دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب, شناخت سنگهای قیمتی و خواص آن‌ها

هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی

Hadid_bracelets-1 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی

سنگ هماتیت چیست؟ مهم ترین خواص سنگ هماتیت چیست؟ در مقاله زیر تمام خواص درمانی و جسمی سنگ حدید صینی یا همان هماتیت را مطالعه خواهیم کرد. همچنین تاریخچه این سنگ را در ابتدا توضیح داده و سپس سراغ فواید و خواص سنگ حدید صینی خواهیم رفت. در ادامه اذکار توصیه شده توسط ائمه برای این سنگ را با بیان منابع آن ذکر و در انتهای مقاله شرایط نگهداری و شارژ سنگ هماتیت را بیان خواهیم نمود.

12210-gem-stone-icon هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی تاریخچه سنگ هماتیت (حدید)

سنگ هماتیت چیست؟ سنگ هماتیت (Hematite) از کلمه یونانی haima به مفهوم خون گرفته شده است. هماتیت یکی از کانی های آهن بوده و از فرمول شیمیایی Fe2O3 پیروی می کند و در شکل خالص ۶۹٫۹۴ درصد آهن و ۳۰٫۰۶ درصد اکسیژن درون خود دارد و رنگ آن امکان دارد که از خاکستری به قرمز تیره یا قرمز روشن تغییر کند. وزن ویژه تایید شده هماتیت ۵٫۲۶ گرم بر سانتی متر مکعب می باشد و ممکن است به شکل کلوخه ای و خاکی یا کمپاکت و کریستالی یافت شود. گونه بسیار خالص این کانی که به شکل خاکی و قرمز رنگ می باشد و گل اخرا نام دارد در جزیره هرمز ایران یافت می شود. سنگ معدن هماتیت معمولا دارای درجه خلوص بالا (۵۰ تا ۶۸ درصد آهن) بوده و اکثرا همراه با مواد بی ارزش سیلیسی می باشد. احیا پذیری این سنگ معدنی بر خلاف مگنتیت بسیار عالی می باشد. بیشتر اوقات این کانی حاوی مقدار ناچیزی فسفر است. سنگ هماتیت در دمای ۱۴۵۷ درجه سانتی گراد و فشار یک اتمسفر به مگنتیت و آهن تجزیه می شود. چون فشار تجزیه اکسیژن برای حدید بالا می باشد در نتیجه به راحتی در دماهای بالا، حتی در محیط های احیایی کم قدرت، به مگنتیت تبدیل می شود.

1-1-058-adid-chinese-ring-1 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی

12210-gem-stone-icon هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی خواص سنگ حدید

مهم ترین خواص سنگ هماتیت چیست؟ جالب است بدانید که حدید به نام سنگ خون شناخته می شود. همچنین آن را به نام سنگ ذهن نیز نامگذاری می کنند. این سنگ در فرد آرامش و تمرکز ذهنی به وجود می آورد. به تفکر اخلاق، تفکر منطقی و ریاضیات کمک زیادی می کند. باتوجه به اذکاری که روی سنگ هماتیت حکاکی می شود، بعنوان حرزی شناخته شده که بلا را از انسان ها دفع کرده و اثرات آن را خنثی می سازد و برای محافظت و ایمنی از خطرات و بلا ها و همچنین جهت پیروزی بر ظالمان مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی نگین حدید بعنوان محافظت در برابر طلسم و جادو دشمنانتان مورد استفاده قرار می گیرد. محافظت از انسان در مقابل انرژی های منفی و منعکس کردن  آن به سوی ارسال کنندگان نیز از دیگر خواص سنگ حدید هفت جلاله و یا عین علی می باشد.

011-6 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی
لیستی از خواص سنگ حدید صینی در ادامه آورده شده است:
۱- حدید سنگ نشاط، استقامت، قدرت و بزرگی است.
۲- در بهبود عملکرد حافظه و فکر بسیار موثر است.
۳- یکی از مهم ترین خواص سنگ حدید اصل ایجاد تعادل بوده و چاکرای اول را تنظیم می کند.
۴- هماتیت با بهره گیری از ویژگی های مغناطیسی و توازن انرژی، نصف النهارهای داخل بدن را متعادل می سازد.
۵- باعث می شود تا شما انرژی منفی را از دیگران دریافت نکنید.
۶- یک خاصیت سنگ حدید صینی از بین بردن بزدلی و ترسویی می باشد.
۷- همچنین بالا بردن اعتماد به نفس از خواص هماتیت شمرده می شود.
۸- تقویت اراده و قابلیت اطمینان را در بین استفاده کنندگان بالا می برد.
۹- وسواس عملی را بسیار کاهش می دهد.
۱۰- از دیگر خواص سنگ حدید صینی این است که در درمان مصرف زیاد سیگار، پر خوری و دیگر اشکال افراط گرایی مفید است.
۱۱- خاصیت سنگ حدید جذب اکسیژن در بدن را افزایش می دهد.
۱۲- خواص حدید صینی باعث می شود که آهن موجود در این سنگ جذب سلول های قرمز خون شود.
۱۳- در گرفتگی و انقباضات پا بسیار مفید است.
۱۴- از بین بردن استرس و کم خوابی یکی دیگر از فواید سنگ حدید می باشد.
۱۵- هماتیت مظهر تفکر فلسفه و ریاضیات می شود.
۱۶- خواص حدید صینی سبب بهبودی تعادل ذهن، بدن و ارتباط روح و روان می شود.
۱۷- یکی دیگر از فواید سنگ حدید تقویت کردن جریان خون و فشار خون است و همچنین سبب تعادل در فشار خون نیز می شود.

1-1-041-hadid-chinese-ring-5 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی انگشتر طرح رهبری

خواص انگشتر حدید هفت جلاله و امام علی برای مسئولین مملکتی و نیز افرادی که گرفتاریهای بسیار زیادی دارند نیز بسیار موثر است. استفاده از خواص انگشتر هفت جلاله و به طور کلی انواع سنگ حدید در زمان های دشواری توصیه می گردد. در نقل قول ها آمده است که یکی از انگشترهای امام علی (ع) انگشتر هماتیت بوده که برای قدرت آن را به دست می‌کرده اند. خواص انگشتر هفت جلاله باعث می شود تا هنگام مقابله با اهل شر، آن ها را ساکت و نیز دشمنی های جن و انس را نابود می کند. برای نیرومندی و قدرتمند شدن موثر می باشد. اما همانطور که پیشتر بیان شد از مهم ترین خواص سنگ حدید هفت جلاله  اینست که همانند یک حرز می‌باشد و می‌تواند بلا و آسیب را دفع کند و اثرات آن را از بین ببرد و  برای ایمنی و محافظت در برابر بلا ها و غلبه بر دشمنان مورد استفاده قرار گیرد.

دسته بندی محصولات حدید صینی

بر روی دسته بندی ها کلیک کنید تا محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر حدید (230)

گردنبند حدید صینی (84)

دستبند حدید (29)

نگین حدید صینی (61)

12210-gem-stone-icon هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی اذکار توصیه شده برای سنگ حدید

سنگ حدید که در انگشتر و گردنبند حدید صینی هفت جلاله و یا دستبند حدید صینی به کار می رود، می تواند دارای اذکار مختلفی باشد. برخی از این اذکار که در روایات توصیه شده اند در زیر آورده شده اند.

۱- خواص انگشتر حدید هفت جلاله یا همان ذکر امام صادق (ع)

هماتیت سنگی شگفت انگیز می باشد که دارای فایده های بسیار خاص و منحصر به فردی است به طوری که امام صادق در مورد خواص انگشتر حدید هفت جلاله می فرمایند آن را در برابر بدخواهانتان آشکار نکنید تا از آن استفاده نکنند و آن را به کسی هدیه ندهید مگر از شیعیان ما باشد و از او مطمئن باشید. بر روی سنگ هماتیت اذکار بسیار خاصی باید حکاکی شود. این اذکار از ائمه ما مخصوصا امام صادق (ع) نقل شده است که بعضا منسوب به امام علی (ع) است. ذکر و خواص حدید هفت جلاله در ادامه آورده شده است:

« اَعُوذُ بِجَلالِ اللّهِ
اَعُوذُ بِکَلِماتِ اللّهِ
اَعُوذُ بِرَسوُلِ اللّهِ
امَنْتُ بِاللّهِ و کتبه
اِنّى واثِقٌ بِاللّهِ وَ رُسُلِهِ
اَشْهَدُ اَنْ لا اله اِلاّ اللّهُ مُخْلِصا »

۱- یکی از خواص حدید هفت جلاله این است که هنگامی که از اذیت و آزار یک انسان هراس پیدا کردی و یا جانت از شر بدخواهان در خطر بود، پس ترس تو از او، از بین خواهد رفت و جانت در امان خواهد ماند (و او هیچ آسیبی به تو نمیزند)
۲- در زمانی که در امور و نیازهایت با گرفتاری ها و مشکلات مواجه شدی، پس به خواست خدا و توکل بر او بر تو  آسان خواهد شد .
۳-  و می تواند بیاویزد بر گردن زنی که زایمان بر او سخت شده، پس با تدبیر و اذن خدا، وضع حمل او آسان خواهد شد .
۴- و هم چنین خواص انگشتر حدید هفت جلاله از بین می برد چشم زخم را از انسانی که چشم زخم خورده و اثر آن کاملا نابود می کند.

سپس امام صادق (ع) فرمودند که این انگشتر را از نجاست و بوی گند و بد دور نگه دارید و آن را داخل حمام و دست شویی همراه نداشته باش ! پس هر انسان بر جان خودش ایمن نیست و از هلاکت می ترسد پس این انگشتر را همراه خود داشته باشد و آن را از دشمنانت مخفی کن تا مبادا از آن استفاده  کنند. و آن را به هیچکس نده مگر آن که او هم از شیعیان ما باشد و به او اطمینان داشته باشی (به دلیل خواص سنگ حدید هفت جلاله توصیه شده دست دشمنان اسلام نباشد).

به طور خلاصه از خواص نگین حدید صینی هفت جلاله (هماتیت) می توان به موارد زیر اشاره نمود:

هر انسانی که  دعای امام صادق (ع) را بر روی سنگ هماتیت (نگین حدید) حکاکی کند و آن را همراه خودش داشته باشد از شر اجنه و افراد مبتلا به جن زدگی در امان می ماند و آسانی در کارهایش آشکار می شود. جن و انس های شرور را از انسان دور می کند. از شر و گزند هر جانوری در امان نگه میدارد. چشم زخم را بطور کلی نابود میکند. باعث راحتی وضع حمل زنان باردار می شود. برای اجابت دعا بسیار توصیه شده است.

همچنین امام صادق (ع) درباره با خواص حدید هفت جلاله فرموده اند: بد نمی دانم در دست داشتن انگشتر حدید را زمانی که به دیدن کسی روید که از او می ترسید و از اهل شر برای آنکه شر او ساکن شود، انگشتر حدید شیاطین را دور می کند.

۲-افزایش رزق و روزی مهم ترین خاصیت سنگ حدید
نقل شده است اگر در اولین جمعه ماه رمضان بر سنگ حدید ذکر زیر در دو خط حکاکی شود، برکت و روزی بسیار افزایش پیدا می کند. (کتاب مکارم الاخلاق صفحه ۹۳)
کعسلهون لا اهـ لا الاول بالله
لا الاء الا آلاوک یا الله

 

شرف آنلاین افتخار دارد به عنوان تنها وب سایت فروشگاهی آنلاین و حضوری در سطح کشور، تعداد متنوعی از محصولات هماتیت با ذکر افزایش رزق را به صورت انحصاری و با بهترین قیمت سنگ حدید ارائه کند. این دعای سنگ حدید با اداب مخصوص در اولین جمعه رمضان حکاکی شده اند.

110523 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی

۳-ذکر امام علی(ع) و خواص انگشتر حدید امام علی (ع)

در حدیثی از امام صادق (ع) آمده است : بر روی انگشتر حدید امام علی (ع) دعایی در ۷ خط حک شده است:
اعددت لکل هول لا اله الا الله
و لکل کرب لا حول و لا قوه الا بالله
و لکل مصیبه نازله حسبی الله
و لک ذنب صغیره و کبیره استغفرلله
و لکن هم و غم فادح ما شاء الله
و لک نعمه متجدده الحمد لله
ما بعلی بن ابی طالب من نعم فمن الله
و این انگشتری بوده است که حضرت علی (ع) آن را در زمان مواجهه با مشکلات به خصوص در زمان جنگ و رویارویی با دشمن، در انگشتشان  می نموده اند. (کتاب مکارم الخلاق صفحه ۹۳)

همانند ذکر افزایش رزق، ذکر مخصوص انگشتر حدید امام علی (ع) نیز جزو سبد محصولات هماتیت در وب سایت فروشگاهی شرف آنلاین است. توجه داشته باشید که حکاکی این ذکر با اداب کامل و دقیقا به نام فرد و نام پدر فرد توسط حکاکان شرف آنلاین حکاکی می شود تا آن سنگ دقیقا بنام استفاده کننده ثبت شود تا بیشترین بهره از خواص حدید صینی کسب شود. این حکاکی اختصاصی در حال حاضر فقط توسط شرف آنلاین انجام می گیرد.

12210-gem-stone-icon هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی شارژ هماتیت و شرایط نگهداری انگشتر حدید

ماده اصلی سنگ هماتیت از آهن می باشد شرایط نگهداری انگشتر حدید نیز خاص است و باید دقت لازم را کرد به همین دلیل توصیه شده است که آن را خیلی با آب نشویید چرا که این کار ممکن است سبب اکسیده شدن و یا خراب شده انگشتر حدید گردد. با توجه به خواص دستبند حدید و گردبند و انگشتر با نگین حدید می‌ توانید برای شارژ سنگ حدید، آن را در نمک خشک دریا (اگر موجود نبود از نمک معمولی می توانید استفاده کنید) قرار بدهید و روی آن را بپوشانید. همچنین امکان آن را دارد که با استفاده از  نور خورشید (به مدت ۱۰ الی ۲۰ دقیقه) شارژ سنگ حدید را انجام دهید تا بتوانید از خواص دستبند حدید و انواع انگشتر و گردنبند حدید به طور کامل و دائم بهره مند شوید.

امام صادق (ع) درباره با شرایط نگهداری انگشتر حدید فرمود: این انگشتری را از نجاست و بوی گند و بد حفظ کن و آن را داخل حمام و دستشویی نبر! پس هر کس بر جان خودش ایمن نیست و از هلاکت می ترسد از این انگشتری استفاده کند و آن را از دشمنانت بپوشان تا مبادا از آن استفاده کنند و آن را به کسی نده مگر آن که او هم از شیعیان باشد و به او مطمئن باشی.

hematite هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی

12210-gem-stone-icon هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی پاسخ به برخی سوالات در مورد هماتیت

۱- آیا در سنگ هماتیت نر و ماده وجود دارد؟

پاسخ خیر است سنگ حدید نر و ماده و این اصطلاحات اساسا غیر علمی و بعضا خرافاتی می باشد که در منابع معتبر سنگ شناسی هیچ اشاره ای به سنگ حدید نر و ماده نشده و تنها ساخته و پرداخته ذهن مردم است! این موضوع بدین شکل است که تصور شده گونه تیره و مات سنگ هماتیت مذکر یا نر می باشد و نوع سبک تر و روشن با جلای براق ماده می باشد. این استدلال ها در باره با سنگ حدید نر و ماده تنها برای گران تر فروختن سنگ هماتیت نر و کلاهبرداری می باشد!

Circle_Haid هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی

۲- آیا بعضی از دعای سنگ حدید و اسما الهی فقط برای سنگ حدید ( هماتیت ) می باشد؟

پاسخ خیر است، دعای سنگ حدید همانند هفت جلاله و… را می توان بر روی دیگر سنگ ها حکاکی نمود  ولی در برخی احادیث اسلامی توصیه به استفاده از هماتیت و خواص آن شده است. البته در احادیث از لفظ حدید به جای هماتیت استفاده شده است که همانطور که پیش تر بیان شد یک معنا دارند.

۳- حدید صینی چه می باشد و آیا سنگی متفاوت از هماتیت می باشد؟

صینی درواقع همان چینی می باشد که در زبان عربی بدلیل نداشتن حرف “چ” از “ص” به جای آن مورد استفاده قرار گرفته است. با توجه به اینکه ائمه اطهار (ع) احادیث مختلفی در مورد نگین انگشتر حدید ( هماتیت ) داشته اند و منابع زیادی از این سنگ نیز از چین وارد ایران می شود، بنابراین در دین اسلام نگین حدید از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. امروزه در بازار های ایران نیز هنوز از اصطلاح حدید صینی هفت جلاله یا عین علی استفاده می شود.

۴- معصومین(ع) چه نظری در مورد انگشتر حدید داشته اند؟

در احادیث با دستورات خاصی توصیه به استفاده از نگین انگشتر حدید ( هماتیت ) و استفاده از خواص حدید در امر دفع شر و بلا شده است. این انگشتر جن و انسان های شرور و سرکش را از استفاده کننده دور می کند. در روایات متفاوتی آمده است که امام صادق (ع) توصیه های زیادی جهت استفاده از این انگشتر جهت دفع ترس، اجنه، بلا و چشم زخم کرده است. در کتاب مناقب نیز توصیه شده است که یکی از انگشتر های حضرت علی (ع) از همین سنگ بوده که ایشان در جنگ هایشان از این سنگ استفاده می کردند. البته توجه شود که انگشتر حدید صینی یا همان انگشتری که از جنس فلز آهن است با انگشتری که نگین آن سنگ هماتیت است اشتباه نشود. استفاده از انگشتر آهن کراهت دارد و اصلا توصیه نمی شود اما انگشتر نقره با سنگ هماتیت دارای همان خواص سنگ حدید می باشد که پیش تر بیان گردید.

12210-gem-stone-icon هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی مضرات سنگ حدید صینی

تا کنون در منابع معتبر مطلبی در باره با مضرات سنگ هماتیت و مضرات انگشتر حدید صینی بیان نشده است. اما برخی درباره با مضرات سنگ هماتیت و مضرات انگشتر حدید صینی بیان کرده اند که هنگام نماز خواندن به همراه داشتن انگشتر حدید صینی توصیه نمی شود. این سنگ انرژی زیادی دارد و استفاده از آن به طور دائمی توصیه نمی شود.

محصولات حدید صینی

انگشتر حدید صینی نقره زنانه طرح آبنوس + حکاکی

۵۱۷,۰۰۰ تومان

مجموعه فاخر انگشترهای امام صادق طرح زنانه الحان + حکاکی

۲,۵۹۹,۰۰۰ تومان

گردنبند حدید صینی نقره دورپیچ بیضی طرح یا قمر بنی هاشم

۲۴۹,۰۰۰ تومان

گردنبند حدید صینی زنانه نقره طرح نگارین+ حکاکی

۵۷۵,۰۰۰ تومان

انگشتر حدید رهبر (طرح رهبری) با سنگ حدید صینی + حکاکی

۴۴۳,۰۰۰ تومان

گردنبند حدید صینی زنانه نقره طرح سحرناز + حکاکی

۳۹۹,۰۰۰ تومان

انگشتر حدید نقره مردانه طرح دورطلایی داریا + حکاکی‌‌‌

۷۳۳,۰۰۰ تومان

انگشتر حدید صینی نقره مردانه طرح یزدان + حکاکی

۶۴۷,۰۰۰ تومان

مجموعه فاخر انگشترهای امام صادق (ع) طرح زنانه ابتسام+ حکاکی

۲,۲۲۹,۰۰۰ تومان

گردنبند زنانه و مردانه نقره حدید صینی با حکاکی عین علی (ع) + سه جلاله

۲۵۷,۰۰۰ تومان

انگشتر نقره مردانه طرح صدفی سیاه قلم با سنگ حدید صینی + حکاکی

۴۳۷,۰۰۰ تومان

دستبند نقره چرم طبیعی مشکی مردانه و زنانه با نگین حدید صینی + حکاکی

۲۳۳,۰۰۰ تومان
به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

159 دیدگاه در “هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی

 1. حسین گفت:

  با عرض سلام خسته نباشید من انگشتر حدید فکر کنم چند سالی است خریداری کرده ام و بنا بر روایات در هنگام نماز استفاده نمیکنم و ۲۴ ساعت در روز استفاده نمیکنم در صورت لزوم ترس یا استرس در دست میگذارم ولی شنیدم هر انگشتری باید شارژ شود یکی به من گفت زیر نور افتاب بزار یکی گفت تو نمک دریایی بزار برای شارژ من نمیدونم درست شارژش چطوره ممنون میشم راهنماییم کنید و بگید چطور باید انگشتر حدید با دعای هفت جلاله رو شارژ کنم تشکر

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در همین مقاله به نحوه شارژ و پاکسازی سنگ حدید اشاره شده است میتوانید مطالعه بفرمایید. استفاده از روش های نمک دریا و آفتاب توصیه شده است.

 2. پروین گفت:

  سلام.روی گردنبند من نوشته شده اعوذ بجلال الله اعوذ بکلمات الله اعوذ برسول الله .من نمیدونستم نصف روز که ازش استفاده کردم دستشویی بردم و حیض بودم .گناه کردم؟ بی اثر شد؟ راهکاری دارید؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه اکید شده که در حمام و دستشویی نبرید باعث بی احترامی به اسامی جلاله است. طی سوالی که از دفتر یکی از مراجع داشتیم بی اثر نشده و میتوانید همچنان استفاده کنید اما در حمام، دستشویی و جایی که نجاست به آن برسد همراه نداشته باشید.

 3. وحید سیف گفت:

  با عرض سلام و درود و خدا قوت بی پایان محضر شما دوستان شرف آنلاین،میخواستم بپرسم که میشه حضورا اونجا باشم برای انتخاب نگین و رکاب انگشتر حدید؟ چون نمیدونم سایز انگشتم چنده این امکان وجود داره؟ سپاس

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله در خدمتتون هستیم تشریف بیارید 🙂

  2. فقیهی گفت:

   با عرض سلام خدمت شما
   من یک سنگ حدید دارم
   روش این اذکاری ک فرمودین نیست
   ولی آیه رزق یا آیه ومن یتق الله نوشته شده
   کاربرد این آیه بر روی سنگ‌ چیست ؟
   وایا لازم اذکار نوشته بشه

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    ایه مبارکه و من یتق الله بیشتر برای افزایش رزق و روزی توصیه می‌شود و غالبا روی عقیق حک می‌گردد.
    روی حدید اذکار دیگری توصیه شده ولی خب واجب نیست که حتما اذکار حک شود. اگر خواص آن اذکار بار یشما مهم است میتوانید حک کنید.

 4. محمد نجفی گفت:

  سلام
  عرض ادب و احترام خدمت شما
  آیا ختم و ریاضتی هست که انجام بدیم و قدرت دعای ۷ جلاله ی روی حدید رو افزایش بدیم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در حدیثی اینچنین موردی نیامده است اما به طور کلی ترک محرمات، انجام واجبات، اعتقاد و توکل قلبی به خداوند، معصومین و دوستوراتی که از جانب ایشان صادر شدهاست، دوری از گناه و همراه نداشتن هفت جلاله در مکان هایی که گناه در حال رخ دادن است از مواردی است که به شما کمک خواهد نمود. (در ضمن حدید هفت جلاله را اصلا نباید در دستشویی و حمام ببرید و نباید نجاست به آن برسد)

 5. هاجر گفت:

  سلام ببخشید انگشتر هفت جلاله را
  میشه پیش حرز امام جواد گذاشت

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   دعای هفت جلاله باید روی نگین حدید صینی نوشته شود و حتما هم باید روی نگین، دور نگین و پشت نگین نوشته شود بنابراین این چیزی که فرمودید اصولی نیست. اما میتوانید انگشتر هفت جلاله ای سفارش دهید که حرز صغیر امام جواد پشت نگین تعبیه شود (انگشتر پشت بسته باشد) برای توضیحات بیشتر با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

 6. نازنین فاطمه گفت:

  با سلام احترام
  سنگ حدید زو با ذکر میتونیم برای نوزاد استفاده کنیم ، داخل بازو بند به بازوش ببندیم.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به جهت دفع چشم زخم و دفع بلایا و شرور توصیه میکنیم از حرز امام جواد (ع) برای بازوبند نوزاد استفاده کنید. برای مطالعه بیشتر به مطلب حرز امام جواد از زبان آیت الله بهجت مراجعه نمایید.

 7. علیرضا گفت:

  سلام من ی نگین هفت جلاله تهیه کردم که به صورت لیزری حکاکی شده ایا باید به نام من بشه اداب خاصی داره واینکه اگر انگشتر هفت جلاله دست کنیم ایا باید دائم الوضو باشیم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حدید هفت جلاله خیر به نام زدن ندارد و به دائم الوضو بودن احتیاجی نیست اما نباید در سرویس بهداشتی و حمام همراه ببرید و نباید به آن خدای نکرده نجاستی برسد.

  2. امیر گفت:

   سنگ حدید صینی هفت جلاله با نمک شارج نمیشه فقت و فقت با سدر شارج میشه که باید از عطاریا بخرید

 8. سام گفت:

  سلام برای دفع تیر به چه سبکی از سنگ حدید استفاده کنم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   امام علی (ع) انگشتر حدید با ذکری خاص را در جنگ ها استفاده می نمودند که در حال حاضر این ذکر به نام ذکر امام علی (ع) در وب سایت موجود است و محصولات مختلف حدید را میتوانید با این ذکر سفارش دهید. این ذکر احتمالا همان ذکر مدنظر شما است.

 9. ح ،ت گفت:

  سلام من الان مدتی دچار استرس و افکار منفی شدم که این افکار باعث ترسم میشن یک سنگ حدید با رکاب نقره تهیه کردم اما نمی دانم چرا احساس می کنم اثر به من نمیکنه راستی سنگ بدون حکاکی و الان دو سه روز دستم کردم یا الان زوده اثر کنه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   درصورتی که از شر دشمن یا هرکس دیگری در ترس هستید یا با مشکل و سختی روبه رو هستید جهت دفع ترس توصیه میکنیم روی نگین حدیدتان حکاکی هفت جلاله را انجام دهید و آن را به دست کنید ان شاء الله موثر خواهد بود.

  2. ناشناس گفت:

   ذکر داشته باشه بهتره بعد شارژشم کن

 10. حسینی گفت:

  سلام
  آیا حدید برای دفع سحر و جادو هم موثر است؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله با حکاکی ذکر هفت جلاله تهیه نمایید.

  2. ناشناس گفت:

   آیا سنگ حدید که دعای هفت جلاله رویش نوشته شده باطل هم میشه

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خود سنگ حدید هفت جلاله برای دفع و باطل کردن سحر و جادو استفاده می شود.

 11. بی نام گفت:

  سلام
  -بعضیا میگن بهتره که حکاکی روی حدید دستی باشه و نه ماشینی ، چون حکاکی ماشینی تاثیر بسیار کمی داره
  نظر شما در این باره چیست؟
  -فرق حدید زرد و سیاه از جهت تاثیر گذاری در چیه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله دقیقا درست است و همچنین رعایت اداب با حکاکی دست امکان پذیر است.
   حدید طلایی ابکاری شده ی همان حدید سیاه است و به جهت زیبایی بهتر است و اگر مایل به تماس پوست با خود حدید هستید توصیه میکنیم حدید سیاه تهیه بفرمایید.

 12. باقر گفت:

  سلام من پسرم شبها از خواب میپره و گریه میکنه میتونم سنگ و شب بزارم کنارش تا صبح

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   حدید هفت جلاله می تواند برای ایشان موثر باشد.

  2. احمد گفت:

   سلام من سنگ حدید دارم کسی هست بخره؟؟

 13. مریم گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  سنگ حدید هفت جلاله را حتما باید به صورت انگشتری در دست کرد تا دیده شود و اثر داشته باشد؟؟؟ یا در مشت نگه داشتن سنگ در مواقع لزوم کافی است؟؟؟ و اگر انگشتری بود آیا می شود در مواقع لزوم و دیدار با کسی قسمت تاج و سنگ انگشتر را به سمت داخل دست و مشت چرخاند تا دیده نشود؟؟؟ اثرش از بین نمی رود؟؟؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر؛ لازم نیست حتما به صورت انگشتر باشد. در متن روایت امام صادق (ع) آمده که حتی به صورت گردنبند نیز بسیار مفید است و ظاهرا می توان با همراه داشتن سنگ حدید با ذکر هفت جلاله از خواص آن بهره مند شد. دقت داشته باشید که اگر سنگ را در دست می گیرید باید وضو داشته باشید.

   1. ناشناس گفت:

    با تشکر از پاسخ گویی شما…

 14. مونا گفت:

  سلام، سنگ حدید بدون حکاکی هم خواص گفته شده رو داره، چون وقتی روش حکاکی انجام میشه شرایط نگهداری داره من میترسم نتونم رعایت کنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بعضی از خواص مربوط به خود حدید است و برخی دیگر مربوط به اذکار حکاکی شده بر آن که هریک در این مطلب به ان اشاره شده است.

 15. علیرضا گفت:

  حلقه حدید هم انرژی زیادی داره این که میگین نباید زیاد استفاده بشه
  خوب در طول روز من ۱۸ ساعت حلقه بدستم هست ایا میتونم از حلقه حدید استفاده کنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به طور کلی توصیه می شود مداوم به دست نکنید.

 16. مهرسا ربیعی گفت:

  با سلام آیا گردنبند هم به اندازه انگشتر حدید صینی تاثیر دارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به نوع ذکر، ضعف در چاکراها و موارد دیگر بستگی دارد. هم انگشتر و هم گردنبند و هم حتی سنگ تک فواید خاص خود را دارند.

 17. ناشناس گفت:

  سلام روی حلقه های حدید ( حلقه هایی که از سنگ هست و پایه نداره ) میتونین حکاکی ادعیه رو توی قسمت داخلیش انجام بدین؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه نمیکنیم و بایستی مداوم با وضو باشید اما شدنی است.
   با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید تا زمان و هزینه به شما اطلاع داده شود.

   1. مینا گفت:

    سلام من سنگ حدید که روی ان هفت جلاله هست دارم. الان به دلیل بودن در ماشین لباسشویی کمی قهوه‌ای شده یعنی الان خاصیت خودشو از دست داده؟
    بعد یه سوال دیگه ایا برای تاثیر باید حتما به پوست بخوره

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای خود خواص هفت جلاله گفته شده انگشتر در دست کنید ولی ذکر نشده که حتما با پوست در تماس باشد اما در بحث چاکرا درمانی و استفاده از خود خواص سنگ حدید استفاده از آن به صورت انگشتر، گردنبند یا دستبند تجویز می شود که در بعضی تماس با پوست هم لازم است.

 18. پیمان گفت:

  سلام وقت بخیر.
  ببخشید من و خانواده ام متاسفانه دچار یک مشکلی شده بودیم که از لحاط روحی و روانی خیلی داغون شدیم و ترس هرجایی همراهمون هست و برای همین سنگ حدید هفت جلاله رو تو گردنیش رو تهیه کردیم ولی ایا راهی هست که همیشه گردنمون باشه و درش نیاریم و میشه داخل کیف چرمی گذاشت و باهاش حموم و دستشویی رفت چون بعضی اوقات یادمون میره در بیاریم؟
  لطفا اگر راهی هست که بشه یکسره استفاده کرد از سنگ بهم بگین ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   امیدواریم هرچه زودتر مشکل شما حل شود.
   اساسا استفاده مداوم از سنگ حدید لازم و توصیه شده نیست و خانم های باردار هم استفاده نکنند و به طور کلی در حمام و دستشویی همراه نباید برده شود.
   متاسفانه استفاده درون بازوبند یا کیف توصیه نمی شود هرچند که میتواند درون کیف و بازوبند هم بی تاثیر نباشد اما توصیه نمی شود.

 19. س،س گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما میخواستم بدونم ایا حدید برای خانم ها ضرر داره یا نه؟ البته باردار نه ها و هرکسی میتونه آیا از حدید استفاده کنه ؟چون من بیرون میرم خیلی حس اضطراب و کمبود اعتماد بنفس دارم برای این منظور میخواستم از حدید استفاده کنم میتونم ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای خانم های غیر باردار مشکلی ندارد و شما هم میتوانید از حدید هفت جلاله یا حدید با ذکر امام علی (ع) استفاده بفرمایید.

 20. مهدی گفت:

  با سلام و شادباش . راههای تشخیص ضعف در چاکراهها چگونه میباشد . آیا تست خاصی دارد . ما چگونه باید تشخیص دهیم کدام سنگ برای ما مفید است . با تشکر

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله تست هایی وجود دارد. بایستی توسط یک متخصص ضعف در چاکراها مشخص و سنگ مورد نیاز توصیه شود.

 21. فرشته گفت:

  سلام ببخشید به همراه داشتن سنگهای دیگه همراه با حدید مشکلی ایجاد نمیکنه؟ اثر انرژی سنگ های دیگه رو حدید از بین یا کم نمیکنه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   از دیدگاه چاکرا درمانی بایستی ضعف در چاکراهای بدن شما شناسایی شود و سنگهای تقویت کننده لازم توصیه شود که ممکن است در آن حدید در کنار چند سنگ دیگر توصیه شود یا اینکه تنها یک سنگ توصیه گردد.

   1. س،س گفت:

    با سلام و خسته نباشید خدمت شما میخواستم بدونم ایا حدید برای خانم ها ضرر داره یا نه؟ البته باردار نه ها و هرکسی میتونه آیا از حدید استفاده کنه ؟ چون من بیرون میرم خیلی حس اضطراب و کمبود اعتماد بنفس دارم برای این منظور میخواستم از حدید استفاده کنم میتونم ؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خانم های باردار خیر نباید استفاده نمایند ولی در غیر این بله میتوانید استفاده نمایید و قطعا تاثیر گذار است. میتوانید از حدید با ذکر امام علی (ع) یا حدید هفت جلاله استفاده بفرمایید.

 22. صغری گفت:

  سلام من همیشه احساس کسالت و بیماری دارم آیا میتوانم سنگ حدید را به صورت گردن بند همیشه داشته باشم

 23. Aysoon گفت:

  سلام من یه گردنبند حدید با حکاکی دعای عین علی دارم و ولی چند باری پیش اومده که فراموش کردم موقع دستشویی رفتن درش بیارم اما همیشه زیر لباسم میذارمش میخواستم بدونم مشکلی پیش میاد اینجوری؟ اینجور مواقع باید چیکارکنم؟
  و اینکه چرا نباید به صورت مداوم استفاده بشه؟ اگر مدام گردنم باشه چه مشکلی پیش میاد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای حدید هفت جلاله در حدیث امام صادق (ع) توصیه اکید شده است که از بردن در دستشویی و حمام اجتناب شود. به علت وجود اسامی جلاله و همچنین تاثیری که محیط بر سنگ میذارد برای لوح عین علی هم توصیه میکنیم از همراه داشتن در مکان های گفته شده اجتناب کنید.
   درمورد مداوم همراه داشتن هم درباره حدید هفت جلاله آمده که در مواقع خاص مثل دیدار با شخصی که از او ترس دارید، یا زمانی که خطر چشم زخم هست یا مشکلی در کار افتاده استفاده شود و نه در همه موارد علاوه براین خود حدید، سنگی با انرژی های قوی است که مداوم همراه داشتن آن توصیه نمی شود.

   1. محمد گفت:

    سلام شب میتونیم با اون بخوابیم؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله میتوانید ولی اساسا لازم نیست سنگ حدید هفت جلاله ۲۴ ساعته و هر روز هفته همراه شما باشد.

 24. Hadi گفت:

  سلام و خسته نباشید.
  واقعا بعد از برسی سایت های مختلف، می توانم بگویم این سایت کامل ترین و بهترین اطلاعات را در اختیار مخاطب قرار داده است؛
  راستش بنده قصد خریداری یک انگشتر با
  نگین حدید صینی و ذکر هفت جلاله را از این وبگاه دارم ، اما درباره ی تضمین کیفیت نگین و البته
  نحوه ی تحویل آن اطلاعات چندانی ندارم،
  اگر در این باره توضیح دهید ممنون میشوم.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام و ممنون از نظر لطفتون
   اساسا سنگ حدید دارای قیمت بسیار کمی در بین نگین های مختلف است به همین دلیل نوع اصل و بدل ندارد که از این بابت نگرانی داشته باشید. حکاکی ذکر هفت جلاله طبق نیز به صورت تخصصی در خود مجموعه شرف آنلاین با نظارت کامل انجام می شود با این وجود پس از تحویل میتونید بررسی بفرمایید اگر مشکلی بود پشتیبانی پاسخگوی شما خواهد بود.
   نحوه ارسال نیز از طریق پست یا مراجعه حضوری به فروشگاه در مشهد است.

 25. زهرا گفت:

  سلام ببخشید گردنبد سنگ حدید رو میتوان دائم استفاده کرد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   استفاده دائمی ۲۴ ساعته و هر روز توصیه نمی‌شود.

 26. عبدالله گفت:

  اگر روی سنگ حدید آیه اول آیت الکرسی حک شود چه خاصیتی دارد؟

 27. ناشناس گفت:

  سلام وقت به خیر
  به چه دلیل نباید مدت زیاد حدید در دست یا گردن باشد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   استفاده از حدید هفت جلاله مطابق روایت امام صادق (ع) لازم نیست به صورت مداوم باشد.

 28. مرتضی گفت:

  سلام من متولد شهریور هستم و حدید هفت جلاله گرفتم مشکلی که نداره؟ ممنونم بابت پاسخ گویی

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر مشکلی ندارد اما در نظر داشته باشید استفاده از حدید هفت جلاله بایستی با رعایت آدابی مانند استفاده نکردن از حمام و دستشویی و … باشد.

 29. احمد گفت:

  سلام، آیا حلقه حدید صینی هم خواص خودش را به تنهایی دارد یا باید با نقره باشد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خواص مخصوص خود حدید را دارد.

 30. ناشناس گفت:

  سلام برای ترک ادات بد هم مناسبه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای ترک آدات بد سنگ آمیتیست توصیه می‌شود.

 31. مریم گفت:

  با سلام و احترام
  آیا نگین حدید به تنهایی باعث دفع چشم زخم و سحر جادو میشه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   با ذکر هفت جلاله تهیه بفرمایید.

 32. رامین گفت:

  سلام
  انگشتر نقره با سنگ حدید ک روی آن عبارت «ناد علیا مظهر العجایب عونالک تجده النوائب…………
  با خط نستعلیق حکاکی شده چه خاصیتی دارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   احتمالا همان خواص ناد علی را خواهد داشت. خاصیت ویژه ای برای این مورد در منبعی دیدید؟

 33. محمد رضا گفت:

  سلام غیر از نماز و موقع دستشوئی همیشه در دستم باشد اشکالی دارد حتی در خواب ۲ آیا استفاده فقط از نگین حدید بدون رکاب در جیب بگذاریم همان خواص را دارد. ۳ نوع هفت جلاله از نوع دیگر بهتر نیست می خواهم کامل همه خواص باشد. تشکر

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به صورت کلی استفاده مداوم از سنگ حدید توصیه نمی‌شود. بایستی موردی و در مواقع لزوم استفاده کنید. برای مثال استفاده از انگشتر حدید با ذکر مخصوص انگشتر امام علی (ع) صرفا در مواقع مشکلات شدید باید دست کنید یا ذکر هفت جلاله در مواقعی که ترس از چشم زخم یا گزند دشمنان دارید یا برای گره گشایی در کاری و علاوه بر همه اینها برای هفت جلاله به طور ویژه توصیه شده است که در حمام و دستشویی و جای که به آن نجاست برسد همراه نداشته باشید.
   در مورد سوال دوم توصیه می شود و بهتر است که به صورت انگشتری باشد و در مورد سوال اخر توجه کنید که هر ذکری خواص خاص خود را دارد و با توجه به نیاز خود باید یک ذکر را انتخاب نمایید.

 34. جلال گفت:

  سلام و درود
  آیا سنگ حدید هم مثل عقیق نسخه تقلبی زیادی دارد؟
  چون من هر جا خواستم انگشتر حدید بخرم از قیمت های مناسب برخوردار بودن
  و به شک افتادم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   هم سنگ عقیق و هم سنگ حدید هر دو به علت فراوانی قیمت بسیار مناسبی دارند و به همین دلیل نوع تقلبی آنها بشدت کم است.

   1. ناشناس گفت:

    ‌سلام . من به تازه گی حدید عین علی رو خریداری کردم ولی به اسم من نزدن .گفتن که باید فقط شارژ بشه. میخواستم اینو بدونم که برای من در اینصورت کاربردی داره

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حکاکی دستی عین علی اداب زیاد و سختی دارد. ایا شما از نمونه های حکاکی لیزری آماده در بازار خرید کردید؟

 35. ساجدي گفت:

  سلام علیکم
  همراه داشتن سنگ حدید بر حائض در صورتیکه در گردن آویز چرمی باشد و مستقیم لمس نشود چگونه است

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   سنگ حدید بدون حکاکی اذکار واسامی جلاله که قطعا مشکلی ندارد اما اگر دارای حکاکی خاصی است بایستی نوع حکاکی بررسی شود.

 36. عباس گفت:

  با سلام میتوان ذکر رزق و روزی همراه با ۷ جلاله امام صادق و ۷ جلاله نوشته شده روی انگشتر امام علی علیهم السلام به همراه ذکر شریف یاحیدر و شمایل امام علی علیه السلام را روی نگین یا پشت نگین پیاده کرد؟
  باتشکر از اطلاع رسانی و محبت شما.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به جز شمایل، الباقی اذکار درصورتی که با سنگ با ابعاد بزرگ مشکلی نداشته باشید انجام میشود. برای دریافت اطلاعات و جزئیات بیشتر با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

 37. ل گفت:

  سلام من با انگشتر سنگ حدید با دعای هفت جلاله میتوانم نماز بخوانم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اساسا سنگ حدید نماد قدرت و شجاعت است (به همین دلیل امام علی علیه السلام در جنگها این انگشتر را به دست میکردند) ولی در نماز بایستی با خشوع و فروتنی در برابر خداوند ایستاد پس بهتر است در نماز همراهتان نباشد.

 38. عبدالله گفت:

  سلام خسته نباشید. خواستم فرق حدید با ذکر امام علی و هفت جلاله رو بگید. چه فرق هایی دارند. ممنون.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ذکر امام علی (ع) برای استفاده هنگام مشکلات خیلی سخت است. برای مثال امام علی (ع) این انگشتری را در هنگام جنگ ها میپوشیدند. اما ذکر هفت جلاله خواص بسیاری دارد از جمله برای دفع چشم زخم، دفع سحرو جادو، آسان شدن امور، محافظت از شر دشمنان و بدخواهان و … و بطور کلی حدید باعث کاهش ترس و نماد شجاعت و قدرت است.

 39. ناشناس گفت:

  با سلام از راهنماییهای تان در مورد حدید صینی اگر به حمام و دستشویی برده شود خاصیت اش از بین میرود در این صورت چه کار باید کرد

  1. شرف آنلاین گفت:

   با سلام
   اگر حدید هفت جلاله دارید بایستی از همراه بردن آن در حمام و دستشویی اجتناب کنید.

 40. سعید گفت:

  سلام اگر نگین انگشتر حدید در کیف چرمی گردن باشد خاصیتی دارد یا خیر

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بی تاثیر نیست اما برای مثال حدید با ذکر مخصوص امام علی (ع) به صورت انگشتری بوده و حضرت علی (ع) در جنگ ها به دست می‌نمودند.

 41. رهام گفت:

  سلام خدا قوت سنگ را در گردنبند چرمی که به گردن میاندازند دارم و دو سه بار با خود به دستشویی بردم متاسفانه، ایا اثرش از بین رفته است؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   نگین شما چه حکاکی دارد؟ درمورد هفت جلاله توصیه اکید شده که در دستشویی و حمام همراه نداشته باشید.

 42. امیدمروانی گفت:

  آیا میتوان حدید هفت جلاله و حرز امام جواد را با هم در دست کنیم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مشکلی نیست ولی حدید هفت جلاله بایستی مراقبت بیشتری داشته باشید (داخل دستشویی و حمام نبرید) و لازم نیست مدام همراهتان باشد اما برخی خواص ویژه هم حدید هفت جلاله دارد که حرز امام جواد ندارد.

 43. ناشناس گفت:

  آیا سنگ حدید هفت جلاله حتما باید شارژ بشه. کسی که این سنگ داره اگر همراهش باشه داخل حمام یا دست شویی همراهش باشه باطل میشه وقتی داخل گردن هست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   قطعا نباید داخل حمام و دستشویی هفت جلاله را همراه داشته باشید. در حدیث امام صادق (ع) درباره شارژ چیزی گفته نشده است اما توصیه می‌کنیم اگر مجددا نگین هفت جلاله دیگری را تهیه نمایید بهتر است.

 44. محمد گفت:

  آیا سنگ حدید بادعای هفت جلاله برای باطل کردن سحر و جادو و طلسم باطل میشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   بله توصیه شده است

   1. بهزاد گفت:

    سلام خسته نباشید. آیا روی مشکلات جنسی و ناتوانی جنسی تاثیر میزاره و درمان میکنه؟ و آیا استرس و اضطراب رو از بین میبره؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    برای کاهش ترس و استرس و اضطراب بله مفید است، مخصوصا با حکاکی های هفت جلاله یا حکاکی مخصوص ذکر انگشتر امام علی (ع)

 45. محمد گفت:

  آیا سنگ حدید برای باز شدن بخت دختران خوبه

 46. ناشناس گفت:

  آیا سنگ جدید هفت جلاله برای باز شدن بخت خوبه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   به طور مستقیم اینچنین خاصیتی برای سنگ حدید هفت جلاله ذکر نشده است ولی یکی از خواص این ذکر کمک به انسان از جانب خداوند در امور و نیاز ها است که شاید یکی از مصادیق آن باشد. توصیه مستقیم در احادیث برای باز شدن بخت نوشتن سوره احزاب روی پوست آهو است. برای اطلاعات بیشتر به مقاله دعای بخت گشایی مراجعه بفرمایید.

 47. هاشمی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  علت اینکه نباید به سنگ حدید آب برسه چیه ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   غالبا آب تاثیر چندانی روی سنگ حدید نمیگذارد ولی صرفا جهت احتیاط خیلی در تماس با آب نباشد.

 48. علی گفت:

  سلام ایا واقعا سنگ حدید برای افزایش رزق مفید است؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   سنگ حدید صینی با ذکر افزایش رزق که در اولین جمعه رمضان حکاکی شده باشد بله به توصیه معصومین و به تجربه برای افزایش رزق بسیار مناسب است.

   1. مهدى گفت:

    منظور از حکاکى یعنى چى؟!

   2. شرف آنلاین گفت:

    حک کردن روی سنگ با دستگاه فرز و مته

 49. Ali گفت:

  خیلی عالی ممنون واقعا استفاده کردم

 50. ناشناس گفت:

  سلام
  این انگشتر رو اونایی که میخوان انتقام بگیرن توی دستشون میکنن؟
  بعد نشانه شیعه بودن هست؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   چیزی به عنوان انتقام مطرح نشده است. اما حدید نشانه قدرت و تقویت کننده شجاعت است.
   در مذهب شیعه نیز این نگین توصیه شده است.

 51. سول زمانی گفت:

  باسلام ایا سنگ حدید برای نجات از سحر و طلسم موثره اگه میشه راهنماییم کنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   سنگ حدید با دعای هفت جلاله بسیار موثر است.

 52. یاسر گفت:

  می خواستم ببینم حدید ع علی با ستاره سلیمان چه فرقی داره با هفت جلاله کارهایش فرق داره یا نه ممنون میشم جواب بدین…

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   بله سه ذکر و نقش کاملا متفاوت با خواص متفاوت هستند.

 53. مریم گفت:

  سلام با سپاس از سایت بسیار خوبتان
  لطفا اگر امکان دارد بفرمایید کاربرد و تفاوت حدید صیتی بصورت انگشتر، گردنبند کوتاه، گردنبند بلند بخصوص برای خانمها یک توضیح و راهنمایی بفرمایید.
  بسیار سپاسگزارم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به طور کلی براساس علم سنگ درمانی باتوجه به ضعف موجود در چاکراهای بدن سنگ مورد نیاز برای قرار گرفتن در همان چاکرا تجویز می شود که براساس نیاز ممکن است به صورت انگشتر، گردنبند کوتاه، گردنبند بلند و یا دستبند و … مورد استفاده قرار گیرد.
   دراحادیث نیز حدید صینی بیشتر به صورت انگشتر توصیه شده است و درمورد خانم ها نیز آمده است که در زمان پایانی بارداری که وضع حمل سخت شده است به صورت گردنبند استفاده کنند.

 54. ناشناس گفت:

  با سلام و خسته نباشید ایا سنگ حدید به نام میخوره و اگر به نام میخوره چگونه میتونم اون رو به نام بزنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   سنگ حدید با ذکر امام علی (ع) بنام فرد حکاکی می شود. یعنی در بخشی از ذکر نام و نام و پدر فرد استفاده کننده حکاکی می شود.

 55. مسعود گفت:

  آیا تسبیح سنگ حدید همان خاصیت نگین را دارد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله هردو سنگ حدید هستند.

  2. ناشناس گفت:

   بله حتما

 56. اقبال گفت:

  با سلام، آیا شما می توانید همه اذکار را بر پشت سنگ حدید صینی حک نمائید؟ و آیا اذکار بر روی سنگ حک می شود یا بر پشت آن. متشکرم.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه نمیکنیم که همه اذکار رو حکاکی کنید ولی درصورت تمایل مشتری و به اندازه کافی بزرگ بودن نگین امکان حکاکی اذکار هست.
   ذکر هفت جلاله الزاما بایستی رو، پشت و دور نگین حکاکی شود.

   1. حسن گفت:

    سلام قیمت تسبیح سنگ حدید ۳۳ دانه و ۱۰۱ دانه چقدر میشه؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین سایت در ارتباط باشید.

 57. مهدی گفت:

  یک بار دعای رزق رو سنگ برای من حک شده ولی من سنگ رو گم کردم ایا تاثیر دعا هست وقتی سنگ مفقود شده یا دوباره حک کنم و همراهم باشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   طبیعتا بایستی سنگ همراهتون باشه و بهتراست به جای سنگ مفقود شده سنگ دیگه ای تهیه بفرمایید.

 58. الهه گفت:

  سلام
  یک سوال داشتم
  یکی از دوستان من انگشتر حدید هفت جلاله رو داره و میگه اگر از موضوعی میخواد اطمینان حاصل کنه که انجام میشه یا خیر اون انگشتر رو میزاره زیر بالشت و در خواب جواب خودش رو دریافت میکنه
  این حقیقت داره؟! آیا این سنگ این قابلیت رو داره؟!

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اینچنین خاصیتی در روایات و منابع معتبر نیامده است.

 59. جعفرایزدی گفت:

  واقعا عالی هستن انگشترهاتون متشکرم

  1. شرف آنلاین گفت:

   لطف دارید

 60. الیا حسون دیفالی گفت:

  سلام لطفا بفرمائید انگشتر خاتم حضرت سلیمان ع هم موجود هست یا فقط به صورت نگین موجوده و ایا با توجه به ترکیبات این سنگ در مجاورت اب یا عرق زنگ نمیزنه؟ با تشکر دهفولی

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   امکان اماده سازی به صورت انگشتر دلخواه شما هست لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.
   خیر تا به حال مورد زنگ زدگی مشاهده نشده و به شدت بعید است.

 61. عباس آزاد گفت:

  سلام آیا انگشتر حدید هفت جلاله در جذب زنان نسبت به خود درست است

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اینچنین خاصیتی رو ما در حدیث امام صادق (ع) ندیده ایم.

 62. مریم گفت:

  سلام دستبند خریدم گفتن که سنگهاش، سنگ ارگانیک حدید هست به رنگ طلایی هست این سنگها. میخواستم ببینم میشه این سنگها رو به رنگ طلایی در اورد یا همون رنگیه که خودتون تو سایت گذاشتین؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   سنگ حدید طلایی همان سنگ حدید مشکی است که جهت زیبایی یک لایه آب کاری طلایی روی حدید انجام شده است.

 63. حسین گفت:

  با سلام‌ ایا سنگ حدید که داخل کیف باشه و گردن اویز باشه همون خواص رو داره یا باید حتما تو انگشت باشه .

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اینکه داخل کیف باشد بی تاثیر نیست ولی توصیه شده و بهتر این است که برای بهره مند شدن از خواصی به صورت گردنبند و برای بهره مند شدن از خواصی دیگر به صورت انگشتر باشد.

   1. حمید گفت:

    سلام وقتتون بخیر
    سال نو شما مبارک باشه.
    من تقریبا تمامی مطالب موجود تو نت رو برای خرید این سنگ مطالعه کردم و بعد اقدام به خرید نمودم. منتها در بازار دو نوع سنگ موجود بودش یک نمونه براق و یک نمونه رنگ کدر و قهوه ای پررنگ
    سوال اولم این هست که
    ۱-آیا هر دونمونه تاثیر یکسان دارند؟
    ۲-من به خاطر حساسیت به انگشتر، دور آنرا نقاب پشت باز نقره زدم و به گردن آویختم ، خواستم بدونم که از مزایایه سنگ بهره مند میشوم…؟

    ممنون میشم پاسخ دهید.

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    ممنون سال نو شما هم مبارک
    هر دو یک سنگ هستند فقط نمونه براق، جلا گرفته است و بهتر است و به طور کلی برای بهره مندی از خواص خود سنگ حدید در تماس با بدن باشد ولی این رو هم در نظر داشته باشید که برای بهره مندی از خواص خود سنگ بایستی باتوجه به نیاز بدنی و روحی شما آن گوهر به صورت مورد نیاز استفاده شود مثلا به صورت انگشتر یا گردنبند کوتاه و یا گردنبند بلند و …

 64. رحمان گفت:

  سلام
  ۱- حدید هفت جلاله مستطیلی، مردانه برای فروش دارید؟
  ۲- اگر ندارید سفارش برای ساخت میپذیرید؟
  ۳- قیمت تمام شده آن چقدر است؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله موجود داریم. اگر منظورتون سنگ تنها هست لطفا لینک سنگ حدید صینی رو ملاحظه بفرمایید و اگر منظورتون انگشتر هست لینک انگشتر حدید صینی مردانه رو ببینید. مورد خاصی هم اگر در نظر دارید با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

 65. Bahram naseri گفت:

  سلام خسته نباشید. مطالبتون عالی بود خیلی ممنون .
  یه سوالی داشتم راجب این سنگ ، مقاومت این سنگ چقدره؟(در برابر ضربه خراشیدگی)
  من میخوام حلقه تمام حدید رو خریداری کنم ولی درمورد مقاومت این سنگ کمی نگران هستم.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به راحتی دچار خراشیدگی نمیشه ولی در برابر ضربه بخاطر سختی زیاد شکننده هست. دربرابر ضربات باید از حلقه حدید محافظت کنید.

   1. Bahram naseri گفت:

    خیلی متشکرم بابت پاسخگویی… میشه در مورد نحوه تشخیص حدید طبیعی هم مختصر توضیح بدین و اینکه حدید طبیعی انواع مختلفی داره؟ ممنون

 66. مجتبی گفت:

  ۵ باری به انگشتر حدید من بهش آب خورده آیا خواصش رو از دست داده

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر خواصش از بین نمیره

  2. امیر محمد گفت:

   سلام دستبند سنگ حدید هم میتونه تاثیر داشته باشه

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله حتما

 67. ترشیزیان گفت:

  بسیار عالی و مفید سنگ حدید پرانرژی

 68. مصطفی خاوری گفت:

  سلام نمونه الماس تراش این سنگ حدید هم دارید تا ازتون خریداری کنیم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   سنگ حدید الماس تراش کمتر وجود داره ولی نوع الماس تراش هم وجود دارد. لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

نظر دهید؛ در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.