعادتمند باشید

  2. احسان گفت:

   بسیار عالی انشالله خوش بخت بشوید.
   من به دنبال یک خانم با اخلاق و با ایمان هستم. متولد ۱۳۶۴ هستم سن شخص مقابل به من بخورد. نه خیلی مذهبی هستم نه خیلی افراطی. من فقط یک سوال دارم چطور میشود ایمیل را نگاه کرد؟

 24. فاطمه گفت:

  با سلام. دختری چادری و مومن با سن ۳۶ (متولد آبان ۶۴) سال هستم. تحصیلات دانشجوی کارشناسی مهندسی و حقوق دانشگاه تهران هستم. فارغ التحصیل کارشناسی مدیریت از دانشگاه آزاد. سفید چهره یا چشمانی عسلی و قد بلند و هیکلی هستم. قد ۱۷۰ و وزن ۸۵ کیلو. برای ازدواج دائم پسری مومن و مذهبی و تحصیلکرده و با اخلاق مد نظرم هست. مهریه هم ۱۴ تا سکه. سنش ۳۷ تا ۴۰ سال فقط از تهران و کرج کسی هست ممنون میشوم از طریق ایمیل به بنده اطلاع بدهید. اهل شبکه های مجازی نیستم. با آرزوی خوشبختی برای همه عزیزان

  1. ناشناس گفت:

   هنوز مجردی

 25. ریحانه گفت:

  سلام دختری ۳۰ ساله هستم از شهر مشهد دنبال مردی در شهر خودم هستم که خانواده دار باشد و دارای شغل و درآمد خوبی باشد و مردی سالم و پاک باشد چون خودم دختر پاک و نجیبی هستم ممنون

  1. رضا گفت:

   من درخدمت هستم

   1. ناشناس گفت:

    شما باید مشخصات خودت را بگذاری

 26. نازلی گفت:

  من دلم می خواهد ازدواج کنم و تشکیل خانواده بدهم دیگر خسته شدم از درس خواندن و کار کردن خسته شدم از تنهایی

  1. علی گفت:

   سلام ازدواج فقط در شهر خودت یا

  2. بهار گفت:

   دقیقاً منم همینجوریم 💯🥺

  3. ناشناس گفت:

   بیا من بسون

 27. 🖤🖤 گفت:

  سلام من ۲۴ سالم است دعا کنید قسمتم باز بشود

  1. ناشناس گفت:

   سلام من یک بار ازدواج کردم بدون بچه چه ذکری برای گشایش بخت خوب است

  2. رضا گفت:

   منم ۲۸ سالمه از اصفهان
   شغل دارم درآمدم بد نیست حدود ۸ تومن ولی هیچ جا اصلا قبول نمیکنند بروم خواستگاری
   نمیدونم مشکلم چیه که ندید رد میکنند
   فقط شغلم دولتی نیست خدا شکر بیماری یا مشکل جسمی و روحی خاصی هم ندارم که قبول نکنند
   مهندسی مکانیک دارم قد ۱۸۰ وزن ۷۵
   دنبال یک دخترم که مومن باشد یعنی منظورم اینه که حداقل نماز روزه هایش را بگیرد و منکر اسلام نشود حجابش هم رعایت کنه حالا نه الزاما چادر ولی مناسب باشد ولی هر موردی هم پیدا کردم یا کارمند دولت میخواستند یا توقع داشتند از خودم خونه داشته باشم
   آخه کدوم پسری الان می‌تونه تو این شرایط خونه بخره

 28. ناشناس گفت:

  سلام من ۲۴ سالم است دنبال یک قسمت خوب میگردم که اهل زندگی باشد

 29. فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشید به همه من هم مجردم والا هنوز ۱۹سالم است اما خب ازدواج نکردم 😒😕

  1. منا گفت:

   سلام من دختری هستم، محل زندگی ایلام
   متولد ۶۴ مجرد هستم به مجازی اعتماد ندارم برای زندگی
   الان من چکار کنم چطور اعتماد کنم اگه میشود راهنماییم کنی

   1. ناشناس گفت:

    خب بیا با من ازدواج کن

  2. حسین گفت:

   ۲۵ سالمه از شیراز

  3. محمد گفت:

   سلام چقدر عجله داری

  4. حسین گفت:

   سلام اگر قصد ازدواج دارید با این شماره تماس بگیرید من پسری هستم مجرد ۲۷ سالم است و قصد ازدواج دارم و فکرم این است که شاید بختم را بستند همین

 30. ناشناس گفت:

  من ‌۱۸‌سالمه است هر‌ خواستگار‌ که بیاد‌ خانواده ردش‌ میکند

 31. فاطمه گفت:

  سلام من یک دختر ۲۲ سالم یک بار ازدواج کردم که جدا شدم. الان میخواهم دوباره ازدواج کنم که نامزد کردم به هم خورد 🥺🥺

  1. نفس گفت:

   سلام من دخترم ۱۸ سالم است از لحاظ ظاهری و باطنی خوبم ولی خانواده ام خیلی اذیتم میکنند و نمیگذارند ازدواج کنم و این کارشان ناراحتم میکند. نمیدانم چیکار کنم

  2. یاس گفت:

   سلام خودم در خدمتم

  3. حسین گفت:

   سلام اگر قصد ازدواج دارید به این ایمیل جواب بدهید [censored]

 32. ناشناس گفت:

  سلام برای من هم دعا کنید مجرد هستم میخواهم ازدواج کنم دنبال پسری مومن هستم

  1. دانیال گفت:

   چند سالته

  2. ناشناس گفت:

   سلام برای من هم دعا کنید یک ازدواج نا موفق داشتم جدا شدم ۳۱ ساله میخواهم دوباره ازدواج کنم خسته شدم از تنهایی چادری مهربان نماز خوان یک آدم با ایمان میخواهم

   1. ر. ز گفت:

    سلام درخدمتم من شیرازم

  3. علی گفت:

   پول نیست

 33. ناشناس گفت:

  با سلام و خسته نباشید به شما عزیزان الان که داشتم نظرات دوستان را میخواندم دیدم به قول یکی از دوستان من تنها نیستم خیلی ها مثل من و شرایط من مجرد هستند منم ۳۹ سالم است و شاغل و تا دو سال پیش خواستگار می آمد خانه و می رفت که می رفت اما الان دو سالی میشود که یک نفر در خانه ما را نزده شاید شرایط زندگی سخت شده اما خوب به همین منوال پیش برویم باید ارزوی ازدواج و مادر شدن را به گور ببریم خیلی دوست دارم ازدواج کنم و تشکیل خانواده بدهم جوان تر که بودم و سن ازدواجم سخت گیری میکردم اما از ۲۷ سالگی دیگر سخت گیری ها را کنار گذاشتم حتی یک خواستگار تو همسایگی مان داشتم که هم سن خودم بود چند سال پیش آمدند برای خواستگاری با اینکه پسره تحصیلاتش خیلی پایین و کار درست درمان نداشت تازه ایشان طاقچه بالا گذاشت من زشت نیستم و خانواده بی غل و غش و ساده ای دارم و مذهبی اما ایشان بعد چند مدت صداسش درآمد که دختر می آورد خانه و این قبیل کارهای خاک بر سری اما خدا را شکر که مطمئنم دوستمان دارد همه دختر خانم ها و آقا پسرها مطمئنا نجیب هستند و دین دار که خدا کمکشان میکند که یک سری اتفاقا نیفتد

  1. محمد حسین گفت:

   کاش صادق باشیم

 34. فریده گفت:

  سلام من هم ۴۳ ساله هستم خیلی دلم می خواهد ازدواج کنم ولی تا الان قسمت نشده است. برای من هم دعا کنید. کارمند و فوق لیسانس هستم.

 35. سارا گفت:

  باسلام من دعای احزاب را روی پوست آهو دارم با وجود آن هر خواستگاری می آید پشت سرش را نگاه نمی‌کند بیاد در ظرف در بسته باشد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خاصیت سوره احزاب روی پوست آهو فقط برای این است که تعداد خواستگاران زیاد شود ولی اینکه چگونه با خواستگار رفتار نمایید تا به لطف خدا پیوند صورت گیرد بخش زیادی به خود شما ارتباط دارد.

 36. مریم گفت:

  منم ۲۸ ساله استم میخواهم یک مرد مومن پیدا کنم البته دختر افغانی استم

  1. محمد گفت:

   سلام علیکم من برای ازدواج کردن با شما حاضر هستم چون خودم دنبال دختر مومنه هستم ایران و افغان هم فرقی ندارد

 37. م گفت:

  سلام من دنبال یک پسر خوب و مومن میگردم اخه هر کسی دور و برم هست [censored]

  1. محمد گفت:

   سلام خانم من اهل شیرازم و ده سال است جدا شدم ولی دختر مومن و نجیبی که خواستم و پیدا نکردم اگر مایل هستید پیام بدهید، تشکر

   1. ناشناس گفت:

    سلام منم جدا شدم اگه مایل به آشنایی بودید پیام بدید ممنونم

  2. محمد گفت:

   من هم دنبال دختر مومن هستم

   1. ناشناس گفت:

    من هم دنبال مرد‌م مو‌من هستم‌

   2. ن.ح گفت:

    سلام من ۴۱ سالم هست و مجردم نمیدونم چرا با هر دختری سر صحبت با ازدواج را باز میکنم رفتارش تغیر میکنه و قبول نمیکنه بنظرتون چیکار باید کرد

  3. حسینم گفت:

   سلام من هم دو بار ضربه خوردم ولی مؤمن نبود همسرم از خدا خواستم یک خانم پاک و پاکیزه‌ای سنش ۳۰ متولد فروردین باشد فقط قرآن خوان باشد عمل کند به قرآن امام زاده سعید محمد بردسیر

 38. سهیلا گفت:

  ۴۰ سالم به هر دری زدم برای ازدواج جور نمیشود حتی خواستگار داشتم سرطان داشت قبول کردم اون هم بهم خورد

  1. ناشناس گفت:

   سلام من پسری هستم ۳۳ سال دارم درامدم بد نیست و میتوانم از پس یک زنگی بر بیایم و میخواهم ازدواج کنم اما کسی پیدا نمیکنم

   1. ناشناس گفت:

    بیا منو بگیر

   2. ناشناس گفت:

    سلام میخوای همسرت چندسال باهات تفاوت سنی داشته باشه؟

   3. ناشناس گفت:

    سلام اهل کجایید و چند سالتان است

   4. ناشناس گفت:

    سلام من دختری هستم ۳۲ ساله باایمان و متدین که قصد ازدواج دارم

   5. م گفت:

    😯من هستم

   6. ناشناس گفت:

    باسلام اگر یک دختر مومن باشد ولی مشکل بینایی داشته باشد یک چشمش از نظر زیبایی مشکل داشته باشد قبول میکنید

  2. نرگس دادور موسوی تبار گفت:

   من دعا بنویسم ازدواج کنی؟

  3. ناشناس گفت:

   سلام خوبی؟ من دنبال دختر خوب برای برادرم هستم ، هنوز مجردی؟

  4. ناشناس گفت:

   سلام اگه راست میگی من هستم

   1. ناشناس گفت:

    سلام من هم دختر ۳۵ ساله ام ازدواج نکردم یا خانواده تایید نکردند یا قسمت نشده

 39. شیرازی گفت:

  با سلام و احترام
  خدا خیر و برکت در زندگی تان ببخشد جوانانی هستند که نیاز به معرف دارند بنده دو تا دختر تحصیل کرده و نجیب به سن ۲۷ و ۳۰ سال دارم ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید. سپاس از شما بزرگوار

  1. ر. ز گفت:

   سلام اگر شیراز هستید میتوانید با من در تماس باشید منم دنبال یک ازدواج پاک هستم

 40. یاران گفت:

  سلام ، برای برادرم دنبال یک دختر خانم خوب از لحاظ اخلاقی، متعهد با حجب و حیا و خانواده دار، که حلال و حرام، محرم و نامحرم سرشان بشود و خانواده ای که معتاد نداشته باشد می گردم سن داداشم ۳۶ سال است درآمد بخور و نمیری دارد خدا رو شکر اما از لحاظ اخلاقی و رفتار اجتماعی واقعا قابل تحسین است فقط بخاطر درآمد کمش تا حالا ازدواج نکرده و میگوید دخترا تا ازدواج نکردن همه چیز را می پذیرند اما بعد ازدواج فورا مهریه را اجرا میگذارند، از همین می‌ترسد میگوید من کسی را میخواهم اهل زندگی باشد با سختی و تورم امروزه مرا و زندگی دو نفره را درک کند اگر کسی پیدا میشود یک ندایی بده خدا را چه دیدی شاید فرجی حاصل شد ان شاالله

  1. مویدی گفت:

   دختری باوقار و متین و اهل زندگی سراغ دارم

   1. ناشناس گفت:

    سلام دختری هستم ۳۲ ساله که تا حالا ازدواج نکردم یا مورد تایید نبوده یا قسمت نشده

  2. شیرازیی گفت:

   سلام
   مورد مناسب پیدا کردید؟اهل کدام شهر هستید؟

   1. سهیلا گفت:

    بنوسی
    کردستان

   2. ناشناس گفت:

    سلام من کیارش هستم چند وقت است دنبال یک خانم برای ازدواج میگردم ولی همیشه بهم میخورد یا کسی تو زندگیم نمی آید قبلا اینجوری نبود ولی الان چند وقت است هر کاری میکنم کسی تو زندگیم نمی آید

  3. سارا رسولی گفت:

   پسری دارم ۳۷ ساله شغل آزاد حقوق پایه میدهند و با پورسانت ماهی پنج میلیون تا بحال ۴ تا نامزد کردند اولش می‌آید میگویند مسئله ای نیست چه خانواده و چه دختر بعدش پدر عروس به پسرم میگوید بیا ببینیم چند مرده حلاجی عروسی و خانه بخری بعدش بهم میخورد باز بعد دختر دیگر نامزد میشود مادر دختر میگوید باید دخترم برود دانشگاه یعنی پسر من ۴ سال خرج دانشگاه را پرداخت کند که ما هم گفتیم اگر داشتیم خود پسرم میرفت دانشگاه که بیشتر به درد میخورد خلاصه ان هم به ان طریق جدا شدند و باز دختر دیگر نامزد شد که دختر در شیراز زندگی می‌کرد زنگ میزند بعد از یک ماه عقد که میایی دماغم را عمل کنی پسرم میگوید من بچه مایه داری نیستم میخواهم جمع کنم که بتوانیم یک خانه اجاره کنیم و یک جشن کوچک بگیریم باز ان هم اینجوری بهم میخورد نمی‌دانم کسی خدای نکرده بخت پسرم را بسته اند چی میشود که اینجور بهانه جدا میشوند یک راه حلی برای بخت گشایی پسرم به من بگویید ممنون میشوم از شما

   1. ناشناس گفت:

    سلام خانم شما کجا میری خواستگاری. تو اسایشگاه روانی ها که زن پیدا نمیشود. یکم دور بر خودت را نگاه کن برگرد توی اقوام خودت ان شالله ‌پیدا میشود

   2. تیارا گفت:

    نباید از اول خودتان را نفهم نشان بدهید هرچی هستید همان طوری باشید

   3. ف گفت:

    اره بختش بستند چون سر مسائل الکی بهم میخورد

  4. مریم گفت:

   تو چرا انقدر ادعا داری با حقوق بخور نمیر انقدر انتظار داری وای به اینکه یک چیزی هم از خودتان داشته باشید

  5. ناشناس گفت:

   سلام من یک دختر مومن چادری ۳۹ ساله اهل کامفیروز هستم مجردم

   1. علی گفت:

    سلام من مجردم و هیچی ندارم یعنی خانم سابقم هرچی داشتم با بچه هام و برد

  6. ناشناس گفت:

   سلام کدوم شهری؟ تحصیلات و شغل برادرتون چیه؟

  7. ناشناس گفت:

   سلام دادا‌شتو‌ن دختره چند ساله می‌‌خواد

 41. عاطفه گفت:

  خدایا گناهان ما را با دادن بخت خوب با شخصیت که لیاقت دارد و ما نیز لیاقت او داریم ببخش تا چنان خوشبخت زندگی کنیم ک نام مقدس تو از زبانمان نیفتد چنان که همیشه نام نورانی ات در انجام و ابتدای هرکاری بر سر زبانمان هست

  1. سینا ساتیانی گفت:

   آمین خداوندا آرزوی نیک جوانان این مملکت ما را به بهترین شکل ممکن برآورده کن

   1. ناشناس گفت:

    منم ۳۵ سالم است از یزد یکی مخواهم از یزد باشد هیچ‌وقت ازدواج نکردم تا حالا مجردم اهل هیچ دوستی هم نیستم نه دختر و نه پسر

  2. بی نام گفت:

   الهی آمین

 42. ناشناس گفت:

  سلام من سی سالم است یک ازدواج ناموفق داشتم کارمندم و الان هم سه سال است که جدا شدم ولی علاقه ای به ازدواج مجدد ندارم اما خب اگر مورد خوب و با ایمان پیدا بشود مایلم ازدواج کنم هر چند میدانم که بختم را بستند چون هر کسی امد رفت و پشت سرش را هم نگاه نکرد و دیگر پیدایش نشد اما خدا را همیشه شاکرم

 43. یا امام الرئوف گفت:

  توکلت علی الله ، ان الله بصیر بالعباد
  من یک بار ازدواج کردم و متاسفانه یک ساله جدا شدیم.
  دنبال دختر خانومی هستم که اهل زندگی باشد ایمان و اخلاق و تقوا برایم ملاک اصلی است. ظاهر و بقیه مسائل اولویت بعدی میتوانند باشند.
  خودم ۳۴ سالم است. اهل تبریزم. علاقمندم طرف مقابلم همشهریم باشد و حداقل چهار پنج سال از من کوچکتر باشد.
  به نظر من اگر طرفین زیاد در قید و بند مادیات برای زندگی نباشند مشکلشان حل میشود. بخاطر تشریفات و تجملات چه زندگی ها از هم پاشیده و چه خواستگاریها بی سرانجام مانده است. چه از طرف پسر ها چه از طرف دخترها .
  خداوند ضمانت رزق و روزی را کرده است
  نباید از ترس فقر، ازدواج را به تعویق انداخت. توصیه اکید دینمان هم همین است.

  1. دلارام گفت:

   سلام. در استانه چهل سالگی ام نمیدانم چرا ازدواجم به تاخیر افتاده

   1. ناشناس گفت:

    من که چهل را رد کردم پس چی بگویم دریغ از یک فرد مناسب

   2. ناشناس گفت:

    الهی بمیرم برای خودمون منم ۳۹ ام 😄

  2. ناشناس گفت:

   سلام من هم اهل تبریز هستم دنبال یک پسر پاک و مومن هستم که من را همین جوری که هستم بخواهد نه با عمل و این جور چیزها زیبایی که ماندگار نیست ذات آدم باید زیبا باشد

  3. یسنا گفت:

   منم اهل تبریزم شوهرم فوت کرده دو تا دختر دارم

  4. ناشناس گفت:

   سلام من مشهد هستم و ۳۰ سالم است و مجردم

   1. M گفت:

    سلام من مشهدی هستم

 44. محسن گفت:

  سلام دختر سالمی باشد اهل دوست پسر این ها نباشد چون خودم واقعا نبودم زیبایی نسبی داشته باشد سنش هم یکم از من پایین تر باشد دو سه سال ترجیحا چادری باشد ولی اگر هم نبود مشکلی ندارم با ایمان باشر کافی است آرام متین باشد اهل استان خودمان باشد قزوین

 45. افسانه نورمحمدیان گفت:

  با سلام منم دخترم ۳۳ سالم است مجردم میخواهم ازدواج کنم اما قسمتم نمیشود نمیدانم چرا هربار خواستگار قرار است بیاید منصرف میشود

  1. لیلا گفت:

   سلام من دخترم چادری اهل ازدواج از کردستان اگر طلبه هست ممنون

   1. ناشناس گفت:

    من هستم کوردم خه لکی ناوچه ی هه وشار

 46. زهرا گفت:

  دنبال شوهرم کسی را پیدا نمیکنم

  1. احسان گفت:

   منم مجردم اگر افتخار بدید ممنون می‌شوم

   1. علی گفت:

    پسری هستم ۳۱ ساله وضع مالی خوب خدا را شکر. با خدا و اهل حلال و حرام. دنبال دختر مومن که حداقل ۴ یا ۵ سال از خودم کوچکتر باشد می گردم

 47. زیبا گفت:

  سلام . ۴۰ سالم شده فقط میخواهم واسم دعا کنید ی آدم خوب بیاد تو زندگیم و تمام سختی هایی که کشیدم به شادی تبدیل بشوند. آرزوی بخت سبز و موافق واس تمام مجردای دنیا دارم

  1. اکبری گفت:

   سلام یک شماره تلفن بگذارید چطور میشود تماس گرفت

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    دوست عزیز امکان انتشار شماره تماس مخاطبین وجود ندارد

 48. مریم گفت:

  سلام منم ۴۰ سالم است و مجرد هستم خیلی احساس تنهایی میکنم واقعا دلم میخواهد با یک پسر نجیب ازدواج کنم و به آرامش برسم. با اینکه هیچوقت آدم زیاده خواهی نبودم ولی نمیدانم چرا تا الان قسمت نشده ازدواج کنم واسم دعا کنید

  1. روژان گفت:

   سلام خواستگار خوب خیلی مهمه

   1. لیلا گفت:

    سلام من دخترم ۳۰ سالمه قصد ازدواج دارم

  2. ناشناس گفت:

   من سراغ دارم نظر خوب ، اگر خواستی بهم پیام بدید

  3. ناشناس گفت:

   سلام از کدام شهر هستید؟

 49. فرشته گفت:

  سلام من هم ۴۳ ساله هستم خیلی دلم می خواهد ازدواج کنم ولی تا الان قسمت نشده است. برای من هم دعا کنید. کارمند و فوق لیسانس هستم.

  1. jahangir گفت:

   منم مایل هستم با شما ازدواج کنم

   1. فرشته گفت:

    سلام خوبید کجا هستید آشنا بشویم شاید خدا خواست

  2. Hadi گفت:

   سلام کدام شهر هستید???

   1. فرشته گفت:

    تهران هستم.

 50. ناشناس گفت:

  سلام
  من یک دختر خوب براتون سراغ دارم

  1. محمد گفت:

   سلام من دنبال زن خوب با ایمان هستم

   1. یک مسلمان گفت:

    سلام
    چند ساله هستید و شغل و تحصیلات

   2. ناشناس گفت:

    سلام اهل کجا هستید

   3. میثم گفت:

    سلام. میثم هستم آسمان مشهد. متولد ۱۳۶۸ مجرد. شماره تماس [censored] برای آشنایی. یاعلی

   4. Mona گفت:

    طلبه هستی

 51. پری گفت:

  برای من دعا کنید. ۳۹ ساله هستم و میخواهم با شخص مورد نظری که ادم مثبتی هست ازدواج کنم و زودتر با من ازدواج کند که مادر بشوم و به آرزویم برسم، خانواده تشکیل بدهم. پدر و مادرم خوشحال باشند و خیالشان راحت شود. التماس دعا دارم

 52. نرگس ۳۵ گفت:

  سلام من ۳۵ سالم ولی حالم بد بوده خواستگار هام رو جواب کردم الان کار دارم موقعیت مالی ام بد نیست ولی دلم خوش نیست حس میکنم آزمایش خدا است همه درگیریم خدا بحق دل شکسته حضرت زینب دل تمام دختر و پسرهای این سرزمین رو شاد کنه ازدواج خوب نصیب همه کند. خدایا ما رو ببخش و دعامون رو اجابت کن دل تمام این دختر و پسرها رو شاد کن و نشون بده که با مایی _ یاعلی مدد

  1. عبدالله جمالی گفت:

   سلام خوبی شما با من ازدواج کنید جمالی هستم ممنون میشوم افتخار بدید

   1. ستاره گفت:

    سلام دختر ۲۶ ساله دنبال مرد درستکار با ایمان چشم پاک با درامدی که از پس زندگی بربیاید میگردم کسی توانست کاری کند ثواب دارد

  2. ناشناس گفت:

   سلام ۱۴ سالم است از دست این خانواده خسته ام دعا کنید به عشقم برسم

 53. محسن گفت:

  سلام واسه منم دعا کنید ۳۳ سالمه چند ساله میخوام ازدواج کنم نمیشه آدم مهربونیم انشالله خدا واسه همه خوشبختی رقم بزنه منم یه دختر خوب و نجیب سر را هم قرار بگیره خدا بخواد خوشبختش کنم

  1. ناشناس گفت:

   انشاالله به خواسته ات میرسی منم دعات میکنم اقا محسن شرایط منم مثل شماست

  2. ناشناس گفت:

   سلام
   دنبال یک دختر خوب میگردی
   تا من واسطه کار شوم و یک دختر خوب برای شما معرفی کنم.

   1. ال..س گفت:

    من متولد ۶۴ هستم خواستگار ندارم و دختر هستم ولی بی چادرم برایم دعا کنید

  3. ناشناس گفت:

   سلام بر شما توکل برخدا انشاءالله به مراد دلتون برسید برای منم هم دعا کنید

   1. Banooo گفت:

    من کسی را میشناسم که میتواند برای تان مناسب باشد، اهل کدام شهر هستید؟ این شخصی که من میشناسم برای کرج هستند. دختر مومن اهل نماز چادری و زیبا و خواستگاری زیاد داشته ولی به دلیل بی ایمانی رد کرده

  4. ناشناس گفت:

   سلام من هم مجرد هستم اگه خواستی بیا خواستگاریم

   1. محسن گفت:

    سلام خوبید کجا هستید آشنا بشویم شاید خدا خواست

   2. سینا ساتیانی گفت:

    سلام چند سالته و اهل کجایی با آدم با ایمان روستایی ازدواج می کنی

  5. طیبه گفت:

   آقا محسن شما ملاک هاتون برای ازدواج چطوری است

 54. حوا گفت:

  سلام من ۲۲ سالم هست تحصیل کردم و تا به حال با کسی هم نبودم از نظر ظاهری هم خوب هستم و اخلاق خوبی ندارم ولی شخص درستی که فقط قصدش ازدواج باشه سمتم نمیاد تو رو خدا برام دعا کنید برم سر خونه زندگیم شرایطم سخته

  1. پیمان گفت:

   سلام. من پسر ۳۰ سالمه مجردم اهل شهرستان مرند ……. [censored]

 55. رباب گفت:

  سلام تو رو خدا برا منم دعا کنید من یک دختر مجرد ۳۶ ساله هستم هر کی اومده خونمون رفته دیگه برگشته چجور دعایی و نذری کنم بختم باز میشه

  1. اسما گفت:

   انشالله بخت همه باز بشه

  2. ساناز گفت:

   سلام وقت بخیر. دختر مجرد ۴۲ ساله کارشناشی ارشد. خواستگاران زیادی داشتیم بنا دلایلی بهم خورده. الان هم خیلی احساس تنهایی میکنم انقدر نذر و نیاز میکنم خسته شده ام. خودم سرپرست خانواده ام. بعضی وقت ها با خودم فکر میکنم خداوند من را فراموش کرده

 56. لیلا گفت:

  سلام من تا حال خواستگار نداشتم باید چیکار کنم

 57. م گفت:

  سلام یک دختر خوشگل و تحصیل کرده و مومن دارم متولد ۷۰ خیلی خواستگار داره ولی اونی که میخواد نمیاد دنبال پسر مومن میگرده ولی تا حالا جور نشده دعا کنید

  1. حمید گفت:

   سلام فکر کنم دختر خانومتون من رو قبول کنند منم دنبال همچین دختری که شما میگید میگردم کار دولتی هم دارم و سایر چیزهایی که برا شروع زندگی نیازه

   1. یلدا گفت:

    چند سالتونه شما شرایطون چیه؟

  2. فرشته گفت:

   سلام منم یک دختر دارم ۲۸ ساله که هم زیباست و هم نجیب، چون تک فرزند بود علی رغم اینکه از دوران دبیرستان هم خواستگار داشت اما ما به منزل راه نمیدادیم، الان مدرک کارشناسی ارشدش رو گرفته کار و جهیزیه داره اما مثل قبل که موقعیت های خیلی خوب و عالی ای داشت خواستگار خوبی نداره، حس میکنم نفرین جواب های ردی که ما دادیم باعث این اتفاق شده، امیدوارم همه جوان ها خوشبخت بشوند و از دعای اونا دختر منم خوشبخت بشه. خواهش میکنم برای دختر من هم دعا کنید

   1. ناشناس گفت:

    اخ اخ اخ دقیقا همینه میدونی دختر تا یک جایی خواستگار داره متاسفانه مادر من چون خواهر بزرگم خودش خواستگاراش رو رد میکنه مامانم هم خواستگارای منو و خواهر کوچیکم رو رد میکنه خدا اخر و عاقبتون رو بخیر کنه و انشالله همه جوان ها خوش بخت بشن

   2. مریم گفت:

    دختری هستم ۳۸ ساله تحصیل کرده با موقعیت خوب و دوست پسری هم نداشتم از ۲۰ سالگی قصد ازدواج داشتم ولی متاسفانه خواستگارها مدنظرم نبودند، دلیل عدم ازدواجم هم واقعا نمیدانم ،انگار آن هایی که باید ببیند نمیبینند، همه میگویند طلسم شدی، دعا کنید من و امثال من عاقبت بخیر بشویم.

   3. ناشناس گفت:

    سلام منتظر یک زن مؤمن هستم

  3. نسیم گفت:

   من برای برادرم دنبال یک دختر خوب میگردم مومن هم باشد و خانواده دار… محل سکونت شما کجاست

   1. فاطمه گفت:

    سلام من دختری چهل و سه ساله هستم ایا موردی برای من سراغ دارید

  4. حسین گفت:

   سلام میشود لطف کنی ما هم از یکی از گزینه های مورد نظر شما باشیم

 58. *** گفت:

  من یک بار طلاق گرفتم و سختیهای زیادی تو زندگی کشیدم ۴ سال طلاق گرفتم همش با خودم میگفتم خدا شاهد سختی های من بوده و ادم خوبی رو سر راهم قرار میدهد منتظر خوشبختی بودم ولی هیچ خبری نیست دلم از همه چیز و همه کس گرفته از همه بدتر حرف مردم ک چرا ازدواج نمیکنی.

  1. ناشناس گفت:

   انشاالله به حق ۱۴معصوم به آرزوت میرسی

   1. ش گفت:

    🤗😔😔😔😔

   2. س ص گفت:

    من هم ۳۸ سالم هست هنوز ازدواج نکردم ناامیدم چون هر کس میاید خواستگاری میرود و پشت سرش نگاه نمیکند از زندگی کردن سیر شدم دیگر ذوق و شوقی و هدفی ندارم

  2. ناشناس گفت:

   سلام دختری هستم ۳۲ سالم است خواستگار میاد باب دلم نمیشود یا سن کوچک میاد چرا بختمان باز نمیشود از خدا میخواهم بخت همه باز بشود

  3. امیرحسین گفت:

   سلام به حرف مردم اهمیت نده منم یک بار جدا شدم خیلی سختی تنهایی داشتم ولی همیشه دلم روشن است که یک دختر خوب میاد تو زندگیم واسم فرقی ندارد مجرد یا مطلقه باشد فقط کسی که عاشقم باشد باهاش زندگی بسازم خوشبختش کنم پس ناامید نشو بسپار به خودش

   1. ناشناس گفت:

    سلام. شما ازدواج کردید؟؟؟

   2. راضیه وردی استان گلستان شهرستان کلاله گفت:

    سلام دختر ۲۴ساله هستم خواستگار دارم خوب باشه قبول میکنم

    انشاالله به ارزوت میرسی

    خدا بزرگه

   3. ناشناس گفت:

    سلام چند سالتونه

  4. رضا گفت:

   سلام. خوب هستید. من هم دقیقا شرایط خودت رو دارم. اگر دوست داشتی یک جوری آشنا شویم.

  5. اکبری گفت:

   سلام چند سالتان است اگر خواستید تماس بگیرم من برای برادرم میخواهم

 59. حسام گفت:

  تو ور خدا برامدعا کنید۳۲ سالمه و دارای موقعیت مالی و اجتماعی بالا
  هر کجا که خواستگاری میرم جور نمیشه و همه همسن و سال هام داماد شدن و پسر بسیار تا بسیار خوب و به دور از رفیق بازی بودم
  انگار مگه هرچی خوب تر باشی بدتره
  ۸ سال دارم میرم هزار جا و نشده
  دعا کنید خواهشا

  1. ناشناس گفت:

   حرز جواد بنویس منم این مشکل رو دارم بختم بسته شده هر کی میاد میره

  2. زهرا گفت:

   بیا منو بگیر🤭

  3. ناشناس گفت:

   بیا با خواهر من ازدواج کن

  4. ناشناس گفت:

   دعای طه رو بنویس توی پارچه سبز با خودت ببر جور میشه

   1. سوسن گفت:

    به دری زدم برای ازدواج ولی موفق نشدم خواستگار هم دارم ولی جور نمیشود ۴۳ سالم است

  5. رکسانا گفت:

   خب بیایید تا با هم ازدواج کنیم

   1. لنا گفت:

    😂

  6. ناشناس گفت:

   ازدواج کردی یا نه

  7. ناشناس گفت:

   سلام من هم شرایط شما را دارم ۳۱ سالم است خانواده خوبی دارم خواستگار زیاد دارم ولی جور نمیشود اگر مایل بودید باهم اشنا بشویم

   1. ناشناس گفت:

    من یک برادرزاده دارم فوق العاده زیبا و خانم و بسیار متین و تحصیلکرده ۲۶ ساله و پدر مادر جوان و تحصیلکرده با جایگاه اجتماعی بسیار عالی ولی خواستگار هایش اصلا نمیمونند انگار بختش بسته هست

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اگر فکر میکنید بخت ایشان بسته شده از حرز امام جواد استفاده کنند وگرنه برای گشایش بخت از ادعیه گفته شده از جمله سوره احزاب روی پوست آهو می‌توانید استفاده نمایید. ضمن اینکه بررسی علل برنگشتن خواستگارها ضروری است.

  8. ناشناس گفت:

   سلام من ۳۲ سالم است مجردم خواستگار دارم ولی اوکی نشده محل سکونت تهران شهرستان قدس

   1. فاطمه گفت:

    سلام من ۱۴ساله ام خواهرم ۳۷ سالش است ولی هرکسی میاید خواستگاریش جور نمیشود فکر کنم بختش بسته است لطفا راهنماییم کنید ممنون میشوم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    از ادعیه معرفی شده استفاده بفرمایید تا به امید خدا حاجت روا شوید.

  9. فاطمه گفت:

   سلام نمیخواهم ازخودم تعریف کنم ولی دختر مجرد چادری و مومن و نماز خوان هستم مال دنیا برایم ارزش ندارد مهم اخلاق خوب است ولی از کار خدا نمی‌دانم چرا بختم باز نشده تا حالا توکل برخدا باز هم صبر میکنم هرچه خواست و تقدیر او شود همان خواهد شد

   1. نا شناس گفت:

    سلام چند سالتان است من هم مجردم خدا شاهد است اولین نفری هستی که حتی ازت سوال میکنم ؛خانه در دارد ان شاءالله میایم خواستگاریت خدا را چه دیدی.

   2. فریبا گفت:

    سلام شبتان به خیر آیا از دعای احزاب و حرز هردو هم زمان استفاده کنیم ایراد ندارد منظور حرز که باطل السحر است دعای احزاب برای گشایش بخت را باطل نمی کند

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر هیچ مشکلی نیست.

   4. پ گفت:

    سلام ..فاطمه خانم چند سالتونه .. دنبال یک دختر خانم با ایمان و اهل زندگی برای برادرم هستیم به نظرم دخترا اگر سخت نگیرند ازدواج صورت میگیرد آیدی روبیکا داری بدی والا نمیدونم چطوری ارتباط بگیرم

  10. ناشناس گفت:

   سلام اهل کجایید

   1. آهو گفت:

    سلام منم شوهر میخوااام 🤣🤣🤣🤣

  11. M گفت:

   متولدین چندی

 60. یاحسین علیه السلام گفت:

  انشاالله که همگی بخت تون باشه و ازدواج کنید

 61. ناشناس گفت:

  دوستان واسه منم دعا کنین بختم باز بشه

 62. صادق شیرازی گفت:

  دوستان برادرانه به همتون میگم ، سخت نگیرید ، سخت نگیرید تا طعم خوشبختی رو بچشید ، متاسفانه بیشتر دختران ایرانی تا وقتی بر و رو دارند و تو اوج جوانی هستند ، بر این باورند که این نشد یکی دیگه و اکثرا دنبال یه جراح متخصص مغز و اعصاب هستند یا یه کارخونه دار …والا ازدواج این نیست ، برای ازدواج فقط به جنس زندگی طرف مقابل دقت کنید والسلام …
  من دارم دختر میبینم خودش یه لیسانس از یکی از دانشگاه های علمی کاربردی داره و خواستگار مثل دسته گل که دیپلم داره رو فقط بخاطر مدرکش رد میکنه ….نکنید این کارو با زندگی خودتون …متاسفانه سخت گیری ها از جانب دختر ها بسیار زیاده چون عاشق نمیشوند و منطقی انتخاب میکنند … ولله دریای منطق ساحل ندارد …منطق زیاد خودش بی منطقیه …عاشق بشید ، ما پسرا اگر عاشق بشیم حتی اگر دختره پاش رو هم از دست بده بازم میریم میگیریمش ، حداقل خود من که همینم و دارم میبینم مردا عاشقانه انتخاب و ازدواج میکنند و دخترا منطقی و با کلی معیار های عجیب و زیاد

  1. هموطن گفت:

   الان که پسرها ازدواج نمی کنند و اگر بکنند دنبال دخترهای باربی و صورت عمل کرده و پولدار و خونه دار می گردند تازه دختر وسایل خانه را هم تکمیل کند و خوانه هم دارد و میگوید عروسی هم نمی خواهم خیلی جالب است که دیگر مُد شده دختر خوب و پولدار می خواهند دیگر خودشان به هیچ زحمتی نیفتند و هیچ کسی دنبال دختر عفیف و با حیا که صورتش را عمل نکرده باشد نیست تازه اگر دختر شاغل نباشد که اصلا پا تو خانه نمی گذارند برای خواستگاری و این قانون اسلام که مرد باید خرجی دهد را زیر پا می گذارند و خیلی راحت می گویند مرد و زن ندارد دوتایی باید کار کنند. خب عزیز دلم اینجاست که دخترها هم سخت گیری خودشان را دارند یا اصلا ازدواج نمی کنند.

   1. مریم گفت:

    با سلام من یک مادرم دخترم ۱۷ سالش است خودم توی سن کم ازدواج کردم دوست دارم دخترم هم زودتر ازدواج کند تا حالا دوتا خواستگار داشته یکی اش مطلقه یکی هم بیکار. از خدا میخواهم همه جوانها را خوشبخت کند دختر منم جزیی از آن ها باشد

  2. رویا گفت:

   منم یک دخترم دنبال پولداری زیبایی ظاهر نیستم اما خواستگاری ندارم

   1. نفس گفت:

    سلام چند سالتان است اهل کجا هستید من یک برادر دارم که اگر مایل باشید معرفی کنم

  3. ناشناس گفت:

   سلام تو رو خدا چرا میگی دخترا سخت میگیرند به خدا من یکی که انقد آسون میگیرم که نگو

  4. ناشناس گفت:

   محتاج دعای تان هستم 🤲🤲

  5. رکسانا گفت:

   نه اینطور نیست به خدا

  6. ناشناس گفت:

   نه جناب همه ی دخترا هم اینطوری نیستند. برعکس پسرای الان دنبال دختر با موقعیت عالی و ظاهر میگردند تا مومن بودن دختر خانم

   1. گفت:

    سلام لطفا برای من هم دعا کنید بیشتر هم سن وسال هایم ازدواج کردند تو را به خدا برایم دعا کنید خواستگار بیاید برایم و ازدواج کنم

  7. ناشناس گفت:

   نه اصلا اینجوری نیست و راجع به همه صدق نمیکند. مثلا من خودم اصلا آدم سختگیری نبودم هیچوقت و فقط میگفتم یک پسری باشد که اهل زندگی باشد نجیب و چشم پاک باشد. این ها چیزایی نیستند که زحمت مالی داشته باشند. همه که مثل شما نیستند که انقدر پایبند باشنذ … خوشبخت باشید الهی

  8. سهیلا گفت:

   سخت کجا گرفتیم ۴۳ سال میگویم پسر مریض بود خودم قبول کرد بهم خورد از طرف داماد

  9. رویا گفت:

   حرفتون کاملا درست
   ولی متاسفانه مردها ملاکشان زیبایی و زنها پول

 63. زهرا خانم گفت:

  سلام طاعات و عبادات قبول باشه ان شاء الله لطفا دراین شب عزیز برای ازدواج همه جوانان دعا کنید برای منم دعا کنید آخه همه بهم میگن تو که دختری هستی از هیچ نظر مشکل نداری چرا ازدواج نکردی تاحالا خیلی روحیم تاثیر گذاشته التماس دعا

  1. صادق گفت:

   خواهر من برای چی به حرف دیگران توجه میکنی
   خودت رو اذیت نکن
   از خدا میخوام هرچی خیره واست پیش بیاد

 64. محمد گفت:

  با دل های پاک و نورانیتون برا ازدواج کردن من هم دعا کنید. خیلی دوست دارم مورد ازدواج برام مهیا بشه

  1. یاس گفت:

   سلام آقا محمد اهل کجایی چند سالته

 65. نادر گفت:

  دخترا به حرف دیگران توجه نکنید که بهتون میگن سنت کمه فعلا وقت داری از هجده به بعد ازدواج کنید. هرچه زود تر بهتر با با لا رفتن سن خواستگار کمتر میشه. اینو اویزون گوشت کن. تو یه سنی کلی خواستگار داری جو نگیرد. با انتخاب درست شوهر کن.

 66. لیلا گفت:

  سلام. فرقی میکنه که خودمون سوره را روی پوست آهو بنویسیم و یا نوشته شده و آمادش و بخریم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خودتون هم میتونید روی پوست آهو با رعایت اداب بنویسید.

   1. ناشناس گفت:

    برام دعا کنید منم بختم بست شده

   2. حسین خليلي گفت:

    سلام علیکم داداش پست آهو از کجا پیدا کنم پیدا نمیشه که

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    از لینک سوره احزاب روی پوست آهو می‌توانید تهیه بفرمایید.

   4. دختر آذر گفت:

    سلام دوستان
    به امید گره گشایی از کار همه.
    دخترمجرد ۲۷ ساله هستم دانشجو ام
    طبق گفته اطرافیانم
    زیبا خوش اخلاق خوش استایل نماز میخوانم ولی چادری و محجبه نیستم.
    متولد آذرماه هستم و اولویت اولم برای ازدواج صداقت و پاک دامنی پسر هست…نه که مهم نیست شاغل باشد یا نه …مهم است اما صداقت و چشم پاکی و اینکه خیانت نبینم مهم تر است

  2. ع .و گفت:

   سلام پوست آهو از کجا پیدا کنیم اخه

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    به لینک سوره احزاب روی پوست آهو مراجعه بفرمایید.

 67. لیلا گفت:

  سلام .من ۴۱ سالمه و از بچگی دیابت دارم. تا الان خاستگار خوبی نداشتم .خیاط حرفه ای هستم و کار خیاطی انجام میدم. از سن پایین دوست داشتم ازدواج کنم ولی تا الان نشد. احساس میکنم مورد سحر و چشم زخم قرار گرفتم. لطفا برام دعا کنید

  1. سارا گفت:

   بخت همه شما بازه است،ذهن ها متاسفانه بسته شده و منعطف به ازدواج نکردن است،یک ذره امیدوارید،۸۰ درصد ناامید، خدابزرگ است، خدا دیر نمیکند، زندگی کنید با حس خوب، چه باهمسر چه بی همسر، تو هرسنی که هستی، خودش به موقعش می آید به والله، منم مجردم اما احساس تنهایی ندارم، چون خوشم با این شرایطم، تلاش میکنم برای حال خوب داشتن، هدف دارم و… خدا خیلی خوب است ذهنت را فقط آرام کن و با یقین، امید داشته باش به خواسته ات میرسی

   1. ناشناس گفت:

    شاید شرایط تو فرق بکنه
    بعضی از دخترا سر کوفت های خانواده آزارشون میده
    خیلی سخته هر کسی درک نمیکنه

 68. ناشناس گفت:

  سلام من ۴۵ سال دارم با یه آقای ۵سال آشنا بودم به بهانه عدم تفاهم رفت با یکی دیگه ازدواج کرد دلم خیلی شکسته واسم دعا کنید یه بخت و اقبال عالی نصیبم بشه

 69. حمید گفت:

  سلام من هم ۴۰ سالم هست فوق لیسانس و کار خوب دارم و آدم سالم و صادقی هستم اما شخص مورد نظرم رو برای ازدواج پیدا نمیکنم و ازدواجم جور نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید چطور میتونم مطمئن شم که بختمو نبستن یا برام جادو نکردن؟!

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   امکان تشخیص نداریم اما اگر حس میکنید مورد سحر و جادو قرار گرفته اید میتوانید حرز امام جواد (ع) تهیه بفرمایید.

  2. مینا گفت:

   منم شرایطم مثل شماست. بد نیست باهم آشنا بشیم شاید ختم به خیر شد.

   1. ناشناس گفت:

    سلام منم شرایط شما را دارم ۲۸ سالم ولی اینقد عجله ندارم زیادمهم نیست برام اینقدم ناامید نیستم

  3. ابراهیم گفت:

   حتما باید رو پوست اهو نوشته بشه؟ روی کاغذ معمولی نمیشه؟؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله سوره احزاب را سفارش کرده اند روی پوست آهو باشد ولی دیگر ادعیه هم وجود دارد که احتیاجی به نوشتن ندارد.

  4. .... گفت:

   سلام من واقعا به ازدواج نیاز دارم برام دعا کنید یه خواستگار خوب گیرم بیاد و بتوانم از شر خانواده ام خلاص بشوم

   1. رباب گفت:

    سلام خوبید والله من هم به ازدواج احتیاج دارم میخواهم یک خانواده تشکیل بدهم ۳۴سالمه دیگر خسته شدم از مجردی ، انگار بختم بستند ، کسی خواستگاری نمیاد ، تو را به خدا دعایم کنید ، ان شاءالله همه پسرهای مجرد و دختر های مجرد ،خوشبخت بشوند و بروند سرخانه و زندگیشان

  5. ناشناس گفت:

   سلام ، شخص مورد نظرتون چه شرایطی باید داشته باشه منظورم همون ملاکتون هست؟ مثلا دختر معتقد یا دختر امروزی، شاغل باشه یا نه و….

  6. یا رئوف گفت:

   سلام ملاکتون رو بنویسید شاید اینجا کسی دید هم کفوتون بود

  7. ناشناس گفت:

   سلام شما موفق شدید ازدواج کنید ؟ اگه نه من یه مورد خوب براتون سراغ دارم

  8. ناشناس گفت:

   سلام جور نشدن کارت خستگی ضعف سر درد بی حوصلگی من که اینجور هستم خواستگار دارم جور نمی شود نامزد کردم بهم خورد با این که لیسانسم ولی به این اعتقاد دارم

  9. ناشناس گفت:

   سلام من ۲۷ سالم است اهل همدانم موافقی بامن ازدواج کنی

   1. اوا گفت:

    سلام، خانمی هستم مجرد، ساکن شیراز ۳۹ سالم است هرچی خواستگار می آید یا خودم قبول نمیکنم یا طرف مقابل از نظر ظاهر هم هرکسی میبیند میگویند که خیلی خوشگلی از این حرفها

 70. ناشناس گفت:

  سلام منم خونه موندم همه دوستام رفتن فقط من موندم تورو خدا برام دعا کنید من ۱۷ سالمه میترسم سنم بالا تر بره بازم بمونم مادرم بخاطری ک من ناراحت نشم دلداری میده میگه درس بخون ولی علاقه ای ندارم

  1. ناشناس گفت:

   خیلی سنت برا ازدواج پایینه

  2. تینا گفت:

   از نظر من سنی که برای ازدواج مناسبه ۲۰ تا ۲۵ اعتماد به نفس خودت از دست چون تو تو سن ۱۷ تازه اوج جوونیته عقلت اونقدری نمیکشه که بخوای ازدواج کنی

   1. م من گفت:

    سلام من خیلی خواستگار دارم اما نمیشود یعنی بختم بسته است

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    ممکن است دلایل دیگری داشته باشد. اگر فکر میکنید بخت تان بسته شده می‌توانید از حرز امام جواد (ع) استفاده نمایید.

  3. 😔😔😔😔😶 گفت:

   سلام همه مشکلات از خانواده بلند میشه تا طبق خواسته ها اونها پیش میریم معلومه که نمیاد خودمونم که طوری شده به همه شک داریم قبلا اقوام باهم خوب بودند ولی الان همه از هم دورند و به هیچ وجه نمیگذارند پسرهاشون از فامیل بگیرند حالا بگذریم یعنی این دعا رو پوست آهو رو ازکجا پیدا کنیم کمی حالمون خرابتره این سختیها دیگه چیه پس چرا بقیه بدون دعا شوهر میکنند به ما که میرسه اینجوری میگید من میخوام مثل بقیه خودش بیاد که نمیدونم هرکی زشت انتخاب میشه ولی من هیچ نمیاد بعضیها میگن طلسم و باطل نمیشه اینم یک گل دیگه که من بگیرم سرم مگه من چکار کردم بخدا نماز و روزه ام هم میخونم قرآن هم میخونم ولی انگار هر جا میرم دیده نمیشم پس اون خدایی که من ازش کمک میخوام چرا جوابم نمیده من فقط خدا رو باور دارم حوصله حرز و پوست آهو هم ندارم تازه تا حالا کی سوره رو نوشته رو پوست آهو جواب داده؟؟

  4. زهرا گفت:

   من ۳۸ سالمه و هنوز ازدواج نکردم اما به اندازه شما نمیترسم

   1. ناشناس گفت:

    سلام به همه من از سال چهارم دبیرستان تا الان دروغ نباشد اندازه موهای سرم خواستگار داشتم ولی نشد که بشود من هم دیگر بی تفاوت شدم قبلاً خیلی خودم را اذیت میکردم ولی الان دیگر فرقی به حالم ندارد جور نشدن این مورد از تنهایی بیشتر خسته ام کرده

  5. ناشناس گفت:

   سلام
   علاقمند به ازدواج هستید ؟
   از کدام شهر ؟

   1. آرزو گفت:

    سلام من دنبال یک فرد خوب برازندگی هستم ۴۴ سالم هست ولی نمیدانم چرا هرکسی می آید خواستگاری سرانجام نمیرسد برای همین تا حالا ازدواج نکردم از حرز امام جواد نیز استفاده کردم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز امام جواد برای دفع طلسم است. برای افزایش تعداد خواستگاران میتوانید از سوره احزاب روی پوست آهو استفاده کنید.

 71. عاطی گفت:

  من الان ۱۸ سالمه و همه دوستام رفتن و من هنوز دریغ از یک خواستگار برام دعا کنید

  1. نرگس گفت:

   مال منم همه توی سن رفتن وقت من موندم

  2. بهار گفت:

   من۳۲سالمه چی بگم☹️

   1. ناشناس گفت:

    منم همینطور یا خواستگار نمیاد یا میادم به درد من نمیخوره روز به روزم سنم میره بالا

  3. هلنا گفت:

   من هجده سالمه ادم مورد علاقه ام رو میخوام

   1. ناشناس گفت:

    منم مجردم

  4. ل گفت:

   سلام برای کدوم شهری

 72. نرگس گفت:

  سلام بخشید من از قرآن خون پرسیدم سوره احزاب توی کاغذ نوشتم توی پارچه جای تاریک قایم کردم خود خانوم قرآن خون گفت یعنی درست چون گذاشته ام چند ماهی شد ولی هیچ کس نیامد موندم چیکاری کنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   طبق حدیث باید روی پوست آهو نوشته شود و در ظرف درب بسته درون منزل نگهداری گردد.

  2. نشناس گفت:

   هرچه خدا بخواهد همان میشود

 73. نرگس گفت:

  سلام من ۱۸ساله هستم میدونم سن کمی خیلی دلم میخواد ازدواج کنم چون اصلا تا حالا واسه ام خواستگار نیومده به خدا طاقتم کم شده خسته شدم از تنهاییم حتی یک بار عاشق شدم نابود شدم دلم میخواد هر چه زودتر ازدواج کنم تو خدا 😭 واسم دعا کنید یه نفر بیاد خواستگاریم با این بیماری دارم قبول کن تو خدا واسم دعا کنید چون من فقط تو خانواده مامانم و بابام من موندم مجرد خیلی دلم میخواد ازدواج کنم 😭 😔 😔 😔 😔 این قدر از خدا دلگیرم این قدر از خانواده ام بدم میاد همش گیر یا من کلفت گیر آوردن بیشتر دارم عذاب تو خانواده میکشم

  1. فاطیما گفت:

   من و یک آقایی هشت ساله همدیگه رو دوست داریم ولی خانواده ی من ناراضی هستن چون اولا از من خیلی بزرگتر و اهل تسنن هستن . ولی ما قصدمون ازدواج هست. دعایی هست برای رسیدن یک مورد خاص؟

  2. ناشناس گفت:

   سلام ، ۴۱ سالمه کارمند ، دارای مدرک ارشد ، خانه ، ماشین ، خواهرم همینطور ولی همچنان خانه پدر هستیم ، چله زیارت عاشورا ، حدیث کسا ، چله صلوات برای شهدا و … خواندم اما دریغ از‌حتی یه خواستگار متوسط
   واقعا چرا بعضی ها بدون هیچ مشکلی خداوند بختشون رو باز می کنه ولی بعضی های دیگه همچنان چشم انتظار

   1. ناشناس گفت:

    دردعای دست نماز بخوانید اللهم الرزقنا زوجا صالحا
    سوره زخرف همراه داشته باشید بنویسید و با چسب کامل بپوشانید همیشه همراهتان باشد انشاالله حاجت روا میشوید

   2. ناشناس گفت:

    ازدواج چیه اونایی که ازدواج کردن طلاق میگیرن برو خدا رو شکر کن که خیلی دوستت داره نزاشته که اذیت بشی دلت بشکنه

   3. ناشناس گفت:

    محل تردد خودتون عوض کنید تو جمع های جدید وارد بشید حتما اشخاصی هستند که شما رو برای زندگی بخوان

   4. امیر گفت:

    سلام انشالله درست میشه ناامید نشو ببخشید شما کدوم شهری ؟

  3. حسین گفت:

   سلام من میخواهم به شما بگویم من وضع مالی خوبی دارم خونه دو طبقه دارم ماشین هم دارم دوست دارم با تو که خیلی دوست داری ازدواج بکنی ازدواج بکنم به این شماره پیام بده عزیزم [censored]

   1. ش لرستان گفت:

    سلام‌ من ۲۶ سالم است یک بار طلاق گرفتم الان هم خیلی تنها هستم به یک همدم نیاز دارم

  4. ناشناس گفت:

   صبر داشته باشه میشه تو کلفت نیستی همینطور فکر میکنی دعا کن ازدواج میکنی بخیر تو باشه

  5. ناشناس گفت:

   سلام تو که سنت زیاد نیست پس من چی ۳۲ سالمه هر چی میان یکی ازیکی بدتر. واقعیت اگر استقلال می‌داشتم هم زود ازدواج میکردم هم ازدواج کردن و نکردن این قدر آزار دهنده برام نبود. من ساکن شهر هم نیستم موقعیت ها کمن شما که اوضاعت بهتره. به خدا توکل کن و بدون سنت زیاد نیست زندگیت با این فکر داغون نکن من تا قبلاً از اینکه حجمه ها مجردی اون ازدواج کرده تو این هستی طلسمت کردن نگفته بودن شاد بودم الان روحیم ضعیف شده . از من به تو نصیحت که از آدم های منفی دور باش و امیدت ازدست نده

  6. ناشناس گفت:

   سلام به همه ی شما عزیزان توصیه می کنم دعای توسل بخونید و ائمه اطهار را واسطه قرار بدهید به خدا قسم در حق هر کسی دعا کنند خداوند مهربان اجابت می کند انشاالله که همه ی جوانها خوشبخت و عاقب بخیر شوند

 74. Alone گفت:

  سلام منم قصد ازدواج دارم ولی خواستگار نمیاد یا هم اونی که می‌خوام نیست
  برام دعا کنید 🙏🏻
  انشالله که همگی عاقبت بخیر بشن و ازدواج کنند

 75. سرباز امام گفت:

  سلام. من هجده سالمه، واقعا نمیدونم چیکار کنم، میدونم زوده ولی بیشتریا رفتن من اصن نه شغلی دارم خیلیه حتی کلام بیجا تومجازی با نامحرم ندارم، من حتی حاضرم حالا حالاها ازدواج نکنم ولی دوستی همجنس خودم باشه. میدونم، با دعا کردن فقط نمیشه یا فقط باور و ایمان قلبی باید با عمل ولی وقتی همش تو خونه باشی بری بیرون سر پایین بری و بیای به هرحال پیشنهاد میدم دعای معراج بخونید البته خوب حس خوب رو اگه منتقل میشه بهتون بخونید بهتره دیگه برای هرخواسته ای گره ای درمانش رو من ایه الکرسی میبینم. از خوندنش خوشحال میشم و انرژی میگیرم، در اخر اگر که تنها هستید با امام زمانتون صحبت کنید، به حق محمد و ال محمد حاجتاتون براورده شه الهی امین اللهم عجل لولیک فرج
  درپناه حق

  1. ناشناس گفت:

   دلت خوشه واقعا دخترای ۴۰ ساله همه موندن تو تو ۱۸ سالگی هول ورت داشته

   1. ناشناس گفت:

    من ۲۴سالمه خواستگار زیاد دارم از کارمند تا خلبان و ….. ولی چون خانواده پول داری دارن اجازه ازدواج بهم نمیدن. میگن خانواده پس باید پول دار باشه. حالم از پول دار بودن داره به هم میخوره. بیشتر خواستگارام هم بخاطر پول بابام و خونه و زندگی ما میان جلو نه بخاطر خودم

   2. ناشناس گفت:

    خیلیییی درد بزرگیه ،انقدر درخواست کار باشی از سن کم و دبستان تا الان ک سنت بالا رفته باشه ولی تا الآن هم بگن نمیزاریم ازدواج کنی، فقط بخاطر اینکه قبول نکردی بشی زن پسر عمو، پسر عموهه ازدواج کرده بچه ۱۴ساله داره ولی هنوز دنبال من هستن، خیلی برام دعا کنید، میگن طلسم جنی کردیم ازدواج نمیکنی ،دلم میسوزه واقعا ک برا خودم ولی توکلم بخداس، شاید تقدیر من اینجوری بوده که تا الان مجرد بمونم، تا دلتون بخواد چله گرفتم، زیارت رفتم و امیدم رو از دست نمیدم، هر جا میرفتم سه چهار تا خواستگار نیومد، الان اعتمادم کم شده خیلی دعام کنید خیلی

 76. سمیرا گفت:

  من هم دختری ۳۵ ساله هستم با تحصیلات و زیبا و خوش قلب و خوش اخلاق ولی تاکنون فرد مورد نظرم رو برای ازدواج پیدا نکردم و امیدوارم با نوشتن سوره احزاب و دعا به یک ازدواج عالی برسم برای همتون ارزوی ازدواج عالی دارم.

  1. حسین گفت:

   نماز اول وقت میخونی ؟ یا به طورکلی نماز میخونی؟

  2. ناشناس گفت:

   انشالله سمیرا جان به حق ١۴ معصوم ازدواج عالى نصیبتان بشود

   1. ناشناس گفت:

    سلام من ۳۴ سالمه و هر کی میات منو میپسنده ولی قسمتم جور نمیشه نمیدونم باید چیکار کنم

  3. ناشناس گفت:

   سلام ممنون از لطف شما انشالله سلامت باشید

   1. زینب گفت:

    با سلام خانم ۴۰ ساله ای هستم که دو بار ازدواج کردم ولی بخت با من یار نبود به هر کی دل میبندم از دستم می‌ره و دلم می‌شکنه به هر کی میگم میگن همزاد داری و براتون دعا درست کردن لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    باتوجه به توضیحات برای دفع سحر (اگر واقعا دشمنی دارید که ممکن است این مورد را انجام داده باشد) حرز امام جواد (ع) موثر است.

   3. مجید گفت:

    سلام ببخشید آیا می توانیم دوتا حرز همراه خود داشته باشیم

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    مشکلی ندارد.

  4. زینب گفت:

   سلام من خیلی دوست دارم ازدواج کنم برام دعا کنید

   1. محمد گفت:

    منم قصد ازدواج دارم سنم ۳۰ سال است

  5. ناشناس گفت:

   ان شالله خوشبخت و عاقبت بخیر بشی🙏🙏

  6. محمد گفت:

   کیس خوب هست خونه و زندگی همه چیز داره دنبال کیس خوب هستم براش هر حرفی میزنم با سند ارائه کیس خوب باشه هستم

 77. سحر گفت:

  سلام و خسته نباشید دختری هستم ۳۲ ساله که از هر نظر کامل هستم هم از نظر جمال و کمال و خانه داری و هیچ نقصی ندارم ولی بختم بسته است لطفا برایم دعا کنید خدا حاجت همه رو برآورده کنه سپاس

  1. حسین گفت:

   نماز اول وقت و رعایت طهارت ظاهری ) غسل و پاکی جسم

   1. ناشناس گفت:

    سلام بنده هم ۲۳سال دارم وضع مالی متوسط تازه فارغ التحصیل شدم ولی خانواده نمیگذارند بروم سرکار میگویند فقط شغل دولتی سالم هستم اخلاقم هم خوب است با خدا همیشه پیش رفتم و هرچی که ازش خواستم بهم داده با اینکه من بنده خوبی برایش نبودم ولی خدا خدای مهربانی است اگر ازدواج کردم که چه بهتر اگر هم نکردم بهتر که عفت و عصمت خودم را نگه دارم توصیه ام به بقیه شما عزیزان مجرد همین است اگر به هر دلیل ازدواج میسر نشد پاک دامنی پیشه کنید فقط سعی کنید تو این دوره دستتان تو جیبتان باشد تا محتاج نباشید و اینکه اگر برای تان خواستگار آمد یا خواستگاری رفتید سعی کنید با عقل و منطق پیش بروید همه جوانب را بسنجید تا خدایی نکرده بعد ها منجر به طلاق نشود که الان بسیاری از خانواده از این موضوع میترسند و نمیروند خواستگاری و خیلی ها دخترای شان شوهر نمیدهند و همینطور در این اوضاع اقتصادی توقعاتتان را بیاورید پایین به خدا جشن آنچنانی و طلا و.. خوشبتی نمیاورد نیازی نیست جهیزیه کامل باشد اولا که طبق قانون و شرع بر عهده مرد هست اما طبق فرهنگ و عرف جا افتاده خانم تهیه میکند و لذا دختر خانم های عزیز نیازی نیست پدرهاتان را دچار ترس از جهیزیه کنید فقط لوازم واجب را بخرید قشنگی زندگی اینکه سایر وسایل را بعدا با کار کرد همدیگر بخرید به خدا خواهر من به خاطر چشم رو هم چشمی همه وسایل را خرید اما بعد از ۵ سال هنوز اون وسایل تو کارتن هست و اصلا ازشان استفاده نمیکند کرونا گرفته بود بهش گفتیم برو آب هویج در خانه بگیر باز هم نرفته بود آبمیوه گیری را از کارتن دربیاورد رفته بود بیرون خورده بود هیچ خانواده بد بچه اش را نمیخواهد مطمئن باشید خدا هم بیشتر از ما به مهربان هست التماس دعا انشالله همه شما ازدواج موفق داشته باشید برای ما هم دعا کنید

 78. حامد سلامات گفت:

  من برایتان دعا میکنم الحمدالله دو دختر الان ازدواج کردن براشون دعا کردم شاید با دعای من ازدواج نکردن ولی هرچه باشید دعای من بی تاثیر نبود در موفقیت آنها

  1. نرگس گفت:

   سلام میشه واسه من میشه دعا کنید ممنون میشم

  2. ناشناس گفت:

   سلام، من هم سن بالا رفته و نزدیک به ۳۹ سالمه و خواهرم ۳۱ سال ، لطفا برای من و خواهرم هم دعا کنید.

   1. پدرام گفت:

    سلام من یه جوان مومن جانباز برای تو که میگی برای رضای خدا بهش پیامک بده انشاالله خوش بخت بشی گلم [censored]

  3. ماریا گفت:

   با سلام منم ۳۶ سالمه متاسفانه ازدواج نکردم، نمیدونم چرا هم کفو من نیست میان خواستگارها، التماس دعا

  4. الی گفت:

   برای منم دعا کنید ممنون

  5. مهدیه گفت:

   میشه لطفا واسه من هم دعا کنید

  6. Neda گفت:

   سلام دختری هستم ۳۴ ساله تحصیلات آنچنانی ندارم تا دیپلم خوندم ولی زبان ترکی استانبولی و انگلیسی مسلطم
   خواستگاران زیادی داشتم ولی قسمت نبوده برام دعا کنید
   باور کنید هیچی کم ندارم ولی از مجردی و حسِ اضافه توی منزل خیلی ازارم میده
   نه اینکه کسی بهم چیزی بگه ولی من حس میکنم اینجوریه چون مامان و بابام خیلی دوست دارن زود ازدواج کنم چون میترسن از این دنیا برن و توی این دنیای پر از گرگ تنها بمونم 🙁
   برام دعا کنید 😥
   انشالله بخت همه باز بشه 🙏🏻❤

   1. یاسمن گفت:

    خدایا خودت به دل همه نگاه کن و ازدواج موفق نصیب همه کن

   2. الف گفت:

    سلام به عنوان یک خواهر بزرگتر توصیه میکنم که ازدواج تنهایی ها را پر نمیکند به هر قیمتی نمیشود ازدواج کرد، مطلقه شد یا بیوه شویم عزیزم.

   3. ایسان گفت:

    چطور تونستی یاد بگیری زبان ها رو

  7. ناشناس گفت:

   سلام لطفا برای بنده هم دعا کنید ممنونم

  8. ز گفت:

   برا منم دعا کن

  9. ناشناس گفت:

   تو رو خدا برای منم دعا کنید. فردا قراره خواستگار بیاد دعا کنید جور بشه

  10. ناشناس گفت:

   برای من هم دعا کنید شاید درجه شما نزد خدا از ما بیشتر باشد چون خداوند یکتا و بی همتا و بی شریک است انسان ها یکسان هستند نزد خداوند فقط از نظر کردار و رفتار نزد خداوند فرق دارند

 79. ژاله از کردستان گفت:

  سلام عزیزان، منم ۳۱ سالمه بهار امسال که بیاد دقیق ۲ ساله طلاق گرفتم. تا الان چند باری برام خواستگار اومده ولی دلم نخواسته و دوست نداشتم رد کردم. همه دوست دارن ازدواج کنن و خوشبخت و عاقبت بخیر بشن ولی خواهشا با کسی ازدواج کنید که از ته دل دوستش داشته باشین. بخدا توکل کنید و از ته دل بخواید باعزت نفس بلاونه آرزوی عجز و ناتوانی ایمان داشته باشید که خدا هیچوقت دیر نمیکنه. الهی همگی ازدواج خوب داشته باشن و به آرزوهاشون برسن برای من هم دعاکنید، الهی آمین یارب العالمین 🤲

  1. حامدسلامات گفت:

   من برایتان دعا میکنم الحمدالله دو دختر الان ازدواج کردن براشون دعاکردم شاید با دعای من ازدواج نکردن ولی هرچه باشید دعای من بی تاثیر نبود در موفقیت آنها

   1. اتی گفت:

    سلام من هم نامزد کردم ۳ سال پیش ۱۵ روز بعد وسایلش دادم حالا حالا ها هرچی خواستگار برام میاد قسمت نمیشیم تا پایان خواستگاری میایند اما دیگه نمی آیند لطفا دعام کن هرچی زود مشکل ازدواجم حل بشه بتونم با پسر خوش اخلاق و خوبی ازدواج کنم

   2. مادر دلسوخته گفت:

    سلام من هم یک مادر هستم . دو تا پسر دارم ۳۵ و ۳۳ خیلی دوست دارن ازدواج کنن. لطفا برای ازدواجشون و برای خوشبختی و عاقبت بخیریشون دعا کنین. ممنون میشم. من هم برای سلامتی شما دعا می کنم.

   3. ناشناس گفت:

    برای منم دعا کنید🙏

   4. خدیجه گفت:

    سلام برای منم دعا کنید

   5. ناشنای گفت:

    التماس دعای فراوان 🙏

   6. ناشناس گفت:

    سلام انشاالله همه دختر و پسرهای مجرد همسران خوب و شایسته قسمتشان شود التماس دعا

   7. ف گفت:

    سلام برا منم دعا کنید 🙏

  2. مرسل گفت:

   سلام مرسل هستم ۳۰ سالم است خواستگار ندارم لطفا برایم دعا کنید

  3. زهرا گفت:

   من برا همتون دعا میکنم الهی که خدا هرچی تو دلت هست خدا بهت بده

 80. آیسو گفت:

  سلام
  من دختر پاکدامن و مهربان و ظاهری زیبا دارم فوق لیسانس خیلی دوست دارم ازدواج کنم ولی الان ۴۰سالم شده و هنوز مجردم خواهش می کنم برای من هم دعا کنید زودتر ازدواج کنم از تنهایی خسته شدم خیلی

  1. فرشاد گفت:

   انشاالله که بختت باز میشه
   همینطور ما❤

   1. آیسو گفت:

    ممنونم آقا فرشاد برای دعای خیرتان. امیدوارم خیلی زود ازدواج خوب قسمت شما هم بشود

  2. ناشناس گفت:

   سلام انشاالله ازدواج میکنید

  3. خلیل هستم ۴۳ دارم شغل آزاده هستم گفت:

   سلام انشاالله ازدواج میکنید من هم مجرد هستم قصد ازدواج داری

   1. حسینی گفت:

    سلام دختر خوب براتون سراغ دارم

 81. مهناز ۱۵ گفت:

  سلام دوستان ببخشید کدومتون جواب گرفتید ازین کار؟

 82. ناشناس گفت:

  سلام برای من هم دعا کنید

 83. ناشناس گفت:

  خدایا خودت کمک کن بهش برسم 😔من یه آقا پسر خیلی متشخصی رو دوس دارم ولی ایشون اصلا مطلع نیستن نمیتونمم ریسک کنم بهشون بگم میترسم دیدگاه بدی پیداکنن نسبت بهم 😔فقط از خدا میخوام مهرم رو بندازه تو دلش

  1. عشقم فقط کربلا گفت:

   فراموشش کن خدا بهت بهتر از اونو بده

  2. ناشناس گفت:

   نباید مستقیم بگی بلکه بهش محبت کن اگه آدم درستی باشه کم کم مهرت به دلش میشینه و خودش میاد اگه هم یکی دیگه رو بخواد نمیاد تو هم رهاش کن

 84. س گفت:

  هزینش خیلی زیاده رو چیز دیگه نمیشه نوست لطفا من خواستگار دارم همه چی اوکی ولی لحظه اخر همه چی خراب میشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   باتوجه به اینکه پوست اهو است و نگارش با دست انجام می شود قیمت اصلا بالایی ندارد میتوانید از لینک سوره احزاب روی پوست آهو قیمت و تصاویر آن را ببینید. اما همچنین در این مقاله ادعیه دیگری نیز توصیه شده است که احتیاج به خرید ندارد و میتوانید آن ها را بخوانید ان‌شاءالله نتیجه خواهید گرفت.

 85. فاطمه گفت:

  سلام تورو خدا واسه منم دعا کنید من ۳۲ سالمه از ۱۵سالگی خواستگار داشتم ولی از زمانی ک سن ازدواجم شروع شد هر کی میاد جلو به نحوی نمیشه خیلییییی خیلیییییی خسته شدم هر بار ک خبر ازدواج کسی رو میشنوم بیشتر از خودم بدم میاد اوضاع روحیم خیلی بده حتی انقدر بی انگیزه شدم ک جسمم هم داغون داره میشه تو رو خدا الان ک دارم اینا رو مینویسم دم اذان صبحه دلم خیلی شکسته دعا کنید اگه کسی در حقم کاری کرده یا مشکل دیگه ای هست ک نمیشه ازدواج کنم برطرف شه

  1. Bihamba گفت:

   عزیزم ایشالله به مراد دلت برسی اینجوری نگو دلت شکسته خدا بزرگه

   1. ذکیه گفت:

    برای من هم دعا کنید ۳۰ سالم شد خواستگار نیامد

  2. اهورا گفت:

   سلام قصد ازدواج داری با این شماره تماس بگیره [censored]

  3. سارا گفت:

   شاید طلسم یا بستگی دارین . مشاوره هم برای درمان افسردگی و منفی بافی برید حتما .
   الان از داخل حرم امام رضا مینویسم .انشالله مشکلتون حل بشه..

   1. مریم گفت:

    برای منم دعا کنید لطفا از تنهایی خسته شدم

  4. ناشناس گفت:

   سلام عزیزم منم یک دختر ۱۸ ساله هستم از مشهد که اصالتا بجنوردی هستم اگر مورد خوب و آدم چشم پاکی باشد من هم موافق ازدواج هستم اما خب متاسفانه تو شهر افراد زیاد هم را نمیشناسند حتی کسانی که قصد ازدواج دارند انشالله تو هم به مراد دلت برسی

 86. فاطمه گفت:

  سلام خواهران عزیز التماس دعا. منم خواستگار خیلی دارم ولی تا الان به دلیل کیس مناسب نبودن و جور نشدن شرایطش پیش نیومده برام.
  دختری صاف و ساده و ابرومند هستم دوس دارم هر چ زودتر ازدواج کنم نمیدونم چرا این وصلت سر نمیگیره؟
  ولی در کل توکل کردم به خدا. همیشه سر نماز دعا میکنم همه ی دختر پسران خوشبخت بشن و همه به آرزو هاشون برسن…
  خواهش میکنم از همه ی خواهران گلم برای منم حتما دعا کنید.

  1. ناشناس گفت:

   انشاالله که هر چه زودتر مشکل تون حل شه

  2. امید گفت:

   سلام انشالا درست میشه خدا خودش بهتر میدونه چ وقتی موقعش

  3. ناشناس گفت:

   سلام چند ساله هستی منم برای پسر دختر ابرومند هستم

 87. ناشناس گفت:

  ان شاءالله به همین زودی ها به حق حضرت ابوالفضل(ع) و مادرش حضرت ام البنین (س)
  همه تون ازدواج کنید و بیایین پیغام ازدواج خودتون رو بگید 😊☺☺

  1. صدیقی گفت:

   بله انشاالله اونای که دوس دارن ازدواج کنن خدا خودش به حق علی (ع) مشکلشون رو حل بفرماید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام من ۴۳ ، قبلا خواستگار داشتم اما الان اصلا ندارم معلم هستم ،، خسته شدم از تنهایی می ترسم دیگه بخت ام باز نشه و یا بچه دار نشم ،، برای من هم تو رو خدا دعا کنید بخت ام باز بشه

 88. ناشناس گفت:

  سلام
  لطفا ب من هم دعا کنید به کسی که دوستش دارم و اون هم منو دوستم داره تو همین ماه برسم
  یه بنده خدایی هس میخواد جلو کارمون رو بگیره و با هر طلسمو چیزای بدردنخور
  ترو خدا دعا کنید
  ان شاءالله که همه جوونا خوشبخت بشن و اونایی که هنوز ازدواج نکرده ان به حق چهارده معصوم (ع)حاجت روا بشن😍

  1. زهرا گفت:

   خدا خوشبختت کنه الهی آمین

   1. مهسا گفت:

    بچه ها بخدا برای سحر بیدار بشید و نخوابید قبل اذان صبح ده دقیقه مانده به اذان بخت همتون باز میشه به شرطی که نماز بخونید

 89. Farhad گفت:

  سلام به دوستان لطفا دعا کنید که بخت من باز شه ۳۸ سال سنم هست تعریف از خود نباشه حلال خور خوش اخلاق و اهل زندگی هستم ولی هنوز قسمت نشده ازدواج کنم واقعا نمیدونم چرا

  1. نصرالا علی یاری گفت:

   سلام قصد ازدواج داری

  2. ناشناس گفت:

   ان شالله برای همه دختران و پسران مجرد گشایشی بشود و موانع ازدواج رفع شود

 90. محبت گفت:

  سلام به همگی.ان شاالله به حق خوبان درگاه خدا موانع ازدواج از جلوی پای جوانان برداشته بشود و دختران و پسران به خوبی خوشی زندگی خوبی را در کنار هم آغاز کنند.
  چرا وقتی میگویید بخت ، فقط بخت دختران را در نظر می گیرید.باید بگویید بخت دختران و پسران.
  ان شاالله همگی خوشبخت و عاقبت به خیر باشید.هر کس هم مکر و حیله و نیت بدی نسبت به کسی داره و در اثر آن نیت بد گره در کار کسی می افتد، ان شاالله همه ی انرژی منفیها و بد نیتیها به خودش برگرده و از طرف مورد نظر خنثی بشود.
  عجله نکنید و آرام و صبور باشید.و با قلب مطمئن دعا کنید.خداوند بر همه چیز توانا است.هر کس با دل پاک دعا کند قطعا جواب خوبی را دریافت خواهد کرد.به دعا کردن ادامه دهید تا زمان مورد نظر خداوند فرا برسد.ان شاالله

  1. ناشناس گفت:

   انشاالله که این سوره احزاب جواب خواهد داد

 91. یکی گفت:

  ایشالله هر کس این متن رو میخونه خوش بخت شه

 92. نرگس گفت:

  سلام تو خدا واسه منم دعا کنید هیچ کس واسم کاری نمی کن من به خاطر این چیزها میرم کلاس تا خدا یه نگاهی کن واسم ولی خانوم های حسینه همشون واسم دعا میکن مخصوصا خودت قران خون روضه خون ها ولی من هنوزم خواستگاری واسم نیامد به خدا دوباره شکست عشقی هم خوردم به خدا حضرت فاطمه زهرا قسم خسته شدم 😔 😭 از تنهایی دلم میخواد ازدواج کنم ولی بختم بست تو بع حضرت فاطمه زهرا قسم دعام کنید همه کار کردم ولی نشد

  1. ناشناس گفت:

   سلام نرگس خانم چطور می توانم از طریق واتس اپ با شما در مورد ازدواج صحبت کنم

   1. بنده خدا گفت:

    سلام دوستان امیدوارم ک عمرتون مثل ماه و اندازه ماه درخشان و تا پایان عمرتون خوشی ها رو داشته باشین همراه عشقتون دوستان التماس دعام خاهش میکنم من رو هم دعا کنید 😢

  2. عاطی گفت:

   تورو خدا واسه منم دعا کنید / هیج خواستگاری ندارم

   1. عباس گفت:

    انشالله به حق فاطمه زهرا بهترین از اونی که فکر می کنی برات رقم بخوره

  3. فاطمه گفت:

   سلام میشه ادرس بدین بیام خواستگاری برای داداشم

   1. ناشناس گفت:

    ادرس بده منم مجردم بیام خواستگاریتون ۳۱سالمه

   2. فاطمه گفت:

    کرمانم

  4. ناردون گفت:

   سلام نرگس جان
   من تو سن بالا ازدواج کردم و سالها غصه خوردم. الان هم با مردی که سیزده سال از خودم بزرگتره زندگی میکنم. اما دوسش دارم.
   عزیزم اول از همه از خدا طلب استغفار کن.
   اگه دعای روز دوشنبه را با توجه به معانی اون بخونی میفهمی منظورم چیه.
   من شاید ۱۵سال انتظار کشیدم تا ازدواج کردم.
   این اواخر با خودم گفتم دلیل تجرد من خدا نیست، تقدیر نیست،،، بلکه اشتباهات خودم و خانواده ام هست. اشتباه از خودمون بوده.
   خیلی چیزا تو جلب نظر خانواده داماد مهمه.
   اداب و رفتار، گرم و گیرا بودن. اعتماد به نفس داشتن.
   استفاده از بهترین ظرف ها برای پذیرایی بهترین میوه
   داشتن رابطه خوب با همسایه ها. همسایه ها نقش مهمی دارن. به همه همسایه ها رابطه خوبی داشته باشین. حتی اگه ظاهری باشه.
   علی الخصوص اونهایی که یاوه گو ترن و از غیبت نمیترسن. یه ضرب المثل هست که میگه به دوستت نزدیک باش و به دشمنت نزدیکتر و یا به دشمن دو بار باید سلام کرد.
   شیک پوشی، اعتماد به نفس
   من یادمه خیلی ذکر لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین رو میخوندم و واقعا هم از زمانیکه قبول کردم که قصور از خودم و خانواده ام بوده و نباید طلبکار خدا باشم و ذکر یونسی را خوندم. خیلی همه چیز تغییر کرد.
   هر شب و هر لحظه هم که دلم میگرفت سوره یاسین رو به همراه ۱۳۵ مرتبه صلوات به خانوم حضرت زهرا هدیه میکردم
   ممکنه ادم تا بهار جوونیش هست بلند پروازانه فکر کرده باشه و خواستگاراش رو رد کرده باشه. دقیقا کاری که من و خواهرام کردیم
   ما فقط کارمند میخواستیم. اصلا هم نسبت به شغل ازاد نه دید خوبی داشتیم و نه شناختی داشتیم. در نهایت هم من و خواهرام همه شوهرامون شغل ازاد دارن.
   پس در کنار دعا یه بازنگری هم در خواسته و سلایق و اداب و رفتار و معیارهات داشته باش.
   الهی که بزودی ازدواج کنی و خوشبخت بشی. هم تو و هم همه دختر و پسرای مجرد.

   1. ناشناس گفت:

    الهی آمین منم مثل خودت شدم خیلی خیلی خواستگار داشتم اما نشد و پیر شدم هنوزم امیدوارم شاید خدا یه کاری کنه برام

   2. نرگس گفت:

    بله درست میگید متوجه شدم ممنونم ❤️ گفتید

   3. نگار گفت:

    الهی آمین خدا به حق خود حضرت زهرا (ص) ما را ببخشد و یک بخت خوب نصیب مان بکند

 93. تنها گفت:

  من دوست دارم باعشق جانم ازدواج کنم ولی نمیشه

  1. یه خانمم گفت:

   من حوصله ندارم سوره ی احزاب بنویسم میشه بخونم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خواندن احزاب که قطعا مفید خواهد بود اما برای دعا برای ازدواج آمده است که باید نوشته شود آن هم بر پوست آهو و در منزل در ظرف درب بسته نگهداری شود. سوره احزاب نوشته شده روی پوست آهو را میتوانید از لینک داده شده تهیه بفرمایید.

 94. علی ❤ گفت:

  برای من دعا کنید ازدواج کنم سنمم زیاده

  1. حدیثه گفت:

   من میخواهم با عشقم ازدواج کنم لطفا یک دعا برایم بگوید
   ن

  2. شادی گفت:

   من براتون دختر خوب سراغ دارم شرایطتتون کامل بفرمایید [censored]

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لطفا از درج شماره تماس خودداری بفرمایید.

   2. M گفت:

    من خسته شدم از بس که مجرد و تنها بودم، عقد موقت کرده‌ بودم پسره دائم منو میزد و از پدر و مادرم و من دائم پول میخواست آبروی منو توی در و همسایه برده به خدا دلم میخواد خودمو بکشم برام‌ دعا کنید یه پسره خوب و آقا بیاد خواستگاریم

   3. امیر علی گفت:

    یک دختر از تهران خوش بر و رو زندگی کن برای آشنایی و ازدواج تماس بگیره ممنونم [censored]
    شرایطم خونه تهران منطقه ۱۳دارم ماشین دارم خونه کارم دارم

  3. ناشناس گفت:

   سلام علی اقا شما چند سالتونه؟

  4. بهار گفت:

   خودت انتخاب کن شما پسرا براتون اسون انتخاب کردن ما دخترا سختمون که هر کسیو داشته باشیم

 95. علی گفت:

  من می خوام ازدواج کنم خاستگارم دارم ولی نمیدونم چرا نمیشه

  1. امنه گفت:

   من دختری ۳۷ سالی هستم ۶ سال پیش عقد کردم ۲ سال بعد طلاق کرفتم بعد دیگه هیچ خواستگاری برام نیومد

 96. ناشناس گفت:

  سلام
  میشہ ساعات قمر در عقرب رو بگید لطفا مثلا فردا چھارشنبہ است بنویسم در کدام ساعات؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   قمر در عقرب حدود ۲ روز در ماه اتفاق می افتد برای مثال نزدیک روز قمر در عقرب روز ۸ دی ۱۴۰۰ شروع می شود و تا ۱۰ دی ادامه دارد. برای هر ماه متفاوت است.

 97. واسم دعا کنید همین الان لطفا گفت:

  باسلام و عرض ادب و اخترام خدمت همگی شما بزرگوارن لطفا اگه میشه واسم الان خیلی دعا کنید ممنون میشم واقعا محتاجم خواهش میکنم 😢
  لطفا تا پیاممو میخونید دعا کنید تو روخدا الان نیازه

  1. ناشناس گفت:

   الهی که بخت همه دختر پسرای گل باز بشه به حق این ایام عزیز فاطمیه

 98. تنها گفت:

  برا منم دعا کنید

 99. M گفت:

  برای ازدواج آسان پسر چی توصیه می کنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دعای حرز امام جواد برای ازدواج توصیه می‌شود.

   1. م گفت:

    ان شاءالله به حق پنج تن آل عبا علیهم السلام، همه دختران و پسران خوشبخت و عاقبت بخیر بشوند.

   2. امیرحسین گفت:

    سلام اینجا چطور میشود با کسی آشنا شد شماره گذاشتم ولی بالا نمی اورد من ۳۲ سالم است یک بار ازدواج کردم جدا شدیم دنبال خانمی هستم نجیب که اهل زندگی باشد مثل خودم سختی و تنهایی کشیده باشد خانه ماشین دارم تهران هستم تیپ و ظاهرم خوب است قدم ۱۸۵ لطفا راهنمایی کنید اینجا چطور آشنا بشویم تشکر

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    متاسفانه امکان درج شماره تماس مخاطبین وجود ندارد.

  2. ناشناس گفت:

   آن شاالله حتما براتون دعا میکنم

  3. ناشناس گفت:

   سوره طه

 100. f گفت:

  سلام چقدر طول میکشه اثر کنه و غیر خرید دعا چه کاردیگه ای باید انجام داد.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در حدیث زمانی مشخص نشده است فقط بیان شده که خواستگاران دختر مجرد زیاد می شود.
   به طور کلی دوری از گناهان و توکل در استجابت ادعیه بسیار مهم است و همچنین خواندن ادعیه دیگری در همین مقاله آورده شده که توصیه می شود اجرا بفرمایید.

   1. نسیم گفت:

    سلام من دختری هستم که سه ماه عقد بودم و شوهرم معتاد بود و طلاق گرفتم. من اهل دوست پسر نیستم و خیلی دلم میخواد خانواده تشکیل بدم خیلی تنهام دعا کنید. همه میگن مطلقه ولی من فقط سه ماه عقد بودم. چه دعایی بخونم بختم باز بشه. من عاشق بچه و خانواده هستم

 101. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید ایا دعای حرز را دعای احزاب را درون کوزه هردو رو نگهداری کنیم یا کار دیگه ای کنیم ما گرفتیم نمیدونیم الان چیکار کنیم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   سوره احزاب را درون ظرف درب بسته درون منزل قرار دهید. درمورد حرز نیز اگر از حرز منظورتان حرز امام جواد (ع) است آن را بایستی همراه خود داشته باشید.

 102. اللهم عجل لولیک الفرج 💚🙏🏻 گفت:

  سلام من میخوام ازدواج کنم اما هیچ خاستگاری ندارم میشه راهنمایی کنید 🙏التماس دعا با آرزوی عاقبت به خیری برای همه ی عزیزان

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ادعیه و راهکاری هایی درون همین مقاله بیان شده است. لطفا مطالعه بفرمایید.

   1. الی گفت:

    سلام از کجا میتونیم سوره احزاب را خریداری کنیم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    روی لینک سوره احزاب روی پوست آهو کلیک بفرمایید.

  2. سلام گفت:

   خواهر شاید باورتون نشه ولی من بشخصه اصلا سخت گیری نمیکنم. اصلا اصلا اصلا….
   ولی نمیدونم چرا هرکس اومد دیگه برنگشت.

   یک خواهش از همه پسر دار ها دارم اینکه وقتی میرین خواستگاری اگر جواب تون هم به هر دلیلی منفی بود خبر بدین ؛ خانواده دختر چشم انتظارن
   دوم اینکه سیرت براتون از صورت مهم تر باشه‌
   سوم اینکه پول براتون اهمیت نداشته باشه.
   شما اگر دختری را به خاطر پول با چهره تحقیر میکنید ببخشید ولی به خالق اون دارین توهین میکنید.
   چون هیچ کدام از ما هیچ چیزمون به خواست خودمون نبوده

   1. ناشناس گفت:

    خدایا بخت همی دختران را باز کن امین خدا بزرگه من برایتان دعا می کنم نه

 103. آذی گفت:

  چقدر ما ایرانی ها عقب مانده هستیم؟ مگر حضرت خدیجه نبود؟ مگه حضرت معصومه نبود، خجالت بکشین! آرزوتون ازدواجه؟ دلتون رو به خدا بدید و محکم ازخدا خیر وصلاحشو بخواین، همینکه نشده و نزاشته بدبخت شین شکر کنید ،من ۴۵ سالمه شاید بگید خیلی دیرشده ،تازه عقد ناموفقم داشتم ولی ازخدای خودم ناامید نیستم وخوشبختیم رو سپردم به خودش، رها کنید و توکل کنید، این اروپایی ها از ما موفق تر هستن، چون امیدشون به خدا بیشتره و هی حرص نمیزنن

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ضمن آرزوی خوشبختی برای شما و تمام جوانان باید خدمتتون عرض کنیم که آرزوی ازدواج سعادت بخش داشتن نه تنها تناقضی با فرامین الهی ندارد بلکه در راستای آن نیز هست.

  2. اللهم عجل لولیک الفرج 🙏💚 گفت:

   سلام علیکم من فکر نمیکنم که کسی که قصد ازدواج کرده باید خجالت بکشه ازدواج یه چیزیه که خداوند متعال در ما به وجود آورده پس این یعنی خوشبختی کسی که قصد ازدواج کرده نباید خجالت بکشه ان شاء الله عاقبت بخیر بشید

 104. نرگس گفت:

  ای کاش واسه منم بختم باز میشد

  1. من هستم گفت:

   این خانم ۴۵ ساله که به نظرش اروپاییا موفق ترن اگه دنبال شوهر نیست پس اینجا چه میکنه؟ بعدم همین سن بالاها که طلاق گرفتن و جیبشون پره، نمیذارن پسرا بیان ما مجردا رو بگیرن، همه جوره پسرای مجرد رو ساپوت میکنن. آمار ازدواجو آوردن پاییننننننننننننننننن

 105. کیان گفت:

  با سلام
  ایا برای نزدیکی با همسر خود و رابطه جنسی داشته باشیم باید دعای حرز را از بدن خودمون دور کنیم یا اشکال نداره یعنی باطل نمیشود

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا این مورد را از دفتر مرجع تقلید خود جویا شوید.

 106. شایانا گفت:

  با سلام….ببخشید سوال داشتم خدمتتون ..سوال اول
  من قبلا به جای دعای حرز امام جواد دعای حرز ابودجانه اشتباهی بهم داده بودن ولی نماز حرز امام جواد برام خوانده شد ایا الان دوباره دعای حرز امام جواد دوباره گرفتم آیا نیاز مجدد داره به خواندن نماز حرز …
  سوال دوم
  ایا دعای حرز موقع جنابت یا نجاست باید از بدن مون دورش کنیم یا اشکالی نداره یعنی باطل نمیشود

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر این دو مورد را از دفتر مرجع تقلید جویا شوید بسیار بهتر خواهد بود. اما در نظر داشته باشید که در هر صورت نبایستی به خود نجاست به حرز برسد.

  2. ناشناس گفت:

   توکل به خدایت کن کفایت میکند حتما

 107. زهرا گفت:

  سلام من با پوست اهو نوشته ام اما تو مرتبان شیشی گزشتم اشکال نداره

 108. شایان گفت:

  باسلام ….ببخشید سوال داشتم خدمتتون ..سوال اول
  من قبلا به جای دعای حرز امام جواد دعای حرز ابودجانه اشتباهی بهم داده بودن ولی نماز حرز امام جواد برام خوانده شد ایا الان دوباره دعای حرز امام جواد دوباره گرفتم آیا نیاز مجدد داره به خواندن نماز حرز …
  سوال دوم
  ایا دعای حرز موقع جنابت یا نجاست باید از بدن مون دورش کنیم یا اشکالی نداره یعنی باطل نمیشود

  1. فاطمه گفت:

   سلام خدمتتون من حرز امام جواد دارم موقع پریودی همراهم هست باطل نمیشه

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر چون در محفظه چرمی است و در روایت هم این مورد ذکر نشده اما باز هم حتما از مرجع تقلید خود بپرسید.

   2. ناشناس 2 گفت:

    سلام واحترام میخواستم بگم برای باطل شدن جادو چیکار کنیم. یه بنده خدایی لطف کرده روی پیراهن دعا نوشته برام گفتن توی کارم سحر و جادو هست گره محکم باید چیکار کنم برای خلاصی از سحر

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    دعای حرز امام جواد یا سنگ حدید هفت جلاله استفاده بفرمایید.

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    دعای حرز امام جواد یا سنگ حدید هفت جلاله استفاده بفرمایید. حرز امام جواد رو برای این مورد که فرمودید بیشتر توصیه میکنیم.

 109. کیان امین گفت:

  سلام ببخشید دعای حرز امام جواد کامل بگیریم لوله نقره ای هم واجب هسته بگیریم اگه نگیریم دعا ذکر نمیکنه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای حرز کبیر بله توصیه اکید است که لوله نقره مخصوص آن را هم بگیرید و حرز را درون لوله قرار دهید و کلا داخل بازوبند گذاشته و به بازو ببندید.

  2. مریم گفت:

   سلام
   من خیلی دوست دارم ازدواج کنم اما متاسفانه هرچی خواستگار برام میاد بدون هیچ حرف و چیزی خبری ازشون نمیشه . واقعا کلافه شدم. دوست دارم دعای احزاب رو بنویسم اما جایی سراغ ندارم که پوست آهو بفروشن😢نمیشه رو کاغذ معمولی نوشت؟ یعنی بی تأثیره؟😢😢

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    مطابق حدیث بایستی روی پوست آهو باشد. میتوانید از لینک سوره احزاب روی پوست آهو این دعای گشایش بخت را تهیه بفرمایید. و همچنین انواع دعا برای ازدواج در همین مقاله آمده است که میتوانید با خواندن آن ها نیز به نتیجه مطلوب به لطف خدا برسید.

   2. سینا ساتیانی گفت:

    دختری که قصد ازدواج دایم داره بشرطی از لحاظ اخلاقی و روحی روانی جسمی دارای سلامت کامل باشه معتاد نباشه و در خانواده آنها هم معتاد نداشته باشد و قصد ازدواج داشته باشد نه بعد ازدواج فوراً قهر کنه و مهری را اجرا بگذارد .اگه کسی هست . شرایط فوق دارد و قبول می کند جهت آشنایی بیشتر شما و خانواده های دو طرف با شماره ای گذاشتم تماس بگیرید با پیام بگذارید با آرزوی موفقیت و شادکامی برای شما عزیزان هموطن .

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    متاسفانه امکان درج شماره تماس نظردهندگان در نظرات وجود ندارد لطفا از قراردادن این دست نظرات خودداری نمایید.
    باتشکر

 110. Fm گفت:

  سلام وقت بخیر قیمت چقدر بعد من خواستگار دارم ولی نمیشه

 111. دل شکسته گفت:

  سلام تو رو خدا برام دعاکنید ۲۶ سالم ازدواج نکردم تمام دخترا تو فامیل با سن کم ازدواج کردن مادرم کلی دعا میخونه و خودم ولی کارساز نیست خسته شدم به خود خدا قسم. هر کی میاد گرم میان سرد میرن پشت سرشونم نگاه نمیکنن دیگه ناامید شدم

  1. ناشناس گفت:

   سلام میشه شماره بدید تا من براتون خواستگار بفرستم

  2. مطهره گفت:

   عزیزم شما ۲۶ سالت هست هنوز سنی نداری آروم باشه به موقعش یکی میاد که همراهت میشه و ازدواج می‌کنی خدا بزرگه دختر

  3. نرگس گفت:

   مال منم دعا کنید هیچ کس هم واسه ام کاری نمیکن منم ۱۸سالم همه کار کردم.

   1. ناشناس گفت:

    شما دیگع کوچیک هستین چرا اینهمه عجله

   2. امید گفت:

    سلام من پسر هستم دنبال یک دختر میگردم که با خدا باشه صاف ساده خودم ۲۸سالم و دستم به دهنم میرسه و هدفم اینه یکی بیارم تو زندگیم بشه چشم چراغ زندگیم شماره تماسم میزارم اگه خانومی دوست داشت آشنا بشیم پیام بده واتساپ نیت من خیره و از اون دسته پسرا نیستم تو کوچه خیابون دنبال کسی بگردم واسه همین اینجا دنبال سوره یس بودم که متوجه شدم موقعیت مناسبی شایدم خواست خداست [censored]

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    امکان انتشار اطلاعات شخصی افراد در سایت امکان پذیر نیست.

  4. بهار گفت:

   سلام منم ۳۰ سالمه به قول خودت همسن سالام دیگه بچهاشون میخوان ازدواج کنن هرکی میاد گرم گرم تا پای ازدواج بعد یجوری یا خراب میشه یا خودش میره برا منم دعا کنید
   انشالله خدا حاجتتو بده به همین زودی

   1. ناشناس گفت:

    شماره بده منم بیست هشت سالم ازدواج نکردم دنبال خانم خوبی هستم [censored]

  5. بهار گفت:

   با سلام دوستان تورا خدا برا منم دعا کنید قبلا عاشق یکی بودم اونم میگفت عاشقم تا گفتم بیا خواستگاری ول کرد رفت خیلی عذاب کشیدم بعدش ازدواج کرد شب روزم شده بود گریه نمیدونستم چیکار کنم که از فکر یه نامحرم که زن داره در بیام از خدا خواستم یه پسر بعد از چن سال بهم معرفی شد من ۳۲ سالم اون ۳۴ خیلی خوشش ازم اومد من همینطور خیلی خوشحال بودم بعد از چن سال به ارزوم رسیدم پسره خیلی خوشحال بود یه گناهی کردم پسره کلا رفت حالا میگه ازت متنفرم نمیخوامت خیلی گریه میکنم خیلی ناراحتم توبه کردم از خدا میخوام کمکم کنه لطفا شما بگید چیکار کنم که این یکی نره بیاد خواستگاریم

  6. ناشناس گفت:

   کاش میشد شمارتون داشته باشم یه دونه داداش دارم میخواد ازدواج کنه باهم آشنا میشدید خواهش میکنم اگر امکانش هست شماره ها هم درج شود اینجا خواهشا ما جوون ها احتیاج به ازدواج آرامش داریم ک تا اینجا اومدیم میدونم شاید بگید اینجا جای مطمعنی نباشه ولی من خوندم ک بعضی عاجزانه تقاضا میکنند

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    متاسفانه به علت امکان سوء استفاده شماره تماسی درج نمی‌شود.

  7. بنده خدا گفت:

   سلام من ادم خوب سالم هستم عندالله حالا که این شرایط گفتی دوست دارم باهات ازدواج کنم تو روستا زندگی میکنم اما از لحاظ مالی و اجتماعی تامین سنگ تمام واست میگذارم

 112. ناشناس گفت:

  سلام
  من فکر میکردم فقط من بختم بستست الان میبینم چقدر از دوستان با من همدردن انشاالله که هممون بختمون باز بشه دوستان ترجمه سوره فلق و ناس رو بخونین در مورد باطل کردن سحر وجادو عه

  1. ناشناس گفت:

   سلام دوستان من بختم بسته هست میخام بختم باز بش کسی جای داره ک کمتر پول بخره ترو خدا کمکم کنین

 113. زهرا ۴۴۸۳ گفت:

  سلام
  من سوره احزاب خودم نوشتم و اینکه خواستگار دارم و اینکه میان میبین و دیگه میرن پشت سرشون نگاه نمیکن باید چیکار کنم؟ کمکم کنید ممنون از همگی
  توکلتون به خدا باشه

  1. ناشناس گفت:

   من هم همینطورم

 114. ناشناس گفت:

  نمیشه روی برگه بی خط بنویسم

  1. شرف آنلاین گفت:

   طبق حدیث بایستی بر پوست آهو نوشته شود.

 115. ال گفت:

  سلام ساعت قمر در عقرب چه ساعاتی هستن؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   روزهای قمر در عقرب باید از تقویم های نجومی استخراج شود اما برای نمونه طبق تقویم اقای مصطفی گلپایگانی در شهریور ماه ۱۴۰۰ در روز ۱۹ شهریور از ساعت ۹:۴۳ تا ۲۱ شهریور ساعت ۱۲:۰۴ قمر در عقرب است و بقیه روزهای شهریور قمر در عقرب نیست.

   1. ناشناس گفت:

    ماها و روزها قمرو عقرب نیستن؟

  2. ناشناس گفت:

   تو اینترنت بزن

  3. tanha گفت:

   توکلت بخدا باشه

 116. ناشناس گفت:

  اگر دعایی را با یقین کامل بخونی و اصلا با زبان خودت با خدا حرف بزنی به شرطی که به فرمایش امام صادق جوری دعا کنید که انگار مطمئن هستید جواب خواسته شما در خانتان هست مطمئن باشید برآورده میشه . خدا تنها پادشاهی است که با ساده ترین کلمات میتوان با او صحبت کرد و دست پر برگشت

 117. الی گفت:

  سلام
  برای خواهرام خواهشا دعا کنین بختشون باز بشه سنشون خیلی خیلی بالا رفته .
  تورو به خدا براشون دعا کنین.
  دیگه نمیدونیم چکار کنیم.
  خدا حرف مارو نمیشنوه لااقل شما برامون دعا کنین

  1. نرگس گفت:

   انشالله به زودی بختشون باز بشه

  2. بنده خدا از مشهد گفت:

   من هر جا که می رفتم می گفتن میدهیم برا چه خانه و ماشین داشته باشی؟ توقع دخترها خیلی بالا رفته زمان قدیم اینجوری که نبود بخت غیر بخت نبود با مرد سالم گیرش می امد ازدواج میکردن

  3. ناشناس گفت:

   انشاالله به امید خدا بخت تمام دختران باز میشه هم ما هم خواهران گل شما 🌹🌹

   1. ناشناس گفت:

    دعا کنید بخت منم باز شه حیلی نگرانم

   2. ناشناس گفت:

    تو رو خدا برا داداش من هم دعا کنید

  4. .. گفت:

   ….. تنها امیدتون به خدا باشه و به خواهرات بگو توبه کنن و نماز بخونن و ایمانشون و قوی کنن (این کارو باید از ته ته قلب انجام داد) اونوقت شاید بختشون باز شد

  5. ناشناس گفت:

   انشالله باز میشه فقط بیشتر خانمها دنبال مال و ثروت هستن موندن دست خانواده مگه چن سالشون هستش؟؟؟؟

   1. ناشناس گفت:

    سلام سوره یس / حدیث کسا / یستشیر / احزاب / نیت کنند چهل روز بخوانند
    روزی یک مرتبه حدیث کسا / روزی یک مرتبه یس / روزی یک مرتبه یستشیر / روزی مرتبه احزاب تا چهل روز بشه

  6. زینب گفت:

   ایشالا بحق حضرت فاطمه زودتر بختشون باز شه

  7. ناشناس گفت:

   سلام خدمت همه دوستان
   سرنوشت و تقدیر دست خداست ، نه اینکه سحر و جادو نیست ، هست اما وقتی خودمان رو وصل کنیم به خدا و از خودش رحمت بخواهیم حتما اجابت میشه شک نکنین، مخصوصا نماز شب قنوت نماز وتر
   دعا اجابت میشه حتما امتحان کنید هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست قرآن را با معنا تلاوت کنید

 118. سمیه گفت:

  سلام حالا پوست آهو کجا بیاریم . تمام مطالب خوندم دوستان ازدواج امری مقدس ، ولی با همین خواندن قرآن و دعا و توسل به ائمه اطهار ع انشالله نتیجه خواهد داد ، البته بنظرم پا در میونی کردن و اگر پسر دختری رو دوست داره عنوان کن و یا برعکس دختر هم همین طور نتیجه خواهد داد ، اینقدر دنبال پوست آهو نگردیم اخلاق و رفتار و تلاش ، این بدونید ازدواجم مثل هر کاری دیگه تلاش می خواد/

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   کاملا درست میفرمایید اما در کنار تلاش و اخلاق و رفتار زوجین و خانواده ها عمل کردن به توصیه ها و ادعیه معصومین از جمله همین سوره احزاب روی پوست آهو میتواند موثر باشد.

   1. سحر گفت:

    روی برگه آ۴هم میشه داخل ظرف سفالی آب ندیده

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    این سوره مبارکه مطابق حدیث بایستی روی پوست آهو باشد.

   3. بارانا گفت:

    سلام دعا برای خواهرم که بختش باز شه میخامم

 119. :)) گفت:

  سلام
  متشکر از توضیحات و پاسخگویی
  سوالم اینکه حتما باید روی پست آهو باشه ؟
  میشه روی کاغذ معمولی نوشتش ؟
  و اینکه بزرگوار لطفا کنید بهترین روز و ساعت ها رو در ماه های اخیر اعلام کنید

  ممنون از شما
  به امید عاقبت بخیری همه جوونا 😍❤💚

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   این سوره احزاب مطابق حدیث باید روی پوست آهو باشد ولی به هرحال به جز این راهکار، دعاهای دیگری نیز توسط معصومین معرفی شده که در همین مطلب میتوانید مشاهده بفرمایید و آن ها را اجرا بفرمایید که احتیاجی به پوست آهو ندارند و به امید خدا که موثر خواهند بود.
   برای نوشتن فقط بایستی در ساعاتی بنویسید که قمر در عقرب نباشد. یک جستجوی ساده در اینترنت بفرمایید روزهای قمر در عقرب رو مشاهده خواهید کرد.

   1. ناشناس گفت:

    باسلام،،،خدمت شما ممنون میشم اگه جواب بنده رو بدین،،بنده یه پوست آهو خوشکل دارم تازه نرم و آماده،،،،فقط اون موهای پوست آهو رو صاف کنیم، بعدش اینکه چه سوره ای یا دعای روی پوست آهو بنویسی برای پول دار شدن و عزیز شدن و یه سوره ای که هیچ کس نگاه چپ بهت نکن و خلاصه یه چیز کلی که تو قوم خویش و همه جا،،کسی حرف و اسیبی بهت نرسونه،،،،و البته خانم بنده نماز خوان و قران هست و همه چیز شرعی رو رعایت میکنه و حتی شبها تا صبح فقط عبادت و نماز شب میخونه و حزر امام جواد روی کاغذ برام نوشته و توی چرم و بازوبندم هست فقط دیگه چه چیزی بنویسم روی پوست آهو ممنونم متشکر

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بایستی پوست را دباغی نمایید تا قابل نوشتن شود سپس دعای حرز امام جواد (ع) (دعای کبیر) را در ساعات سعد با جوهر مسلمانی و توسط فردی با پاکی و خلوص نیت بنویسید سپس یک لوله نقره که روی آن دعای خاص حرز نوشته شده است را تهیه کنید و پوست اهو را درون آن قرار دهید و سپس نماز حرز امام جواد (ع) را بخوانید و آن را به بازو ببندید که برای بسیاری از مواردی که گفتید به لطف خدا موثر خواهد بود.

  2. ناشناس گفت:

   سلام گلم من یه مادرم و برای دختر و پسرم روی کاغذ نوشتم و در کوزه آب ندیده گذاشتم و درشو با پارچه سبز بستم و البته چهل شب هم واسه هر کدومشون نماز شب بدون وقفه خوندم و خدا رو شکر حاجت گرفتم و از امشب نماز شب شروع کردم به یاری خدا برای فرزند آخرم انشالله خدا رو به پنج تن ال عبا قسم میدم همه دختر و پسرا خوشبخت و عاقبت بخیر بشن انشالله
   دعای فرج زیاد بخونید تا خداوند در کارتون فرج برسونه انشالله

   1. خانم گفت:

    احسنت واقعا حق مادریت بجا آوردی

   2. مری گفت:

    منم شوهرم میخوام😭😭😭 چرا بخت من باز نمیشه

 120. Bahar گفت:

  بعد از باز شدن بخت و ازدواج دعا را باید چکار کرد .اگر دعا همراهم باشه اشکالی پیش میاد ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مشکلی ندارد ولی ضرورتی هم نیست همراه شما باشد.

   1. زهرا گفت:

    اینجا پسرى هست بیاد منو بگیره

 121. زهرا گفت:

  سلام برای من خواستگار میاد و اینکه میبین و میرن و دیگه پشت سرشون نگاه نمیکن باید جیکار کنم؟

  1. ناشناس گفت:

   به خودت برس

   1. شراره گفت:

    ادم به خودشم میرسه ، ربط نداره ، گاهی نمیشه که نمیشه ، یه قولی گرم میان سرد میرن ، اما به نظر من خدا یه وقتهای یه کسایی رو از ما میگیره ، میخواد اونی رو که ما لایقش هستیم رو نصیبمون کنه ،یه وقتی های یه نشدن های به نفع ماست اما خودمون خبر نداریم ، فقط توکل

   2. ناهید گفت:

    چه مختصر

 122. ناشناس گفت:

  سلام اگه پوست اهو رو تنها بخواهیم میفرستین هزینش چقدره

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله امکانش هست. لطفا با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

 123. علی ق گفت:

  با سلام و تشکر از سایت خوبتون
  برای پسرانی که گره تو کار ازدواجشون افتاده و از دختران بی هیچ دلیلی جواب منفی میشنوند، چه توصیه و دعایی پیشنهاد میدین که در حد سوره احزاب بر پوست آهو قوی باشه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ادعیه و نماز هایی برای ازدواج پسران مجرد در منابع آمده است جستجوی مختصری بفرمایید به نتیجه میرسید اما دعای مخصوصی مشابه احزاب روی پوست آهو که مستقیما برای پسر باشد مشاهده نکردیم. دعای حرز امام جواد نیز به تجربه گفته می شود که در این امر ازدواج موثر است.

   1. hadis گفت:

    سلام
    من یکی از دوستام پیش ی دعا نویس رفته بود راجب من پرسیده بود گفتن بختش بستس .. من ب این چیزا اعتقاد ندارم میشه راهنمایی کنین!؟؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    توصیه میشه برای دفع سحر از دعای حرز امام جواد علیه السلام استفاده بفرمایید.

  2. ناشناس گفت:

   با سلام من چطور میتونم‌ سفارش بدم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    هم میتوانید به صورت آنلاین با کلیک روی لینک خرید سوره احزاب روی پوست آهو خرید نمایید هم اگر با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید ثبت سفارش انجام خواهد شد.

 124. f.r.1993 گفت:

  تشکر از این مقاله خوبتون. آیا این ذکر سوره احزاب که در این مقاله فرمودید قطعیتی برای ازدواج هست؟ چون موارد زیادی رو مشاهده کردم. دعا و روایت و نماز و این ها زیاد هست اما من دنبال چیزی هستم که قطعی برای ازدواج باشه و حتما جواب بده و موثر باشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   قطعا نمی‌توان دعای صددرصد تضمینی برای ازدواج معرفی نمود، مستجاب شدن حاجات منوط به عوامل دیگری هم هست که خواست خدا در صدر آن است اما انواع دعا برای ازدواج که از منابع معتبر نقل شده‌اند مانند همین سوره احزاب روی پوست آهو که از طریق معصومین معرفی شده‌اند جزو معتبرین ادعیه هستند و ان‌شاءالله که موثر افتند چیزی که به تجربه هم شاهد آن بوده‌ایم.

 125. ناشناس گفت:

  تو رو خدا منم دعا کنید انگار بخت منم سحر کردند که هرچه میخواد بشه …نمیشه

  1. من گفت:

   نگران نباش عزیز، در موقع مناسب جوری برات درست میشه که خودتم فکر نمیکردی

 126. ناشناس گفت:

  سلام، میشه سوره احزاب را در دو جمعه متوالی نوشت؟ من ۳۶ آیه اش را عصر جمعه گذشته نوشتم ولی داخل ظرف نذاشتم و بقیه را هم گذاشتم عصر جمعه ۱ مرداد بنویسم. اگه این کار تاثیر نداشته باشد همین جمعه صبح از اول شروع به نوشتن بکنم و نصف دیگه آن را عصر تموم کنم اشکال نداره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مهم این است که بر پوست اهو باشد و در ساعات قمر در عقرب نیز نوشته نشود الزامی نیست حتما جمعه بنویسید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام یعنی باید حتما رو پوست اهو نوشته بشه رو کاغذ بنویسم چطوره؟

   2. کیمیا گفت:

    حتما باید رو پوست آهو باشه ؟ نمیشه رو همین کاغذ های معمولی باشه ، چون یکی مث من واقعا سختمه برا هزینه ، و بارها این کار رو انجام دادم و جوابی نگرفتم البته نه حرز بوده ،بخت گشاه و هزینه بالا دادم

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    این سوره احزاب مطابق حدیث باید روی پوست آهو باشد و هزینه چندان زیادی هم ندارد ولی به هرحال به جز این راهکار، دعاهای دیگری نیز توسط معصومین معرفی شده که در همین مطلب میتوانید مشاهده بفرمایید و آن ها را اجرا بفرمایید که هزینه ای هم ندارد به امید خدا که موثر خواهد بود.

   4. ناشناس گفت:

    ببخشید پوست آهو از کجا بیاریم ؟!

   5. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    سوره احزاب روی پوست آهو موجود است. به لینک داده شده مراجعه بفرمایید.

 127. احمدی گفت:

  سلام من چهل روز پیش سوره احزاب روازشرف آنلاین تهیه کردم وختم چهل روزه هم برداشتم ولی هنوز جواب نگرفتم و سوره احزاب رو تو یه کوزه سفالی کوچک گذاشتم ولی درب نداره امکان داره مال این باشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مطابق آنچه در روایت آمده ظرف بایستی درب بسته باشد. موارد زیادی از این سوره نتیجه گرفته اند که تعداد کمی از آن ها در همین مقاله نظراتشان را بیان کرده‌اند ان شاء الله شنا هم که نتیجه خواهید گرفت.

   1. مینو گفت:

    سلام ختم ۴۱ روزه طه درسته برای افزایش خواستگار؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    لطفا منبع آن را بفرمایید تا بررسی کنیم.

 128. f گفت:

  سلام برام دعا کنید تو رو خدا التماس دعا

 129. ناشناس گفت:

  عزیزان به نظر من این سوره مبارکه رو هم اگه با دلی صاف و نیتی پاک … هر روز قرایت کنین اثر داره …در زمانهای قدیم کاغذ وجود نداشت به اون دلیل گفتن پوست آهو ….. عمیق فکر کنین …مطلب آیه های خداست که بردل جاری بشه …. چه پوست آهویی اینها همه بهانه ای است برای سو استفاده مال ….امام صادق اگه الان بود چون کاغذ هست میفرمودن روی کاغذ بنویسین …..حتی شاید میفرمودن توی گوشیهاتون که برنامه قران نصب کردین از روی اون هر روز بخونین …. اینها میخوان از این طریق پول در بیارن …مواظب ذهنتان باشین

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دوست عزیز! اگر صرفا خواندن کافی بود حضرت نوشتن را امر نمیکردند (هرچند که خواندن هم امری مفید می باشد) شما بر چه اساس میفرمایید که صرفا خواندن کافی است؟ از مرجع یا منبع معتبری شنیده اید یا نظر شخصی شما است؟ اکر نظر شخصی شما است براساس چه مطالعاتی به این نتیجه رسیده اید؟

   در ضمن کاغذ از سال ۱۵۰ میلادی یعنی قبل از ظهور اسلام اختراع شده است! همچنین نوشتن بر برگ و پوست دختان و کتیبه های گلی و سنگی رواج داشته است بنابراین حتما ضرورتی داشته است که حضرت فرموده اند بر پوست آهو باشد. اگر ضرورت نداشت امر میفرمودند که بر کاغذ، برگ درختان و یا حتی بر پوست حیوانات اهلی و فراوانتر مثل بز و گوسفند نوشته شود پس حتما این که فرموده اند بر پوست آهو باشد ضرورت داشته است.

   دوست عزیز شما که حرف از نیت صاف و دل پاک میزنید نباید اینطور بدبینانه به بقیه نگاه کنید. این محصول براساس درخواست شدید مشتریان در سال های قبل تهیه شده است و کاملا براساس روایت و با اداب می باشد و هیچ گونه اجباری هم برای خرید به کسی تحمیل نشده است حتی خود مجموعه راهکارهای مشابه را که احتیاج به خرید و هزینه کردن ندارد در همین مقاله گرداوری کرده است تا هرکسی تمایل به هزینه کردن ندارد از این روش ها استفاده نماید (همین مقاله را مطالعه بفرمایید) بنابراین درست نیست که میفرمایید برای سواستفاده مال است!

 130. منتظرالمهدی گفت:

  میشه روی کاغذ نوشت به علت نداشتن هزینه ی خرید پوست آهو؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   میتوانید از ادعیه و سوره های دیگری که در همین مقاله گفته شده است استفاده بفرمایید که احتیاجی به پوست اهو هم ندارند ولی این سوره احزاب طبق حدیث باید بر پوست اهو باشد.

  2. سحر گفت:

   سلام میشود بر کاغذ نوشت و مشک آهو پشت کاغذ کشید من برای حرز جواد استادم گفت این طوری درست است البته که ارجح تر این است ک روی پوست آهو نوشت

 131. ناشناس گفت:

  سلام چند است قیمت اش

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا به لینک سوره احزاب برای بخت گشایی مراجعه بفرمایید

  2. م گفت:

   آیا خودم میتوانم سوره احزاب راروی کاغذ بنویسم

 132. امیدبخدا گفت:

  باید حتما روی پوست آهو نوشت ما که نداریم و هم هزینه ان را نداریم اشکالی ندارد روی ورقه نوشت

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   این دعای بخت گشایی طبق حدیث بایستی بر پوست اهو نوشته شود ولی ادعیه دیگری نیز وجود دارند که بایستی خوانده شوند یا به اشکال دیگر استفاده شوند که میتوانید از آن ها استفاده نمایید. همچنین درصورتی که فعلا این مقدار هزینه را ندارید با ارتباط با بابخش پشتیبانی برای خرید سوره احزاب روی پوست آهو تخفیف بیشتری برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

  2. فاطمه.د گفت:

   سلام.
   یک هفته تمام غروب ها در یک ساعت مشخص اول دعای معراج رو بخوانید وبعد ۳۶۰مرتبه یا رئوف ویا رحیم بگید.
   خیلی مجرب هستش

 133. مرجان گفت:

  من قبول ندارم پوست آهو یکبار بنویسید و ۴۰ روز بخوانید خیلی نتیجه میدا

 134. رازی گفت:

  چه تضمینی وجود داره که حتما نتیجه بگیریم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   این کار براساس حدیث معصومین انجام شده است و ان شاء الله که تاثیر گذار خواهد بود اما تضمینی وجود ندارد و خواست و اراده خدا ضرورت دارد بر اجرا شدن امور دارد.

  2. زهرا گفت:

   خب من الان دختر عمم خواستگار داره هم سن همیم ولی من ندارم نمیدومم برا چی حس میکنم بختم بسته هست

   1. عاطی گفت:

    تورو خدا واسه منم دعا کنید کم کم دیگه دارم رنج میکشم / خیلی احساس بی کسی میکنم / تنهام / هیچ خواستگاری ندارم / // از بس دارم غصه میخورم همه اقوام و دوستام خواستگار این و من ندارم
    شب و روز ندارم از بس رنج میکشم

  3. زهرا گفت:

   من الان تمام رفیقام ازدواج کردن ولی من هنوز ازدواج نکردم میترسم بختم بسته باشه

 135. آرام گفت:

  سلام من هر چقدر اینترنت سرچ میکنم متن سوره احزاب جهت بخت گشایی نمیاد میشه متنو بهم بدین. ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متن سوره احزاب در قرآن موجود است.

 136. رازی گفت:

  سلام من واریز کردم کی سفارش بدستم میرسه ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید یا شماره سفارش را بفرمایید تا بررسی شود. به طور کلی پس از ثبت سفارش و واریز هزینه، ارسال بین ۲ تا ۴ روز کاری زمان می برد.

  2. ناشناس گفت:

   سلام رسید دستت جواب گرفتی یا ن

 137. فاطی گفت:

  حرز امام جواد چقد موثر است برای ازدواج؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه میکنیم از سوره احزاب روی پوست آهو برای ازدواج دختران مجرد استفاده نمایید. برای اطلاعات بیشتر به لینک دعای بخت گشایی مراجعه بفرمایید.

 138. بنده خدا گفت:

  پوست اهو از کجا بیاریم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر خود مایل به نوشتن هستید پوست اهو قابل تهیه است. در کدام شهر تشریف دارید؟
   اگر هم مایل به خرید سوره احزاب نوشته شده روی پوست آهو هستید به لینک سوره احزاب روی پوست اهو مراجعه بفرمایید.

 139. ناشناس گفت:

  پوست اهو از کجا بیاریم….

 140. سارا گفت:

  سلام . من پدرم اجازه ازدواج نمیده بهم . آیا دعوایی برلی رضایت پدر مادر هست ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حتما صلاحی مد نظر والدین است اما بهتر است از بزرگان برای جلب رضایت پدر و مادر استفاده نمایید.

 141. ناشناس گفت:

  الان چی کار کنم ادامه بدم یا ن

 142. Z گفت:

  سلام من سوره احزاب رو نوشتم و هر روز میخونمش ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بایستی مطابق آنچه در حدیث آمده عمل بفرمایید. نوشتن روی کاغذ درست نیست هرچند که میتواند بی تاثیر نباشد.

   1. F گفت:

    سلام ببخشید من سوره احزاب را نوشتم توی قوتی گذاشتم ولی نتیجه ای نگرفتم چکار کنم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    روی پوست آهو نوشتید؟

 143. ل گفت:

  سلام . ببخشید سوره الاحزاب بایستی رو پوست آهو نوشته شود درون در بسته ای قرار بگیره در کدام مقاله و در صفحه چند و جلده چند گفته شده ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   دوست گرامی اگر همین مقاله را درست مطالعه میفرمودید منبع را مشاهده میکردید. (تفسیرالبرهان، ج۴، ص۴۰۷)

 144. الهه گفت:

  درساعت قمر در عقرب یعنی چطور من نمیفهمم میشه توضیح بدین؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   قمر در عقرب یک حالت نجومی است که در بعضی روزها در طول ماه اتفاق می افتد. در تقویم های نجومی میتوانید این روزهای خاص را مشاهده بفرمایید.

  2. ناشناس گفت:

   ازاوتون خواهش میکنم سوره احزاب و توی برگه ننویسید عواقب خیییلی بدی داره

  3. شقایق گفت:

   به نظر من خواهرا این روزا پسر سالم وخوب پیدا نمیشه که ما دخترا بریم ازدواج کنیم باهاشون من یکی که نتونستم تو این دوره زمونه پسر خوب و با ایمان به خدا پیدا کنم همه معتاد و خیانتکارن اگه شما کسی سراغ دارین بگین من دختریم فقط یه آدم سالم از همه لحاظ باشه و بتونه حتی المکان نون حلال در بیاره می خوام ۴۰ سالمه آیا واقعا هستند همچین پسرایی هنوز

 145. رقیه گفت:

  سلام ظرفی که برای سوره احزاب آستفاده میکنیم حتما باید نو و آب نخورده باشه و کجا ی خانه نگه داریم و اگر ظرف شیشهای باشه رنکی باشه یا شفاف

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   صرفا یک ظرف در بسته باشد کافیست و در گوشه ای از خانه قرار دهید. جزئیاتی که فرمودید مهم نیستند.

   1. زمانی گفت:

    خدایا من روی بسوی بزرگی و نور نعمتهایت آورده ام که مرا با این همه شکست زندگی دریابی و دنبال پناهگاهی قدرتمند و پر از نور و عزت و پراز نعمت خدایی روی اورده ام که مرا شفاعت دهی که من شکر گذار نعمتهایت باشم انشاالله و تعالی

 146. مهدی گفت:

  روی کاغذ تاثیر نداره؟

 147. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید
  کاغذ خط دار باشه یا بدون خط و اینکه شیشه درش بسته باشه یا باز

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   نوشتن طبق حدیث باید بر پوست آهو باشد. ظرف هم توصیه شده در بسته باشد.

  2. ناشناس گفت:

   داخل کوزه یا ظرف شیشه ای در بسته ولی تاجایی که من دیدم کوزه ها در ندارند

 148. M گفت:

  سلام در چ ساعتی باید بنویسیم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ساعتی خاصی ندارد اما در ساعات قمر در عقرب نوشته نشود.

 149. ناشناس گفت:

  سلام من از اینکه دختر خوب و با حجب و حیایی بودم و قصدم و نیتم ازدواج بود که طرف از من خوشش اومد و بعد از مدتی اومد بهم گفت زشتی به من گفت قصد ازدواج با تو رو ندارم چون زشتی و من میخوام به اون بگم که خودت از همه زشتری و اما نیت خودم راستگو و با ایمان و با خدایی بودم که بهش ایمان داشتم و باطن پاکی داشتم و قیافه خودم زیبایی و خوب بود و خودم به ازدواج فکر میکردم بهش که به لطف الله با تهیه کردن سوره الاحزاب بتوانم ازدواج کنم و به آرامش برسم

 150. خودشائی گفت:

  سلام میتواند بخرد یا خود فرد باید بنویسد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   هر دو روش درست است.

 151. ناشناس گفت:

  با سلام دختر که میخواد ازدواج بکنه سوره الاحزاب را تهیه کنه به خواست خدا میره شوهر میکنه که از روایت ائمه و حضرت محمد پیامبر و حضرت امام صادق توصیه شده در قرآن هر چی قسمت باشه همان میشه
  خداوند از همه چیز آگاه است فقط خدا می داند و بس

 152. راهله گفت:

  آره روی کاغذ هم جواب میده

 153. ل گفت:

  من هم سوره الاحزاب را روی پاره ای برگه مینویسم که ان شاء الله به کمک خداوند به من جواب میده و بختم باز بشه به لطف خداوند ان شاء الله جوابشو میگیرم و ازدواج کنم برم سر خونه زندگیم

 154. ناشناس گفت:

  خودت نوشتی عزیزم همشو باهم یا تیکه تیکه در طول روز؟

  1. ناشناس گفت:

   نمازها سروقت بخونید سر سال جوابشو بگیرید ولی اول وقت تحت هر شرایطی منظورم خودتونو توجیح نکنید عقب نندازید

 155. atefeh7 گفت:

  چه ساعتی باید نوشت؟

 156. محمد گفت:

  سلام آیا این سوره برای پسران هم جواب می دهد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   خیر مربوط به بخت گشایی دختران است.

   1. نسیم گفت:

    سلام من سنم رفته بالا، دریغ از یک خواستگار، از هیچ لحاظ بد نیستم مشکلی ندارم بختمم بسته نیست اما هیچ کسی منو نمیبینه. چکار کنم. کم‌کم کنید

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در کنار مسائل دیگر (که میفرمایید خوشبختانه مشکلی هم ندارید) استفاده از ادعیه و راهکارهای معصومین توصیه می شود که تعدادی از مهمترین آن ها در همین مطلب این صفحه موجود است. مطالعه و عمل بفرمایید ان‌شاءالله که حل خواهد شد.

  2. ناشناس گفت:

   خیلی برام جالب بود پسرا دنبال زن و دخترا دنبال مرد خوبن خدا کمک همتون کنه براتون دعا میکنم

 157. احمدی گفت:

  سلام ببخشید سوره احزاب که روی پوست اهو هستش با جای نقره ای ارسال میکنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر، سوره احزاب به جا نقره ای احتیاج ندارد. فقط درون یک ظرف در بسته در منزل نگهداری شود کافیست.

 158. ل گفت:

  من خیلی وقت هست که سوره طه برای ازدواجم امتحان کردم ان شاء الله بختم باز بشه از طرف خداوند

  1. ناشناس گفت:

   اگر سوره احزاب رو روی کاغذ بنویسم مشکلی که نداره

 159. مریم گفت:

  دوستانی که اومدن پرسیدند حتما باید روی پوست اهو باشه نمیدونن چه جوابی میگیرن خوب اینجا با همین پوست اهو که کمیاب دارن کاسبی میکنن

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   دوست عزیز آنچه مطرح شده کاملا مطابق با اصل روایت است و درصورتی که تاکید بر پوست آهو نبود به مشتریان عزیز این توصیه نمیشد برای مثال دعای شرف الشمس ضرورتی ندارد که بر عقیق زرد حکاکی شود بنابراین در پاسخ به سوال دوستان در سایت همواره بیان شده که بر کاغذ یا پارچه زرد هم میتوانند دعای شرف الشمس را داشته باشند و لازم نیست حتما هزینه برای خرید عقیق زرد کنند. آنچه مهم است رعایت آداب گفته شده در منابع و احادیث است نه به زعم شما کاسبی! همچنین ادعیه و سوره های دیگری نیز در همین مقاله معرفی شده که احتیاجی به پوست اهو ندارد و عزیزان می‌توانند بدون هزینه خرید پوست آهو از آن استفاده بفرمایند.

 160. ناشناس گفت:

  یعنی روی برگه کاغذ جواب نمیده بعد این پوست آهو که شما ارائه میدهید جواب دهی صد در صد هست؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در روایت تاکید بر پوست آهو است و ان شاء الله که تاثیرگذار خواهد بود.

  2. ناشناس گفت:

   سلام بر همه عزیزانی که پیام گذاشتید که برای ازدواجم دعا کنید خدمت شما عارضم اگه واقعا اهل ازدواج هستید و می‌خواهید ازدواج کنید اولاً این روزها زندگی سخت شده و همه می دانیم که هیچ جوانی نمی تواند امروزه با هم خانه هم ماشین و هم پول کافی داشته باشد ، اما ازدواج اولش تصمیم یه نفره هستش بعد میشه دو نفره یعنی زندگی باید دختر و پسر دو دستی با هم مشکلات را حل کنند به همدیگر اعتماد کنند و به خدا توکل کنند صبر تحمل همکاری وفاداری لازمه زندگی هستش و انتظار می‌ره که خانم ها امروزه سنگ صبور مردها باشند تو روستا زندگی می کنیم خیلی روستای قشنگی هست مثل روستای تو فیلم ها اما با مردمانی صاف و ساده و صادق همه دوست هم همه خانه‌های نو ساز با استانداردهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فیلم از تو خانه‌ها بگیری میگن شهر ه و روستا نیست همه مد روز هستند تلویزیون ۴کی ماشین لباسشویی یخچال ساید بای ساید جارو برقی و فرش و مبلمان کوچه و خیابان ها همه آسفالت دامداری در داخل روستا ممنوعه و بیرون از روستا به فاصله چند کیلومتری جا دارند توسط امور عشایری برایشان درست شده واقعا زن ها همه بیکار و تا لنگ ظهر می‌خوابند اثری از کار روستایی نیست برای خانم ها فقط و فقط کارشان آشپزی و کار تو خانه هست از بس کار نمی کنند همه اضافه وزن دارند روستا ما خیلی زیباست باور بفرمایید یه مینی سیتی هست واسه خودش با این تفاسیر میخام بگم تضمینی اگر کسی از خانواده ای مذهبی و سالم از لحاظ اخلاقی باشد و قصد ازدواج دایم داشته باشد پسر جوان و مجرد سالم زیاد داریم تضمینی از لحاظ اخلاقی و روحی روانی جسمی و خانواده بشرطی که دختره شرایطی که عرض کردم داشته باشد جوانانی داریم که تا آخر عمر با شما باشند وفادار و صادق و خانواده دوست هر که مایل هست اعلام آمادگی کنه من برای آشنایی بیشتر شما و خانواده شما در خدمتم .بنده کارمند رسمی یکی از ادارات دولتی هستم و عندالله قصدم رضای خدا و برآورده شدن آرزوی شما بزرگوارانی هست که پیام دادین .آرزوی سلامتی و تندرستی و خوشبختی برای شما عزیزان هموطن را دارم .

   1. ناشناس گفت:

    لطفا برا منم دعا کنید. ۲۵ سالمه خواستگار زیاد دارم اما هیچ کدوم باب میلم نیست. لطفا برام دعای ویژه کنید…خیلی متشکر

   2. ناشناس گفت:

    سلام بنده مورد خوبی رو برای ازدواج سراغ دارم

   3. م ری م گفت:

    سلام
    من ۳۷ سال سن دارم و حدود ۱۰ سال است جدا شدم.
    دوست دارم همسر ایندم مومن و خداترس و مفهوم زندگی مشترک را درک کند و وفادار باشد. چون خودم هم رعایت میکنم و شرایطش بهم بخورد. اکثر خواستگار هایم پسر هستند که چند سال کوچکترند و من نمیپسندم.
    اگر فردی باشد میتوانیم باقی عمرمان را در کنار هم با ارامش بگذرانیم. توکل برخدا

   4. ناشناس گفت:

    سلام. میشود لطفا بفرمایید کدام روستا است؟؟

   5. گلی جون گفت:

    کسانیکه اینجا درمورد مشکلات حرف زدند تا الان ازدواج کردند ؟؟؟

    و همینطور کسانیکه که میگفتند من باهات ازدواج میکنم
    ازدواج کردند ؟؟؟

 161. آرزو گفت:

  سلام توی ظرف شیشه ای درب بسته هم گفته شده بزاریم یا کوزه ای میخواستم بدونم فرقی ندارد تو کدوم بزاریم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ظرف درب بسته بایستی باشد و جنس آن مهم نیست.

 162. Z گفت:

  اگر پوست اهو در دسترس نباشد چه باید کرد.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   طبق حدیث باید روی پوست اهو باشد. این سوره مبارکه روی پوست اهو در فروشگاه شرف آنلاین موجود است. برای مشاهده سوره احزاب روی پوست آهو کلیک کنید.

 163. مرجان گفت:

  سلام یه جایی نوشته بود روی پاره ای کاغذ هم بنویسید در یک ظرف سفالی در بسته و در جای تاریکی قرار دهید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   خیر مطابق منبع معتبر اعلام شده باید روی پوست اهو باشد. لطفا شما منبع خودتون رو بفرمایید تا بررسی شود.

  2. عاطفه گفت:

   سلام. برای من هم دعا کنید یک آقا پسر پاک و مذهبی و ساده گیرم بیاد مثل خودم (۱۹سالمه و دانشجو معلمم) از تهران

 164. لیلا براتپور گفت:

  سلام ببخشید سوره احزاب رو اگه روی کاغذ بنویسن جواب میده

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   در حدیث تاکید شده است روی پوست آهو نوشته شود.

  2. سپید گفت:

   بله. جواب میده
   من خودم روی کاغذ مینویسم، تاثیرشم میبینم. رعایت ساعت و وضو بدون قلم خوردگی یا پاک کردن بنویسید
   به امید عاقبت بخیری همه عزیزان

   1. ناشناس گفت:

    ببخشید ساعت و شرایط نوشتنش چی هست؟

   2. مریم گفت:

    سلام من نوشتم ولی خط خوردگی داشت ینی اشکال داره

   3. شهلا گفت:

    اگر دعا بخت گشایی در گردن بنویسد اشگال ندارد در کیف همرا نگه بدارم اثر دارد یا نه

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لازم نیست همراه باشد. باید سوره احزاب روی پوست اهو را درون ظرف درب بسته در منزل نگهداری شود.

   5. ناشناس گفت:

    سلام باخودکار یا مداد بنویسیم

   6. ن گفت:

    ۲۵سالم است، خانواده خوبی دارم، تحصیل کرده هستم، چیزی از زیبایی کم ندارم، احساس میکنم ازدواجم به تاخیر خورده واقعا نگرانم، برایم دعا کنید قصد ازدواج دارم، شرایطم هم سخت نیست، ادم صالح عاقل و بالغی میخواهم، از قزوینم

   7. دوست گفت:

    مثلا چه ساعتی ساعت سعد که میگویند و شرایط خاص این را میشود بگویید لطفا

نظر دهید؛ ضمنا اغلب سوالات را در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.