دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب

متن حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد + صغیر) متن کامل دعای حرز امام جواد pdf

amulet-text-min متن حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد + صغیر) متن کامل دعای حرز امام جواد pdf

در این مقاله در مورد متن دعای حرز امام جواد (ع) که شامل حرز کبیر امام جواد (ع) و حرز صغیر می‌باشد صحبت خواهد شد و با شگفت‌انگیزترین و معروف‌ترین حرز (amulet) برای دفع بلا اشنا خواهید شد. همچنین سعی شده است که با قرار دادن متن کامل حرز امام جواد (ع) از منابع معتبر این دعا را برای استفاده همراهان عزیز شرف آنلاین سهل نماییم. ضمنا در انتهای مقاله متن کامل دعای حرز امام جواد pdf نیز برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار گرفته‌است.

12210-gem-stone-icon متن حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد + صغیر) متن کامل دعای حرز امام جواد pdf حرز صغیر امام جواد (ع)

حرز صغیر جزئی از متن دعای حرز امام جواد (ع) میباشد که به شرح زیر است و حرز کبیر امام جواد (ع) را نیز در بخش بعدی خواهیم دید:

یَا نُورُ یَا بُرْهَانُ یَا مُبِینُ یَا مُنِیرُ یَا رَبِّ اکْفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسْأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّور

ای نور و روشنایی ای دلیل و برهان و ای روشنگر و آشکار کننده ای پرتو افشان ای پروردگار من بدی ها و آسیب های روزگار را، از من کفایت فرما و از تو می خواهم، نجات روزی را که در آن روز، در صور دمیده می‌شود.

12210-gem-stone-icon متن حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد + صغیر) متن کامل دعای حرز امام جواد pdf حرز کبیر امام جواد (ع)

حرز کبیر امام جواد (ع) که در متن کامل حرز امام جواد (ع) بیان گردیده‌است در نزد علمای دینی آشنا بوده و خواص و ویژگی‌های این حرز را می‌توان از آن استخراج نمود. متن کامل حرز امام جواد به شرح زیر می‌باشد.

emam-javad-amulet-text-2 متن حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد + صغیر) متن کامل دعای حرز امام جواد pdf

emam-javad-amulet-text-3-e1595325639515 متن حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد + صغیر) متن کامل دعای حرز امام جواد pdf

-دعای-حرز-امام-جواد-قبل-از-حروف-رمزی متن حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد + صغیر) متن کامل دعای حرز امام جواد pdf

و در میان متن حرز امام جواد (ع) حروف رمزی زیر آمده‌است (البته توجه داشته باشید که این حروف رمزی به دو صورت معتبر در منابع آمده‌است که هر دو صورت مورد قبول است)

Amulet1 متن حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد + صغیر) متن کامل دعای حرز امام جواد pdf -دعای-حرز-امام-جواد-بعد-از-حروز-رمزی متن حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد + صغیر) متن کامل دعای حرز امام جواد pdf

برای مطالعه معنی حرز امام جواد (ع) روی لینک کلیک کنید.

محصول ویژه شرف‌آنلاین: حرز کبیر امام جواد با آداب کامل

این محصول به طور ویژه توسط شرف آنلاین و مطابق با آداب کامل روایت معصومین تهیه شده‌است. متن حرز کبیر امام جواد بر روی پوست آهو (مطابق روایت) می‌باشد که به صورت دست نویس در ساعات سعد نگارش شده‌است. این پوست آهو داخل یک لوله نقره قرار گرفته است. دعای خاصی نیز مطابق حدیث امام جواد (ع) بر روی دیواره خارجی این گردنبند استوانه ای نقره حکاکی شده‌است. همراه این متن حرز امام جواد یک عدد بازوبند چرمی دست دوز نیز قرار دارد. پوست استفاده شده در این پک کامل اصل و طبیعی است و با ضمانت اصالت پوست آهو توسط نویسنده مجرب تهیه شده است. (برخلاف ادعیه دیگری که متن کوتاه حرز امام جواد یا حرز کبیر را به صورت چاپی ارائه می‌دهند). نوشتن متن دعای حرز امام جواد روی پوست آهو همراه با رعایت آداب نگارشی در ساعات سعد و توسط اساتید مجرب انجام گرفته‌است.

12210-gem-stone-icon متن حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد + صغیر) متن کامل دعای حرز امام جواد pdf متن دعای حرز امام جواد (ع) : حرز صغیر یا کبیر؟!

به سندیت کتاب مهج الدعوات ص39 متن دعای حرز امام جواد (ع) شامل دو حرز است که از ایشان بیان شده‌است یکی حرز صغیر و دیگری حرز کبیر امام جواد (ع) . متن دعای حرز امام جواد (ع) اگر کبیر باشد به طور معمول بر روی پوست آهو نگاشته می‌شود که به توصیه خود ایشان بهتر می‌باشد که بر بازوی دست راست بسته شود و قبل از اولین استفاده نماز حرز امام جواد خوانده شود، اما حرز صغیر را بر پارچه یا کاغذ می‌نویسند و به صورت انگشتر گردنبند استفاده می‌نمایند یا گاهی بر پیشانی می‌بندند.

علاوه بر متن کامل حرز امام جواد (ع) یک حرز صغیر ( همان دعای یا نور یا برهان ) نیز بیان شده‌است و همان‌طور که از اسمش پیداست دعایی کوتاه است که امروزه هم بعضی افراد از آن استفاده می‌کنند و به همراه خود دارند. اما حرز کاملی که بیان شده‌است حرز کبیر امام جواد (ع) می‌باشد که در روایات هم به آن اشاره شده و در بین علما و بزرگان دینی هم معروف و شناخته شده می‌باشد.

amulet_emamjavad_text2-min متن حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد + صغیر) متن کامل دعای حرز امام جواد pdf

توجه داشته باشید که متن دعای حرز امام جواد (ع) اگر کبیر باشد حتما باید بر روی پوست آهو نوشته شود و اما حرز صغیر میتواند بر روی انگشتر، گردنبند یا پیشانی‌بند یا حتی متن ساده بر روی کاغذ قابل اعتماد نگاشته شود. در مورد حرز کبیر برای اثرگذاری کامل، طبق روایت باید بر روی پوست آهو نگاشته شود، سپس درون قاب نقره ای قرار داده شده و روی نقره نیز ذکر خاصی دارد که آن نیز باید حکاکی شود و سپس آن قاب و پوست آهو درون بازوبند چرمی گذاشته و به دست راست بسته شود. برای مطالعه کامل آداب استفاده از حرز امام جواد (ع) کلیک کنید. استفاده از حرز صغیر به صورت پرینت و کپی متن دعای حرز امام جواد (ع) هم مشکلی ندارد و بی‌تاثیر نیست، ولی خواص بسیار زیادی که برای این دعای شریف ذکر می‌شود مربوط به نوع کبیر است. اگر مایل هستید از فواید و اثرات نوشتن متن کامل حرز امام جواد (ع) به صورت بیان شده (روی پوست اهو همراه با قاب نقره و بازوبند چرمی) استفاده نمایید نوع کبیر را بایستی تهیه کنید.

12210-gem-stone-icon متن حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد + صغیر) متن کامل دعای حرز امام جواد pdf کوتاه درباره متن دعای حرز امام جواد (ع)

در دین اسلام راه‌ها و دعاهای بسیاری وجود دارد که به واسطه آن، دوری از بلا، رفع سحر و جادو و دوری از نظر مردم انجام می‌شود و بسیاری از آنها متعلق به ائمه می‌باشند. تهیه متن کامل حرز امام جواد (ع) و به همراه داشتن آن به صورت گردنبند حرز امام جواد ، بازوبند حرز امام جواد یا انگشتر حرز امام جواد به توصیه خود ایشان یکی از این راه ها می‌باشد. البته که نوع صغیر و کبیر آن دارای خواص متفاوتی هست.

Amulet-imam-javad-3 متن حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد + صغیر) متن کامل دعای حرز امام جواد pdf

به مراه داشتن متن دعای حرز امام جواد (ع) اعم از حرز صغیر یا حرز کبیر امام جواد علیه السلام یکی از اشناترین و معتبرترین حرزها برای دوری از انواع بلاها و مشکلات می‌باشد. به طوری که علما دینی و ائمه نیز استفاده از متن دعای حرز امام جواد (ع) را همواره توصیه داشتند.

باطل کردن چشم زخم ( چشم نظر ) و جلوگیری از ضرر و زیان و مریضی و اذیت و آزار و رفع تنگ‌دستی و حفظ عزت و ابرو حفظ از وسوسه شیاطین و …. را می‌توان از خواص بسیار ویژه به همراه داشتن متن دعای حرز امام جواد (ع) (البته از نوع حرز کبیر) در نزدیکی خود دانست. می‌توان گفت که عمدتا حرزهایی که از ائمه اطهار به دست ما می‌رسند اکثرا به شکل دعا و برای نزول نعمت و دفع بلا هستند که متن دعای حرز امام جواد (ع) هم ازین قائله مستثنا نیست. برای مطالعه بیشتر درباره حرز امام جواد برای چشم زخم روی لینک مزبور کلیک کنید.

محصولات حرز امام جواد (ع)

12210-gem-stone-icon متن حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد + صغیر) متن کامل دعای حرز امام جواد pdf روایات نقل شده ویژه حرز امام جواد (ع)

با توجه به خصوصیات و ویژگی‌های حرز امامان و مطالعه آن می‌توان به این نتیجه رسید که به همراه داشتن متن کامل حرز امام جواد (ع) می‌تواند کمک زیادی به ما بکند و از بلاهای زیادی در امان خواهیم بود. تنها کافیست به تعدادی از روایات معروف از ائمه اشاره کرد تا بتوان به لزوم استفاده از این دعا پی برد. همان‌طور که می‌دانید متن کامل حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد) از میان دعاها و حرزهایی که در روایات مختلف وجود دارد بسیار سفارش فراوانی شده‌است. این حرز شما را از خطرات حفظ می‌کند و دارای خواص فراوانی می‌باشد. در ادامه برخی از این سخنان گردآوری شده‌است:

amulet_emamjavad_text1-min متن حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد + صغیر) متن کامل دعای حرز امام جواد pdf

سید بحرالعلوم: متن دعای حرز امام جواد (ع) مشهور و معروف و مورد تایید است و جواز گذاشتن دعا در قابی از نقره را صادر می‌کند.

شیخ بهاءالدینی فرموده اند: شخصی با سنگی بزرگ بر سر کسی می‌زد ولی دیدم هیچ اتفاقی برای او نیفتاد چرا که حرز امام جواد را به همراهش داشت.

نظر ایت الله بهجت در مورد حرز امام جواد : که ایشان در کتاب بهجت الدعا صفحه 348 به لزوم استفاده از حرز و آداب آن اشاره کرده‌است. به جهت پیشگیری از چشم زخم و یا بطلان سحر و جادو همراه داشتن متن کامل حرز امام جواد (ع) تاثیر فراوانی دارد.

سیدبن طاووس: که در یکی از کتب خود به این حرز اشاره کرده و نقل شده‌است که به پشتوانه وجود متن کامل حرز امام جواد مامون در جنگهایش با روم سربلند و پیروز شد.

12210-gem-stone-icon متن حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد + صغیر) متن کامل دعای حرز امام جواد pdf دانلود متن کامل دعای حرز امام جواد pdf

در این بخش امکان دانلود متن حرز امام جواد pdf با فرمت پی دی اف فراهم شده‌است که به راحتی با کلیک روی لینک دانلود متن حرز کبیر امام جواد pdf می‌توانید به این فایل دسترسی داشته باشید. اما توجه داشته باشید که همانطور پیش‌تر بیان شد حرز کبیر بایستی حتما روی پوست آهو نوشته شود. بنابراین توصیه ما بر این است که اگر توانایی خرید پک کامل حرز کبیر را ندارید تا جایی که امکان دارد به جای دانلود متن حرز کبیر امام جواد pdf از حرز صغیر یک خطی استفاده نمایید و آن را به صورت دستی روی کاغذ بنویسید و همراه خود داشته باشید البته که دعای کبیر قطعا خواص بیشتری دارد و توصیه شده‌تر می‌باشد اما باید روی پوست آهو باشد. با این وجود امکان دانلود رایگان متن دعای حرز امام جواد pdf برای شما مخاطبین عزیز فراهم شده‌است.

دسته بندی محصولات حرز امام جواد (ع)

بر روی دسته بندی ها کلیک کنید تا محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر حرز امام جواد (ع) (196)

گردنبند حرز امام جواد (ع) (233)

بازوبند حرز امام جواد (ع) (3)

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

471 دیدگاه در “متن حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد + صغیر) متن کامل دعای حرز امام جواد pdf

 1. یاس گفت:

  سلام خسته نباشید
  یک سوال از خدمتتان داشتم من شوهرم یک جا مشغول به کار بود بیرونش کردند الان دوسال هر جا میرویم کار بهش نمیدهند میگویند اسم بنویسی خبر می کنیم ولی دریغ از جا یک جا، بعد یک نفر هم بهم گفت کار قبلی شوهرت را بستند قفل زدند بهش حالا به نظر شما حرز امام جواد علیه السلام را بگیرم کار شوهر درست میشود لطفا جواب بدی

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر واقعا مورد طلسم و عداوت کسی قرار گرفته اید بله به ان شاء الله حرز امام جواد موثر خواهد بود. برای همسرتان تهیه بفرمایید.

  2. Vida گفت:

   سلام منم مثل تو شوهرم ۲ سال کار نکرده هر جا هم میرویم میگن برید خبر میدم 😞

  3. محسن گفت:

   سلام علیکم. بنده یک کار یاد گرفتم از یک آقایی تو کشور عراق که آن هم خیلی‌ها تجربه کردند جواب گرفتند. حتما حتما با دست خود شوهرتان نوشته بشود: سوره حمد ۱ بار – سوره توحید ۱ بار – سوره قدر ۱ بار – سوره ناس ۱ بار – آیه الکرسی ۱ بار – اللهم عجل لولیک الفرج ۱۰ بار – اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ۷ بار – نادی علی مظهر العجائب ۱۰ بار – یا رزاق ۱۰ بار – یا ملین ۱۰ بار – در آخر هم نام و نام مادرشان بنویسند. روی کاغذ نوشته بشود و همیشه تو جیبشان باشد.

   1. سید گفت:

    خدایی نوشتی جواب گرفتی چند ساله من گرفتارم قرانی جواب گرفتی خدایی یا نه اخه میترسم انجام بدم فایده نداشته باشه

  4. نادعلی گفت:

   اگر میخواهی گره از کارتان باز شود بسیار استغفار کنید و صلوات بفرستید توکل به خدا کنید انشا ا… درست میشود دوم به هم محبت کنید

 2. افتخار گفت:

  ببخشید انگشتر مردانه و زنانه حرز امام جواد ع با نقش بندی ستاره رویش مارک یهود نیست؟ ستاره مارک‌ یهود است و‌ شما بعنوان حرز امام جواد ع به مردم میفروشید؟ الله اکبر از حرص مال و‌ ادم های نادان !!!!

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر دوست عزیز به هیچ عنوان اینطور نیست. از قدیم جهت زیبایی روی این مدل انگشتر یک ستاره نقش می زدند. هرگردی که گردو نیست. ضمن اینکه انگشترهای دیگر حرز امام جواد با نگین های فیروزه و عقیق و … نیز موجود است که میتوانید از آنها استفاده نمایید.

 3. عفت گفت:

  سلام نماز حرز کبیر به چه شکلی باید خواند و میشود این پک حرز کبیر را ژه مدت برای خود نگه داشت بعد به کس دیگری داد همان اثر را برای فرد دیگری دارد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای آشنایی با نماز حرز امام جواد کلیک کنید.

 4. ناشناس گفت:

  با سلام.
  بنظرتان درست است که یک موجود زنده کشته شود و از پوستش برای در امان بودن یک جاندار دیگر استفاده شود؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دوست عزیز همانطور که ماهی و مرغ و گاو و گوسفند را روزانه میل میفرمایید برای زنده مان و در امان بودن این هم همانطور است. از گوشت و پوست آهو روزانه در کشورهای مختلف استفاده می شود ولی چون گوشت اهو در ایران کم است شما این تصور را دارید که در کشورهای دیگر گوشت اهو وجود ندارد و فکر میکنید استفاده از گوشت و پوست آهو یک امر غیرطبیعی است. تمامی نعمت های دنیایی به گفته خود قران برای استفاده حلال انسان آفریده شده اند.

 5. ناشناس گفت:

  سلام ببخشید برادر زاده ام دو ساله بیمارستان بستری بخش آی سیو نمیشه بری پیشش میشه حرز صغیر را بنویسم همراهش که تو بیمارستان پیش خودش نگهدارش چون اجازه نمیدهند چیزی رو تختش بزارن حالش خوب نیست ممنون میشم اگه جوابم بدید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام و آرزوی سلامتی هرچه سریعتر برای برادرزاده تان
   بله ان شاء الله که تاثیرگذار خواهد بود.

  2. مظفری گفت:

   سلام حتما باید داخل لوله نقره باشد چون من همینطوری داخل یک بازوبند گذاشتم.

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اگر از نوع کبیر است بله لوله نقره لازم است.

 6. Ali8 گفت:

  سلام خسته نباشید. آیا حرز صغیر امام جواد می تواند فرد را از گناه دور کند مانند حرز کبیر امام جواد. درباره خواص حرز صغیر امام جواد مطالب کمی گفته شده است جایی هست که بیشتر بدانم. ممنون.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا به لینک خواص حرز امام جواد مراجعه بفرمایید. توضیحات بسیار مفصلی داده شده است میتوانید مطالعه بفرمایید.

 7. یاسین ستاری کویت گفت:

  با سلام. پک حرز امام جواد سفارشی از شما رسید دستم. استوانه نقره ای که سرش هم پلمپ شده خیلی خیلی کوچک هست. دعای به این زیادی که روی چرم هم به صورت دستی نوشته شده چطور داخل این استوانه به این کوچکی جا شده است؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام و تشکر از خریدی که داشتید
   استوانه نقره پلمپ نیست فقط کافیست درب آن را با کمی زور باز کنید.
   پوست اهوی استفاده شده با دباغی به مقدار کافی نازک شده است و با قلم ریز بر رو و پشت پوست کاملا خوانا نوشته می شود (در عکس قابل مشاهده است)
   توجه داشته باشید اگر استوانه نقره بزرگتر ازین مقدار باشد آنوقت موقع بستن به بازو برای شما آزاردهنده خواهد بود.

   1. S گفت:

    سلام خسته نباشید. قیمت حرز کبیر را میفرمایید.

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لطفا به لینک پک کامل حرز امام جواد مراجعه نمایید.

   3. پارمیس گفت:

    من مامانم توی بیمارستان بود عمل پشت عمل حتی چند بار تا مرگ هم پیش رفت حرز صغیر به گفته یکی از پرستارها برایش نوشتم چسباندم به دستبندی که برای عمل میبندند عملش بعد از چندین عمل خوب جواب داد حتی دکتر میگفت معجزه شده از آن موقع بهش اعتقاد پیدا کردم

 8. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر آیا به همراه داشتن حرز صغیر داخل کیف چرمی بسته به بازو در هنگامی ک غسل جنابت به شخص واجب است یا در حین رابطه مشکل یا گناه دارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بنظر مشکلی ندارد ولی لطفا این سوال را از مرجع تقلید خود جویا شوید.

   1. z گفت:

    سلام حرز صغیر و کبیر متفاوت هست؟ برای دفع بلا کدام بهتر هست؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله متفاوت هستند ولی هردو برای دفع بلا مناسب هستند.

 9. سارا گفت:

  سلام وقت بخیر بنده چند سال قبل حرز امام جواد را خودم نوشتم و تمام ارکان را رعایت کردم و تقریبا اثرات آن را دیدم ولی به صورت اتفاقی متوجه شدم که متن رمزی این دعا را ننوشته ام میتوانم این متن را اضافه کنم یا خیر ممنون راهنمایی کنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متن رمزی باید در جای خودش در میانه های دعا نوشته شود. اگر فضا دارد بنویسید.

 10. بی نام گفت:

  سلام
  اگر شخصی برای حرز کبیر تسلطی به قرآن خواندن یا نماز خواندن نداشته باشد می‌تواند نائب بگیرد تا او بجایش نماز حرزکبیر را بخواند

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   تا جایی که امکان دارد خودتان بخوانید. حتی اگر روی کاغذ یا موبایل هم بخوانید درست است (برای سوره هایی که حفظ نیستید به شرطی کهشکل نماز بهم نخورد) در غیر این لطفا از دفتر مرجع تقلید خود جویا شوید.

 11. اسماعیل گفت:

  سلام خسته نباشید گفتید حرز امام جواد را باید روی پوست اهو نوشت ایا پوست گوزن هم می شود هر دو از یک خانواده هست. ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در حدیث آمده است که روی پوست “ظبی” باشد که در لغت نامه به معنی آهو است و البته تعداد اندکی نیز آن را علاوه بر آهو به عنوان بز کوهی هم ترجمه کرده اند اما گوزن را بعید میدانیم.

   1. ناشناس گفت:

    سلام می توانیم این دعا را خودمان بنویسیم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز صغیر را بله ولی کبیر را خیر

 12. زینب گفت:

  سلام من بانویی هستم که ناخن کاشت کردم و البته نمازم را به وضوی جبیره میخوانم الان حرز را تهیه کردم آیا خودم نمازش را با چنین شرایطی بخوانم صحیح هست یا نائب بگیرم ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مساله شرعی کاشت ناخن را لطفا از دفتر مرجع تقلید خود بپرسید.

  2. نرجس گفت:

   سلام. نایب بگیرید خیالتان راحت تر است

   1. محمد گفت:

    سلام. نایب چیست

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اگر کسی واقعا توانایی خواندن نماز حرز امام جواد را نداشته باشد میتوانید شخصی را به نیابت از خود بگیرد تا به جای وی نماز را بخواند.

  3. مجتبی عباسی گودرزی گفت:

   سلام خواهر خوبید؟ وقت بخیر
   نماز حرز امام جواد (ع) را باید خود شخص بخواند و غیر از این پذیرفته نیست، چون حرز امام جواد (ع) مختص دارنده ی حرز هست نه شخص دیگر

 13. محمد گفت:

  فرق بین حرز صغیر و کبیر چیه ؟
  چون تازه فهمیدم که صغیر و کبیر داره برا همین پرسیدم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا به مقاله خواص حرز امام جواد مراجعه کنید.

   1. سپنتا گفت:

    من میخواهم حرز کبیر و بنویسم. ولی نه بر پوست اهو. ساده و داخل کیف گردنبند بگذارم. دعا اسمش باخودش است. تاثیر خودش را میگذارد. توکل به خدا. چون پولش را ندارم واقعا بخرم. پس خودش قبول میکند

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اینکه برای حرز کبیر برخلاف دیگر ادعیه تاکید شده که از پوست اهو استفاده شود نشان از اهمیت آن است ولی شما می توانید حرز صغیر را به راحتی روی کاغذ بنویسید و همراه خود داشته باشید.

 14. طاهره گفت:

  سلام برای نوشتن حرز امام جواد چرا اینقدر سخت گیری می شده یک دعای دیگر را به راحتی میگویند بنویسید اما حرز امام جواد را می گویند حتما پوست آهو باشد آیا یک عده آدم سود جو دارند این کار را می کنم یا واقعیت لطفاً پاسخ درست بدهید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   هر دعایی اداب مخصوص خود دارد. برای مثال سوره احزاب برای افزایش خواستگاران دختر مجرد باید حتما روی پوست اهو نوشته شود و حرز کبیر امام جواد هم همینطور است ولی در عوض حرز صغیر امام جواد یا برخی دیگر از احراز حتی روی کاغذ هم نوشته شوند خواص خود را دارند.

   1. ناشناس گفت:

    با سلام
    نوشتن دعا حرز کبیر بر روی پوست آهو چقدر هزینه دارد و برای بخت گشایست ؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای مشاهده قیمت لطفا به لینک پک کامل حرز امام جواد مراجعه کنید.
    در رابطه با سوال دوم نیز لطفا به مقاله دعای حرز امام جواد برای ازدواج مراجعه بفرمایید.

   3. ناشناس گفت:

    سلام وضوی جبیره واسه کاشت ناخن نمیشود استفاده کرد نمازهای شما باطل است وضوی جبیره مال وقتی که به بدن اسیب رسیده باشد و اگر محل اسیب باز بشود برای سلامتی مشکلی پیش بیاید غسل های شما و وضو نماز شما صحیح نیست

   4. سلین گفت:

    آیا با حرز میتوان سرویس بهداشتی رفت یا باید دربیاوریم

   5. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    باتوجه به این حرز درون بازوبند و اغلب هم که زیر لباس است لذا باتوجه به اینکه قصد بی احترامی هم وجود ندارد لذا ایرادی ندارد همراه تان باشد.

  2. ناشناس گفت:

   سلام توی عین روایت آمده که روی پوست آهو باشد

 15. حسین تاجزاد گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  میشود مرسوله ارسال شود و بعد هزینه گرفته شود؟ یا میشود به صورت حضوری خرید داشت
  قصد بی احترامی ندارم اما اطمینانی به خرید آنلاین ندارم
  ممنون میشوم پاسخگو باشید
  با کمال احترام یا حق

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله فروش حضوری دایر است میتوانید به فروشگاه حضوری تشریف بیاورید.
   پرداخت درب منزل نیز در مشهد فعال است.

 16. حسین گفت:

  به صورت قسطی میشود خرید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به صورت قسطی متاسفانه امکان پذیر نیست اما با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید تا حداکثر همکاری با شما صورت گیرد.

 17. ناشناس گفت:

  سلام من به دعای حزر امام جواد نیاز دارم ولی امکان خریدش را ندارم میشود خودم در خانه روی برگ بنویسم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حرز صغیر را بله میتوانید.
   اما حرز کبیر اداب نسبتا سختی دارد برای مثال باید روی پوست اهو نگارش شود.

   1. علی گفت:

    سلام اگر حرز صغیر امام جواد(ع) را بنویسیم بر کاغذ
    باید همینطوری نگه داریم یا درون چیزی باشد؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    فقط همراه تان باشد کافیست.

  2. ناشناس گفت:

   عالی

 18. ناشناس گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشید
  یک سوال داشتم اینکه آیا در هنگام رفتن دستشویی باید حرز را از دستمان جدا کنیم یا موقع قبرستان چی در حالت جنابت چطور آیا باطل می شود ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر چون درون بازوبند محفوظ است لازم نیست و باطل شدنی وجود ندارد.

 19. ناشناس گفت:

  سلام.
  چطور باید حرز کبیر را سفارش بدهیم؟
  مبلغ پک کامل با محفظه نقره و بازوبند چرم چقدر است؟
  لطفاً همین جا پاسخ بدید و راهنمایی بفرمائید واس خرید. چون بنده ایمیل ندارم.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای مشاهده قیمت و خرید پک کامل حرز امام جواد کلیک کنید. هم به صورت آنلاین هم از طریق ارتباط با بخش پشتیبانی می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

 20. بنده روسیاه گفت:

  سلام من از شیراز هستم برای مادر عزیزم و مشکلی که دارند حرز اقا امام جواد را که فرمودید روی پوست و داخل لوله نقره ای هست میخواهم ولی توان خرید را ندارم زندگی برای مادر به سختی میگذرد و از لحاظ روحی خیلی داغون شدند دلم میخواهد برای شادی مادرم و ارامش پیدا کردن ایشان بتوانم این حرز را تهیه کنم برایش حاضرم کاری انجام بدم با دست خودم برایشان نوشتم ولی چون ابرویی پیش اقا نداشتم مادر همان طور ماندند.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   چون هیچ راه ارتباطی معرفی نکرده اید لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید و توضیحات مربوطه را ارائه نمایید تا برای مدیریت ارسال شود و قطعا حداکثر همکاری با جنابعالی انجام خواهد گرفت.

  2. مرادی گفت:

   من پوست اهو دارم میتوانم بهت بدام [censored] مرادی از بندرعباس

   1. بهنام ناظری گفت:

    سلام بزرگوار. من دخترم ۴ سالش است. چند ماهی مریض بود. پیش کلی دکتر و متخصص رفتیم ولی علاجی نشد کلی هم رفتم زیر بدهی. گفتند سحر و جادو شده. پیش چندین دعا نویس رفتم ولی و کلاهبردار بودند و طلاهای خانومم فروختیم رفت. خیلی خلاصه کردم یکسال را گفتم. تا اینکه تو مشهد اتفاقی امام رضا ما را با درویشی اشناکرد که ۱۴ سال خادم حضرت بود. کارهایی انجام دادند دخترم تقریبا بهتر شده نسبت به قبل ولی هنوز تو خواب راه میرود جیغ میکشد تو هوا چیزی میبیند که ما نمیبینیم. تنها راهش حرز امام جواد هست که درویش گفتند زحمتش را میکشند ولی تنها مشکلمان پوست اهو خیلی گران است و منم صفر صفرم. بنده خدا درویش یک ریالم از ما نگرفته و حدود یک هفته هم مهمانش بودیم مشهد. اگر لطف کنی در حقم بزرگی کنی به ما پوست اهو بدهی تا دخترم از این شرایط نجات بدهیم. خدا مادر و پدرت را برایت دور از هزار بلا نگهدارد داداش گلم. این شماره خانومم هست. اگر امکانش بود دستمان را بگیری مشکل دخترم را حل کنیم پیامک بدید. شماره ناشناس جواب نمیدهد. [censored]

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    به امید سلامتی هرچه سریعتر فرزند تان
    شماره مورد نظر در دسترس نبود. لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید یا یک شماره صحیح قرار دهید.

   3. z گفت:

    آیا میشود حرز صغیر رو از راه دور برای کسی نوشت؟ ک محافظش باشد؟ یعنی همراهش نباشد

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بایستی همراه آن فرد باشد.

   5. ناشناس گفت:

    سلام وقت بخیر من میتوانم خواهش کنم به من هم پوست اهو بدید واقعا دچار مشکل هستم

   6. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    به صورت آنلاین می‌توانید خرید بفرمایید یا با بخش پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

  3. علیرضا گفت:

   سلام بازوبند حرز امام جواد برای هر بازوی اندازه است. برای بازوهای درشت و کوچک میشه استفاده کرد؟؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله فری سایز است. قسمت پشت بازوبند یک تکه ۵ سانتی متری کش دارد که آن را برای نود درصد بازوهای مختلف مناسب میکند.

 21. ناشناس گفت:

  با عرض سلام،
  آیا حرز صغیر در دعای خوانده شده به فرد موثر است؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متاسفانه متوجه منظورتان نشدیم.

  2. ناشناس گفت:

   سلام وقت بخیر من حرزم را گم کردم آیا گناه دارد؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر گناهی که ندارد اما چون دیگر همراه تان نیست نمی توانید از خواصش بهره مند شوید.

   2. نورا گفت:

    سلام وقت بخیر
    اگر در دوران حیض ندانسته به حرز دست بزنیم مشکلی ایجاد میشود؟ حرز باطل میشود؟

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر باطل نمی شود اما کلا باید با طهارت به اسامی جلاله دست زد.

 22. Mahdi گفت:

  سلام این متنی که قرار دادید برای حرز صغیر و کبیر راضی هستید استفاده کنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله خواهش میکنم اختیار دارید (اساسا هم اذن استفاده از آن در دست ما نیست و مربوط به معصوم است)

   1. سحر گفت:

    ببخشید این متن همان حرز امام جواد اصلی است و میشود نوشت و همراه خودمان نگه داریم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله میتوانید حرز صغیر را روی کاغذ بنویسید و همراه خود داشته باشید اما حرز کبیر را باید روی پوست اهو با رعایت آداب بنویسید.

   3. صبا گفت:

    سلام وقت بخیر برای خواندن نماز حرز امام جواد اگر قمر در عقرب باشد نمیشود بخوانیم؟

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    صبر کنید تا قمر در عقرب تمام شود.

   5. پرنیا گفت:

    سلام دعای حرز امام جواد که روی پوست اهو هست برای هر فرد همراهش یا یکی کافی است در خانه باشد از بلاها خانواده در امان هستند

   6. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای هر فرد باید جدا و حتما همراه وی باشد.

  2. فرزاد گفت:

   سلام من استفاده کردم باورش سخته ولی خیلی ناامید بودم الان امیدوار و صبورتر شدم در کل انگار آب رو آتیش بود هیچ ک آروم شدم خوشحال هم هستم دیگه نمیدونم قبلا طلسم بودم یا چشم خوردم یا هر چی نمیدونم خلاصه جواب گرفتم

   1. فرزانه مرتضوی گفت:

    سلام چجوری استفاده کردید؟ روی کاغذ نوشتید و چجوری استفاده کردید؟

   2. مریم گفت:

    سلام مشکل روحی داشتی من هم همین مشکل را دارم

 23. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر ‌ایا میشه حرز رو به عنوان گردنبند استفاده کرد؟ و اینکه اگه کسی نمازش رو به نیابت بخونه رو خواصش تاثیر میزاره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه اکید به استفاده به صورت بازوبند است و چه بهتر که با همان بازوبند استفاده شود.
   اگر توانایی خواندن نماز را دارید باید خودتان بخوانید ولی اگر نمیتوانید این امکان وجود دارد که فردی به نیابت از شما بخواند و ان شاء الله از خواصش بهره مند خواهید شد.

   1. ناشناس گفت:

    سلام وقت بخیر
    اگر حرز وارد سرویس بهداشتی شود گناه است.

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اگر حرز داخل بازوبند چرمی باشد که مشکلی ندارد اما باز هم محض احتیاط از دفتر مرجع تقلید خود سوال بفرمایید.

 24. ناشناس گفت:

  سلام بنده از سایت شما حرز امام جواد علیه السلام خرید کردم و بدست رسیده ولی از کجا معلوم حرز داخل لوله نقره هست ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   کافیست درب لوله را باز کنید. درب لوله پلمپ نیست.

   1. Elara گفت:

    سلام امکانش هست که قبل خرید عکس حرز کبیر رو برام ارسال کنید؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله لطفا به لینک پک کامل حرز کبیر امام جواد (ع) مراجعه بفرمایید. تصاویر موجود است اما اگر باز هم تصاویر بیشتری خواستید از بخش پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید.

 25. ایرج ترابی گفت:

  باسلام خدمت شما خواستم بدونم که بنده حرز امام جواد رو روی پوست اهو و در گردنبند چرمی در گردنم دارم نمازشم خوندم حرز کبیر و صغیر هر دو رو در گردنبند چرمی رو پوست اهو در گردنم دارم خواستم بدونم همین کفایت میکنه یا اینکه حتما باید در نقره باشه اگر جوابم رو بدید ممنون میشم چون برام خیلی مهمه که بدونم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حرز صغیر را میتوانید در گردنبند استفاده کنید اما برای حرز کبیر توصیه اکید شده است که درون لوله نقره و با بازوبند استفاده شود.

   1. ماریا گفت:

    سلام ایا اگر حرز را از گردنت چند روز دربیاوری موجودات ماورایی میدزدند؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر

   3. مهسا گفت:

    سلام وقت بخیر
    من حال روحیم اصلا خوب نیست تمام خواستگاری هایم بهم خورد چند وقتی فکر خودکشی دارم از زندگی سیر هستم ایا حرز کبیر برای حل مشکلم کارساز هست

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اگر فکر میکنید که دچار بدخواهی یا سحر از طرف فرد یا افرادی شده اید بله حرز امام جواد (ع) برای شما مناسب است اما در غیر این صورت میتوانید از ادعیه دیگری که برای افزایش خواستگاران و بخت گشایی دختران معرفی شده است استفاده بفرمایید مانند سوره احزاب روی پوست آهو و ضمن اینکه توکل تان به خدا باشد. زندگی تمام افراد سختی و بالا و پایین بسیار دارد ان شالله به زودی روزهای خوشی را خواهید دید.

 26. ناشناس گفت:

  سلام خانمی ۴۰ ساله هستم ازدواج نکردم …. گفتن طلسم داری و اینکه از لحاظ روحی آشفته هستم آیا حرز امام جواد سفارش بدم موثر در بخت گشایی ممنونم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای دفع این موارد به امید خدا موثر خواهد بود.

   1. سید علی گفت:

    دوست گرامی چرا با اعتقادات مردم بازی میکنید اولا اینکه تمام حرزها رو کاغذ نوشته و بصورت چاپی هست که مصداق کامل غش در معامله هست و دوم اینکه کجا اومده باید تو لوله نقره باشه چرا دکان باز کردید اگه شجاعتش رو دارید نظر منو ثبت کنید

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    متاسفانه اطلاعات بسیار ناقص و محدودی دارید و همین امر باعث میشود از روی بی تقوایی به راحتی تهمت بزنید.
    کتاب مهج الدعوات صفحه ۳۹ در حدیث مستقیم از امام جواد (ع) درباب استفاده از حرز کبیر آمده است: وَ قُلْ لَهُ حَتَّى یُصَاغَ لَهُ قَصَبَهٌ مِنْ فِضَّهٍ مَنْقُوشٌ عَلَیْهَا مَا أَذْکُرُهُ بَعْدَهُ که کلمه قصبه من فضه همین لوله نقره می شود. در مورد اینکه تمام حرز ها فرمودید روی کاغذ است چجوری از راه دور تشخیص دادید؟! تمام محصولات سایت که با عنوان حرز کبیر هستند روی پوست طبیعی آهو یا بز نوشته شده اند که پس از دریافت محصول میتوانید به راحتی مشاهده کنید که هرگز به هیچ عنوان کاغذ نیستند و این امر به راحتی هرچه تمام قابل تشخیص است.

  2. ناشناس گفت:

   سلام حتما تاثیر داره چون یکی از خواص حرز امام جواد باطل کردن سحر و جادو هست دور نگهداشتن چشم زخم از انسان

  3. علی گفت:

   چله نور بردارید مطمعنا برطرف میشود. صد صلوات. صد یانور. صد استغفرالله. چهارقل و ایت الکرسی یک مرتبه. زیارت ال یاسین یکبار. تا چهل روز

 27. حسینی گفت:

  باسلام وقبولی طاعات وعبادات حرز امام جواد علیه السلام برای امامان معصوم علیهم السلام و برای دفع و پیشگیری از بلا و آفات موثر است؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله از خواص حرز معصومین دفع بلا می‌باشد.

 28. ماهان گفت:

  سلام وقت بخیر اگر این حرز کبیر را برای کودک و رفع همزاد آن بخواهیم تکلیف آداب و نماز آن چ می شود.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بایستی نماز آن را یک نفر به نیابت از وی بخواند.

 29. ناشناس گفت:

  سلام. من دعای حرز کبیر امام جواد روی پوست آهو را میخواهم از کجا میتوانم تهیه کنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا به لینک پک کامل حرز کبیر امام جواد (ع) مراجعه کنید.

 30. مهدیه گفت:

  با سلام و خسته نباشید به گروه شرف آنلاین
  آیا میشه انگشتر حرز صغیر امام جواد علیه السلام رو همراه با انگشتر شرف الشمس استفاده کرد به صورت همزمان ؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدید.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله بسیار هم عالی است.

   1. شهره بختیاری گفت:

    میشه شماره تلفن بزارید که سفارش بدیم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در پایین همین صفحه شماره های تماس موجود است.

 31. محدثه گفت:

  حرز به اسم شخص نوشته میشه ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر حرز امام جواد لازم نیست به اسم شخص نوشته شود.

 32. محدثه گفت:

  حرز کبیر داخل نقره هست ، فرقی داره داخل بازوبند چرم باشه یا گردنبند چرم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   بله داخل نقره است.
   طبق توصیه اکید حدیث باید لوله نقره داخل بازوبند باشد.

 33. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر ، اگر حرز کبیر رو بگیم کسی که اخوند هست برامون بنویسه ولی روی پوست اهو نباشه ، صرفا بگیم حرز امام جواد میخوایم تاثیرش فرق میکنه ؟ و اینکه اب نباید به حرز بخوره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حرز صغیر را میتوانید روی کاغذ بنویسید و از خواصش بهره مند شوید.

 34. تینا گفت:

  سلام
  حرز امام جواد علیه السلام، نمازی دارد! اگه این حرز بخرم شما نماز به جای بنده میخوانید یا به بنده یاد میدهید تا بخوانم؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   آموزش خواندن نماز همراه با محصول ارسال می‌شود.

 35. مبینا گفت:

  سلام و عرض ادب
  برای من جادو درست کردن و الان رزق و روزیم و بخت من طلسم شده، رزق کمتر شده و در ازدواج مشکل دارم، اگه حرز کبیر یا انگشر شرف الشمس بخرم این جادو و طلسم باطل میشه؟؟؟ یا اول باید این جادو باطل کنم و بعد بخرم تا این حرز و انگشتر جواب بدهند؟؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   میتونید حرز امام جواد (ع) یا عقیق شرف الشمس رو الان استفاده بفرمایید مخصوصا برای موردی که فرمودید حرز کبیر امام جواد (ع) رو به صورت پک کامل استفاده بفرمایید انشالله مشکلتون برطرف خواهد شد.

   1. کریمی گفت:

    سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم اگه یک جا ۵ تا حرز امام جواد بخریم تخفیف هم داره؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در حال حاضر دارای تخفیف هست اما با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید تا درصورت امکان تخفیف مختصر دیگری نیز در نظر گرفته شود.

 36. حمید گفت:

  سلام ایا روی گردن بند هم بخشی از دعای حرز حکاکی شده من توی عکسها ندیدم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در محصول پک کامل حرز امام جواد (ع) بله روی لوله نقره ذکر مخصوص حرز حک شده است.

   1. ناشناس گفت:

    سلام و خسته نباشید
    ببخشید من دعای حرز امام جواد رو دارم ولی ظرف نقره با ذکرش رو ندارم میتونم فقط ظرف نقره رو از شما خریداری کنم؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.
    اما توجه داشته باشید ابعاد و ضخامت حرز شما باید به اندازه ای باشد که داخل لوه نقره جا شود.

 37. بنده خدا گفت:

  سلام میشه بجای همراه داشتن دعا اون رو بخونیم. به نظرم بهتر باشه لطفا راهنمایی بفرمائید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خواندنش بسیار عالی است اما در حدیث آمده که باید همراه تان هم باشد.

 38. ناشناس گفت:

  سلام ببخشید میخواستم بدونم حرز امام جواد برای جلوگیری از طلاق هم کارایی دارد و اینکه همسرم درحال حاضر کنارم نیست و ایشون جادو شدن برای باطل شدن جادو همسر حتما باید حرز پیش ایشون باشه یا میشه دست من به نیت ایشون باشه برای باطل شدن سحر و جادو؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   باید همراه ایشان باشد.

   1. ناشناس گفت:

    سلام اگه پوست آهو نداشته باشیم رو کاغذ ایرادی نداره بنویسیم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز صغیر رو میتونید روی کاغذ بنویسید.

   3. ناشناس گفت:

    سلام این تخفیفات اینیستاگرامی منظورتان چیست ممنون

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    جشنواره های تخفیفی در اینستاگرام شرف آنلاین برگزار می شود درصورتی که فالو داشته باشید میتوانید از این تخفیفات بهره مند شوید.

 39. رضا ن.آ.آ گفت:

  با عرض سلام و احترام و آرزوی سلامتی و تندرستی و شادکامی و موفقیت آمیز برای شما دست اندرکاران این محصولات شرف آنلاین از خداوند منان و سبحان خواهان و خواستارم، حقیقتا بنده در سال ۱۳۷۳ در قم بعنوان یک دانشجو تحصیل کردم، از همان روز ورودم به شهر قم با تمام وجود اطلاعات کافی و دقیق نسبت به شرایط محصولات شما چه در پک حرز امام جواد علیه السلام و چه انگشتر حرز و عقیق و فیروزه ای و بخصوص شرف شمس آشنایی داشتم و با ایمان قلبی از هر کدامشان خریدم اما با وجود اینکه بدون هیچ گونه قطع رابطه با انواع انگشتر های نقره مردانه از منزل بیرون و خارج نمی‌شدم. اما با توجه به اینکه ایمان قلبی نسبت به آنها داشتم هیچ وقت مشکلی برام پیش نیومده بود. ولیکن پس از مدت ها دزد زد به خانه و مقداری چیز بردن بخصوص آن انگشتر های نقره ای خریداری شده و پس از آن دزدی اختلافات بین من و همسرم که شدیداً عاشق همدیگر بودیم اما پس از آن دزدی روز به روز اوج قدرت خود نیز رسید و الان هم ادامه دارد که امشب تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۳ با توجه به اینکه مدتی هست که بدنبال خریدن پک کامل حرز امام جواد علیه السلام بودم که خوشبختانه پیدا کرده ام و خریداری نمودم. اما سئوال بنده از شما انتظار دارم که جواب واقعی بدهید، آیا با وجود اینکه خودم پک کامل حرز امام جواد علیه السلام را از شما خریداری شده این به تنهایی کافی است جهت رفع کدورت بین ما و رفع اختلاف افکنی ها و جهت دلگرمی بین ما زن و شوهر یا اینکه باید یک پک کامل حرز نیز باید برای همسرم بخرم و نیاز دارد یا خیر فقط صرفا یکی کفایت میکند؟؟؟؟ لطفاً اگر چنانچه نیاز به یک دعایی دیگر هست تا در صورت نیاز به دعایی دیگر اقدام نمایم آن نیز در کنار حرز امام جواد علیه السلام که خیلی بهش ایمان و اعتقاد دارم مورد استفاده قرار گیرد. و اگر نیاز به دعای مشکل گشایی هست تا تهیه کنم هرچند ایمان و اعتقاد به حرز امام جواد علیه السلام خیلی زیاد است.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام و ممنون از نظر لطف جنابعالی
   دعای حرز امام جواد (ع) (دعای کبیر) برای هر شخص است که بایستی نمازش را هم بخواند و به بازوی راست خودش ببندد بنابراین اگر منشا این اختلافات بین شما و همسرتان ناشی از کینه توزی، چشم زخم یا سحر و جادوی فردی نسبت به شخص خود شما باشد به امید خدا حرز آن را دفع خواهد نمود (البته که دوری از گناهان و … در تاثیرگزاری همیشه موثر بوده اند) اما اگر این کینه توزی و یا حسادت و چشم زخم به همسر شما باشد بنابراین باید ایشان حرزی برای شخص خود استفاده کنند. پیشنهاد میکنیم شما فعلا هزینه اضافه نکنید و همان حرز کبیر را استفاده نمایید و همچنین شما و همسرتان معوذتین و چهار قل را قبل خواب و روزانه بخوانید و همچنین برای همسرتان یک حرز صغیر روی کاغذ بنویسید تا همراه ایشان باشد. به امید خدا مشکلاتتان حل خواهد شد. (البته در نظر داشته باشید خیلی وقت ها منشا اختلافات ناشی از اخلاقیات و رفتارهای زوجین است که بایستی در این مورد طرفین روی خود کار کنند)

   1. حسن عظیمی گفت:

    سلام
    من حرز خریدم رو پوست آهو هست ولی تو نقره نیست مشکلی داره ولی تو چرم هست
    نمازش رو هم طرف گفته من میخونم
    ممنون

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    توصیه اکید بر این است که آن را درون لوله نقره (همراه با حکاکی ذکر خاص روی لوله) قرار دهید و کلا درون بازوبند به دست کنید.

   3. ناشناس گفت:

    سلام میشه لطفاً در مورد دعای حرز صغیر امام جواد ع و خواص آن و همچنین چگونگی استفاده از آن توضیح دهید .
    باتشکر

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در همین مقاله توضیحاتی ارائه شده است. مطالعه بفرمایید.
    آداب خاصی ندارد و میتوانید به صورت انگشتر، دستبند، گردنبند و … استفاده نمایید و دارای خواص دفع بلا و عاقبت بخیری است.

   5. N-S گفت:

    سلام خدا قوت چندتا سوال داشتم ممنون میشوم پاسخ بدهید
    حرز صغیر را با خودکار معمولی بنویسیم؟
    وقتی نوشتم میتوانم توی پارچه بگذارم و با نخ و سوزن ببندم؟
    حرز صغیر را که میخواهم همراهم باشد میشود داخل جیب هم بگذارم یا باید حتما به گردن بیندازم؟
    سپاسگزارم

   6. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله مشکلی نیست.
    بله مشکلی نیست.
    حرز صغیر را لازم نیست حتما به گردن بیندازید همین که همراه تان باشد کافیست.

 40. امیر حسین گفت:

  سلام. آیا حرز صغیر امام جواد برای دفع شر اجنه هم کاربرد دارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در خواص حرز صغیر آمده است که برای دفع بلا مناسب است که شاید بتوان برای این مورد هم که فرمودید مناسب باشد اما توصیه بهتر استفاده از حرز کبیر امام جواد یا حدید هفت جلاله است.

   1. زهرا گفت:

    سلام خسته نباشید دعای حرز صغیر نماز هم دارد یا فقط در کاغذ بنویسم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    نوع صغیر دارای نماز نیست و روی کاغذ هم بنویسید کافیست.

 41. عادل گفت:

  سلام ببخشید چقدر طول میکشه که این حرز به دست ما برسه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به طور معمول ۲ تا ۴ روز کاری اما به علت مشکلات کرونایی گاها پست ممکن است مرسولات را با کمی تاخیر ارسال به دست مشتریان برساند.

 42. رحیم عاشوری گفت:

  سلام دعای حرز امام جواد رو میخواستم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به لینک پک کامل حرز امام جواد (ع) مراجعه نمایید.

  2. ناشناس گفت:

   حالا از کجا حرز شما اصل از پوست آهو هست🤔😏🙄🤨

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    پس از دباغی پوست آهو عملا تنها راهی که برای تشخیص میماند آزمایشگاه و آزمایش ژنتیک است و البته نشانه هایی برای تشخیص توسط افراد خبره وجود دارد اما قطعیت ۱۰۰ درصدی ندارد. اما از آنجا که مجموعه ما پوست اهو را از فرد مطمئن و متعهد تهیه میکند که سال های بسیار زیادی در این کار مشغول است عملا نگرانی از این بابت نیست همچنین سابقه کاری مجموعه و رضایت مشتریان عزیز در این سال ها نشان از اصولی و با اداب تهیه شدن این حرز شریف است. (برای مشاهده رضایتمندی مشتریان به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام مراجه بفرمایید)

   2. فاطمه گفت:

    سلام میخواستم بدونم که حرزی که شما دارید کامل کامل هست لطفا سریع جواب بدین چون میخوام بخرم میخوام مطمئن بشم که کامل باشه با اون رموز وسط حرز

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله محصول پک کامل حرز امام جواد دارای متن کامل همراه با حروف رمزی آن می‌باشد.

   4. علیزاده گفت:

    سلام‌ ببخشید‌ برای حرز کبیر‌ میخواستم‌ ببینم قیمتش چند هست‌ ‌

   5. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای مشاهده قیمت حرز امام جواد کلیک کنید.

  3. ناشناس گفت:

   باسلام ببخشید حرز موقع رابطه گردنمون باشه گناهه؟

 43. زهره زارعی گفت:

  سلام
  میشه حرز کبیر رو در بازوبند کوچکتری قرار داد؟
  ایا بازوبند حتما باید چرم باشه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله میتوانید در بازوبند کوچکتری قرار دهید. در حدیث نیز درمورد جنس بازوبند صحبتی نشده است.

   1. ناشناس گفت:

    سلام میشه خودمون دعا رو بنویسیم و به همراه داشته باشیم مشکل نداره؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    دعای حرز صغیر را میتوانید اما کبیر دارای اداب خاصی است.

 44. آیدا گفت:

  سلام من حرز خریدم از پوست آهو اصله ولی نمی دونم حرز صغیر و کبیر هست نمازش خونده شده و چسب زدم بهش چون توان خریدن قاب نقره نداشتم وقتی گرفتمش دعای زیادی بود کوتاه نبود یعنی حرز ام کبیر هست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر صغیر باشد فقط در حد یک خط است.

 45. عبدالله گفت:

  سلام. بنده بخاطر چشم زخم ، بسته شدن بخت و زبانبند، توصیه حرز کبیر بهم کردن. طرف گفته باطل کننده سحری به اسم خودت باید بنویسم و قیمتش تقریبا دو برابر قیمت سایت شماست. آیا چیزی به این اسم که مخصوص طرف باشه یا باطل کننده سحر مخصوص فرد باشه داریم ؟ یا همه حرزهای کبیر به یک شکل هست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر حرز کبیر امام جواد (ع) میخواهید تهیه نمایید که برای باطل کردن سحر نیز مفید است لازم نیست به اسم شخص نوشته شود.

 46. ناشناس گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  چندتا دعانویس رفتم بهم گفتن جادوی سیاه دارم و بستگی بخت . مشکل ازدواج دارم و خیلی گره های دیگه که ناکامم کردن . خواهش میکنم راهنمایی کنید آیا حرز امام جواد برای بخت گشایی تاثیر داره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   باتوجه به توضیحاتی که فرمودید حرز کبیر امام جواد (ع) را برای شما توصیه میکنیم.

  2. زینب گفت:

   سلام ببخشید برای رفع اجنه هرکاری کردیم فایده نداشته تا حالا آیا حرز صغیر خودم بنویسم کافیه درست میشه؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    سنگ حدید هفت جلاله یا حرز کبیر امام جواد (ع) تهیه بفرمایید ان شاءلله که مشکل برطرف خواهد شد.

 47. ملینا گفت:

  سلام شما حرز های دیگه ای رو هم مینویسید؟ میخواستم سفارش بدم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   احراز خیلی خاص که معتبر باشند را به صورت موردی گاها انجام میدهیم. با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

   1. محمد گفت:

    سلام باید حتما حرز کبیر را در استوانه ی نقره قرار دهیم یا در پوش چرمی هم باشه خوبه

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بایستی حتما درون استوانه نقره قرار داده شود و خود استوانه درون بازوبند چرمی باشد.

   3. adel.doosti13690631 گفت:

    سلام ببخشید من الان خرید حرز امام جواد زدم و پولشم پرداخت کردم آیا حرز به دست من میرسه یا باید ثبت نام میکردم البته تمام اطلاعات رو از خواست و منم پر کردم

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اگر مراحل و پرداخت را تکمیل کرده اید نگران نباشید به زودی پک به دستتان خواهد رسید. برای اطمینان خاطر بیشتر لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین تماس بگیرید و شماره سفارش خود را اعلام نمایید تا بررسی دقیق شود.

 48. .. گفت:

  سلام وقتتون بخیر حرز کبیر حتما باید روی چرم باشه؟؟ اخه من یه جایی خوندم که گفتن باید روی نقره نوشته بشه و اینکه حرز کبیر رو میشه به گردن اویز کرد؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله باید روی پوست آهو نوشته شود سپس درون لوله نقره ای قرار داده شود و روی آن لوله هم ذکر خاصی حک شود سپس درون بازوبند چرمی گذاشته شود و به بازوی راست بسته شود. برای توضیحات بیشتر به لینک پک کامل حرز امام جواد (ع) مراجعه نمایید.

   1. بهرامی گفت:

    روی کاغذ نوشته شود با خود داشته باش خیلی ساده حتما نباید درون جواهرات گذاشته شود.

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اگر حرز صغیر باشد مشکلی نیست ولی دعای حرز کبیر به صورتی که گفته شد باید استفاده شود.

 49. فائزه گفت:

  سلام عذر میخوام
  میشه یدونه گرفت هر بار همراه یکی از اعضا باشه مثلا خواهرم یروز همراهش باش یبار همراه من

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر چون نماز حرز کبیر به نیت هر فرد به جای اورده میشود بنابراین آن حرز برای همان فرد خواهد بود. اما میتوانید حرز صغیر را خودتان روز کاغذ بنویسید و همراه تک تک افراد خانواده داشته باشید.

  2. ریحانه گفت:

   نه بابا انقد خسیس نباش

 50. زهرا گفت:

  سلام حرز صغیر هم میتونه سحر و جادو رو باطل کنه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر سحر و جادو را از مصادیق بلایا در نظر بگیریم بلی ولی دعای حرز کبیر به طور ویژه تر برای باطل کردن سحر و جادو توصیه می‌شود.

 51. رضا گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید من این سوال برایم پیش آمده که دعای به این زیادی منظورم حرز کبیر چطوری روی اون پوست کم حجم نوشته میشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ابعاد پوست حدودا ۳*۱۶ سانتی متر است که فضای کمی نیست و پشت و روی پوست به صورت کامل نگارش می شود.

 52. محمد مهدی اسدی نژاد گفت:

  سلام من یک پسر هستم که امسال ماه دیگه قراره ۱۳ سالم تموم بشه و برم تو چهار ده سالگی. میخوام بدونم زدن حرز به سن و اینا هم ربط داره یا تمامی سنین میتونن بزنن به دستشون.من میخوام اون حرز طولانیه رو خودم بنویسم ولی من تو استان گیلان، شهرستان انزلی زندگی میکنم و اونجا حتی پوست گوسفند هم نیست و اگه هم بفروشند از خود حرز آماده گرون تر در میاد. حتما باید روی پوست آهو باشه؟ من می‌خوام هردوتا حرز رو بنویسم و کنار هم بزارم و به دستم ببندم ولی آخه من دوست آهو نمیتونم گیر بیارم. اگه رو کاغذ بنویسم، گناه میشه؟ یا تأثیری دیگه نداره؟ لطفا کمکم کنید. ممنون .

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر به سن هیچ ارتباطی ندارد.
   حرز صغیر را میتوانید روز کاغذ بنویسید و همراه خود داشته باشید اما حرز کبیر بایستی با اداب روی پوست اهو نگاشته شود. برای مشاهده اطلاعات بیشتر روی لینک پک کامل حرز امام جواد روی پوست اهو کلیک کنید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام وقتتون بخیر شرایط سفارش چطور هست؟
    ممنون.

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    به لینک صفحه محصول پک کامل حرز امام جواد (ع) مراجعه نمایید و ثبت سفارش نمایید. یا با شماره های تماس موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران برای خرید راهنمایی کنند.

 53. ناشناس گفت:

  سلام ببخشید میشه حرز امام جواد رو خودمون رو کاغذ بنویسم همراهمون باشه تاثیر داره

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دعای حرز صغیر را بله میتوانید اما حرز کبیر باید هم روی پوست اهو باشد و هم اداب دیگری رعایت شود.

   1. فاطمه گفت:

    سلام. الآن پوست آهو از کجا گیر میاد . فکر نمیکنم پوست طبیعی آهو باشه وگرنه باید کلی آهو کشته بشن برای پوست.

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    قبلا به این سوال پاسخ داده و در خود سایت هم این توضیحات درج شده است. اکثر پوست آهو ها به صورت شکار مسلمانان در مرز کشورهای همسایه و تعداد کمی از آن ها از مراکز پرورش و تکثیر آهو در داخل خود ایران تهیه می‌شوند؛ لذا تمام آن ها به صورت حلال، به دست مسلمانان و کاملا قانونی تهیه شده‌اند. از یک پوست آهو بالغ بر ۱۰۰ تا ۲۰۰ حرز تولید می‌شود.

 54. لیلا گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید، من یه دختر خانم پیوند کلیه هستم و در حال حاضر مشکل سن شناسامه ای با یه آقا پسر مهربون رو دارم و هم من ناراحتم هم اون آقاپسر و این دعای حرز امام جواد رو تهیه کردم و نمازش رو خوندم و به بازوی راستم بستم، آیا این حرز کمک میکنه که من به حاجتم برسم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ان‌شاءالله که موثر افتد اما در این موارد باتوجه به اینکه به سن قانونی نرسیده اید و تجربه کافی ندارید نظر خانواداه و تصمیم گیری را به عهده آنها بگذارید نتایج بهتری را به دنبال خواهد داشت.

   1. پروانه گفت:

    من سفارش حرز دادم خود شخص برایم نمازش را خوانده آیا قبول است

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لطفا به مقاله نماز حرز امام جواد مراجعه بفرمایید.

 55. مهدیس گفت:

  سلام خوبین
  اگر پک حرز امام جواد رو بگیریم
  گردنبند و بازوبند شاملش هستند؟
  موارد نجاسات و باطل کردن دعا چیا هستن
  توالت، پریودی، جنابت روی دعای بر بازو یا گردن تاثیر دارد یا خیر

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   پک کامل شامل بازوبند + لوله نقره حکاکی شده با ذکر خاص + دعای حرز روی پوست آهو است.
   چون دعا داخل بازوبند چرمی است به آن نجاست نمی رسد و مواردی که گفتید باعث ابطال آن نمی شود اما نباید به آن آب برسد چه حمام و استخر و چه موارد دیگر (ولی اساسا در حالت جنابت باقی ماندن کراهت دارد)

   1. پیک گفت:

    سلام خدا خیرتان بدهد.. برای پدر و مادرم ۶۸سال قبل سحر سنگینی کردن که میگویند روی بخت ما تاثیر پذیر بوده حتی روی بخت و زندگی نوه هایشان خواستم بپرسم الان پدر و مادرم در قید حیات نیستند هر کدام از افراد این خانواده خواهر ها و برادر ها.باید چه دعایی برای رفع این سحر. در زندگی شان داشته باشند اخه انها که ازدواج کردن بختهای خوبی ندارن و تا الان با خواری زندگیشان را حفظ کردند و تحت فشار و بد خلقی همسر زندگی میکنند. از زندگی راضی نیستند .لطفا راهنمایی بفرمایید

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز امام جواد (ع) را هریک از افراد استفاده کنند انشالله که مشکل برطرف خواهد شد.

  2. پیک گفت:

   ببخشید میشه بگید نماز حرز امام جواد کبیر چجوریه. اگه پک کامل را با خود به دستشویی ببریم چه حکمی داره و اگه اب توی حمام کردن روش بریزه چه حکمی داره

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای مطالعه نحوه نماز به لینک آداب بستن حرز امام جواد (ع) مراجعه بفرمایید. بردن پک کامل به دستشویی چون حرز داخل بازوبند چرم هست مشکلی ندارد ولی اصلا داخل حمام نبرید چون آب که روی آن بریزد هم به چرم هم به حرز اسیب میرساند.

 56. ثریا گفت:

  سلام، ببخشید اگه نوجوانی اعتقاد به مسائل دینی نداشته باشه میتونه مادرش به جای اون نمازشو بخونه و این حرز رو به دستای فرزندش ببنده؟ یا اینکه حتما خود فرد باید اعتقاد داشته باشه و نمازشو بخونه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   نماز را تا جایی که امکان دارد باید خود فرد بخواند مگر اینکه از توانایی خودش خارج باشد و اعتقاد داشتن هم اصل مهمی در این مسائل است ولی به هرحال میتواند به لطف خدا برای فرزند شما نیز تاثیرگذار باشد و چه بهتر است که صورت منطقی کاربرد این دعا برای ایشان تشریح شود تا با اعتقاد قلبی از آن استفاده نمایند.

   1. ناشناس گفت:

    سلام
    اگر حرز چاپ کنیم
    ننویسیم چطوره

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اگر حرز صغیر است مشکلی نیست.

   3. سپیده گفت:

    سلام من این گردنبند رو چجوری میتونم سفارش بدم

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    به لینک گردنبند حرز امام جواد مراجعه بفرمایید.

  2. Nancy گفت:

   معنی قرآن رو بخونه و به خدا پناه ببره. حتما خدا هدایتش می‌کنه♥️ و ایمان میاره.

  3. نیایش گفت:

   سلام ببخشید حرز کامل روی پوست آهو نوشته میشه فقط یا حتما برای کامل بودن حرز گردنبند آهنی باید گرفت میخواستم بگیرم گفتند برای اینکه حرز کامل باشه باید گردنبند آهنی بگیرید

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اگر حرز کبیر است باید یک لوله نقره مخصوص هم تهیه کنید (آهنی درست نیست. باید نقره باشد)

 57. احمد.ر گفت:

  باسلام ببخشید نوشتن حرز صغیر امام جواد شرایط خاصی داره یا زمان مشخصی داره

  1. شرف آنلاین گفت:

   خیر شرایط خاصی ندارد ولی در روزهای قمر در عقرب ننویسید.

 58. اندکی صبر فرج نزدیک است گفت:

  سلام حرز صغیر فقط برای دفع بلا و شرور هست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله و همچنین عاقبت بخیری

  2. مهدیس گفت:

   سلام خوبین
   من گردنبند حرز امام جواد رو بخوام چطوری و کجا سفارش بدم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لطفا با بخش پشتیبانی سایت شرف آنلاین در ارتباط باشید تا ثبت سفارش برای شما انجام شود یا از طریق لینک گردنبند حرز امام جواد (ع) به صورت آنلاین خرید نمایید.

 59. مهدی گفت:

  سلام
  ببخشید بعضی ها میگن حرز کبیر میلیونی هست و اونایی که قیمت پایین میگن دروغ میگن که رو پوست آهو هست.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   قیمت یک دعای حرز امام جواد (ع) روی پوست آهو تشکیل شده از قیمت یک تکه کوچک پوست آهوی حدودا ۳*۱۵ سانتی متری و اجرت کاتب. هزینه یک تکه پوست آهو ۳*۱۵ سانتی متری که کوچک است آنچنان بالا نیست که بخواهد قیمت میلیونی داشته باشد (از یک پوست آهوی کامل تعداد بیشتر از ۱۰۰ عدد حرز کبیر میتوان تهیه کرد بنابراین اگر قیمتش میلیونی باشد پس قیمت یک پوست آهوی کامل بالای ۱۰۰ میلیون تومان است!!! که قطعا این قیمت گزاف، غیرواقعی و غیر منصفانه است) بنابراین اگر کسی حرز کبیر را دارد میلیونی میفروشد دارد اجرت کاتب را میلیونی دریافت میکند!! یعنی برای نوشتن متن حرز اجرت میلیونی میگیرد که این هم غیرمنصفانه و گزاف است.

 60. ف گفت:

  سلام.ببخشین اینکه گفتین برای باطل کردن سحر و جادو به بازو ببندیم اگه امکان نداشته باشه که به بازو ببندیم میشه تو کیف نگه داریم ؟ اون موقع اثرش کم نمیشه؟ و اینکه اون ۸۰ مورد خواصی که گفتن همش تو حرز هست دیگه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ۸۰ خواص برای حرز کبیر است و دعای حرز کبیر طبق حدیث باید به بازوی راست بسته شود.
   حرز صغیر دارای خواص محدودی است اما ضرورتی ندارد به بازو بسته شود و در کیف هم باشد مشکلی ندارد.

   1. علی اکبر گفت:

    باسلام و خسته نباشید
    یک سوالی که برایم پیش اومده این هست که شما پوست آهو رو از کجا تهیه میکنید آیا از شکارچی خرید میکنید و یا پوست اهو هایی که وارد میکنن باتشکر از سایت خوبتون منتظر جوابتون هستم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    پوست آهو از افراد مورد اعتماد مجموعه شرف‌آنلاین تهیه می‌شود که اکثر آن ها به صورت شکار مسلمانان در مرز کشورهای همسایه و تعداد کمی از آن ها از مراکز پرورش و تکثیر آهو در داخل خود ایران تهیه می‌گردند؛ لذا تمام آن ها به صورت حلال، به دست مسلمانان و کاملا قانونی تهیه شده‌اند.

 61. ناشناس گفت:

  سلام خدا قوت بنده در تاریخ ۱۴۰۰/۹/۹ خودم شخصا جهت خرید پک حضرت امام جواد علیه اسلام به شرف آنلاین مراجعه نمودم و از نزدیک شاهد همه چیز بودم حتی لحظه ای که فروشنده تون در حال وضو گرفتن بودند شاهد بودم و چه برخورد خوبی داشتن با بنده و پس از گرفتن حرز نمازش رو در حرم مطهر آقا امام رضا خوندم و الان چه حال خوبی دارم ممنون از زحمات شما بزرگواران

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام و ممنون از نظر لطف شما 🌹

 62. سید ابوالفضل گفت:

  سلام .میخواستم بدونم توی نماز حرز ایه الکرسی میشه فقط ایه اول و خوند

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   نظرات متفاوت است. لطفا از مرجع تقلید خود جویا شوید.

   1. محمدی گفت:

    سلام همسر من سحر داره برای باطل کردنش مبلغ بالایی گفتند که من ندارم شخص عالمی گفت باطل السحر نگیر حرز امام جواد بگیر و اسپند دود کن ایا این راهکار مناسبی هست ؟؟؟؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله قطعا حرز امام جواد (ع) برای این امر توصیه شده است. خواندن معوذتین (سوره های مبارکه فلق و ناس) را نیز در امور روزانه داشته باشید.

   3. ناشناس گفت:

    آیا حرز صغیر نماز خوندن دارد

   4. شرف آنلاین گفت:

    خیر لازم ندارد

  2. ناشناس گفت:

   نه

   1. جواد . با تشکر گفت:

    یا جواد الائمه ادرکنی

   2. سما گفت:

    سلام اگه بخواهیم از حرز کبیر امام جواد (ع) استفاده کنیم . هنگام خواب باید چه کارکنیم ؟ و اگه بخواهیم سفارش بدیم پرداخت درب منزل دارین؟ و اینکه از کجا مطمئن باشیم که آدابش درست انجام میشه ؟

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در هنگام خواب بهتر است که به بازوی تان باشد اما میتوانید قبل از بازو دراورید. پرداخت درب منزل هم فعلا فقط در مشهد فعال است. رعایت اداب نوشتن، زمان سعد، استفاده از جوهر مسلمانی و … توسط مجموعه شرف آنلاین تضمین شده است. نتایج رضایتمندی مشتریان مهمترین نشانه از رعایت اصولی اداب است. نتایج رضایتمندی در سایت، پیج اینستاگرام و کانال تلگرام مجموعه موجود است.

  3. علی گفت:

   بله آیه الکرسی فقط تا و هوالعلی العظیم هست

 63. صادق گفت:

  سلام ببخشید بنده حرز امام جواد میخواستم اصلش رو حرز کبیر باید چیکار کنم چطوری سفارش بدم و اینکه میگن حرز امام جواد ۵ صفحه هست باید همش نوشته شود ممنونم راهنمایی کنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متن حرز کبیر همانطور که در همین صفحه آورده شده است بسیار طولانی است. برای تهیه پک کامل حرز کبیر امام جواد (ع) کلیک کنید یا با بخش پشتیبانی سایت در ارتباط باشید تا ثبت سفارش برای شما انجام شود.

  2. ناشناس گفت:

   ببخشید حرز چیه؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز در فارسی به مکان حصار یافته و مستحکم گفته می‌شود که شخص را از خطرات محافظت می‌کند و در اصطلاح تعویذ و یا بخشی از آن است که موافق با قوانین شرع باشد.

  3. ناصر گفت:

   با عرض سلام ادرس شما در مشهد کجا هست

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای مشاهده ادرس و شماره های تماس به صفحه تماس با ما مراجعه بفرمایید.

 64. حسین گفت:

  سلام خسته نباشید حرز امام جواد کامل ب دستم رسید با کیف چرم باز بندلوله استوانه ای فقط وقتی آوردن از اداره پست من نبودم دادن به کسای دیگه اونام باز کردن پاکتو نگا کردن لوله استوانه ای رو میخواستم بدونم اشکالی داره در دعا و تاثیرش یا خیر

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر مشکلی نیست میتوانید استفاده بفرمایید.

 65. یک بنده خدا گفت:

  سلام، ممنونم از پاسخگوییتون حرز کبیر امام جواد (ع) چگونه باعث پیشرفت در شغل می شود؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در خواص این دعای شریف آمده است که در افزایش رزق، گشایش امور و عدم کاستی در معیشت موثر است اما اینکه دقیقا پیشرف شغلی ذکر شده باشد خیر.

 66. یک بنده خدا گفت:

  سلام، ببخشید حرز کبیر امام جواد (ع) تمام خصوصیات حرز صغیر امام جواد (ع) را هم دارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حرز کبیر دارای خواص بسیار زیادی است اما صغیر دارای خواص معدودی است.

 67. سعید کعبی گفت:

  سلام علیکم.. ببخشین فقط خواستم بدونم که چطور میتوان یه قطعه پوست اهو ۲۰×۵ سانتی در یک استوانه به این کوچکی جاگذاری بشه؟ البته خود من این حرزو دارم ولی شک داره بهش حتی چندبار به سرم زده که استوانه رو باز کنم و ببینم واقعا چیزی توش هست یا نه؟ ولی گفتم شاید واقعا داشته باشه و با این کارم باطل بشه… منتظر جواب هستم، ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ابعاد پوست حدودا ۳*۱۵ سانتی متر است که داخل لوله نقره موجود در محصول پک کامل حرز امام جواد (ع) جا می شود. خیر مشکلی نیست میتوانید لوله را باز کنید و داخل لوله را مشاهده بفرمایید اما دراوردن و جا گذاشتن مجدد باید با احتیاط زیاد انجام شود که صدمه ای به پوست نشود.

   1. ناشناس گفت:

    سلام خسته نباشید من پسرم چند ماهیه به دلایلی با ما قهره اصلا حرف نمیزنه چند دعا نویس رفتم گفتن سحر و جادوش کردن بعد دعا نویس میگه باید دعایی بنویسم که بدین بخوره ولی اون تو خونه حتی یه قطره آبم نمیخوره من این حرز امام جواد(ع) از کجا میتونم بخرم میشه راهنماییم کنین

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    از ادعیه موثق و معتبر همچون دعای حرز امام جواد (ع) یا هفت جلاله استفاده نمایید. در فروشگاه موجود است. به لینک پک کامل حرز امام جواد روی پوست آهو مراجعه بفرمایید.

 68. عباس متقی گفت:

  سلام تو مفاتیح در مورد نماز این حرز چیزی یافت نکردم منبعش کجاست میگن باید حتما نمازش خونده بشه بعد حرز را استفاده کنید. لطفا آداب نماز رو هم بفرمایید
  اگر می شود ایمیل کنید برام ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای حرز کبیر بلی لازم است. لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید تا توضیحات برای شما ارسال شود.

  2. ... گفت:

   سلام اگه حرز را در خانه نگه داریم ب بازو نبندیم ایا تاثیر دارد یا نه مثلا ب دیوار بزنیم یا یک جایی بگذاریم.

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر باید همراه فرد باشد.

   2. ناشناس گفت:

    سلام طاعاتتون قبول
    قبل از عید داداشم توی تعمیرگاه ضربه شدیدی ب چشمش خورد، بیناییش رو از دست داده متاسفانه، همه دکترا جواب کردن، ک هیچ کاری نمیشه کرد. اما داداشم همش میگه من خوب میشم، امیدم ب خدا هست حرز امام جواد دستمون رسیده و خواهرم دیروز نمازش رو خوند ممکنه داداشم خوب بشه. یا معجزه ای بشه انشالله

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بسیار متاثر شدیم. ان شاء الله که در این شبهای عزیز مورد عنایت ویژه قرار بگیرند و بهبودی کامل رو به دست بیاورند.

 69. علی ط گفت:

  آیا رفتن به مستراح با حرز صغیر یا کبیر ایراد دارد؟ و آیا در هنگام نزدیکی با همسر باید از خود جدا کنیم یا همراه داشتن آن ایراد ندارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   درصورتی که حرز در پوششی مانند بازوبند یا گردنبند است مشکلی برای سرویس بهداشتی نیست. برای مورد دوم هم از دفتر مرجع تقلید خود بهتر است جویا شوید.

 70. علی ط گفت:

  سلام
  به نظر شما بهترین و کامل ترین حرز که شما تهیه میکنید برای آقایان کدوم یکی از محصولات شماست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   قطعا پک کامل حرز امام جواد (ع) است برای مشاهده این محصول پک حرز جامع کلیک کنید.

 71. میثم فلاحت کار گفت:

  با سلام ایا برای نوشتن حرز به اسم شخض اسم مادر نیاز هست

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حرز به نام شخص نوشته نمی شود و در هیچ منبعی نیامده است.

   1. ناشناس گفت:

    چرا برای ما اسم و فامیلی و نام پدر و مادر خواستن؟؟؟؟ 🥺
    الانم من بیشتر جوابهاتون رو خوندم تاکید براین بود حرز کبیر حتما باید به بازو بسته بشه ولی برای ما گردنبنده با نگین به نما عقیق و کف نقره راهنمایی لطفا.

    تازه اینم چون سنگ داره نمیشه به بازو بست که خب میشکنه🥺

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    همانطور که بارها بیان شده احتیاجی به نام و نام پدر یا مادر نیست. در منابع نیامده است. ولی خب گرفتن نام یا نگرفتن آن عملا تاثیری نداره چون جزو آداب نیست و میتوانید از حرز کبیر روی پوست اهو استفاده کنید ولی مطابق آنچه در حدیث آمده توصیه شده که به بازوی راست ببندید.

 72. ناهید گفت:

  سلام ببخشیدمن پول ندارم بخرم خودم میتوانم بنویسم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله، حرز صغیر را بنویسید و همراه تان داشته باشید.

  2. علی گفت:

   سلام بله میتونی بنویسی خواهر عزیز

  3. یوسف گفت:

   سلام . آداب ساعت و قلم رو باید بلد باشید و طبق دستور شروع به نوشتن کنید . مواظب باشید و به مطالب مجازی تکیه نکنید.

 73. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید حرز صغیر برای چه چیزی خوبه و تفاوت حرز صغیر و کبیر در چیست

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خواص حرز صغیر مطابق آنچه در متنش آمده برای دفع شرور مناسب است اما حرز کبیر دارای خواص بشدت بیشتری است و البته که اداب استفاده خاص تری هم دارد.

   1. بینام گفت:

    سلام و عرض ادب خوبین میشه هر دو حرز رو با چابگر دراود و استفاده کرد ممنون از لطفتون من خیلی پرس جو کردم میگن پوست اهو فروشش ممنوع هس اونایی که به بهانه مختلف میگن هرساله برا کنترل جمعیت شکار میکنن میارن میفروشن دروغه پوست بز و گوسفند هستن

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز کبیر بایستی مطابق اداب باشد اما حرز صغیر را میتوانید چاپ بفرمایید. در مورد پوست آهو نیز حتی در خود ایران مراکز پروش آهو کم نیست که با هدف فروش گوشت، پوست و حتی زنده فروشی فعال هستند اما چون در رویت مردم نیستند این تصور به وجود آمده است که آهو بشدت نایاب است اما اینگونه نیست همچنین جالب است بدانید که از یک پوست آهو کامل بالغ بر ۱۰۰ عدد حرز امام جواد می توان تهیه نمود. پوست بز و گوسفند نیز به وفور وجود دارد که تا حد زیادی برای افراد خبره قابل تشخیص هستند و البته که پوست بز قیمت پایین تری دارد اما چون مساحت پوست استفاده شده در هر یک عدد حرز زیاد نیست تفاوت قیمت هم زیاد نیست (برای مثال یک پوست گوسفند اگر حدود ۳۰۰ هزار تومان باشد یک پوست آهو حدود ۳ میلیون تومان است که از هر کدام ۱۰۰ عدد حرز درمی‌آید بنابراین تفاوت قیمت در هر یک عدد کمتر از ۳۰ هزار تومان است) بنابراین غالبا هنگام خرید این دو مورد به مشتری پیشنهاد می شود و مشتری خودش تصمیم میگیرد اهو بخرد یا بز.

 74. محبوبه گفت:

  سلام.وقت بخیر.اگر حرز صغیر و یا کبیر رو بخواهیم خودمون روی کاغذ بنویسیم زمان مشخصی داره؟ و اینکه میتوان دعا رو داخل چرم گذاشت و با چرم داخل سینه یا داخل کیف پول قرار بدیم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   باید در ساعاتی بنویسید که قمر در عقرب نباشد (در اینترنت روزهای قمر در عقرب را جستجو نمایید)
   حرز صغیر بلی ولی حرز کبیر باید در قاب نقره با حکاکی خاص و درون بازوبند چرمی به بازوی راست بسته شود.

   1. رجبی گفت:

    باسلام و وقت بخیر
    میشه حرز امام جواد رو روی کاغذ نوشت؟ و به همراه نگه داشت ؟ آیا حرز اون چند خط است من پیدا کردم ۱ الی ۲ خط بیشتر نیست همین قدر است یا دعاش بیشتر از اینه ؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز صغیر و کبیر متفاوت هستند. حرز صغیر رو میتونید روی کاغذ همراه خود داشته باشید که در حد یکی دو خط است ولی غالب خواص بیان شده مربوط به حرز کبیر است که دارای اداب خاصی است.

  2. علی گفت:

   سلام داخل اینترنت روز های قمر در عقرب را بگیر و در آن روز ها نباید نوشته بشه و در روز های قمر در عقرب عروسی.معامله.و ………. نباید انجام بشه چون با ضرر همراه است و اگر انجام دادی صدقه بزار

 75. فاطمه گفت:

  با سلام خانواده نامزدم همیشه برام سحر و جادو انجام میدن و خیلی تاثیر منفی تو زندگیم گذاشته قبل از اینکه با سایتتون آشنا بشم به یه شخصی گفتم که حرز رو روی پوست آهو برام بنویسه که گویا حرز صغیر رو نوشته برای استفاده از این حرز باید قبلش نماز خوند و حتما به بازو بست؟؟؟؟ من برای دفع سحر و جادو میخوام استفاده کنم آیا تا قبل از خریداری حرز کبیر میتونم ازش استفاده کنم و اینکه به شکل از حرز صغیر استفاده کنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حرز صغیر دارای نماز نیست و فقط کافیست همراه تان باشد و برای دفع شرور است. اما حرز کبیر دارای خواص بیشتر و ویژه تر من جمله همین دفع سحر است که قبل استفاده نماز دارد و به بازوی راست بسته می شود.

   1. ناصر گفت:

    سلام ممنون از اطلاع رسانی و پاسخگوئیتون که باعث ایجاد اعتماد فروشگاه شما و ما مشتریها میشه دوست عزیز از کجا باید مطمئن بشم که واقعا از پوست آهو استفاده میکنین واقعیتش من خودم یه پوست کامل آهو دارم از دو سال پیش از کسی بهم هدیه داده شده میتونم اینو بیارم تقدیمتون کنم مجانی کلش برا خودتون ولی یه دعا با کل محتویاتشو برام توساعات سعد و بنام خودم نوشته بشه چون هر دعائی بلاخره باید بنام طرف نوشته بشه و تاثیر دعا باید از اسم طرف واسم مادرش که طبق حروف ابجد استخراج میشه که باید بنام زده بشه والا تاثیر واقعی رو نخواهد داشت اگر امکان داره بهم جواب بدین که اون شخصی که دعا رو مینویسه برا بنده اینکارو میکنه و دوم اینکه شرکت شما کجاست و چطوری میتونم در صورت توافقتون این پوست آهور رو کانل برسونم دستتون و از همون پوست برش بدین و روش برا خودم با اداب و ساعات سعد نوشته بشه من ساعات سعد مخصوص این دعا رو هم میتونم به استاد اگر قبول بکنه بگم چه روز و ساعتی هم اگر جسارت نباشه بنویسه

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام و ممنون از نظر لطفتون
    پوست آهو از افرادی که به طور تخصصی سال هاست در این امر فعالیت دارند و بسیار معتمد و مجرب هستند با ضمانت پوست آهو تهیه می شود و همچنین امکان کارشناسی پوست توسط خود شما پس از خرید و به کمک یک فرد خبره و ازمایشگاه وجود دارد.
    بله میتونیم پوست خودتون رو نگارش کنیم. ادرس فروشگاه حضوری هم در صفحه تماس با ما موجود است. حضورا مراجعه بفرمایید. فقط لطف بفرمایید اندازه یک تیکه برای حرز خودتون باشه کافی است پوست اضافی نیارید.
    نوشتن حرز با اداب و در ساعات سعد و توسط افراد معتمد و مجرب انجام می گیرد. به نام زدن نیز جزو اداب دعای حرز امام جواد (ع) نیست.

 76. Kh گفت:

  سلام
  آیا میشه بجای پوست آهو از پوست بز یا گوسفند استفاده کرد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای حرز کبیر آنچه بیشتر توصیه شده، پوست آهو می‌باشد.

  2. سارا گفت:

   سلام من پول ندارم بخرم کلی هم مشکل دارم امیدم به همین حرز کبیر
   میتونم خودم نویسم تو کاغذ

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    شماحرز صغیر را روی کاغذ بنویسید و همراه داشته باشید به امید خدا که مشکل تان حل خواهد شد. (نوشتن حرز کبیر اداب خاصی دارد)

 77. ناشناس گفت:

  سلام، ببخشید من تو اینترنت سرچ کردم گفته بود که اگه حرز امام جواد داشته باشید و دروغی بگید یا زکات ندید یا در کل کوچکترین گناهی بکنید باعث نزول بلا میشه، ایا این صحت دارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بنظر صحیح نمی‌آید. از منبع معتبری این صحبت بیان شده است؟ ولی در هر صورت دروغ و موارد اینچنین گناه محسوب می‌شود و انجام آنها حرام است.

 78. ناشناس گفت:

  ایا برای حرز جواد نام شخص و نام پدر ان برای ثبت در حرز نیاز است

  1. شرف آنلاین گفت:

   خیر احتیاجی نیست.

  2. ناصر گفت:

   سلام برا حرز امام جواد حتما باید تو همون یکروز این کار انجام بشه آیا به جز اون روزهای دیگری هم میشه این دعا رو نوشت با نه در ضمن برا نوشتن دعا تا اونجائی که اطلاعات دارم باید در همام یک روز و با اداب خاص و داشتن مشخصات فرد که سفارش داده که بنامش بشه صد درصد مورد نیازه درسته ؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر طبق حدیث اصلا لازم نیست به نام فرد شود اما باید در ساعات سعد، روی پوست آهو، با قلم مسلمانی و دیگر اداب لازم نوشته شود.

 79. فاطمه گفت:

  باسلام و خسته نباشید آیا میتوانم خودم حرز کبیر امام جواد علیه السلام را بنویسم البته روی کاغذ و بر بازوی خود ببندم. و همچنین برای نوشتن میتوان از قلم استفاده کرد یا باید زعفران باشد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه میکنیم اگر میخواهید خودتان انجام دهید از حرز صغیر استفاده کنید و پس از نوشتن همراه تان باشد ولی حرز کبیر توصیه شده است که بر پوست اهو باشد.

   1. ناشناس گفت:

    روی هر کاغذی قبول است، مهم نیت است، این روزها پوست بز هم گیر نمیاد، حالا پوست آهو از کجا بیاریم، اونایی که میگن فقط رو پوست آهو، دارن تجارت و کلاهبرداری میکنن

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    دوست عزیز آنچه در نص صریح حدیث آمده است این است که برای حرز کبیر از پوست آهو استفاده شود شما بر چه اساس میفرمایید که هر کاغذی درست است؟ در ضمن پوست بز به وفور موجود است و پوست آهو کمیاب تر است اما آن هم پیدا می‌شود.

 80. فاطمه... الف گفت:

  سلام. همین متنی که هست رو میشه کپی کنیم و بعد چاپ کنیم و روی بازو ببندیم اثرش مانند دست نویس هست و اصل حرز همینه که دراین صفحه اوردین چاپ کر دنش مشکلی نداره. میشه لطفا جواب دهید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه میکنیم اگر میخواهید غیر دست نویس باشد از حرز صغیر استفاده نمایید. یک خط است که آن را با دست بنویسید و همراه تان باشد. متن حرز صغیر در همین صفحه موجود است.

 81. تقی پور گفت:

  باسلام. آیا میشه حرز امام جواد ع رو آقایون بصورت انگشتر و خانمها هم بصورت گردنبند یا انگشتر به همراه داشته باشند؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله می شود اما توصیه شده تر این است که چه آقایان و چه خانم ها به صورت بازوبند استفاده نمایند.

   1. ناهید گفت:

    سلام من بیماری افسردگی دارم آیا اگه این دعا رو بنویسم با خودم همراه داشته باشم شفا میگیرم ؟ واگر به اسم برادرم براش بنویسیم بزاریم تو اتاقش راضی میشه ازدواج کنه؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    ان شاء الله که برای دفع بیماری ها موثر است.
    برای مورد دوم که فرمودید خیر همچین خاصیتی ذکر نشده است. ضمنا به طور کلی حرز امام جواد باید همراه فرد باشد.

 82. فاطمه گفت:

  سلام من حرز امام جواد میخواستم از کجا باید سفارش بدم راهنماییم کنید ایا شماره تلفن دارید تماس بگیرم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای خرید آنلاین به لینک خرید حرز مراجعه بفرمایید. برای خرید تلفنی هم میتوانید از شماره تلفن های موجود در سایت استفاده نمایید. حضورا هم میتوانید به فروشگاه شرف انلاین در مشهد مراجعه کنید.

   1. س.اس گفت:

    سلام وقت بخیر. یجا خوندم حرزامام جواد برای بخت گشایی هم هست درسته؟؟ یعنی من بنویسم همراهم باشه ازدواج میکنم؟؟؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    به صورت تجربی این خاصیت از سوی بخی مطرح می شود برای مطالعه بیشتر در این زمینه به مقاله دعای حرز امام جواد برای ازدواج مراجعه بفرمایید.

   3. فاطمه گفت:

    سلام از یک طرف میگید سحر و جادو دروغه از طرف دیگه براش گردن بند و بازو بند می‌فروشد پس این وسط خدا چیکاره است

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    کجا گفتیم سحر و جادو دروغ است؟! خداوند برای مقابله با این موارد از طریق پیامبران و معصومین و کتب الهی برای ما راهکار فرستاده اند الباقی با شماست که بخواهید به کلام معصومین اعتماد کنید یا خیر

 83. شریفه گفت:

  سلام میتوان این حرز توسط زن هم نوشته شود
  یا ایراد دارد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   منعی نشده است اما در هر صورت طهارت و پاکی و متدین بودن نوسینده مهم است.

   1. وحید گفت:

    سلام. من انگشتری دارم ک با انگشتر حرز امام جواد ع یکی هست .از کجا باید مطمعن بشم ک حرز حکاکی شده ؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در انگشترهای حرز امام جواد (ع) غالبا حرز را پشت نگین یا پشت ستاره تعبیه میکنند که امکان مشاهده نیست مگر اینکه نگین برداشته شود که ممکن است به انگشتر اسیب برسد.

 84. حمید گفت:

  سلام برای گشایش کار و روزی حرز امام جواد خوبه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای دفع تنگدستی و دفع فقر توصیه شده است.

 85. حوریه گفت:

  سلام حرز صغیر هم میتونه تاثیر خوبی داشته باشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله قطعا
   به امید خدا برای دفع بلایا موثر است.

   1. ناشناس گفت:

    سلام واسه کسی دعای دلسردی گرفته ایا به همراه داشتن حرز جواد باعث باطل شدن و دلگرم شدن به هم رسیدن دوباره میشه؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اساسا متن دعای حرز امام جواد (ع) برای دفع و باطل کردن طلسم و سحر توصیه می‌شود.

 86. فاطمه گفت:

  با سلام اگر با حرز وارد سرویس بهداشتی شویم ایراد داره

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر داخل بازوبند چرمی باشد مشکلی نیست ولی بطور کلی بهتر است همراه تان نباشد.

 87. ناشناس گفت:

  ایا این دعا برای خرید خانه خوب است

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مستقیما در باب خواص این حرز اینچنین خاصیتی ذکر نشده است.

 88. س گفت:

  سلام امام رضا ضامن آهو بعد حرز روی پوست آهو؟؟؟!!!

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در نظرات همین مطلب به این سوال پاسخ داده شده است لطفا مطالعه بفرمایید.

 89. حامد گفت:

  با سلام خواستم بدونم باتوجه به دعای طولانی حرز کبیر امام جواد چگونه این دعای طولانی رو بروی پوست آهو می نویسید چونکه مقدار پوست بکار رفته کوچک هستش .ممنونم اگر پاسخ بدهید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حرز کبیر بر روی یک پوست اهو به ابعاد حدود ۲۰ سانتی متر در ۵ سانتی متر به صورت پشت و رو با خط نسبتا ریزی نوشته می شود.

 90. صبا گفت:

  با سلام و احترام
  اینکه حرز باید توسط مرد سید نوشته شود صحت دارد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر، سید بودن ضرورتی ندارد.

 91. امیر گفت:

  باسلام
  آیا نمازی هم قبل از بسته شدن بازو بند هست که لازم باشد ادا شود

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله توصیه شده نمازی خوانده شود که آداب آن همراه با محصول ارسال می شود.

   1. محمد علی گفت:

    با سلام.در خانواده همه میتوانند از یک حرز استفاده کنن یا برای هر نفر یکی جداگانه تهیه شود

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر، هر حرز باید همراه یک نفر باشد.

 92. یوسف گفت:

  سلام
  ایا میشه اون حروف رمزی وسط نباشه
  یا در اخر نوشته باشه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   با سلام
   در حرز کبیر بایستی حروف رمزی نیز نوشته شود و حتما در وسط باشد نه انتهای متن

 93. محمدحسن گفت:

  سلام ممنون از راهنمایتون
  بنده چندین روایت مختلف از طلسم وسط حرز دیدم که هرکدام اختلافات. جزیی داشتن
  دسترسی به نسخه اصلی مهج الدعوات هم میسر نیست
  اگر راهنمایی کاملتر بفرماییید ممنون میشم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای حروف رمزی وسط حرز دو صورت نوشتاری معتبرتر وجود دارد که میتوانید یک یا هر دو آنها را استفاده نمایید و برای مشاهده دقیق همان دسترسی به مهج الدعوات توصیه می‌شود.

 94. مهدی گفت:

  سلام. حرز صغیر را هم باید به بازوی دست راست بست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   استفاده به صورت بازوبند برای حرز کبیر بیان شده است.

  2. رضا گفت:

   بله

 95. مهدی گفت:

  سلام. در صورت پرینت و بستن به بازو اثر دارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   با سلام
   به امید خدا بی تاثیر نیست.

 96. مهدی گفت:

  سلام ببخشید من می خواهم خودم حرز امام جواد (ع) بنویسم این متن که تو سایت قرار دادید درست و کامل هست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   سعی کرده ایم کامل و دقیق متن را به سایت منتقل کنیم ولی باز هم محض احتیاط به منبع اصلی که در مقاله ذکر شده مراجعه بفرمایید.

 97. ناشناس گفت:

  سلام ایا اگر کسی برایمان بنویسد چطور بفهمیم درسته یا نه

  1. شرف آنلاین گفت:

   بایستی با متن اصلی تطابق دهید.

 98. ناشناس گفت:

  سلام… ببخشید کدومش رو باید بنویسیم… حرز صغیر یا کبیر

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   هر دو توصیه شده است ولی حرز کبیر جامعتر و کاملتر است.

   1. ناشناس گفت:

    حرزهایی که به فروش میرسند کبیر هستند یا صغیر؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    با سلام
    در هر محصول توضیح داده شده است که حرز آن کبیر است یا صغیر، لطفا توضیحات مربوط به هر محصول را مطالعه بفرمایید.

  2. مجتبی گفت:

   سلام.عرض ادب.
   حرز صغیر:شما گفتید در کاغذ نوشته شود اما در نوشتن باید نیت داشته باشیم یا باید بنویسیم بنت …..منظورم اینکه اسم پدرومادر چی؟.حتما باید در یک کاغذ با یک خودکار بنویسیم بعدش همراهمون باشه همین!!.لطفا جواب بدید.ممنون از لطفتون.

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر اسم و اسم پدر یا مادر لازم نیست. بله حرز صغیر در ساعات سعد (غیر قمر در عقرب) بنویسید و همراه تان باشد ولی حرز کبیر دارای اداب خیلی خاصی است که در همین مطلب میتوانید مطالعه بفرمایید.

 99. مشکات گفت:

  سلام من میخوام بگم پدر گرامی امام جواد ع حضرت رضا علیه السلام ضمانت یک آهو را نموده شاید فقط برای حفاظت آهو و آهوبره های این حیوان و چقدر هم ما شیعه ها افتخار میکنیم که اماممان ضمانت آهورو کرده در حد یک معجزه قبولش داریم امام پسر امام رضا ع چطور دلش میاد حرزی را طراحی کنه که فقط باید رو پوست آهو نوشته بشه و حتما تاثیرش رو پوست آهو بودنه آیا این دو حرکت دو امام بزرگوار که در تناقض با هم هستند یک پارادوکس نیست آیا ایمان ما رو تضعیف نمیکنه یا شیادانی که میخوان پول به جیب بزنن اینطوری میگن باید رو پوست آهو باشه خدا میدونه خواهش میکنم نظر منو سانسور نکنید یا اقلان جوابش رو بدید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به نکته بسیار جالبی اشاره فرمودید. اگر داستان مشهور ضمانت آهو را مطالعه کرده باشید به این صورت نقل شده که آهو به امام رضا علیه السلام پناه می برد و می گوید بچه های شیرخوار دارم که گرسنه اند. شما ضمانت من را بکنید تا بروم و به آن ها شیر بدهم و برگردم. بنابراین ضمانت امام رضا علیه السلام برای نجات جان آهو نبوده و فقط جهت دادن مهلت برای شیردادن به بچه هایش بوده است (البته بعد از برگشتن آهو شکارچی از جان آهو می گذرد). همچنین توجه داشته باشید که ائمه و پیامبر اسلام شکار و ذبح حیوانات را حلال می دانستند و خود نیز تناول می کردند که یکی از مشهورترین روایات در این مورد در بین شیعیان و اهل سنت حدیث “طیر مشوی” است.

 100. مرضیه گفت:

  سلام ببخشید خواندن حرز امام جواد برای باطل کردن سحر و جادو و طلسم تاثیر داره؟ تا چند روز و چه وقتی باید خوانده شود؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خواندن آن بی تاثیر نیست اما توصیه شده که همراه تان باشد.

   1. ناشناس گفت:

    ایا نوشتن حرز امام جواد ع با خودکار و بدون اداب تاثیر داشته باتشکر از شما

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بی تاثیر که نیست اما رعایت اداب حدیث توصیه شده تر است.

 101. لیلا گفت:

  سلام میشه فقط دعا همراه داشت بدون قاب نقره

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله بی تاثیر نیست ولی توصیه شده ترین حالت استفاده مطابق اداب حدیث است.

 102. علی گفت:

  سلام و درود این متن دعایی که شما در این مقاله گذاشته کاملا درست و صحیح هستش؟ یا خیر برای نمایشه و دعای اصلی متن دیگری هستش؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله صحیح است. تا آنجاییی که امکان داشت سعی کردیم متن را صحیح به این مقاله منتقل کنیم اما اگر خود مایل به نوشتن متن دعا هستید برای احتیاط بیشتر به کتاب مهج الدعوات مراجعه بفرمایید.

  2. ناشناس گفت:

   سلام ببخشید برای بچه ها میشه که در گردنشون استفاده کرد مثلا گردنبند چرمی باشه چون من پسر ۳ سالم اگر به بازوش ببندم باز میکنه
   و اینکه فرقی میکنه که حتما چرم اصل باشه یا مصنوعی؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    مشکلی نیست اما بهتر است بازوبند باشد. همچنین درمورد سوال دوم اهمیت ندارد جنس بازوبند حتما از چرم باشد.

 103. ناشناس گفت:

  خودمان هم میتونیم بنویسیم روی کاغذ

 104. علی علیزاده گفت:

  با سلام درست ارست ارزش معنوی این دعا بسیار زیاد است ولی دویست هزار تومان برای یک متن و یک وجب چرم منصفانه نیست، اگر انصاف را رعایت کنید روزی شما بیشتر خواهد شد.
  یادمان باشد به قول پیامبر اعظم انصاف نصف دین می باشد.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   دوست عزیز این یک متنی که میفرمایید روی پوست آهو است و علاوه بر یک وجب چرم یک عدد قاب نقره هم همراه این پک است که باید پوست آهو درون آن قرار گیرد. قیمتی که تعیین شده زیر قیمت بازار است بهتر است درست و دقیق بررسی بفرمایید.

 105. فاطمه گفت:

  برای فروش خانه هم تاثیر داره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر اینچنین خاصیتی حداقل به صورت مستقیم در منابع ذکر نشده است.

 106. جعفری گفت:

  سلام قسمت رمزیش با بقیه سایت ها فرق میکنه چرا؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دو نوشتار معتبر از حروف رمزی در منابع معتبر موجود است که در این مقاله یکی از آنها نمایش داده شده است.

   1. ناشناس گفت:

    سلام ببخشید حرز امام جواد برای ازبین بردن دشمنی و ایجاد مهر و محبت میکند برای جدایی زندگی ها هم اثر دارد برای کسانی که باهم قهر و کدورت دارن اثری دارد که باهم آشتی کنند

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    درصورتی که علت ایجاد دشمنی و کدورت براثر چشم زخم و یا سحر و جادوی دیگران باشد بله موثر است.

 107. ناشناس گفت:

  ببخشید من یه سوال برام پیش اومده!
  چرا تو عکسایی که از حرز نوشته شده روی پوست اهو میگذارید اون قسمت حروف و اعداد رمزی رو نمی نویسید؟!
  چون این رمزها هم جزئی از حرز هست دیگه!

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ادامه حرز کبیر که شامل حروف رمزی است پشت پوست نوشته شده است. بله کاملا درست میفرمایید اون حروف رمزی جزوی از حرز است و قطعا باید نوشته شود و در تمامی حرز کبیرهایی که شرف آنلاین ارائه می‌دهد اون حروف رمزی هم نوشته شده است.

 108. انسیه گفت:

  سلام‌ خسته نباشید میشه فقط حرز امام جواد روی پوست به تنهایی خریداری بشه چون‌ من قاب نقره ش رو دارم امکانش هست ؟
  و اینکه بنده مشهد هستم امکانش هست ادرس لطف کنید از نزدیک‌ خریداری کنیم ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله میتونید فقط پوست رو تهیه بفرمایید. آدرس برای خرید حضوری در سایت هست میتونید حضورا تشریف بیارید.

  2. ناشناس گفت:

   سلام چند دعا نویس به من گفتن که بختت رو بستن و ی سنگینی تو همه کارهات داری میخواهم بدونم حرز امام جواد این مشکل من رو برطرف میکنه و اینکه باید هر روز بخونم این حرز رو

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله این دعا برای این موارد مفید است.
    بایستی دعا را به بازو ببندید. برای مشاهده توضیحات بیشتر به لینک پک کامل حرز امام جواد (ع) مراجعه بفرمایید.

 109. ناشناس گفت:

  سلام فقط دعای حرز امام جواد روی پوست آهو قیمتش چنده؟ آیا میشه روی کاغذ کاهی بنویسیم و اینکه اون قسمت رمزی هم احتمال اشتباه باشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا به لینک قیمت حرز امام جواد (ع) مراجعه بفرمایید.
   بله میتونید با دقت و با رعایت اداب روی کاغذ بنویسید و همراه داشته باشید و ان شاء الله موثر خواهد بود اما توصیه شدید بر پوست آهو است.

 110. محمد یزدانی پور گفت:

  با عرض سلام. چند نگین حدید تک با حکاکی رزق و روزی و امام علی ع برای بنده ارسال کردین. میتونم این نگینها رو توی کیفم نگهداری کنم. همان خواص انگشتر را داراست .همیشه همراهم باشن اشکالی نداره. ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بی تاثیر نیست. برای ذکر افزایش رزق و روزی استفاده از نگین به صورت انگشتر ذکر نشده بنابراین ظاهرا همراه داشتن آن کفایت می‌کند. درمورد ذکر امام علی (ع) نیز در روایت آمده که ایشان به صورت انگشتر از آن استفاده می‌نموده‌اند پس اگر به صورت انگشتری استفاده نمایید بهتر است.

 111. پارسا گفت:

  قیمت پوست اهو چقدر است

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به لینک قیمت حرز امام جواد (ع) مراجعه بفرمایید.

 112. زهراسادات گفت:

  سلام ببخشید مزاحم شما میشوم ایا میتوانم روی سنگ فیروزه گردنبند طلا نوشت حرز امام جواد رو

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   حالت توصیه شده روی پوست اهو است. روی فیروزه هم میتوان حرز صغیر امام جواد (ع) را نوشت و بی تاثیر نیست اما توجه داشته باشید که فیروزه سنگ شکننده و تردی است و حکاکی روی آن سخت است. پیشنهاد میکنیم حرز روی پوست آهو تهیه کنید و یک فریم پشت بسته طلا بسازید و حرز را پشت نگین درون فریم طلا تعبیه کنید.

 113. ناشناس گفت:

  سلام خوب هستید میشه یک شماره بگید که تماس بگیریم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اطلاعات تماس در صفحه درباره شرف آنلاین (از منوی سایت) موجود است.

 114. زینب گفت:

  ببخشید آیا اون قسمت حرز کبیر که به صورت خاصی نوشته شده ‌را ما خودمون میتونیم بنویسیم ؟ اگه اشتباه بشه تاثیرش از بین میره؟
  خودم میخوام بنویسم راهنمایی میکنین ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله میتوانید اما بایستی با رعایت آداب و مطابق همان نوشته های رمزی بنویسید.

 115. sara گفت:

  باسلام
  میخواستم بپرسم استوانه حرز امام جواد را می توانید به گونه ای با سنگ های تزئینی بپوشانید که شبیه جواهرات معمول برای استفاده خانم ها باشد
  شاید این استوانه ها که شما در مشهد استفاده میکنید برای مردمتان معمول باشد ولی در سایر استان ها جنبه خوبی ندارد و سوء برداشت می شود
  اگر بتوانید با سنگهای زیبا به شکل وسیله زینتی درست کنید من این استوانه را می خواهم سفارش دهم هزینه اش را لطف کنید بفرمایید تا تقبل کنم
  منتظر پاسخ شما هستم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حالت استفاده که توصیه شده‌تر است به صورت بازوبند است که برای دیگران قابل دیدن نیست اما اگر به صورت گردنبند میخواهید استفاده بفرمایید میتوانید از طرح گردنبند آرزوها استفاده کنید. یا از گردنبند های نقره با سنگ های مختلف که حرز امام جواد پشت آن قرار داده شده استفاده کنید. (لینک را ببینید: گردنبند حرز امام جواد)
   اگر طرح دیگری مد نظر دارید با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید و عکس و توضیحات لازم را دهید تا براورد هزینه و زمان ساخت انجام شود.

 116. امیر گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم اینکه میگن انگشتر حرز امام جواد دارد
  درسته و دعا چطوری در انگشتر جا می گیرد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله برخی انگشتر ها دارای حرز صغیر امام جواد هستند.
   حرز در پشت نگین یا پشت ستاره روی تاج انگشتر قرار داده می‌شود.

 117. مژدهی گفت:

  سلام ببخشید جزئیات حدیث کدوم ها هستن

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   لطفا به مقاله حرز امام جواد از نظر آیت الله بهجت مراجعه بفرمایید.

 118. حسینی گفت:

  سلام میخواهم این حرز را برای برادرم تهیه کنم ک نمیدانم چرا ب هر دری که میزند. در به رویش باز نمیشود با اینکه جوان با ایمانی است تمام تلاشش را میکند اما با ۲۶سال سن هنوز نتوانسته کاری برای خودش دست و پا کند انشاالله خدا خودش به همه جوونا کمک کنه بعد هم به برادر من
  حتما باید با چرم آهو باشد یعنی خودم نمیتوانم. برایش بنویسم؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام و آرزوی موفقیت برای شما و برادرتان
   بله توصیه شده‌ترین حالت با پوست آهو است ولی خودتان هم میتوانید بنویسید و مطابق جزئیات حدیث عمل بفرمایید انشالله که موثر خواهد بود.

 119. ناشناس گفت:

  سلام. من از مشهد امروز سفارش دادم و پرداخت در محل را انتخاب نمودم پیام اومد و شماره کارت دادن که الان باید پرداخت کنید، لطفا پیگیری نمایید. باتشکر جواد اسحاق زاده

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به صورت پیش فرض شماره کارت و توضیحات برای مشتری ارسال می‌شود تا درصورت تمایل مبلغ را کارت به کارت کند اما مشتریان عزیزی که در مشهد تشریف دارند امکان پرداخت درب منزل را دارند و همکارانم برای ارسال کالا و هماهنگی با مشتری تماس خواهند گرفت.

 120. علی بیگ علی گفت:

  سلام فرزند ۱۸ ساله ام ب خاطر چشم ازدنیا رفت
  شب ابدار بود با زغال که برد تو چادر گاز گرفتش مطمن هستم چشم خورده

  1. شرف آنلاین گفت:

   ان شاالله قرین رحمت الهی باشند.

  2. علی گفت:

   بی احتیاطی کرده خوب !!!!!!!!!!!!!!
   خداش بیامرزه
   بی احتیاطی ربطی به چشم زخم نداره

 121. سیدابراهیم گفت:

  سلام خیلی معذرت میخوام از کجا بدونیم که واقعا پوست آهو میباشد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   تشخیص طبیعی بودن پوست براساس بافت و موی روی پوست، بوی مشابه چرم و موارد دیگر به راحتی قابل تشخیص است اما اینکه این پوست طبیعی آهو است یا بز یا غیره کار آسانی نیست و به تجربه زیادی احتیاج است بنابراین میتونید پس از خرید به فرد معتمد و کاربلدی نشان دهید اما تهیه پوست آهو توسط شرف آنلاین از تیم معتمد و متخصص این کار و با ضمانت پوست اهو انجام می‌شود و خدا رو شکر تا به امروز هیچ مورد غیر اصلی گزارش نشده است.

 122. فریده کوهی گفت:

  سلام میخواستم بدونم اگر خودم بنویسم اشکالی دارد فقط در مورد اعداد شک دارم که درست ننویسم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   درصورتی که اداب را رعایت بفرمایید مشکلی نیست. ادابی همچون داشتن طهارت، نوشتن با قلم مسلمانی، بر پوست اهو، نوشتن در ساعات سعد و …

 123. افشاری گفت:

  سلام اعراب حرز امام جواد را حتما باید بذاریم و اینکه حتما باید تو قاب نقره ای باشه؟ و اینکه پوست آهو آخه از کجا گیر میاد؟ نکنه شکار آهو مجاز شده ما خبر نداریم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر اعراب گذاری ضرورتی ندارد. توصیه‌شده‌ترین حالت همراه با قاب نقره است که بر روی قاب نیز دعایی لازم است حکاکی شود. پوست آهو از طریق شکار و از کشورهای مجاور وارد می‌شود.

 124. محمدرضا تمسكني گفت:

  باسلام وعرض ادب و ارادت
  ١- ایا برای هر فرد یک حرز باید تهیه گردد یا میتوان برای یک خانواده یک حرز تهیه نمود
  ٢- در کدامیک از محصولات شما حرز صغیر و در کدامیک حرز کبیر نوشته شده
  ٣- اگه الزام برای هر فرد یک حرز مستقل باشد برای تهیه کلیه اعضای خانواده تخیف در نظر دارید؟ به چه میزان؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ۱- باتوجه به اینکه بایستی همراه هرفرد باشد لازم است جداگانه برای هریک تهیه شود.
   ۲- محصولات پک کامل، بازوبند چرمی و گردنبند چرمی دارای حرز کبیر امام جواد (ع) هستند. (حرز کامل طولانی هست و بر روی پوست طبیعی نوشته می‌شوند و بایستی محصول مورد نظر فضای کافی داشته باشد بنابراین درحال حاضر فقط در چرمی جات ارائه می‌شود مانند بازوبند و گردنبند چرمی)
   ۳- با اینکه این محصولات از چرم و پوست طبیعی اصلی مانند پوست آهو استفاده شده است و آداب کامل رعایت شده است اما قیمت محصولات بشدت اقتصادی تعیین شده اند تا امکان استفاده برای همه عزیزان باشد. علاوه‌براین در حال حاضر تخفیفاتی هم روی محصولات در نظر گرفته شده‌است.

  2. ناشناس گفت:

   دکان باز کردین پس من چرا حرزی ندیدم یه بازوبند دادین با یه لوله نقره پلمپ معلوم نیس حرز هست یا نه چقد دروغگو خدا ازتون نگذره پول ییتم بود از گلوتون پایین نره

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    دوست عزیز، حرز داخل همان لوله نقره است. لوله نقره هم پلمپ نیست. کافیست درب لوله را باز کنید و داخلش را ببینید. در ضمن روی کاغذی که همراه با مرسوله ارسال شده است نوشته شده که حرز داخل لوله است. لطفا چک بفرمایید.

 125. زهرا گفت:

  باسلام میشه اون اعداد و نماد های وسط حزر امام جواد رو برام بفرستین

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در همین مقاله قابل مشاهده است.

 126. محمدجواد گفت:

  سلام و خداقوت ببخشید حرزها توسط چه کسی نوشته میشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توسط افراد مورد اعتماد با چندین سال سابقه مخصوص در همین امر

   1. ناشناس گفت:

    سلام نماز حرز چطور است قمر یعنی چه

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای مطالعه نحوه خواندن نماز به لینک نماز حرز امام جواد (ع) مراجعه نمایید.
    قمر در عقرب نیز یک حالت نجومی است که در بعضی از روزهای هر ماه اتفاق می افتد که انجام بعضی از امور در آن کراهت دارد.

 127. فاطمه گفت:

  سلام ببخشید میخاستم بدونم این حرز رو که نوشتید نمازی که باید خونده بشه رو چیکار میکنین؟
  و اون عدد های خاصی که اواسط حرز هست رو هم توی حرز مینویسین؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله متن حرز امام جواد کامل با همان اعداد رمزی اواسط متن نوشته می‌شود. توضیحات آداب خواندن نماز هم همراه با محصول برای مشتریان عزیز ارسال می‌شود. شخص استفاده کننده می‌تواند نماز را بخواند یا شخصی به نیابت از ایشان ادا کند.

 128. ل ی ل ا گفت:

  سلام و خسته نباشید… چطوری میتونیم محصولاتتون رو سفارش بدیم. چندین بار روی قیمت قسمت خرید محصول کلیک کردم اما نتونستم سفارش بدم… پیج اینستاگرامی ندارید؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بایستی روی دکمه “خرید این محصول” کلیک بفرمایید. میتونید به بخش پشتیبانی آنلاین پیام بدید تا همکاران سفارش شما رو ثبت کنند. پیج اینستاگرام هم داریم. به صفحه درباره شرف آنلاین مراجعه بفرمایید.

 129. ا ی ل ا گفت:

  سلام خسته نباشید… چرا روی انگشتر حرز امام جواد ع ستاره پنج پر کار شده؟ و اینکه این حرز کجای این انگشتر نوشته شده؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و عرض ارادت
   ستاره داوود از ابتدا نماد دینی و پیروی از خداوند بوده است که بعدا به عنوان یک نماد خاص به انحراف کشیده شده است اما ستاره روی انگشتر حرز امام جواد پنج پر است و با ستاره شش پر داوود متفاوت است. دلیل خاصی هنوز برای آن پیدا نکرده ایم که احتمالا مربوط به ساخت اولین انگشترهای حرز امام جواد بوده است که شاید گرفته شده از ستاره داوود باشد. مطلب مهم درحال حاضر این است که این ستاره ۵ پر نشان حرز امام جواد نیست و فقط و فقط روی انگشتر درج می شود نه گردنبند و نه بازوبند و این نماد صرفا به معنای آن است که این انگشتر دارای حرز است و مفهوم دیگری ندارد.
   حرز زیر ستاره پنج پر قرار داده شده است.

   1. ا ی ل ا گفت:

    تشکر… مرسی از توضیحاتتون…

   2. مسیب گفت:

    سلام، اگه خودم بخام بنویسم آیا تمام اون متن دعا که در بالا آمده رو باید بنویسم، کامل از اول تا آخر یا همون متن دعای کبیر قبل از خروف رمزی رو باید بنویسم

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    باید کل متن قبل و بعد از حروف رمزی و خود حروف رمزی را هم بنویسید. مطابق اداب و روی پوست اهو

 130. مرجان گفت:

  سلام
  ببخشید اون بخش رمزی حرز که با حروف و اعداد هست و در متنی که شما گذاشتید نیست؟ مورد تایید علما هست؟
  من در اینترنت که دیدم این بخش در تصاویر مختلف متفاوت نوشته شده، چون به هر حال باید بدانیم چه چیزی رو دائم با خودمون همراه می کنیم من کمی از محتوای اون بخش نگرانم.
  میشه لطفا راهنمایی کنید؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اون بخش حروف و اعداد رمزی جزوی از حرز امام جواد (ع) است و مورد تایید علما می‌باشد و در منابع معتبر به دو صورت نوشتاری آمده است که معتبر است.

 131. مریم گفت:

  باسلام من از یه جایی این حرز رو سفارش دادم واسم نوشتن وقتی دستم رسید باز کردم خوندم یه تیکه از متن حرز رو ننوشتن وقتی بهشون گفتم گفتن که این حرز روایات مختلف داره و ازمنبع معتبری نوشتن این متنو اما من هنوزم شک دارم بنظرتون دروغ میگن؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متن حرز امام جواد دو صورت نوشتاری معتبر در منابع داره که تفاوت خیلی کمی هم با هم دارند باید ببینیم حرز شما به چه صورت نوشته شده با این توضیحات شما نمیشه نظر قطعی داد.

 132. یاسر گفت:

  سلام. خسته نباشید. برای زن و شوهری که در آستانه طلاق هستند آیا موثره؟ برای پیدا شدن کار چی؟ برای مطیع شدن زن یعنی به حرف شوهرش احترام بزاره آیا تاثیر داره؟ یا برای تاثیرات خاصی فراهم شده؟ بابا خسته شدیم بخدا قسم دنبال کار گشتیم. خسته شدیم از بس گفتیم به زنمون که بابا خیر و صلاحت اینه ولی حرف گوش کن نیست یعنی مطیع نیست. باتشکر

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   درصورتی که علت سرد شدن رابطه و مشکلات خانوادگی از روی چشم زخم دیگران یا سحر باشد بله تاثیرگذار است. برای پیدا شدن کار نیز اینچنین خاصیتی ذکر نشده است ولی از متن دعا خاصیت “مصون ماندن از تنگدستی، گرسنگی و تشنگی” استنباط می شود. برای اطلاعات دقیقتر لطفا مقاله حرز امام جواد رو مطالعه بفرمایید.

   1. بهرام لره گفت:

    سلام میشه اون دعای اعداد رمزیش رو نوشت روی کاغذ به همراه خود عربی دعا و به بازو بست

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اگر میخواهید روی کاغذ بنویسید بایستی حرز صغیر را نوشته و همراه خود داشته باشید. حرز کبیر اداب زیادی دارد از جمله پوست اهو و … (توجه داشته باشید که حرز کبیر دارای خواص بیشتری است)

 133. ناشناس گفت:

  با سلام و قبولی عبادت آیا به جای نوشتن می شود کپی کرد و چاپ کرد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   چاپی هم بی تاثیر نیست ولی قطعا به صورت نوشته شده آن هم با آداب خاص بهتر و توصیه شده تر است.

 134. فرشته حقی زاده گفت:

  سلام ی سوال آیا با وجود متن حرز ب این طولانی روی پوست آهو در کیف اون کوچکی جا میشود چطوری ؟؟؟ و برای خرید حرز کبیر برای کسانیکه توان این مبلغ را ندارند با قیمت ها

  کم تر موجود هست

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله مشکلی از لحاظ جا شدن نیست.
   قیمت ها بسیار مناسب تعیین شدن با این وجود ارتباطی با بخش پشتیبانی آنلاین داشته باشید درصورت امکان تخفیف بیشتری لحاظ شود.

  2. شهپر دهقانی گفت:

   سلام من حرز کبیر امام جواد را میخوام باید چه طوری تهیه کنم. لطفا با من تماس بگیرید [censored]

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    همکاران با شما تماس خواهند گرفت. همچنین از طریق سایت به صورت آنلاین هم می توانید ثبت سفارش را انجام دهید.

 135. منیر بهجت گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  منو سفارش به خواندن حرز کرده اند میخواستم بدونم حرز کبیر باید بخونم یا حرز صغیر و دیگه اینکه اگر دعای حرز را بخواهم همراه داشته باشم حتما باید به بازو ببندم یا اینکه داخل کیف نگهداری کنم کفایت میکنه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در روایت توصیه به همراه داشتن حرز کبیر امام جواد (ع) به صورت بازوبند به دست راست شده است اما همراه داشتن به صورت گردنبند، انگشتر و … نیز بی تاثیر نیست.

   1. رحیمه گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشید
    به من گفتن که طلسم سنگینی دارم و بخاطر این طلسم هم رو بخت دخترم تاثیر گذاشته و هم روی رزق و روزی ما، و هم از شوهرم سرد شدم و تمایلی ندارم به همبستر شدن ولی برخلاف تمایلم عمل میکنم که بیشتر از این تو خانواده اختلاف نداشته باشیم خودم قبلا شخص آرومی بودم ولی هفت هشت سال میشه بر سر هرچیز کوچکی زود عصبی میشم و داد میزنم و این بزرگترین عامل شده برای جنگ و اعصاب کشی در خانواده و بعدا هم پشیمون میشم و معذرت خواهی میکنم که فهمیدم طلسمی که رو من انجام دادن باعث این همه تنش در خانوادم شده و گفتن که فقط منو طلسم کردن و همچنین من با اینکه هر روز پشیمون میشم و توبه میکنم که پا میشم نمازمو میخونم باز نمیدونم چجوری میشه یهو یادم میره قبلا من کاملا نماز خون بودم و تا امروز هم هیچ روزه ای به گردن ندارم میخواستم بدونم آیا حرز امام جواد کمک حالم میشه که برگردم دوباره نمازمو بخونم یعنی طلسمم باطل میشه و اینهمه مشکلات حل میشه چون یه گره کور واقعا بزرگ در خانوادم ایجاد شده و هفت ساله واقعا در رنج و عذابیم
    ممنونم اگه جوابمو بدین و راهنماییم کنین

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    امیدواریم که به لطف خدا هرچه زودتر گره از مشکلاتتون باز بشه
    اگر مورد طلسم باشد بله حتما دعای حرز امام جواد (ع) برای این امر توصیه شده است. پک کامل حرز امام جواد (ع) را تهیه بفرمایید و نمازش را هم بخوانید به بازو ببندید ان‌شاءالله مشکلات رفع خواهد شد. همچنین سوره های ناس و فلق را در طول روز بخوانید.

 136. یکتا گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من یه سوال از شما داشتم، اینکه میگن که باید حرز امام جواد به اسم اون طرف باشه، الان اسم طرف کجای دعا نوشته میشه؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در هیچ منبعی به نام زدن حرز امام جواد (ع) ذکر نشده است و لازم نیست اسم فرد نوشته شود.

   1. یاسر گفت:

    سلام. عرض ادب. ببخشید این دعا برای زن و شوهری که در آستانه طلاق هستند یعنی فعلا با هم قهرن و یه پسر کوچیک هم دارن موثره؟ برای پیدا کردن کار چی؟ خسته شدیم ازبس دنبال کار گشتیم بخدا؟ برای مردی که زنش مطیع و حرف گوش کن نیست اصلا چطور؟ آدم خودش با آداب نوشتن بنویسه کفایت میکنه؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید

   2. شرف آنلاین گفت:

    در پیام قبلی عمده سوالات شما پاسخ داده شد. درمورد نوشتن هم درصورتی که اداب آن را رعایت بفرمایید کفایت میکنه و ضرورتی ندارد از بازار تهیه بفرمایید. درمورد آداب نوشتن به مقاله حرز امام جواد از زبان آیت الله بهجت مراجعه بفرمایید.

  2. ناشناس گفت:

   میخواستم بدونم دعای به این طولانی که تاکید شد اعداد باید بدرستی در جای خود قرار بگیرن چطوری در این انگشترها نوشته شدند

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    غالبا به صورت چاپی و حرز کوتاه امام جواد (حرز صغیر) می باشد.

   2. نوری گفت:

    سلام
    خسته نباشید حرز صغیر برای فرد بیقرار تاثیر داره

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خواص ذکر شده حرز صغیر برای دفع بلاها در دنیا و عاقبت بخیری در اخرت می‌باشد.

نظر دهید؛ ضمنا اغلب سوالات را در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.