دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب, شناخت سنگهای قیمتی و خواص آن‌ها

روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

-شرف-الشمس روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

آیا میدانید روز شرف الشمس چه روزی است؟ زمان دقیق و تاریخ شرف الشمس 1400 چه روز و ساعتی است؟ در صورتی که نگین شرف الشمسی که خریداری می‌کنید در زمان مقرر در روز شرف الشمس حکاکی نشده باشد اعتبار ندارد و خواصی برای آن وجود ندارد. محدود بودن زمان نوشتن دعای شرف الشمس اهمیت دانستن زمان دقیق شرف الشمس 1400 و هر سال دیگری را دو چندان می‌کند. به عبارتی تمام نگین های شرف الشمسی که در طول سال مورد استفاده قرار می‌گیرند باید در زمان محدود و تعیین شده در روز شرف الشمس 1400 که به وسیله تقویم نجومی تعیین می‌گردد حکاکی شوند؛ در صورت ندانستن ساعت شرف الشمس 1400 و روز دقیق شرف شمس 1400 ممکن است نگین های نامعتبری که در بازار به فروش می‌روند به عنوان نگین معتبر به شما فروخته شود (هرچند این اتفاق بسیار کم می‌افتد) از همین رو این سوال برای بسیاری از افراد پیش می‌آید که روز شرف الشمس چه روزی است و ساعات دقیق آن کدام است؟ نوشتن این دعا دارای آداب و نماز مخصوص خود است؛ برای دانستن زمان دقیق شرف الشمس 1400 و نحوه نوشتن، آداب و نماز آن، در این مقاله همراه شرف آنلاین باشید…

12210-gem-stone-icon روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی ساعت و روز دقیق شرف الشمس سال 1400 چه زمانی است؟

چندین تقویم نجومی وجود دارد که به کمک آن میتوان فهمید که روز شرف الشمس چه روزی است و بهترین ساعت شرف الشمس 1400 چه زمانی است. معتبرترین آن‌ها استخراج شده توسط دانشمند معظم آقای مصطفی گلپایگانی کارشناس ارشد نجوم و همکار استاد منصور نجومی ابن مرحوم منجم باشی شیرازی می‌باشد. بنابراین این تقویم نجومی:

ساعت دقیق شروع روز شرف الشمس 1400 ساعت 14 و 53 دقیقه پنج شنبه 19 فروردین و پایان شرف الشمس روز جمعه 20 فروردین ساعت 15 و 20 دقیقه می‌باشد.

این بدین معناست که تنها حکاکی هایی در سال 1400 اعتبار دارند که فقط در این زمان حکاکی شده‌باشند و در صورتی که حکاکی در زمان نوشتن شرف شمس خارج از ساعت شرف الشمس 1400 انجام شوند فاقد اعتبار است. (در سال گذشته یعنی سال 1399 روز شمس الشموس مصادف با ساعت 13 و 23 دقیقه سه شنبه 19 فروردین و پایان شرف الشمس روز چهارشنبه 20 فروردین ساعت 13 و 49 دقیقه بود.)

فروشگاه اینترنتی شرف آنلاین حکاکی های مزبور را صرفا براساس تقویم‌های نجومی معتبر و در ساعات مقرر انجام می‌دهد. روز شرف الشمس 1400 مصادف با ساعات پر برکت شب و روز جمعه شده و انجام کلیه امور در این ساعات با میمنت و مبارکی همراه است. در ادامه بیشتر درباره‌ی تقویم نجومی بحث خواهیم کرد.

sharafshams-ring3-2 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

12210-gem-stone-icon روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی چگونه با استفاده از تقویم نجومی روز شرف الشمس 1400 تعیین شده‌است؟

تقویم نجومی، تقویمی (calendar) است که بجز اطلاعات یک تقویم معمولی، دارای اطلاعات کاربردی برای اخترشناسان است. با استفاده از اطلاعات تقویم نجومی می‌توان برای هر روز از سال، مکان سیارات، ماه، خورشید و ستاره‌های درخشان تر را مشخص کرد و کمک میکند که بفهمیم روز شرف الشمس چه روزی است و ساعت شرف الشمس 1400 چه موقعی است؛ به عنوان مثال می‌توان برای تعیین روز شرف الشمس سال 1400 اطلاعات مربوط به ورود شمس به موضع شرف سال 1400 و خروج آن از این موضع را از این گونه تقویم‌ها استخراج کرد. یک تقویم نجومی می‌تواند حاوی اطلاعاتی درباره طلوع و غروب آفتاب و یا جزئیات خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی باشد که باعث فهمیدن بهترین زمان نوشتن شرف شمس نیز خواهد شد. همچنین تقویم نجومی اطلاعات مفیدی درباره‌ی زمان جذر و مد نیز در اختیار می‌گذارد. اطلاعات ورود و خروج خورشید به موضع دعای شرف شمس 1400 از تقویم نجومی سال 1400 گردآوری شده توسط آقای مصطفی گلپایگانی استخراج شده‌است.

Zodiac روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

درباره‌ی این تقویم نجومی میتوان گفت:

1- این تقویم، منطبق با تقویم رسمی کشور است که هرساله توسط دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور منتشر می‌شود.
2- محاسبات نجومی این تقویم، عمدتا با نرم افزار Stellariu0.15.0 که یک نرم افزار متن باز است انجام شده‌است.
3- متاسفانه در سال‌های اخیر بعضی منجمان بدون اطلاع از مبانی اولیه تقویم، دست به استخراج تقویم‌های نجومی و تعیین روز حکاکی دعای شرف شمس 1400 زده‌اند. یکی از مهمترین معضلات ایشان در مطالع سیارات و موقعیت ماه و خورشید است؛ عمدتا ایشان متوجه تفاوت بین صورت و بروج نیستند و به همین خاطر محاسباتشان بر مبنای صورت های فلکی است و نه بروج، اما همان گونه که نصیرالدین طوسی در رساله‌ی معینیه به صراحت اشاره کرده‌است، در احکام مراد بروج هستند و نه صورت.
4- محاسبات مربوط به موقعیت ماه، موقعیت سیارات و خورشید که شامل محاسبات مربوط به روز و ساعت حکاکی دعای شرف شمس 1400 نیز می‌شود در این تقویم بر مبنای بروج انجام شده‌است.

دسته بندی محصولات مرتبط

بر روی دسته بندی های مورد نظر کلیک کنید تا محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر شرف شمس (235)

گردنبند شرف الشمس (93)

دستبند شرف الشمس (19)

نیم ست شرف الشمس (24)

نگین شرف الشمس (26)

12210-gem-stone-icon روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی ستاره شناسان به چه روزی روز شرف الشمس می‌گویند؟

آیا میدانید از نظر منجمان روش تشخیص روز شرف شمس چیست؟ بر مبنای علم اخترشناسی سیارات موجود هفتگانه (بر طبق این علم خورشید هم جزو سیارات محسوب می‌شود) هر کدام در جایگاهی از دایره البروج به نهایت قدرتشان می‌رسند که به این حالت موضع شرف آن سیاره نیز گفته می‌شود. اوج قدرت برای خورشید در میان سیارات هفتگانه در برج حمل روی می‌دهد. بر مبنای ستاره شناسی اسلامی اوج قدرت خورشید در برج حمل در 19 درجه اتفاق می‌افتد که این زمان در گذشته معادل 19 فروردین بوده‌است و این زمان دقیق شرف الشمس و به اصطلاح همان ساعت حکاکی دعای شرف شمس است. این روز زمان دقیق شرف الشمس برای ذخیره سازی انرژی خورشید در شی ای است. این انرژی برای سلامت و ثروتمند شدن و موفق یودن مفید است و با ذخیره کردن آن می‌توان آن را در تمام مدت سال به همراه داشت.

بر طبق مطالب گفته شده در کتاب های کهن مانند “السحاب اللئالی” نوشته شده توسط سید عبدالله بوشهری روز شرف الشمس جزو علوم غریبه بوده و در از بین بردن فقر، حفظ سلامت صاحبش هم از مریضی‌ها و هم از آسیب جانوران، سلامت یافتن از بلاها و بدست آوردن جایگاه رفیع و سربلندی موثر است.

Muslim-astronomer روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

12210-gem-stone-icon روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی چرا نوزدهم فروردین را روز شرف الشمس می‌نامند؟

دلیل اهمیت روز شرف شمس چیست؟ منجمان بر این باورند که روز شرف الشمس و زمان نوشتن دعای شرف الشمس بر اساس محاسبات اخترشناسی، روز پر برکت و خوش یمنی است و ساعات ویژه‌ای در این روز وجود دارد که خورشید در عالیترین موقعیت خود در کهکشان نسبت به باقی سال قرار می‌گیرد. در این حالت یعنی در زمان دقیق شرف الشمس 1400 و هرسال دیگری خواص این دعا  نهایت تاثیر خود را بر روی شخصی که آن را با خود به همراه داشته باشد می‌گذارد و باعث نفع و سعادت برای آن شخص می‌شود. بر طبق کتاب التفهیم نوشته‌ی ابوریحان بیرونی که در قسمتی از آن در مورد شرف سیارات مطالبی بیان شده، زمان نوشتن شرف شمس 19 فروردین، در واقع روزیست که خورشید در موضع 19 درجه‌ای از برج حمل قرار می‌گیرد که این روز مصادف با نوزدهم فروردین می‌شود که دعای شرف شمس حکاکی می‌شود و بهترین زمان نوشتن دعای شرف الشمس می‌باشد.

sharafshams-ring2 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

12210-gem-stone-icon روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی شرف الشمس واقعا چیست؟

شرف الشمس یک ذکر ویژه و پرسود است و متشکل از 13 کلمه اعظم پروردگار در کتب الهی است (5 کلمه از قرآن مجید ، 4 کلمه از تورات و 4 کلمه از انجیل) که به صورت حروف رمزی حکاکی می‌شود. باور عموم مردم بر این است که شرف شمس نوعی سنگ است اما در واقع دعاییست که حکاکی شدن آن بر سنگ عقیق زرد توصیه شده‌است و دارای آداب ویژه‌ای می‌باشد و در موارد زیادی مانند انگشتر شرف شمس ، گردنبند شرف شمس ، دستبند شرف الشمس و حتی نیم ست شرف الشمس به کار برده می‌شود. البته در مورد آداب و خواص شرف الشمس مسائل زیادی مطرح شده که اندکی از آنها با خرافه در آمیخته است.

sharaf-shams-ring روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

12210-gem-stone-icon روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی اعمال روز شرف الشمس 1400

آیا میدانید اعمال روز شرف الشمس 1400 چیست؟ روز شرف شمس 1400 مانند هر سال آداب و شرایطی دارد. از جمله آداب و اعمال روز شرف الشمس این است که حکاکی نگین در ساعت و روز نوزدهم فروردین سال 1400 که زمان دقیقش در بالاتر ذکر شد صورت بگیرد و شخص حکاک به نیت فردی که قرار است به صورت دائم از آن نگین استفاده کند آن را حکاکی کند. به نگینی که غیر از این شرایط یعنی مشخص نبود زمان حکاکی و مشخص نبودن اصالت نگین حکاکی شده باشد در بازار اصطلاحا غیر اصل گفته می‌شود. برای تشخیص سنگ شرف الشمس اصل کلیک کنید.

sharafshams-pray روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

آیا میدانید نحوه خواندن نماز روز شرف شمس چیست؟ از دیگر آداب روز شرف شمس می‌توان به نماز آن اشاره کرد. آداب خواندن این نماز به این گونه است که در این روز ویژه (روز شرف شمس 1400)، وضو بگیرید و مانند نماز صبح 2 رکعت نماز به نیت حاجات خود به جا آورید سپس دعای کوتاه زیر خوانده شود:

-دعای-روز-شرف-الشمس روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

سپس حکاکی و نوشتن حروف رمزی انجام شود اما حکاکی دعای شرف الشمس بر روی نگین عقیق زرد بایستی طبق آدابی انجام شود که مخصوصا شیوه صحیح نوشتن آن کار هرکسی نیست و البته نیازی نیست که نوشتن و یا حکاکی حتما توسط خود شخص صورت بگیرد و این امکان وجود دارد که حکاکی توسط حکاک به نیت شما صورت پذیرد. وب سایت شرف آنلاین هر ساله با توجه به اطلاعات داده شده توسط مشتریان حکاکی این دعای شریف را به نیت افراد با رعایت آداب و اعمال روز شرف الشمس 1400 در خود روز شرف شمس 1400 با بهترین و منصفانه‌ترین قیمت سنگ شرف الشمس اصل حکاکی می‌نماید.

12210-gem-stone-icon روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی برخی از مهمترین فضیلت‌های شرف شمس

نوشتن دعای شرف شمس 19 فروردین فضایل بسیاری برای روح و بدن دارد و در منابع نیز توصیه بسیاری به استفاده از این سنگ شده‌است. با توجه به اینکه این دعا بر روی سنگ عقیق زرد حکاکی می‌شود از دو جهت حائز اهمیت می‌باشد. اول وجود سنگ عقیق زرد که خواص بسیاری دارد و بسیار با ارزش می‌باشد و دوم وجود دعای شرف الشمس که فضایل مخصوص به خود را دارد. در ادامه به چند مورد مهم درمورد فضایل عقیق و شرف شمس 19 فروردین پرداخته شده‌است.

* از حضرت حجت (ع) در کتاب “موسوعه الاحجار الکریمه” روایت گردیده‌است در صورتی که بر عقیق و در روز شرف الشمس حک گردد کامل‌تر است. به طور دقیق اینگونه آمده است: “آن حرزی می‌باشد به جهت نگهداری از همه بدی‌های زمینی و آسمانی و آن اسم اعظم است و کامل‌ترین انگشتر می‌باشد.”

* حضرت آیت الله مظاهری فرموده‌اند: “شرف الشمس مورد اعتماد می‌باشد.”

* در کتاب “السحاب اللئالی” نوشته شده توسط سید عبدالله بوشهری آمده است که شرف الشمس در دفع فقر و امراض و محافظت از صاحب آن از گزند جانوران و نگهداری از بلا ها و کسب مقام و عزت تاثیر دارد.

* در کتاب “جنه‏ الوافیه” که به “مصباح کفعمی” معروف است آمده‌است: این حروف (دعای شرف شمس) شکل اسم اعظم می‌باشد.

* از امام موسی کاظم (ع) در روایتی بیان شده‌است: انگشتر زرد در دست داشته باشید که موجب آسانی است و در آن هیچ دشواری نباشد.

* پیامبر اکرم (ص) نیز درمورد خواص این سنگ فرموده‌اند: انگشتر عقیق در دست کنید مادامی که آدم آن را با خود داشته باشد اندوهی به او نمی‌رسد.

* امام علی (ع) نیز میفرمایند: دو رکعت نماز با انگشتر عقیق بهتر است از هزار رکعت بدون آن.

* پیامبر اکرم (ص) نیز فرموده‌اند: اگر یکی ازعقیق‌ های سرخ و زرد و سفید را در دست داشته باشید جز خیر و نیکی و فراخی روزی و سلامتی ازجمیع بلا‌ ها نمی‌بیند و از شر پادشاه ظالم و از هر چه آدمی از آن می‌ترسد و حذر می‌کند امان می‌یابد.

برخی از محصولات مرتبط

0-1-134-sharafshams-ring-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

انگشتر شرف الشمس نقره زنانه طرح سوگل + حکاکی

۳۰۴,۰۰۰ تومان
0-1-001-sharafshams-ring-2-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

انگشتر شرف الشمس نقره مردانه طرح یازهرا + حکاکی

۵۱۷,۰۰۰ تومان
Jewelry-Sharaf-2003-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

نگین بیضی شرف الشمس سایز بزرگ زنانه و مردانه+ حکاکی

۵۹,۰۰۰ تومان
تخفیف
0-1-161-sharafshams-ring-4-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

انگشتر شرف الشمس نقره مردانه طرح رامین + حکاکی

۴۴۰,۰۰۰ تومان ۴۳۲,۰۰۰ تومان
0-4-014-sharaf-shams-leather-4-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

دستبند شرف الشمس نقره چرم طبیعی مشکی دولایه + حکاکی

۲۱۹,۰۰۰ تومان
0-1-023-sharafshams-ring-5-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

انگشتر شرف الشمس نقره مردانه طرح فاخر یا ضامن آهو + حکاکی

۵۶۶,۰۰۰ تومان
0-4-009-sharafshams-silver-bracelet-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

دستبند شرف الشمس نقره زنانه طرح شیرین+ حکاکی

۵۲۵,۰۰۰ تومان
0-7-013-sharaf-shams-set-5-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

نیم ست شرف الشمس نقره زنانه طرح مانیا + حکاکی

۷۰۵,۰۰۰ تومان
0-3-091گردنبند-شرف-الشمس-.-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

گردنبند شرف الشمس نقره طرح دورپیچ دایره ای + حکاکی

۲۴۹,۰۰۰ تومان
تخفیف
Man-ring-Sharaf-1006-1-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

انگشتر نقره مردانه طرح خوشه‌ای سیاه قلم دور طلایی با نگین شرف شمس + حکاکی

۵۰۷,۰۰۰ تومان ۴۶۹,۰۰۰ تومان
0-1-153-sharafshams-ring-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

انگشتر شرف الشمس نقره زنانه طرح صهبا + حکاکی

۲۹۷,۰۰۰ تومان
0-3-070-sharafshams-necklace-3-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

گردنبند شرف الشمس زنانه نقره طرح عفت + حکاکی

۲۹۳,۰۰۰ تومان
sharaf-stone-negin-2011-3-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

نگین بیضی شرف شمس مناسب گردن بند زنانه و مردانه + حکاکی

۸۷,۰۰۰ تومان
0-3-051-sharafshams-necklace-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

گردنبند شرف الشمس زنانه نقره طرح غزل + حکاکی

۲۸۰,۰۰۰ تومان
0-1-149-sharafshams-ring-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

انگشتر شرف الشمس نقره زنانه طرح شهربانو + حکاکی

۲۹۵,۰۰۰ تومان
0-4-016-sharaf-shams-leather-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

دستبند شرف الشمس زنانه نقره چرم طبیعی طرح سرمه ای الینا + حکاکی

۱۹۳,۰۰۰ تومان
0-4-012-sharafshams-silver-bracelet-3-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

دستبند شرف الشمس نقره زنانه طرح صبا + حکاکی

۵۷۹,۰۰۰ تومان
0-7-001-sharaf-shams-set-4-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

ست نقره زنانه طرح شایسته با نگین شرف شمس + حکاکی

۶۷۷,۰۰۰ تومان
0-3-042-3-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

گردنبند شرف الشمس زنانه و مردانه نقره مستطیلی پاپیونی + حکاکی

۱۲۷,۰۰۰ تومان
تخفیف
0-1-076-sharafshams-ring-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

انگشتر نقره مردانه طرح اسلیمی با نگین شرف الشمس + حکاکی

۳۸۱,۰۰۰ تومان ۳۶۳,۰۰۰ تومان
0-3-019-sharafshams-necklace-3-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

گردنبند شرف شمس زنانه نقره طرح گیتی + حکاکی

۲۲۲,۰۰۰ تومان
0-4-007-sharafshams-silver-bracelet-2-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

دستبند شرف الشمس نقره زنانه طرح چیکا + حکاکی

۵۲۱,۰۰۰ تومان
0-3-053-sharafshams-necklace-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

گردنبند شرف الشمس زنانه نقره طرح فاضله + حکاکی

۲۵۹,۰۰۰ تومان
تخفیف
0-4-003-sharafshamas-leather-3-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

دستبند نقره چرم طبیعی با نگین عقیق شرف الشمس + حکاکی

۲۰۹,۰۰۰ تومان ۱۹۹,۰۰۰ تومان
به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

59 دیدگاه در “روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

 1. حسین گفت:

  سلام یه پیشنهاد و یه انتقاد داشتم چرا در تقویم های نجومی بقیه شرف کواکب رو مثل شرف عطارد و شرف زهره درج نمیکنید اگه بشه بقیه شرف کواکب رو هم در تقویم نجومی ذکر کنید خیلی بهتر میشه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   شرف زهره، عطارد و … نیز در تقویم های نجومی ذکر شده اس که در این مقاله نیامده و نیازمند تحریر مقاله دیگری است که در دستور کار قرار میگیرد.

 2. محمد رضا گفت:

  سلام وقت بخیر. من ۱۰ سال پیش شرف شمس گرفتم و هر سال تمدیدش میکردم ولی امسال متاسفانه نتونستم تمدیدش کنم ولی شنیدم یک روزی هم در ماه رمضان هست که وقت تمدیدش هست. آیا درست شنیدم؟ و رنگش طی این ۱۰ سال از زرد به سبز تقریبا صدری تغییر کرده آیا تاثیرشو داره؟؟ پس یکی رنگش بود و یکی هم روز تمدیدش در ماه رمضان بود خیلی برام مهمه لطفا جواب بدید ممنون میشم مچکرم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر فقط در ۱۹ فروردین هرسال وقت هست اما احتیاج به تمدید هرسال نیست.

   1. محمدرضا گفت:

    ممنون از جوابتون پس امسال که تمدید نکردم اثرشو داره درسته؟؟ رنگش چی؟ رنگش از زرد به سبز تغییر کرده. آیا اشکال داره؟ یعنی با تمدید نکردن و تغییر رنگش یک کلام بگید استفاده کنم یا نه؟؟ ممنونتونم. مچکرم اگر جواب بدید

   2. شرف آنلاین گفت:

    بله انشالله که اثرشو داره و تهیه نگین جدید لازم نیست اما توصیه میشه
    درمورد تغییر رنگ هم تا حدی در دراز مدت طبیعی هست و ممکن است کدرتر یا گاها روشن تر شود. البته توجه داشته باشید در مواردی علت کدرتر دیده شدن جمع شدن خاک و کثیفی پشت نگین هست که باید شستشو انجام شود.

 3. آشنا گفت:

  با سلام من روز ۵ فروردین از شیراز سفارش دادم و هنوز به دستم نرسیده میشه بگین دقیقا کی به دستم میرسه ممنون.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   سفارشات ۱۹ فروردین حکاکی شده اند و سپس به مرحله پردازش و اماده سازی (سوار کاری نگین، پرداخت، جلا و …) برای ارسال رفته اند. همانطور که در سایت هم ذکر شده بود زمان تحویل هفته اول اردیبهشت خواهد بود. (درصورتی که مورد خاصی پیش نیاید)

 4. رویا گفت:

  با توجه به زمانی که گفتین یعنی تا چهارشنبه ساعت بمونیم فرصت برا نوشتنش هست؟ تا این تایم هر ساعتی باشه فرقی نداره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله تا چهارشنبه ساعت مذکور وقت هست.

 5. امیررضا گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید روی کاغذ رنگی ب رنگ نارنجی هم میشه نوشت؟؟
  حتما باید زرد باشه؟؟
  میشه دوتا نوشت؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ممنون سلامت باشید.
   توصیه شده تر این هست که زرد باشه و هر تعداد هم که مایل باشید میتونید بنویسید.

 6. حکیمه گفت:

  سلام روز بخیر از امروز ۱۹ فروردین ۹۹ تا ۲۰ فروروین میشه روز شرف الشمس که میشه اون دعای مخصوص رو نوشت؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در ساعات مشخص شده در این دو روز که در مقاله بالا درج شده است امکان نوشتن شرف الشمس هست.

 7. الهام چمنی گفت:

  سلام ببخشید من میخواستم انگشتر سفارش بدهم برایم حکاکی کنید الان از وقتش نگذشته؟ و چطور سفارش میدهند؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متاسفانه زمان سفارش گیری حکاکی خاص در سایت به اتمام رسیده ولی میتونید از محصولات با حکاکی عام خرید بفرمایید. برای دریافت جزییات بیشتر با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

 8. ناشناس گفت:

  سلام سال گذشته سه نگین حکاکی شده سفارش دادم وخریدم میشه به دخترم یا دیگری هدیه بدم اثرش رو داره؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگر از نگین های عام شرف شمس خرید کردید بله میتونید هدیه دهید.

 9. صدیقه گفت:

  سلام من چند سال قبل انگشتر شرف شمس خود را گم کردم الان دوباره بگیرم

 10. محمد گفت:

  سلام .
  شرف شمس را میبایست همیشه و در همه حال همراه داشته باشیم یا الزامی نیست و میتوان در منزل هم از‌ آن نگهداری کرد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   الزامی نیست در همه حال همراه داشته باشید ولی برای بهره مندی از خواص آن بایستی همراه خود داشته باشید.

 11. زهره احمدی گفت:

  سلام، میتونیم رو کاغذ هم دعا رو بنویسیم و پایینش هم حاجتمونو؟ ممنون میشم جوابمو بدید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله میتونید مطابق آداب روی کاغذ زرد رنگ بنویسید و نیازی به نوشتن خود حاجت نیست.

 12. ناشناس گفت:

  برای سفارش امروز چه باید بکنیم

نظر دهید؛ در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.