قوی ترین دعا برای بخت گشایی و باز شدن بخت چیست؟

ازدواج در این روزها بسیار دشوار شده و قطعا بهترین راه برای حل این معضل آسان گرفتن مسائل مربوط به ازدواج است اما علاوه‌براین آیا از سمت معصومین توصیه هایی برای بخت گشایی، باز شدن بخت و آسان شدن ازدواج بیان شده است؟

توصیه پیامبر اعظم (ص) و امامان معصوم برای بخت گشایی و باز شدن بخت چیست؟

آیا اصلا امامان معصوم توصیه ای در این زمینه دارند؟ قوی‌ترین دعا برای بخت گشایی چیست؟ آیا نسخه‌ای روشن و واضح برای ازدواج یا دعا برای ازدواج و گشایش بخت از معصومین آمده است؟

ring-marriage-amulet-ahzab کدام دعا برای باز شدن بخت و بخت گشایی قوی در احادیث معصومین آمده است؟

سوره احزاب قوی ترین توصیه برای بخت گشایی از زبان پیامبر (ع) و امام صادق (ع)

نوشتن سوره احزاب روی پوست آهو برای بخت گشایی بسیار معروف و مجرب است که روایت از زبان مبارک معصومین در کتب و تفاسیر معتبر دارد. دعای بخت گشایی قوی سوره احزاب طبق سخن ائمه بایستی پوست آهو نوشته شود و درون یک ظرف دربسته در خانه قرار گیرد.
با توجه به اینکه این دعا برای باز شدن بخت دارای روایت مستقیم از زبان امام صادق (ع) و حضرت محمد (ص) می باشد از درجه اعتبار بالایی برخوردار است و قطعا تاثیر زیادی دارد.

ahzab-amulet-documentation کدام دعا برای باز شدن بخت و بخت گشایی قوی در احادیث معصومین آمده است؟
payambar-ahzab-document کدام دعا برای باز شدن بخت و بخت گشایی قوی در احادیث معصومین آمده است؟

حضرت محمد (ص)

هرکس سوره احزاب را روی پوست آهو بنویسد و آن را در یک ظرف در بسته قرار دهد و در خانه بیاویزد، خواستگاران برای دختران آن خانه زیاد شده و همه میل و رغبت به آن ها می یابند، حتی اگر فقیر باشند (تفسیر البرهان ج6 ص212).

imam-sadegh-ahzab-amulet-doc کدام دعا برای باز شدن بخت و بخت گشایی قوی در احادیث معصومین آمده است؟

امام صادق (ع)

کسی که سوره احزاب را روی پوست آهو بنویسد و در خانه اش قرار دهد خواستگاران به منزلش می آیند و به اذن خداوند متعال از دختران، خواهران و همه نزدیکان (مجرد) او خواستگاری می شود (تفسیر البرهان، ذیل تفسیر سوره احزاب).

mohammad-ahzab-amulet-doc کدام دعا برای باز شدن بخت و بخت گشایی قوی در احادیث معصومین آمده است؟

حضرت محمد (ص)

هرکس سوره احزاب را بر روی پوست آهو نوشته و در ظرف در بسته در منزل قرار دهد خواستگاران دختر، خواهران و بستگان او زیاد شوند و میل و رغبت خواستگاران به آن ها زیاد می شود، حتی اگر فقیر و درمانده باشد (خواص القرآن، ص77).

فروشگاه شرف آنلاین ارائه دهنده سوره احزاب برای بخت گشایی روی پوست آهو با رعایت آداب

در فروشگاه شرف آنلاین می توانید دعای بخت گشایی قوی را روی پوست آهوی اصل تهیه نمایید. درج دعای بخت گشایی قوی (متن کامل سوره احزاب) روی پوست آهو همراه با رعایت آداب نوشتاری در ساعات سعد و توسط اساتید مجرب انجام گرفته‌است.
Pen-icon کدام دعا برای باز شدن بخت و بخت گشایی قوی در احادیث معصومین آمده است؟

نگارش حرز توسط اساتید مجرب

02-min کدام دعا برای باز شدن بخت و بخت گشایی قوی در احادیث معصومین آمده است؟

رضایت مشتریان

deer-icon کدام دعا برای باز شدن بخت و بخت گشایی قوی در احادیث معصومین آمده است؟

ضمانت اصالت‌ پوست آهو

01-min کدام دعا برای باز شدن بخت و بخت گشایی قوی در احادیث معصومین آمده است؟

قیمت منصفانه

Accept-icon-72x72 کدام دعا برای باز شدن بخت و بخت گشایی قوی در احادیث معصومین آمده است؟

رعایت کامل آداب نگارش حرز

green-cloth کدام دعا برای باز شدن بخت و بخت گشایی قوی در احادیث معصومین آمده است؟

هدیه: پارچه سبز متبرک حرم‌ رضوی

green-clock-icon کدام دعا برای باز شدن بخت و بخت گشایی قوی در احادیث معصومین آمده است؟

نگارش حرز در ساعات سعد

send-min کدام دعا برای باز شدن بخت و بخت گشایی قوی در احادیث معصومین آمده است؟

ارسال‌رایگان بالای 20۰هزار تومان

دعای بخت گشایی قوی روی پوست آهو

مجموعه شرف آنلاین باتوجه به درخواست های زیاد مشتریان عزیز محصول دعای بخت گشایی قوی (دعا برای باز شدن بخت) را مطابق با جزئیات روایات وارد شده از پیامبر (ص) و امام صادق (ع) تهیه نموده است. این محصول شامل یک عدد پوست آهوی اصل می باشد که بر روی آن سوره مبارکه احزاب با رعایت آداب نوشتاری در ساعات سعد و توسط نویسنده مجرب نوشته شده است که باید در یک ظرف (مانند ظرف شیشه‌ای یا کوزه) قرار داده و در خانه نگهداری گردد و نیازی به همراه داشتن آن نمی‌باشد.

سوره احزاب یکی از معتبرترین توصیه‌ها براساس روایات متعدد از زبان پیامبر (ص) و امام صادق (ع) برای باز شدن بخت و دعا برای ازدواج است. مطابق سخن صریح ائمه این سوره بایستی روی پوست آهو نوشته شود (مَن کَتَبَها فی رِقّ غَزالٍ) پوست استفاده شده در این محصول کامل اصل وطبیعی بوده و با ضمانت اصالت پوست آهو توسط نویسنده مجرب تهیه گردیده‌است (برخلاف دیگر موارد که به صورت چاپی و بر روی کاغذ هستند)

براساس روایت سوره احزاب باعث افزایش خواستگاران دختری که خواستگار ندارد می‌گردد (کثرت الیه الخطاب) و همینطور باعث افزایش رغبت آقایان به آن‌ها می‌شود (رغب الیهم کل واحد). این دعای برای باز شدن بخت روایات عجیبی داشته و در تاکید خواص آن برای بخت گشایی دختران مطالب جالبی بیان گردیده است؛ به عنوان نمونه در یکی از احادیث حضرت محمد (ص) می‌فرمایند این سوره حتی در صورتی که دختر فقیر و درمانده باشد کاملا اثرگذار است (ولو کان صعلوکا فقیرا). سوره احزاب نه تنها برای بخت گشایی قوی یک دختر بلکه برای تمام دختران مجرد همان خانه نیز موثر بوده و خاصیت جذب خواستگار و باز شدن بخت را دارد (طلب منه التزویج لبناته و اخواته وسائر اقربائه).

قیمت این محصول ویژه با توجه به تهیه تعداد نسبتا زیادی از آن و ارتباط بی واسطه با نویسندگان مجرب و تهیه‌کنندگان پوست آهو بسیار مناسب تعیین گردیده‌است تا تمام افرادی که تمایل به داشتن سوره احزاب روی پوست آهو برای بخت گشایی و باز شدن بخت دارند توانایی خرید آن را داشته باشند.

12210-gem-stone-icon کدام دعا برای باز شدن بخت و بخت گشایی قوی در احادیث معصومین آمده است؟ بسته بندی محرمانه: بسته بندی محصول محرمانه بوده و به گونه‌ای است که محتوی آن کاملا نامشخص است و روی بسته فقط مشخصات پستی فرستنده و گیرنده درج شده است.

چرا از شرف آنلاین خرید کنیم؟!

از مشاوره قبل از خرید تا پشتیبانی پس از فروش در کنار شما هستیم

گوشه‌ای از نظرات مشتریان شرف آنلاین پس از خرید

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم