دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب, شناخت سنگهای قیمتی و خواص آن‌ها

متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس

yellow-agate-1 متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس

اکثر مردم بر این باورند که “شرف الشمس” نگین انگشتری عقیق زرد رنگی می‌باشد که اشخاصی به نیت افزایش رزق، گشایش در اعمال و یا رفع چشم زخم و بلایا آن را به دست می‌کنند. اما در واقع سنگ نمی‌باشد. دعای شرف شمس چیست؟ دعای شرف الشمس، منسوب به امام علی (ع) می‌باشد که در نوزدهمین روز از ماه فروردین با آدابی مخصوص و نقشی رمزگونه آن را پشت عقیق زرد رنگ یا عقیق مایل به زرد حکاکی می‌نمایند. در ادامه با رموز و خواص دعای شرف شمس برای رزق و روزی، حاجت و … بیشتر آشنا می‌شویم و همچنین توصیه بزرگان در مورد شرف الشمس را مطالعه خواهیم نمود. متن دعای شرف الشمس و متن فارسی دعای شرف الشمس نیز به صورت کامل در اختیار شما قرار گرفته است.

در ادامه با شرف‌آنلاین، وب‌سایت تخصصی شرف‌الشمس همراه باشید ….

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس اجزای حروف دعای شرف الشمس

sharaf-and-shams-amulet متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس

معنی اشکال در دعای شرف الشمس چیست؟ متن دعای شرف الشمس به صورت حروف رمزگونه‌ای حکاکی می‌شود که در ظاهر به صورت اشکالی که در ادامه توصیف می‌شود رویت می‌گردد:

شکل ستاره پنج پر – سه خط عمود و خط روی آن – حرفی مشابه میم – نردبان سه پله ای – چهار خط عمود – حرف ه دو چشم –  حرف واو وارونه به صورت ممتد روی تمام حروف حکاکی شده اما بایستی توجه داشت که نحوه حکاکی هرکدام از این حروف پیچیدگی های خاص خود را دارد و به صورت ساده ای که بیان شد نمی‌باشد.

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس معنی اشکال دعای شرف شمس

شاید برای شما سوال باشد که معنی اشکال و کلمات در دعای شرف الشمس چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که حرز شرف الشمس که روی نگین و یا عقیق حکاکی می‌شود، شامل پنج اسم اعظم خداوند می‌باشد که این کلمات مبارکه را «الله؛ جمیل؛ رحمن؛ مومن؛ نور» گفته‌اند و به جای نقش این کلمات، در حکاکی از حروف رمزگونه استفاده می‌شود. نقش دعای شرف الشمس ۱۳ حرف دارد ۴ حرف از انجیل، ۴ حرف از تورات و ۵ حرف از قرآن کریم گرفته شده است.

دعای شرف شمس می‌بایست روی عقیق زرد رنگ حکاکی شود و چنانچه این سنگ عقیق زرد در دسترس نبود، می‌توان متن دعای شرف الشمس را بر روی یک تکه کاغذی زرد رنگ نیز نوشت هرچند که توصیه شدید بر حکاکی روی عقیق زرد است (هر جامدی ظرفیتی دارد چنان که قرآن بر کوه نازل شد و کوه از هم شکافت) در دعای شرف الشمس پنج اسم اعظم خداوند به روش مخصوصی به صورت رمز نوشته می‌شود که حکاکی آن کار هر کسی نمی‌باشد. شخص نویسنده این اسامی باید فرد آگاه ، با ایمان و پاکی باشد و بتواند اصول نوشتن دعای شرف الشمس را رعایت کند.

دسته بندی محصولات مرتبط

بر روی دسته بندی ها کلیک کنید تا محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر شرف شمس (350)

گردنبند شرف الشمس (144)

دستبند شرف الشمس (35)

نیم ست شرف الشمس (48)

نگین شرف الشمس (26)

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس خواندن دعای شرف الشمس

rosary-yellow-agate متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس

خواندن متن دعای شرف الشمس قبل از حکاکی دعای شرف شمس توسط حکاک توصیه می‌شود. اما توجه شود که لزومی به حکاکی آن بر روی عقیق زرد وجود ندارد. متن دعای شرف الشمس به این صورت می‌باشد:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

اَللّهُم اِنّی اَسئَلُکَ بِالهاءِ مِنْ اِسمِکَ الْاَعظَم و بالثَلآثِ العِصّیِ و بالالَفِ المُقَّوِم و بِالمِیمِ الطَمیس الاَبتَر و بالسِّلمِ و بالاَربَعَه الَتِی ه‍ِی کالکَفِ بِلا مُعصَم و بِالهاءِ المَشقُوقَه و بالواوِ المُعظَّم صوره اِسمکَ الشَّریفِ الاَعظَم اَن تُصَلِیَ علی سَیِّدِنا مُحمَّدِ وَ آلِهِ بعدد حروف ماجری بِالقلم و اَن تَقضِی حاجَتِی.

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس متن فارسی دعای شرف الشمس

با دقت در متن فارسی دعای شرف الشمس و متن اصلی می‌توان فهمید که به چه علت به همراه داشتن این دعا این میزان توسط علما توصیه شده‌است. متن فارسی دعای شرف الشمس را می‌توان به شکل زیر بیان کرد:

خداوندا از تو می‌خواهم با عظمت و بزرگی خود ای قادر مطلق و الله و اعلی حضرت و معصومان و ارادتمندان او و معاشرت او و ارادتمندان او و وصی او و اوست. و بخصوص او، و عالی ترینها و عالی ترین جانشین او، بر مولای ما محمد و آل او صلوات فرست و حاجت من را برطرف کن.

-شرف-شمس-دعای-مشگل-گشا متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس زمان نوشتن دعای شرف شمس

روز نوزدهم فروردین ماه برای ستاره شناسان مسلمان اهمیت ویژه ای دارا می‌باشد. روزی که خورشید ۱۹ درجه در برج حمل (فروردین) قرار می‌گیرد و اصطلاحا به آن روز شرف الشمس می‌گویند. منجّمان معتقدند این روز بخصوص بنابه محاسبات نجومی، روزی خوش یمن و بابرکت می‌باشد و همچنین در ساعت های مخصوصی در این روز، خورشید در بهترین موقعیت خود در کهکشان و سال قرار می‌گیرد. در این روز خورشید در نقطه خاصی در آسمان قرار می‌گیرد که نسبت به سایر ستارگان موجود در کهکشان انرژی  بیش‌تری را دارا می‌باشد و آداب و اعمال خاصی برای آن تعیین شده است. اصطلاحا خورشید sun بر دیگر ستارگان اشراف دارد.

sharaf-shams-ring-pooria-1 متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس

بر اساس نوشته ها و تقویم نجومی این روز را زمان نوشته شدن دعای شرف الشمس تعیین کرده‌اند، که حدود زمان حکاکی دعا بر روی عقیق زرد از هنگام طلوع آفتاب تا هنگام غروب آفتاب می‌باشد اما هر ساله بر اساس تقویم های نجومی زمان حکاکی افزایش و گاها کاهش می‌یابد. گاها این زمان به بیشتر از ۲۴ ساعت نیز به طول می‌انجامد. برای مثال در سال ۹۸ این زمان از حدود ۷:۳۰ صبح روز نوزدهم فروردین شروع و تا حدود ۷:۴۰ دقیقه صبح روز بیستم فروردین ۹۸ ادامه پیدا نمود. یا در سال 1400 این ساعت از حدود 14:50 روز 19 فروردین تا حدود ساعت 15:20 روز 20 فروردین ادامه داشت.

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس  آداب حکاکی دعای شرف الشمس

آداب نوشتن دعای شرف شمس چیست؟ به دلیل با اهمیت بودن خواص دعای شرف الشمس، هر فردی شایستگی لازم برای نوشتن این ذکر را ندارد و برای بهتر نتیجه گرفتن از خواص دعای شرف الشمس باید نوشتن این دعا توسط افراد و اساتید خبره در این کار صورت گیرد. همچنین در نوشته ها تاکید زیادی بر نوشته شدن این ذکر دقیقأ در روز ۱۹فروردین ماه شده است. به دلیل وجود این همه تاکید بر نوشته شدن این ذکر تحت شرایط ویژه، در بازار شاهد انواع تقلبی این ذکر هستیم. پس بهتر است برای داشتن این ذکر حتما موارد یاد شده را مد نظر قرار دهید.

sharaf-and-sharaf متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس

در روز ۱۹ فروردین در ساعات مقرر شده در تقویم های نجومی، ۲ رکعت نماز حاجت همانند نماز صبح می‌خوانیم و سپس دعا رو می‌نویسیم و در ادامه سلامتی و فرج آقا امام زمان (عج) را از خداوند مستعان و منان درخواست کرده و سپس نیت می‌کنیم، ان شاء الله حاجت خود را دریافت کنیم. شخص نویسنده  باید ساعات مشخصی از روز نوزدهم برج حمل (توجه کنید بین برج حمل با صورت فلکی حمل تفاوت است!) دعای شرف الشمس را بنویسد. همچنین بایستی طاهر و پاکیزه باشد و رو به قبله حکاکی را انجام دهد و حتما در ساعات شمس الشمس این عمل انجام شود.

لازم به ذکر است که در بین شرف الشمس‌ هایی که در بازار به فروش می‌رسند نمونه غیر اصل نیز مشاهده می‌شود که در ساعات مقرر حکاکی نشده اند هرچند که تعداد فروشندگان آن‌ها بسیار محدود است. مشخص بودن اطلاعاتی از زمان حکاکی آن‌ها، اصالت سنگ و حکاک دعای شرف الشمس در خرید بهتر کمک می‌کند. بنابراین با توجه به این موارد باید از جایی که به آن اطمینان دارید دعای شرف شمس را تهیه کنید. اگر حکاکی این حرز بر روی عقیق زرد به طور صحیح انجام شده باشد نیازی به بازنویسی مجدد نمی‌باشد. اما درصورتی که احساس می‌کنید آن طور که باید و شاید از خواص دعا شرف الشمس بهره کامل را نمی‌برید یا از خواص آن برای شما در انتهای سال کاسته شده، بهتر است سال بعد یک عدد دیگر تهیه بفرمایید.

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس خواص دعای شرف الشمس برای رزق و روزی و …

gemstone متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس

مهم ترین خواص دعای شرف شمس چیست؟ بی‌شک معروف‌ترین و شاید مهم‌ترین و شناخته شده‌ترین خاصیت دعای شرف الشمس برای رزق و روزی است. خواص نگین، انگشتر، دستبند شرف الشمس ، نیم ست شرف الشمس و یا گردنبند شرف الشمس با دعای شرف الشمس شامل این موارد است:

۱- دفع فقر از مهم ترین خواص دعای شرف الشمس برای رزق و روزی می‌باشد

۲- دفع بدى ها، حفظ و حفاظت از جان و اموال

۳- کسب عزت و مقام

۴- دفع چشم زخم

۵- براورده شدن حاجت و گشایش امور

۶ -دفع بیماری ها

7- حفظ از گزند جانوران و ایمنی از بلایا و دشمنان

8- همانطور که پیش‌تر گفته شد دعا شرف الشمس برای افزایش رزق و روزی بسیار مجرب بوده‌است

9- همچنین درمورد خواص خود عقیق زرد آمده که استفاده از آن سبب پاک کردن و تصفیه سیستم گوارش می‌شود  و بر هضم و جذب مواد غذایی کمک می‌کند، همچنین بر گردش خون در بدن، بر چاکرای ۳، بر غدد پانکراس و لوزالمعده تاثیر بسیار زیادی دارد. اما به جز این، سنگ عقیق خواص بسیار دیگری دارد که در روایت دینی نیز همراه داشتن آن توصیه شده‌است.

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس  خواص عقیق از نظر امامان معصوم (ع)

خواص دعای شرف الشمس باتوجه به متن فارسی دعای شرف الشمس از دو جهت دارای اهمیت است یکی در خواص بی همتایی که در خود سنگ عقیق نهفته است و دیگری در قدرت اسم اعظم الهی که معمولا در پشت سنگ شرف الشمس اصل حکاکی می‌گردد. بدون شک  آثار سریع و متداوم این نگین در افزایش رزق و روزی مورد تایید همگان می‌باشد و گشایش امور را در سریعترین زمان به طور کاملا مشهودی ایجاد می‌کند. در ادامه تعدادی از احادیث درباب عقیق که در انگشتر شرف الشمس نیز کاربرد دارد را مطالعه بفرمایید همچنین برای خرید و مشاهده قیمت انگشتر رهبری با سنگ شرف شمس به لینک داده شده مراجعه نمایید.:

rose-yellow-agate متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس

۱- از امام موسی کاظم (ع) در روایتی گفته شده است که انگشتر زرد در دست نمایید که سبب آسانی می‌شود و در آن هیچ دشواری در کار نباشد.

۲- پیامبر اکرم (ص) می‌فرمایند: هر شخصی یکی از عقیق‌ های سفید و سرخ و زرد را در دست داشته باشد جز خیر و نیکی و افزایش روزی و سلامتی و دفع بلا‌ ها نمی‌بیند همچنین از شر پادشاهان ظالم و از هر آنچه آدمی از آن می‌ترسد در امان می‌ماند.

۳- امام صادق (ع)می‌فرمایند: انگشتر عقیق سبب ایمنی در سفر می‌شود.

۴- پیامبر اکرم (ص): انگشتر عقیق در دست کنید مادامی که شخصی آن را همراه خود داشته باشد اندوهی به آن شخص نخواهد رسد.

۵- امام صادق (ع)می‌فرمایند: انگشتر عقیق در دست کنید که مبارک می‌باشد و صاحب عقیق عاقبتش به نیکی و خیر برسد.

۶- پیامبر (ص) می‌فرمایند: هر که در دست انگشتر عقیق داشته باشد حاجتش بر آورده می‌گردد.

۷- امام علی (ع)می‌فرمایند: دو رکعت نماز با انگشتر عقیق به از هزار رکعت بدون آن می‌باشد.

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس نظر علما در مورد دعای شرف شمس چیست؟

۱- خلاصه نظر بعضی از علمای دین در پاسخ به این سوال که دعای شرف الشمس چیست: حرزی است که پیوست به امام علی (ع) داده شده است و بر سنگ عقیق زرد نوشته می‌شود و اشکالی ندارد به عنوان انگشتر مورد استفاده قرار گیرد ( صراط النجاه ، ج‌۱۰، ص: ۴۲۶ )

۲- آیت الله روحانی می فرمایند: اهل این گونه فنون (اهل علوم غریبه) بر این باورند که اگر یک بار به طریق مخصوص خودش نوشته گردد، دیگر احتیاجی به تکرار یا تمدید مجدد در سال بعد ندارد و اثرش همچنان باقی می‌باشد، اما به دلیل آنکه در طرز نوشتن دعای شرف شمس آن اختلاف وجود دارد، مثل شکل ستاره آن یا حرف میم آن، بعضی به همه وجوه شکل آن می‌نویسند. برای مثال یک بار با ستاره پنج گوشه و یک بار با ستاره شش گوشه.

۳- حضرت آیت الله مظاهری می‌فرمایند: “شرف الشمس مورد اعتماد می‌باشد. اگر شخصی آن را داشته باشد، تجدید لازم نمی‌باشد.”

yellow-agate-stone متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس

۴- مرحوم کفعمی در کتاب مصباح کفعمی می‌فرمایند: این حروف شکل اسم اعظم خداوند می‌باشد، سپس در حاشیه کتاب یاد شده می‌فرمایند: در تعداد محدودی از کتاب های شیعه دیده ام که از امیر المؤمنین (ع) نقل شده‌است. (بحارالانوار، ج ۵۴، ص ۲۲٫)

۵- مرحوم شیخ بهائی نیز در کتاب “سرالمستتر” در رابطه با این شکل که به شرف الشمس شناخته شده می‌فرمایند: می‌بایست در روز ۱۹ حمل که مطابق با روز ۱۹ فروردین می‌باشد، از طلوع آفتاب تا ظهر بر عقیق زرد و در صورت عدم امکان آن را بر روی کاغذی نوشته و با خود به همراه داشته باشد، ولی تمدید مجدد آن در روز مذکور در سال های بعد شرط نشده و لازم نیست.”

6- آیا آیت الله بهجت در این باره نظری داده‌اند؟ برای مطالعه دقیق‌تر این موضوع به لینک نظر نظر آیت الله بهجت در مورد شرف الشمس مراجعه نمایید.

12210-gem-stone-icon متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس دعای شرف الشمس در کتب معتبر اسلامی

علمای قدیم و معاصر نظراتی در این باره بیان نموده‌اند که برخی از مهم‌ترین آن‌ها در ادامه اورده شده است که به طور ویژه به خواص شرف الشمس برای رزق و روزی اشاره گردیده‌است:

۱- در کتب قدیمی مثل «السحاب اللئالی» تالیف سید عبدالله بوشهری آمده، دعای شرف الشمس از علوم غریبه می‌باشد و در دفع فقر و بیماری ها و حفظ صاحب آن از گزند جانوران و ایمنی از بلایا و کسب عزت و بزرگی تاثیر بسیار دارد.

۲- در کتاب ریحانه الادب هم ذیل نام “ابو البدر” از عالمان قدیم شهر اردبیل، به نقل از او شرح کامل و مفصلی درباره‌ی دعای شرف الشمس، حروف آن و اشعاری که به امام علی (ع) در مورد این حروف پیوست شده و طرز نوشتن این حروف داده است. (ریحانه الادب، مدرس تبریزی، ج۷، ص۲۳-۲۴، چ چهارم، تهران، خیام، ۱۳۷۴؛)

sharaf-shams-ring-saltanati-2 متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس

۳- در کتاب «هزار و یک نکته»، نکته ۹۷۷، تألیف آیت الله حسن زاده آملی نیز مطالبی دربار‌ه‌ی دعای شرف شمس آورده شده‌ و توضیحاتی داده شده‌است که دعای شرف شمس چیست.

۴- علامه مبشر کاشانی در کتاب خود به زمان، آداب و کیفیت دعای شرف الشمس اشاره می‌‌نماید. آیت الله مبشّر کاشانی می‌فرمایند : شرف الشمس از علوم غریبه می‌باشد.

۵- در کتاب “جواهر مکنونه” که از کتب خطی اذکار می‌باشد نیز به آن اشاره شده‌است.

محصولات شرف الشمس اصل

گردنبند شرف الشمس زنانه نقره طرح عواطف + حکاکی

۳۲۱,۰۰۰ تومان

گردنبند شرف الشمس زنانه نقره طرح عاطفه + حکاکی

۴۸۹,۰۰۰ تومان

انگشتر شرف الشمس نقره زنانه طرح نگین + حکاکی

۴۴۹,۰۰۰ تومان

گردنبند شرف الشمس زنانه نقره طرح رافعه + حکاکی

۵۳۱,۰۰۰ تومان

انگشتر شرف الشمس نقره مردانه طرح دست ساز فاخر هشت ضلعی طاها + حکاکی

۱,۳۹۹,۰۰۰ تومان

نیم ست شرف الشمس نقره زنانه طرح طلا + حکاکی

۱,۱۰۹,۰۰۰ تومان

انگشتر شرف الشمس نقره مردانه دست ساز طرح فیلی آرشام+ حکاکی

۹۷۷,۰۰۰ تومان

انگشتر شرف شمس رهبر : انگشتر شرف الشمس رهبری + حکاکی

۵۷۹,۰۰۰ تومان

گردنبند شرف الشمس زنانه نقره طرح تیهو + حکاکی

۴۰۱,۰۰۰ تومان

دستبند نقره چرم طبیعی مشکی با نگین عقیق شرف الشمس + حکاکی

۳۱۵,۰۰۰ تومان

گردنبند شرف الشمس زنانه نقره طرح درفام + حکاکی

۴۹۳,۰۰۰ تومان

انگشتر شرف الشمس نقره زنانه طرح سولماز+ حکاکی

۵۳۵,۰۰۰ تومان
به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

129 دیدگاه در “متن دعای شرف الشمس چیست؟ متن فارسی، نظر علما و خواص دعای شرف شمس

 1. سهیلا گفت:

  باسلام. پسر دایی من طلا سازی دارد و عقیق ها را ۱۹ فروردین همه را تراش داده و روی همه عقیق ها دعا دارد. من دو ماه پیش سفارش گردنبند دادم و روی آن اسم من را دو ماه پیش کنار دعا تراش داد. ایا قبول است و می توانم گردن کنم یا نه؟
  حتما باید اسم من هم ۱۹ فروردین حک شود؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ضرورتی به تراش اسم کنار دعا نیست و آن حکاکی های ۱۹ فروردین احتمال زیاد به صورت عام حک شده است که صحیح است و می توانید استفاده بفرمایید.

 2. رحیمی گفت:

  سلام خسته نباشید چند سال پیش پدرم برای مادرم از مشهد انگشتری خرید شرف الشمس ولی نگینش حکاکی ندارد میشود بگویید که همان خاصیت را دارد یا نه؟؟ ممنون میشوم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خواص عقیق زرد را دارد ولی خواص خود دعای شرف الشمس را ندارد.

 3. مهدیه مومنی گفت:

  با سلام
  بنده امسال قبل از ۱۹ فروردین انگشتری شرف‌شمس را بنام خودم در یک گالری در مشهد سفارش دادم که نام خودم و پدر و مادرم را هم پرسیدند، الان که انگشتر بدستم‌ رسیده من فقط نام مادرم را میتوانم ببینم و از اسم خودم‌ خبری نیست از سازنده که سوال کردم‌ گفت شاید نام خودت زیر رکاب پنهان شده، سوالم‌ این هست که آیا ذکر نام مادر هم ضروری هست یا اینکه این انگشتر برای من نیست و اشتباهی بنام مادرم حک شده و الان واقعا نمیدانم با اینکه برای خودم سفارش دادم خواص این انگشتر برای من هست یا نه، لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   وقتی سفارش خاص به نیت خود می دهید ضروری نیست که حتما اسم روی سنگ حک شود و فقط به نیت شما حکاکی انجام شود کافیست لذا ان شاءالله به نیت خودتان حکاکی شده و میتوانید استفاده نمایید.

  2. امید گفت:

   سلام فقط برای عقد کردن انگشتر نام مادر لازمه نیازی به نوشتن اسم بر روی انگشتر یا سنگ نیست

 4. فاطمه گفت:

  با سلام. ببخشید یه سوال دارم. برای مادرم یک خانم انگشتر هدیه داد. سنگ اون انگشتر رنگش مایل طوسی و روی این سنگ فک کنم ۵ تا حرف عجیب حکاکی شده مثل حرف ل حرف ب .. این دو تا حرف فعلا یادمه. این چه میتواند باشد؟ ایا امکان داره سحری باشد؟ چون مادرم مریض شده بوده..
  ممنون میشوم اگر جواب بدید و یا راهنمایی کنید تا بفهمم درباره این انگشتر..

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مشخص نیست باید بررسی شود ولی بعید است این موردی که فرمودید باشد.

 5. ایمان محبی راد گفت:

  بابت شفاف سازی که درباره نظر آیت الله بهجت از شرف شمس کردید عالی بود. یک سوال هم داشتم ممنون میشم جواب بدید. آیا واقعا برای رزق و روزی خوبه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام و ممنون از نظر لطفتون
   در این رابطه، خاصیت افزایش رزق و روزی از ۳ منظر مورد تایید است. اول اینکه جزو خواص مهم خود شرف شمس است و در منابع به آن اشاره شده‌است. همچنین درباره خواص خود عقیق برای زیاد شدن رزق و دفع فقر احادیث قوی و مهم بسیاری وجود دارد که به تنهایی این دلیل برای اطمینان یافتن کافیست. علاوه‌براین به صورت تجربی، این خاصیت افزایش رزق را برای استفاده کنندگان بسیار مشاهده شده‌است و دلیل محبوبیت آن نیز همین است.

   1. علی اکبر گفت:

    سلام
    ببخشید در بعضی از سنگهای زرد رنگ حروفی به صورت ۵ عدد ه دو چشم، دو خط عمود، علامت ضربدر با چهار نقطه در هر بخش آن، ۷ بار عدد ۶، حرف ص و میم نوشته شده این هم شکل دیگری از شرف الشمس است
    اطلاعی از این نوع حروف و عدد دارید؟
    میشود لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    این توضیحاتی که فرمودید شبیه شرف الشمس نیست ولی لوح های مختلف دیگری وجود دارد (معتبر یا نامعتبر) که ممکن است از آن دسته باشد.

   3. زهرا گفت:

    سلام اگر من بخواهم سفارش بدهم از کجا متوجه بشوم اصلا سنگ صددرصد اصل هست به همین دلیل سالهاست که چون اعتماد ندارم نمیخرم

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اصلا خود سنگ عقیق زرد گوهر گران قیمتی نیست که بخواهید نگران اصل یا تقلبی بودن آن باشید و تقریبا تمام آنچه در بازار هست از سنگ عقیق اصل است فقط نحوه و زمان و رعایت آداب حکاکی دعای شرف الشمس پشت نگین باید دقیق و درست انجام شود که آن هم به صورت تخصصی سال هاست در مجموعه شرف آنلاین هر ساله در ۱۹ فروردین یا رعایت کامل آداب انجام می شود.

 6. داوود اکبری گفت:

  سلام
  آیا باید هر سال دعای جدید روی انگشتر نوشته بشه یا همون یکبار کافیه ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر لازم نیست هزینه مجدد کنید. همان یکبار کافیست.

  2. راحله اخلاقی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شرف شمس ایا اگه ۲۰ فرودین حکاکی بشه قبوله ؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    باید طبق ساعات ذکر شده در تقویم نجومی هرسال این کار انجام شود. که این ساعات در سال های مختلف متفاوت است و معمولا حدود ۲۴ ساعت است که بین روزهای ۱۸ تا ۲۰ فروردین جابجا می شود.

 7. مهدی گفت:

  سلام خسته نباشید من یه سنگ شرف شمس برای خودم خریداری کردم و به رکاب انگشتری که پدرم بهم داده بود وصل کردم ول به جای دعای شرف شمس پشتش نوشته لا اله الا الله
  دلیل خاصی داره یا میتونم بازم روش دعا بنویسم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر دلیل خاصی ندارد و میتوانید دعای دیگری هم حکاکی کنید.

 8. سعید گفت:

  سلام
  من شب یلدا سفارش نگین یمنی پرتقالی دادم با حکاکی شرف شمس آیا حکاکی بنام من هست با عامه
  ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر از نمونه های اماده در شب یلدا خرید کردید که عام هست ولی خواص شرف الشمس را دارا می‌باشد.

 9. حسن گفت:

  سلام من یه انگشتر هدیه گرفتم با نگین زرد و دعای شرف الشمس پشت نگین نوشته شده چون هدیه بوده چه جوری هست میتونم استفاده کنم یا ن

  1. شرف آنلاین گفت:

   به احتمال بسیار فراوان به صورت عام نوشته شده است و میتوانید استفاده بفرمایید.

   1. الی گفت:

    اگ گردنبند شرف الشمس داشته باشیم و باهاش بریم حموم دعاش باطل میشه؟
    یا گناه داره؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر مشکلی ندارد ولی کلا بهتر است حمام نبرید.

 10. مصی گفت:

  سلام من یک نگین شرف شمس که دعایی بر روی آن نوشته شده پیدا کردم و نمی دانم صاحب آن چه کسی است ، یکی از دوستان گفتند که ممکن است مربوط به کسی باشد که فوت کرده ، آیا باید سنگ را دفن کنم ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اساسا مال غیر را نباید استفاده بفرمایید.

 11. باقری گفت:

  سلام خسته نباشید من برای تولد همسرم یه انگشتر عقیق زرد شرف شمس خریدم موقع ک دستش کردم صبر کنیم تا ۱۹ فروردین برای به نام کردن اسمش روی انگشتر؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر احتمال زیاد حکاکی شرف الشمس عام شده و میتوانید همان را استفاده بفرمایید و از خواصش بهره مند شوید.

  2. امیر گفت:

   سلام من یه شرف شمس خریدم و پشت سنگ دعاش هست این دعای شرف شمس به نام هست یا نه دعای شرف شمس بابد به نام باشه یا دعاش مهمه

   1. شرف آنلاین گفت:

    احتمال زیاد عام هست. اگر عام باشد میتوانید استفاده بفرمایید و از خواص آن بهره مند شوید.

 12. یامهدی (عج) گفت:

  باسلام من یه انگشتر شرف شمس گرفتم تا پایان این ماه کادوبدم به شوهرم میشه دعای شرف شمس توهمین ماه پشتش بنویسم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر زمان حکاکی فقط و فقط ۱۹ فروردین است. تمام محصولات سایت در ۱۹ فروردین حک شده اند.

  2. حامد گفت:

   نه

 13. عباس گفت:

  سلام درود خسته نباشین
  من سنگ انگشتر عقیق زرد دارم میخام شرف شمس بزنم پشتش برای اینکه به نام خودم بشه باید چیکار کنم چون قبلا دعای دیگه پشتش بود دادم پاک کردن
  چطوری چیکار کنم که به نام من بشه ؟؟؟ ممنون دستتون درد نکنه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حکاکی بایستی در ۱۹ فروردین انجام شود و تا ان زمان امکان حکاکی نیست.

 14. ناشناس گفت:

  سلام من یه انگشترسفارش دادم به جای اینکه زیر نگین دعا را بنویسه روی نگین نوشته اگه دستم بدون وضو بخوره مشکلی داره

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   از فروشگاه شرف آنلاین که خرید نکرده اید؟ چون تمامی حکاکی های شرف الشمس ما پشت نگین است، اما به هرحال مشکلی ندارد بدون وضو دست بخورد چون به حروف رمزی نوشته شده است.

 15. سعید گفت:

  سلام ببخشید من حدود ۱۰روز پیش انگشتری خریدم عقیق یمنی پرتقالی رنگ امروز وقتی از جیبم در آوردم از دستم افتاد واز رکاب جدا شد پشت سنگ دعای شرف شمس حکاکی شده اشکالی ندارد که در انگشتم بیندازم آیا اثر دارد این دعا

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ان‌شاء الله که اثر مثبت دارد.

  2. بهنام گفت:

   سلام دعای شرف شمس رو میشه زیر نگین یاسی عقیق یمنی نوشت یا حتمن باید عقیق زرد باشه؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    توصیه شدید بر استفاده از عقیق زرد است. همچنین میتوانید از عقیق یمنی پرتقالی مایل به زرد هم استفاده نمایید.

 16. قنبریان گفت:

  سلام من ۲ تا سنگ شرف شمس دارم که دعا نویسی شده برای خودم … میتونم یکی از این سنگها رو برای همسرم یا پسرم انگشتر درست کنم…

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر بنام شما حکاکی شده است، خیر نمیتوانید.

 17. محمد گفت:

  سلام. خسته نباشین من شرف الشمش رو روی عقیق سبز رنگ برام حکاکی کردن ایا همون اثر رو واقعا داره؟ مث عقیق زرد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   بی تاثیر که نیست اما حالت بهتر و توصیه بر حکاکی عقیق زرد است.

 18. یوسف گفت:

  سلام خسته نباشید ایا میشه دعای شرف و شمس روی پوست نوشت؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله امکانش هست ولی چرا؟!

 19. مریم گفت:

  سالم نوشتن شرف الشمس روی کاغذ زرد رنگ با گلاب و زعفران باید باشه یا نیازی نیست

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   گلاب و زعفران ضروری نیست.

 20. مریم گفت:

  سلام میخواهم امروز اعمال شرف الشمس انجام دهم چه کارهایی باید انجام دهم تا به نحو احسن انجام شود البته دعا رو در کاغذ میخوام بنویسم آیا حتما باید با گلاب و زعفران نوشت ممنونم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا مقاله روز شرف الشمس را مطالعه بفرمایید.

 21. محمد گفت:

  من یک عدد نگین انگشتر گرفته ام که دعای شرف الشمس و ایه من یتق الله روی ان نوشته شده است اما زرد رنگ نیست چطور میشود به اصالت ان پی برد ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بایستی از نزدیک بررسی شود. احتمال دارد عقیق یمنی پرتقالی مایل به زرد باشد که خیلی هم عالی است.

 22. علی گفت:

  خیلی گران است. حتما محل کارتون اجاره ای و اجاره هم فوق العاده بالاست وگرنه چه معنی داره قیمت ها سر سام آور باشه . یه نگاهی هم به مردم عادی داشته باشین . اونکه وضعش خوبه براش مهم نیست برای یه انگشتر چقدر پول بده . شما ادعای اتصال و همجواری با شمس الشموس (ع) را دارید . فقط یک کم بهش نگاه کنید مقداری رعفت جای دور نمیره . هر کس می تونه سایت آب و رنگ دار بزنه و کارهای لاکچری ارائه بده . لاکچری اونی نیست که به راحتی هر قیمتی را بپردازه . لاکچری مشهدی کار دلی است . چون دل همه ملت مشهد است …..

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   سعی مجموعه بر این بوده است که تنوع و رنج قیمتی از حدود ۱۵۰ هزار تومان به بالا در سایت موجود باشد و همچنان هم موجود هست که امکان خرید برای هر هموطن عزیزی فراهم باشد و بسیاری از کارهای موجود هم قیمتی زیر ۵۰۰ هزار تومان دارند یعنی با وجود کیفیت بسیار بالای محصولات اما اکثر قیمت ها بسیار مناسب هستند و تنها تعداد انگشت شماری محصول بالای ۱ میلیون تومان قیمت دارند همچنین توجه داشته باشید که تمامی محصولات از سنگ عقیق زرد اصل و رکاب نقره استفاده شده است که متاسفانه به علت افزایش قیمت دلار و قیمت جهانی نقره در یک سال اخیر، با افزایش قیمت شدید طلا و نقره در کشور رو به رو هستیم اما همچنان سعی نموده ایم و با تنوع و خلاقیت در تولید محصولات ارزان قیمت و با کیفیت رنج قیمتی پایین را در سایت داشته باشیم اما اگر با قیمت های فعلی هم امکان خرید ندارید لطفا با بخش پشتیبانی انلاین در ارتباط باشید.

 23. سمیه گفت:

  سلام. سلام منو به اقا امام رضا ع برسانید نایب الزیاره ماهم باشید. اگر روی کاغذ بخواهیم بنویسیم همین شرایط باید باشد که برای عقیق هست

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   نایب الزیاره شما هستیم.
   بله همین شرایط را دارد.

 24. سیده صدیقه فخر حسینی گفت:

  سلام وقت شما بخیر، میشه زمان لایو حکاکی شرف شمس و آدرس لایو رو هم بفرمایید که کجا میشه این لایو رو دید ؟ خیلی التماس دعا دارم و سلام منو به آقا امام رضا برسونید لطفا

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به امید خدا عصر روز ۱۹ فروردین در پیج اینستاگرام شرف انلاین انجام خواهد شد.
   دعاگوی شما هستیم.

 25. محمد شهبازی گفت:

  سلام وقت شما بخیر
  اگه من بخام این دعا رو بر روی کاغذ بنویسم و نه انگشتر، ممکنه بگین دقیقا چه عباراتی باید نوشته بشه؟
  و در چ ساعتی از روز ۱۹ فروردین؟
  متشکر از شما

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای مشاهده ساعت دقیق حکاکی ۱۴۰۰ به لینک روز شرف الشمس و برای مشاهده اطلاعاتی درباره این حرز به لینک دعای شرف الشمس مراجعه بفرمایید.

 26. میلاد گفت:

  سلام اگه امکانش هس آداب تمدید رو توضیح میدین ب ترتیب

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   احتیاجی به تمدید نیست لازم نیست هزینه و کاری مجددا برای تمدید انجام دهید.

 27. حاجی بیگلو گفت:

  سلام وقت بخیر دعای شرف الشمس رو عقیق سرخ مشکلی داره یا فقط رو عقیق زرد گونه باید باشه من عقیق سرخ می پسندم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بهتر است عقیق زرد باشد و یا عقیق یمنی پرتقالی مایل به زرد استفاده نمایید. برای مشاهده انگشتر شرف الشمس با عقیق یمنی کلیک کنید.

 28. ایزان گفت:

  سلام وقت بخیر
  میخاستم بدونم دعای شرف الشمس و روی عقیق یمن هم میشه حک کرد یا حتما باید عقیق زرد باشه؟؟
  و آیا دونستن اسم کسی ک انگشتر مال اونه مهم است یا نه؟؟؟
  ممنون از راهنماییتون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله بر عقیق یمنی مایل به زرد هم میتوان نوشت. برای حکاکی خاص بله مهم است.

 29. محمد حسین گفت:

  سلام خسته نباشید
  من انگشتر شرف الشمس دارم، حکاکی شده هم هست. حرز رو میتونم خودم بخونم؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   همان کافیست و لازم نیست حرزی بخوانید.

 30. ناشناس گفت:

  سلام من انگشتر عقیق زرد دارم چطوری بفرستم برا حکاکی سلام من را به امام رضا برسانید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دعاگوی شما هستیم.
   متاسفانه در حال حاضر امکان این مورد را نداریم.

 31. اکبر.ش گفت:

  سلام باتبریک سال نو و آرزوی سعادت و سلامتی ، لطف بفرمایید معنی عدد سه رقمی که همراه حروف شرف شمس حک شده چیست. مثلاً ۷۱۶ ممنونم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام و عرض تبریک خدمت شما
   عدد سه رقمی ۷۸۶ جزو حروف شرف شمس نیست و در واقع عدد ابجد بسم ا… است.

   1. ناشناس گفت:

    سلام سپاسگزار محبت شما تندرست و شادکام باشید ان شاءالله.

   2. شرف آنلاین گفت:

    ممنون از لطف شما
    سلامت و پیروز باشید

 32. حجت م گفت:

  سلام خسته نباشید ، امکان اینکه فقط نگین حکاکی شده شرف و شمس رو سفارش بدیم هست؟ چون با رکاب هزینش بالاست و نگین حکاکی شده با تمام اداب و در زمان مخصوص خودش حک شده باشه ؟ خواهشمندم در صورت امکان قیمت نگین حکاکی شده بدون رکاب رو ارسال کنید ، در ضمن سلام ما رو به شاه خراسان سرورمون اقا ضامن اهو ، اقا علی ابن موسی الرضا (ع) برسونید ، ممنون و سپاس گزار از شما.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   نایب الزیاره شما هستیم.
   متاسفانه در حال حاضر امکان سفارش نگین تک نیست و تعداد مقدور برای حکاکی متناسب با اجناس موجود است ولی گردنبندهای مردانه و زنانه با قیمت بسیار مناسبی در سایت موجود است که امکان خرید دارید. لطفا برای خرید گردنبند شرف الشمس کلیک کنید.

   1. علي A.K.A گفت:

    بردارم شرف شمس حک شده پیدا کرد ولی نمیدانم که بنام کسی است یا نه ایا میشه بدون دونستن ان را بنام خودم کنم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    فازغ از اینکه بنام هست یا خیر، استفاده از این نگین را توصیه نمیکنیم.

  2. رضا گفت:

   بله میشه حالت پلاک گردن بند درست کرد . حتما که نباید انگشتر باشه

 33. مهدی یوسفی گفت:

  سلام من انگشتر عقیق زرد دارم چطور بفرستم برام حکاکی شرف الشمس انجام بدین؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید درصورت امکانش اطلاعات لازم برای شما ارسال خواهد شد.

 34. مهناز احمدی گفت:

  سلام من یک ست شرف الشمس میخوام ولی ظریف باشه چون پول زیادی ندارم دستم خالیه سلام من حقیرو هم به آقا و اربابمون برسونید خیلی دلتنگ زیارتشم السلام علیک یا علی بن موس الرضا🙏🙏🙏

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید تا راهنمایی و ثبت سفارش انجام شود. طرح قیمت مناسب برای شما در نظر گرفته خواهد شد.
   نایب الزیاره شما هستیم.

 35. صفایی گفت:

  سلام
  من حرز امام جواد میخام‌ و بازو بندش رو ضمنا آیا شما لوح نقره هم نقش میزنید ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بازوبند حرز امام جواد با قاب نقره و حکاکی ذکر مخصوص آن در وب سایت موجود است برای مشاهده روی لینک حرز جامع امام جواد کلیک کنید.

 36. آذی گفت:

  سلام لطفا آدرس پیج اینستاتون رو بزارید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در انتهای صفحه موجود است.

 37. حسن حیدراوغلی گفت:

  سلام. اولا شما در کجا تشریف دارین ما باید به چه کسی اعتماد کنیم؟ دوما میشه حضوری و در تاریخ ۱۹ فروردین حاضر شویم و همان روز مطابق با احکام خاصی که برای حک روی نقره گفتند انجام دهید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   فروشگاه شرف آنلاین در مشهد است. آدرس دقیق و نماد اعتماد الکترونیکی در سایت موجود است مشاهده بفرمایید. تا قبل از کرونا یعنی تا سال ۱۳۹۸ امکان حضور در ۱۹ فروردین بود ولی در سال ۹۹ حکاکی به صورت لایو برای مشتریان عزیز نمایش داده شد برای سال ۱۴۰۰ هم احتمالا به همین منوال باشد.

   1. یدالله سلیمی گفت:

    سلام چطور میتونم یه انگشتر شرف الشمس اصل تهیه کنم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    انگشترهای شرف شمس موجود در وب سایت شرف آنلاین به صورت تخصصی و با نظارت مستقیم این مجموعه تهیه و حکاکی می‌شود و با اطمینان خاطر می‌توانید تهیه بفرمایید. برای مشاهده انگشتر شرف شمس کلیک بفرمایید.

 38. ل گفت:

  سلام برای عقیق زرد شرف الشمس حروف های اسمهای بزرگ خداوند هست به علاوه این دعای شرف شمس اللهم تا آخر نوشته شده است این دعا آیه قرآن هم حکاکی میکنید؟ علاوه بر آن دعا یه دعای دیگه هم میخوام در کنار اینها دعای دیگه ای که من میخوام پشت سنگ عقیق زرد شرف الشمس مینویسید حکاکی میکنید؟ این عقیق زرد شرف الشمس برای از بین بردن سحر و چشم زخم و بلاهای زمینی و آسمانی و دشمنی مردم هست ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متون و ادعیه ای که میخواهید حکاکی شود باید بررسی شود درصورت امکان پذیر بودن انجام خواهد شد. لطفا با بخش پشتیبانی انلاین در ارتباط باشید.
   بله عقیق زرد شرف الشمس برای دفع بلایای زمینی و اسمانی بسیار مفید است.

 39. محمدرضا گفت:

  سلام و خسته نباشید
  ممنونم بابت اینکه اطلاعات جالب و مهمی راجب شرف شمس در اختیار عموم گذاشتید اما یک سوال داشتم که بنده یک انگشتر شرف شمس دارم که روش با خطی بسیار ریز که حتی با چشمی غیر مصلح نمیشه حروفش رو مشاهده کرد که دقیقا هم مشابه هستند با این کلمات رمزی و همچنین در هفت ردیف افقی و هفت ردیف عمودی که جمعا میشود چهل و نه حرف و خواستم بپرسم که آیا این روش از نوشتن حروف مبارک آیا مفهوم خاصی دارد و مورد قبول است؟
  ضمنا حروف بر روی نگین حکاکی شده است نه در زیر نگین انگشتر
  ممنون میشم اگه پاسخگو باشید.
  با سپاس از زحمات شما.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   این جدول معروف به هفت شرف است که زمان و آداب حکاکی خاصی دارد که درصورت رعایت آنها دارای خواص مفیدی است.

 40. بنده خدا گفت:

  سلام علیکم بهترین دعا ها در کتاب قاضی ملا مصطفی افندی قضایی عنبران موجود است که در دست نوه پسری اوست نام این حضرت را روی ایشان گذاشتند و کتاب ها نیز به او ارث رسیده و درباره شرف الشمس توضیح داده است و ایشان هم در گروه گذاشته اردبیل نمین عنبران سفلی

 41. موسی گفت:

  با سلام بنده ازیک نفر قابل اعتماد یک انگشتر شرف الشمس نگین زرد گرفتم تمام حرف پشتش روز ۱۹ فروردین حک شده میخواستم بدونم انگشتر باید به نام شخص یا فرد دعا خوانده بشه ممنون از شما موفق باشید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   درصورتی که به صورت عام حکاکی شده باشد خیر لازم نیست کاری انجام دهید.

 42. جواد گفت:

  با سلام‌ من‌ یه انگشتر با نگین شرف الشمس پیدا کردم می تونم ازش استفاده کنم لازم هست کاری روش انجام بدم
  ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسام و احترام
   به طور کلی جنسی که پیدا میکنید حق استفاده از آن را ندارید و بایستی صاحب آن را پیدا کنید. برای جزئیات بهتر است به مرجع تقلید خود مراجعه بفرمایید.

 43. مصطفی منصوری گفت:

  سلام خسته نباشید من تا امروز یک انگشتر با نگین زرد رنگ داشتم و اشکال پشت آن که اشکالی که شما کشیدید یک شکل هست الان یک دوساله هست که دارم وسط نگین زرد یک نقطه سفید رنگ داره این شرف الشمس هستش؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر اشکال مشابه این حروف رمزی موجود است بله به احتمال فراوان دعای شرف الشمس است.

 44. المیرا گفت:

  سلام من سنگ شرف الشمس دارم دادم به طلا ساز دورش رو طلا کرد و الان توی گردنمه ولی میگن چون دست طلا ساز بوده باید دوباره روش دعا بخونم شما میدونید دقیق باید چیکار کنم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر لازم نیست. صرفا برای پاکسازی سنگ عقیق میتونید از آب جاری، نور خورشید یا شستشو در آب نمک استفاده کنید.

 45. سعید گفت:

  سلام انگشتر شرف شمس اصل برای ۱۹ فروردین اگه بنویسید در همون ساعت خاص چقدر هزینه داره حدودا؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   تمامی انگشترهای شرف شمس موجود در سایت شرف انلاین در روز و ساعات مقرر ۱۹ فروردین با رعایت آداب حکاکی شده است و قیمت ها قابل مشاهده و خرید هستند.

   1. مریم گفت:

    سلام من ی سنگ با این مشخصات تو خونم پیدا کردم ولی ی فرقی داره اسم من روش حک شده این دعا چی می‌تونه باشه

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    احتمالا شرف الشمس باشد ولی باید بررسی شود.

 46. داود گفت:

  سلام‌ ببخشید‌ برای‌ سال‌ بعد ۱۹‌ فروردین‌ چگونه‌ می‌توانیم‌ با‌ حضور‌ خودمان‌ سفارش‌ حکاکی‌‌ در‌ شهر‌ خودمان‌ به‌ شما‌ سفارش‌ کار‌ به‌ نام‌ خودمان‌ بدهیم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متوجه منظور جنابعالی نشدیم لطفا واضح تر بفرمایید.

 47. مهدی گفت:

  سلام من الان چجوری باید با شما عزیزای دل تماس بگیرم چهار تا خط شماره گذاشتین هیچ کدوم جواب نمیدین

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام و عرض شرمندگی
   هرچند الان ممکن است دیر باشد اما امیدواریم در ساعات بعد از طریق شماره تماس ها و پشتیبانی آنلاین قادر به برقراری ارتباط بوده باشید. همکاران ما حداکثر تلاش برای پاسخگویی به شما عزیزان را دارند اما به علت حجم زیاد کاری گاها تاخیراتی در پاسخگویی ایجاد می شود که امیدواریم پذیرای عذر ما باشید.

 48. رضا گفت:

  سلام و سلامت باشید
  می خواستم بپرسم الآن هم میشه حکاکی شرف الشمس را با نام خاص انجام بدین .میخوام انگشتر عقیق زرد طرح ضامن آهو بگیرم .لطفا راهنمایی کنید
  تشکر

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله حداکثر تا ۱۹ فروردین میتونید محصولات شرف الشمس رو با حکاکی خاص سفارش بدید.

 49. مرتضی گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  از کجا بدانیم دعای شرف الشمس نوشته شده درست است
  فروشنده که خودش هم سازنده انگشتر است اذعان کند که دعا در روز ۱۹ فروردین نوشته شده است آیا کفایت می کند.
  آیا حرف واو وارونه باید روی کلیه حروف باشد؟ اگر روی چند تا از حروف اولیه نباشد اشکالی دارد
  باتشکر فراوان و تعجیل در ظهور آقا امام زمان (عجل الله) صلوات

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   فروشگاه شرف انلاین هرسال این امکان رو برای مشتریان عزیز فراهم میکرد که در روز حکاکی در محل حضور داشته باشند و شاهد این مساله باشند که مطابق اداب و در ساعات مقرر حکاکی انجام می شود و امسال هم اگر به امید خدا مساله کرونا حل شود این امکان فراهم خواهد شد. برای بحث نوشتار حکاکی هم بایستی اطلاعات دقیقی در مورد رسم الخط آن داشته باشید تا جزئیات آن را بتوانید تایید یا رد کنید.

 50. زهرا گفت:

  ۱۹ فروردین امسال نوشتم و لای قران گذاشتم به نیت گشایش کارام. دچار سکون و یکنواختی عجیبی شدم هیچ پیشرفتی در هیچی ندارم نا امیدم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خدمتتون عرض شود که اولا بایستی حکاکی مطابق اداب و در ساعات مقرر در ۱۹ فروردین انجام گیرد. علاوه براین شما نبایستی با داشتن شرف شمس از کار، تلاش، برنامه ریزی و … دست بردارید. شما تلاش خودتون رو بکنید و درکنارش امید به برکت شرف الشمس از جانب خداوند داشته باشید. این نکته رو هم توجه داشته باشید که برای بهره مندی از خواص این حرز اون رو همراه خودتون داشته باشید.

  2. علی ناصری گفت:

   وقتی یه چیزی رو از خدا بخای و به صلاحت نباشه هیچوقت خدا برات امکان اون کار رو فراهم نمیکنه.
   حالا فرقی نمیکنه شما حتی قرآن رو تو جیبت بزار و راه برو.

 51. شادکام گفت:

  خیلی خوبه اینجوری هرکی به مراجعه کنه به سایتتون متوجه میشه که به صورت صحیح نوشته شده حکاکی فرد ممنونم از سایت خوبتون

  1. شرف آنلاین گفت:

   سپاس

 52. mahla jabari گفت:

  سلام برای حکاکی چه موقعی خوبه سفارش بدیم بهتون من عقیق زرد دارم میخوام حکاکی انجام بشه چه موقعی درخواست سفارش بدیم بهتون زمانش رو منظورمه چون در مقاله گفتید نوزده فروردین هر سال

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   سفارش حکاکی خاص به نام شخص رو از اواخر اسفند هر سال شروع میکنیم. میتونید اون موقع به سایت یا شبکه های اجتماعی ما مراجعه بفرمایید. اگر هم شرف شمس با حکاکی عام میخواین همین الان هم میتونید سفارش بدید تا سنگ های شرف شمس که ۱۹ فروردین به صورت عام حکاکی شده اند در کمتر از چند روز به دستتون برسن

 53. نازنین امامی گفت:

  سلام سنگ عقیق زرد برای پوکی استخوان هم خوبه من از یکی شنیدم که گفت عقیق زرد برای پوکی استخوان هم خوبه درمقالتون نزده یکم شک کردم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   در منبع معتبری این خاصیت ذکر نشده و بعید هست برای پوکی استخوان مناسب باشد.

نظر دهید؛ ضمنا اغلب سوالات را در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.