دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب

متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

amulet_emamjavad_text-min متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

در این مقاله در مورد متن دعای حرز امام جواد (ع) که شامل حرز کبیر امام جواد (ع) و حرز صغیر می باشد صحبت خواهد شد و با شگفت انگیزترین و معروف ترین حرز (amulet) برای دفع بلا اشنا خواهید شد. همچنین سعی شده است که با قرار دادن متن کامل حرز امام جواد (ع) از منابع معتبر این دعا را برای استفاده همراهان عزیز شرف آنلاین سهل نماییم.

12210-gem-stone-icon متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر) کوتاه درباره متن دعای حرز امام جواد (ع)

در دین اسلام راه ها و دعاهای بسیاری وجود دارد که به واسطه آن، دوری از بلا، رفع سحر و جادو و دوری از نظر مردم انجام می شود و بسیاری از آنها متعلق به ائمه می باشند. تهیه متن کامل حرز امام جواد (ع) و به همراه داشتن آن به صورت گردنبند حرز امام جواد ، بازوبند حرز امام جواد یا انگشتر حرز امام جواد به توصیه خود ایشان یکی از این راه ها میباشد.

بهمراه داشتن متن دعای حرز امام جواد (ع) اعم از حرز صغیر یا حرز کبیر امام جواد علیه السلام یکی از اشناترین و معتبرترین حرزها برای دوری از انواع بلاها و مشکلات میباشد. به طوری که علما دینی و ائمه نیز استفاده ازمتن دعای حرز امام جواد (ع) را همواره توصیه داشتند.

باطل کردن چشم زخم و جلوگیری از ضرر وزیان و مریضی و اذیت وازار و رفع تنگ دستی و حفظ عزت و ابرو حفظ از وسوسه شیاطین و …. را میتوان از خواص بسیار ویژه به همراه داشتن متن دعای حرز امام جواد (ع) در نزدیکی خود دانست. میتوان گفت که عمدتا حرزهایی که از ائمه اطهار به دست ما میرسند اکثرا به شکل دعا و برای نزول نعمت و دفع بلا هستند که متن دعای حرز امام جواد (ع) هم ازین قائله مستثنا نیست.

amulet_emamjavad_text1-min متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

12210-gem-stone-icon متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر) متن دعای حرز امام جواد (ع) : حرز صغیر یا کبیر؟!

به سندیت کتاب مهج الدعوات ص39 متن دعای حرز امام جواد (ع) شامل دو حرز است که از ایشان بیان شده است یکی حرز صغیر و دیگری حرز کبیر امام جواد (ع) . گاهی اوقات بعضی از اینها را روی انگشتر یا پارچه یا کاغذ مینویسند یا بر پیشانی میبندند. متن دعای حرز امام جواد (ع) به طور معمول بر روی پوست آهو نگاشته میشود که به توصیه خود ایشان بهتر میباشد که بر بازوی دست راست بسته شود.

علاوه بر متن کامل حرز امام جواد (ع) یک حرز صغیر نیز بیان شده است و همانطور که از اسمش پیداست دعایی کوتاه است که امروزه هم بعضی افراد از آن استفاده میکنند و بهمراه خود دارند. اما حرز کاملی که بیان شده است حرز کبیر امام جواد (ع) میباشد که در روایات هم به آن اشاره شده و در بین علما و بزرگان دینی هم معروف وشناخته شده میباشد.

توجه داشته باشید که متن دعای حرز امام جواد (ع) حتما نباید بر روی پوست آهو نوشته شود و میتواند بر روی انگشتر، پیشانی بند یا حتی متن ساده بر روی کاغذ قابل اعتماد نگارده شود و البته که اثرگذاری کامل آن طبق روایت به این صورت است که بر روی پوست آهو نگاشته شود، سپس درون قاب نقره ای قرار داده شده و روی نقره نیز ذکر خاصی دارد که آن نیز باید حکاکی شود و سپس آن قاب و پوست اهو درون بازوبند چرمی گذاشته و به دست راست بسته شود. برای مطالعه کامل آداب استفاده از دعای حرز امام جواد (ع) کلیک کنید. طبق گفته های برخی از علما پرینت و کپی متن دعای حرز امام جواد (ع) هم مشکلی ندارد و بی تاثیر نیست، ولی اثر نوشتن متن کامل حرز امام جواد (ع) به صورت بیان شده بیشتر است.

محصولات حرز امام جواد (ع)

10-3-010-amulet-imam-javad-necklaces-5-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

گردنبند نقره حرز امام جواد (ع) طرح نادیا

۲۳۵,۰۰۰ تومان
10-5-004-بازوبند-حرزامام-جواد-روی-پوست-طبیعی-دست-نویس-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

بازوبند حرز امام جواد (ع) روی پوست طبیعی طرح غافر (دست نویس)

۷۹,۰۰۰ تومان
10-1-013-amulet-imam-javad-ring-5-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

انگشتر نقره زنانه و مردانه طرح ادیب با حرز امام جواد (ع)

۴۶۹,۰۰۰ تومان
تخفیف
10-3-036-گردنبند-حرز-امام-جواد-2-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

گردنبند چرم طبیعی با حرز امام جواد (ع) روی پوست طبیعی طرح نصر (دست نویس)

۷۸,۰۰۰ تومان ۶۸,۰۰۰ تومان
10-3-031-amulet-imam-javad-necklace-2-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

گردنبند آرزوها با حرز امام جواد (ع) روی پوست طبیعی (دست نویس)

۹۹,۰۰۰ تومان
10-3-005-amulet-imam-javad-necklaces-2-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

گردنبند نقره حرز امام جواد (ع) طرح نحل

۲۲۳,۰۰۰ تومان
1-3-083-گردنبند-حرز-امام-جواد-1-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

گردنبند حرز امام جواد (ع) نقره طرح دایره ای عین علی(ع)

۳۲۷,۰۰۰ تومان
10-3-006-amulet-imam-javad-necklaces-3-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

گردنبند نقره حرز امام جواد (ع) طرح صالح

۲۱۳,۰۰۰ تومان
10-3-025-amulet-imam-javad-necklaces-3-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

گردنبند نقره زنانه و مردانه حرز امام جواد (ع) طرح رادا

۲۱۹,۰۰۰ تومان
تخفیف
10-5-005-پک-کامل-حرز-امام-جواد-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

پک کامل حرز امام جواد (ع) دست نویس روی پوست آهو با رعایت آداب + بازوبند چرم + استوانه نقره با حکاکی حرز

۲۴۷,۰۰۰ تومان ۲۱۷,۰۰۰ تومان
10-3-003-2-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

گردنبند نقره زنانه و مردانه حرز امام جواد (ع) طرح راشد

۲۶۵,۰۰۰ تومان
10-3-027-amulet-imam-javad-necklaces-3-230x230 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)
بستن

گردنبند نقره زنانه و مردانه حرز امام جواد (ع) طرح پویه

۲۳۹,۰۰۰ تومان

12210-gem-stone-icon متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر) حرز صغیر امام جواد (ع)

حرز صغیر جزئی از متن دعای حرز امام جواد (ع) میباشد که به شرح زیر است و حرز کبیر امام جواد (ع) را نیز در بخش بعدی خواهیم دید:

یَا نُورُ یَا بُرْهَانُ یَا مُبِینُ یَا مُنِیرُ یَا رَبِّ اکْفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسْأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّور

در این ذکر امام جواد (ع) میفرماید: ای نور و روشنایی ای دلیل و برهان و ای روشنگر و آشکار کننده ای پرتو افشان ای پروردگار من بدی ها و آسیب های روزگار را، از من کفایت فرما و از تو می خواهم، نجات روزی را که در آن روز، در صور دمیده می‌شود.

Amulet-imam-javad-3 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

12210-gem-stone-icon متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر) حرز کبیر امام جواد (ع)

حرز کبیر امام جواد (ع) که در متن کامل حرز امام جواد (ع) بیان گردیده است در نزد علمای دینی اشنا بوده و خواص و ویژگی های این حرز را می توان از آن استخراج نمود. متن کامل حرز امام جواد به شرح زیر میباشد:

emam-javad-amulet-text-2 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

emam-javad-amulet-text-3-e1595325639515 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

-دعای-حرز-امام-جواد-قبل-از-حروف-رمزی متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

Amulet1 متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر) -دعای-حرز-امام-جواد-بعد-از-حروز-رمزی متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر) amulet_emamjavad_text2-min متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

محصول ویژه شرف‌آنلاین: حرز کبیر امام جواد با آداب کامل

این محصول به طور ویژه توسط شرف آنلاین و مطابق با آداب کامل روایت معصومین تهیه شده است. متن حرز کبیر امام جواد بر روی پوست آهو (مطابق روایت) می باشد که به صورت دست نویس در ساعات سعد نگارش شده است. این پوست آهو داخل یک لوله نقره قرار گرفته است. دعای خاصی نیز مطابق حدیث امام جواد (ع) بر روی دیواره خارجی این گردنبند استوانه ای نقره حکاکی شده است. همراه این متن حرز امام جواد یک عدد بازوبند چرمی دست دوز نیز قرار دارد. پوست استفاده شده در این پک کامل اصل و طبیعی است و با ضمانت اصالت پوست آهو توسط نویسنده مجرب تهیه شده است. (برخلاف ادعیه دیگری که متن کوتاه حرز امام جواد یا حرز کبیر را به صورت چاپی ارائه می‌دهند). نوشتن متن دعای حرز امام جواد روی پوست آهو همراه با رعایت آداب نگارشی در ساعات سعد و توسط اساتید مجرب انجام گرفته‌است.

12210-gem-stone-icon متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر) روایات نقل شده ویژه حرز امام جواد (ع)

با توجه به خصوصیات و ویژگیهای حرز امامان و مطالعه آن میتوان به این نتیجه رسید که به همراه داشتن متن کامل حرز امام جواد (ع) میتواند کمک زیادی به ما بکند و از بلاهای زیادی در امان خواهیم بود. تنها کافیست به تعدادی از روایات معروف از ائمه اشاره کرد تا بتوان به لزوم استفاده از این دعا پی برد. همانطور که میدانید متن کامل حرز امام جواد (حرز کبیر امام جواد) از میان دعاها و حرزهایی که در روایات مختلف وجود دارد بسیار سفارش فراوانی شده است. این حرز شما را خطرات حفظ می کند و دارای خواص فراوانی می‌باشد. در ادامه برخی از این سخنان گردآوری شده است:

سید بحرالعلوم : متن دعای حرز امام جواد (ع) مشهور و معروف و مورد تایید است و جواز گذاشتن دعا در قابی از نقره را صادر می کند.

شیخ بهاءالدینی فرموده اند: شخصی با سنگی بزرگ بر سر کسی می زد ولی دیدم هیچ اتفاقی برای او نیفتاد چرا که حرز امام جواد را به همراهش داشت.

نظر ایت الله بهجت در مورد حرز امام جواد : که ایشان در کتاب بهجت الدعا صفح ه348 به لزوم استفاده از حرز و آداب آن اشاره کرده است. به جهت پیشگیری از چشم زخم و یا بطلان سحر و جادو همراه داشتن متن کامل حرز امام جواد (ع) تاثیر فراوانی دارد.

سیدبن طاووس: که در یکی از کتب خود به این حرز اشاره کرده و نقل شده است که به پشتوانه وجود متن کامل حرز امام جواد مامون در جنگهایش با روم سربلند و پیروز شد.

دسته بندی محصولات حرز امام جواد (ع)

بر روی دسته بندی ها کلیک کنید تا محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر حرز امام جواد (ع) (71)

گردنبند حرز امام جواد (ع) (75)

بازوبند حرز امام جواد (ع) (5)

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

99 دیدگاه در “متن دعای حرز امام جواد (ع): متن کوتاه و کامل حرز امام جواد (حرز کبیر و صغیر)

 1. محمدحسن گفت:

  سلام ممنون از راهنمایتون
  بنده چندین روایت مختلف از طلسم وسط حرز دیدم که هرکدام اختلافات. جزیی داشتن
  دسترسی به نسخه اصلی مهج الدعوات هم میسر نیست
  اگر راهنمایی کاملتر بفرماییید ممنون میشم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای حروف رمزی وسط حرز دو صورت نوشتاری معتبرتر وجود دارد که میتوانید یک یا هر دو آنها را استفاده نمایید و برای مشاهده دقیق همان دسترسی به مهج الدعوات توصیه می‌شود.

 2. مهدی گفت:

  سلام. حرز صغیر را هم باید به بازوی دست راست بست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   استفاده به صورت بازوبند برای حرز کبیر بیان شده است.

 3. مهدی گفت:

  سلام. در صورت پرینت و بستن به بازو اثر دارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   با سلام
   به امید خدا بی تاثیر نیست.

 4. مهدی گفت:

  سلام ببخشید من می خواهم خودم حرز امام جواد (ع) بنویسم این متن که تو سایت قرار دادید درست و کامل هست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   سعی کرده ایم کامل و دقیق متن را به سایت منتقل کنیم ولی باز هم محض احتیاط به منبع اصلی که در مقاله ذکر شده مراجعه بفرمایید.

 5. ناشناس گفت:

  سلام ایا اگر کسی برایمان بنویسد چطور بفهمیم درسته یا نه

  1. شرف آنلاین گفت:

   بایستی با متن اصلی تطابق دهید.

 6. ناشناس گفت:

  سلام… ببخشید کدومش رو باید بنویسیم… حرز صغیر یا کبیر

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   هر دو توصیه شده است ولی حرز کبیر جامعتر و کاملتر است.

   1. ناشناس گفت:

    حرزهایی که به فروش میرسند کبیر هستند یا صغیر؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    با سلام
    در هر محصول توضیح داده شده است که حرز آن کبیر است یا صغیر، لطفا توضیحات مربوط به هر محصول را مطالعه بفرمایید.

 7. مشکات گفت:

  سلام من میخوام بگم پدر گرامی امام جواد ع حضرت رضا علیه السلام ضمانت یک آهو را نموده شاید فقط برای حفاظت آهو و آهوبره های این حیوان و چقدر هم ما شیعه ها افتخار میکنیم که اماممان ضمانت آهورو کرده در حد یک معجزه قبولش داریم امام پسر امام رضا ع چطور دلش میاد حرزی را طراحی کنه که فقط باید رو پوست آهو نوشته بشه و حتما تاثیرش رو پوست آهو بودنه آیا این دو حرکت دو امام بزرگوار که در تناقض با هم هستند یک پارادوکس نیست آیا ایمان ما رو تضعیف نمیکنه یا شیادانی که میخوان پول به جیب بزنن اینطوری میگن باید رو پوست آهو باشه خدا میدونه خواهش میکنم نظر منو سانسور نکنید یا اقلان جوابش رو بدید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به نکته بسیار جالبی اشاره فرمودید. اگر داستان مشهور ضمانت آهو را مطالعه کرده باشید به این صورت نقل شده که آهو به امام رضا علیه السلام پناه می برد و می گوید بچه های شیرخوار دارم که گرسنه اند. شما ضمانت من را بکنید تا بروم و به آن ها شیر بدهم و برگردم. بنابراین ضمانت امام رضا علیه السلام برای نجات جان آهو نبوده و فقط جهت دادن مهلت برای شیردادن به بچه هایش بوده است (البته بعد از برگشتن آهو شکارچی از جان آهو می گذرد). همچنین توجه داشته باشید که ائمه و پیامبر اسلام شکار و ذبح حیوانات را حلال می دانستند و خود نیز تناول می کردند که یکی از مشهورترین روایات در این مورد در بین شیعیان و اهل سنت حدیث “طیر مشوی” است.

 8. مرضیه گفت:

  سلام ببخشید خواندن حرز امام جواد برای باطل کردن سحر و جادو و طلسم تاثیر داره؟ تا چند روز و چه وقتی باید خوانده شود؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خواندن آن بی تاثیر نیست اما توصیه شده که همراه تان باشد.

   1. ناشناس گفت:

    ایا نوشتن حرز امام جواد ع با خودکار و بدون اداب تاثیر داشته باتشکر از شما

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بی تاثیر که نیست اما رعایت اداب حدیث توصیه شده تر است.

 9. لیلا گفت:

  سلام میشه فقط دعا همراه داشت بدون قاب نقره

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله بی تاثیر نیست ولی توصیه شده ترین حالت استفاده مطابق اداب حدیث است.

 10. علی گفت:

  سلام و درود این متن دعایی که شما در این مقاله گذاشته کاملا درست و صحیح هستش؟ یا خیر برای نمایشه و دعای اصلی متن دیگری هستش؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله صحیح است. تا آنجاییی که امکان داشت سعی کردیم متن را صحیح به این مقاله منتقل کنیم اما اگر خود مایل به نوشتن متن دعا هستید برای احتیاط بیشتر به کتاب مهج الدعوات مراجعه بفرمایید.

 11. ناشناس گفت:

  خودمان هم میتونیم بنویسیم روی کاغذ

 12. علی علیزاده گفت:

  با سلام درست ارست ارزش معنوی این دعا بسیار زیاد است ولی دویست هزار تومان برای یک متن و یک وجب چرم منصفانه نیست، اگر انصاف را رعایت کنید روزی شما بیشتر خواهد شد.
  یادمان باشد به قول پیامبر اعظم انصاف نصف دین می باشد.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   دوست عزیز این یک متنی که میفرمایید روی پوست آهو است و علاوه بر یک وجب چرم یک عدد قاب نقره هم همراه این پک است که باید پوست آهو درون آن قرار گیرد. قیمتی که تعیین شده زیر قیمت بازار است بهتر است درست و دقیق بررسی بفرمایید.

 13. فاطمه گفت:

  برای فروش خانه هم تاثیر داره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر اینچنین خاصیتی حداقل به صورت مستقیم در منابع ذکر نشده است.

 14. جعفری گفت:

  سلام قسمت رمزیش با بقیه سایت ها فرق میکنه چرا؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دو نوشتار معتبر از حروف رمزی در منابع معتبر موجود است که در این مقاله یکی از آنها نمایش داده شده است.

   1. ناشناس گفت:

    سلام ببخشید حرز امام جواد برای ازبین بردن دشمنی و ایجاد مهر و محبت میکند برای جدایی زندگی ها هم اثر دارد برای کسانی که باهم قهر و کدورت دارن اثری دارد که باهم آشتی کنند

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    درصورتی که علت ایجاد دشمنی و کدورت براثر چشم زخم و یا سحر و جادوی دیگران باشد بله موثر است.

نظر دهید؛ در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.