-شمس-جم شرف الشمس: شرف آنلاین فروشگاه تخصصی محصولات شرف شمس

شرف الشمس و خواص آن

در باور عامیانه شرف الشمس نگینی زرد رنگ است اما طبق منابع اسلامی شرف شمس سنگ نیست، بلکه ذکری منسوب به امام علی (ع) و از اسامی اعظم خداوند است که با آدابی خاص پشت عقیق زرد توسط افراد باتجربه سالی یکبار در ساعات خاصی از ۱۹ فروردین مطابق تقویم‌ نجومی حکاکی می‌شود.

خواص زیادی برای شرف الشمس ذکر شده است اما آثار سریع و متداوم این نگین در گسترش رزق و روزی و دفع چشم زخم مورد تایید همگان است و گشایش امور را در سریعترین زمان به شکل کاملا مشهودی ایجاد می‌نماید.

-شمس-جم شرف الشمس: شرف آنلاین فروشگاه تخصصی محصولات شرف شمس

در شرف‌آنلاین چه اتفاقی می‌افتد؟

باتوجه به محدود بودن حکاکان مسلط به آداب ویژه شرف شمس، در سایت شرف آنلاین به سادگی می‌توانید محصولات شرف شمسی را سفارش دهید که در ۱۹ فروردین با رعایت آداب کامل حکاکی شده‌اند.

تیم شرف آنلاین تضمین می‌کند که از نگین‌های اصل و باکیفیت استفاده نموده و با داشتن تجربه فراوان، حکاکی شرف شمس با رعایت آداب مخصوص و در زمان مخصوص طبق تقویم‌های نجومی انجام شده‌است.

هنوز منتظرید؟!

همین الان دسته بندی شرف شمس موردنظر خود را انتخاب و سفارش‌تان را تکمیل کنید.
Patients-icon شرف الشمس: شرف آنلاین فروشگاه تخصصی محصولات شرف شمس

دفع اندوه و بیماری‌ ها

Boss-3-icon شرف الشمس: شرف آنلاین فروشگاه تخصصی محصولات شرف شمس

عاقبت بخیری و کسب عزت

01-min شرف الشمس: شرف آنلاین فروشگاه تخصصی محصولات شرف شمس

افزایش رزق و دفع فقر

10254-man-farmer-icon شرف الشمس: شرف آنلاین فروشگاه تخصصی محصولات شرف شمس

کارگشایی و آسان‌ شدن کارها

thunder-lightning-storm-icon شرف الشمس: شرف آنلاین فروشگاه تخصصی محصولات شرف شمس

دفع بلایای طبیعی و ایمنی سفر

Cultures-Mosque-icon شرف الشمس: شرف آنلاین فروشگاه تخصصی محصولات شرف شمس

افزایش ثواب نماز

11-eye-icon شرف الشمس: شرف آنلاین فروشگاه تخصصی محصولات شرف شمس

دفع چشم زخم و گزند جانوران

Christianity-Praying-Hand-Symbol-icon شرف الشمس: شرف آنلاین فروشگاه تخصصی محصولات شرف شمس

استجابت حاجات

سوالات متداول

برای مشاهده پاسخ ها بر روی علامت + کنار هر سوال کلیک کنید

در باور عامیانه شرف الشمس نگینی زرد رنگ است اما همانطور که در کتب اسلامی آمده است در واقع شرف شمس سنگ نیست، بلکه دعایی منسوب به امام علی (ع) است با آدابی خاص پشت نگین عقیق زرد رنگ توسط افراد باتجربه با دقت بالا حکاکی می شود. این ذکر که گفته می شود از اسامی خداوند می باشد ۱۳ حرف دارد که ۴ حرف از تورات ۴ حرف از انجیل و ۵ حرف از قرآن کریم می باشد. شرف شمس سالی یکبار در ساعات خاصی از روز ۱۹ فروردین که از تقویم های نجومی استخراج می شود بر روی عقیق زرد حکاکی می شود و دارای خواص ویژه ای است.

البته که امید اول همه ما خدا و اهل بیت (ع) هستند و باید حاجات خود را از ایشان بخواهیم و درکنار آن شرف الشمس انشالله موثر باشد. خواص شرف شمس از دو جنبه اهمیت دارد یکی در خواص بی نظیر خود سنگ عقیق نهفته می باشد و دیگری در قدرت اسم اعظم الهی که پشت نگین حکاکی می شود. چندی از خواص عقیق شرف الشمس دفع فقر، حفاظت اموال، باز شدن ابواب رزق و روزی، دفع بیماری، حفظ از گزند جانوران و ایمنی از بلایا و دشمنان، کسب عزت و مقام است. بی شک آثار سریع و متداوم این نگین در گسترش رزق و روزی مورد تایید همگان است و گشایش امور را در سریعترین زمان به شکل کاملا مشهودی ایجاد می نماید. در ادامه تعدادی از احادیث درباب عقیق را مطالعه بفرمایید:

1- در کتاب “موسوعه الاحجار الکریمه” آمده که این حرز از حضرت حجت (ع) روایت شده‌است و اگر روی عقیق و در روز شرف الشمس حکاکی شود کامل‌تر است. این گونه آمده است که: “آن حرزی است برای محافظت از تمام بدی‌های آسمانی و زمینی و آن اسم اعظم است و کامل‌ترین انگشتر است.” همچنین در ادامه آمده است که: “عقیق پناهگاهی است که هرکس از شیعیان آل محمد (ص) آن را انگشتر نماید جز خیر چیزی نمی‌بیند و گشایش در روزی و بی نیازی از مردم و سلامت از تمام بلایا برای او خواهد بود و این انگشتر او را از سلطان ظالم و هرچیزی که انسان از آن می‌ترسد محافظت می‌کند.”

ahjar-karimeh-sharafshams شرف الشمس: شرف آنلاین فروشگاه تخصصی محصولات شرف شمس

2- از امام موسی کاظم (ع) در روایتی نقل گردیده است که انگشتر زرد در دست کنید که موجب آسانی است و در آن هیچ دشواری نباشد.

3- پیامبر اکرم (ص) هم می‌فرمایند: هر کس یکی ازعقیق‌ های سرخ و زرد و سفید را در دست داشته باشد جز خیر و نیکی و فراخی روزی و سلامتی ازجمیع بلا‌ ها نمی‌بیند و از شر پادشاه ظالم و از هر چه آدمی از آن می‌ترسد و حذر می‌کند امان می‌یابد.

4- امام صادق (ع): انگشتر عقیق باعث ایمنی در سفر است.

5- پیامبر اکرم (ص): انگشتر عقیق در دست کنید مادامی که آدم آن را با خود داشته باشد اندوهی به او نمی رسد.

6- امام صادق (ع): انگشتر عقیق در دست کنید که مبارک است و صاحب آن عاقبتش به خیر و نیکی باشد.

7- پیامبر (ص) می فرمایند: هر که انگشتر عقیق در دست داشته باشد حاجتش بر آورده می شود.

8- امام علی (ع): دو رکعت نماز با انگشتر عقیق بهتر است از هزار رکعت بدون آن.

1- مرحوم شیخ بهائی در کتاب سرّ المستتر می گویند: که شرف الشمس را باید در روز ۱۹ حمل که مطابق با روز ۱۹ فروردین است، از طلوع آفتاب تا ظهر بر عقیق زرد و در صورت عدم امکان بر کاغذ زردی نوشته و با خود حمل نماید.

2- در کتاب «جنه‏ الوافیه» مشهور به «مصباح کفعمی» آمده است: این حروف (دعای شرف شمس) شکل اسم اعظم است، سپس در حاشیه کتاب یاد شده می گوید: در بعضی از کتاب های شیعه دیدم که از امیر المؤمنین (ع) نقل شده است.(بحارالانوار، ج ۵۴، ص ۲۲٫)

3- در کتاب «هزار و یک نکته»، نکته ۹۷۷، تألیف آیت الله حسن زاده آملی نیز مطالبی راجع به شرف شمس آمده است.

4- در کتاب ریحانه الادب هم ذیل نام “ابو البدر” از عالمان قدیم شهر اردبیل ، به نقل از او شرح مفصلی در باره شرف الشمس و حروف آن و اشعاری که به امام علی (ع) در مورد این حروف منسوب است و طرز نوشتن این حروف داده است.( ریحانه الادب، ، مدرس تبریزی ، ج۷ ، ص۲۳-۲۴،چ چهارم، تهران،خیام، ۱۳۷۴؛)

5- علامه مبشر کاشانی در کتاب خود به زمان، آداب و کیفیت شرف شمس اشاره می‌کند.

6- در کتاب “جواهر مکنونه” که از کتب خطی اذکار است به شرف شمس اشاره شده است.

7- حضرت آیت الله مظاهری: “شرف الشمس مورد اعتماد است.”

8- در کتب قدیمی مثل «السحاب اللئالی» تالیف سید عبدالله بوشهری آمده، شرف الشمس از علوم غریبه است و در دفع فقر و بیماری ها و حفظ صاحب آن از گزند جانوران و ایمنی از بلایا و کسب عزت و بزرگی تاثیر دارد.

در سایت شرف آنلاین به صورت کاملا آنلاین می توانید محصول مورد نظرتان را برای خود یا به هر تعداد دلخواه برای خانواده، دوستان و آشنایان سفارش دهید.

برای خرید بر روی لینک محصولات شرف الشمس کلیک نمایید و سپس محصول مورد پسندتان را انتخاب نمایید و سفارشتان را تکمیل نمایید. به هر تعداد که مایل باشید می توانید محصول سفارش بدهید.

اگر هنوز برای ثبت سفارش خود در سایت شرف آنلاین سوالی دارید بر روی لینک آموزش خرید و ثبت سفارش شرف شمس کلیک نمایید.

ذکر شرف الشمس به صورت حروف و اشکالی رمزگونه نوشته می شود و ضرورتی ندارد فردی که نگین شرف شمس همراه خود دارد وضو داشته باشد. همراه داشتن آن در اماکنی مانند دستشویی و حمام نیز مشکلی ندارد.

ما به شما تضمین می دهیم که سایت شرف آنلاین فقط و فقط از نگین های عقیق اصل و با کیفیت برای حکاکی شرف الشمس استفاده خواهد نمود.

تیم شرف انلاین با مشاوره پیش از خرید و پشتیبانی پس از فروش در کنا شما خواهد بود.

۱- برای کسب اطلاعات و گرفتن مشاوره و کسب اطلاعات در مورد شرف شمس می توانید با شماره تلفن 33693185-051 در ساعات : 9 الی 14 و 16 الی 20 تماس حاصل کنید.

۲- همچنین در بخش نظرات هر محصول می توانید سوالات خود را بیان کنید تا همکاران ما پاسخگوی شما باشند.

۳- برای رفع مشکلات فنی سایت اعم از ثبت سفارش و یا پرداخت انلاین و غیره با شماره 33693185-051 تماس بگیرید و یا از طریق صفحه تماس با ما از پشتیبانی سایت بهره مند شوید.

۴- به فروشگاه ما به ادرس مشهد مقدس، خیابان نواب صفوی، مجتمع ایمان، واحد 89 مراجعه نمایید.

store-sharaf-shams شرف الشمس: شرف آنلاین فروشگاه تخصصی محصولات شرف شمس

برای دریافت اطلاعات بیشتری درباره زمان دقیق حکاکی شرف الشمس به مقاله روز شرف الشمس مراجعه بفرمایید. همچنین در مقاله تشخیص سنگ شرف الشمس اصل به جزئیات دقیقی از نحوه تشخیص این نگین پرداخته شده‌است. برای دانستن بیشتر از خواص شرف الشمس به لینک داده شده سر بزنید. نهایتا برای شناخت بیشتر طلسم شرف الشمس و عقیق زرد و مطالعه تخصصی متن عربی و فارسی دعای شرف الشمس به ترتیب به مقالات عقیق زرد و دعای شرف الشمس رجوع بفرمایید.

پرفروش ترین محصولات

محصولات دارای تخفیف

جدیدترین محصولات

تیم شرف آنلاین

با ترکیب نیروهای باتجربه و جوان همراه با تخصص و تعهد از سفارش تا تحویل محصول همراه شما هستیم

گوشه‌ای از نظرات مشتریان شرف آنلاین پس از خرید

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم