نظر آیت الله بهجت برای باطل کردن چشم‌زخم، باطل سحر و دفع مشکلات و بلایا

در زندگی همواره بلاها، آسیب و دشمنی مردم، چشم نظرها، آزار شیاطین و اجنه و سحر و طلسم ممکن است به ما یا نزدیکان ما آسیب برسانند. این بلاها حتی ممکن است به صورت خواب های پریشان به سراغ ما بیایند و زندگی را به کام ما تلخ کنند. پیامبر اسلام (ص) روزى از قبرستان بقیع مى‌گذشت. در آنجا فرمودند: بخدا قسم بیشتر اهل این قبرستان به‌ علت چشم‌ زخم در اینجا آرمیده‌اند. (تفسیر منهج‌الصادقین، ج۹، ص۳۹۱).

بهترین راه برای دفع تمام بلاهای آسمانی و زمینی چیست؟

آیا امامان معصوم توصیه ای در این زمینه دارند؟ بهترین حرز برای باطل کردن چشم زخم چیست؟ آیا نسخه ای از علمای حاضر همچون ایت الله بهجت برای پیشگیری و درمان خواب های پریشان وجود دارد؟

فواید شگفت انگیز حرز امام جواد از زبان آیت الله بهجت

یکی از توصیه‌ها و نظرات مؤکد حضرت آیت الله بهجت برای در امان ماندن از بلایا و بیماری‌ها، دفع آزار شیاطین و اجنه، رفع اختلاف بین زوجین، درمان خواب‌های پریشان، باطل‌کردن سحر و طلسم، دفع حسادت و … به همراه داشتن دعای حرز امام جواد علیه السلام است. در کلیپی که در ادامه آمده است نظر آیت الله بهجت در مورد حرز امام جواد از زبان خود ایشان به طور کامل تشریح می‌شود.

حرز امام جواد (ع) توصیه شده‌ترین حرز برای حفظ خود و عزیزانمان از چشم زخم و بلایای طبیعی

امام صادق(ع) از امام علی(ع) نقل فرمودند که پیامبر اکرم (ص)، امام حسن و امام حسین(ع) را حرز نمودند (اصول کافی، ج2، ص569). روایات متعددی وجود دارد که پیامبر و امامان توصیه به استفاده از حرز نموده اند و حتی برای خود نیز از حرز ها استفاده می کردند که توصیه شده ترین آنان حرز امام جواد (ع) است.

در احادیث، کتب معتبر و سخنان بزرگان دین همچون نظر آیت الله بهجت، مرحوم بهاءالدینی (رحمه الله)، حجت الاسلام و المسلمین فرح زاد و بسیاری دیگر از علما به حرز امام جواد (ع) توصیه ویژه شده است.

imam-javad-icon حرز امام جواد بهترین حرز برای حفظ خود و عزیزانتان از تمام بلاهای زمینی و آسمانی

امام جواد (ع)

خود را به این دعا حرز کن که اگر لشکرهای روم و ترک را ملاقات کنی و همگی به همراه جمیع اهل زمین علیه تو قیام کنند، از ایشان به تو بدی نرسد و از همه آن ها ایمن باشی. (مهج الدعوات ص39).

behjat-icon-min حرز امام جواد بهترین حرز برای حفظ خود و عزیزانتان از تمام بلاهای زمینی و آسمانی

نظر آیت الله بهجت (ره)

آیت‌الله بهجت در کتاب خود میفرمایند: برای جلوگیری از چشم زخم یا باطل شدن سحر، همراه داشتن حرز امام جواد(علیه السلام) مفید است (گوهرهای حکیمانه، ص۱۳).

seyed-alighazi-icon حرز امام جواد بهترین حرز برای حفظ خود و عزیزانتان از تمام بلاهای زمینی و آسمانی

مرحوم بهجت از آیت الله قاضی

آیت الله بهجت (ره) فرمودند من در مورد ختومات از استادم (مرحوم آیت الله قاضی) چیزی نمی پرسیدم، اما گاهی خود ایشان می فرمودند. از جمله سه عمل را: اول حرز امام جواد(ع) که باید به بازو بسته شود و خاصیت آن ( خصوصا برای باطل کردن سحر و طلسم) فقط در صورت بسته شدن به بازوست…

seyed-ebn-tavoos-icon حرز امام جواد بهترین حرز برای حفظ خود و عزیزانتان از تمام بلاهای زمینی و آسمانی

سید بن طاووس

مامون در جنگ با دشمنانش حرز امام جواد (ع) را همراه داشت و تا زمانی که این حرز را همراه خود داشت در تمام جنگ ها پیروز می شد و هیچ آسیبی به او نمی رسید (مهج الدعوات ص61).

ayatollah-bahaoddini-amulet-imam-javad-1 حرز امام جواد بهترین حرز برای حفظ خود و عزیزانتان از تمام بلاهای زمینی و آسمانی

مرحوم بهاءالدینی (رحمه الله)

دیدم که فردی با سنگ بزرگ بر سر فردی زد ولی اتفاقی برای آن فرد نیفتاد؛ زیرا حرز امام جواد (علیه السلام) همراه او بود (به نقل از حجت الاسلام و المسلمین فرحزاد).

olama-icon حرز امام جواد بهترین حرز برای حفظ خود و عزیزانتان از تمام بلاهای زمینی و آسمانی

دیگر علما

سید بحرالعلوم: حدیث حرز امام جواد معروف است و مؤید جواز گذاشتن دعا در قاب نقره می‌باشد همچنین علامه مجلسی میفرمایند: سحر با عوذات (دعاهای ماثور مثل حرز امام جواد) و آیات و توکل بر خداوند دفع میگردد و نیز آیت الله خرازی فرموده‌اند: حتی پیش از انقلاب این حرز بین بزرگان مشهور بود.

imam-javad-amulet-adab2 حرز امام جواد بهترین حرز برای حفظ خود و عزیزانتان از تمام بلاهای زمینی و آسمانی

آداب استفاده از حرز امام جواد (ع)

نوشتن حرز امام جواد آداب مخصوصی دارد که برای تاثیرگذاری آن و بهره مندی از فواید گفته شده از زبان آیت الله بهجت حتما باید تمام آداب مطابق حدیث امام جواد (ع) رعایت گردد تا ان شاالله برکات این حرز مبارک در زندگی ما جاری گردد. برخی از این آداب این ذکر مطابق روایت رسیده از معصوم (ع) در اینجا ذکر می شود.

imam-javad-herz حرز امام جواد بهترین حرز برای حفظ خود و عزیزانتان از تمام بلاهای زمینی و آسمانی

کتابت روی پوست آهو

در متن حدیث امام جواد (ع) در کتاب مهج الدعوات آمده است که ایشان فرموده اند: حرز روی پوست آهو نوشته شود (دَعَا بِرَقِّ ظَبْیٍ مِنْ أَرْضِ تِهَامَهَ ثُمَّ کَتَبَ بِخَطِّهِ هَذَا الْعَقْدَ)

بازوبند روی دست راست

امام جواد (ع) در حدیث می فرمایند که اگر شخص استفاده کننده میخواهد به صورت بازوبند استفاده کند، باید روی بازوی راست خود ببندد (فَإِذَا أَرَادَ شَدَّهُ عَلَى عَضُدِهِ فَلْیَشُدَّهُ عَلَى عَضُدِهِ الْأَیْمَنِ).

لوله حرز از جنس نقره

امام جواد (ع) فرموده اند که برای حرز لوله ای از جنس نقره ساخته شود و این حرز شریف داخل لوله نقره قرار داده شود (وَ قُلْ لَهُ حَتَّى یُصَاغَ لَهُ قَصَبَهٌ مِنْ فِضَّهٍ مَنْقُوشٌ عَلَیْهَا مَا أَذْکُرُهُ بَعْدَهُ).

حکاکی ذکر خاص روی نقره

در حدیث آمده‌ که بخشی از حرز باید روی لوله‌ای از جنس نقره حکاکی و حرز نوشته شده روی پوست آهو باید داخل لوله قرار داده‌شود (وَ قُلْ لَهُ حَتَّى یُصَاغَ لَهُ قَصَبَهٌ مِنْ فِضَّهٍ مَنْقُوشٌ عَلَیْهَا مَا أَذْکُرُهُ بَعْدَهُ).

فروشگاه شرف آنلاین ارائه دهنده پک جامع حرز امام جواد (ع) با رعایت آداب

در فروشگاه شرف آنلاین می توانید پک کامل حرز امام جواد (ع) روی پوست آهو به همراه بازوبند چرمی و لوله نقره‌ای تهیه نمایید. درج حرز امام جواد (ع) روی پوست آهو همراه با رعایت آداب نوشتاری در ساعات سعد و توسط اساتید مجرب انجام گرفته‌است تا انشالله مشتریان عزیز از حداکثر فواید بیان شده از زبان آیت الله بهجت درباره حرز امام جواد بهره‌مند گردند.
Pen-icon حرز امام جواد بهترین حرز برای حفظ خود و عزیزانتان از تمام بلاهای زمینی و آسمانی

نگارش حرز توسط اساتید مجرب

02-min حرز امام جواد بهترین حرز برای حفظ خود و عزیزانتان از تمام بلاهای زمینی و آسمانی

رضایت مشتریان

deer-icon حرز امام جواد بهترین حرز برای حفظ خود و عزیزانتان از تمام بلاهای زمینی و آسمانی

ضمانت اصالت‌ پوست آهو و نقره

01-min حرز امام جواد بهترین حرز برای حفظ خود و عزیزانتان از تمام بلاهای زمینی و آسمانی

قیمت منصفانه

Accept-icon-72x72 حرز امام جواد بهترین حرز برای حفظ خود و عزیزانتان از تمام بلاهای زمینی و آسمانی

رعایت کامل آداب نگارش حرز

green-cloth حرز امام جواد بهترین حرز برای حفظ خود و عزیزانتان از تمام بلاهای زمینی و آسمانی

هدیه: پارچه سبز متبرک حرم‌ رضوی

green-clock-icon حرز امام جواد بهترین حرز برای حفظ خود و عزیزانتان از تمام بلاهای زمینی و آسمانی

نگارش حرز در ساعات سعد

send-min حرز امام جواد بهترین حرز برای حفظ خود و عزیزانتان از تمام بلاهای زمینی و آسمانی

ارسال‌رایگان بالای 20۰هزار تومان

پوست آهوی این محصول از کجا تهیه می‌شود؟

پوست آهوی پک کامل حرز امام جواد (ع) از افراد مورد اعتماد مجموعه شرف‌آنلاین تهیه می‌شود که اکثر آن ها به صورت شکار مسلمانان در مرز کشورهای همسایه و تعداد کمی از آن ها از مراکز پرورش و تکثیر آهو در داخل خود ایران تهیه می‌گردند؛ لذا تمام آن ها به صورت حلال، به دست مسلمانان و کاملا قانونی تهیه شده‌اند.

پک جامع حرز امام جواد (ع)

خواص حرز امام جواد علیه السلام از معتبرترین و موثرترین فواید ذکرشده در ادعیه تایید شده توسط معصومین و علما از جمله آیت‌الله بهجت می‌باشد. این محصول شامل دعای حرز امام جواد (ع) بر روی پوست آهو (مطابق قول امام جواد (ع) در روایت) می‌باشد که به صورت دست نویس نوشته شده‌است. پوست آهو درون یک لوله حرز از جنس نقره قرار می‌گیرد. دعای مخصوص قاب نقره حرز امام جواد (ع) روی آن حکاکی شده‌است (مطابق آدابی که امام جواد (ع) در روایت فرموده‌اند). همراه این حرز یک عدد بازوبند چرم طبیعی دست ساز نیز قرار دارد که عبارات مختلفی بر روی آن نقش بسته که داخل آن حرز و لوله نقره قرار داده می‌شود.

مطابق روایت امام جواد (ع) جنس این لوله باید از نقره باشد و حرز داخل لوله نیز طبق امر حضرت، روی پوست آهو نوشته می‌شود. پوست استفاده شده در این محصول کامل طبیعی بوده و با ضمانت اصالت پوست آهو توسط نویسندگان مجرب حرز تهیه شده‌است. تمام اقلام استفاده شده در این محصول از کیفیت جنس بسیار بالایی برخوردار هستند و لوله حرز از نقره با عیار ۹۲۵ ساخته شده‌است (برخلاف حرز های دیگری که بر روی کاغذ و به صورت چاپی می‌باشند). این بازوبند از چرم طبیعی ساخته شده و فقط در قسمت پشت بازوبند یک لایه چرم مصنوعی کار شده‌است. توجه داشته باشید که طبق قول امام جواد (ع) این حرز باید روی بازوی دست راست بسته شود.

قیمت این بازوبند حرز امام جواد (ع) با توجه به تعداد بالای حجم تهیه آن و ارتباط مستقیم و بدون واسطه با تهیه‌کنندگان پوست آهو، سازندگان نقره و نویسندگان حرز بسیار مناسب تعیین شده‌است تا همه افرادی که مایل به داشتن حرز امام جواد (ع) هستند توانایی خرید آن را داشته باشند و انشالله از همه فواید بیان شده از زبان آیت الله بهجت بهره‌مند شوند. همچنین برای خرید تعداد انبوه می‌توانید با بخش پشتیبانی شرف‌آنلاین در تماس باشید. درج حرز امام جواد (ع) روی پوست آهو همراه با رعایت آداب نوشتاری در ساعات سعد و توسط اساتید مجرب انجام گرفته‌است.

چرا از شرف آنلاین خرید کنیم؟!

از مشاوره قبل از خرید تا پشتیبانی پس از فروش در کنار شما هستیم

گوشه‌ای از نظرات مشتریان شرف آنلاین پس از خرید

دیگر محصولات حرز امام جواد (ع)

توصیه شده‌ترین نحوه استفاده از حرز امام جواد (ع) به صورت حرز کبیر و پک جامعی است که بالاتر معرفی گردید اما اگر مایل به استفاده از حرز امام جواد (ع) به شکل های دیگر از جمله نوع صغیر یا کبیر هستید میتوانید از محصولات زیر استفاده نمایید
به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم