دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب

دعای چهارده روزه بخت گشایی (معرفی ۳+۱ دعای بخت گشایی)

prey-for-marraige-in-14-days دعای چهارده روزه بخت گشایی (معرفی ۳+۱ دعای بخت گشایی)

در این مطلب قصد داریم به بررسی انواع دعاهای چهارده روزه بخت گشایی بپردازیم. 3 دعای چهارده روزه بخت گشایی در این مطلب ارائه خواهد شد و همچنین یکی از قوی‌ترین و معتبرترین دعاهای بخت‌گشایی معرفی می‌گردد. اگر می‌خواهید با یک دعای بخت‌گشایی با منبع معتبر به نقل از پیامبر (ص) و امام صادق (ع) آشنا شوید، تا انتهای مقاله همراه شرف آنلاین باشید.

12210-gem-stone-icon دعای چهارده روزه بخت گشایی (معرفی ۳+۱ دعای بخت گشایی) اولین دعای چهارده روزه بخت گشایی

دعاهای گوناگونی برای بخت گشایی در چهارده روز وجود دارد. یکی از این دعاها را در ادامه به شما معرفی کرده‌ایم.  جهت بهره‌بردن از دعای چهارده روزه بخت گشایی می‌بایست در مدت چهارده روز، هر روز 4400 مرتبه ذکر “بسم الله الرحمن الرحیم” را بگویید. این تعداد ذکر را هر روز می‌بایست بین نماز صبح تا نماز ظهر بخوانید. چه بهتر که نماز صبح‌تان قضا نشود.

البته منبع معتبری برای این دعای چهارده روزه بخت گشایی پیدا نکردیم، اما این دعا بر اساس گفته‌ها برای برخی از اشخاص نتیجه بخش بوده‌است و از آنجا که دارای مضامین حمد خداوند هستند به امید و به توکل خداوند انجام آن تاثیرگزار خواهد بود. البته معتبرترین و یکی از قوی‌ترین انواع دعای بخت گشایی از زبان پیامبر (ص) و امام صادق (ع) را به نام سوره احزاب بر روی پوست آهو است که در انتهای مطلب به شما معرفی خواهیم‌کرد.

12210-gem-stone-icon دعای چهارده روزه بخت گشایی (معرفی ۳+۱ دعای بخت گشایی) دومین دعای چهارده روزه بخت‌گشایی

یکی دیگر از دعاهایی که برای بخت‌گشایی در چهارده روز توصیه می‌شود این است که 14 روز از معاصی دور باشید و روزانه 1000 صلوات بفرستید و تقدیم به حضرت زهرا (س) نمایید و همچنین دعای زیر را قبل از اذان صبح روزی 300 بار به مدت 14 روز بخوانید:

prayer-marraige-14-days دعای چهارده روزه بخت گشایی (معرفی ۳+۱ دعای بخت گشایی)

توجه شود که برای این دعای چهارده روزه نیز منبع معتبری تا این لحظه یافت نشد.

12210-gem-stone-icon دعای چهارده روزه بخت گشایی (معرفی ۳+۱ دعای بخت گشایی) سومین دعای بخت گشایی چهارده روزه

سومین دعایی که برای بخت گشایی در 14 روز توصیه می‌شود، خواندن آیات 131 و 132 سوره طه به مدت 14 روز است. پس از خواندن این آیات بایستی دعای زیر را بخوانید.

14-day-marriage-2 دعای چهارده روزه بخت گشایی (معرفی ۳+۱ دعای بخت گشایی) 14-day-marriage-1 دعای چهارده روزه بخت گشایی (معرفی ۳+۱ دعای بخت گشایی)

پس از اینکه دعای بالا را خواندید، حال می‌بایست دعای زیر را بخوانید.

14-day-marriage-3 دعای چهارده روزه بخت گشایی (معرفی ۳+۱ دعای بخت گشایی)

14-day-marriage-4 دعای چهارده روزه بخت گشایی (معرفی ۳+۱ دعای بخت گشایی)

البته دقت داشته‌باشید که ما برای این دعا نیز منابع و روایات معتبری پیدا نکردیم. اما افرادی به کمک همین دعاها و دیگر انواع دعای باز شدن بخت دختر سن بالا نتیجه دلخواه و مطلوب خود را گرفته‌اند و چون این آیات و ادعیه دارای مضامین صحیح و عمیقی هستند با توکل به خداوند می‌توانید استفاده نمایید. در بخش بعدی قوی‌ترین دعای گشایش بخت را که دارای منابع معتبری است معرفی خواهیم کرد.

12210-gem-stone-icon دعای چهارده روزه بخت گشایی (معرفی ۳+۱ دعای بخت گشایی) قوی‌ترین و معتبرترین دعای بخت‌گشایی

از معتبرترین و نتیجه‌بخش ترین دعاهای بخت‌گشایی، نوشتن سوره احزاب بر روی پوست آهو است. این عمل توصیه‌شده پیامبر (ص) و امام صادق (ع) می‌باشد. این احادیث در کتاب “البرهان فی تفسیر القرآن” جلد ششم صفحه 212 بیان شده‌است. تاکیدی زیادی در این حدیث به تهیه شدن دعا از پوست آهو اصل است چرا که ادعیه دیگری در آن زمان بیان شده که احتیاجی به پوست آهو نداشته‌اند اما این دعای ویژه تاکید شده که روی پوست آهو باشد. از آن‌جایی که فراهم کردن پوست آهو و نگارش صحیح سوره با رعایت آداب برای اغلب مردم کمی سخت می‌باشد، فروشگاه اینترنتی شرف آنلاین بنا به درخواست فراوان شما مشتریان عزیز این محصول را به صورت دست‌نویس بر روی پوست آهوی اصل با منصفانه‌ترین قیمت موجود کرده‌است. لازم به ذکر است در نگارش سوره احزاب این فروشگاه، تمامی آداب نیز رعایت شده‌است.

امکان آشنایی با یکدیگر در بخش نظرات به هیچ عنوان وجود ندارد لذا خواهشمندیم در بخش نظرات از معرفی خود بپرهیزید و شماره تماس خود را جهت آشنایی درج نکنید چرا که این نظرات تایید نخواهند شد. صرفا اگر راهکار اخلاقی، رفتاری یا مذهبی دارید یا صاحب تجربه ارزشمندی هستید بیان نمایید تا دیگران استفاده کنند.

محصول ویژه شرف آنلاین: سوره احزاب روی پوست آهو

این محصول شامل قطعه‌ای از پوست آهوی طبیعی برش خورده‌است که بر روی آن سوره احزاب با رعایت تمامی آداب نوشته گردیده‌است و دارای خواص مهمی همچون باز شدن دختران دم‌بخت می‎‌باشد. این سوره را باید مطابق با روایت پیامبر اکرم (ص) در یک ظرف در‌ب بسته (مشابه ظرف شیشه‌ای درب دار یا کوزه) قرار داده و در منزل آن را بگذارید. داخل روایت مطلبی ذکر نشده‌است که این دعا همواره همراه شما باشد. در نتیجه اگر دعا در خانه باشد اثرگذاری کامل خود را خواهد داشت.

پوست آهوی سوره احزاب به صورت طبیعی از پوست آهو و با ضمانت اصل بودن آن توسط نویسنده مجرب تهیه گردیده‌است. اکثر سوره احزاب هایی که در بازار موجود هستند بر روی کاغذ و به صورت چاپی می‌باشد. فروشگاه شرف آنلاین به علت ارتباط مستقیم و بی واسطه با نویسندگان این محصول، هزینه آن را به صورت بسیار منصفانه در اختیار عموم قرار داده‌است. امید است که با تهیه این محصول هر چه سریع‌تر امر فرخنده ازدواج برای شما اتفاق بیفتد.

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

18 دیدگاه در “دعای چهارده روزه بخت گشایی (معرفی ۳+۱ دعای بخت گشایی)

 1. دختر خوب گفت:

  سلام منم یک دختر هستم و میخواهم بختم از جای خوب باز بشود

 2. mahnaz گفت:

  باسلام. من دختری ۳۴ ساله هستم نمی‌دانم چرا هر خواستگاری
  برام میاد جور نمیشه دنبال یک آدم خوب و باخدا برای ازدواج هستم. الهی به امید تو

  1. یگانه گفت:

   سلام ساکن کجایی

 3. f&m گفت:

  سلام، من هم خیلی دلم میخواهد دخترم بختش باز بشود چکار باید بکنم

 4. فاطمه گفت:

  من دختری هستم ۳۰ ساله مجردم خواستگاری هم ندارم باید چکار کنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   از ادعیه توصیه شده استفاده بفرمایید ان شاء الله تاثیرگذار خواهد بود.

 5. H گفت:

  سلام وقت بخیر. من مدت یک سال هست که سوره ی احزاب آن هم روی پوست اهو را گرفتم ولی آن کسی که این سوره احزاب را داده است گفته در سقف خانه که زندگی میکنیم اویزان کنیم اما متاسفانه هنوز ازدواج نکردیم شما راهکار جدیدی ندارید؟

 6. مریم گفت:

  من یه دختر هستم می خواهم ازدواج کنم لطف نموده به من دعا چهل روزه است همان را بگویید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در همین مقاله ادعیه مختلفی بیان شده است. لطفا مطالعه بفرمایید.

  2. رقیه منافی گفت:

   شما چند سالتان است پسر من هم میخواهد ازدواج کند

   1. آ گفت:

    سلام من یک دختر هستم چه دعا باید بخوانم تا بختم باز شود

 7. محبوب شمال گفت:

  سلام
  دعا کنید خیلی محتاجم بختم باز بشود … یا امام رضا ع

 8. پروانه گفت:

  من از شما گلوبند شرف شمس فروردین تحویل گرفتم ولی انقدر سنگین است که نمی توانم مدام گردن کنم ای کاش میشد عوض کرد و اینکه بهتر است وزن جنس را قید کنید ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام و ممنون از انتقاد سازنده شما
   کدام محصول را تهیه فرمودید؟ در این حد سنگین است که باعث اذیت گردن شما شده است؟

 9. مریم گفت:

  سلام و ممنون یک سوال داشتم. سه تا دعای اول چهارده روزه برای بخت گشایی یعنی هیچ سند و حدیثی ندارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله متاسفانه تا این لحظه برای سه دعای اول سند معتبری نیافتیم اما به صورت تجربی افرادی نتیجه گرفته‌اند و چون این ادعیه مضامین درستی دارند می‌توانید استفاده نمایید. اما دعای چهارم دارای سند بسیار معتبر و احادیث مستقیم از معصومین است.

   1. مبینا گفت:

    سلام من یک دخترم میخواهم ازداواج کنم اما یکی از فامیل ها لبایم دزدیده جادو کرده باید چیکار کنم؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای دفع طلسم می‌توانید از خواص حرز امام جواد (ع) استفاده نمایید.

نظر دهید؛ ضمنا اغلب سوالات را در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.