دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب, شناخت سنگهای قیمتی و خواص آن‌ها

هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی

Hadid_bracelets هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی

سنگ هماتیت چیست؟ مهم ترین خواص سنگ هماتیت چیست؟ در مقاله زیر تمام خواص درمانی و جسمی سنگ حدید صینی یا همان هماتیت را مطالعه خواهیم کرد. همچنین تاریخچه این سنگ را در ابتدا توضیح داده و سپس سراغ فواید و خواص سنگ حدید صینی خواهیم رفت. در ادامه اذکار توصیه شده توسط ائمه برای این سنگ را با بیان منابع آن ذکر و در انتهای مقاله شرایط نگهداری و شارژ سنگ هماتیت را بیان خواهیم نمود.

12210-gem-stone-icon هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی تاریخچه سنگ هماتیت (حدید)

سنگ هماتیت چیست؟ سنگ هماتیت (Hematite) از کلمه یونانی haima به مفهوم خون گرفته شده است. هماتیت یکی از کانی های آهن بوده و از فرمول شیمیایی Fe2O3 پیروی می کند و در شکل خالص ۶۹٫۹۴ درصد آهن و ۳۰٫۰۶ درصد اکسیژن درون خود دارد و رنگ آن امکان دارد که از خاکستری به قرمز تیره یا قرمز روشن تغییر کند. وزن ویژه تایید شده هماتیت ۵٫۲۶ گرم بر سانتی متر مکعب می باشد و ممکن است به شکل کلوخه ای و خاکی یا کمپاکت و کریستالی یافت شود. گونه بسیار خالص این کانی که به شکل خاکی و قرمز رنگ می باشد و گل اخرا نام دارد در جزیره هرمز ایران یافت می شود. سنگ معدن هماتیت معمولا دارای درجه خلوص بالا (۵۰ تا ۶۸ درصد آهن) بوده و اکثرا همراه با مواد بی ارزش سیلیسی می باشد. احیا پذیری این سنگ معدنی بر خلاف مگنتیت بسیار عالی می باشد. بیشتر اوقات این کانی حاوی مقدار ناچیزی فسفر است. سنگ هماتیت در دمای ۱۴۵۷ درجه سانتی گراد و فشار یک اتمسفر به مگنتیت و آهن تجزیه می شود. چون فشار تجزیه اکسیژن برای حدید بالا می باشد در نتیجه به راحتی در دماهای بالا، حتی در محیط های احیایی کم قدرت، به مگنتیت تبدیل می شود.

1-1-058-adid-chinese-ring-1 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی

12210-gem-stone-icon هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی خواص سنگ حدید

مهم ترین خواص سنگ هماتیت چیست؟ جالب است بدانید که حدید به نام سنگ خون شناخته می شود. همچنین آن را به نام سنگ ذهن نیز نامگذاری می کنند. این سنگ در فرد آرامش و تمرکز ذهنی به وجود می آورد. به تفکر اخلاق، تفکر منطقی و ریاضیات کمک زیادی می کند. باتوجه به اذکاری که روی سنگ هماتیت حکاکی می شود، بعنوان حرزی شناخته شده که بلا را از انسان ها دفع کرده و اثرات آن را خنثی می سازد و برای محافظت و ایمنی از خطرات و بلا ها و همچنین جهت پیروزی بر ظالمان مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی نگین حدید بعنوان محافظت در برابر طلسم و جادو دشمنانتان مورد استفاده قرار می گیرد. محافظت از انسان در مقابل انرژی های منفی و منعکس کردن  آن به سوی ارسال کنندگان نیز از دیگر خواص سنگ حدید هفت جلاله و یا عین علی می باشد.

011-6 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی
لیستی از خواص سنگ حدید صینی در ادامه آورده شده است:
۱- حدید سنگ نشاط، استقامت، قدرت و بزرگی است.
۲- در بهبود عملکرد حافظه و فکر بسیار موثر است.
۳- یکی از مهم ترین خواص سنگ حدید اصل ایجاد تعادل بوده و چاکرای اول را تنظیم می کند.
۴- هماتیت با بهره گیری از ویژگی های مغناطیسی و توازن انرژی، نصف النهارهای داخل بدن را متعادل می سازد.
۵- باعث می شود تا شما انرژی منفی را از دیگران دریافت نکنید.
۶- یک خاصیت سنگ حدید صینی از بین بردن بزدلی و ترسویی می باشد.
۷- همچنین بالا بردن اعتماد به نفس از خواص هماتیت شمرده می شود.
۸- تقویت اراده و قابلیت اطمینان را در بین استفاده کنندگان بالا می برد.
۹- وسواس عملی را بسیار کاهش می دهد.
۱۰- از دیگر خواص سنگ حدید صینی این است که در درمان مصرف زیاد سیگار، پر خوری و دیگر اشکال افراط گرایی مفید است.
۱۱- خاصیت سنگ حدید جذب اکسیژن در بدن را افزایش می دهد.
۱۲- خواص حدید صینی باعث می شود که آهن موجود در این سنگ جذب سلول های قرمز خون شود.
۱۳- در گرفتگی و انقباضات پا بسیار مفید است.
۱۴- از بین بردن استرس و کم خوابی یکی دیگر از فواید سنگ حدید می باشد.
۱۵- هماتیت مظهر تفکر فلسفه و ریاضیات می شود.
۱۶- خواص حدید صینی سبب بهبودی تعادل ذهن، بدن و ارتباط روح و روان می شود.
۱۷- یکی دیگر از فواید سنگ حدید تقویت کردن جریان خون و فشار خون است و همچنین سبب تعادل در فشار خون نیز می شود.

1-1-041-hadid-chinese-ring-5 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی انگشتر طرح رهبری

خواص انگشتر حدید هفت جلاله و امام علی برای مسئولین مملکتی و نیز افرادی که گرفتاریهای بسیار زیادی دارند نیز بسیار موثر است. استفاده از خواص انگشتر هفت جلاله و به طور کلی انواع سنگ حدید در زمان های دشواری توصیه می گردد. در نقل قول ها آمده است که یکی از انگشترهای امام علی (ع) انگشتر هماتیت بوده که برای قدرت آن را به دست می‌کرده اند. خواص انگشتر هفت جلاله باعث می شود تا هنگام مقابله با اهل شر، آن ها را ساکت و نیز دشمنی های جن و انس را نابود می کند. برای نیرومندی و قدرتمند شدن موثر می باشد. اما همانطور که پیشتر بیان شد از مهم ترین خواص سنگ حدید هفت جلاله  اینست که همانند یک حرز می‌باشد و می‌تواند بلا و آسیب را دفع کند و اثرات آن را از بین ببرد و  برای ایمنی و محافظت در برابر بلا ها و غلبه بر دشمنان مورد استفاده قرار گیرد.

دسته بندی محصولات حدید صینی

بر روی دسته بندی ها کلیک کنید تا محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر حدید (237)

گردنبند حدید صینی (101)

دستبند حدید (25)

نگین حدید صینی (69)

12210-gem-stone-icon هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی اذکار توصیه شده برای سنگ حدید

سنگ حدید که در انگشتر و گردنبند حدید صینی هفت جلاله و یا دستبند حدید صینی به کار می رود، می تواند دارای اذکار مختلفی باشد. برخی از این اذکار که در روایات توصیه شده اند در زیر آورده شده اند.

۱- خواص انگشتر حدید هفت جلاله یا همان ذکر امام صادق (ع)

هماتیت سنگی شگفت انگیز می باشد که دارای فایده های بسیار خاص و منحصر به فردی است به طوری که امام صادق در مورد خواص انگشتر حدید هفت جلاله می فرمایند آن را در برابر بدخواهانتان آشکار نکنید تا از آن استفاده نکنند و آن را به کسی هدیه ندهید مگر از شیعیان ما باشد و از او مطمئن باشید. بر روی سنگ هماتیت اذکار بسیار خاصی باید حکاکی شود. این اذکار از ائمه ما مخصوصا امام صادق (ع) نقل شده است که بعضا منسوب به امام علی (ع) است. ذکر و خواص حدید هفت جلاله در ادامه آورده شده است:

« اَعُوذُ بِجَلالِ اللّهِ
اَعُوذُ بِکَلِماتِ اللّهِ
اَعُوذُ بِرَسوُلِ اللّهِ
امَنْتُ بِاللّهِ و کتبه
اِنّى واثِقٌ بِاللّهِ وَ رُسُلِهِ
اَشْهَدُ اَنْ لا اله اِلاّ اللّهُ مُخْلِصا »

۱- یکی از خواص حدید هفت جلاله این است که هنگامی که از اذیت و آزار یک انسان هراس پیدا کردی و یا جانت از شر بدخواهان در خطر بود، پس ترس تو از او، از بین خواهد رفت و جانت در امان خواهد ماند (و او هیچ آسیبی به تو نمیزند)
۲- در زمانی که در امور و نیازهایت با گرفتاری ها و مشکلات مواجه شدی، پس به خواست خدا و توکل بر او بر تو  آسان خواهد شد .
۳-  و می تواند بیاویزد بر گردن زنی که زایمان بر او سخت شده، پس با تدبیر و اذن خدا، وضع حمل او آسان خواهد شد .
۴- و هم چنین خواص انگشتر حدید هفت جلاله از بین می برد چشم زخم را از انسانی که چشم زخم خورده و اثر آن کاملا نابود می کند.

سپس امام صادق (ع) فرمودند که این انگشتر را از نجاست و بوی گند و بد دور نگه دارید و آن را داخل حمام و دست شویی همراه نداشته باش ! پس هر انسان بر جان خودش ایمن نیست و از هلاکت می ترسد پس این انگشتر را همراه خود داشته باشد و آن را از دشمنانت مخفی کن تا مبادا از آن استفاده  کنند. و آن را به هیچکس نده مگر آن که او هم از شیعیان ما باشد و به او اطمینان داشته باشی (به دلیل خواص سنگ حدید هفت جلاله توصیه شده دست دشمنان اسلام نباشد).

به طور خلاصه از خواص نگین حدید صینی هفت جلاله (هماتیت) می توان به موارد زیر اشاره نمود:

هر انسانی که  دعای امام صادق (ع) را بر روی سنگ هماتیت (نگین حدید) حکاکی کند و آن را همراه خودش داشته باشد از شر اجنه و افراد مبتلا به جن زدگی در امان می ماند و آسانی در کارهایش آشکار می شود. جن و انس های شرور را از انسان دور می کند. از شر و گزند هر جانوری در امان نگه میدارد. چشم زخم را بطور کلی نابود میکند. باعث راحتی وضع حمل زنان باردار می شود. برای اجابت دعا بسیار توصیه شده است.

همچنین امام صادق (ع) درباره با خواص حدید هفت جلاله فرموده اند: بد نمی دانم در دست داشتن انگشتر حدید را زمانی که به دیدن کسی روید که از او می ترسید و از اهل شر برای آنکه شر او ساکن شود، انگشتر حدید شیاطین را دور می کند.

۲-افزایش رزق و روزی مهم ترین خاصیت سنگ حدید
نقل شده است اگر در اولین جمعه ماه رمضان بر سنگ حدید ذکر زیر در دو خط حکاکی شود، برکت و روزی بسیار افزایش پیدا می کند. (کتاب مکارم الاخلاق صفحه ۹۳)
کعسلهون لا اهـ لا الاول بالله
لا الاء الا آلاوک یا الله

 

شرف آنلاین افتخار دارد به عنوان تنها وب سایت فروشگاهی آنلاین و حضوری در سطح کشور، تعداد متنوعی از محصولات هماتیت با ذکر افزایش رزق را به صورت انحصاری و با بهترین قیمت سنگ حدید ارائه کند. این دعای سنگ حدید با اداب مخصوص در اولین جمعه رمضان حکاکی شده اند.

110523 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی

۳-ذکر امام علی(ع) و خواص انگشتر حدید امام علی (ع)

در حدیثی از امام صادق (ع) آمده است : بر روی انگشتر حدید امام علی (ع) دعایی در ۷ خط حک شده است:
اعددت لکل هول لا اله الا الله
و لکل کرب لا حول و لا قوه الا بالله
و لکل مصیبه نازله حسبی الله
و لک ذنب صغیره و کبیره استغفرلله
و لکن هم و غم فادح ما شاء الله
و لک نعمه متجدده الحمد لله
ما بعلی بن ابی طالب من نعم فمن الله
و این انگشتری بوده است که حضرت علی (ع) آن را در زمان مواجهه با مشکلات به خصوص در زمان جنگ و رویارویی با دشمن، در انگشتشان  می نموده اند. (کتاب مکارم الخلاق صفحه ۹۳)

همانند ذکر افزایش رزق، ذکر مخصوص انگشتر حدید امام علی (ع) نیز جزو سبد محصولات هماتیت در وب سایت فروشگاهی شرف آنلاین است. توجه داشته باشید که حکاکی این ذکر با اداب کامل و دقیقا به نام فرد و نام پدر فرد توسط حکاکان شرف آنلاین حکاکی می شود تا آن سنگ دقیقا بنام استفاده کننده ثبت شود تا بیشترین بهره از خواص حدید صینی کسب شود. این حکاکی اختصاصی در حال حاضر فقط توسط شرف آنلاین انجام می گیرد.

12210-gem-stone-icon هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی شارژ هماتیت و شرایط نگهداری انگشتر حدید

ماده اصلی سنگ هماتیت از آهن می باشد شرایط نگهداری انگشتر حدید نیز خاص است و باید دقت لازم را کرد به همین دلیل توصیه شده است که آن را خیلی با آب نشویید چرا که این کار ممکن است سبب اکسیده شدن و یا خراب شده انگشتر حدید گردد. با توجه به خواص دستبند حدید و گردبند و انگشتر با نگین حدید می‌ توانید برای شارژ سنگ حدید، آن را در نمک خشک دریا (اگر موجود نبود از نمک معمولی می توانید استفاده کنید) قرار بدهید و روی آن را بپوشانید. همچنین امکان آن را دارد که با استفاده از  نور خورشید (به مدت ۱۰ الی ۲۰ دقیقه) شارژ سنگ حدید را انجام دهید تا بتوانید از خواص دستبند حدید و انواع انگشتر و گردنبند حدید به طور کامل و دائم بهره مند شوید.

امام صادق (ع) درباره با شرایط نگهداری انگشتر حدید فرمود: این انگشتری را از نجاست و بوی گند و بد حفظ کن و آن را داخل حمام و دستشویی نبر! پس هر کس بر جان خودش ایمن نیست و از هلاکت می ترسد از این انگشتری استفاده کند و آن را از دشمنانت بپوشان تا مبادا از آن استفاده کنند و آن را به کسی نده مگر آن که او هم از شیعیان باشد و به او مطمئن باشی.

hematite هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی

12210-gem-stone-icon هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی پاسخ به برخی سوالات در مورد هماتیت

۱- آیا در سنگ هماتیت نر و ماده وجود دارد؟

پاسخ خیر است سنگ حدید نر و ماده و این اصطلاحات اساسا غیر علمی و بعضا خرافاتی می باشد که در منابع معتبر سنگ شناسی هیچ اشاره ای به سنگ حدید نر و ماده نشده و تنها ساخته و پرداخته ذهن مردم است! این موضوع بدین شکل است که تصور شده گونه تیره و مات سنگ هماتیت مذکر یا نر می باشد و نوع سبک تر و روشن با جلای براق ماده می باشد. این استدلال ها در باره با سنگ حدید نر و ماده تنها برای گران تر فروختن سنگ هماتیت نر و کلاهبرداری می باشد!

Circle_Haid هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی

۲- آیا بعضی از دعای سنگ حدید و اسما الهی فقط برای سنگ حدید ( هماتیت ) می باشد؟

پاسخ خیر است، دعای سنگ حدید همانند هفت جلاله و… را می توان بر روی دیگر سنگ ها حکاکی نمود  ولی در برخی احادیث اسلامی توصیه به استفاده از هماتیت و خواص آن شده است. البته در احادیث از لفظ حدید به جای هماتیت استفاده شده است که همانطور که پیش تر بیان شد یک معنا دارند.

۳- حدید صینی چه می باشد و آیا سنگی متفاوت از هماتیت می باشد؟

صینی درواقع همان چینی می باشد که در زبان عربی بدلیل نداشتن حرف “چ” از “ص” به جای آن مورد استفاده قرار گرفته است. با توجه به اینکه ائمه اطهار (ع) احادیث مختلفی در مورد نگین انگشتر حدید ( هماتیت ) داشته اند و منابع زیادی از این سنگ نیز از چین وارد ایران می شود، بنابراین در دین اسلام نگین حدید از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. امروزه در بازار های ایران نیز هنوز از اصطلاح حدید صینی هفت جلاله یا عین علی استفاده می شود.

۴- معصومین(ع) چه نظری در مورد انگشتر حدید داشته اند؟

در احادیث با دستورات خاصی توصیه به استفاده از نگین انگشتر حدید ( هماتیت ) و استفاده از خواص حدید در امر دفع شر و بلا شده است. این انگشتر جن و انسان های شرور و سرکش را از استفاده کننده دور می کند. در روایات متفاوتی آمده است که امام صادق (ع) توصیه های زیادی جهت استفاده از این انگشتر جهت دفع ترس، اجنه، بلا و چشم زخم کرده است. در کتاب مناقب نیز توصیه شده است که یکی از انگشتر های حضرت علی (ع) از همین سنگ بوده که ایشان در جنگ هایشان از این سنگ استفاده می کردند. البته توجه شود که انگشتر حدید صینی یا همان انگشتری که از جنس فلز آهن است با انگشتری که نگین آن سنگ هماتیت است اشتباه نشود. استفاده از انگشتر آهن کراهت دارد و اصلا توصیه نمی شود اما انگشتر نقره با سنگ هماتیت دارای همان خواص سنگ حدید می باشد که پیش تر بیان گردید.

12210-gem-stone-icon هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی مضرات سنگ حدید صینی

تا کنون در منابع معتبر مطلبی در باره با مضرات سنگ هماتیت و مضرات انگشتر حدید صینی بیان نشده است. اما برخی درباره با مضرات سنگ هماتیت و مضرات انگشتر حدید صینی بیان کرده اند که هنگام نماز خواندن به همراه داشتن انگشتر حدید صینی توصیه نمی شود. این سنگ انرژی زیادی دارد و استفاده از آن به طور دائمی توصیه نمی شود.

محصولات حدید صینی

تخفیف
1-3-040-hadid-aroos-women-necklace-3-230x230 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی
بستن

گردنبند حدید زنانه نقره طرح عروس + حکاکی

۳۴۹,۰۰۰ تومان ۳۱۵,۰۰۰ تومان
تخفیف
1-3-041-banafsheh-hadid-women-necklace-3-230x230 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی
بستن

گردنبند حدید صینی زنانه نقره طرح بنفشه + حکاکی

۳۵۸,۰۰۰ تومان ۳۲۴,۰۰۰ تومان
071-2-230x230 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی
بستن

انگشتر حدید صینی نقره مردانه طرح دور طلایی شاهرخ + حکاکی

۴۸۷,۰۰۰ تومان
1-1-139-انگشتر-حدید-صینی-مردانه-1-230x230 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی
بستن

انگشتر حدید صینی نقره مردانه طرح سردار سلیمانی

۴۳۹,۰۰۰ تومان
1-1-161-انگشتر-زنانه-حدید-صینی-1-230x230 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی
بستن

انگشتر حدید صینی نقره زنانه طرح آبنوس + حکاکی

۴۵۹,۰۰۰ تومان
0-1-249-مجموعه-فاخر-امام-صادق-1-230x230 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی
بستن

مجموعه فاخر انگشترهای امام صادق (ع) طرح مردانه مهدیار + حکاکی

۳,۵۹۵,۰۰۰ تومان
1-3-042-hadid-women-ring-taj-1-230x230 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی
بستن

گردنبند حدید صینی زنانه نقره طرح تاج + حکاکی

۳۷۶,۰۰۰ تومان
1-3-095-گردنبند-حدید-صینی-زنانه.-230x230 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی
بستن

گردنبند حدید صینی زنانه نقره طرح یاسمینا+ حکاکی

۳۸۷,۰۰۰ تومان
1-1-147-انگشتر-حدید-صینی-مردانه-1-230x230 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی
بستن

انگشتر حدید صینی نقره مردانه طرح ققنوس

۷۱۳,۰۰۰ تومان
1-1-069-hadid-chinese-ring-3-230x230 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی
بستن

حلقه حدید صینی اصلی مردانه و زنانه با سایزهای مختلف

0-1-252-مجموعه-فاخر-امام-صادق-6-230x230 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی
بستن

مجموعه فاخر توسل + حکاکی

۳,۲۹۰,۰۰۰ تومان
1-1-001-hadid-ring-2-230x230 هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی
بستن

انگشتر نقره مردانه طرح کلاسیک دورطلایی با سنگ حدید صینی + حکاکی

۴۷۷,۰۰۰ تومان
به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

117 دیدگاه در “هماتیت (سنگ حدید) و عجایب آن + خواص سنگ حدید در احادیث و کتب علمی

 1. علیرضا گفت:

  حلقه حدید هم انرژی زیادی داره این که میگین نباید زیاد استفاده بشه
  خوب در طول روز من ۱۸ ساعت حلقه بدستم هست ایا میتونم از حلقه حدید استفاده کنم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به طور کلی توصیه می شود مداوم به دست نکنید.

 2. مهرسا ربیعی گفت:

  با سلام آیا گردنبند هم به اندازه انگشتر حدید صینی تاثیر دارد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به نوع ذکر، ضعف در چاکراها و موارد دیگر بستگی دارد. هم انگشتر و هم گردنبند و هم حتی سنگ تک فواید خاص خود را دارند.

 3. ناشناس گفت:

  سلام روی حلقه های حدید ( حلقه هایی که از سنگ هست و پایه نداره ) میتونین حکاکی ادعیه رو توی قسمت داخلیش انجام بدین؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   توصیه نمیکنیم و بایستی مداوم با وضو باشید اما شدنی است.
   با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید تا زمان و هزینه به شما اطلاع داده شود.

 4. پیمان گفت:

  سلام وقت بخیر.
  ببخشید من و خانواده ام متاسفانه دچار یک مشکلی شده بودیم که از لحاط روحی و روانی خیلی داغون شدیم و ترس هرجایی همراهمون هست و برای همین سنگ حدید هفت جلاله رو تو گردنیش رو تهیه کردیم ولی ایا راهی هست که همیشه گردنمون باشه و درش نیاریم و میشه داخل کیف چرمی گذاشت و باهاش حموم و دستشویی رفت چون بعضی اوقات یادمون میره در بیاریم؟
  لطفا اگر راهی هست که بشه یکسره استفاده کرد از سنگ بهم بگین ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   امیدواریم هرچه زودتر مشکل شما حل شود.
   اساسا استفاده مداوم از سنگ حدید لازم و توصیه شده نیست و خانم های باردار هم استفاده نکنند و به طور کلی در حمام و دستشویی همراه نباید برده شود.
   متاسفانه استفاده درون بازوبند یا کیف توصیه نمی شود هرچند که میتواند درون کیف و بازوبند هم بی تاثیر نباشد اما توصیه نمی شود.

 5. س،س گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما میخواستم بدونم ایا حدید برای خانم ها ضرر داره یا نه؟ البته باردار نه ها و هرکسی میتونه آیا از حدید استفاده کنه ؟چون من بیرون میرم خیلی حس اضطراب و کمبود اعتماد بنفس دارم برای این منظور میخواستم از حدید استفاده کنم میتونم ؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای خانم های غیر باردار مشکلی ندارد و شما هم میتوانید از حدید هفت جلاله یا حدید با ذکر امام علی (ع) استفاده بفرمایید.

 6. مهدی گفت:

  با سلام و شادباش . راههای تشخیص ضعف در چاکراهها چگونه میباشد . آیا تست خاصی دارد . ما چگونه باید تشخیص دهیم کدام سنگ برای ما مفید است . با تشکر

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله تست هایی وجود دارد. بایستی توسط یک متخصص ضعف در چاکراها مشخص و سنگ مورد نیاز توصیه شود.

 7. فرشته گفت:

  سلام ببخشید به همراه داشتن سنگهای دیگه همراه با حدید مشکلی ایجاد نمیکنه؟ اثر انرژی سنگ های دیگه رو حدید از بین یا کم نمیکنه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   از دیدگاه چاکرا درمانی بایستی ضعف در چاکراهای بدن شما شناسایی شود و سنگهای تقویت کننده لازم توصیه شود که ممکن است در آن حدید در کنار چند سنگ دیگر توصیه شود یا اینکه تنها یک سنگ توصیه گردد.

   1. س،س گفت:

    با سلام و خسته نباشید خدمت شما میخواستم بدونم ایا حدید برای خانم ها ضرر داره یا نه؟ البته باردار نه ها و هرکسی میتونه آیا از حدید استفاده کنه ؟ چون من بیرون میرم خیلی حس اضطراب و کمبود اعتماد بنفس دارم برای این منظور میخواستم از حدید استفاده کنم میتونم ؟

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    خانم های باردار خیر نباید استفاده نمایند ولی در غیر این بله میتوانید استفاده نمایید و قطعا تاثیر گذار است. میتوانید از حدید با ذکر امام علی (ع) یا حدید هفت جلاله استفاده بفرمایید.

 8. صغری گفت:

  سلام من همیشه احساس کسالت و بیماری دارم آیا میتوانم سنگ حدید را به صورت گردن بند همیشه داشته باشم

 9. Aysoon گفت:

  سلام من یه گردنبند حدید با حکاکی دعای عین علی دارم و ولی چند باری پیش اومده که فراموش کردم موقع دستشویی رفتن درش بیارم اما همیشه زیر لباسم میذارمش میخواستم بدونم مشکلی پیش میاد اینجوری؟ اینجور مواقع باید چیکارکنم؟
  و اینکه چرا نباید به صورت مداوم استفاده بشه؟ اگر مدام گردنم باشه چه مشکلی پیش میاد؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای حدید هفت جلاله در حدیث امام صادق (ع) توصیه اکید شده است که از بردن در دستشویی و حمام اجتناب شود. به علت وجود اسامی جلاله و همچنین تاثیری که محیط بر سنگ میذارد برای لوح عین علی هم توصیه میکنیم از همراه داشتن در مکان های گفته شده اجتناب کنید.
   درمورد مداوم همراه داشتن هم درباره حدید هفت جلاله آمده که در مواقع خاص مثل دیدار با شخصی که از او ترس دارید، یا زمانی که خطر چشم زخم هست یا مشکلی در کار افتاده استفاده شود و نه در همه موارد علاوه براین خود حدید، سنگی با انرژی های قوی است که مداوم همراه داشتن آن توصیه نمی شود.

نظر دهید؛ در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.