دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب

حرز امام جواد اصل از کجا بگیرم؟ + روش تشخیص حرز امام جواد اصل

origynal-imam-javad حرز امام جواد اصل از کجا بگیرم؟ + روش تشخیص حرز امام جواد اصل

در این مقاله به صورت خلاصه اما کاملا کاربردی به این سوال پاسخ می‌دهیم که حرز امام جواد از کجا بگیرم؟ همچنین علت اینهمه تفاوت قیمت فروشگاه‌های مختلف و نکات مهم در هنگام خرید و روش های تشخیص حرز امام جواد اصل را خواهیم گفت. تا انتهای مقاله همراه شرف آنلاین باشید…

12210-gem-stone-icon حرز امام جواد اصل از کجا بگیرم؟ + روش تشخیص حرز امام جواد اصل اولا علت تفاوت قیمت فروشگاه‌های مختلف چیست؟

قبل از پاسخگویی به سوال حرز امام جواد از کجا بگیرم؟ باید بدانید که اساسا امام جواد (ع) دارای دو نوع صغیر و کبیر هستند. نوع صغیر آداب خاصی ندارد و حتی خودتان می‌توانید روی کاغذ بنویسید و همراه داشته باشید اما نوع کبیر دارای آداب خاصی است (البته که خواص نوع کبیر بسیار بیشتر است) بنابراین هنگام خرید اول از همه متوجه شوید که حرزی که می‌خرید کبیر است یا صغیر؟ برای دریافت اطلاعات بیشتر و دانستن تفاوت این دو به مقاله آداب و خواص حرز امام جواد (ع) مراجعه نمایید. همچنین برای مشاهده متن کامل دعای حرز امام جواد علیه السلام یا متن صغیر یا نور یا برهان روی لینک‌های مزبور کلیک نمایید.

علت تفاوت قیمت حرزهای صغیر:

اگر حرز صغیر باشد شما فقط پول خود آن جنس را می‌پردازید که شامل انگشتر یا گردنبند نقره یا دستبند و … خواهد بود که قیمت آن کاملا بستگی به وزن نقره و اجرت ساخت آن محصول دارد یعنی در عمل خرید انگشتر حرز مانند خرید یک انگشتر عقیق معمولی است و تفاوت در قیمت به علت تفاوت در وزن و نوع ساخت و … است و ارتباطی به قیمت حرز داخل آن ندارد.

برخی از محصولات حرز صغیر امام جواد (ص)

علت تفاوت قیمت حرزهای کبیر:

اما حرز کبیر مطابق حدیث بایستی دارای 3 قلم باشد:

1- خود حرز روی پوست طبیعی (آهو یا بز) 2- لوله نقره که روی آن ذکر مخصوص حک شده باشد 3- بازوبند چرمی

بنابراین هنگام خرید چک کنید که این 3 قلم را دارد یا خیر؟ نداشتن هریک از این اقلام اولا که باعث کاهش اثربخشی آن می‌شود و ثانیا قیمت حرز امام جواد را پایین می‌آورد. ضمن اینکه حرز روی پوست آهو از روی پوست بز گران‌تر است. همچنین تفاوت‌های کمی در وزن لوله نقره، چرم بازوبند و هزینه ارسال یا ارسال رایگان وجود دارد که باعث اندکی تفاوت قیمت در فروشگاه‌های مختلف می‎‌شود اما همان‌طور که گفته شد تفاوت اصلی قیمت به این علت است که فروشگاه ممکن است به جای 3 قلم فقط 2 قلم را بفروشد (مثلا لوله نقره را همراه حرز نمی‌فروشد برای همین ارزان‌تر می‌شود اما باید بدانید که در حدیث آمده‌است که حتما لوله نقره را استفاده کنید)

pack-amulet-imam-javad حرز امام جواد اصل از کجا بگیرم؟ + روش تشخیص حرز امام جواد اصل

فروشگاه شرف آنلاین دارای محصول ویژه پک کامل حرز کبیر امام جواد (ع) است که کاملا براساس اصول و آداب تهیه شده‌است

12210-gem-stone-icon حرز امام جواد اصل از کجا بگیرم؟ + روش تشخیص حرز امام جواد اصل روش تشخیص حرز امام جواد اصل

همانطور که بیان شد حرز کبیر باید روی پوست آهو باشد و برای این که بخواهید حرز امام جواد اصل روی پوست طبیعی را تشخیص دهید، چندین راه وجود دارد. از جمله ضخامت، بافت و کمی بو از جمله ویژگی‌های پوست طبیعی می‌باشد. اما توجه داشته باشید تشخیص پوست آهو و بز امری بسیار دشوار می‌باشد که  در ادامه به معرفی برخی از روش های تشخیص پوست اشاره خواهیم کرد:

 • اولین روش تشخیص حرز امام جواد اصل

اولین روشی که بصورت 100 درصد می‌توانید از اصل بودن پوست و رعایت آداب نگارش آن اطمینان حاصل کنید، ذبح آهو و نگارش توسط خودتان است. این روش برای اکثریت تقریبا امری غیرممکن است. چرا که شکار آهو توسط اشخاص معمولی غیرقانوی است و بایستی از مزارع پرورش آهو تهیه کنید یا از پوست‌های آهوی وارداتی که ذبح شرعی شده‌اند استفاده نمایید که عملا این کار برای عموم مردم بسیار دشوار و دور از دسترس است.

 • دومین روش تشخیص حرز امام جواد اصل

دومین روشی که می‌توانید جهت اصل بودن حرز امام جواد (ع) اطمینان حاصل کنید، بردن پوست به آزمایشگاه است. در این روش نیز بطور قطعی می‌توان در مورد پوست آهو بودن آن اطمینان حاصل کرد اما نمی‌توان در مورد نگارش با آداب و ذبح اسلامی آهو در این روش نظری داد.

 • سومین روش تشخیص حرز امام جواد اصل

سومین روش تشخیص حرز اصل اعتماد به فروشگاه معتبر و مشاهده نظرات دیگر خریداران آن می‌باشد. سعی کنید از فروشنده و فروشگاه هایی تهیه کنید که مورد اعتماد و اطمینان باشند. هنگام خرید نماینده فروشگاه قید نماید که حتما روی پوست آهو، دستنویس توسط اساتید مجرب و متعهد، در ساعات سعد و با لوله نقره اصلی پک حرز را تهیه شده‌است. در ادامه در مورد اینکه حرز امام جواد از کجا بخرم دیگر نکاتی را بیان کرده‌ایم.

12210-gem-stone-icon حرز امام جواد اصل از کجا بگیرم؟ + روش تشخیص حرز امام جواد اصل حرز امام جواد اصل از کجا بگیرم؟

در پاسخ به این سوال که حرز امام جواد از کجا بخرم؟ باید بگوییم باید از فروشگاهی تهیه کنید که مورد اعتماد باشد. یعنی به شما اطمینان دهد که بر روی پوست آهو با رعایت آداب، در ساعات سعد و توسط اساتید مجرب و متعهد نوشته شده‌اند. مهم‌ترین نکاتی که در رابطه با تهیه حرز امام جواد اصل باید بدانید، این است که بر روی پوست آهو با رعایت آداب نوشته شده باشد و شامل اقلام لازم که پیش‌تر بیان شد باشد.

فروشگاه شرف آنلاین با سابقه 6 ساله در فروش اینترنتی و کسب رضایت هزاران مشتری، یکی از این فروشگاه‌های معتبر در این زمینه است. فروشگاه اینترنتی شرف آنلاین با کارشناسان حرفه‌ای با سابقه این اطمینان را به شما می‌دهد که تمامی حرزهای کبیر این فروشگاه دست‌نویس و بر روی پوست طبیعی هستند. در ادامه بصورت کامل در مورد حرز های موجود در شرف آنلاین سخن خواهیم گفت.

emam-javad-amulet-1 حرز امام جواد اصل از کجا بگیرم؟ + روش تشخیص حرز امام جواد اصل

فروشگاه شرف آنلاین هم دارای محصولات حرز صغیر مانند انگشتر حرز امام جواد و گردنبند حرز امام جواد و هم دارای دیگر محصولات حرز کبیر روی پوست آهو و بز به صورت دست‌نویس است. جزئیات مخصوص به هریک از محصولات در صفحه مخصوص هرمحصول درج شده‌است. توضیحات کاملا شفاف، تصاویر واضح و رعایت آداب از ویژگی‌های اصلی فروشگاه شرف‌آنلاین می‌باشد. برای مشاهده رضایتمندی مشتریان عزیز می‌توانید به کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام شرف‌آنلاین مراجعه بفرمایید.

خب امیدوارم که پاسخ سوال حرز امام جواد از کجا بخرم را داده باشیم. شما برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره در این رابطه می‌توانید با پشتیبانی سایت شرف آنلاین در ارتباط باشید.

دسته بندی محصولات حرز امام جواد (ع)

بر روی دسته‌بندی‌ها کلیک کنید تا تمام محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر حرز امام جواد (ع) (196)

گردنبند حرز امام جواد (ع) (233)

بازوبند حرز امام جواد (ع) (3)

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

11 دیدگاه در “حرز امام جواد اصل از کجا بگیرم؟ + روش تشخیص حرز امام جواد اصل

 1. مریم گفت:

  نمازش به چه صورت هست

 2. لیلا گفت:

  زنگ میزنم جواب نمیدین چجوری سفارش بدیم اگه اینجوریه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   همکاران بخش پشتیبانی در ساعات کاری پاسخگوی تماس های مشتریان عزیز هستند همچنین میتوانید به صورت انلاین خرید کنید یا به بخش پشتیبانی پیام دهید (درحال حاضر واتساپ، تلگرام یا پیام‌رسان ایتا) تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخگویی به شما انجام شود.

   1. شاه حیدری گفت:

    سلام عزیز درست اینقدر پوست اهو از کجا تهیه می کنید

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    پاسخ این سوال شما در بخشی از صفحه حرز امام جواد از زبان آیت الله بهجت توضیح داده شده است مراجعه بفرمایید.

 3. اسدی گفت:

  پک کامل را که تهیه کنیم نمازش هم واجب است؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله چون حرز کبیر است باید نمازش ادا شود. برای مطالعه بیشتر به مقاله نماز حرز امام جواد مراجعه بفرمایید.

   1. زهرا گفت:

    سلام قیمت چقدره

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لطفا به لینک پک کامل حرز امام جواد مراجعه بفرمایید.

 4. ناشناس گفت:

  اگر باید روی پوست آهو باشد چرا روی پوست بز هم دارید؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه قوی بر استفاده از پوست آهو است اما در حدیث امام جواد (ع) از کلمه ظبی استفاده شده‌است که در اکثر لغت نامه ها معنی آهو می‌دهد اما در معدود لغت نامه‌هایی به معنی بز هم هست بنابراین برخی براین نکته قائل هستند که روی پوست بز هم درست است. هرچند که تفاوت قیمت شدیدی ندارند (چون پوست استفاده شده برای این دعا کوچک و کم است) بنابراین توصیه قوی‌تر این است که روی پوست آهو استفاده شود.

نظر دهید؛ ضمنا اغلب سوالات را در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.