دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب

خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع

imam-javad-pack-min خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع

حرز امام جواد چیست؟ آیا از انسان محافظت می‌کند؟ آیا حدیثی در تایید خواص حرز امام جواد (علیه السلام) وجود دارد؟ خواص بازوبند حرز امام جواد و کاربرد هایش چیست؟ متن دعا را از کجا میتوان پیدا کرد؟ آیا می‌توان بدون وضو با آن تماس داشت؟ آداب نوشتن دعای حرز حضرت جواد ع چگونه است؟ آیا نماز مخصوصی دارد؟ برای پاسخ این سوالات و سوالات دیگر در ارتباط با دعای حرز امام جواد (ع) همراه شرف آنلاین باشید …

12210-gem-stone-icon خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع معنای کلمه “حرز” در لغت

کلمه حرز (amulet) در زبان فارسی به مکانی گفته می‌شود که به طوری حصار یافته و مستحکم باشد که اشخاص با ورود به آن از آسیب ها و خطرات محفوظ باشند و اصطلاحا تعویذ و یا بخشی از آن می‌باشد که موافق با قوانین شرع باشد.

12210-gem-stone-icon خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع واژه “حرز” در روایات و متون دینی

این واژه و ترکیباتش در متن قرآن مجید آورده نشده ولی در روایات مذاهب مختلف اسلام و ادعیه این کلمه بسیار زیاد به کار برده شده‌است. تعدادی از این روایات، مانند روایت انس فرزند مالک خبر از استفاده این واژه، به معنی کاربردی، در زمان پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) می‌دهند. و نتیجه این مطلب این است که پیامبر (ص)، ائمه معصومین و بعضی از اصحاب و پیروان ایشان برای مصونیت خویش یا بقیه از خطرات و گزندها از حرز استفاده و نتیجه مورد نظر را هم کسب می‌کرده‌اند.

می‌توان گفت که همه ائمه اطهار علیه السلام دارای احراز مخصوص خود بودند. نکته قابل توجه اینجاست که در دین وهابیت که این دسته از کارها را حرام میدانند استفاده و بهره بردن از دعای حرز حضرت جواد ع  و یمانی امیر المومنین را بلامانع اعلام کرده‌اند! درمنابع روایی شیعه، احراز مختلفی از ائمه علیهم‌السلام نقل شده‌است؛ همچون حرز حضرت زهرا سلام الله علیها، یمانی منسوب به امیرالمومنین (ع)، حضرت خدیجه سلام الله علیها و… ولی با توجه به معنی حرز امام جواد (ع) و خواص دعای حرز حضرت جواد (ع) این حرز یکی از معروف ترین احراز برای دفع بلا می‌باشد و مسلمانان می‌توانند از فواید دعای حرز حضرت جواد (ع) در این امر بهره کافی ببرند.

12210-gem-stone-icon خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع معرفی اجمالی حرز امام جواد (علیه السلام)

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که حرز امام جواد چیست؟ خواص حرز امام جواد (ع) چیست؟ دعای حرز امام جواد آشناترین دعا نزد علما و بزرگان دین می‌باشد. این دعای شریف به دو صورت صغیر و کبیر معروف است. حرز صغیر یا کوتاه به دعای یا نور یا برهان نیز معروف است و تنها به اندازه یک سطر می‌باشد که در ادامه آن را باهم می‌خوانیم:

«یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ»

برای دعای یا نور یا برهان که از امام جواد (ع) بیان شده‌است خواصی ذکر شده است. دفع بلایای دنیا و عاقبت بخیری در آخرت فواید دعای یا نور یا برهان است. اما حرز کبیر دارای خواص بسیار زیادی است از جمله که درباب فواید این دعای کبیر آمده است که خودتان را به این متن حرز کنید که اگر لشکریان ترک و روم تو را ملاقات کنند و همه شان همراه با تمام اهل زمین ضد تو به پا خیزند، به تو بدی از آن‌ها نخواهد رسید و از همه آن‌ها محفوظ خواهی‌ماند. حرز کبیر شامل یک دعای طولانی است که در انتهای مقاله متن کامل آن آورده شده‌است.

Amulet-imam-javad-3 خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع

12210-gem-stone-icon خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع خواص حرز امام جواد به نقل از آیت الله بهجت

همانطور که پیش‌تر بیان شد حرز صغیر دارای دو خاصیت دفع بلایای و عاقبت بخیری است اما دعای حرز کبیر دارای فواید بسیار زیادی است که در ادامه می‌آید. با دقت در معنی حرز امام جواد (ع) می‌توان دریافت که مهم‌ترین خاصیت حرز امام جواد جهت دوری از بلایای زمینی و آسمانی می‌باشد که در کتابی از سید بن طاووس به آن اشاره شده‌است و مرحوم مجلسی خواص دعای حرز جواد (ع) را در کتاب بحارالانوار ج 91 ص 354 بیان کرده‌اند.

آیت الله بهجت درمورد خواص حرز امام جواد و فواید آن میفرمایند: به جهت دوری از خطرات و بیماری ها، محافظت از آزار شیطان و اجنه، درمان دیدن کابوس در خواب، باطل کردن جادو و سحر و… به همراه داشتن این دعا توصیه می‌شود. همچنین برای دفع چشم زخم ( چشم نظر ) تاثیرگذار می‌باشد.

ایشان همیشه در جواب به سوالاتی که در مورد حسادت، آزار شیطان و اجنه، خواب‌های پریشان و … می‌شد تاکید زیادی به خواندن چهار قل، معوذتین و به همراه داشتن این دعا می‌کردند و از فواید حرز امام جواد (ع) اگاه بودند.

همچنین نظر آیت الله بهجت در مورد حرز امام جواد (ع) از زبان استادشان را باهم میخوانیم: بنده در مورد اذکار از «آیت الله قاضی» (استادم) سوالی نمی‌کردم، ولی بعضی اوقات خودشان بیان می‌کردند. مثلا اینکه دعای حرز امام جواد (ع) که با بسته شدن به بازو سبب ایجاد خاصیت مصونیت می‌شود و دیگر خاصیت دعای حرز جواد (ع)  “استفاده برای خنثی کردن جادو و طلسم” است و البته نکته حائز اهمیت این است که فقط باید به بازو بسته شود.

emam-javad-amulet-propertie خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع ایشان در کنار به همراه داشتن این دعا چند سفارش دیگر هم فرموده‌اند از جمله:

 1. آیه الکرسی را بخوانید و در منزل نصب نمایید
 2. خواندن چهار قل و تکرار به ویژه هنگام خواب
 3. قرآن کوچکی، همیشه همراه داشته باشید
 4. خواندن معوذتین(سوره‌های فلق و ناس)
 5. در هنگام اذان با صدای نسبتا بلند اذان بگویید
 6. خواندن ۵٠ آیه از قرآن کریم در روز باصدای نسبتاً بلند و …

12210-gem-stone-icon خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع لیست 80 خواص حرز امام جواد (علیه السلام)

خواص حرز امام جواد چیست؟ در دین اسلام دعاها و راه های زیادی وجود دارد که به واسطه استفاده از آنها بلاها و سحر و جادو از انسان دور می‌شود که در بین آن‌ها این دعای شریف از حضرت جواد (ع) شناخته شده‌ترین است. در ادامه لیست کامل فواید و خواص آن آورده‌شده‌است. همانطور که پیش‌تر بیان شد این خواص مربوط به دعای حرز کبیر است:

۱- دفع بلایا:
یکی از مهم‌ترین و شاید مهم‌ترین خاصیت از بین خواص حرز امام جواد علیه السلام همین خاصیت دفع بلا است. دعای حرز امام جواد ع بین همه دعاها و تعویذات مانند حرز شرف الشمس برای دفع بلا معروف‌تر است. اگر به معنی حرز امام جواد (ع) دقت کنیم ممکن است بتوانیم از مصداق‌های دفع بلا مواردی را همچون حفظ از بیماری نام ببریم که در ادامه مقاله به بیان آن مصادیق هم خواهیم‌پرداخت که از خواص دعای حرز امام جواد می‌باشد.

۲- دفع چشم زخم:
حضرت امام صادق (علیه السلام) : «چنانچه می‌توانستید قبرها را بشکافید (علت مرگ را متوجه می‌شدید) می‌فهمیدید که اکثر مرگ‌ومیرها به سبب چشم زخم می‌باشد.» همین طور پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) فرموده‌اند که :« چشم زخم می‌تواند مرد را در قبر قرار دهد وشتر را در دیگ.» میتوانیم دفع چشم زخم را از اثرات اصلی این دعا بدانیم. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره آثار حرز امام جواد برای چشم زخم به لینک داده شده مراجعه نمایید.

the-spell-3 خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع

۳- مصونیت سحر و جادو:
علامه مجلسی در ارتباط با اثرات جادو بیان می‌کند که چیزی که از قرآن و احادیث مشخص گردید یک نوع تاثیر سحر در بعضی افراد و در بعضی بدن‌ها می‌باشد مانند تغییر در دوستی و دشمنی‌ها، شادی و غصه‌ها. همینطور به این نکته نیز اشاره می‌کند که جادو به وسیله تعویذات «ادعیه منقول از ائمه همچون دعای حرز امام جواد (ع)» و آیات قرآن و با توکل و امید به حضرت پروردگار دفع خواهندشد.

همچنین با اندکی توجه در دعای حرز امام الجواد علیه السلام و دقت در معنی حرز امام جواد (ع) می‌شود به این نتیجه دست یافت که به‌صورت ضمنی خواص و فواید ذیل را دارا می‌باشد:

 • دفع نگاه و زبان بد دشمنان از مهم‌ترین موارد خاصیت دعای حرز امام جواد (ع) است
 • جلوگیری از ضرر و زیان از مردم، پادشاهان، شیاطین، اجنه و دیوها
 • تاثیر فروان در دفع چشم زخم مانند سنگ چشم زخم
 • موثر بودن دعای حرز امام جواد ع در حفظ از وسوسه مردم و شیاطین
 • باطل کردن انواع سحر و جادو
 • محفوظ ماندن از مکر، فریب و عداوت
 • مصونیت از زخم‌ها، مغروق گشتن و مغلوب شدن
 • حفظ عزت و آبرو یکی دیگر از موارد خاصیت حرز امام جواد (ع) است
 • محفوظ ماندن از کشته شدن و انتقام گرفتن
 • جلوگیری از مریضی و اذیت و آزار
 • مصون ماندن از تنگدستی، گرسنگی و تشنگی
 • همچنین محفوظ شدن از کاستی در دین و معیشت از خواص دعای حرز امام جواد (ع) می‌باشد.

در مجموع 80 خواص حرز امام جواد (علیه السلام) از متن دعا، از داستان حدیث در مهج الدعوات، دیگر احادیث معصومین و تجربه استفاده کنندگان استخراج شده‌است که برخی دیگر از مهمترین آن‌ها در ادامه آمده است:

 • دور کردن اجنه کافر از دارنده حرز
 • افزایش برکت در رزق و روزی
 • گشایش در امور و کار
 • کسب نمودن مقام، احترام و عزت
 • پیروزی در برابر دشمنان
 • دفع وحشت از تنهایی
 • براورده شدن حاجت‌های مشروع فرد
 • ازبین بردن خطر خیانت به دارنده حرز
 • عدم تهدید بزرگی و اقتدار شخص (حفظ قدرت)
 • دفع مسخ و تغییر خلقت
 • دوری از خطر تشنگی به شخص
 • عدم احتیاج به غیر از خداوند
 • تسهیل شدن مصائب و مشکلات
 • تقویت روابط درون خانوادگی
 • جذب اشخاص صالح به سمت صاحب حرز
 • دفع نمودن اشخاص بدکار و شرور از زندگی
 • انداختن ترس صاحب حرز در دل ستمکاران
 • آشکار شدن دست افرادی که پشت سر صاحب حرز غیبت نموده‌اند
 • مورد شفقت و دلسوزی و عشق واقع گردیدن دیگر خاصیت حرز امام جواد (ع) است

تهیه دعای حرز کبیر جواد (ع)  راه بهره‌مندی از این خواص است. با توجه به خصوصیات و ویژگی‌های احراز امامان و مطالعه احادیث و روایات می‌توان به این نتیجه رسید که به همراه داشتن حرز کوتاه یا کامل امام جواد (ع) میتواند کمک زیادی به ما بکند تا از بلاهای زیادی در امان نگاه‌مان دارد. که دعای حرز کبیر به صورت بازوبند همراه با قاب نقره توصیه شده است اما دعای حرز صغیر ( دعای یا نور یا برهان …) به صورت بازوبند یا انگشتر و گردنبند حرز امام جواد (ع) مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محصولات حرز امام جواد (ع)

حرز امام جواد (ع) در کلام کارشناس شبکه 3

12210-gem-stone-icon خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع منابع و نظر دیگر بزرگان دین

دعای حرز امام جواد (علیه السلام) را سید بن طاووس در یکی از کتبش نقل کرده‌است و علامه مجلسی هم در جلد ۹۱ کتاب بحار الانوار به آن اشاره کرده و آن را از سید بن طاووس نقل نموده‌است. نوشتن و قرائت و معیت دعای حرز جواد ع تاثیر فراوانی دارد و خواندنش بسیار توصیه شده‌است.

۱- سید بن طاووس: در روایات آمده‌است که مامون در جنگ با دشمنانش تا هنگامی که این دعا را به همراه داشت پیروز از میدان جنگ بیرون می‌آمد و آسیب نمی‌دید. (مهج الدعوات ص61)

۲- آیت الله مجلسی: جادو و سحر به وسیله عوذات (ادعیه منقول از اهل بیت عصمت) و آیات قرآن کریم و امید به خداوند باطل می‌گردد.

۳- سید بحرالعلوم در مورد دعای حرز امام جواد علیه السلام می‌گویند: دعای حرز امام جواد علیه السلام مشهور و معروف و مورد تایید است و جواز گذاشتن دعا در قابی از نقره را صادر می‌کند.

۴- مرحوم سید علی قاضی: حرز امام جواد (ع) که به بازو بسته می‌شود و خاصیتش (به خصوص به جهت باطل کردن جادو و طلسم) تنها در حالت بستن به بازوی راست می‌باشد.

imam-javad-amullet-pack خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع
۵- سخن مرحوم بهجت درباره دعای حرز حضرت جواد (ع): به جهت پیشگیری از چشم زخم و یا بطلان سحر و جادو همراه داشتن دعای حرز جواد ع تاثیر فراوانی دارد. (گوهرهای حکیمانه، ص۱۳)

۶- آیت الله خرازی: به خاطر دارم که حتی از پیش از قیام انقلاب اسلامی حرز امام جواد (ع) میان علما معروف و شناخته شده بود و مردم از فواید حرز جواد (ع) آگاه بودند.

۷- شیخ بهاءالدینی فرموده‌اند: شخصی با سنگی عظیم بر سر کسی می‌زد ولی دیدم هیچ اتفاق خاصی برای او نیفتاد چرا که حرز امام جواد را به همراهش داشت. (به نقل از حجت الاسلام و المسلمین فرحزاد)

8- امام جواد (ع) می‌فرمایند: خود را به این دعا سپر کن که اگر لشکریان روم و ترک را ببینی و همگی به همراه کل اهل زمین بر ضد تو قیام کنند، به تو بدی نرسد و از تو محافظت می‌شود. (مهج الدعوات ص39).

مرحوم مجلسی در کتاب خود (بحارالنور ج 91 ص 354) جزئیات بیشتری از خواص حرز امام جواد (ع) را بیان کرده‌اند. همچنین آیت الله بهجت در کتاب بهجت الدعا ص 348 در مورد فواید حرز امام جواد (ع) و آداب به همراه داشتن آن نکات بیشتری را بیان کرده‌اند.

12210-gem-stone-icon خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع کوتاه درباره خواص انگشتر حرز امام جواد

اما خواص انگشتر حرز امام جواد چیست؟ در حقیقت این انگشتر با دیگر انگشترها تفاوتی ندارد و فقط خاصیت آن این است که دعای حرز امام جواد (غالبا دعای صغیر) درون انگشتر قرارداده‌شده‌است (درون انگشتر و پشت ستاره تعبیه شده‌است) پس با توجه به اینکه متن گذاشته شده درون انگشتر همان متن دعا است، خواص انگشتر حرز امام جواد همان خواص حرز صغیر جواد (ع) است و معمولا اینطور است که اگر آن انگشتر نگینی نداشته‌باشد معمولا طرح ستاره بر روی انگشتر زده می‌شود و وجود ستاره بیشتر به هنر انگشترسازی برمی‌گردد تا مسائلی همچون ستاره داوود و …

-حرز-امام-جواد-دست-ساز-قلم-زنی خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع در بین مردم غالبا انگشتر حرز امام جواد زنانه و مردانه به صورت ستاره‌دار شناخته شده‌است اما انواع انگشترهای نگین دار دیگر را نیز میتوان با قراردادن این دعای شریف در پشت نگین به حرز امام جواد متبرک ساخت تا علاوه بر فواید حرز امام جواد (ع) از خواص سنگ‌های ارزشمندی همچون عقیق، فیروزه و … نیز بهره‌مند گردید. در ادامه طرح‌های متنوعی ازین دست را میتوانید مشاهده نمایید.

محصولات حرز امام جواد (ع)

12210-gem-stone-icon خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع آداب بستن حرز امام جواد (علیه السلام)

همانطور که پیش‌تر بیان شد دعای حرز کبیر به صورت بازوبند همراه با قاب نقره و بازوبند چرمی استفاده می‌شود اما دعای صغیر غالبا به‌صورت گردنبند، بازوبند و انگشتر و … استفاده می‌شود اما توصیه‌شده‌ترین حالت برای بهره‌مندی حداکثر از خواص آن استفاده به صورت بازوبند حرز کبیر است. هنگامی که قصد بستن حرز جواد (ع) (کبیر) بر بازو را دارید برای بهتر و کامل‌تر نتیجه گرفتن از خاصیت حرز امام جواد علیه السلام  اول وضو بگیرید و سپس دو نماز دو رکعتی بخوانید؛ در هر رکعت پس از حمد، هفت بار «آیت الکرسی»، هفت بار آیه «شهدالله» (۱۸ سوره آل عمران)، هفت بار سوره مبارکه شمس، هفت بار سوره مبارکه لیل و هفت بار سوره اخلاص را قرائت کنید، اگر جزئیات بیشتر و سوالاتی راجه به این موضوع دارید به مقاله کامل نماز حرز امام جواد مراجعه نمایید. (حرز صغیر نماز لازم ندارد)

نمازتان که به اتمام رسید دعا را به بازوی دست راست خودتان ببندید. چنانچه دعای حرز امام جواد (ع) را برای کودکی که بالغ نشده یا فردی که توانایی خواندن نماز را ندارد در نظر دارید می‌توانید شخصی را از طرف صاحب این دعا به نیابت برای انجام این کار اجیر کنید که نماز را او بخواند تا با رعایت آداب حرز امام جواد (ع) از فواید به همراه داشتن دعای حرز امام جواد علیه السلام بطور کامل بهره‌مند شوید.

نوشتن حرز امام الجواد (نوع کبیر) بر روی پوست آهو توصیه شده و جزئی از آداب بستن حرز امام جواد علیه السلام می‌باشد اما حرز صغیر را بر روی پارچه یا کاغذ و یا پشت انگشتر می‌نویسند و از خواص آن استفاده می‌کنند که همانطور که قبلا بیان شدحرز صغیر دارای خواص معدودی  است و آن خواص بسیار زیادی که بیان شد مربوط به دعای کبیر است و کامل‌ترین نوع آن مطابق روایات به صورت پک کامل می‌باشد که به صورت ویژه برای خرید حرز امام جواد در سایت شرف آنلاین ارائه شده‌است تا مشتریان عزیز از حداکثر خواص بازوبند حرز امام جواد بهره‌مند گردند.

محصول ویژه شرف‌آنلاین: پک جامع حرز امام جواد (ع)

این محصول ویژه شامل دعای حرز امام جواد (ع) بر روی پوست آهو (مطابق حدیث حضرت جواد ع ) می‌باشد که به صورت دستی نوشته شده‌است. پوست آهو درون یک لوله گردنبندی از جنس نقره قرار می‌گیرد. دعای خاصی نیز مطابق روایت امام جوادع روی این لوله گردنبندی نقره حکاکی گردیده‌است. همراه این دعا یک عدد بازوبند چرم طبیعی دست ساز نیز قرار دارد که داخل آن حرز قرار می‌گیرد. پوست استفاده‌شده در این محصول اصل و طبیعی بوده و با ضمانت اصالت پوست آهو توسط نویسنده مجرب تهیه گردیده‌است (برخلاف ادعیه دیگری که بر روی کاغذ و به‌صورت چاپی هستند). نوشتن دعای حرز حضرت جوادع روی پوست آهو همراه با رعایت آداب نوشتاری در ساعات نیکو و توسط استادان مجرب انجام شده‎‌است.

12210-gem-stone-icon خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع متن کامل دعای حرز امام جواد (ع)

در کتب دینی برای امام جواد (ع) به دو حرز اشاره شده‌است. یکی از آن دو این دعای یا نور یا برهان (حرز صغیر) می‌باشد:

یا نُورُ یا بُرْهَآنُ یَا مُبینُ یا مُنِیرُ یا رَبِّ اکْفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسْأَلُکَ النَّجَاهَ یومَ یُنْفَخُ فِی الصُّور

علاوه‌بر دعای یا نور یا برهان یک دعای دیگر از امام جواد (ع) نقل شده‌است که معروف‌تر و مشهورتر بوده و حرز کامل امام جواد می‌باشد  و آثاری که پیشتر به آن اشاره شد احتمالا مرتبط به این دعای حرز امام جواد علیه السلام است. متن حرز امام جواد در ادامه آمده‌است. سعی کنید با رعایت آداب حرز امام جواد (ع) و به همراه داشتن این دعا از خواص آن بهره ببرید.

در ادامه دعای کامل را باهم میبینیم:

بسم اللَّه الرحمن الرحیم الحمد للّه رب العالمین الرحمـن الرحیم مالک یوم الدین إِیاک نعبد و إِیاک نستعین اهدنــــا الصراط المستقِیم صراط الذین أنعمت علیهِم غیر المغضوب علیهم ولا الضالین.
أ لم تر أن اللّه سخر لکم ما فی الأرض و الفلک تجری فی البحر بأمره و یمسک السماء أن تقع على الْأرْض إلّا بإذنه إن اللّه بالنّاس لرؤف رحیم
اللهم أَنت الواحد الملک الدّیان یوم الدّین تفعل ما تشاء بلا مغالبه و تعطی من تشاء بلا منّ و تفعل ما تشاء و تحکم ما ترید و تداول الأیام بین النّاس و ترکبهم طبقا عن طبق أسألک باسمک المکتوب على سرادق المجد
و أسألک باسمک المکتوب على سرادق السرائر السّابق الفائق الحسن الجمیل النّضیر ربّ الملائکه الثّمآنیه و العرش الّذی لا یتحرّک و أسألک بالعین الّتی لا تنم و بالحیاه الّتی لا تموت و بنور وجهِک الّذی لا یطفأ و بالاسم الأکبر الأکبر الأکبر و بالاسم الأعظم الأعظم الأعظم الّذی هو محیط بملکوت السّماوات و الأرض و بالاسم الّذی أشرقت به الشّمس و أضاء به القمر و سجّرت به البحور و نصبت به الجبال و بالاسم الّذی قام به العرش و الکرسی و باسمک المکتوب على سرادق العرش و باسمک المکتوب على سرادق العزّه و باسمک المکتوب على سرادق العظمه و باسمک المکتوب على سرادق البهاء و باسمک المکتوب على سرادق القدره و باسمک العزیز و بأسمائک المقدّسات المکرّمات المخزونات فی علم الغیب عندک
و أسألک من خیرک خیرا ممّا أرجو و أعوذ بعزّتک و قدرتک من شرّ ما أخاف و أحذر و ما لا أحذر یا صاحب محمّد یوم حنین و یا صاحب علی یوم صفّین أنت یا ربّ مبیر الجبّارین و قاصم المتکبّرین أسألک بحق طه‏ و یس و القرآن الحکیمِ و الفرقان الحکیم أن تصلّی على محمّد و آل محمّد و أن تشدّ به عضد صاحب هذا العقد و أدرأ بک فی نحر کلّ جبّار عنید و کلّ شیطآن مرِید و عدوّ شدید و عدوّ منکر الأخلاق و اجعله ممّن أسلم إلیک نفسه و فوّض إلیک أمره و ألجأ إلیک ظهره اللّهمّ بحقّ هذه الأسماء الّتی ذکرتها و قرأتها و أنت أعرف بحقّها منّی‏ و أسألک یا ذا المن العظیم و الجود الکریم ولی الدعوات المستجابات و الکلمات التّامّات و الأسماء النّافذات
و أسألک یا نور النّهار و یا نور اللّیل و نور السّماء و الأرض و نور النّور و نورا بضی‏ء به کلّ نور یا عالم الخفیات کلّها فی البرّ و البحر و الأرض و السّماء و الجبال: و أسألک یا من لا یفنى و لا یبید و لا یزول و لا له شی‏ء موصوف و لا إلیه حدّ منسوب و لا معه إله و لا إله سواه و لا له فی ملکه شریک و لا تضَاف العزّه إلّا إلیه و لم یزل بالعلوم عالما و على العلوم واقفا و للأمور ناظما و بالکینونیه عالما و لِلتّدبیر محکما و بالخلق بصیرا و بالأمور خبیرا
أنت الّذی خشعت لک الأصوات و ضلّت فیک الأوْهامُ و ضاقت دونک الأسباب و ملأ کلّ شی‏ء نورک و وجل کلّ شی‏ء منک و هرب کلّ شیء إلیک و توکّل کلّ شیء علیک و أنت الرّبیع فی جلالک و أنت البهی فی جمالک و أنت العظیم فی قدرتک و أنت الذی لا یدرکک شی‏ء و أنت العلی الکبیر العظیم و مجیب الدعوات قاضی الحاجات مفرّج الکربات ولی النّقمات یا من هو فی علوه دان و فی دنوّه عال و فی إشراقه منیر و فی سلطآنه قوِی و فی ملکه عزیز صلّ على محمّد و آل محمد و احرس صاحب هذا العقد و هذا الحرز و هذا الکتاب بعینک الّتی لا تنام و اکنفه برکنک الّذی لا یرام و ارحمه بقدرتک علیه فإنّه مرزوقک
بسم اللّه الرّحمن الرّحیمِ بسم اللّه و باللّه الّذی لا صاحبه له و لا ولد بسم اللّه قوِی الشّأن عظیم البرهان شدید السّلطان ما شاء اللّه کان و ما لم یشأ لم یکن أشهد أنّ نوحا رسول اللّه و أنّ إبراهیم خلیل اللّه و أنّ موسى کلیم اللّه و نجیه و أن عیسى ابن مریمَ روح اللّه و کلمته صلوات اللّه علیه و علیهم أجمعین و أنّ محمّدا ص خاتم النّبیین لا نبی بعده و أسألک بحقّ السّاعه الّتی یؤتى فیها بإبلیس اللّعین یوم القیامه و یقول اللّعِین فی تلک السّاعه و اللّه ما أنا مهیج مردَه اللَّه نور السّماوات و الأرض و هو الْقاهر و هو الغالب له القدره السّابقه و هو الحکیم الخبیر اللّهمّ و أسألک بحقّ هذه الأسماء کلّها و صفاتها و صورتها و هی

(در میانه متن کامل دعای حرز امام جواد اشکال و حروف رمزی زیر آورده شده‌است. البته این حروف رمزی به دو صورت معتبر در منابع آمده‌است که یکی از آن دو را در ذیل ملاحظه می‌فرمایید)

Amulet1 خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع

(در ادامه متن دعای حرز امام جواد پس از اشکال و حروف رمزی بالا متن عربی زیر آورده شده‌است)

سبحان اللّه الّذی خلق العرش و الکرسی و استوی علیه أسألک أن تصرف عن صاحب کتابی هذا کلّ سوء و محذور فهو عبدک و ابن عبدک و ابن أمتک و أنت مولاه فقه اللّهمّ یا ربّ ادفع عنه الأسواء کلّها و اقمع عنه أبصار الظّالمین و ألْسنه المعآندین و المرِیدین له السّوء و الضّرّ و ادفع عنه کلّ محذور و مخوف و أی عبد من عبیدک أو أمه من إمائک أو سلطان مارد أو شیطان أو شیطآنه أو جنّی أو جنّیه أو غول أو غوله أراد صاحب کتابی هذا بظلم أو ضرّ أو مکر أو مکروه أو کید أو خدیعه أو نکایه أو سعایه أو فساد أو غرق أو اصطلام أو عطب أو مغالبه أو غدر أو قهر أو هتک ستر أو اقتدار أو آفه أو عاهه أو قتل أو حرق أو انتقام أو قطع أو سحر أو مسخ أو مرض أو سقم أو برص أو جذام أو بؤس أو فاقه أو آعه أو سغب أو عطش أو وسوسه أو نقص فی دینٍ أو معیشه فاکفنیه بما شئت و کیف شئت و أنّى شئت إنّک على‏ کلشی‏ء قدیر و صلّی اللّه على سیدنا محمّد و آله أجمعین و سلّم تسلیما کثیرا
و لا حول و لا قوّه إلا باللّه العلی العظیم و الحمد للّه ربّ الْعالمین یا مشهورا فی السّماوات یا مشهورا فی الأرضین یا مشهورا فی الدّنیا و الآخره جهدت الجبابره و الملوک على إطفاء نورک و إخماد ذکرک فأبى اللَّه الّا أن یتمّ نورک و یبوح بذکرک و لو کره المشرکون.

12210-gem-stone-icon خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع زمان نوشتن حرز امام جواد (ع)

اگر خود مایل به نگارش این دعا هستید نکاتی را باید توجه داشته‌باشید. برای نوشتن این دعا زمان خاصی تعیین نشده‌است که حتما در آن زمان نوشته شود اما طبق روایات و توصیه ها در زمان نوشتن حرز امام جواد (ع) باید قمر در عقرب نباشد (حالت خاص نجومی که تنها در بعضی از روزهای سال اتفاق می‌افتد) همچنین بایستی دقت داشته باشید تا حروف و اعداد به درستی و بدون اشتباه نوشته شوند. توصیه شده‌است زمان نوشتن حرز امام جواد علیه السلام از قلم و کاغذ و جوهر ساخت دست مسلمان استفاده شود. همچنین، نیازی به گذاشتن اعراب کلمات نیست. همچنین توصیه شده‌است که در زمان نوشتن حرز امام جواد (ع) رو به قبله باشید و حتما وضو داشته باشید.

12210-gem-stone-icon خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع نکات استفاده از این دعا

-حرز-امام-جواد خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع گردنبند حرز امام جواد

پیش از استفاده دعای حرز امام جواد (ع)، رعایت این نکات توصیه می‌شود:

۱– نکته اصلی برای استفاده این دعا این می‌باشد که بدانید هدف اصلی شما از تهیه حرز امام جواد چیست؟ دعای حرز جواد علیه السلام شما را در تحت حفاظت پروردگار جهانیان قرار می‌دهد؛ پس هیچ شخص و هیچ چیز را در سود و زیان خودتان غیر خدا موثر ندانید و اتفاقاتی که حضرت معبود به دلیل رحمتش از شما دور می‌سازد به چیزهایی مانند شانس و مهارت خود و مسایلی از این دست نسبت ندهید. به خاطر این نعمتش شاکر پروردگار باشید و همواره خویش را تحت عنایت و مصونیت او بدانید «انَّ اللهَ خَیر حافِظَا وَ هُوَ ارحَمُ الرّاحِمین » «بدون شک خداوند بهترین نگهدارنده است و همانا او رحیم ترین رحیمان می‌باشد.»

۲– این نکته فراموش نشود که با توجه به معنی حرز امام جواد (ع) حرزی که در اختیارتان است بهترین راه مصونیت از انواع بلاهایی مانند چشم زخم و سحر و جادو (نوع کبیر) و دعایی از این بهتر وجود ندارد چرا که از منابع معتبر دینی گرفته شده‌است و این جزئی از خواص دعای حرز امام جواد (ع) می‌باشد.

the-spell-1 خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع

۳– چنان چه اتفاقی برایتان افتاد در نظر داشته‌باشید که بنا بوده‌است که حادثه‌ای عظیم‌تر رخ دهد که با رحمت خداوند و به علت همراه داشتن دعای حرز امام جواد علیه السلام به این اتفاق و بلای کوچک مبدل گشته است و از خاصیت حرز امام جواد علیه السلام جهت دفع بلا بهره برده‌اید.

۴– از معصیت‌هایی که باعث نزول بلا می‌گردند شدیدا دوری کنید تا از خواص دعای حرز امام جواد (ع) بتوانید بیشترین استفاده را ببرید مانند روابط نا مشروع (زنا)، گران‌فروشی و کم‌فروشی، عدم پرداخت زکات، ظلم و یاری ظالم، خوردن حق مردم به خصوص حق یتیم، قطع رحم، نفرین و عاق والدین، کنار گذاشتن امر به معروف و نیکی و نهی از منکر و زشتی، گذشتن از دین برای بهره‌وری از دنیا، کفران و ناسپاسی از نعمات، تمسخر و استهزاء، دروغ و نیرنگ و … ( برای مطالعه کامل این گناهان به کتاب بحارالانوار علامه مجلسی مراجعه کنید)

۵– دعای حرز امام جواد (ع) اسماء متبرکه دارد و نباید بدون وضو لمس شود جهت رعابت هرچه بهتر این نکته استفاده از بازوبند چرمی یا انگشتر و گردنبندی که مانع تماس مستقیم با پوست گردد توصیه می‌شود.

6– درصورتی که دعا روی پوست آهو یا پوست بز و … نوشته شده‌باشد تا جایی که مقدور است آب به حرز امام الجواد نرسد تا پوست از حالت عادی اش خارج نگردد.

7– طبق حدیثی در مورد آداب استفاده از حرزهای مختلف معصومین از امام جعفر صادق (ع) آمده است که می‌توان در هنگام جنابت یا دستشویی رفتن آن را همراه داشت و اشکالی ندارد ولی خانم ها با حالت حیض و نفاس از خود جدا کنند یا که داخل یک بازوبند چرمی (همانند بازوبند حرز امام جواد (ع) ) بگذارند و سپس به بازو ببندد.

Amulet-necklace خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع

8 – دقت کنید که  حرز کبیر برای باطل کرن چشم زخم به بازوی دست راست بسته می‌شود چرا که همانطور که پیش‌تر گفته شد مرحوم بهجت از استادش آیت الله قاضی نقل کرده‌اند: حرز امام الجواد (ع) را به بازو ببندید که خواصش (به خصوص از جهت دفع سحر و جادو) در صورت بستن به بازو می‌باشد.

12210-gem-stone-icon خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع تجربه حرز امام جواد از زبان استفاده‌کنندگان

مواردی که در ادامه به آن‌ها اشاره شده‌است تجربه حرز امام جواد توسط مصرف‌کنندگان و افراد عادی است که این دعای شریف را تهیه کرده‌اند و فواید حرز امام جواد را بصورت آشکار دیده‌اند و برایشان ثابت شده‌است. به همراه داشتن و استفاده از فواید حرز امام جواد (ع) بصورت آگاهانه یا نا آگاهانه سبب شده تا از مشکلات اساسی در زندگی خود رهایی پیدا کنند و تجربیات خود را ارسال کردند تا همه مردم از فواید حرز جواد بهره ببرند. در ادامه همراه ما باشید تا از تجربه‌ای که دیگران در اختیار ما گذاشته‌اند استفاده کنیم. شما نیز می‌توانید تجربه خود را در بخش نظرات مطرح نمایید:

تجربه اول:

سال 91 ایام تعطیلی با دوستان به مسافرت شمال رفتیم. تصمیم گرفتیم در یک محل خلوت شنا کنیم. لباس‌ها و کفش‌ها و حتی انگشتر عقیق را در آوردم. چون قد بلندی داشتم به خودم جرات دادم که وارد عمق بیشتری بشم و شنا کنم؛ ناگهان زیر پایم خالی شد نه نجات غریقی بود که نجاتم دهد و کسی که بتواند کمکم کند. در همین حین که مشغول دست و پا زدن بودم به طور کاملاً معجزه‌آسایی موجی مرا عقب هل داد و دستم به یک بلوکه رسید؛ فقط خدا را شاکر بودیم. از آب که بیرون آمدم چون فواید حرز امام جواد (ع) و خواص انگشتر حرز امام جواد را میدانستم با خودم گفتم من که این دعا همراهم نبود چه چیز باعث این اتفاق شد ناگهان به بازوی سمت راستم نگاه کردم، دیدم فراموش کرده بودم، بازوبند دعا را از دستم در بیاورم.

emam-javad-amulet-properties-ring خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع

تجربه دوم:

فرزند نوزاد من حسین اواخر سال 89 متولد شد خیلی زیبا بود به حدی که همه‌ی همکارانم در بیمارستان دور او جمع شده بودند؛ در عصر همان روز با این که تمام علائم سلامتی او مناسب بود ناگهان بدن بچه به هم ریخت. خلاصه کارش به جایی رسید که در روز دوم تولد مجبور به عمل جراحی شد، تا ماه دوم 3 عمل جراحی داشت. خیلی ضعیف شده‌بود بعد از آن هم از هر مهمانی که بیرون می‌آمدیم صورت این بچه به شدت سرخ می‌شد و مایعاتی از صورتش بیرون می‌آمد. بعد از مدتی حساسیت پوستی گرفت به نحوی که صورتش حالت عادی را نداشت؛ شده بود مثل اثر چشم زدن دیگران. در همین ایام از طریق همسر برادرم با فواید حرز امام جواد (علیه السلام) آشنا شدم؛ این دعا را که به طور دائم همراه فرزندم گذاشتم آثار بیماری او بطور واضح کم شد تا آنجا که فقط صورت او اندکی قرمز می‌شد و به حالت اول برمی‌گشت؛ این دعا هدیه حضرت سید الشهداء به فرزندم بود و فایده‌های حرز امام جواد برای ما به خوبی اشکار شد.

تجربه سوم:

من 10 سال است که این دعای شریف را همراه خود دارم. در ظاهر اثری از خواص حرز امام جواد (ع) به طور آشکار ندیدم؛ اما میدانم که خیلی از بلایا و چشم زخم‌ها و … بدون اینکه خودم اگاه باشم از من دور شده‌است؛ علاوه بر اینکه مهمترین اثر این دعای شریف اطمینان قلب به ذکر خداست یعنی کسی که این ادعیه را همراه خود دارد، اضطراب و نگرانی ندارد و می‌داند که از جانب خدا مورد حفاظت قرار می‌گیرد.

البته که موارد این‌گونه بسیار بسیار زیاد هستند و تنها برای نمونه چندی از تجربیات عزیزان از فواید حرز امام جواد (ع) آورده‌شد. باتوجه به فواید بسیار و اثرات و معجزات این دعای شریف پاسخ به سوال حرز امام جواد بگیرم یا نه؟ قطعا بله خواهد بود اما توجه داشته باشید که بایستی از گناهان و کارهایی که باعث بوجود آمدن بلاها می‌شود جدا دوری کنید تا خواص حرز امام جواد برای شما ازبین نرود و بتوانید از تمام فواید حرز جواد ع استفاده کنید. معصیتهایی مانند: دروغ، کفران، نیرنگ کم فروشی، ظلم، مال حرام، خوردن حق دیگران، کم‌فروشی، ناسپاسی از نعمات، تمسخر و …. از این جمله موارد که باعث عدم نتیجه گرفتن از خواص این دعای شریف می‌شود.

دسته بندی محصولات با خاصیت حفاظت و دفع چشم زخم

بر روی دسته بندی ها کلیک کنید تا محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر حرز امام جواد (ع) (196)

گردنبند حرز امام جواد (ع) (233)

بازوبند حرز امام جواد (ع) (3)

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

774 دیدگاه در “خواص حرز امام جواد علیه السلام چیست❤️۸۰ خواص حرز امام جواد ع

 1. آریاس گفت:

  سلام علیکم من حرز را خریداری کردم و نمازش را هم خواندم اما وسط نماز حواسم پرت شد و یکی از سوره ها را کمتر یا بیشتر از هفت بار خواندم اما به دلیل طولانی بودن نماز نخواستم نماز را قطع کنم از اول بخوانم و همینطوری ادامه دادم، بنظر شما آیا نمازم قبول است یا دوباره باید بخوانم؟؟؟ اما تاکید میکنم که عمدی نبود و حواسم پرت شد
  لطفا راهنماییم کنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر شک دارید که ممکن است کم یا زیاد خوانده باشید بهتر است با دفتر مرجع تقلید خود تماس بگیرید و سوال بپرسید.

 2. نفس گفت:

  سلام. من ۹ بهمن پک کامل حرز امام جواد رو خریداری کردم. بسته که بدستم رسید در کاغذی که همراهش بود نوشته بود حرز درون لوله نقره قرار دارد. ولی نمیشه لوله رو باز کرد ولی تا تکونش میدی صدایی میده که مشخص میشه چیزی توش است. لطفا راهنمایی کنید چجوری میشه لوله رو باز کرد و حرز رو دید تا با اطمینان خاطر استفاده بشه؟
  چون برای بقیه خانواده میخواستیم سفارش بدیم که اینو دیدیم منصرف شدیم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دوست عزیز در اولین خط راهنمایی که همراه محصول فرستاده شده نوشته شده است که حرز درون لوله نقره است. لوله نقره هم پلمپ نیست. فقط کافیست کمی دقت کنید و درب را با انگشت باز کنید. (اگر نمیتوانید از یک آقا کمک بگیرید)
   برای راهنمایی بیشتر شماره سفارش تان را بفرمایید تا با شما تماس هم بگیریم.

 3. شیما گفت:

  سلام عرض میکنم ببخشید یک سوال ذهنم رو درگیر کرده، یکی از خواص حرز کبیر جلوگیری از غرق شدن و … نوشته بود
  از یک جایی هم ک من نظرات رو خوندم شما گفتید که این حرز نباید خیس بشه وگرنه تو آب متلاشی میشه پس من بخوام شنا کنم چجوری باید ازش استفاده کنم خیس نشه!؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اولا که بایستی توجه داشته باشید که کلیه ادعیه و احراز به این معنی نیستند که شما در خانه بشینید دعا کنید که خدا برای شما غذای آماده بفرستد و بگویید خود خداوند در قرآن گفته “مرا دعا کنید تا شما را استجابت کنم” خیر اینطور نیست. شما اولا بایستی تلاش خود را بکنید چه برای افزایش رزق چه برای آموختن شنا و هر امر دیگری و درکنار آن توکل و ادعیه و احراز را هم استفاده کنید. احراز جهت دفع بلاهای احتمالی هستند نه اینکه شما حرز را ببندید و خود را خدای ناکرده از ساختمان پایین بیندازید یا بدون شنا بلد بودن در آب عمیق فرو روید!! دین اسلام دین منطق و عقلانیت است. شما بایستی با عقلانیت تصمیم بگیرید و عمل کنید و درکنار آن معصومین توصیه کرده اند که دعا و حرز را فراموش نکنید تا به پشتوانه خداوند مشکلات و بلاهای ناگهانی دفع شوند. اما در مورد سوال تان شما میتوانید حرز را جوری ایزوله کنید که آب به آن نرسد یعنی بازوبند و لوله نقره مخصوص کاملا محکم بسته شده باشند که آب به خود حرز نرسد.

 4. مهدیه گفت:

  سلام من هم دختری هستم ۲۱ ساله پاک و مومن هستم توی یک روستا زندگی میکنیم خیلی دوست دارم ازدواج کنم ولی نه در روستای خودمان کسی هست برای آشنایی

  1. ناشناس گفت:

   سلام من هم یک پسر هستم یک آدم عالم و دیندار ولی کلا بخت زندگیم بسته هست

  2. Fati گفت:

   سلام به ادمین محترم، چند نفری راجع به اثر حرز برای ازدواج پرسیدند و پاسخگو نبودید!!ا گر امکانش هست بفرمایید همراه داشتن حرز برای ازدواج موثر است؟؟ برای همزاد چطور؟
   پاسخگو باشید لطفآااااا…تشکر

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لطفا به مقاله دعای حرز امام جواد برای ازدواج مراجعه بفرمایید.

  3. ناشناس گفت:

   سلام
   من هم دنبال یک خانوم مومن هستم

   آرش مهر از تهران

   1. ناشناس گفت:

    پاسخ تون به من بود

  4. سارا گفت:

   کجایی تا بیام بگیرمت

  5. روح الله گفت:

   سلام. خیلی کوشولویی فرشتۀ آسمانی 🙂 ولی مطرح کردن این کامنت راه دسترسی کسی که برازنده همسفری توست نیست چون نمی تواند با تو در تعامل و همکلامی سالم باشد.

  6. ناشناس گفت:

   بله از استان یزد هستم

 5. اورانوس گفت:

  سلام. ببخشید من وقتی در جمعی قرار میگیرم یا با کَسی روبرو میشوم که میخواهم باهاش صحبت کنم، خیلی خجالت میکشم، نمیدانم چرا؟!😔 خیلی موذبم و دوست دارم اعتماد به نفس بالایی داشته باشم، مثل بقیه مردم 😔 آیا به همراه داشتن حرز امام جواد برای رفع این نقطه ضعف مفید است؟ اعتماد به نفسم پایین است😔 برطرف میشود؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خواصی مانند زدودن ترس آمده است اما اینکه مستقیما این موردی که فرمودید در خواص ذکر شده باشد خیر. همچنین به شما توصیه میکنیم از سنگ حدید استفاده نمایید.

  2. ناشناس گفت:

   سلام روزانه ده دقیقه جلوی آینه با خودت صحبت کن

  3. ناشناس گفت:

   هرچی که فکرش رو میکنی تو هرچی کمکت میکنه

 6. ناشناس گفت:

  سلام، الان اصلی ترین روشی که گفته شده برای حرز چه روشی است؟
  اگر به بازو بسته شود دیده نمیشود؟
  اگر حرز کبیر از بازار تهیه کنیم، اشکالی ندارد؟
  و آیا نباید به اسم شخص سفارش دهیم تا بنویسند؟
  سپاس

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   روش اصولی استفاده از بازوبند پک کامل حرز امام جواد است.
   بله از هرجای معتبری میتوانید تهیه کنید.
   خیر لازم نیست به نام نوشته شود اما باید نمازش را قبل از استفاده یکبار به نیت خودتان بخوانید.

 7. ف گفت:

  با سلام و خسته نباشید، سوال من این است یکی از اقوام برای من کادو حرز گرفته بازوبند و من خبر نداشتم، بعدش که داد بهم منتهی من نیتی نکردم و طرفی که آن را برای من خریده و داده نیتی نکرده (کرده باشد هم من نمیدانم)، میشود دوباره نیت کرد و به بازو بست؟ و اینکه نیتی که کردم استجاب میشود یا نه؟ و یا فقط برای دفع بلایا و سحر و اجنه و فلان …. هست ؟؟؟؟ سوال بعدی هم این است که فرق حرز بازوبند با حرز گردنبند چیست؟؟ ممنون از پاسخگویی🙏🏻

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لازم نیست ایشان نیتی بکند. شما قبل از استفاده برای اولین بار بایستی نمازش را بخوانید (اگر حرز کبیر است)
   اگر هم حرز صغیر است که اصلا نماز ندارد فقط همراه تان باشد.
   خواص حرز امام جواد مشخص است. وقتی همراه تان باشد ان شاء الله همان خواص نصیب شما خواهد شد. این طور نیست که هرخاصیتی مدنظرتان باشد نیت آن را بکنید.
   روش استفاده اصولی هم به صورت بازوبند پک کامل حرز امام جواد است که بهترین و کامل ترین است. به صورت های دیگر نیز استفاده می شود مانند گردنبند که ان شاء الله آن هم موثر خواهد بود.

 8. سید گفت:

  سلام
  برای دعای کبیر حرز امام جواد ع میشود که از کیف دعا که به صورت چرم مشکی و گردن آویز هست استفاده بشود؟
  ممنون میشوم سریعتر جواب بدهید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه شده تر و روش اصولی این است که از بازوبند پک کامل حرز امام جواد استفاده بفرمایید.

 9. محمد صدرا عباسی گفت:

  با سلام ببخشید می شود که حرز امام جواد را در خواب به بازو بست یا به گردن بست چون ممکن است در اثر بد خوابیدن زیر بدن بماند اشکال ندارد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   تا حالا مورد مشابه نبوده که خراب شود و مشکلی ندارد فقط شاید برای شما مورد خاصی باشد مواظب باشید.

 10. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر من حرز امام جواد / پانزدهم سفارش دادم کی به دستم میرسد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بین ۲ تا ۴ روز کاری زمان می برد.

 11. ناشناس گفت:

  سلام
  من مشروب دروغ غیبت زنا انواع گناهان میکنم ولی از سر مجبوری
  و دعای حرز همراه من است اشکالی دارد یا خیر

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   گناهان تاثیر ادعیه را کم می کند. ضمن اینکه توصیه میکنیم هرچه زودتر با توکل به خدا از این گناهان دوری کنید.

  2. گمشده گفت:

   خسته نباشی پهلوان خداقوت دقیقا اون دعا رو واس چی گرفتی من همینجوری از نگاه کردن به دعا شرمگینم عجب دلی داری به نظر من اون خودت رو بساز بعد دعا ببند البته قصد توهین ندارم بخدا ولی این کار شما مثل این میمونه که لقمه ی حروم رو روش بسم الله کنید بعد بگین حلال شد و بخورید …. باز قضاوت با خداست چه بسا شما بهتر از من باشید

 12. شوکا نوروزی گفت:

  سلام- صحبت کردن بین دو نماز اشکالی دارد ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   وقتی سلام نماز اول را دادید میتوانید صحبت کنید.

   1. فرزانه گفت:

    سلام من برای مادرم حرز سفارش دادم و به نیابت از ایشون نماز حرز رو خوندم موقع نیت گفتم به نیابت از مادرم، آیا همین کافیه یا باید اسم مادرم رو هم موقع نیت میگفتم ؟
    وقتی رکعت آخر بودم فهمیدم که دو سه تا کلمه از سوره های قرآن رو در طول نماز اشتباه میخوندم ولی چون خیلی خسته شده بودم دیگه نماز رو کامل کردم و مادرم حرز رو به بازوش بست ولی تاثیر چندانی از حرز ندیدیم آیا لازمه که دوباره نماز حرز رو براش بخونم یا همون یک بار کافیه ؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    نیت درست بوده است اما خود نماز را اشتباه خواندید!

 13. ناشناس گفت:

  سلام ببخشید اگر بخواهم حرز برای کسی بخوانم فایده دارد یا باید حتما همراه او باشد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خواندنش عالیست اما باید همراهش هم باشد.

 14. نسیم گفت:

  باسلام و عرض ادب. من می خواستم بدانم دعای حرز کبیر را بخواهم برای مادرم تهیه کنم اما مادرم آن سوره های قرآن را نمی تواند بخواند اگر آن سوره ها را من بخوانم و تو نماز تکرار بکند فایده ای دارد یا نه؟ ولی من میدانم که مادرم این دعا را به بازویش نمیبندد هیچ راه دیگری وجود ندارد که همان تاثیر داشته باشد این دعای شریف.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر از روی کاغذ یا موبایل میتوانند در نماز بخوانند درست است (به طوری که ظاهر نماز از بین نرود) درمورد نحوه ای که فرمودید از دفتر مرجع تقلید خود سوال بفرمایید.

 15. یاس گفت:

  اگر گناهی که هنگام داشتن حرز توصیه به پرهیز آن شده انجام بشود اثر حرز برای آن فرد از بین میرود و باید حرز جدید تهیه کند؟
  با پرهیز از گناهان نامبرده شده میتوان اثر حرز را برگرداند

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر باطل نمی شود و لازم نیست مورد جدید تهیه کنید ولی حتما از گناهان دوری کنید تا استجابت و تاثیرگذاری ادعیه افزایش یابد.

  2. مهلا رحمتی پور گفت:

   سلام و عرض ادب
   سوال مهم این هست آیا امام رضا و همه ی چهارده معصوم راضی هستند آهو شکار و از پوستش برای حرز استفاده بشود؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله نه تنها خود معصومین از گوشت حیوانات حلال گوشت میل میفرموده‌اند بلکه در قرآن هم آمده است که آنچه در زمین و دریا هست برای استفاده حلال انسان است. ضمن اینکه توجه داشته باشید که استفاده از گوشت آهو در کشورهای دیگر کامل عرف است همانطور که از پوست و گوشت گوسفند و گاو در ایران استفاده می شود.

 16. محمدرضا گفت:

  سلام من حرز روی پوست آهو از اطراف حرم خریداری کردم. نمی دانم نمازش خوانده شده یا نه. آیا باید نمازش بخوانم؟
  بعد فروشنده گفت تو گردنبند بگذاری جواب میدهد. حتما لازم نیست روی بازو باشد. به نظر شما بازوبند هم تهیه کنم؟ استوانه نقره چی؟ آیا می شود فقط بازوبند بدون استوانه نقره استفاده کرد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   نمازش را باید خودتان بخوانید.
   توصیه اکید این است که بازوبند و لوله نقره مخصوص را نیز استفاده کنید.

   1. * گفت:

    سلام من حرز امام جواد را از اطراف حرم تهیه کردم ولی جز بازو بند چرم و خود دعا چیزی به من ندادند
    آیا امکانش هست فقط استوانه نقره موجود در پک را تهیه کنم و برایم ارسال نمایید

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید تا برای شما ارسال شود.

   3. مژده گفت:

    سلام میخواستم بدانم که می‌شود حرز امام جواد را فقط در خانه گذاشته یا باید حتما به بازو یا گردن بست؟

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    باید همراه تان باشد.

  2. منتظران مهدی (ع) گفت:

   سلام من شب ها خیلی کابوس میبینم و خیلی میترسم و خیلی استرس دارم برای هرکاری اصلا آرامش ندارم خیلی ایت الکرسی میخوانم ایمانم هم قوی هست دلم میخواهد برای رسیدن به موفقیت تلاش کنم اما احساس میکنم یک چیزی توی وجودم من را از هر تلاشی باز میدارد تو رو خدا ممکن است بگویید من این دعا را بگیرم مشکلم حل میشود شوهرم هم وقتی خواب های پریشان میبینم خیلی بهم میخندد و از بچه هایم خجالت میکشم که بدانند مادرشان انقدر ضعیف هست و ازتنهایی میترسم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام و آرزوی امیدواری برای حل هرچه سریعتر مساله پیش آمده
    به شما توصیه میکنیم برای این مورد خاصی که فرمودید انگشتر حدید صینی هفت جلاله تهیه بفرمایید. (برای آشنایی بیشتر روی لینک حدید صینی کلیک کنید) حرز امام جواد نیز خواص بسیاری دارد ولی شما در وهله اول از انگشتر حدید صینی هفت جلاله استفاده کنید یا اگر حرز تهیه کردید حتما یک انگشتر حدید هفت جلاله هم تهیه کنید و همراه تان باشد.

 17. ناشناس گفت:

  سلام وقتتان بخیر، بنده چند ماهی هست که حرز امام جواد ع را خریداری کردم و خیلی حساس هستم که قبل از سرویس بهداشتی حرز را از بازویم باز کنم، خواستم بدانم اگر با حرز به سرویس بهداشتی بروم مشکلی دارد؟
  دوم اینکه ایا وقت هایی که بدنم به غسل نیاز دارد نباید حرز را ببندم یا اینکه مانعی ندارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   باتوجه به اینکه حرز درون بازوبند و محفوظ است مانعی ندارد باز هم محض احتیاط سوال دوم را از دفتر مرجع تقلید خود جویا شوید.

  2. سارا گفت:

   سلام من برای مادرم حرز سفارش داده بودم بعد که به دستم رسید من در دوره عادت ماهیانه بودم ولی یادم رفت که نباید به حرز دست بزنم و به قاب نقره که درون آن حرز قرار داشت دست زدم ولی بازش نکردم یعنی به پوست اهو دست نزدم ایا حرز باطل شده یا نه ؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز باطل نمی شود اما توجه داشته باشید به صورت کلی برای دست زدن به متنی که دارای اسامی جلاله و آیات قران باشد باید وضو داشته باشید.

   2. الهام گفت:

    سلام حرز برای ثروت جواب میدهد

 18. الهه گفت:

  سلام
  برای گشایش بخت پسر مجرد با شرایط عالی و تمایل پیدا کردن به ازدواج و پیدا شدن مورد عالی چی خوبه

 19. امیر محمد گفت:

  سلام وقت بخیر سوالی داشتم برای موفقیت و تلاش برای کنکور مطلبی مد نظر دارید؟
  برای پیدا کردن شغل خوب حرز جوابگو هست؟
  برای خیر و برکت پیدا کردن و پر رونق بودن محل کار چیزی دارید؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حرز امام جواد (ع) برای دفع فقر و تنگدستی مفید است. همچنین سنگ عقیق برای افزایش رزق و روزی و موفقیت بسیار مفید است.

   1. مهدی گفت:

    سلام اگه کسی برات دعا و جادو کنه حرز باطل میشه یا نه ممنون

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خود این حرز برای دفع دعا و جادو است.

 20. ناشناس گفت:

  سلام همسرم قبول نمیکند که از حرز استفاده کند میشود حرز کبیر و داخل کیفش بگذارم اصلا نتوانستم راضی کنم میخواهم از سحر و جادو دور باشد لطفا کمکم کنید ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حرز صغیر را میتوانید همراه شان کنید در کیف یا لباس شان باشد ولی برای حرز کبیر توصیه اکید بر استفاده از بازوبند است.

   1. یدالله گفت:

    با عرض سلام خسته نباشید. خواستم بگم میتونم خودم بنویسم. و به کیف دعا بزارم همراهم باشد یا گردنم یا ببندم بازوم. یا داخل کیفم باشد. در کل همرام باشد خودم همسرم یا بچه ها. میتونم خودم انجام بدم یا باید از جای تهیه کنم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز صغیر را خودتان میتوانید برای خود و خانواده بنویسید و همراه تان باشد ولی حرز کبیر باید با اداب خاصی باشد که در منزل نمی توانید آماده کنید.

 21. زهرا گفت:

  سلام خسته نباشید همسر من را جادو کردند که از من دور بشود بدش بیاید من هم پیش سید دعانویس رفتم ایشان هم دعاهایی نوشتند حالا اگر من دعای حرز هم برای خودم و همسرم تهیه کنم دعاهای سید دعانویس باطل میشود و اینکه میتوانم از حرز صغیر استفاده کنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بایستی از دعانویسی دوری کنید و اصلا سمتش نروید. همچنین میتوانید حرز امام جواد را برای خود و همسرتان استفاده کنید تا باعث دفع عداوت و بدخواهی دشمنانتان شود.

 22. ناشناس گفت:

  سلام و وقت بخیر. اگر در کنار حرز امام جواد (ع) دعا یا قرآن دیگری هم باشد حرز باطل میشود؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر باطل نمی شود

 23. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر آیا شما کسی را سراغ دارید که نماز حرز را بخواند به نیت از طرف شخص صاحب حرز

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   تا جایی که توانایی وجود دارد خود شخص باید بخواند اما اگر واقعا نمی تواند با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید تا راهنمایی شوید.

   1. الهام گفت:

    سلام من برای نماز حرز فقط آیه ۱۸ ال عمران را خواندم بعدش جاهای دیگر خواندم که باید آیه ۱۹ هم خوانده بشود. حالا نمازی که من برای حرز خواندم درست است؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    آیه ۱۸ فقط باید خوانده شود.

 24. علی گفت:

  پیام من ارسال نمیشه چرا؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   چه پیامی دارید دوست عزیز؟

   1. ناشناس گفت:

    میشه جواب سوالمو بدی

   2. شرف آنلاین گفت:

    بله حتما سوالتان را بفرمایید

  2. سمانه گفت:

   سلام برای طلسم حرز امام جواد عالیه؟؟

   1. ناشناس گفت:

    با سلام میشود حرز امام جواد (ع) را چاپ کنیم یا حتما باید نوشته شود؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز صغیر امام جواد (ع) را میتوانید در خانه روی کاغذ بنویسید یک خط بیشتر نیست اما نوع کبیر باید روی پوست اهو باشد.

 25. ناشناس گفت:

  قمر در عقرب چه روزهایی است؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   باید در تقویم های نجومی هرساله چک شود. (هرسال و در هر ماه با ماه بعد تفاوت دارد)

   1. ناشناس گفت:

    سلام برای رفع بیماری حرز امام جواد موثر است؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله در خواص آن ذکر گردیده است و ان شاء الله که موثر خواهد بود.

  2. ناشناس گفت:

   روزی که کسوف یا خسوف و امثال اینهاست

   1. شرف آنلاین گفت:

    خیر اینطور نیست.

 26. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید
  منظور از قمر در عقرب چیست؟
  و از کجا بفهمیم چه روزی قمر در عقرب است؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا به مقاله نماز حرز امام جواد مراحعه نمایید در آن مقاله به توضیح قمر در عقرب پرداخته شده است.

   1. محمد گفت:

    سلام وقت بخیر
    راجع به قمر در عقرب تا آنجایی که اطلاع دارم از کتاب های میرفندرسکی و شیخ بهائی برای هر شخص روز های متفاوتی قمر در عقرب است، و طبق حروف ابجد و طالع آن شخص مشخص میگردد که چه روز هایی برای آن شخص قمر در عقرب است، حال اگر من حرز را درخواست کنم شما چطور روز های قمر در عقرب طالع من را میدانید که در آن روز شروع به نوشتن نکنید ؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    روزهای قمر در عقرب از تقویم های نجومی هرساله استخراج می شود (از برخی کتابفروشی های خاص میتوانید تقویم نجومی هرسال را خرید کنید). تقریبا دو تا سه روز در هر ماه این اتفاق می افتد و برای همگان ثابت است که در آن روزها عمل کتابت حرز انجام نمی شود.

 27. علی گفت:

  سلام
  این مبلغ برای نقره و چرم آهو و دستمزدش و حساب کنیم خیلی کم به نظر میاد؟
  یعنی نقره و چرم اصله واقعا؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله صددرصد اصل است. توجه داشته باشید که عرضه این محصول به چند دلیل با قیمت مناسب ارائه می شود: ۱- تولید در تعداد زیاد ۲- حاشیه سود کم برای امکان خرید برای عموم مردم ۳- مقدار نقره و چرم و پوست اهوی استفاده شده در این محصول کم است (برای مثال حدود ۲ تا ۳ گرم نقره + پوست اهو در ابعاد حدود ۳*۱۵ سانتی متر) بنابراین این مقدار کم باعث می شود قیمت نهایی محصول خیلی بالا نرود.

   1. ناشناس گفت:

    سلام میتوانم روی کاغذ بنویسم و بعد تاش بزنم و تو چرم بگذارم و به بازویم ببندم؟؟؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز صغیر را می توانید روی کاغذ همراه خود داشته باشید.

   3. الهام گفت:

    سلام میشود یک حرز امام جواد بگیرم هم برای زندگیم هم شوهرم که کسی نتواند طلسم یا حسد کند

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای مواردی که فرمودید توصیه میکنیم حرز کبیر تهیه کنید و اینکه باید حتما همراه هر فرد باشد تا برای آن شخص تاثیر بگذارد.

   5. شیدا گفت:

    سلام ببخشید باید حرز صغیر نوشته بشود یا حرز کبیر؟؟؟

   6. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    هردو
    نوع صغیر اداب خاصی ندارد ولی نوع کبیر اداب ویژه ای از جمله نوشتن روی پوست آهو دارد

  2. فاطمه گفت:

   سلام وقت بخیر
   من پک کامل حرز امام جواد را سفارش دادم و برای مواقعی که شاید نتوانم از حرز استفاده کنم گردنبند را هم سفارش دادم. امکان دارد سفارشم را عوض کنم که سنگ گردنبند فقط حرز صغیر باشد، شرف شمس نباشد؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید تا به طور کامل راهنمایی شوید.

 28. ناشناس گفت:

  سلام ایا می‌شود حرز را چه به صورت کبیر یا چه به صورت صغیر داخل قاب نقره ای به گردنمون آویز کنیم برای این خواص ها یا باید حتما به بازو ببندیم ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   صغیر را بله می توانید
   اما کبیر را توصیه بر این است که بازوبند باشد.

 29. ناشناس گفت:

  سلام میشود من حرز را برای کس دیگر تهیه کنم و به نیت ان شخص نمازش را بخوانم چون خودش نماز نمیخواند

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله می توانید تهیه کنید ولی تا جایی که امکان دارد خود شخص نمازش را بخواند.

   1. امیرحسین گفت:

    ببخشید اگه آب به پوست برسه پوست تیکه تیکه میشه ؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله آب باعث تخریب می شود.

 30. fatemeh گفت:

  باسلام اگر این دعای حرز را برای خودم بخرم تاثیرش برای خانواده و نوزادم دارد یا اینکه برای نوزادم جدا بخرم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   هر حرز برای یک نفر است و بایستی همراه وی باشد.

 31. مهسا گفت:

  سلام خسته نباشید
  ایا حرز امام جواد برای سنگینی یا باطل کردن دعای جدایی یا سردی که تو زندگیم باشد ثاثیر دارد؟
  منظور به جای این که دعا را باطل کنم بیایم از حرز امام جواد استفاده کنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله دقیقا برای باطل کردن سحر و … موثر است.

 32. مهسا گفت:

  سلام خسته نباشید
  سوال اول من این هست که این حرز کبیر برای باطل کردن دعاهایی مثل سردی روابط و جدایی موثر است؟
  سوال دومم این هست که من نمیخواهم زیاد معلوم باشد که از بازویم حرز امام جواد را میبندم ممکن است مواقعی که استین کوتاه میپوشم یا حالا مهمانی میروم این دعای بازوبند را به لباس زیر بلوزم نصب کنم؟ (در بعضی مواقع خاص) وگرنه همیشه به بازویم میبندم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله ان شاالله موثر است.
   الزامی ندارد ۲۴ ساعته هر روز همراه تان باشد. زمان هایی که حس میکنید به خواص حرز احتیاج دارید همراه تان باشد.

   1. مونا گفت:

    سلام همسر من اصلاً اعتقادی ندارد نماز هم نمی‌خواند جدیدا هم به من بی تفاوت شده باوجود اینکه قبلاً عاشقم بود افسردگی شدیدی دارد نگران فروپاشی زندگی ام هستم احساس میکنم سحر و جادو شده این میتوان این حرز را برای خودم بگیرم تا این مشکلات حل شود؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    اسلام و احترام
    اگر فکر میکنید مورد سحر و جادو قرار گرفته اید بله تهیه کنید به لطف خدا موثر خواهد بود.

 33. نگار توفیقی لمر گفت:

  سلام و خسته نباشید من گرفتم حدود ۱ ماهی هست من خیلی بهش اعتقاد دارم ایا کسی هست که نتیجه گرفته باشد ازش؟

  1. سارا گفت:

   سلام واس شوهرم جادو درست کردن طلاق بده منو ایا حرز امام جواد مانع طلاق میشه؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اساسا از خواص حرز امام جواد برای باطل کردن سحر و این موارد استفاده می شود.

 34. نگار گفت:

  سلام میشه کنار گردنبند حرز پلاک دیگه ای ام گردنمون باشه؟ آیا باطلش میکنه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر مشکلی نیست.

   1. Seta گفت:

    سلام خسته نباشید
    ۱.من دو تا حرز امام جواد (ع) دارم ، میخواستم بدانم میتوانم یک نماز برای هر دو بخوانم و از هر دو استفاده کنم؟! چون هردو را به صورت گردنبند دارم، میخواهم نوبتی بیندازم گردنم
    ۲. اگر حرز روی پوسته اهو نوشته شده باشد و بخواهم با بازو بند به بازو ببندم حتما باید نقره هم در کنارش باشد؟! اگر نتوانم نقره را تهیه کنم اشکالی دارد؟!

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اگر حرز صغیر است که نماز لازم ندارد و اگر حرز کبیر است باید به صورت بازوبند با لوله نقره مخصوص آن استفاده کنید.

 35. نگار گفت:

  سلام کنار گردنبند حرز میتوان پلاک دیگری در آن زنجیر قرار داد داد یا خیر؟ آیا باطل میشود؟
  اگر بجز این گردن بند گردن بند دیگری نیز گردنمان باشد ایرادی دارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مشکلی نیست.

 36. ناشناس گفت:

  سلام
  آیا به همراه داشتن یک قرآن کوچک به صورت گردنبند که همیشه همراه مان باشد اشکال ندارد؟

  1. اعظم گفت:

   سلام اگر کسی برای رفع همه بلاها این دعا را بخواهد باید چیکار کند یعنی اگر برای چشم زخم میخواهد روی بازو ببندد اگر برا مشکل دیگر میخواهد باید بگذارد داخل کیف چرم بگذارد گردنش ولی اگر این دعا را برای همه بلاها بخواهد کجا ببندد

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    توصیه به استفاده به صورت بازوبند است.

   2. نیکا ایمانی 🍀 گفت:

    سلام گردنبند هم باید همراه بازوبند استفاده شود؟

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر لازم نیست.

 37. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر
  من بازوبند حرز امام جواد (ع) روی پوست آهو طرح غافر را از فروشگاه شرف آنلاین تهیه کردم اما بدون لوله نقره، آیا الآن میتوانم لوله نقره را از فروشگاه شرف آنلاین تهیه کنم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

 38. وحید گفت:

  سلام خسته نباشید من حرز را خریدم و داخل بازوبند گذاشتم. اما نقره را نگرفتم آیا بدون نقره هم میشود ازش استفاده کرد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه اکید این است که برای حرز کبیر حتما لوله نقره هم تهیه شود ولی حرز صغیر خیر.

 39. سرمد گفت:

  سلام می خواستم بدانم خود ارضایی در هنگامی که حرز به همراه ماست باعث باطل شدن تاثیر حرز میشود یا نه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   باطل نمی‌شود اما بدانید که گناهان خصوصا گناهان کبیره باعث عدم تاثیر و استجابت دعاها می‌شود و بایستی هرچی سریعتر ترک شود.

  2. مرتضی گفت:

   نماز حرز امام جواد علیه السلام حتما باید خوانده شود ….و حتما باید پشت سر هم خوانده شود یا میشود دو رکعت امروز بخوانیم دو رکعت فردا یا ساعتی دیگر حرز حتما بعد از چهار رکعت نماز باید استفاده شود

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بایستی پشت سر هم خوانده شود اگر مقدار کمی فاصله افتد مشکلی نیست.
    پس از اتمام نماز به بازو ببندید.

  3. ناشناس گفت:

   سلام حرز از جای گرفتم روی کاغذ نوشته شده حرز کبیر هست آیا خواص دارد یا حتما روی پوست اهو باشد

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اگر کبیر است مطابق حدیث باید روی پوست آهو باشد.

 40. مریم ذهبی گفت:

  سلام ببخشید مفتولی که حرز را داخل آن می گذارند باید استوانه ای و گرد باشد اینکه اگر دورش فویل نقره و یا چند وجهی باشد اشکال ندارد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   چند وجهی باشد مشکلی ندارد.

 41. مریم ذهبی گفت:

  سلام همسرم حرزم را با لباس داخل ماشین لباسشویی انداخته آیا دیگر قابل استفاده نیست

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر حرز خراب شده است که دیگر قابل استفاده نیست.

 42. فاطمه گفت:

  باسلام من نمیتوانم حرز را تهیه کنم توی خانواده ام خیلی مشکل هست حتی مخارج زندگی را به سختی میرسانیم میشود روی برگه بنویسم بگذارم پیش شوهرم و خودم و بچه هایم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حرز صغیر را میتوانید بنویسید و همراه افراد کنید. ان شاءالله موثر خواهد بود.

  2. ناشناس گفت:

   بله تاثیر گذار است

 43. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید من از یکی از عزیزانم خواستم تا حرز را برایم بخرد قرار است چند روز دیگر به دستم برسد من برای خود و خانواده ام دعا گرفتم که همسرم به حرف من فقط گوش کند نه مادرش ،آخر مادرش دعا گرفته به حرف او گوش کند و من را آدم حساب نکند و من چنین دعایی گرفتم آیا این حرز تاثیری دارد که همسرم مطیع من باشد یا نه؟ یا اگر مادر شوهرم دعای دیگر گرفت این حرز دعای مادر شوهرم را باطل میکند یا نه؟ تو را خدا زود جواب بدهید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای دفع سحر و طلسم و جادو به لطف خدا موثر است.

   1. زهرا گفت:

    قیمت انگشتر حزر امام جواد چند است

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    به لینک مشاهده قیمت و خرید انگشتر حرز امام جواد مراجعه بفرمایید.

  2. بهارات گفت:

   با سلام من کامنت شما را خواندم و برایم خیلی جالب بود که برای این امر متوسل به دعا نویسی شدید که همسرتان حرف شما را گوش کند. ولی توجه داشته باشید همه ما ها را خداوند آزاد آفریده است و حتی خود خدا دوست دارد که آزاده باشیم اینکه دعا کردید همسرتان حرف گوش کن شما باشد مثل یک اسارت میماند برای ارتباط بهتر خود و همسرتان کتاب بخوانید در این امر مثل کتاب رازهایی درباره مردان و رازهایی درباره زنان باربارا آنجلس. سطح آگاهیتان را بالاببرید. مطمعن باشید بدون شک تاثیرگذار. حتی از لحاظ شرعی هم دعانویسی اینگونه شرک حساب میشود…

   1. محمد گفت:

    با سلام و احترام دلیل اینکه حتما باید پوست آهو نوشته شود چیست؟ چرا روی کاغذ مرغوب و یا پارچه قابل قبول نیست؟؟ متشکرم.

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بسیاری از احراز و ادعیه از معصومین امده اند که اصلا توصیه نشده روی پوست اهو باشند اما معدود دعاهایی هستند که تاکید شده است روی پوست اهو باشد و این حتما دلیل خاصی دارد که از اثرات ویژه پوست اهو ایجاد می شود که معصومین تاکید به استفاده از پوست اهو کرده اند.

 44. حسینی گفت:

  سلام شما هم حرز امام جواد و هم نمازش را انجام میدهید یا فقط حرز امام جواد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   میتوانید حرز را تهیه کنید اما نمازش را باید خودتان بخوانید فقط در صورتی میتوانید نایب بگیرید که واقعا به هیچ عنوان توانایی خواندنش را نداشته باشید.

 45. محمد گفت:

  سلام به هنگام خواندن نماز حرز امام جواد، خود حرز امام جواد که در محفظه ی نقره ای است را در کجا بگذاریم؟ آیا باید به مچ ببندیم و نمازش را بخوانیم ؟ در غیر اینصورت حرز امام جواد را در هنگام خواندش نمازش کجا بگذاریم؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر
   آن را کنار سجاده بگذارید و سپس نماز را بخوانید و پس از اتمام آن را به بازو ببندید.

 46. محمدصدرا گفت:

  سلام وقت بخیر استاد میشود فقط دعای حرز امام جواد را مثلا بگذاری توی کیف کوچک انداخت گردن؟ من فقط توانستم خود دعا را بخرم نه کیف چرم نه جا نقره دعا خودش فقط میشود؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دعای حرز صغیر را می‌توانید. حتی میتوانید خودتان دستی بنویسید روی کاغذ و همراه تان باشد اما حرز کبیر بایستی همراه با لوله نقره و بازوبند استفاده بفرمایید.

   1. خانم توانگر گفت:

    سلام ‌فرق حرز کبیر با حرز صغیر چیست؟
    برای نامه هم می توانیم آن را تهیه کنیم
    برای خودمان بنویسیم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لطفا همین مطلب را مطالعه بفرمایید به طور کامل توصیح داده شده است (تفاوت اصلی در اداب و خواص هریک است)

   3. فاطمه گفت:

    حرز کبیر را باید توی محفظه نقره استفاده کنم یا پوشش چرمی؟

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    باید درون محفظه مخصوص نقره قراردهید و آن محفظه را درون بازوبند بگذارید و به بازو ببندید.

 47. دختر پاییز گفت:

  ۱_از کجا باید حرز رو تهیه کرد؟ بعضیا میگویند حتما باید از مشهد گرفت تا اصل باشد. یعنی من الان از شهرستان نمیتوانم بگیرم؟
  ۲_حرز صغیر هم تاثیرش به اندازه ی حرز کبیر هست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ۱- سایت شرف‌آنلاین به صورت ویژه حرز کبیر امام جواد روی پوست آهو را ارائه می‌دهد. از لینک پک کامل حرز امام جواد می‌توانید خرید نمایید.
   ۲- خیر دارای خواص کمتری است.

   1. قاسمی گفت:

    سلام
    قبلآ نماز اول را خواندم اگر بعدا دومی را بخوانم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    نباید فاصله زیادی بیفتد

  2. حمید گفت:

   سلام خودت بنویس

 48. هادی گفت:

  آیا حرز برای کنکور اثر دارد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر اینچنین خاصیتی مستقیما نیامده است.

   1. سجاد گفت:

    سلام ببخشید سوالی داشتم
    حتما این حرز باید به نام شخص نوشته شود تا اثر داشته باشد یا خیر؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    خیر اصلا لام نیست.

 49. حسین گفت:

  سلام خدمت شما من نمی‌دونستم که باید دعا را بر روی دست راست بگذاریم و دعا را در آوردم و توی گردنبند گذاشتم اشکالی ندارد و اینکه من توانایی خواندن نماز حرز ندارم چکار کنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه اکید به استفاده به صورت بازوبند است ولی به عنوان گردنبند هم استفاده میکنند.
   اگر واقعا نمی توانید این امکان وجود دارد که از شخصی بخواهید به نیابت از شما بخواند.

   1. فهیمه گفت:

    سلام وقت بخیر من حرز امام جواد و از طرف آنلاین سفارش دادم و هزینه را هم پرداخت کردم و الان ۵ روز میشود ک ارسال نشده ممنون میشوم پیگیری کنید.
    و اینکه اگر کاشت ناخن داشته باشی میتوانی غسل جبیره و تیمم بدل از غسل انجام داد و نماز را خواند؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    ۴ روز “کاری” تا به دستتان برسد زمان میبرد لطفا صبور باشید. کد مرسوله نیز برای شما ارسال شده است که به راحتی از طریق سایت پست میتوانید پیگیری لحظه ای کنید. برای دریافت توضیحات بیشتر لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.
    درمورد سوال دوم نیز حتما این مورد را از دفتر مرجع تقلید خود جویا شوید.
    باتشکر

  2. اعظم گفت:

   من گناه کبیره بزرگی انجام دادم اما به شدت عذاب وجدان دارم و پشیمانم اگر این حرز صغیر کوچک رو همراه داشته باشم آیا از آن گناه مرا دور میکند

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    ان شاء الله با توبه و پشیمانی واقعی خداوند می بخشد.
    در خواص حرز کبیر آمده است که برای در امان ماندن از گناهان مفید است.

 50. ناشناس گفت:

  دوستان کسی نتیجه گرفته؟ حرز امام جواد بگیرم یا نه

 51. یاقمر بنی هاشم گفت:

  توروخدا جواب منو بدید
  دو سوال داشتم
  اول اینکه این حرز باعث رفع خودارضایی میشه؟؟
  دوم اینکه اگر بدیم نماز حرز کسی در مشهد برام بخونه و روزی که توان نماز خوندن من به دلیل خود ارضایی و غسل نکردن پاک نباشم نمازی ک برام خوند اون شخص صحیح است یانه؟؟
  تو رو خدا جواب من رو بدید هرچه سریعتر

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اینچنین خاصیتی مستقیما ذکر نشده است.
   تا زمانی که میتوانید خودتان باید نماز را بخوانید و اگر آن روز نتوانستید روز بعد که توانایی دارید بخوانید ولی اگر کلا توانایی خواندن نماز را ندارید و شخص دیگری به نیابت از شما خواند آن مورد که فرمودید مشکل ساز نیست (هرچند که اساسا آن امر گناه کبیره محسوب می‌شود و بایستی هرچه زودتر ترک نمایید) توجه داشته باشید که بایستی با طهارت و روزی که قمر در عقرب نباشد نماز خوانده شود و بازوبند را به بازو ببندید.

   1. رضا گفت:

    آیا لمس کردن دعایی که روی بدنه نقره حرز نوشته شده حرام است یا نه

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرام که نیست اما بی وضو نباید دست بزنید چون اسامی جلاله دارد.

   3. ناشناس گفت:

    به روانشناس مراجعه کنید، علت خود ارضایی شما شناسایی میشود، به شما کمک می کنند به مرور زمان خود ارضایی کمتر خواهد شد. شاید به دلیل اضطراب زیاد باشد یا وسواس یا موارد دیگر… به تنهایی و با کمک ادعیه نمیشود این قضیه را درمان کرد. حتما به مشاور مراجعه کنید‌

  2. ناشناس گفت:

   برای ترک این عادت مضر و ناپسند حتما به روانشناس مراجعه کنید

  3. ناشناس گفت:

   خب برادر من یک ذره جلو خودت رو بگیر

  4. ... گفت:

   سلام
   شما باید اولا به خدا توکل کنید ثانیا نگاه خود را کنترل کنید ثالثا تلاش کنید به سایت ها و فضا های آلوده سرنزنید و کنجکاوی و تصویری سازی ذهنی خود را کنترل کرده همچنین و از پست و مقام خود سو استفاده نکنید برادرم
   و رابعا تغذیه خود را اصلاح کنید که این امر بسیار بسیار مهم است
   و پا روی خواهش های نفسانی بگذارید.

 52. محمد گفت:

  با سلام و احترام
  ۱_نماز حرز رو باید چند وقت یک بار خواند؟ یا اینکه یک بار بخونیم کافیه
  ۲_آیا ممکنه حرز باطل بشه؟ چه کار هایی باعث میشه حرز باطل بشه؟
  ۳_اگر حرز باطل شد باید حرز جدید تهیه کنیم؟ اگه نه بعد از باطل شدن حرز باید چه کار کرد؟
  ممنون میشم کمکم کنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ۱- فقط یک بار دفعه اول بخوانید کافیست.
   ۲- خیر باطل نمی‌شود.

   1. R گفت:

    سلام وقتتون بخیر من یک مادر هستم و نوزاد ۵ ماهه دارم
    میخواهم هم برای خودم و هم برای نوزادم حرز تهیه کنم میتوانم یک نماز بخوانم برای هر دو نفرمان یا باید جدا جدا بخوانم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بایستی نماز را جدا بخوانید.

   3. * گفت:

    وقت بخیر
    باید به صورت مکرر و مداوم از دعای حرز استفاده شود؟ اگر بعد از مدتی از دعا استفاده نشود آیا دوباره بستگی کار، مشکل، گرفتاری، سحر، طلسم، چشم نظر، … ب حالت اول برمیگردد؟ (دعا مادام العمر همراه طرف باشد)

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    هرزمانی که حس کردید به خواص حرز احتیاح دارید آن را همراه خود کنید.

 53. محمد علی گفت:

  سلام خسته نباشین.
  من نماز حرز را خواندم ولی چون سایت تان را نگاه نکرده بودم نمی دانستم باید بعدش به دست راستم ببندم. من بازوبند را به دست چپم بسته بودم و نماز را خواندم فردا که سایت تان را نگاه کردم به بازوی راستم بستم. حالا می خواستم بدانم نیاز است دوباره نماز بخوانم بعد به بازوی راستم ببندم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   روش اصولی این است که ابتدا نماز را بخوانید و سپس بازوبند را به بازوی راست ببندید. با این توضیحاتی که فرمودید احتمالا لازم نیست مجدد نماز را بخوانید اما باز هم بهتر است این مورد را از دفتر مرجع تقلید خود بپرسید.

   1. دانشجو گفت:

    سلام خواهرم یک حرز تهیه کرد و گم کرد دوباره سفارش داد و یکی دیگه اورد و نمازش رو خوند بعد مدتی دوباره پیداش کرد اون رو داده به من ک برادرشم آیا دوباره باید نمازش رو بخونم من و تاثیر داره

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله قطعا شما باید نماز را به نیت خودتان بخوانید.

   3. علی گفت:

    سلام وقت بخیر ببخشید
    من یقین نداشتم ک باید نماز حرز بخوانم یا نه و برای همین همینجوری بستم ب بازویم. حالا چیکار کنم؟ بگذارم کنار و حرز جدید بگیرم نماز بخوانم بعد بندازم یا اینکه همان حرز را داشته باشم و نمازش بخوانم و بماند روی بازویم؟ لطفا راهنمایی کنید.

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر لازم نیست مجددا هزینه کنید. همان بازوبند کافیست ولی الان نمازش را بخوانید سپس به بازو ببندید.

 54. ناشناس گفت:

  ببخشید من پک کامل سفارش دادم..می تونم یکی از اون ها رو به دلخواه به کس دیگه ای بدم؟
  یا همش رو خودم باید نگه دارم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   منظور جنابعالی این است که چند عدد پک کامل خریدید و میخواهید به کسی بدهید؟ بله مشکلی ندارد

  2. الهام گفت:

   سلام وقتتان بخیر ببخشید یک سوال داشتم
   من حرز امام جواد بگیرم برای زندگیم ک حفظ بشود کسی نتواند طلسم کند یا حسد کنند میشود یا باید برای خودم یا شوهرم بگیرم
   از اقوام شوهرم میترسم زندگی ام را خراب کنند یا بقیه طلسم کنند

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای هر فرد باید جداگانه تهیه شود. اگر ترس از این دارید که همسرتان مورد عداوت دیگران قرار گرفته است برای ایشان تهیه کنید.

 55. Sheyda گفت:

  سلام میخواستم ببینم راه دیگه ای به جز بستن به بازو هست یا نه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   اگر دعای حرز امام جواد کبیر را میخواهید استفاده کنید توصیه اکید به استفاده از بازوبند است اما خیلی ها به صورت گردنبند یا دستبند و … هم استفاده می کنند.
   اگر دعای حرز جواد از نوع صغیر را میخواهید استفاده کنید الزامی ندارد بازوبند باشد. میتوانید دستبند، گردنبند، انگشتر یا حتی بدون هیچ چیز دیگری در داخل لباستان بگذارید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام آیا حرز امام جواد باید ابتدا در لوله نقره گذاشته شود و سپس با لوله نقره در بازوبند قرار داده شود یا بدون لوله نقره هم میشود در بازوبند قرار داد؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بایستی با لوله نقره درون بازوبند استفاده شود.

   3. سمیرا گفت:

    سلام اگر حرز کبیر را به صورت گردنبند بخواهیم استفاده کنیم هم باید قبلش نمازش را بخونیم؟ و اینکه مشکلی پیش نمیاید حرز کبیر را به صورت گردنبند استفاده کنم؟؟ چون تو بازو نمیتوانم نگه دارم

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    توصیه بر این است که بازوبند باشد و نمازش را در هرصورت بخوانید.

  2. نیا گفت:

   منم خواستم بپرسم میشه حرز کبیر رو به گردن بیندازیم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    توصیه اکید به استفاده به صورت بازوبند است.

 56. میثم گفت:

  سلام ایا برای کسانی که بچه‌دار نمیشوند هم خوب است

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای بچه دار شدن دو انگشتر فیروزه نیشابوری برای زوجین تهیه کنید و روی فیروزه ها آیه رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین را حکاکی کنید. به امید خدا مساله حل خواهد شد.

 57. فاطمه گفت:

  باسلام حدود چندساعت بعد از اتمام ۴ رکعت نماز متوجه شدم ک حیض شدم شک دارم نکند مابین نماز اتفاق افتاده و نفهمیدم ایا لازم هست دوباره نماز را بخوانم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطف بفرمایید این مورد را از دفتر مرجع تقلید خود سوال بفرمایید.

   1. زهرا گفت:

    سلام نماز حرز چگونه خوانده می شود جوابم را بدهی ممنون می شوم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای مشاهده جزئیات به لینک نماز حرز امام جواد مراجعه بفرمایید.

 58. آرمان گفت:

  از کجا بفهمیم قمر در عقرب است؟
  تمام اعضای خانواده حرز را میبندند و نماز نخواندند آیا اثر نمیکند؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   یک جستجوی ساده در اینترنت داشته باشید تا روزهای قمر در عقرب را ببینید (در هر ماه دو سه روز قمر در عقرب است)
   حتما نماز را بخوانند و مجدد به بازو ببندند.

  2. لیلا گفت:

   سلام بزرگوار من تقریبا یکسال هست که حرز دارم ولی گهگداری ازخودم دورش کردم یعنی در بازو یا گردنم نبوده ایا حرز از من در برابر سحر و جادو محافظت کرده یا درصورت به بازو نداشتن جادو سریع تاثیر گزارهست. ایا باید دایما در بازو باشد مانعی ندارد چند روز درخانه بماند؟؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اساسا هنگامی که همراه تان باشد تاثیرگذار است ولی خب الزاما نباید ۲۴ ساعته همراه تان باشد.

   2. الهام گفت:

    سلام من یک حرز از مشهد گرفتم روی برگه نوشته نمیدانم کامل یا نه
    داخل یک گردنبند کردن اویزان ماشین همسرم کردم ایا تاثیر دارد یا نه؟

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اگر حرز صغیر است که روی کاغذ مشکلی نیست و می توانید همراه همسرتان کنید.

 59. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید، آیا میشود نماز حرز کبیر را بخوانیم و چند روز بعد از خواندن نماز حرز را به بازو ببندیم؟ یا باید همان لحظه بعد از خواندن نماز حرز به بازو بسته شود؟ با تشکر

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه بر این است که بعد از نماز به بازو ببندید. اما کمی فاصله افتادن هم به نظر مشکلی ندارد باز هم بهتر است که از دفتر مرجع تقلید خود بپرسید. نکته مهم این است که این کار را در روزهای قمر در عقرب انجام ندهید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام وقت بخیر ببخشید اگر روی لوله نقره ای دعایی نوشته نشده باشد چه باید کرد؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اگر حرز صغیر باشد که لازم نیست و اگر حرز کبیر باشد لوله نقره را به یک حکاک بدهید تا دعای مخصوصش را روی آن حکاکی کند.

   3. غلام حسن احمدی گفت:

    سلام استاد ببخشید من حرز امام جواد علیه السلام را از مشهد تهیه کردم ولی از نمازش اطلاع نداشتم به بازویم بستم حالا پیچ شما را دنبال کردم سریع بازوبند را در آوردم
    دوم اینکه حرز را همان مغازه دار داخل پوش چرم گذاشت یعنی همان بازوبند ولی شما توصیه کردید که حتما باید نقره باشد من توان خریدن پوش نقره را ندارم لطف کنید من را راهنمایی کنید

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله توصیه اکید است که اگر حرز کبیر استفاده میکنید حتما لوله نقره را هم تهیه کنید. (با بخش پشتیبانی انلاین در ارتباط باشید تا حداکثر همکاری در رابطه با قیمت با شما انجام شود)

 60. مهدی گفت:

  باسلام و خسته نباشید من نمی‌توانم نماز امام جواد را بخوانم واقعا برایم سخت است نه از لحاظ جسمی از لحاظ خواندن مشکل دارم می‌شود نائب به نیابت از من بخواند راهنمایی فرمایید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر واقعا توانایی خواندن نماز حرز را ندارید میتوانید یک نفر را به نیابت از خود بگیرید تا نماز را بخواند.

 61. نیلوفر گفت:

  حرز حتما باید داخل قاب نقره هم باشه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله حرز کبیر توصیه اکید شده که داخل قاب نقره با حکاکی ذکر خاص روی قاب باشد.

   1. فاطمه گفت:

    سلام من حرز کبیر گرفتم روی پوست بز ولی کلفته توی قاب نقره که جا نمیگیره باید چیکار کنم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    توصیه قوی‌تر برای استفاده داخل لوله نقره این است که پوست آهو باشد. به هرترتیب شما می‌توانید یک لوله نقره بزرگتر تهیه فرمایید تا داخل آن جا شود.

  2. ناشناس گفت:

   سلام حرز صغیر برای چشم زخم خوب است ان را خودم بنویسم نماز بخوانم و دست پسرم ببندم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز صغیر دارای خاصیت دفع شرور و آفات است که آن را خودتان میتوانید بنویسید و نماز هم لازم ندارد و همراه پسرتان کنید. اما حرز کبیر که دارای خواص بسیار بیشتری است، اداب خاص و بیشتری دارد که در مقاله بیان شده است.

 62. علی گفت:

  با سلام، میخواستم بدانم آیا حرز امام جواد (ع) از قبل نوشته شده و آماده هستند یا بعد از سفارش برای فرد نوشته میشود؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   چون حرز به نام نیست بنابراین از قبل نوشته شده و آماده است.

   1. ناشناس گفت:

    حرز امام جواد داخل کیف باشه داخل گردن مشکل ندارم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    نوع کبیر توصیه شده به صورت بازوبند با قاب نقره باشد.
    نوع صغیر مشکلی ندارد به صورت گردنبند یا هرمدل دیگری استفاده نمایید.

   3. اکبر گفت:

    باسلام میشود حرز امام جواد را روی پوست گاو هم نوشت ممنون میشوم جواب بدهید.

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر

  2. علی گفت:

   سلام من خودم چرم دارم میتونم با اون بازوبند درست کنم؟ آیا اشکالی داره

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر مشکلی ندارد.

 63. امین گفت:

  سلام. من به خاطر شرایط زندگیم مجبورم دو تا حرز تهیه کنم تا یکی رو در محل کار بپوشم و یکی رو در خونه و محل سکونتم. حالا سوالم اینه که آیا قبل از استفاده از این دو حرز باید دو تا نماز حرز بخونم یا یک نماز برای استفاده از هر دو کافیه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به کارشناس مذهبی ارسال شود. هروقت پاسخ دهند در اینجا درج خواهد شد ولی شما میتوانید این مورد را از دفتر مرجع تقلید خود هم سریعتر جویا شوید.

  2. ع گفت:

   دو تا بخونی بهتر جواب میده

 64. حسین گفت:

  سلام وقت بخیر . برای امتحان و آزمون های علمی تفتیش بدنی دارند و شاید اجازه ندهند چیزی به بازو بسته باشه . میخواستم بدونم آیا اشکال نداره حرز را در کفش قرار دهم ؟ چون شدیدا عادت دارم همیشه این آیات مقدس همراهم باشد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   باعث بی احترامی خواهد شد. بهتر است در هنگام تفتیش از بازو خارج کنید.

 65. فروزان گفت:

  سلام. پوست آهو کامل دارم. روی تکه مینویسم توکل ب خدا

 66. سارا گفت:

  وقتتون بخیر گردنبند نقره رو بصورت تک هم میشه ازتون تهیه کرد برای حرز آخه من اون موقع توان خریدش رو نداشتم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید تا سفارش مورد نظر شما انجام شود.

 67. بهشته گفت:

  ایا اگر حرز و متن ان توسط صاحب حرز و شخص دیگر دیده شود ان حرز باطل میشود؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   خیر

   1. سحر گفت:

    سلام وقت بخیر اگه بین نماز ۴ رکعتی دعای حرز ۳ ساعت فاصله بین نمازهای دور کعتی بیفته اشکال داره؟؟
    و این که تازه بازوبند دعای حرز رو خریده بودم حواسم نبود وارد امامزاده شدم ولی روی قبر نرفتم سریع برگشتم بنظرتون باطل شده؟؟؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    ان شاء الله که مشکلی ندارد اما باز هم محض احتیاط از دفتر مرجع تقلید خود بپرسید.
    خیر چرا باطل شود!

  2. ناشناس گفت:

   سلام
   برای نوجوانی که میگن رفته قبرستان یا زیر درخت و قفل افتاده روش (یعنی اون فرد خیلی توانا و به شدت باهوش و با استعداد بوده ولی الان نقاط قوتش شده نقاط ضعفش و کلا به فردی ناتوان در همه زمینه ها تبدیل شده و این اتفاقات از طرف موجودات فرا زمینی اتفاق میوفته و اذیتش میکنن) و اینکه طلسم و سحر هم تو طالعش هست چی خوبه؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای دفع سحر و طلسم میتوانید از این حرز استفاده بفرمایید. به امید خدا مشکل تان حل خواهد شد.

   2. شجاعی گفت:

    سلام من حرز تهیه کردم نمازش را هم خواندم و به بازویم بستم گفتند بدهید تا اسمتان را رویش بنویسم برای بار دوم نمیدانستم در قمر در عقرب نمازش خواندم و به بازو بستم آیا باید دوباره نمازش را بخوانم

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    نه لازم بوده که اسمی رویش نوشته شود و نه لازم بوده که دومین بار نمازش را بخوانید. همان یکبار کافیست.

 68. امین گفت:

  باسلام خدمت شرف انلاین ایا خر مهره اصل دارید خریدارم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر و مدرک معتبری هم ندارد.

   1. ناشناس گفت:

    ببخشید اگه بختم از طریق دعا بسته شده باشد، این حرز میتونه بخت منو باز کنه؟ و دعا رو باطل کنه؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله برای باطل کردن این موارد به امید خدا موثر خواهد بود.

   3. محمد ستاری گفت:

    حتما باید بازوبند چرمی باشد؟

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر ضروری نیست چرمی باشد.

  2. ناشناس گفت:

   سلام این میتونه برای زخم زبان هم خوب باشد

 69. ابراهیم محمودی گفت:

  سلام ببخشیدمن یه کم نمازش برام سخته حروفای قرآن اگه خانومم به نیابت من بخونه مشکلی نیست و چون نمازش طولانی هست نشسته بخونیم موردی داره

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر مشکلی نیست نشسته خوانده شود ولی تا جایی که خود فرد توانایی خواندن را دارد باید خودش بخواند.

   1. ناشناس گفت:

    سلام برادر من ۱۸ سالشه و نماز حرز رو نمیخونه اگر مادرم بجاش بخونه ایا اثر دعا از بین میره یا کم‌ میشه؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای بهره‌مندی حداکثری از خواص خود فرد باید نمازش را بخواند مگر اینکه واقعا توانایی انجام آن را نداشته باشد. بهتر است ایشان را به کمک کارهای تشویقی مجاب نمایید دو تا ۲ رکعت نماز را بخواند.

   3. ناشناس گفت:

    سلام من اول حرز و بستم به بازو بعد دراوردم نمازش و خواندم دوباره بستم مشکلی ندارد؟

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    مشکلی نیست ولی توصیه شده که برای اولین بار ابتدا نماز را بخوانید سپس بازوبند را ببندید.

  2. مینا گفت:

   سلام ببخشید این حرز امام جواد رو من بگیرم فقط خودم میتونم ازش استفاده کنم یا اعضای خونه هم میشه ازش استفاده کنند؟ بعد اینکه این حرز نوجوان کم هوش را درست میکند؟؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    هر حرز فقط برای یک نفر است.

 70. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید زنان هنگام قاعدگی ایا می توانند بازو بند رو داشته باشند یا باید در بیاورند؟ گردنبند نقره چطور؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   چون داخل بازوبند است مشکلی ندارد.

   1. ناشناس گفت:

    ببخشید گرنبند نقره ای استوانه ای که روشم ایاتی حکاکی شده چطور؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    اگر داخل بازوبند باشد مشکلی نیست ولی اگر ایات قرآن در تماس مستقیم با پوست بدن باشد مشکل دارد.

  2. مه گفت:

   با سلام و احترام به تیم شرف آنلاین
   آیا میشه انگشتر حرز صغیر امام جواد علیه السلام رو به همراه انگشتر شرف الشمس انداخت (با همدیگر)؟؟؟
   خواهشا” پاسخ بدید

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله مشکلی ندارد.

   2. ناشناس گفت:

    سلام.
    من حرز کبیر رو دارم و میخواستم بدونم میشه ب گردنم آویز کنم یا حتما باید ب بازو بسته شود؟

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    توصیه اکید به استفاده از بازوبند است.

 71. امیررضا گفت:

  سلام شما پوست آهو را از کجا می آورید شکار تمام آهو ها در تمام کشور ها غیر قانونی است و اگر از خارجم بیاد چون ساخته مسلمان نیست و اثر حرض کمتر میشود

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   پوست آهو از افراد مورد اعتمادی تهیه می‌شود و اکثر آن ها به صورت شکار مسلمانان در مرز چند کشور همسایه و تعداد کمی از آن ها از مراکز پرورش و تکثیر آهو در داخل خود ایران تهیه می‌گردند؛ لذا تمام آن ها به صورت حلال، به دست مسلمانان و قانونی تهیه شده‌اند.

   1. ناشناس گفت:

    سلام ببخشید موقع دستشویی حرز نباید باهامون باشه یا بی وضو دست بزنیم؟🥲 اگه اینا رو انجام بدیم باید چکار کنیم بعدش نمازی چیزی داره؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    به چه صورت استفاده کردید؟ اگر به صورت بازوبند بوده است که مشکلی ندارد چون حرز درون بازوبند چرمی محفوظ است یا به صورت انگشتر هم همینطور محفوظ است.

 72. زهرا گفت:

  سلام ببخشید حرز امام جواد (ع) برای نوجوانی که اراده انجام هیچ کاری رو نداره و هر تصمیمی که میگیره زود جا میزنه و به فکر درس و آینده نیست هم تاثیر داره؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر اینچنین خاصیتی که باعث افزایش عزم و اراده شود ذکر نشده است.

 73. مه گفت:

  سلام من دو تا انگشتر از سایت شما خریدم که زیر نگین هردوشون حرز صغیر امام جواد علیه السلام هستش.
  ۱. اگر هردوشون رو باهم و در کنار هم بندازم مشکل نداره؟
  ۲. در موقع عادت ماهانه میتونم بندازمشون؟
  ضمن تشکر از شما ، ممنون میشم پاسخ بدید.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ۱- خیر مشکلی ندارد. ۲- چون متن حرز با پوست بدن در ارتباط نیست مشکلی ندارد.

   1. تومن گفت:

    سلام خسته نباشید بخشید حرز کبیر پک کاملش رو دارین؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله لطفا به لینک پک کامل حرز امام جواد (ع) مراجعه بفرمایید.

  2. طاها گفت:

   سلام میخواستم بدانم به چه علت اسم امام جواد را روی این حرز می گذارند؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    چون در حدیثی از امام جواد (ع) این حرز بیان شده است.

 74. محمد باقر گفت:

  ببخشید با سلام من حرز امام جواد امروز ۵ اسفند خریداری کردم و نفهمیدم قمر در عقرب است حالا من چکار کنم حکمش چیست لطفا کمکم کنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خریدش که مشکلی ندارد. فقط برای خواندن نماز و برای اولین بار به دست کردن دقت کنید که قمر در عقرب نباشد. بابت زمان کتابت نیز این مورد توسط کاتبین رعایت می شود که روز نوشتن قمر در عقرب نباشد.

   1. فاطمه گفت:

    سلام وقت بخیر
    اگر موقع انداختن حرز به دست برای بار اول اطلاع از قمر در عقرب نداشته باشیم مشکلی نیست؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    باید دفعه اول نمازش را بخوانید سپس به بازوی راست ببندید و قمر در عقرب هم نباشد.

 75. موسوی گفت:

  سلام،من حرزکبیر امام جواد (ع) را تهیه کردم ولی نمازش رو در روز قمر در عقرب خوندم، آیا اشکال داره و باید از اول نماز را بخونم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بهتر است این مورد را از دفتر مرجع تقلید خود بپرسید اما توصیه میکنیم در زمانی که قمر در عقرب نیست مجدد نماز را بخوانید و بازوبند را به دست کنید.

 76. سعید گفت:

  سلام خسته نباشین اگه کسی حرز کبیر امام جواد رو بازوی دستش باشه اجنه شیاطین میتونن وارد خوابش بشن یا نه؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ان شاءلله که تاثیرگذار خواهد بود. همچنین توصیه میکنیم قبل خواب سوره توحید را قرائت بفرمایید. استفاده از سنگ حدید هفت جلاله نیز توصیه می شود.

   1. مهدی گفت:

    سلام من حرز امام جواد ۵ اسفند خریدم میگن قمر در عقرب بوده اون روز این یعنی چی و اینکه نمازش رو اون روز نخوندم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    مشکلی نیست. شما فقط باید نمازش رو روزی بخونید که قمر در عقرب نباشد و بعد از نماز بازوبند را به دست کنید.

 77. دوست گفت:

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید اگر کسی حرز امام جواد رو داشته باشه و گناه کرده باشه , ایا تاثیر حرز کم میشه برای (همیشه) ؟ یعنی اینکه اگه توبه کنه و کار خوب و اینا ایا تاثیر حرز بیشتر میشه مثل اول یا نه ؟؟
  و اینکه باید در بیاره دوباره نمازش رو بخونه یا نه لازم نیست ؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   نماز را که لازم نیست مجدد بخوانید اما به طور کلی گناه باعث کاهش تاثیر ادعیه و احراز می شوند. به امید خدا با توبه و عدم انجام مجدد گناه تاثیرات حرز شامل حال شما خواهد شد.

 78. یاسمن گفت:

  سلام و درود
  من حرز رو برای همسرم گرفتم که متاسفانه عرق می‌خورند، خودم هم به جای ایشان نماز حرز را خواندم ، بستن حرز توسط ایشون مشکل داره ، قصد بی احترامی نداره ولی خب اخلاقشه دیگه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ببینید مشکلی که ندارد اما اساسا انجام گناه باعث بی اثر و کم اثر شدن ادعیه و احراز می شوند علاوه براین بایستی مراقبت کنید که به حرز خدای ناکرده آلودگی نرسد.

 79. محمدرضا گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید حرز امام جواد من سهوا افتاده داخل ماشین لباس شویی قسمتی از دعا که مکتوب شده بوده روی پوست آهو از بین رفته. الان باید چکار کنم؟
  خدا خیرتان دهد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بایستی آن قسمت توسط یک فرد خبره اصلاح نوشتاری انجام شود یا اینکه مجدد فقط پوست اهو را تهیه نمایید.

  2. ناشناس گفت:

   سلام. میتونم مستقیما، ازکتاب فروشی های ارشاد اسلامی این حرزها رو تهیه کنم؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بعید است داشته باشند. برای خرید میتوانید به لینک پک کامل حرز امام جواد (ع) مراجعه نمایید.

  3. مهدی گفت:

   من الان دارم متن را میخونم و مغزم هنگ کرده نمیدونم چی بگم فقط یک سوال من برا هم دوری چشم و به خصوص پولدار شدن یا همون رزق و روزی میگردم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای دفع چشم زخم و دفع فقر توصیه شده است.

 80. یاس گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  شما در اداب حرز کبیر امام جواد گفتید حتما در قالب نقره باشه و به بازو بسته بشه از طرفی تمام قالب های نقره مختص گردنبند هستند و چرم ها بازو بند هستند.
  تو سفارشات خودتون هم قالب ها گردنبند بودند
  من جایی ندیدم قالب نقره ای رو ب بازو ببندند یا حتی برای بازو ساخته شده باشه
  موردی نداره حرز کبیر رو باتوجه ب قالب های نقره ک همه گردنبند هستند توی گردن انداخته بشه ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دعای حرز کبیر امام جواد (ع) بایستی روی پوست اهو و درون قاب نقره باشد و به بازو بسته شود. برای مشاهده این محصول روی لینک پک کامل حرز امام جواد کلیک کنید.
   اما حرز صغیر میتواند به صورت انگشتر، گردنبند، دستبند و … استفاده شود. محصولاتی که در سایت به صورت قاب نقره تکی یا به صورت انگشتر میبینید حرز صغیر هستند.

   1. ناشناس گفت:

    سلام، من بدون قاب نقره داخل بازوبند به بازوی راستم بستم چندساله، یعنی چون قاب نقره نداره بی تاثیره؟!

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بی تاثیر که نیست اما توصیه اکید در حدیث شده که با قاب نقره باشد.

 81. مهدی گفت:

  با سلام. ما محل کار ی مسئول داریم روحیاتش با ما نمیخوره . بد جور گذاشتمون تحت فشار. از لحاظ روحی واقعا اذیتیم. آیا این دعا تاثیر داره که یا عوض بشه یا ی اتفاقی بیفته دیگه کاری باهامون نداشته باشه. وضع مالیم خوب نیست. همیشه هشتمون گرو نهمونه. تاثیر داره؟ متاسفانه هر چی دیگران رو نصیحت میکنم یا حرف حساب میزنم هیچ کسی به حرفهام گوش نمیده. در مورد آداب و نماز حرز توضیح بدید. آیا لازم هست به نام باشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه میکنیم برای این کار شما حدید صینی هفت جلاله تهیه بفرمایید.

   1. سارا گفت:

    من هم تقریبا مشکل مشابه داشتم حرز تهیه کردم یعنی انگشتر بهتره تهیه کنیم؟ و اینکه چطور میشه قاب نقره را باز کرد و دعا و پوست آهو را مشاهده کرد؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    درب لوله نقره جوش نخورده است، میتوانید با کمی فشار درب آن را باز کنید.

 82. محمد گفت:

  با سلام اگر نماز مخصوصش رو نخونیم تاثیر نداره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر از نوع کبیر است بایستی نمازش را هم بجا بیاورید.

 83. زهرا گفت:

  سلام در نیت نماز حرز امام جواد (ع) چه بگوییم‌ و اسم فرد در چه قسمت از نماز بگوییم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   نیت نماز حرز امام جواد (ع) به نیابت از خود یا فرد دیگری که خودش توانایی خواندن نماز را ندارد. جایی از نماز اسم فرد نمی‌آید و فقط به نیت آن فرد نماز ادا می‌شود.

 84. زهرا گفت:

  سلام به روایت امام صادق (ع) همراه بودن حرز برای خانم حائض و نفس ایا نبندد یا داخل یک پوست چرمی (مثل همین بازوبندها) و سپس ببندد آیا همون بازوبند‌ی که همراه حرز هست از اون میشه استفاده کرد یا بازوبند‌ دیگه ای رو سفارش بدهم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   همان بازوبند همراه حرز را استفاده نمایید.

 85. سجاد گفت:

  با سلام و وقت بخیر. آیا استفاده از استوانه ی نقره ای واجب است ؟ یعنی اگر بسته ای را بخریم که استوانه ی نقره ای نداشته باشد، اثر لازم را ندارد؟
  با تشکر

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر حرز صغیر است که استوانه ضروری نیست.

  2. فاطمه گفت:

   سلام چطور حرز کبیر امام جواد رو از سایت تون تهیه کنم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    به لینک پک کامل حرز امام جواد (ع) مراجعه و ثبت سفارش بفرمایید.

 86. روح الا گفت:

  سلام ایا دعای حرز امام جواد گردنبد هم مثل بازوبند تاثیرگذار است

 87. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید من آیه الکرسی رو دو آیه معروف رو خوندم اشکالی نداره

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا این مورد را از دفتر مرجع تقلید خود جویا شوید.

  2. رها گفت:

   سلام
   آیا قالب نقره حتما باید به شکل استوانه ای باشد
   اگر مستطیلی باشد اشکال دارد؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    چون در حدیث از واژه “قصبه” استفاده شده بهتر است به صورت استوانه ای باشد.

 88. ناشناس گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  جوانی هستم ۴۷ ساله که به علت نداشتن شرایط مالی مناسب از خرید پک اصل ناتوان هستم ایا میشه این دعا رو روی کاغذ معمولی بنویسم یا چاپ کنم و اونو به بازو ببندم به خدا قسم اوضاع مالی خوبی ندارم ازدواج نکردم تا الان چند جا به خواستگاری رفتم اما مشکلاتی به وجود آمده یعنی طرف مقابل موافق بوده اما من نخواستم فکر میکنم کسی مرا طلسم کرده (( از داخل خانواده و نزدیکانم )) به گوشم رسیده که شخصی که نمیخواهم اینجا او را معرفی کنم به خواهرم گفته میخواهی برایش به خواستگاری بروی ؟؟ بعد که دیده از او نتیجه نمیگیرد به سراغ شوهر خواهرم رفته و گفته چرا میخواهید برایش به خواستگاری بروید او هنوز شرایطش را ندارد و ……. وقتی دیده همه میخواهند برایم کاری انجام دهند اقدام به کار خرابی کرد از طرف برادرم که میدانست او با من اختلاف دارد و هیچ کمکی برای کار و زندگی ام نمیکند و از راه های دیگر و فکر میکنم یکی از آن راهها دعا و طلسم بوده چون شوهرش هم در خونه خودش از داخل بالش خوابش دعا پیدا کرده از اون روز من هم نسبت به این زن شکاک هستم که از و بعید نیست که چنین کاری کرده باشد که هم چشمه روزی ام را قفل و طلسم کرده که درآمدی نداشته باشم و هم دعایی کرده باشد که ازدواجم به بن بست بخورد // حالا با توجه به این شرایط ایا باز هم حتما باید این حرز روی پوست آهو باشد جلد چرمی اصل داشته باشد خودم یک جلد چرم مصنوعی دارم که داخلش آیه الکرسی یا سوره و ان یکاد بوده حضور ذهن ندارم لطفا منو راهنمایی کنید
  با تشکر از شما

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حرز صغیر را میتوانید روی کاغذ بنویسید و همراه خود داشته باشید. همچنین خواندن روزانه سوره های فلق و ناس و همراه داشتن یک قرآن کوچک را به شما توصیه میکنیم. ان‌شاء الله که به زودی مشکلاتتان برطرف خواهد شد.

   1. ناشناس گفت:

    سلام وقت بخیر
    همراه داشتن قرآن کوچک برای رفتن به سرویس مشکلی ندارد؟
    گناه نیست؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لطفا این مورد را از دفتر مرجع تقلید خود بپرسید.

   3. سمیرا گفت:

    سلام من به چه شماره ای جهت سفارش تماس بگیرم
    در ضمن هم صغیر هم کبیر و باهم بگیرم؟؟؟

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    با شماره تماس های شرف آنلاین موجود در سایت تماس بگیرید.

  2. نشناس گفت:

   سلام، مشکلاتت حل شد؟

  3. م.س گفت:

   سلام من دعای حرز کبیر گرفتم نمیدانستم نماز دارد همینجوری بستم یک مدت بعد که فهمیدم باز کردم نماز خواندم بعد دوباره بستم آیا در تاثیر حرز مشکلی پیش نمیاید

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    نمازش را خواندید انشاءالله مشکلی نیست و به حمد الله برای شما موثر خواهد بود.

 89. معصومه گفت:

  سلام، آیا حرز امام جواد علیه السلام رو اگر داخل اتومبیل بذاریم
  برای جلوگیری از سرقت و تصادف میتونه مفید باشه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دعای حرز برای شخص می باشد و حتما باید همراه فرد باشد تا از بلایا به لطف خدا در امان باشد.

   1. maedeh گفت:

    سلام خسته نباشین اگر شخصی احتمالا طلسم یا سنگینی داشته باشه حرز امام جواد باطلش میکنه؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله در خواص این دعا هست و ان‌شاءالله که موثر خواهد بود.

  2. ناشناس گفت:

   سلام. کسی در باره این که نتیجه گرفته یا نه ننوشته؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    در نظرات موارد نتیجه گرفته شده توسط مخاطبین نوشته شده است.

 90. ناشناس گفت:

  سلام وقتتون بخیر، در محصولات شما دعای حرز جواد با اشکال و حروف رمزیش نوشته شده؟ آخه خیلی از جاها دیدم که این حروف رمزی ننوشتن

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر ذعای حرز کبیر باشد باید حتما حروف رمزی را هم داشته باشد که در محصولات شرف انلاین (برای حرز کبیر) این حروف نگارش شده است.

   1. محبوبه گفت:

    سلام من بعد از زایمانم یک خبر بد بهم دادند و بعدش همش ترس داشتم اگر کسی میگفتند مرده من میترسیدم. همش میترسم. میگویم من هم الان میمیرم. هی نگاه دور و برم میکنم. همش ترس اضطراب دارم. چه دعای برایم خوب است. هر دکتری هم میروم میگویند علائم بعد از زایمان است

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در کنار مشاوره گرفتن از یک روانشناس توصیه میکنیم از حرز امام جواد یا حدید هفت جلاله استفاده نمایید.

 91. زهرا گفت:

  سلام دخترم دیابت داره آیا دردرمانش تاثیر دارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام و آرزوی سلامتی
   بایستی مسیر اصلی درمان را پیش ببرید اما در کنار آن استفاده از دعای حرز امام جواد (ع) به نشانه توکل به خداوند ان‌شاءالله در درمان موثر خواهد بود.

  2. رحمان آقازاده گفت:

   سلام خواهرم من خودم دیابتیم دیابت فقط در ترکیه اونم با جراحی امکان پذیر است درمان دیابت با ورزش منظم روزانه رژیم غذایی و هر روز یه شیشه یک کیلویی آب و یه لیمو ترش و یه چوب دارچین و ۵یا ۶ عدد میخک رو داخل شیشه آب بمدت یه هفته درجای تاریک گذاشته بعدا میل بفرمایند لیمو با پوستش خرد شود چن شیشه درست کنین بعد ۱۰ روز معجزه ش رو میبینین اگه خواستین یه قاشق چایخوری عسل قاطیش کنین

 92. ناشناس گفت:

  باسلام خسته نباشید میخاستم بدونم آیا میشه حرز امام جواد رو فقط تو خونه آویزان کرد چون برای اهل خانه میخام به بازو نبندیم یا اینکه اگر قاب نقره نتونستیم تهیه کنیم باید چیکار کرد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بایستی حتما همراه فرد باشد. اگر قادر به تهیه حرز کبیر روی پوست آهو با قاب نقره نیستید میتوانید حرز صغیر را خودتان روی کاغذ بنویسید و هر فرد خانواده آن را همراه خود داشته باشد و حرز صغیر لازم نیست به صورت بازوبند باشد. میتوانید با رعایت احترام در لباس یا کیف خود قرار دهید.

 93. آزاد گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  ببخشید میخواستم بدونم اینکه گفته شده هفت مرتبه آیه هجده سوره آل عمران رو بخونیم باید بعد از آیه الکرسی بسم الله بگیم بعد بخونیم کار بله ایا یک بار کفایت می‌کند یا باید بعد از بار باز بسم الله بگیم بخونیم من یکی از نماز هارو بلافاصله بعد از آیه الکرسی یه مرتبه بسم الله الرحمن الرحیم گفتم و هفت باز آیه رو خوندم در نماز بعدی برای هر دفعه قرائت آیه یک بسم الله جدا گفتم.
  مورد بعدی هم اینکه من قبل از اینکه حرز رو بخرم خودم روی کاغذ پرینت کرده بودم دعا رو و به بازو بسته بودم و نیت نماز رو به اسم حرزی که خریدم کردم ولی وسط نماز یادم افتاد این کاغذیه روی بازوم رو درنیاوردم دیگه نماز رو نشکستم دو رکعت اول که تموم شد درش آوردم و نماز بعدی رو بدون اون خوندم.
  در سوال اول میخوام کدوم روش درست هست کاش این رو هم در توضیحات نماز اضافه کنید و در هر دو سوال میخوام بدونم ایا باید نماز رو تکرار کنم یا نیازی نیست؟
  باتشکر از زحمات شما

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای وسط سوره بسم ا.. نیاز نیست و اگر گفتید باید به نیت شروع هر کاری هر حرفی و هر امری باشد. بنابراین نمازتون هم اگر بسم ا… به همان نیت شروع هر کار است که درسته و الا اگر به نیت خود ایه هست نمازتون درست نیست. همچنین برای اینکه حرز کاغذی دستتون بوده و نماز خوندین مشکل نداره و نیاز به تکرار نیست. در نهایت توصیه میکنیم این سوالات را از دفتر مرجع تقلید خود نیز جویا شوید.

   1. زیبایی گفت:

    سلام ببخشید شروع استفاده از حرز هم زمان خاصی داره؟ میخواستم بدونم این قمر در عقرب نبودن برای زمانیه که داره حرز نوشته میشه یا زمانی که شروع به استفاده از حرز میکنیم؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای اولین بار هم که میخواهید به بازو ببندید چک کنید که قمر در عقرب نباشد.

 94. ناشناس گفت:

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید من یه سوال داشتم از حضورتون
  توو کامنت ها فرمودین حرز کبیر باید حتما داخل قاب نقره باشه و به بازو بسته بشه
  اما قاب های نقره ای که من دیدم همه برای گردنبند هستن و از طرفی برای بازو خیلی تو چشم هستن
  و دیگه اینکه قاب نقره حتما باید ذکر روی بدنه اش حک شده باشه یا مدل ساده اش رو هم میشه استفاده کرد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر حرز کبیر میخواهید استفاده بفرمایید بایستی حتما داخل قاب نقره باشد و حتما روی قاب نقره ذکر مخصوص حک شده باشد و حتما باید به بازوی راست بسته شود. اینچنین محصولی در شرف آنلاین به صورت ویژه تهیه شده است. به لینک پک کامل حرز امام جواد علیه السلام مراجعه بفرمایید.

   اما اگر حرز صغیر میخواهید استفاده نمایید میتوانید به صورت گردنبند، انگشتر یا حتی در داخل کیف و لباس خود قرار دهید (البته جوری که به حرز بی احترامی نشود) و ضرورتی هم ندارد روی قاب نقره حرز صغیر آن ذکر مخصوص حک شده باشد. برای مشاهده انواع گردنبند حرز امام جواد کلیک کنید.

   1. شریفی گفت:

    سلام کسی که سواد ندارد چطور نمازش رو بخونه

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    تا جایی که امکان دارد باید خودتان بخوانید مگر اینکه توانایی نداشته باشید و میتوانید یک نفر را به نیابت از خود بگیرید.

  2. یاسین گفت:

   سلام ؛ببخشید نماز حرز رو فقط برای اولین بار که به بازو می‌بندیم باید بخوانیم ؟یا هر بار که به بازو میبندیم؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    فقط اولین بار

 95. ناشناس گفت:

  با سلام. میشه حرز امام جواد رو سفارش داد برای کسی ک نمیخوایم متوجه بشه ک برای اون این دعا رو سفارش دادیم؟ چون اعتقادی ندارن و من میخوام ک دعایی بدی که روشون انجام دادن برطرف بشه.چون نه میشه ب عنوان گردنبد ب ایشون بدم و نه میشه ک ب بازو ببندن. برای رفع این مشکل چیکار باید کرد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   از آداب ضروری این دعا این است که حتما بایستی همراه فرد باشد. بهتر است با ایشان صحبت شود تا توجیه شوند سپس از بازوبند استفاده کنند.

   1. زهرا گفت:

    سلام دعای بازو بند مشتری برا مغازه و رزق و روزی هم داریم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بایستی بازوبند برای صاحب مغازه تهیه بفرمایید نه خود مغازه و فرد باید به دست خود ببندد

  2. مهدی گفت:

   سلام و عرض ادب
   من چهار تا حرز سفارش دادم و اسامی اشخاص رو با نام مادرشون فرستادم و حرزها رو نوشتن و فرستادن ولی گفتند که هر کدوم یکی رو بردارن فرقی نمیکنه ، خواستم بدونم مشکلی نداشته باشه

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    دعای حرز امام جواد (ع) بنام شخص و نام مادر شخص نوشته نمی شود.

 96. حامد گفت:

  سلام خسته نباشید بابت حوصله و جوابگویی شما
  من حرز امام جواد(ع) گرفتم و میخوام به بازو ببندم ایا باید نقره استوانه ای هم بگیرم با چرم به بازو ببندم یا همون چرم کافیه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مطابق حدیث اگر حرز کبیر است داشتن لوله نقره که ذکر مخصوص آن هم حکاکی شده باشد جزو الزامات است.

   1. ناشناس گفت:

    سلام خسته نباشید ایا حرز کبیر رو خودمون میتونیم روی کاغذ بنویسیم و یا رو کاغذ کپی کنیم با خودمون داشته باشیم یا نه باید خریداری کنیم حقیقتا وضع مالی خوبی نداریم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز صغیر را میتوانید روی کاغذ همراه خود داشته باشید.

   3. فریبا علیمرادی گفت:

    سلام وقت بخیر… من حرز کبیر را که خریدم گذاشتم کیف پولم که چرم طبیعی است و همیشه همراهم است. اما هنوز نماز آن را نخواندم. آیا مشکلی نیست نمازش را بخوانم و آن را در همان کیف پول نگه داری کنم؟؟ ممنون میشوم پاسخ بدهید

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    توصیه اکید بر این است که نمازش را هم الان بخوانید و به بازوی راست ببندید.

   5. ساحل گفت:

    سلام من دعای حرز داخل استوانه نقره ای دارم آیا میتوانم همان استوانه را در بازوبند طلا ببندم که پشت بازوبند تعبیه میشود یا اینکه حتما باید بازوبند چرم باشد؟

   6. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    ضرورتی ندارد بازوبند از جنس چرم باشد.

 97. الهه گفت:

  سلام من دعای حرز امام جواد رو گرفتم، اما بهم گفتن روز جمعه بین نماز ظهر و عصر دو رکعت نماز بخانم فقط بعد از حمدسوره ۱۷ آل عمران . آیا این روش نماز خواندن درسته یا همون روشی که در سایت هست نماز باید خونده بشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر این مورد که فرمودید نماز حرز امام جواد (ع) نیست. اداب نماز همراه محصول برای مشتریان عزیز ارسال شده است که باید مطابق آن خوانده شود.

 98. نرگس گفت:

  سلام من یک حرز تهیه کردم و نمازشم خودم خوندم حالا میخوان نوع حرزمو عوض کنم یکی دیگه بخرم باید دوباره نمازشو بخونم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دعای حرز کبیر را تهیه کرده بودید؟ چرا میخواهید عوض کنید؟

   1. ناشناس گفت:

    سلام اگه خودمون متن حرز و داشته باشیم میتونیم بنویسیمش اگر میشه به چه صورت باید نوشته بشه چون من حرز کبیر و کامل به صورت متن دارم میشه روی کاغذ نوشت ممنون میشم یه راهنمایی کنید

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز صغیر را میتوانید روی کاغذ بنویسید و همراه تان داشته باشید اما حرز کبیر دارای ادابی است از جمله اینکه باید روی پوست اهو باشد و …

 99. مهدی گفت:

  سلام خسته نباشید
  آیا همراه داشتن حرز امام جواد بر زیر انگشتر عقیق نیز نماز دارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر چون غالبا برای انگشتر از دعای حرز صغیر استفاده می‌شود.

 100. کاظم گفت:

  سلام با احترام حرز امام جواد سفارش دادم ولی آویز گردن کردم اشکال ندارد

  1. شرف آنلاین گفت:

   اگر حرز کبیر است توصیه اکید براستفاده به صورت بازوبند است.

 101. ع گفت:

  سلام ببخشید در هنگام خواندن نماز اشکالی دارد بعد از اینکه دو رکعت نماز حرز امام جواد (ع) به جا می اورم ، قربه الی الله هم گفت ، نمیدونم سوالم احتمالا یجوریه اما گفتم شاید قربه الی الله خودش یه نیته دیگش و نباید بگی

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اساسا لازم نیست نیت را به زبان بیاورید و همین که در ذهن و در فکر اراده انجام آن کار هستید کافیست.

   1. ع گفت:

    پس بالاخره درسته دیگه ؟ بعد دو رکعت نماز حرز امام جواد (ع) به جا می اورم ، قربه الی الله هم بگی دیگه؟ درسته؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    اگر قبل از نماز نیت کرده باشید که درست است و بعد از نماز قربه الی الله هم گفته باشید هیچ مشکلی ندارد.

   3. نانا گفت:

    سلام میشه در مورد فضیلت حرز صغیر توضیح بفرمایید ممنون چون من قدرت خرید حرز کبیر رو ندارم

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    دفع بلایا و عاقبت بخیری از خواص آن است. میتوانید خود بنویسید و همراه تان داشته باشید.

  2. ناشناس گفت:

   سلام. خسته نباشید. ببخشید من تازه آرایشگاه مردانه زدم و هنوز مشتری برام نیامده و برای رزق و روزی و جذب مشتری حرز امام جواد را روی کاغذ نوشتم ولی لوله نقره ای رو ندارم میشه راهنماییم کنید

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    فقط میتوانید حرز صغیر را روی کاغذ بنویسید و همراه داشته باشید که ان هم برای افزایش رزق و روزی توصیه نشده است و باید دعای حرز کبیر امام جواد (ع) را روی پوست اهو همراه با قاب نقره تهیه بفرمایید. به لینک پک کامل حرز امام جواد (ع) مراجعه نمایید اما اگر مایل نیستید هزینه نمایید میتوانید آیه های ۲ و ۳ سوره طلاق را روزانه بخوانید و پیش چشم خود داشته باشید ان‌شاءالله موثر خواهد بود.

   2. فرشید گفت:

    آیا حرز با کامپیوتر چاپ کنم رو برگه جواب میده؟

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز صغیر را میتوانید خودتان دستی روی کاغذ بنویسید (در حد ۱ خط است) اما حرز کبیر باید روی پوست اهو و با رعایت اداب خاص نوشته شود.

 102. طاها گفت:

  با سلام وقتتون بخیر
  اگه دیگران بفهمند که دعای حرز امام جواد داریم مانعی ندارد ؟دعا را بی اثر نمیکند؟
  برای نیت نماز چه بگوییم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر بی اثر نمیکند
   نیت نماز حرز امام جواد (ع)

   1. ناشناس گفت:

    سلام اگه هنگام خواندن نماز دعای شمس و لیل را از روی گوشی بخوانم چون حفظ نیستم نمازم باطله

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بنظر مشکلی ندارد ولی باز هم بهتر است این مورد را از دفتر مرجع تقلید خود جویا شوید.

 103. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر
  اگر کسی برای اولین بار از حرز استفاده کند ولی در ساعات قمر در عقرب بوده این حرز باطل هست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   باطل که نمی شود ولی بایستی نمازش را در ساعات غیر قمر در عقرب بخوانید و سپس به بازو ببندید

 104. زهرا گفت:

  سلام ببخشید اگر برای باطل کردن سحر و‌ جادو از بازوبند استفاده کنیم باید چه مدت به بازومون باشه؟ و آیا میشه بجای بازو به مچ دست ببندیم؟ ممنون میشم پاسخ بدین

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   طبق حدیث باید به بازو (عضد) بسته شود.

 105. ریحانه گفت:

  سلام این حرز رو میشه گذاشت توی مغازه برای جلوگیری از چشم و نظر و زبان بد و باطل شدن دعاهایی که برای کسب و کارم گرفتن ایا میشه این حرز رو برای خانه گرفت برای در امان ماندن از چشم و نظر کل خانواده چون سخته ک همه دور بازوشون یا گردنشون ببندن
  ایا میشه شرف الشمس رو در مغازه گذاشت یا باید حتما به انگشت کرد برای رزق و روزی

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر از دعای حرز کبیر امام جواد (ع) استفاده میکنید بایستی حتما هر فرد به بازوی خود ببندد اما اگر دعای حرز صغیر استفاده میکنید لازم نیست حتما به بازو بسته شود و می تواند در کیف یا لباس خود نیز قرار دهید اما در هر صورت باید همراه فرد باشد.

 106. زهرا ع گفت:

  سلام،میبخشید اشکال نداره من حرز کبیر رو بصورت گردنبند بگیرم؟ آخه بصورت بازوبند نمیتونم استفاده کنم،و آیا اگر بصورت گردنبند باشه سحر و جادو رو باطل نمیکنه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ان‌شاءالله که موثر باشد ولی بدانید برای حرز کبیر توصیه اکید استفاده به صورت بازوبند است.

 107. علی گفت:

  سلام وقت بخیر ، من قاب نقره را تهیه نکردم ایا موردی دارد که دور دعا کاغذ با چسب بچسبانیم که دعا اسیب نبیند ؟ (این مورد رو بفرمایید این که در روایت گفته شده در قاب نقره باشد را می دانم ، این مورد اشکال دارد یا نه تشکر)

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای جلوگیری از آسیب دیدن بله میتوانید اما همانطور که فرمودید طبق حدیث باید در قاب نقره باشد.

 108. باران گفت:

  سلام آیا دعای حرز برای بازگشایی بخت تاثیری دارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   گفته می شود که موثر است اما اگر برای بازگشایی دختر میخواهید توصیه میکنیم سوره احزاب روی پوست آهو را تهیه بفرمایید.

   1. علی منصوری ۰۰۱ گفت:

    سلام برای بازگشایی بخت پسر چی خوبه؟؟؟؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    همین دعای حرز امام جواد (ع) توصیه می‌شود.

 109. آیدا گفت:

  سلام من توانایی خرید قاب نقره رو ندارم می شه به جاش چسب و زر ورق زده بشه اشکال داره ؟ و این که میگن با نقره بهتره و چسب و … تاثیرش کمتره و اون اثر خاص رو نداره درسته؟ و حرز من با پوست آهو نوشته شده ولی قسمتی از دعا با نقره حک نشده اشکالی داره‌؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای دعای حرز کبیر توصیه براین است که حتما در قاب نقره باشد و روی قاب نقره هم دعای خاصی دارد که باید حک شود اما اگر حرز صغیر باشد هیچ مشکلی ندارد و احتیاجی به قاب نقره نیست.

  2. ناشناس گفت:

   سلام من انگشتر حرز امام جواد رو دارم وقتی میخام دستمو بشورم باید درش بیارم که خیس نشه

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    غالبا لازم نیست اما اینکه انگشتر شما نوع خاصی باشد باید دید چگونه است و بررسی شود که در اب اسیب نبیند.

 110. ع گفت:

  سلام خسته نباشید ، ایا مهم است که حرز را چه کسی سفارش دهد؟ برای مثال فرض کنیم یک نفری سفارش داده برای خودش و خانوادش و قبل اینکه برسه به دستش یا در کل قبل بستن و نماز خوندن (اگر فرض بگیریم سفارش به دستش رسیده) بگه حالا فلانی شما بیا این یک حرز را استفاده کن من دوباره سفارش میدم ، ایا مهمه که قبول نکنیم و خودمون سفارش بدیم بیاد یا مشکلی نیست تا وقتی نماز نخونده و بسته نشده؟ به طور دیگه اگه بگم خانواده الف یک حرز را به نیت مثلا فرد الف سفارش دادن اما وقتی سفارش رسید بیان بدنش به فرد ب تو خانواده ب بگن حالا شما استفاده کن ، خودت سفارش نده ما سفارش میدیم دوباره برای خودمون (اون یه دونه که دادیمش به تو) ایا مهمه که من خودم سفارش بدم یا هیچ تفاوتی نداره که به نیت کس دیگه سفارش داده شده بعدش اجازه دادن کس دیگه بر داره و استفاده بکنه
  ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر موقع سفارش دادن مهم نیست چه کسی سفارش می دهد. (برای خود سفارش می دهد یا شخص الف یا ب یا حتی الف و ب جابجا شود)
   ولی نیت نماز مهم است که فرد برای خود میخواند بنابراین حرز بنام خودش می شود یا به نیابت از شخص الف می خواند که حرز به نام آن شخص الف خواهد شد.

   1. زهرا گفت:

    سلام واسه گشایش بخت خوب است

   2. ناشناس گفت:

    برای دور شدن از تمام بیماری ها چه حزر ی بهتر است؟؟

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    همین دعای حرز امام جواد (ع) برای دفع امراض نیز توصیه شده‌است.

 111. حمید گفت:

  سلام یک ساله از همسرم جدا شدم بدون دلیل خاصی فقط میگفت می بینمت حالت اضطراب بهم دست میده نمیخوام دیگه باهات باشم خیلی همدیگه رو دوست داشتیم همش قبلش میگفت خدا سایه ت رو از سرم کم نکنه. به این نتیجه رسیدم یکی جادو کرده باشه تو زندگیم. ایا با گرفتن این دعا خانمم برمیگرده و طلسم و جادو باطل میشه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر مورد سحر و جادو باشد بله برای دفع آن حرز امام جواد (ع) یا سنگ حدید هفت جلاله توصیه شده است ان‌شاءالله که مشکل شما حل شود.

 112. احمدرضا گفت:

  با سلام. میخواستم بدونم میشه حرز امام جواد ع و امام علی ع رو با هم به بازو بست ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مشکلی نیست.

 113. محمد قبادی گفت:

  با سلام اگر بخواهم دعای حرز امام جواد (ع) را همراه بازوبند و گردنبند سفارش بدهم قیمتش چند هست؟؟ و چطور باید به اون فردی که دعای حرز امام جواد (ع) را نوشته باید بدونم آداب حرز رو رعایت کرده مثلا وضو گرفته و نماز خوانده یا قمر در عقرب نباشد؟؟ و آیا اگر اون فرد آدابش رو رعایت کرده دیگه نیاز به نماز خواندن نیست؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای مشاهده قیمت حرز امام جواد (ع) کلیک کنید.
   بایستی نویسنده حرز حتما اداب را رعایت کند بنابراین توصیه می شود از افراد و فروشگاه های معتبر که تاکید بر رعایت اداب دارند تهیه بفرمایید. فروشگاه شرف آنلاین از جمله فروشگاه هایی است که با تاکید بر ضرورت رعایت آداب به طور کامل آن ها را رعایت می کند.
   در مورد نماز حرز امام جواد (ع) نیز اگر حرز کبیر را استفاده می نمایید علاوه بر رعایت اداب بایستی نماز را خودتان به عنوان مصرف کننده به جای اورید.

 114. حسین گفت:

  سلام
  آیا میشود بصورت همزمان حرز کبیر و صغیر را بهمراه داشت؟
  مثلا حرز کبیر داخل بازوبند باشد و حرز صغیر داخل کیف

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله مشکلی نیست بسیار هم عالی است

   1. سیدمحمدفاطمی نیا گفت:

    سلام.
    فروشنده ی محترم حرز امام جواد سلام. شما یک ورق را که شامل حرز حضرت امام جواد است به چند صد تومان میفروشید در صورتی که یک کتاب چند صد صفحه ای ۴۰ یا ۵۰ هزار تومان بیشتر نیست. پس شما نه برای حرز و اثرات مثبت و مبارک آن بلکه برای صرفا کسب درامد تبلیغ میکنید

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز امام جواد روی ورق کاغذ نیست. روی پوست آهو است و به صورت دستی نوشته می شود و در کنار آن یک لوله نقره گردنبندی و یک عدد بازوبند چرم اصلی هم همراه دارد. ضمن اینکه هزینه پستی هم از مشتری گرفته نمی شود.

 115. خورشید از تهران گفت:

  سلام
  خواستم انگشترش رو بگیرم منتها انگشتر با قیمتهای مختلف هست این رو کیفیت نگارش حرز تاثیر داره؟
  دومین سوالم خواستم بدونم فرق بین انگشتر نگین دار با ستاره دار چیه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در انگشترها غالبت حرز صغیر استفاده می شود و تفاوتی در حرز وجود ندارد. تفاوت قیمت به علت تفاوت خود انگشتر است (وزن نقره، نگین، دست ساز بودن و …)
   نگین دار را توصیه میکنیم چرا که علاوه بر خواص حرز صغیر از خواص خود نگین عقیق یا فیروزه یا … هم بهره مند می شوید.

 116. حسین گفت:

  سلام
  آیا میشه بطور همزمان حرز کبیر و حرز صغیر امام جواد (ع) رو استفاده کرد؟ مثلا حرز کبیر رو به بازو بست و حرز صغیر روی انگشتر یا گردنبند باشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله خیلی هم عالی

 117. حسین گفت:

  سلام، من پک کامل حرز امام جواد (ع) رو خریداری کردم، بازوبند چرم و استوانه نقره اومده ولی چرم دست نویس دعا دست من نرسیده، چکار باید بکنم؟

 118. رضا احمدلو گفت:

  سلام خسته نباشید حتما باید بازوبند از چرم باشه چرم نباشه چ مشکلی هس

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بایستی حتما به صورت بازوبند به بازو ببندید اما بر چرم بودن جنس آن ضرورتی نیست.

 119. سیده گفت:

  سلام وقت بخیر
  من انگشتر عقیق خریدم که پشتش حرز نوشته شده میخواستم بدونم الان تاثیرات این حرز در چه حده و چه خواصی داره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر دعای حرز صغیر امام جواد (ع) باشد دارای خواص دفع شرور، دفع بلایا و عاقبت بخیری خواهد بود.

   1. ناشناس گفت:

    سلام ببخشید من و نامزدم که چن سال همو عاشقانه میخواستیم نامزدیمون به خاطر بدگویی دیگران به هم‌خورد..چن بارتلاش کردیم ولی بازم دیگران با حرفا و بدگوییاشون مانع شدن.خیلی همدیگه رودوست داریم احساس میکنم طلسم شدیمو ..وسعمم نمیرسه حرز رو تهیه کنم.میشه خودم بنویسم و بندازم گردنم؟😔

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز کبیر را خیر چون اداب خاصی از جمله پوست آهو لازم دارد اما حرز صغیر را میتوانید بنویسید و همراه خود نگه دارید ان‌شاء الله که موثر خواهد بود.

   3. ناشناس گفت:

    سلام من نامزدیم بهم خورده برای دوباره ازدواج با همان شخص ایا حرز امام جواد تاثیر دارد؟

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اینچنین خاصیتی ذکر نشده است.

 120. ناشناس گفت:

  سلام..آیا برای حرز بصورت گردنبند هم باید نماز مخصوص خواند،یا فقط برای بازو بند نماز داره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر حرز کبیر است نماز دارد.

   1. حسن رجب زاده گفت:

    با تشکر از توضیحات شما درباره حرز امام جواد ع خیلی عالی و مفید واقع شد خداوند را شاکریم که هوامون رو داره

 121. معین گفت:

  سلام علیکم آیا حرز باید حتما داخل قاب نقره یاشه یا اگر نباشه مشکلی نداره

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حرز کبیر را توصیه اکید شده که در قاب نقره باشد اما حرز صغیر را بدون قاب نقره میتوانید استفاده کنید.

   1. امیرعبدل کنده گفت:

    سلام وقت بخیر من مبلغ و واریزکردم، حرز کی به دستم میرسه؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در حال حاضر بین ۲ تا ۴ روز کاری از طریق پست به دستتان خواهد رسید.

 122. ناشناس گفت:

  آیا امام علی حرز استفاده میکرده

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   تمام معصومین حرز مخصوص به خود را داشته اند.

   1. mahmoodsalehi437 گفت:

    ببخشید سفارشم رسید حرز امام جواد با گردنبند نقره آبکاری رادیوم خواستم بدونم من شاغل هستم سرکار که میرم میرم حمام خواستم بدونم آب درون حرز میره یا نه مشکلی ندارد یعنی بیشتر روز ها من حمام میرم آب بهش نفوذ می‌کنه یا نه

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در حمام نبرید خطر نفوذ اب بسیار بالا است.

 123. ناشناس گفت:

  سلام من نماز رو یکی برام خونده نمیدونم تو قمر در عقرب خونده یا ن شک دارم چیکار کنم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   از ایشون بپرسید و چک کنید که قمر در عقرب بوده یا نه
   نهایتا دو سه روز در ه ماه قمر در عقرب است.

  2. کوثر گفت:

   سلام آیا میشه حرز رو بر گردن آویز کرد و به بازو نبست

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز کبیر توصیه شده است که به صورت بازوبند استفاده شود ولی حرز صغیر به صورت گردنبند، انگشتر یا … میتوانید استفاده نمایید.

   2. ناشناس گفت:

    اثرش روی بازو بیشتره

 124. نیما گفت:

  سلام علیکم. من حرز امام جواد علیه السلام را سفارش دادم و الان که به دستم رسیده تازه فهمیدم که حرز امام جواد علیه السلام دو قسم صغیر و کبیر داره و الان نمی دونم این حرزی که من دارم کدام هست. آیا خواص حرز صغیر خیلی کمتر از حرز کبیر هست؟ تکلیف من چیست؟ من برای گشایش کارها و دفع دشمنان و حفظ آبرو وسعت رزق و روزی و ازدواج می خواستم آیا با حرز صغیر میسر هست؟ ممنونم از لطف شما

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خواص زیادی که مطرح می شود غالبا برای حرز کبیر است. شما کدام محصول را دقیقا خریده اید؟ بفرمایید تا عرض کنیم که کبیر است یا صغیر

   1. محمدی گفت:

    سلام وقتتون بخیر خداقوت ببخشید من یک حرز دارم که روزی پوست آهو نوشته شده ولی متاسفانه بخاطر تماس با آب یک قسمت کوچیک در حد یک نقطه پاره شده ایا حرز دیگه اثر گذاری نداره؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در حد یک نقطه که چیز خاصی نیست و خودتون هم میتونید اون یک نقطه رو با قلم مسلمانی در روزی که قمر در عقرب نیست بگذارید. از خود متن حرز چیزی پاک شده؟

   3. پاساد گفت:

    سلام وقت حضرتعالی بخیر …..میخواستم اگر امکان داره محبت کنید وقت و طریقه نماز حرز امام جواد رو کامل بفرمائید ممنون میشم

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    یک لطفی بفرمایید به بخش پشتیبانی آنلاین پیام دهید تا متن کامل توضیحات نماز حرز امام جواد (ع) رو برای شما ارسال کنند. (همراه سفارشات هم اداب نماز ارسال می شود)

 125. Mah.sa گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  حرز درون گردنبندهای نقره حرز کبیره است؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در حال حاضر فقط پک کامل درون گردنبند نقره اش حرز کبیر دارد. برای مشاهده پک کامل حرز امام جواد کلیک کنید.

  2. فاطمه گفت:

   سلام من دو روز که حرز امام جواد نقره هستش توگردنم گذاشتم ولی نمی دونم کی باید نماز بخونم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اگر حرز صغیر است نماز لازم نیست و اگر حرز کبیر است باید نماز بخوانید و سپس آن را به بازو ببندید. توضیحات تکمیلی در همین مقاله وجود دارد مطالعه بفرمایید.

  3. نوری گفت:

   سلام خسته نباشید ببخشید حرز امام جواد که با گلاب و زعفران و جوهرش هم خاصه تاثیرش بیشتره یا فرقی نداره؟ ممنون

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    توصیه میشه با جوهر مسلمانی (ساخته شده توسط مسلمانان) باشد ولی به طور کلی صحبتی از تاثیر بیشتر زعفران و گلاب نشده است و بیشتر جنبه ارزشمند تلقی کردن حرز را دارد.

  4. منظر عباسی گفت:

   با سلام وقتتون بخیر
   حرز امام جواد که همراهمون هست بقیه بفهمند مشکلی ندارد. از اثرش کم نمی شود؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    خیر مشکلی نیست

 126. ناشناس گفت:

  ایا حرز رو میشه جوری به بازو ببندیم که اذیت نکنه و معلوم نباشه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   چه اذیتی؟ حرز درون بازوبند چرمی است که دیده نمی‌شود و اذیتی هم ندارد.

   1. ناشناس گفت:

    سلام دخترم نماز نمیخونه میشه مادرش بجاش نماز حرز امام جواد رو بخونه

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    توصیه براین است که خود شخص نمازش را بخواند اما اگر توانایی ندارد میتواند شخصی به نیابت ایشان به جای اورد.

 127. زورمند گفت:

  سلام.خسته نباشید. اگر بخواهیم حرز کبیر رو بصورت گردنی استفاده کنیم باید زنجیرش هم نقره باشه؟ لمس استوانه نقره اشکالی داره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ببینید توصیه اولیه و اصلی این است که حرز کبیر رو به صورت بازوبند استفاده کنید ولی در صورت استفاده به صورت گردنبند ضرورتی ندارد زنجیر هم نقره باشد. توجه داشته باشید که غالبا برای گردنبند از حرز صغیر استفاده میکنند مانند این محصول که چون روی نقره آن نوشته و اسامی جلاله ندارد در تماس با پوست مشکلی ندارد و لازم نیست وضو داشته باشید اما اگر روی لوله نقره دعا و ذکری حک شود بایستی در هنگام تماس با پوست وضو داشته باشید.

  2. ناشناس گفت:

   من الان حرز رو با گردن بند گرفتم مشکلی داره تو کیف چرمی هستش

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز صغیر که هیچ مشکلی ندارد و میتوانید استفاده بفرمایید. حرز کبیر هم توصیه شده که به صورت بازوبند باشد ولی خب به صورت گردنبند هم استفاده می‌کنند.

   2. زهرا گفت:

    سلام من میخوام سفارش بدم برای پسرم معتاد شده بگیرم براش انشالله متحول میشع به حرفم گوش کنه

  3. خانم جعفری گفت:

   سلام وقت بخیر. ببخشید من چند وقت پیش حرز امام جواد و به همسرم گرفتم و به بازو بست. اما درمورد نماز آگاهی نداشتم. الان چه کار کنیم. البته حرز هم روی کاغذ بود. الان میشود حرز جدید روی پوست آهو تهیه کرد؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اگر حرز صغیر خریده اید که نماز لازم ندارد و روی کاغذ هم مشکلی نیست ولی اگر حرز کبیر میخواهید تهیه کنید بله روی پوست آهو تهیه کنید و قبل از اولین استفاده هم نمازش را بخوانید.

 128. سپیده گفت:

  سلام اگه در نمازها سوره توحید خوانده نشه ، باید دوباره نمازها رو بخونیم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به هرحال سوره توحید هم بخشی از این نماز حرز امام جواد علیه السلام است که اگر خوانده نشود خب قطعا مشکل دارد.

   1. محمدی گفت:

    سلام هرکاری کردم حرز داخل نقره نرفت و کمیش بیرون موند..ایا اشکالی داره

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    اگر درب لوله بسته شود مشکلی نیست.

   3. ناشناس گفت:

    سلام برای خرید حرز امام جواد اول باید پول رو واریزکرد؟ پرداخت درب منزل نیس؟؟

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در حال حاضر پرداخت درب منزل فقط برای مشهد فعال است.

   5. ناشناس گفت:

    سلام ببخشید حرز امام جواد طولانی است چجوری داخل این لوله استوانه ای جا شده است؟؟

   6. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    کل متن به صورت خط ریز در پشت و روی یک پوست آهوی حدودا ۳*۱۵ سانتی متری نوشته شده است. در تصاویر محصول میتوانید مشاهده نمایید.

  2. بهنام گفت:

   سلام استاد من نماز حرز امام جواد را خوندم بعدش متوجه شدم که قمر در عقرب است یعنی نمازم باطل است حرز اثری ندارد. البته حرز را چند روز قبل بسته بودم برای دفع بلا در قمر در عقرب صدقه هم گذاشتم مشکلی هست یا نه

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    نباید در روز قمر در عقرب خوانده شود توصیه میکنیم مجددا نماز را ادا کنید و سپس بازوبند پک کامل را به بازوی خود ببندید.

 129. زهرا گفت:

  سلام من و نامزدم خیلی همدیگرو دوست داریم همه از اینهمه علاقه ایی که بینمونه واقعا تعجب میکردن و همه جا تو چشم بودیم و بیشتر اوقات به شدت دعوا میکردیم جوری که از چشم هم میفتادیم
  همشم سر مسائل کاملا پیش پا افتاده و وقتی دربارش حرف میزدیم نمیفهمیدیم درباره چیه تا اینکه یکی بهم گفت حرز امام جواد بگیر بزار تو کیف پول خودت و نامزدت باورم نمیشه که چقد اروم شدیم و دیشب درباره همین صحبت میکردیم که چقد وقته دعوا نکردیم من به همه ی ادما توصیه میکنم حتما ازین دعا استفاده کنن

  1. حبیب گفت:

   سلام شما خودتون نوشتین یا پرینت شده استفاده کردین

  2. ناشناس گفت:

   سلام از کی گرفتید

  3. ناشناس گفت:

   سلام زهرا خانم میشه لطفا بگید حزر را از کجا تهیه کردید؟

 130. Hossein گفت:

  سلام
  در احادیث آمده حرز کبیر اگر روی پوست آهو نوشته شود تاثیر بیشتری دارد سوال من اینه که حرز کبیر واقعاً روی پوست آهو نوشته شده یا پوست آهو فقط همراه حرز است؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله حرز روی پوست اهو نوشته شده است.

   1. ایرج گفت:

    سلام وقت حضرتعالی بخیر مزاحمت منو ببخشید میخواستم ببینم که بنده مدت چند ماه از حرز امام جواد استفاده نکردم و داخل کمد بوده و حالا پس مدتی دو سه ماهه مجددا به بازو بستم میخواستم خواهش کنم که اگر امکان داره بفرمائید که مدتی که استفاده نشده اون خواص دعا که از بین نرفته و هنوز میشه استفاده کرد

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    مشکلی نیست مجددا استفاده بفرمایید.

 131. زارعی گفت:

  سلام وقت بخیر اگر بازوبند حرز امام جواد را ک نمازش هم خوانده ایم گم کنیم برای بستن بازوبند جدید ایا خواندن نماز لازم است؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   فقط بازوبند گم شده است یا قاب نقره و حرز هم گم شده؟

   1. فردوس گفت:

    باسلام و خسته نباشید
    حرزهایی که زحمت نوشتن رو میکشید آیا با مرکب مینویسید یا با زعفران یا مشک
    باتشکر

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    با جوهر ایرانی نوشته می شود.

  2. مرادی گفت:

   درود ببخشید شما از دعای حرز امام راضی هستید ممنون میشم کمکم کنید و جواب بدهید

   1. مجید گفت:

    با سلام
    دوست عزیز شک نکنید ، واقعا مشکل گشاست
    جواد الائمه است مگر میشود تاثیر نکند .

  3. فاطمه محمدی گفت:

   ممنون از مطالب مفید

 132. محمد گفت:

  درود
  آیا شما دعای دفع همزاد هم دارین؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   جهت دفع اجنه همین حرز امام جواد (ع) توصیه شده است.

 133. محمد باقری گفت:

  سلام وقتتون بخیر. من یه حرز امام‌ جواد(ع) روی پوست آهو به نیت یکی از نزدیکان گرفتم ولی میگه اعتقاد ندارم و نمیخوامش…آیا حالا که به نیت یکی دیگه خریدم میتوانم‌ خودم استفاده کنم؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به نام فرد نیست و میتوانید خودتان استفاده بفرمایید.

   1. ... گفت:

    سلام وقت بخیر
    اگه حرز جواد را بخواهیم خودمان بنویسیم اگه روی کاغذ کاهی بنویسیم مشکلی داره؟
    و در مورد قلم برخی منابع موجود نوشتن خودکار یا قلم دیگه باشه مشکلی نداره ولی برخی منابع گفتن حتما باید با قلم مسلمانان نوشته شود
    و من در ویدیویی که حرز را می نوشتن دیدم با راپید روی پوست آهو مینوشتن ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    آدابی که فرمودید مختص حرز کبیر است که باید با جوهر مسلمانی روی پوست اهو باشد ولی حرز صغیر را میتوانید روی کاغذ با خودکار معمولی هم بنویسید و همراه تان باشد. البته که خواص متعددی که بیان می شود مربوط به حرز کبیر است.

   3. ناشناس گفت:

    سلام من حرز کبیر رو نقره گرفتم با نگین برای گردنبندی استفاده کنم ولی اینو به اسم خودم هست و کسی نمیتونه استفاده کنه. البته اونی که برام انجام داد گفت فقط برای شخص خودت هست اون حرز. اون چه جوریه باز؟ جواب لطفا

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز کبیر بایستی روی پوست اهو باشد. حرز صغیر روی کاغذ، یا نقره یا نگین هم باشد مشکلی ندارد. در مورد بنام زدن هم در منابع مطلبی نیامده میتونید از شخص مورد نظرتون منبع دقیق رو بپرسید تا بررسی شود.

  2. طاهری گفت:

   سلام ایا خود ارضایی حرز را باطل میکند؟؟؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر اما به طور کلی گناهان تاثیر ادعیه و استجابت دعا را کم میکنند.

 134. م-ت گفت:

  باسلام و درود
  من دعای حرز رو نمیتونم تهیه کنم برام مقدور نیست. آیا فقط خوندن دعا برای باطل شدن سحر و طلسم کفایت میکنه یا حتما باید بازوبند استفاده بشه تا سحر جادو برطرف بشه؟؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   میتوانید حرز صغیر را روی کاغذ در ساعات سعد روی کاغذ بنویسید و همراه تان باشد. اما حرز کبیر دارای اداب ویژه‌تر از جمله پوست آهو می‌باشد که در همین مقاله به آن اشاره شده است.

   1. ایما گفت:

    سلام این دعا برای افزایش محبت بین زن و شوهر و افتادن مهر من ب دل شوهرم هم هست؟ من به کسی گفتم که این دعا رو برام سفارش بده ولی نمیخام بدونه به خاطراین موضوع میخوام. یعنی خود دعا این اثرات رو هم داره یا حتما باید بگم به خاطر چه چیزی میخوام؟؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    این خاصیت به طور مستقیم در خواص نیامده است اما در مواردی مثل مشکلات بین زن و شوهر یا حتی ایجاد سحر و طلسم برای زن و شوهر استفاده از حرز امام جواد ع توصیه شده است.
    خیر لازم نیست ذکر کنید که برای چه کاری میخواهید.

 135. طیبه گفت:

  با عرض سلام خواستم بدونم از این بازو بندها و گردنبند های چرمی ک در بازار موجود هست کافیه برا جاسازی دعا ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای حرز صغیر بله کافیست اما حرز کبیر دارای اداب خاصی هست. برای مطالعه بیشتر درباره این اداب، همین مقاله را مطالعه بفرمایید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام من حرز از بیرون خریدم اون حرز صغیر هست؟
    وآیا باید چهار رکعت نماز حتما خوانده شود؟؟؟؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    ممکن است صغیر یا کبیر باشد بایستی بررسی شود ولی اگر صغیر باشد احتیاج به نماز نیست.

   3. ناشناس گفت:

    سلام وقتتون بخیر ببخشین هر وقت خواستیم حرز امام جواد رو به بازو بیبندیم باید همیشه قبلش نماز بخونیم یا وقتی آمد به دستمون همون بار اول رو بخونیم ممنون میشم راهنمایی کنی

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    فقط یک بار قبل از اولین استفاده نماز را بخوانید کفایت میکند.

 136. هدیه ساری گفت:

  سلام خدمت شما بزرگوار انشالله خدابه حق پنج تن اجرتون بده..ببخشید چند روز پیش براتون پیام فرستادم درمورد حرزمبارک که نمیتونم وسعم نمیرسه بخرم میشه از روش بخونم فرمودید مشکلی نداره بعد گفتید با پشتیبانی ارتباط برقرارکنم واتساپ نوشته ظرفیت تکمیل تلگرامم وارد نمیشه میشه راهنماییم کنید ممنونم ازلطفتون

  1. شرف آنلاین گفت:

   عرض سلام مجدد
   حداقل یکی از واتساپ ها همیشه ظرفیت ازاد دارد و تکمیل ظرفیت نیست، برای تلگرام هم بایستی از تغییر آی پی استفاده کنید. لطفا شماره تون رو بذارید پیام میدیم خدمتتون.

 137. سید مجتبی گفت:

  سلام . میشه حرز رو برای همه افراد خونواده استفاده کرد یا اینکه هر شخص باید یک حرز مخصوص ب خودش داشته باشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مخصوص هر فرد هست و باید همراهش باشد.

 138. مسلم گفت:

  سلام من چون مهره مار دارم ایا میتوانم از حرز امام جواد استفاده کنم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مهره مار سندیت معتبری ندارد و هیچ ارتباط و تضادی هم با خواص حرز معتبر امام جواد (ع) ندارد.

   1. ملک گفت:

    سلام روزتون بخیر
    برای رزق و روزی و گشایش کار میتونم از حرز امام جواد استفاده کنم؟؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در فواید حرز امام جواد ع آمده است که جهت دفع تنگدستی و فقر و تسهیل امور و گشایش مناسب است.

 139. ناشناس گفت:

  سلام وقتتان بخیر. ببخشید اگر دو نفر حرز امام جواد داشته باشند و در بازوبند باشه و احتمال بدهند که جابجا شده باشند یعنی بازو بندها رو اشتباهی برداشته باشند مشکلی نیست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر حرز امام جواد (ع) به نام فرد نیست. ان‌شاءالله که مشکلی ندارد.

   1. ناشناس گفت:

    سلام چرا انقدر هدیه حرز متفاوت هست از ۴۰ هزار تومن تا ۴۰۰ هزار تومان آدم نمیدونه هردوش هم ظاهرا دست نویس ورو پوست آهو هست

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    به چند عامل مهم بستگی که مهمترین آنها عبارتند از: ۱- دستنویس یا چاپی بودن ۲- حرز صغیر یا کبیر ۲- روی پوست بز یا آهو ۳- داشتن قاب نقره مطابق حدیث برای قرار دادن حرز امام جواد روی پوست اهو درون آن (این مورد تاثیر زیادی در قیمت میگذارد) ۴- سود فروشنده
    بایستی هنگام خرید این موارد را در نظر بگیرید و هرکدام باعث تغییر قیمت می شود. در نظر داشته باشید که کامل ترین پک حرز امام جواد (ع) که مطابق با حدیث باشد شامل یک عدد حرز کبیر دست نویس روی پوست آهو، یک قاب نقره و یک بازوبند چرمی است و چیزی بیشتر از این لازم ندارد (گاها اقلام دیگری اضافه می شود مانند نگین عقیق و … که ضرورتی ندارد و باعث افزایش قیمت می شود) برای مشاهده قیمت پک کامل حرز امام جواد روی پوست آهو کلیک کنید.

  2. زهرا سالاری گفت:

   با سلام میخواستم حرز امام جواد سفارش بدم هزینش‌ چقدره؟؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای مشاهده قیمت حرز امام جواد (ع) کلیک بفرمایید.

  3. احمد گفت:

   سلام دست زدن بدون وضو به خطوط حرز اثرش را از بین میبرد؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر اثرش را از بین نمی برد اما اساسا نباید دست بی وضو به اسامی جلاله بزنید.

 140. سید گفت:

  با سلام آیا کپی کردن متن حرز برمی برگه a4 و چسباندن بروی بازو بعد از خواندن نماز اشکال دارد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر مایل به استفاده از حرز چاپی هستید توصیه میکنیم از حرز صغیر استفاده نمایید که هم چاپی و هم میتوانید خودتان دست نویس بنویسید و فقط کافیست همراه تان باشد و لازم نیست حتما به بازو ببندید ولی حرز کبیر دارای اداب سخت تری هست که از جمله آن نگارش بر پوست آهو، داشتن قاب نقره، خواندن نماز، بستن بر بازو و … است و البته که خواص زیادی که غالبا ذکر می شود مربوط به حرز کبیر است.

   1. آرش گفت:

    سلام من حرز کبیر گرفتم آیا حتما باید بزارمش تو استوانه نقره ای بعد بزارمش تو بازوبند چرم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای حرز کبیر بله توصیه همینطور هست که فرمودید.

 141. مددی گفت:

  البته ۸۰ خواص حرز امام جواد ع بیان شده که شما کامل نگفتید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله درست میفرمایید لیستی در حدود ۸۰ خواص حرز امام جواد از متن دعا استخراج شده ولی فقط فواید مهم‌تر در مقاله آمده است که به امید خدا این ۸۰ خواص و اثر در آینده به صورت دقیق‌تر اضافه خواهد شد.

 142. محمدحسین میرزایی گفت:

  سلام ۱-حرز را نمازش را در چه زمانی نباید خواند و چه زمانی باید خواند و ۲- ایا نماز فقط شامل این حمد بقیه سوره هایی است که گفتید و رکوع و سجده و سلام نداره و نیت چه بکنیم و ۳- ایا بین دو نماز بازو بند را ببندیم یا پس از چهار رکعت؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   جزئیات نماز همراه با مرسوله برای مشتریان ارسال می شود. نماز را باید در ساعاتی بخوانید که قمر در عقرب نباشد (معمولا دو سه روز در هر ماه قمر در عقرب است) که با سرچ در اینترنت روزهای قمر در عقرب را میتوانید به راحتی بیابید. نوع نماز هم کاملا شبیه دوتا دو رکعت نماز صبح است فقط تفاوتش این است که باید سوره های گفته شده را بخوانید. بازوبند را نیز پس از اتمام دو نماز بپوشید.

 143. ناشناس گفت:

  سلام من و همسرم خیلی مشکل داریم حتی پول یه دونه از حرز کامل رو نداریم چه برسه واسه ۴ نفر خانوادم فقط از رو مان دعا خوندم و توکل کردم به خود خدا کاش اینقدر کار نداشت درست کردنش و پول نمیخواست واسه ما که این پولا زدن از پول یه ماه خرج خونمونم بیشتره التماس دعا

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ان‌شاءالله که مشکلات شما حل شود. باتوجه به توضیحاتی که فرمودید لطفا برای تهیه حرز با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

   1. ناشناس گفت:

    یه شماره حساب بدید من پولش رو هدیه کنم براتون

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لطفا با بخش پشتیبانی و شماره تماس های موجود در سایت در ارتباط باشید.

  2. کبری اسمعیلی گفت:

   سلام ایا یه دعای حرز امام جواد پیدا کردم میشه من برای خودم استفاده کنم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    طبیعتا مال غیر است و اجازه استفاده ندارید. این مورد را بهتر است از مرجع تقلید خود سوال بفرمایید.

 144. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید من حرز امام رضا برای دفع بلا تهیه کردم می خواستم بدونم ایا نماز واعمال مستحبی داره و دستور نمازش چطوره

 145. سعاد گفت:

  با سلام و احترام و خسته نباشید . من سفارش حرز امام جواد علیه السلام دادم . آیا حرز بازوبند بهتره یا حرز استوانه ای نقره ای . کدوم سفارش بدم بهتره . و آیا ب وقت حیض بستن حرز اشکالی نداره. رفتن دستشویی . ابا حرز باطل نمی کنه؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حالت توصیه شده به صورت پک کامل است که حرز کبیر درون قاب نقره قرار میگیرد و مجموعا توی بازوبند چرمی گذاشته می شود و به دست راست بسته می شود. برای مشاهده پک کامل حرز امام جواد روی پوست آهو کلیک کنید.
   خیر وقتی درون بازوبند محفوظ است مشکلی ندارد اما باز هم برای احتیاط بهتر است از مرجع تقلید خود سوال بفرمایید.

   1. Ali گفت:

    ببخشید مگه خودتون سازنده این حزر نیستید و از تمام اسرارش خبر دارید

    پس چرا میگید که بره پیش مرجع تقلیدش
    وقتی مشتری چیزی ازتون میخره حکم این هستش که جواب سر راست بدید

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    دوست عزیز راز و سر خاصی که مطرح نیست. ایشان صرفا یک سوال شرعی پرسیدند که در این رابطه نظر مراجع متفاوت است و به ایشان عرض شد که بهتر است این مورد را از مرجع خود جویا شوند.

  2. يعقوب منتظر گفت:

   لطفا جواب را برای من هم بفرستید .سپاسگزارم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لطفا سوال خود را مطرح بفرمایید.

 146. مهدیه گفت:

  سلام، من حرز رو برای بچه ۴ ساله میخوام، میشه توی استوانه‌ی نقره باشه و استوانه یه جوری باشه که ضد آب باشه، استوانه هایی که دیدم همه آب به داخلش نفوذ می‌کنه برای کودکان خوب نیس، بازوبند رو هم در میارن از بازوشون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر حرز کبیر میخواهید توصیه براین است که با بازوبند به بازوی کودک ببندید. بازوبند را خودتان طوری بسازید که برای دست کودک راحت باشد تا در نیاورد (مجموعه شرف آنلاین نیز درحال طراحی بازوبند کودک هست) برای مشاهده مدل های مختلف حرز امام جواد به لینک خرید حرز مراجعه بفرمایید.

   1. عباسی گفت:

    سلام وقت بخیر ما دو تا حرز امام جواد برای دو فرزندم تهیه کردیم ایا باید قبل از استفاده کار خاصی انجام دهیم؟ متشکرم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    درصورتی که حرز کبیر را به صورت پک کامل حرز امام جواد تهیه فرمودید هر فرد باید قبل از به بازو بستن دو رکعت نماز مخصوص حرز امام جواد (ع) بخواند. اگر کودک هستند و توانایی خواندن نماز مخصوص را ندارند این امکان هست که خودتان یا شخصی دیگر به نیابت بخواند.

   3. مریم گفت:

    سلام وقت بخیر
    من حرز به صورت گردنبند خریدم ولی تو متنا خوندم که نوشته بودین برای باطل کردن سحر و جادو باید به بازو بسته بشه یعنی به گردن بندازیم باطل نمیکنه

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز صغیر به صورت گردنبند یا انگشتر و … همراه تان باشد برای دفع شرور کافیست اما حرز کبیر امام جواد توصیه شده که به صورت بازوبند استفاده شود.

 147. 123 گفت:

  سلام باید هردو دعا نوشته بشه و اینکه میشه روی پارچه نوشته بشه و هرموقع از خونه بیرون میاییم روی بازو ببندیم یا فقط روی چرم باید باشه و همیشه همراه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر خودتان میخواهید بنویسید توصیه میکنیم حرز صغیر را روی کاغذ یا پارچه نوشته و همواره همراه خود داشته باشید به صورت بازوبند یا غیره. حرز کبیر دارای اداب ویژه تری است از جمله نوشتن بر پوست اهو و …

   1. ناشناس گفت:

    سلام آقا این حرز من آب رفته توش به درد بخور هست یا نه

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    شما دقیقا چه محصولی تهیه نمودید؟ پک کامل؟ حرز را درون اب انداخته اید؟ چون حرز درون قاب نقره و قاب نقره درون بازوبند چرمی است. نفوذ اب عملا غیر ممکن است مگر اینکه درون اب انداخته باشید. اگر نوشته های دعا اسیب ندیده که مشکلی نیست.

 148. زینب گفت:

  سلام نماز حرز امام جواد رئ هم میخونید

 149. حسین گفت:

  ببخشید روی گردنبند نقره هم باید یه لایه بکشیم یا همون رو بندازیم گردن مشکلی نداره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر روی گردنبند نقره اسامی جلاله و … نباشد لازم نیست.

   1. مجتبی گفت:

    اگر‌ روش یه لاک بی رنگ بزنیم چطور بازم‌ مشکل داره؟ مثل برق ناخن رنگی نداره ولی یه لایه بی رنگ و نازک روش ایجاد میکنه…

   2. شرف آنلاین گفت:

    گویا این روش مناسب است اما باز هم جهت احتیاط این مورد را از مرجع تقلید خود بپرسید.

 150. حسن ب گفت:

  سلام بنده انگشتر شرف الشمس با حرز تهیه کردم اما بدون اطلاع از دعا و نماز مخصوص آن را به انگشت کردم تکلیف من چیه ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای استفاده از انگشتر شرف الشمس دارای حرز امام جواد احتیاجی به خواندن نماز مخصوص نیست. نماز حرز امام جواد برای حرز کبیر است که به صورت پک کامل تهیه می شود و به بازوبند بسته می شود.

   1. صمد گفت:

    سلام، چرا کادر قرمز رنگ دور حرز کشیده میشود؟ این جزء اداب حرز نیست ولی میبینیم اکثر حرزها دارای کادر قرمز یا سبز هستند

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    دلیل خاصی ندارد فقط برای اینکه نویسنده از کادر بیرون نزند و برش پوست اصلی به قطعات کوچک با دقت انجام شود.

 151. مهدی گفت:

  با سلام
  آیا ادعیه دیگه رو هم میشه توی بازوبند گذاشت
  کنار حرز و استفاده کرد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بسته به حرز مورد نظرتان دارد ولی به طور کلی مشکلی نیست.

   1. ایرج گفت:

    سلام وقت حضرتعالی بخیر مزاحمت منو ببخشید میخواستم خدمت شما عرض کنم که بنده دعای حرز امام جواد رو مدت چند یک سال خریداری کردم و بنا به دلایلی چند ماه استفاده نکردم و حال پس از چند ماه میخواهم دوباره استفاده کنم. حال سئوال اینکه هنوز خاصیت خودشو داره..عاداب خاصی جهت استفاده مجدد داره ….ضمنا به هیچ عنوان از جلد خارج نشده، و دست نخورده…ممنون میشم جوابم رو زودتر بفرمائید متشکرم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خیر احتیاجی به ادای مجدد اداب نیست و میتوانید استفاده بفرمایید.

 152. یا زهرا گفت:

  با سلام و وقت بخیر آیا در هنگام حیض اشکال دارد از انگشتر حرز امام جواد (ع) استفاده شود؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   چون درون انگشتر محفوظ است و تماسی ندارد به نظر نمی اید مشکلی باشد اما بهتر است از مرجع تقلید خود سوال بفرمایید.

  2. هدیه ساری گفت:

   سلام خسته نباشید از سایت خوبتون ممنونم، میخواستم بگم واسه من که همیشه بچه ها و شوهرم مریضن و وضع مالی بدی دارم وسعم نمیرسه این حرز مبارک بخرم میشه فقط از روش بخونم تاثیر داره؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    قطعا خواندن آن بی تاثیر نیست اما توصیه میکنیم حرز صغیر را خودتان بر کاغذ بنویسید و همراه هریک از این عزیزان کنید. همچنین باتوجه به توضیحاتی که فرمودید برای تهیه حرز کبیر با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

   2. سحر گفت:

    سلام من گردنبند حرز امام جواد طرح ترمه گرفتم فکر میکردم حرز کبیر هست الان نمیدونم دعای درونش کبیر هست یا صغیر

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    طرح ترمه از نوع حرز صغیر است.
    توجه داشته باشید که توصیه برای حرز کبیر استفاده به صورت بازوبند است.

 153. ... گفت:

  سلام. من نماز حرز امام جواد خوندم و بعد حرز ب بازوم بستم اما فرداش متوجه شدم که تو نماز یکی از کلمات آیه شهدالله اشتباه تلفظ کردم باید چکار کنم دوباره نماز بخونم یانه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   سلام وقت بخیر
   اگر نماز رو اشتباه خوندید باید دوباره بخونید یا یک نفر به نیابت از شما بخواند

  2. گودرزی گفت:

   سلام من دعای کبیر حرز امام جواد را خریدم ولی روی کاغذه کوچیک اصلا روی پوست اهو نیست خودم گرفتم داخل قاب نقره ای ک داشتم گذاشتم چون بار اولم بود نماز نمیدونستم ک باید همراهش خوانده بشه الان متوجه شدم میخواستم بدونم دعا باطله یا درسته اصلا تاثیر خودشو میزاره یا خیر

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    جزو اداب دعای حرز کبیر امام جواد این است که بایستی روی پوست اهو باشد و وجود قاب نقره و خواندن نماز هم لازم است اما شما میتوانید حرز صغیر را روی کاغذ همراه خود داشته باشید و احتیاجی هم به نماز مخصوص و قاب نقره ندارد.

   2. سید علی گفت:

    با سلام من یک مقداری پوست آهو تهیه کردم برای نوشتن حرز امام جواد اما پوست خیلی گرفت هست احتمالا لوله نقره های بزرگتری لازم میشود ۲. روی پوست حالت اسفنج مانند هست که باعث جذب رنگ و پخش شدن رنگ میشود لطفا راهنمایی کنید چطور پوست را آماده کنم یا پوست چطور نازکتر بشود

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله درست است اماده سازی پوست کار سختی است. بایستی به اندازه درست برش بخورد، مو و پرزهای سطح پوست به طور کامل تراشیده شود، با دباغی مناسب و نهایتا سمباده زنی پوست نازک شود. برای اماده سازی از یک دباغی کمک بگیرید.

 154. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر انشاالله که خوب هستید ببخشید عرض کردم که حرز امام جواد در بازوبند چرمی هستش ولی با چسپ شیشه‌ی پیچیدم حال میخواستم ببینم که ایردای دارد یا نه متاسفانه چندبار پیام دادم جوابی دریافت نکردم. لذا ممنون میشم جواب بنده رو بفرمائید

  1. شرف آنلاین گفت:

   سلام وقت بخیر
   این کار منافاتی با آداب استفاده از حرز امام جواد (ع) ندارد.
   موفق باشید

  2. nader گفت:

   حرز رو با نایلون و چسب ببندیم اشکال نداره

  3. سبحان گفت:

   سلام. ببخشید چه روزی چه ساعتی حرز امام جواد بنویسیم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    فقط در ساعات و روز قمر در عقرب نباید نوشته شود.

   2. ناشناس گفت:

    سلام من خیلی دوست دارم این حرزو تهیه کنم ولی نمیتونم هزینشو بدم

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

  4. امیرحسین گفت:

   سلام وقتتون بخیر ببخشید برای بستن حزر امام جواد نماز خوندن و آدابش واجبه یا کسی دیگه ای میتونه به نیابت از من بخونه

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بایستی نماز را خودتان بخوانید اما اگر نمیتوانید میشود شخصی را به نیابت از خود برای خواندن نماز نایب کنید.

 155. ایرج گفت:

  بله داخل بازوبند چرمی هستش بفرمائید چسپ رو در بیارم

  1. شرف آنلاین گفت:

   سلام وقت بخیر
   این کار منافاتی با آداب استفاده از حرز امام جواد (ع) ندارد

 156. ایرج گفت:

  باسلام…بله درون بازوبند چرمی هستش
  بفرمائید چه باید بکنم چسپ ها رو در بیارم یا باشه
  ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   سلام وقت بخیر
   استفاده از چسب مشکلی ندارد و مخالف آداب نیست

 157. ایرج گفت:

  سلام… وقت بخیر… ضمن ارزوی قبولی طاعات و عبادات حضرتعالی …. میخواستم ببینم نماز حرز امام جواد مستحب است و بعضا افرادی هستند که قرآن خواندن بلد نیستن که بخواهند آیه ها و سوره های موردنظر در نماز حرز امام جواد رو بخوانند لذا با توجه به این موضوع و مستحب بودن نماز آیا خواندن نماز واجب است

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اساسا واجب نیست ولی بهره مندی از خواص به صورت کامل توصیه می شود نماز را به جای اورید یا شخصی به نیابت شما این کار را انجام دهد.

 158. ایرج گفت:

  سلام وقت حضرتعالی بخیر مزاحمت منو ببخشید میخواستم ببینم که از دعای حرز امام هنگام استراحت وخواب هم به بازو باشه ایراد نداره
  ۲… استوانه نقره حرز امام جواد مبایست حتمآ در بازوبند باشد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اساسا اجباری در بستن بازوبند نیست ولی بهتر است همواره همراه تان باشد.
   بله توصیه شدید بر این است که لوله نقره درون بازوبند باشد ولی به صورت گردنبند هم میتوانید استفاده بفرمایید.

  2. Zahra گفت:

   سلام ببخشید برای دفع چشم زخم و هر نوع دعا یا طلسم بستن حرز امام جواد به بازو و داشتن گردنبند طلا و ان یکاد کافیه ؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله بستن دعای حرز امام جواد (ع) به بازو بسیار عالی است. همچنین خواندن معوذتین و خواندن آیه و ان یکاد هم توصیه می شود.

 159. لیلانوروزی گفت:

  باسلام و خدا قوت برادرم از زمانی خانه خریده و در این خانه ساکن شده همیشه درگیر مریضی و مشکلات خانوادگی است آیا بدون عوض کردن خانه و با بستن حرز امام جواد علیه السلام مشکلاتشان حل میشود.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ان شاء الله به زودی مشکلات ایشان برطرف شود.
   لزوما به علت ورود به خانه جدید نیست ولی برای مشکلاتی که فرمودید استفاده از حرز امام جواد (ع) توصیه می شود انشاء الله که رفع مشکل خواهد شد.

   1. رضا ابطحی گفت:

    سلام من امروز سفارش دادم میشه شرایط نگه داریش رو بگین موقع بستن به بازو وضو بگیرم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    همراه با مرسوله توضیحاتی ارسال شده است که مهمترین آن خواندن نماز است که جزئیاتش گفته شده است.

  2. ایرج گفت:

   سلام مجدد خدمت حضرتعالی واز اینکه دوباره مزاحم شدم بنده رو ببخشید. خدمتتون عرض کنم که بنده استوانه نقره حرز امام جواد دارم و بخاطر اینکه بعضی وقت ها بدون وضو دست بخوره دورش رو چسپ شیشه‌ی پیچیدم حال میخواستم ببینم که اشکالی نداره

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    مگر لوله را درون بازوبند چرمی قرار نداده اید؟

 160. مریم گفت:

  سلام.ببخشید شرف شمس با حرز امام جواد علیه السلام چه فرقی میکنه؟ دوتاش یکی نیست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   قطعا تفاوت دارند ولی خواصی مشترک مانند دفع بلایای طبیعی و دفع چشم زخم دارند. شرف الشمس حرزی است که غالبا پشت نگین عقیق زرد حکاکی می شود.

 161. فرشاد گفت:

  با سلام خدمت شما
  در انگشتر حرز امام جواد دعایی که باید روی نقره حک شود به چه صورت انجام میشود
  با سپاس

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دعا پشت علامت ستاره در تاج انگشتر تعبیه می‌شود و روی نقره انگشتر حک نمی‌شود.

 162. احمدی گفت:

  با سلام و احترام
  نماز حرز را خواندم وبدون پلاک نقره در قاب چرمی به بازو بستم.
  حرز در داخل لباسشویی شسته شد برای بستن حرز جدید با پلاک نقره دوباره باید نماز را بخوانم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   با سلام و احترام
   مورد خاصی است. توصیه می‌شود نماز را هم مجددا ادا بفرمایید.

 163. سید مجتبی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  ایا حرز امام جواد علیه السلام زنانه و مردانه دارد؟؟؟
  چون شنیده ام که متن حرز ضمایری دارد که برای مردان باید مذکر و برای خانم ها باید مونث برگردد،

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر اینچنین نیست. در کدام منبع این مورد ذکر شده است؟

 164. سما بهشتی گفت:

  سلام، برای باطل کردن سحر و جادو آیا مدام دعا باید به بازو بسته شود ؟ یا روزانه چند ساعت بستن کافیست؟ و بعد سفارش چند روزه به دستمان میرسد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله بایستی بسته به بازو و همراه تان باشد. با پست پیشتاز ۲ تا ۴ روز کاری و با پست سفارشی ۳ تا ۷ روز کاری ولی در شرایط کرونایی فعلی ممکن است پست کمی تاخیر داشته باشد.

 165. علی گفت:

  سلام خداقوت. ممکنه اون ذکر مخصوص که روی قاب نقره ای حک میشه رو بفرمایید چه ذکری هست؟؟ خداخیرتون بده

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متن ذکر روی قاب نقره در ادامه آمده است:
   “یا مشهورا فی السماوات یا مشهورا فی الأرضین یا مشهورا فی الدنیا و الاخره جهدت الجبابره و الملوک على إطفاء نورک و إخماد ذکرک فأبى الله إلا أن یتم نورک و یبوح بذکرک‏ و لو کره المشرکون”

 166. نجفی گفت:

  اصلی ترین تاثیر حرز امام جواد همین است که طلسم ها و سحر رو باطل میکنه. مشکلات رو کم میکنه. فقر رو میبره. مریضی ها و ترس و… رو میبره و مشکل جشم زخم که زندگی خیلی ها رو نابود کرده است حل میکند. مورد تایید همه علما هست. حتی در کلیپی شخصی به اقای بهجت عرض کرد مشکل داریم و کارمون به طلاق کشیده اقا فرمودند حرز امام جواد ببندید.

 167. ناشناس گفت:

  سلام خودمون هم می تونیم این حرز رو بنویسیم یا باید اموزش ببینیم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   با رعایت آداب خودتون هم میتونید بنویسید.

 168. ناشناس گفت:

  خدا برای پول دارا … دارندگی برازندگی …. ویتامین بدن برای پول دارا … سلامتی برا پول دارا … حرز امامان برای پول دارا …. عزیزم رو پوست آهو باشه نقره باشه … کو پول خرید … ما فقیر بیچاره ها میریم بمیریم با اجازه …

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   تمام سعی مجموعه شرف آنلاین براین بوده است که این پک کامل را با حداقل قیمت عرضه کند تا امکان استفاده برای همه هموطنان عزیز باشد با این وجود درصورتی که توانایی خرید با این قیمت را ندارید با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

 169. رسول مقدم گفت:

  سلام پسری دارم ۷ساله به علت ترس لکنت گرفته خواستم ببینم همراه داشتن این حرز کمکی براش داره

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   برای درمان لکنت خیر و بهتر است از روش های درمانی استفاده بفرمایید اما همراه داشتن حرز امام جواد (ع) و یا سنگ حدید هفت جلاله برای رفع ترس بسیار موثر است.

   1. احمدی گفت:

    سلام خسته نباشید شوهرم مشروب میخورد نماز نمی خواند ایا بخاطر هدایتش به راه خدا و ترک مشروب میشه از حزر امام جواد استفاده کند و یا گناه دارد? لطفا رهنمایی کنید تشکر

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لطفا این مورد را از دفتر مرجع تقلید سوال بفرمایید.

  2. جواد گفت:

   سلام کسی که مشروب می خوره ایا ببنده باطل یا نه

   1. شرف آنلاین گفت:

    با سلام و احترام
    خوردن مشروب حرز امام جواد علیه السلام را باطل نمی کند و ان شاالله به برکت انجام مستحبات و توسل به معصومین این گناه ترک شود.

 170. سامی گفت:

  سلام. من پدر شوهرم دعانویسی رو از هندو یاد گرفته بعد از جدا شدنم تمام زندگی من و خانوادم ۲۰ ساله که درگیر اتفاقات بد و اعصاب خوردی و سردرگمی های بسیاره کسایی که با دعا و سحر و جادو سر و کار داشتن میگن دعای هندو از دعای مسلمان قویتره میتونید راهنماییم کنید چیکارکنم؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   همراه داشتن حرز امام جواد (ع) بشدت توصیه می‌شود. همچنین قرائت معوذتین و ایت الکرسی رو به صورت روزانه انجام دهید ان شاء الله رفع مشکل خواهد شد.

   1. آرزو گفت:

    سلام آیا خانمها در زمان عذر شرعی میتونن به بازو ببندن؟ حرام نیست در آن زمان؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    ترجیحا این مورد رو از دفتر مرجع تقلید خودتون بپرسید.

   3. ایران گفت:

    سلام
    من از بازوبند حرز امام جواد برای موفقیت در کاری استفاده کردم ایا تا دریافت نتیجه کامل باید بر بازویم باشه یا اینکه درش بیارم

   4. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حر امام جواد (ع) دارای فواید به خصوصی هست و برای هر کاری نمیتوان گفت موثر است اما برای بهره مندی از فوایدش بایستی حتما همراه تان باشد.

 171. ناشناس گفت:

  اگر در قاب نقره نباشد اشکالی ندارد

  1. شرف آنلاین گفت:

   توصیه شده تر درون قاب نقره است که ذکر خاصی هم روی قاب نقره حک می شود.

   1. هان گفت:

    ببخشید میخواستم بپرسم اگر بخوایم حرز رو به نام شخصی بگیریم متنی که به این حرز اضافه میشه چیه؟
    یعنی اگر من برای خودم بخوام حرز رو بنویسم چجوری اسم خودم رو وارد متن کنم؟ کجای متن باید چی بنویسم؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حرز امام جواد علیه السلام بنام شخص نیست. یعنی لازم نیست متنی یا اسمی به اصل متن حرز اضافه بفرمایید.

 172. علیرضا گفت:

  باسلام و خسته نباشید. الان ۴ ماه میباشد توی زندگی من جدایی افتاده و همسرم با دخترم از من جدا هستند و همسرم میگوید که زندگی نمیکنم. من شک کردم و تمام خانه خودم را گشتم و چند عدد جادو یا طلسم پیدا کردم. میخاسم بگم ایا این دعای شریف را با خود داشته باشم. احتمال دارد که سحر و جادو از خانومم و دختر هم دور شود. چون انها از من دور هستند. یا اینکه انها هم باید با خود داشته باشند. لطفا کمک کنید و راهنمایی ممنونم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر طلسم و جادو برای شما انجام شده باشد فقط برای خود یک حرز داشته باشید کافی است. ولی حرز امام جواد (ع) که همراه شما باشد صرفا برای دفع طلسم و چشم زخم از شما کارایی دارد و محافظتی برای دختر و همسرتان نیست و بایستی جداگانه برای ایشان نیز تهیه شود.

   1. ناشناس گفت:

    سلام دعای حرز امام جواد برا کسی که جدا شده استفاده کنه همراه خودش شوهرش پشیمون میشه برگرده برا رجوع

  2. ناشناس گفت:

   سلام علیکم
   دراین که امکان سحر وجادو وجود داشته باشد شکی نیست اما بزرگوار شما می‌توانید با مراجعه به مفاتیح الجنان دعاهایی را در مورد سحر و جادو پیدا کنید از طرفی خواندن و به همراه داشتن آیه الکرسی بسیار بسیار در باطل کردن سحر تاثیر و به یاد داشته باشید تمامی کارها بدون توکل به خداوند متعال اثری ندارد

   1. آزاده علی تبار گفت:

    سلام بازو بند دعای حرز حضرت جواد برای باطل شدن سحر تا چند وقت باید دور بازو بسته باشد؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    زمان مشخص که نمی شود اعلام کرد

  3. ک گفت:

   خیلی خوبه اما
   اگه واقعا میدونی کسی شما را جدایی انداخته باطل کنی

  4. مریم جونی گفت:

   چطور میتوانم حرز امام جواد بخرم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    روی لینک پک کامل حرز امام جواد کلیک کنید و خرید آنلاین خود را تکمیل کنید. یا با بخش پشتیبانی سایت در ارتباط باشید تا ثبت سفارش انجام شود.

 173. ممدوح فریبا گفت:

  سلام بر پرتوافشانی های انرژی خسته نباشید و شکر از
  خدا شناسی و برکات کاربردی برای محفوظ بودن.

 174. محمدحسین گفت:

  سلام میشه حرز را به صورت گردنبند چرمی باشه و میشه موقع حیض و جنابت به گردنمان باشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله به صورت گردنبند چرمی هم امکانش هست ولی توصیه شده تر به صورت پک کامل بازوبند چرمی و قاب نقره است.
   بله به صورت گردنبند یا بازوبند چرمی باشد مشکلی نیست.

 175. محمد گفت:

  سلام حرز رو باید بلافاصله بعد از خوندن نمازش ببندیم یا اگه چند ساعت فاصله بیوفته اشکال نداره

  1. شرف آنلاین گفت:

   خیر مشکلی نیست.

  2. ناشناس گفت:

   سلام من چند وقت پیش حرز رو به تنهایی تهیه کردم و با بازوبند به دست خانواده بستم اگر فقط قاب نقره رو بخوام امکانش هست بفرستید برام و اگر جواب مثبت هست قیمت هر قاب چقدر است و ایا بعد از گذاشتن در داخل قاب دوباره بایدنماز خونده بشه وببندند ؟؟ و سوال و یگه اینکه بعضی از کلمات حرز خیلی خوش خط نیست ایا این تو کارایی حرز تاثیر داره

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله امکانش هست فقط قاب رو تهیه بفرمایید. لطفا با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید تا قیمت به طور دقیق به شما گفته شود. احتمالا باید نماز را هم مجدد ادا بفرمایید ولی این مورد را از دفتر مرجع خود نیز سوال کنید. درمورد دست خط هم چون نوشتن با جوهر روی پوست بشدت سخت است و مدام رنگ پس می دهد دست خط ممکن است خیلی زیبا و خوش خط نباشد اما صحیح نوشته شده است و همین کافی است.

 176. نسیم گفت:

  باز کردن در قاب نقره و نگاه کردن حرز ایرادی داره؟ فقط نیم تا یک سانت از حرز لوله شده رو دیدم و زود درش رو بستم.
  و اگر قاب نقره ای را در دست بگیرم بی وضو باید چکار کنم؟
  لطفا جواب رو سریع بدهید.ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   نگاه کردن حرز ایرادی ندارد.
   برای دست زدن و تماس مستقیم دست با متن دعای روی لوله نقره بایستی وضو داشته باشید.

 177. مصطفی گفت:

  باسلام وتشکر
  آیا می توان حرز را داخل بازوبند چرمی گذاشت و از قاب نقره ای استفاده نکرد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله می شود اما روش توصیه شده با قاب نقره ای است.