مجوزهای شرف آنلاین

 چقدر درباره شرف‌آنلاین می‌دانید؟

دارای لوگوی طلایی از ساماندهی وزارت ارشاد

این گواهی نامه هویت صاحب فروشگاه و صلاحیت وی برای فعالیت در فضای آنلاین را تایید می‍کند. کد شامد برابر با ۱-۱-۷۴۵۰۰۲-۶۵-۰-۳ میباشد و در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به ثبت رسیده است.

دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت

فروشگاه اینترنتی شرف آنلاین در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. این نماد مجوز فعالیت کاملا قانونی این فروشگاه می باشد.

بیشترین تعداد سفارش حکاکی شرف شمس در سالهای ۹۶، ۹۷، 98، 99، 1400 و 1401

در وب سایت شرف انلاین مجموعه ای اصیل از انگشتر و نقره جات همراه با سنگ های نیمه قیمتی و قیمتی با کیفیتی بالا و فقط و فقط اصلی ارائه می‌گردد. شما می توانید انواع انگشترها، گردنبند ها، دستبند های نقره و دیگر نقره جات را همراه با سنگ های اصلی فیروزه، عقیق، زمرد، زبرجد، آمیتیست و ... خریداری نمایید.
همچنین وب سایت شرف انلاین دارای 2 محصول کاملا تخصصی شرف شمس و حدید صینی می باشد که حکاکی های خاص بر روی این سنگ ها توسط حکاکان با تجربه انجام می شود. تیم شرف آنلاین با تجربه فروان و حکاکی بیش از ۱۲ هزار نگین شرف شمس و حکاکی حدید صینی قبل از خرید تا پس از فروش همراه شماست. افتخار ما ارسال تمامی سفارشات مطابق تعهدات ماست.

شرف آنلاین فقط یک فروشگاه اینترنتی نیست

شرف آنلاین فقط یک سایت نیست، بلکه یک مجموعه کامل است از حضور در شبکه های اجتماعی، تارنمای اینترنتی، فروشگاه حضوری و فروش تلفنی. هدف ما خرید راحت همراه با اطمینان و رضایت کامل شماست.
location-icon چقدر درباره شرف‌آنلاین می‌دانید؟

فروشگاه حضوری

مشهد مقدس، خیابان نواب صفوی، مجتمع ایمان، واحد 89
051-33693185

Telegram-icon2-min چقدر درباره شرف‌آنلاین می‌دانید؟

کانال تلگرام

با عضویت در کانال تلگرام شرف آنلاین می توانید علاوه بر دریافت اطلاعات مفید درباره جواهرات و سنگ های قیمتی، با خواص آن ها آشنا شوید و هرکدام را که مایل بودید سفارش دهید. پشتیبانان شرف آنلاین آماده پاسخگویی هستند.

instagram-96x96 چقدر درباره شرف‌آنلاین می‌دانید؟

اینستاگرام

در پیج اینستاگرام شرف آنلاین می توانید طرح های متنوع همراه با اطلاعاتی مفید درباره آن ها را بخوانید و محصول مورد پسند خود را سفارش دهید

صدای رضایتمندی مشتریان

ما مشتریان خود را دوست داریم. مشتریان نیز شرف آنلاین را دوست دارند. اظهار لطف مشتریان همواره مایه دلگرمی تیم شرف آنلاین است:

تیم شرف آنلاین

با ترکیب نیروهای باتجربه و جوان همراه با تخصص و تعهد از سفارش تا تحویل محصول همراه شما هستیم