دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب, شناخت سنگهای قیمتی و خواص آن‌ها

متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس

yellow-agate متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس

اکثر مردم بر این باورند که “شرف الشمس” نگین انگشتری عقیق زرد رنگی می باشد که اشخاصی به نیت افزایش رزق، گشایش در اعمال و یا رفع چشم زخم و بلایا آن را به دست می‌کنند. اما در واقع سنگ نمی باشد. دعای شرف شمس چیست؟ دعای شرف الشمس، منسوب به امام علی (ع) می باشد که در نوزدهمین روز از ماه فروردین با آدابی مخصوص و نقشی رمزگونه آن را پشت عقیق زرد رنگ یا عقیق مایل به زرد حکاکی می‌نمایند. در ادامه با رموز و خواص دعای شرف شمس و همچین توصیه بزرگان و نظر آیت الله بهجت در مورد شرف الشمس بیشتر آشنا می شویم. متن دعای شرف الشمس و متن فارسی دعای شرف الشمس نیز به صورت کامل در اختیار شما قرار گرفته است…

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس اجزای حروف دعای شرف الشمس

sharaf-and-shams-amulet متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس

معنی اشکال در دعای شرف الشمس چیست؟ متن دعای شرف الشمس به صورت حروف رمزگونه ای حکاکی می شود که در ظاهر به صورت اشکالی که در ادامه توصیف می شود رویت می گردد:
شکل ستاره پنج پر – سه خط عمود و خط روی آن – حرفی مشابه میم – نردبان سه پله ای – چهار خط عمود – حرف ه دو چشم –  حرف واو وارونه به صورت ممتد روی تمام حروف حکاکی شده
اما بایستی توجه داشت که نحوه حکاکی هرکدام از این حروف پیچیدگی های خاص خود را دارد و به صورت ساده ای که بیان شد نمی باشد.

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس معنی اشکال دعای شرف شمس

شاید برای شما سوال باشد که معنی اشکال و کلمات در دعای شرف الشمس چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که حرز شرف الشمس که روی نگین و یا عقیق حکاکی می‌شود، شامل پنج اسم اعظم خداوند می باشد که این کلمات مبارکه را «الله؛ جمیل؛ رحمن؛ مومن؛ نور» گفته‌اند و به جای نقش این کلمات، در حکاکی از حروف رمزگونه استفاده می شود. نقش دعای شرف الشمس ۱۳ حرف دارد ۴ حرف از انجیل، ۴ حرف از تورات و ۵ حرف از قرآن کریم گرفته شده است.

دعای شرف شمس می بایست روی عقیق زرد رنگ حکاکی شود و چنانچه این سنگ عقیق زرد در دسترس نبود، می توان متن دعای شرف الشمس را بر روی یک تکه کاغذی زرد رنگ نیز نوشت هرچند که توصیه شدید بر حکاکی روی عقیق زرد است (هر جامدی ظرفیتی دارد چنان که قرآن بر کوه نازل شد و کوه از هم شکافت) در دعای شرف الشمس پنج اسم اعظم خداوند به روش مخصوصی به صورت رمز نوشته می‌شود که حکاکی آن کار هر کسی نمی باشد. شخص نویسنده این اسامی باید فرد آگاه ، با ایمان و پاکی باشد و بتواند اصول نوشتن دعای شرف الشمس را رعایت کند.

دسته بندی محصولات مرتبط

بر روی دسته بندی ها کلیک کنید تا محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر شرف شمس (284)

گردنبند شرف الشمس (127)

دستبند شرف الشمس (26)

نیم ست شرف الشمس (35)

نگین شرف الشمس (26)

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس خواندن دعای شرف الشمس

rosary-yellow-agate متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس

خواندن متن دعای شرف الشمس قبل از حکاکی دعای شرف شمس توسط حکاکی توصیه می شود. اما توجه شود که لزومی به حکاکی آن بر روی عقیق زرد وجود ندارد. متن دعای شرف الشمس به این صورت میباشد:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

اَللّهُم اِنّی اَسئَلُکَ بِالهاءِ مِنْ اِسمِکَ الْاَعظَم و بالثَلآثِ العِصّیِ و بالالَفِ المُقَّوِم و بِالمِیمِ الطَمیس الاَبتَر و بالسِّلمِ و بالاَربَعَه الَتِی ه‍ِی کالکَفِ بِلا مُعصَم و بِالهاءِ المَشقُوقَه و بالواوِ المُعظَّم صوره اِسمکَ الشَّریفِ الاَعظَم اَن تُصَلِیَ علی سَیِّدِنا مُحمَّدِ وَ آلِهِ بعدد حروف ماجری بِالقلم و اَن تَقضِی حاجَتِی.

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس متن فارسی دعای شرف الشمس

با دقت در متن فارسی دعای شرف الشمس و متن اصلی میتوان فهمید که به چه علت به همراه داشتن این دعا این میزان توسط علما توصیه شده است. متن فارسی دعای شرف الشمس را میتوان به شکل زیر بیان کرد:

خداوندا از تو می خواهم با عظمت و بزرگی خود ای قادر مطلق و الله و اعلی حضرت و معصومان و ارادتمندان او و معاشرت او و ارادتمندان او و وصی او و اوست. و بخصوص او، و عالی ترینها و عالی ترین جانشین او، بر مولای ما محمد و آل او صلوات فرست و حاجت من را برطرف کن.

-شرف-شمس-دعای-مشگل-گشا متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس زمان نوشتن دعای شرف شمس

روز نوزدهم فروردین ماه برای ستاره شناسان مسلمان اهمیت ویژه ای دارا می باشد. روزی که خورشید ۱۹ درجه در برج حمل (فروردین) قرار می گیرد و اصطلاحا به آن روز شرف الشمس می‌گویند. منجّمان معتقدند این روز بخصوص بنابه محاسبات نجومی، روزی خوش یمن و بابرکت می باشد و همچنین در ساعت های مخصوصی در این روز، خورشید در بهترین موقعیت خود در کهکشان و سال قرار می گیرد. در این روز خورشید در نقطه خاصی در آسمان قرار می گیرد که نسبت به سایر ستارگان موجود در کهکشان انرژی  بیش‌تری را دارا می باشد و آداب و اعمال خاصی برای آن تعیین شده است. اصطلاحا خورشید sun بر دیگر ستارگان اشراف دارد.

sharaf-shams-ring-pooria-1 متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس

بر اساس نوشته ها و تقویم نجومی این روز را زمان نوشته شدن دعای شرف الشمس تعیین کرده اند، که حدود زمان حکاکی دعا بر روی عقیق زرد از هنگام طلوع آفتاب تا هنگام غروب آفتاب می باشد ام هر ساله بر اساس تقویم های نجومی زمان حکاکی افزایش و گاها کاهش می یابد. گاها این زمان به بیشتر از ۲۴ ساعت نیز به طول می انجامد. برای مثال در سال ۹۸ این زمان از حدود ۷:۳۰ صبح روز نوزدهم فروردین شروع و تا حدود ۷:۴۰ دقیقه صبح روز بیستم فروردین ۹۸ ادامه پیدا نمود.

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس  آداب حکاکی دعای شرف الشمس

آداب نوشتن دعای شرف شمس چیست؟ به دلیل با اهمیت بودن خواص دعای شرف الشمس، هر فردی شایستگی لازم برای نوشتن این ذکر را ندارد و برای بهتر نتیجه گرفتن از خواص دعای شرف الشمس باید نوشتن این دعا توسط افراد و اساتید خِبره در این کار صورت گیرد. همچنین در نوشته ها تاکید زیادی بر نوشته شدن این ذکر دقیقأ در زوز ۱۹فروردین ماه شده است. به دلیل وجود این همه تاکید بر نوشته شدن این ذکر تحت شرایط ویژه، در بازار شاهد انواع تقلبی این ذکر هستیم. پس بهتر است برای داشتن این ذکر حتما موارد یاد شده را مد نظر قرار دهید.

sharaf-and-sharaf متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس

در روز ۱۹ فروردین در ساعات مقرر شده در تقویم های نجومی، ۲ رکعت نماز حاجت همانند نماز صبح می خوانیم و سپس دعا رو می نویسیم و در ادامه سلامتی و فرج آقا امام زمان (عج) را از خداوند مستعان و منان درخواست کرده و سپس نیت می کنیم ، ان شاء الله حاجت خود را دریافت کنیم. شخص نویسنده  باید ساعات مشخصی از روز نوزدهم برج حمل دعای شرف الشمس را بنویسد. همچنین بایستی طاهر و پاکیزه باشد و رو به قبله حکاکی را انجام دهد و حتما در ساعات شمس الشمس این عمل انجام شود.

لازم به ذکر است که در بین شرف الشمس‌ هایی که در بازار به فروش می رسند نمونه غیر اصل نیز مشاهده می شود که در ساعات مقرر حکاکی شده اند هرچندکه تعداد فروشندگان آن‌ها بسیار محدود است. مشخص بودن اطلاعاتی از زمان حکاکی آن‌ها، اصالت سنگ و حکاک دعای شرف الشمس در خرید بهتر کمک می کند. بنابراین با توجه به این موارد باید از جایی که به آن اطمینان دارید دعای شرف شمس را تهیه کنید. اگر حکاکی این حرز بر روی عقیق زرد به طور صحیح انجام شده باشد نیازی به بازنویسی مجدد نمی باشد. اما درصورتی که احساس می کنید آن طور که باید و شاید از خواص دعا شرف الشمس بهره کامل را نمی برید یا از خواص آن برای شما در انتهای سال کاسته شده، بهتر است سال بعد یک عدد دیگر تهیه بفرمایید.

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس  خواص دعای شرف شمس

gemstone متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس

مهم ترین خواص دعای شرف شمس چیست؟ خواص نگین، انگشتر، دستبند شرف الشمس ، نیم ست شرف الشمس و یا گردنبند شرف الشمس با دعای شرف الشمس اعم از : ۱- دفع فقر از مهم ترین خواص دعای شرف الشمس می باشد ۲- دفع از بدى ها ،حفظ و حفاظت جان و اموال  ۳- دعا شرف الشمس افزایش باعث افزایش رزق و روزی میشود ۴- دفع چشم زخم  ۵- براورده شدن حاجات و آرزوها و گشایش امور  ۶ -دفع بیماری ها  ۷- درمان عمومی بدن و روح مخصوصاً افزایش هاله نورانی اطراف بدن  ۸- حفظ از گزند جانوران و ایمنی از بلایا و دشمنان ۹- کسب عزت و مقام ۱۰- استفاده از عقیق زرد سبب پاک کردن و تصفیه سیستم گوارش می شود  و بر هضم و جذب مواد غذایی ۱۱- همچنین بر گردش خون در بدن ، چاکرای ۳ ، همراه داشتن دعا شرف الشمس در غددپانراس و لوزالمعده  تأثیر بسیار زیادی دارد. اما به جز این، سنگ عقیق هم خواصی دارد که در روایت دینی همراه داشتن آن توصیه شده است.

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس  خواص عقیق از نظر امامان معصوم (ع)

خواص دعای شرف الشمس باتوجه به متن فارسی دعای شرف الشمس از دو جهت دارای اهمیت است یکی در خواص بی همتایی که در خود سنگ عقیق نهفته است و دیگری در قدرت اسما اعظم الهی که معمولا در پشت سنگ شرف الشمس اصل حکاکی می گردد. بدون شک  آثار سریع و متداوم این نگین در افزایش رزق و روزی مورد تایید همگان می باشد و گشایش امور را در سریعترین زمان به طور کاملا مشهودی ایجاد می کند. در ادامه تعدادی از احادیث درباب عقیق که در انگشتر شرف الشمس نیز کاربرد دارد را مطالعه بفرمایید:

rose-yellow-agate متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس

۱- از امام موسی کاظم (ع) در روایتی گفته شده است که انگشتر زرد در دست نمایید که سبب آسانی می شود و در آن هیچ دشواری در کار نباشد.
۲- پیامبر اکرم (ص) می‌فرمایند: هر شخصی یکی از عقیق‌ های سفید و سرخ و زرد را در دست داشته باشد جز خیر و نیکی و افزایش روزی و سلامتی و دفع بلا‌ ها نمی‌بیند همچنین از شر پادشاهان ظالم و از هر آنچه آدمی از آن می‌ترسد در امان می‌ماند.
۳- امام صادق (ع)می فرمایند: انگشتر عقیق سبب ایمنی در سفر می شود.
۴- پیامبر اکرم (ص): انگشتر عقیق در دست کنید مادامی که شخصی آن را همراه خود داشته باشد اندوهی به آن شخص نخواهد رسد.
۵- امام صادق (ع)می فرمایند: انگشتر عقیق در دست کنید که مبارک می باشد و صاحب عقیق عاقبتش به نیکی و خیر برسد.
۶- پیامبر (ص) می فرمایند: هر که در دست انگشتر عقیق داشته باشد حاجتش بر آورده می گردد.
۷- امام علی (ع)می فرمایند: دو رکعت نماز با انگشتر عقیق به از هزار رکعت بدون آن می باشد.

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس نظر علما در مورد دعای شرف شمس چیست؟

۱- خلاصه نظر بعضی از علمای دین در پاسخ به این سوال که دعای شرف الشمس چیست: حرزی است که پیوست به امام علی (ع) داده شده است و بر سنگ عقیق زرد نوشته می شود و اشکالی ندارد به عنوان انگشتر مورد استفاده قرار گیرد ( صراط النجاه ، ج‌۱۰، ص: ۴۲۶ )
۲- آیت الله روحانی می فرمایند: اهل این گونه فنون (اهل علوم غریبه) بر این باورند که اگر یک بار به طریق مخصوص خودش نوشته گردد، دیگر احتیاجی به تکرار یا تمدید مجدد در سال بعد ندارد و اثرش همچنان باقی می باشد، اما به دلیل آنکه در طرز نوشتن دعای شرف شمس آن اختلاف وجود دارد، مثل شکل ستاره آن یا حرف میم آن، بعضی به همه وجوه شکل آن می نویسند. برای مثال یک بار با ستاره پنج گوشه و یک بار با ستاره شش گوشه.
۳- حضرت آیت الله مظاهری می فرمایند: “شرف الشمس مورد اعتماد می باشد. اگر شخصی آن را داشته باشد، تجدید لازم نمی باشد.”

yellow-agate-stone متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس

۴- مرحوم کفعمی در کتاب مصباح کفعمی می فرمایند: این حروف شکل اسم اعظم خداوند می باشد، سپس در حاشیه کتاب یاد شده می فرمایند: در تعداد محدودی از کتاب های شیعه دیده ام که از امیر المؤمنین (ع) نقل شده است. (بحارالانوار، ج ۵۴، ص ۲۲٫)
۵- مرحوم شیخ بهائی نیز در کتاب “سرالمستتر” در رابطه با این شکل که به شرف الشمس شناخته شده می فرمایند: می بایست در روز ۱۹ حمل که مطابق با روز ۱۹ فروردین می باشد، از طلوع آفتاب تا ظهر بر عقیق زرد و در صورت عدم امکان آن را بر روی کاغذی نوشته و با خود به همراه داشته باشد، ولی تمدید مجدد آن در روز مذکور در سال های بعد شرط نشده و لازم نیست.”

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس نظر آیت الله بهجت در مورد شرف الشمس

در رابطه بر خواص دعای شرف الشمس، حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی گواهی کارشناس دینی و تولیت آستان مقدس امامزاده صالح (ع) فرموده اند:

با توجه به نظر آیت الله بهجت در مورد شرف الشمس و دیگر علما هر دعایی در مرتبه خودش خواص خودش را دارا می باشد و آنچه که امروزه در کشور ما خیلی مطرح شده بحث شرف الشمس و نوزدهم فرودین ماه می باشد. درباره دعا در احادیث و روایات در دسترس داریم که انواع بلایا را کم یا رفع می‌ نماید و بیشتر حوادث شر را از ما دور می‌ گرداند. اگر بیاییم آن را تشبیه نماییم، دعا یک سرعت می باشد. با توجه به نظر آیت الله بهجت در مورد شرف الشمس که فرموده اند:«هر دعایی حکم یک میوه را دارد، همانطور که هر میوه ای ویتامین و خواص خاص خودش را دارا می باشد، هر دعا هم خاصیت خاص خودش را دارا می باشد.» در نتیجه این نیست که انسان کاملا متوسل به دعا گردد و دیگر دست از کار و تلاش و تفکر بردارد و از ابزار و اهداف دیگری استفاده نکند. این موضوع هم همین می باشد، و یک نوع ادعیه می باشد که در روز ۱۹ فروردین وارد شده است و اگر ما متوسل به دعا شرف الشمس می شویم، لذا برای براورده کردن حاجات خود و سلامت و بهبود بهتر، کار و تلاش نیز لازم می باشد. در ادامه نظر آیت الله بهجت در مورد شرف الشمس بیان شده است: این اعتقاد است که به دعا کمک می نماید، گاهی آدمی یک سنگ دارد و این باور و اعتقاد به آن می باشد که به ما کمک می نماید.

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس دعای شرف الشمس در کتب معتبر اسلامی

۱- در کتب قدیمی مثل «السحاب اللئالی» تالیف سید عبدالله بوشهری آمده، دعای شرف الشمس از علوم غریبه می باشد و در دفع فقر و بیماری ها و حفظ صاحب آن از گزند جانوران و ایمنی از بلایا و کسب عزت و بزرگی تاثیر بسیار دارد.
۲- در کتاب ریحانه الادب هم ذیل نام “ابو البدر” از عالمان قدیم شهر اردبیل ، به نقل از او شرح کامل و مفصلی درباره ی دعای شرف الشمس، حروف آن و اشعاری که به امام علی (ع) در مورد این حروف پیوست شده و طرز نوشتن این حروف داده است.( ریحانه الادب، ، مدرس تبریزی ، ج۷ ، ص۲۳-۲۴،چ چهارم، تهران،خیام، ۱۳۷۴؛)

sharaf-shams-ring-saltanati-2 متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس

۳- در کتاب «هزار و یک نکته»، نکته ۹۷۷، تألیف آیت الله حسن زاده آملی نیز مطالبی درباره ی دعای شرف شمس آورده شده است و توضیحاتی داده شده است که دعای شرف شمس چیست.
۴- علامه مبشر کاشانی در کتاب خود به زمان، آداب و کیفیت دعای شرف الشمس اشاره می‌ نماید. آیت الله مبشّر کاشانی می فرمایند : شرف الشمس از علوم غریبه می باشد.
۵- در کتاب “جواهر مکنونه” که از کتب خطی اذکار می باشد نیز به آن اشاره شده است.

محصولات شرف الشمس اصل

0-1-249-مجموعه-فاخر-امام-صادق-1-230x230 متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس
بستن

مجموعه فاخر انگشترهای امام صادق (ع) طرح مردانه مهدیار + حکاکی

۳,۵۹۵,۰۰۰ تومان
0-1-250-مجموعه-فاخر-امام-صادقع-2-230x230 متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس
بستن

مجموعه فاخر انگشترهای امام صادق (ع) طرح زنانه ابتسام+ حکاکی

۲,۲۲۵,۰۰۰ تومان
تخفیف
1-1-230x230 متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس
بستن

نیم ست شرف الشمس نقره زنانه طرح پادنا + حکاکی

۱,۰۶۵,۰۰۰ تومان ۱,۰۳۹,۰۰۰ تومان
0-1-219-انگشتر-نقره-شرف-الشمس-2-230x230 متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس
بستن

انگشتر شرف الشمس نقره زنانه طرح آلیسا + حکاکی

۳۲۳,۰۰۰ تومان
0-3-054-sharafshams-necklace-1-230x230 متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس
بستن

گردنبند شرف الشمس زنانه نقره طرح فخریه + حکاکی

۳۹۹,۰۰۰ تومان
0-4-017-دستبند-شرف-شمس-زنانه.JPG-230x230 متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس
بستن

دستبند شرف الشمس نقره زنانه طرح مهتاب + حکاکی

۶۴۷,۰۰۰ تومان
15-3-038-زنجیر-نقره-زنانه-2-Copy-230x230 متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس
بستن

زنجیر نقره طرح بیات عیار ۹۲۵ مخصوص گردنبند (۶۵ سانتی متری)

۵۳۹,۰۰۰ تومان
0-1-251-مجموعه-فاخر-امام-صادق-10-230x230 متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس
بستن

مجموعه فاخر انگشترهای امام صادق طرح زنانه الحان + حکاکی

۲,۵۹۵,۰۰۰ تومان
0-1-176-sharafshams-ring-1-230x230 متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس
بستن

انگشتر شرف الشمس نقره مردانه طرح دست ساز فیلی دورچنگ+ حکاکی

۹۷۹,۰۰۰ تومان
0-1-169-sharafshams-ring-5-230x230 متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس
بستن

انگشتر شرف الشمس نقره مردانه طرح دورطلایی یا حسین (ع) + حکاکی

۵۴۹,۰۰۰ تومان
0-1-185-sharafshams-ring-4-230x230 متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس
بستن

انگشتر شرف الشمس الماس تراش طرح لوکس داریوش دست ساز + تزئین برلیان + حکاکی

۱,۱۹۵,۰۰۰ تومان
0-1-186-sharafshams-ring-5-230x230 متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس
بستن

انگشتر شرف الشمس نقره مردانه طرح فاخر دارمان دست ساز + حکاکی

۱,۰۷۷,۰۰۰ تومان
به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

76 دیدگاه در “متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، خواص و نظر علما درباره دعای شرف شمس

 1. یوسف گفت:

  سلام خسته نباشید ایا میشه دعای شرف و شمس روی پوست نوشت؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله امکانش هست ولی چرا؟!

 2. مریم گفت:

  سالم نوشتن شرف الشمس روی کاغذ زرد رنگ با گلاب و زعفران باید باشه یا نیازی نیست

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   گلاب و زعفران ضروری نیست.

 3. مریم گفت:

  سلام میخواهم امروز اعمال شرف الشمس انجام دهم چه کارهایی باید انجام دهم تا به نحو احسن انجام شود البته دعا رو در کاغذ میخوام بنویسم آیا حتما باید با گلاب و زعفران نوشت ممنونم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا مقاله روز شرف الشمس را مطالعه بفرمایید.

 4. محمد گفت:

  من یک عدد نگین انگشتر گرفته ام که دعای شرف الشمس و ایه من یتق الله روی ان نوشته شده است اما زرد رنگ نیست چطور میشود به اصالت ان پی برد ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بایستی از نزدیک بررسی شود. احتمال دارد عقیق یمنی پرتقالی مایل به زرد باشد که خیلی هم عالی است.

 5. علی گفت:

  خیلی گران است. حتما محل کارتون اجاره ای و اجاره هم فوق العاده بالاست وگرنه چه معنی داره قیمت ها سر سام آور باشه . یه نگاهی هم به مردم عادی داشته باشین . اونکه وضعش خوبه براش مهم نیست برای یه انگشتر چقدر پول بده . شما ادعای اتصال و همجواری با شمس الشموس (ع) را دارید . فقط یک کم بهش نگاه کنید مقداری رعفت جای دور نمیره . هر کس می تونه سایت آب و رنگ دار بزنه و کارهای لاکچری ارائه بده . لاکچری اونی نیست که به راحتی هر قیمتی را بپردازه . لاکچری مشهدی کار دلی است . چون دل همه ملت مشهد است …..

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   سعی مجموعه بر این بوده است که تنوع و رنج قیمتی از حدود ۱۵۰ هزار تومان به بالا در سایت موجود باشد و همچنان هم موجود هست که امکان خرید برای هر هموطن عزیزی فراهم باشد و بسیاری از کارهای موجود هم قیمتی زیر ۵۰۰ هزار تومان دارند یعنی با وجود کیفیت بسیار بالای محصولات اما اکثر قیمت ها بسیار مناسب هستند و تنها تعداد انگشت شماری محصول بالای ۱ میلیون تومان قیمت دارند همچنین توجه داشته باشید که تمامی محصولات از سنگ عقیق زرد اصل و رکاب نقره استفاده شده است که متاسفانه به علت افزایش قیمت دلار و قیمت جهانی نقره در یک سال اخیر، با افزایش قیمت شدید طلا و نقره در کشور رو به رو هستیم اما همچنان سعی نموده ایم و با تنوع و خلاقیت در تولید محصولات ارزان قیمت و با کیفیت رنج قیمتی پایین را در سایت داشته باشیم اما اگر با قیمت های فعلی هم امکان خرید ندارید لطفا با بخش پشتیبانی انلاین در ارتباط باشید.

 6. سمیه گفت:

  سلام. سلام منو به اقا امام رضا ع برسانید نایب الزیاره ماهم باشید. اگر روی کاغذ بخواهیم بنویسیم همین شرایط باید باشد که برای عقیق هست

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   نایب الزیاره شما هستیم.
   بله همین شرایط را دارد.

نظر دهید؛ در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.