حداکثر زمان باقیمانده تا پایان مهلت سفارش شرف شمس 99

شرف الشمس و خواص آن چیست؟

در باور عامیانه شرف الشمس نگینی زرد رنگ است اما طبق منابع اسلامی شرف شمس سنگ نیست، بلکه ذکری منسوب به امام علی (ع) است که با آدابی خاص پشت نگین عقیق زردرنگ توسط افراد باتجربه حکاکی می شود. این ذکر که گفته می شود از اسامی خداوند می باشد ۱۳ حرف دارد که ۴ حرف از تورات ۴ حرف از انجیل و ۵ حرف از قرآن کریم می باشد. شرف شمس سالی یکبار در ساعات خاصی از روز ۱۹ فروردین که از تقویم های نجومی استخراج می شود بر روی عقیق زرد حکاکی می شود.
قطعا امید اول همه ما خدا و اهل بیت (ع) هستند و باید حاجات خود را از ایشان بخواهیم، در کنار آن خواص شرف الشمس از دو جنبه خواص بی نظیر خود سنگ عقیق و قدرت اسم اعظم الهی که پشت نگین حکاکی می شود، مورد توجه است. آثار سریع و متداوم این نگین در گسترش رزق و روزی مورد تایید همگان است و گشایش امور را در سریعترین زمان به شکل کاملا مشهودی ایجاد می‌نماید.

در سایت شرف آنلاین چه اتفاقی می افتد؟

باتوجه به محدود بودن حکاکانی که بتوانند با رعایت آداب ویژه در زمان مخصوص حکاکی را انجام دهند، در سایت شرف آنلاین این امکان فراهم آمده است که بتوانید از هرجای ایران به ساده ترین شکل ممکن سنگ، انگشتر و دیگر محصولات شرف شمس را که در ۱۹ فروردین 99 با آداب کامل به‌نام خودتان حکاکی خواهد شد انتخاب و خرید کنید و تمامی سعی ما بر این است که سفارشات را حداکثر تا هفته اول اردیبهشت به دست مشتریان عزیز برسانیم.
ما به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که شرف آنلاین به جای استفاده از نگین‌های درجه چندم بازار از نگین‌های اصل و با کیفیت استفاده می‌نماید.
همچنین با داشتن تجربه فراوان (بیش از 10000 حکاکی شرف الشمس در سالیان متمادی) و با رعایت آداب مخصوص در روز و ساعات مخصوص آن طبق تقویم‌های نجومی به بهترین شکل دعای شرف شمس را حکاکی خواهیم نمود تا با پرداخت کمترین هزینه بیشترین بهره را ببرید.

  • افزایش رزق و روزی و دفع فقر
  • برآورده شدن حاجت و دفع اندوه
  • دفع کردن چشم زخم و بیماری‌‌ها
  • عاقبت به خیری و کسب عزت
  • کارگشایی و آسان‌ شدن کارها
  • حفظ از گزند جانوران و بلایا

هنوز منتظرید؟

همین الان دسته بندی شرف شمس موردنظر خود را انتخاب و سفارش‌تان را تکمیل کنید.

سوالات متداول

برای مشاهده پاسخ ها بر روی علامت + کنار هر سوال کلیک کنید

در باور عامیانه شرف الشمس نگینی زرد رنگ است اما همانطور که در کتب اسلامی آمده است در واقع شرف شمس سنگ نیست، بلکه دعایی منسوب به امام علی (ع) است با آدابی خاص پشت نگین عقیق زرد رنگ توسط افراد باتجربه با دقت بالا حکاکی می شود. این ذکر که گفته می شود از اسامی خداوند می باشد ۱۳ حرف دارد که ۴ حرف از تورات ۴ حرف از انجیل و ۵ حرف از قرآن کریم می باشد. شرف شمس سالی یکبار در ساعات خاصی از روز ۱۹ فروردین که از تقویم های نجومی استخراج می شود بر روی عقیق زرد حکاکی می شود و دارای خواص ویژه ای است.

البته که امید اول همه ما خدا و اهل بیت (ع) هستند و باید حاجات خود را از ایشان بخواهیم و درکنار آن شرف الشمس انشالله موثر باشد. خواص شرف شمس از دو جنبه اهمیت دارد یکی در خواص بی نظیر خود سنگ عقیق نهفته می باشد و دیگری در قدرت اسم اعظم الهی که پشت نگین حکاکی می شود. چندی از خواص عقیق شرف الشمس دفع فقر، حفاظت اموال، باز شدن ابواب رزق و روزی، دفع بیماری، حفظ از گزند جانوران و ایمنی از بلایا و دشمنان، کسب عزت و مقام است. بی شک آثار سریع و متداوم این نگین در گسترش رزق و روزی مورد تایید همگان است و گشایش امور را در سریعترین زمان به شکل کاملا مشهودی ایجاد می نماید. در ادامه تعدادی از احادیث درباب عقیق را مطالعه بفرمایید:

۱- از امام موسی کاظم (ع) در روایتی نقل گردیده است که انگشتر زرد در دست کنید که موجب آسانی است و در آن هیچ دشواری نباشد.

۲- پیامبر اکرم (ص) هم می‌فرمایند: هر کس یکی ازعقیق‌ های سرخ و زرد و سفید را در دست داشته باشد جز خیر و نیکی و فراخی روزی و سلامتی ازجمیع بلا‌ ها نمی‌بیند و از شر پادشاه ظالم و از هر چه آدمی از آن می‌ترسد و حذر می‌کند امان می‌یابد.

۳- امام صادق (ع): انگشتر عقیق باعث ایمنی در سفر است.

۴- پیامبر اکرم (ص): انگشتر عقیق در دست کنید مادامی که آدم آن را با خود داشته باشد اندوهی به او نمی رسد.

۵- امام صادق (ع): انگشتر عقیق در دست کنید که مبارک است و صاحب آن عاقبتش به خیر و نیکی باشد.

۶- پیامبر (ص) می فرمایند: هر که انگشتر عقیق در دست داشته باشد حاجتش بر آورده می شود.

۷- امام علی (ع): دو رکعت نماز با انگشتر عقیق بهتر است از هزار رکعت بدون آن.

1- در کتاب “موسوعه الاحجار الکریمه” آمده که این حرز از حضرت حجت (ع) روایت شده‌است و اگر روی عقیق و در روز شرف الشمس حکاکی شود کامل‌تر است. این گونه آمده است که: “آن حرزی است برای محافظت از تمام بدی‌های آسمانی و زمینی و آن اسم اعظم است و کامل‌ترین انگشتر است.” همچنین در ادامه آمده است که: “عقیق پناهگاهی است که هرکس از شیعیان آل محمد (ص) آن را انگشتر نماید جز خیر چیزی نمی‌بیند و گشایش در روزی و بی نیازی از مردم و سلامت از تمام بلایا برای او خواهد بود و این انگشتر او را از سلطان ظالم و هرچیزی که انسان از آن می‌ترسد محافظت می‌کند.”

ahjar-karimeh-sharafshams شرف الشمس : شرف آنلاین فروشگاه تخصصی محصولات شرف شمس 2- مرحوم شیخ بهائی در کتاب سرّ المستتر می گویند: که شرف الشمس را باید در روز ۱۹ حمل که مطابق با روز ۱۹ فروردین است، از طلوع آفتاب تا ظهر بر عقیق زرد و در صورت عدم امکان بر کاغذ زردی نوشته و با خود حمل نماید.

3- در کتاب «جنه‏ الوافیه» مشهور به «مصباح کفعمی» آمده است: این حروف (دعای شرف شمس) شکل اسم اعظم است، سپس در حاشیه کتاب یاد شده می گوید: در بعضی از کتاب های شیعه دیدم که از امیر المؤمنین (ع) نقل شده است.(بحارالانوار، ج ۵۴، ص ۲۲٫)

4- در کتاب «هزار و یک نکته»، نکته ۹۷۷، تألیف آیت الله حسن زاده آملی نیز مطالبی راجع به شرف شمس آمده است.

5- در کتاب ریحانه الادب هم ذیل نام “ابو البدر” از عالمان قدیم شهر اردبیل ، به نقل از او شرح مفصلی در باره شرف الشمس و حروف آن و اشعاری که به امام علی (ع) در مورد این حروف منسوب است و طرز نوشتن این حروف داده است.( ریحانه الادب، ، مدرس تبریزی ، ج۷ ، ص۲۳-۲۴،چ چهارم، تهران،خیام، ۱۳۷۴؛)

6- علامه مبشر کاشانی در کتاب خود به زمان، آداب و کیفیت شرف شمس اشاره می‌کند.

7- در کتاب “جواهر مکنونه” که از کتب خطی اذکار است به شرف شمس اشاره شده است.

8- حضرت آیت الله مظاهری: “شرف الشمس مورد اعتماد است.”

9- در کتب قدیمی مثل «السحاب اللئالی» تالیف سید عبدالله بوشهری آمده، شرف الشمس از علوم غریبه است و در دفع فقر و بیماری ها و حفظ صاحب آن از گزند جانوران و ایمنی از بلایا و کسب عزت و بزرگی تاثیر دارد.

حکاکی شرف الشمس به ۲ صورت انجام می‌شود:
۱- حکاکی عام: به نیت شخص خاصی حکاکی نمی‌شود و هرکسی می‌تواند از آن نگین استفاده کند. همه نگین‌های موجود در بازار حکاکی عام دارند.
۲- حکاکی خاص: به نیت شخص خاصی حکاکی می‌شود و آن نگین مخصوص آن شخص خواهد بود که به لحاظ خواص نیز سفارش شده‌تر است.
همه ی سنگ های شرف الشمس موجود در بازار به صورت عام نوشته شده‌اند ولی اتفاق ویژه ای که در سایت شرف آنلاین می افتد این است که با گرفتن نام و نام مادر فرد سفارش دهنده ذکر شرف شمس را دقیقا به نیت مخصوص وی حکاکی خواهیم کرد.

در سایت شرف آنلاین به صورت کاملا آنلاین می توانید محصول مورد نظرتان را برای خود یا به هر تعداد دلخواه برای خانواده، دوستان و آشنایان سفارش دهید تا حکاکی دقیقا به نیت این عزیزان در روز ۱۹ فروردین 99 انجام شود. برای خرید بر روی لینک فروشگاه کلیک نمایید و سپس محصول مورد پسندتان را انتخاب نمایید و سفارشتان را تکمیل نمایید. به هر تعداد که مایل باشید می توانید محصول سفارش بدهید.

اگر هنوز برای ثبت سفارش خود در سایت شرف آنلاین سوالی دارید بر روی لینک آموزش خرید و ثبت سفارش کلیک نمایید.

ذکر شرف الشمس به صورت حروف و اشکالی رمزگونه نوشته می شود و ضرورتی ندارد فردی که نگین شرف شمس همراه خود دارد وضو داشته باشد. همراه داشتن آن در اماکنی مانند دستشویی و حمام نیز مشکلی ندارد.

تمام سعی تیم شرف آنلاین براین است که حداکثر تا هفته اول اردیبهشت 99 تمام سفارشات را از طریق پست پیشتاز به دست مشتریان عزیز برسانیم. همچنین مشتریان عزیز می‌توانند چند روز بعد از ۱۹ فروردین 99 به فروشگاه شرف‌آنلاین در مشهد مراجعه حضوری کنند و سفارشات خود را دریافت نمایند.

ما به شما تضمین می دهیم که سایت شرف آنلاین فقط و فقط از نگین های عقیق اصل و با کیفیت برای حکاکی شرف الشمس استفاده خواهد نمود.

تیم شرف انلاین با مشاوره پیش از خرید و پشتیبانی پس از فروش در کنار شما خواهد بود.

۱- برای کسب اطلاعات و گرفتن مشاوره و کسب اطلاعات در مورد شرف شمس می توانید با شماره تلفن های ۳۳۶۹۳۱۸۵-۰۵۱ و یا 09030808951 در ساعات : ۱۴-۹ و ۲۲-۱۷ تماس حاصل کنید.

۲- همچنین در بخش نظرات هر محصول می توانید سوالات خود را بیان کنید تا همکاران ما پاسخگوی شما باشند.

۳- از طریق دکمه پشتیبانی آنلاین از پشتیبانی سایت بهره‌مند شوید.

۴- به فروشگاه ما به آدرس مشهد مقدس، ابتدای خیابان هفده شهریور (پنجراه)، بازار هشتم، واحد ۳۲ مراجعه نمایید.

store-sharaf-shams شرف الشمس : شرف آنلاین فروشگاه تخصصی محصولات شرف شمس

جدیدترین محصولات شرف الشمس

پیشنهادات شگفت انگیز

پرفروش‌ترین محصولات

تیم شرف آنلاین

با ترکیب نیروهای باتجربه و جوان همراه با تخصص و تعهد از سفارش تا تحویل محصول همراه شما هستیم