دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب

متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

amulet_emamjavad_text-min متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

در این مقاله در مورد متن دعای حرز امام جواد (ع) که شامل حرز کبیر امام جواد (ع) و حرز صغیر می باشد صحبت خواهد شد و با شگفت انگیزترین و معروف ترین حرز (amulet) برای دفع بلا اشنا خواهید شد. همچنین سعی شده است که با قرار دادن متن کامل حرز امام جواد (ع) از منابع معتبر این دعا را برای استفاده همراهان عزیز شرف آنلاین سهل نماییم.

12210-gem-stone-icon متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر) کوتاه درباره متن دعای حرز امام جواد (ع)

در دین اسلام راه ها و دعاهای بسیاری وجود دارد که به واسطه آن، دوری از بلا، رفع سحر و جادو و دوری از نظر مردم انجام می شود و بسیاری از آنها متعلق به ائمه می باشند. تهیه متن کامل حرز امام جواد (ع) و به همراه داشتن آن به صورت گردنبند حرز امام جواد ، بازوبند حرز امام جواد یا انگشتر حرز امام جواد به توصیه خود ایشان یکی از این راه ها میباشد.

بهمراه داشتن متن دعای حرز امام جواد (ع) اعم از حرز صغیر یا حرز کبیر امام جواد علیه السلام یکی از اشناترین و معتبرترین حرزها برای دوری از انواع بلاها و مشکلات میباشد. به طوری که علما دینی و ائمه نیز استفاده ازمتن دعای حرز امام جواد (ع) را همواره توصیه داشتند.

باطل کردن چشم زخم و جلوگیری از ضرر وزیان و مریضی و اذیت وازار و رفع تنگ دستی و حفظ عزت و ابرو حفظ از وسوسه شیاطین و …. را میتوان از خواص بسیار ویژه به همراه داشتن متن دعای حرز امام جواد (ع) در نزدیکی خود دانست. میتوان گفت که عمدتا حرزهایی که از ائمه اطهار به دست ما میرسند اکثرا به شکل دعا و برای نزول نعمت و دفع بلا هستند که متن دعای حرز امام جواد (ع) هم ازین قائله مستثنا نیست.

amulet_emamjavad_text1-min متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

12210-gem-stone-icon متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر) متن دعای حرز امام جواد (ع) : حرز صغیر یا کبیر؟!

به سندیت کتاب مهج الدعوات ص39 متن دعای حرز امام جواد (ع) شامل دو حرز است که از ایشان بیان شده است یکی حرز صغیر و دیگری حرز کبیر امام جواد (ع) . گاهی اوقات بعضی از اینها را روی انگشتر یا پارچه یا کاغذ مینویسند یا بر پیشانی میبندند. متن دعای حرز امام جواد (ع) به طور معمول بر روی پوست آهو نگاشته میشود که به توصیه خود ایشان بهتر میباشد که بر بازوی دست راست بسته شود.

علاوه بر متن کامل حرز امام جواد (ع) یک حرز صغیر نیز بیان شده است و همانطور که از اسمش پیداست دعایی کوتاه است که امروزه هم بعضی افراد از آن استفاده میکنند و بهمراه خود دارند. اما حرز کاملی که بیان شده است حرز کبیر امام جواد (ع) میباشد که در روایات هم به آن اشاره شده و در بین علما و بزرگان دینی هم معروف وشناخته شده میباشد.

توجه داشته باشید که متن دعای حرز امام جواد (ع) حتما نباید بر روی پوست آهو نوشته شود و میتواند بر روی انگشتر، پیشانی بند یا حتی متن ساده بر روی کاغذ قابل اعتماد نگارده شود و البته که اثرگذاری کامل آن طبق روایت به این صورت است که بر روی پوست آهو نگاشته شود، سپس درون قاب نقره ای قرار داده شده و روی نقره نیز ذکر خاصی دارد که آن نیز باید حکاکی شود و سپس آن قاب و پوست اهو درون بازوبند چرمی گذاشته و به دست راست بسته شود. برای مطالعه کامل آداب استفاده از دعای حرز امام جواد (ع) کلیک کنید. طبق گفته های برخی از علما پرینت و کپی متن دعای حرز امام جواد (ع) هم مشکلی ندارد و بی تاثیر نیست، ولی اثر نوشتن متن کامل حرز امام جواد (ع) به صورت بیان شده بیشتر است.

محصولات حرز امام جواد (ع)

4-1-562-انگشتر-حرز-امام-جواد-ع-2-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

انگشتر عقیق سرخ یمنی نقره مردانه و زنانه طرح هومهر + حرز امام جواد (ع)

۲۷۹,۰۰۰ تومان
Untitled-1-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

گردنبند نقره حرز امام جواد (ع) طرح مقلب القلوب

۲۴۹,۰۰۰ تومان
10-3-008-amulet-imam-javad-necklaces-3-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

گردنبند نقره حرز امام جواد (ع) طرح نور

۲۲۵,۰۰۰ تومان
4-1-471-انگشتر-عقیق-سرخ-مردانه-2-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

انگشتر عقیق یمنی نقره دست ساز مردانه و زنانه وسیم + حرز امام جواد (ع)

۲۸۳,۰۰۰ تومان
4-1-470-انگشتر-عقیق-سرخ-حرز-امام-جواد-نقره-3-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

انگشتر عقیق یمنی نقره دست ساز زنانه و مردانه طرح وستا + حرز امام جواد (ع)

۲۶۳,۰۰۰ تومان
4-1-381-انگشتر-نقره-عقیق-سرخ-4-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

انگشتر عقیق سرخ صفوی دست ساز نقره مردانه طرح یا علمدار کربلا + حرز امام جواد(ع)

۴۲۳,۰۰۰ تومان
10-3-011-amulet-imam-javad-necklaces-1-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

گردنبند نقره حرز امام جواد (ع) طرح مانیا

۲۴۳,۰۰۰ تومان
10-3-040-گردنبند-حرز-امام-جواد-2-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

گردنبند نقره حرز امام جواد (ع) طرح کمیل

۲۴۹,۰۰۰ تومان
10-3-023-amulet-imam-javad-necklaces-1-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

گردنبند نقره زنانه و مردانه حرز امام جواد (ع) طرح شبکه ای “الله”

۲۵۷,۰۰۰ تومان
10-1-019-انگشتر-حرز-امام-جواد-1-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

انگشتر حرز امام جواد (ع) نقره مردانه طرح آیت الکرسی

۴۸۷,۰۰۰ تومان
تخفیف
10-5-004-بازوبند-حرزامام-جواد-روی-پوست-طبیعی-دست-نویس-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

بازوبند حرز امام جواد (ع) روی پوست طبیعی طرح غافر (دست نویس)

۱۱۰,۰۰۰ تومان ۹۵,۰۰۰ تومان
10-3-003-amulet-imam-javad-necklaces-1-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

گردنبند نقره حرز امام جواد (ع) طرح ذوالفقار‌‌‌

۲۶۳,۰۰۰ تومان

12210-gem-stone-icon متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر) حرز صغیر امام جواد (ع)

حرز صغیر جزئی از متن دعای حرز امام جواد (ع) میباشد که به شرح زیر است و حرز کبیر امام جواد (ع) را نیز در بخش بعدی خواهیم دید:

یَا نُورُ یَا بُرْهَانُ یَا مُبِینُ یَا مُنِیرُ یَا رَبِّ اکْفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسْأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّور

در این ذکر امام جواد (ع) میفرماید: ای نور و روشنایی ای دلیل و برهان و ای روشنگر و آشکار کننده ای پرتو افشان ای پروردگار من بدی ها و آسیب های روزگار را، از من کفایت فرما و از تو می خواهم، نجات روزی را که در آن روز، در صور دمیده می‌شود.

Amulet-imam-javad-3 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

12210-gem-stone-icon متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر) حرز کبیر امام جواد (ع)

حرز کبیر امام جواد (ع) که در متن کامل حرز امام جواد (ع) بیان گردیده است در نزد علمای دینی اشنا بوده و خواص و ویژگی های این حرز را می توان از آن استخراج نمود. متن کامل حرز امام جواد به شرح زیر میباشد:

emam-javad-amulet-text-2 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

emam-javad-amulet-text-3-e1595325639515 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

-دعای-حرز-امام-جواد-قبل-از-حروف-رمزی متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

Amulet1 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر) -دعای-حرز-امام-جواد-بعد-از-حروز-رمزی متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر) amulet_emamjavad_text2-min متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

محصول ویژه شرف‌آنلاین: حرز کبیر امام جواد با آداب کامل

این محصول به طور ویژه توسط شرف آنلاین و مطابق با آداب کامل روایت معصومین تهیه شده است. متن حرز کبیر امام جواد بر روی پوست آهو (مطابق روایت) می باشد که به صورت دست نویس در ساعات سعد نگارش شده است. این پوست آهو داخل یک لوله نقره قرار گرفته است. دعای خاصی نیز مطابق حدیث امام جواد (ع) بر روی دیواره خارجی این گردنبند استوانه ای نقره حکاکی شده است. همراه این متن حرز امام جواد یک عدد بازوبند چرمی دست دوز نیز قرار دارد. پوست استفاده شده در این پک کامل اصل و طبیعی است و با ضمانت اصالت پوست آهو توسط نویسنده مجرب تهیه شده است. (برخلاف ادعیه دیگری که متن کوتاه حرز امام جواد یا حرز کبیر را به صورت چاپی ارائه می‌دهند). نوشتن متن دعای حرز امام جواد روی پوست آهو همراه با رعایت آداب نگارشی در ساعات سعد و توسط اساتید مجرب انجام گرفته‌است.

12210-gem-stone-icon متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر) روایات نقل شده ویژه حرز امام جواد (ع)

با توجه به خصوصیات و ویژگیهای حرز امامان و مطالعه آن میتوان به این نتیجه رسید که به همراه داشتن متن کامل حرز امام جواد (ع) میتواند کمک زیادی به ما بکند و از بلاهای زیادی در امان خواهیم بود. تنها کافیست به تعدادی از روایات معروف از ائمه اشاره کرد تا بتوان به لزوم استفاده از این دعا پی برد. همانطور که میدانید متن کامل حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد) از میان دعاها و حرزهایی که در روایات مختلف وجود دارد بسیار سفارش فراوانی شده است. این حرز شما را خطرات حفظ می کند و دارای خواص فراوانی می‌باشد. در ادامه برخی از این سخنان گردآوری شده است:

سید بحرالعلوم : متن دعای حرز امام جواد (ع) مشهور و معروف و مورد تایید است و جواز گذاشتن دعا در قابی از نقره را صادر می کند.

شیخ بهاءالدینی فرموده اند: شخصی با سنگی بزرگ بر سر کسی می زد ولی دیدم هیچ اتفاقی برای او نیفتاد چرا که حرز امام جواد را به همراهش داشت.

نظر ایت الله بهجت در مورد حرز امام جواد : که ایشان در کتاب بهجت الدعا صفح ه348 به لزوم استفاده از حرز و آداب آن اشاره کرده است. به جهت پیشگیری از چشم زخم و یا بطلان سحر و جادو همراه داشتن متن کامل حرز امام جواد (ع) تاثیر فراوانی دارد.

سیدبن طاووس: که در یکی از کتب خود به این حرز اشاره کرده و نقل شده است که به پشتوانه وجود متن کامل حرز امام جواد مامون در جنگهایش با روم سربلند و پیروز شد.

دسته بندی محصولات حرز امام جواد (ع)

بر روی دسته بندی ها کلیک کنید تا محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر حرز امام جواد (ع) (124)

گردنبند حرز امام جواد (ع) (98)

بازوبند حرز امام جواد (ع) (5)

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

113 دیدگاه در “متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

 1. فاطمه گفت:

  با سلام اگر با حرز وارد سرویس بهداشتی شویم ایراد داره

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر داخل بازوبند چرمی باشد مشکلی نیست ولی بطور کلی بهتر است همراه تان نباشد.

 2. ناشناس گفت:

  ایا این دعا برای خرید خانه خوب است

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مستقیما در باب خواص این حرز اینچنین خاصیتی ذکر نشده است.

 3. س گفت:

  سلام امام رضا ضامن آهو بعد حرز روی پوست آهو؟؟؟!!!

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در نظرات همین مطلب به این سوال پاسخ داده شده است لطفا مطالعه بفرمایید.

 4. حامد گفت:

  با سلام خواستم بدونم باتوجه به دعای طولانی حرز کبیر امام جواد چگونه این دعای طولانی رو بروی پوست آهو می نویسید چونکه مقدار پوست بکار رفته کوچک هستش .ممنونم اگر پاسخ بدهید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حرز کبیر بر روی یک پوست اهو به ابعاد حدود ۲۰ سانتی متر در ۵ سانتی متر به صورت پشت و رو با خط نسبتا ریزی نوشته می شود.

 5. صبا گفت:

  با سلام و احترام
  اینکه حرز باید توسط مرد سید نوشته شود صحت دارد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر، سید بودن ضرورتی ندارد.

 6. امیر گفت:

  باسلام
  آیا نمازی هم قبل از بسته شدن بازو بند هست که لازم باشد ادا شود

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله توصیه شده نمازی خوانده شود که آداب آن همراه با محصول ارسال می شود.

نظر دهید؛ در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.