دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب, شناخت سنگهای قیمتی و خواص آن‌ها

روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

-شرف-الشمس روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

ساعت دقیق شروع روز شرف الشمس 1400 ساعت 14 و 53 دقیقه پنج شنبه 19 فروردین و پایان شرف الشمس روز جمعه 20 فروردین ساعت 15 و 20 دقیقه می‌باشد.

آیا میدانید روز شرف الشمس چه روزی است؟ زمان دقیق و تاریخ شرف الشمس 1400 چه روز و ساعتی است؟ در صورتی که نگین شرف الشمسی که خریداری می‌کنید در زمان مقرر در روز شرف الشمس حکاکی نشده باشد اعتبار ندارد و خواصی برای آن وجود ندارد. محدود بودن زمان نوشتن دعای شرف الشمس اهمیت دانستن زمان دقیق شرف الشمس 1400 و هر سال دیگری را دو چندان می‌کند. به عبارتی تمام نگین های شرف الشمسی که در طول سال مورد استفاده قرار می‌گیرند باید در زمان محدود و تعیین شده در روز شرف الشمس 1400 که به وسیله تقویم نجومی تعیین می‌گردد حکاکی شوند؛ در صورت ندانستن ساعت شرف الشمس 1400 و روز دقیق شرف شمس 1400 ممکن است نگین های نامعتبری که در بازار به فروش می‌روند به عنوان نگین معتبر به شما فروخته شود (هرچند این اتفاق بسیار کم می‌افتد) از همین رو این سوال برای بسیاری از افراد پیش می‌آید که روز شرف الشمس چه روزی است و ساعات دقیق آن کدام است؟ نوشتن این دعا دارای آداب و نماز مخصوص خود است؛ برای دانستن زمان دقیق شرف الشمس 1400 و نحوه نوشتن، آداب و نماز آن، در این مقاله همراه شرف آنلاین باشید…

12210-gem-stone-icon روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی ساعت و روز دقیق شرف الشمس سال 1400 چه زمانی است؟

چندین تقویم نجومی وجود دارد که به کمک آن میتوان فهمید که روز شرف الشمس چه روزی است و بهترین ساعت شرف الشمس 1400 چه زمانی است. معتبرترین آن‌ها استخراج شده توسط دانشمند معظم آقای مصطفی گلپایگانی کارشناس ارشد نجوم و همکار استاد منصور نجومی ابن مرحوم منجم باشی شیرازی می‌باشد. بنابراین این تقویم نجومی:

ساعت دقیق شروع روز شرف الشمس 1400 ساعت 14 و 53 دقیقه پنج شنبه 19 فروردین و پایان شرف الشمس روز جمعه 20 فروردین ساعت 15 و 20 دقیقه می‌باشد.

این بدین معناست که تنها حکاکی هایی در سال 1400 اعتبار دارند که فقط در این زمان حکاکی شده‌باشند و در صورتی که حکاکی در زمان نوشتن شرف شمس خارج از ساعت شرف الشمس 1400 انجام شوند فاقد اعتبار است. (در سال گذشته یعنی سال 1399 روز شمس الشموس مصادف با ساعت 13 و 23 دقیقه سه شنبه 19 فروردین و پایان شرف الشمس روز چهارشنبه 20 فروردین ساعت 13 و 49 دقیقه بود.)

فروشگاه اینترنتی شرف آنلاین حکاکی های مزبور را صرفا براساس تقویم‌های نجومی معتبر و در ساعات مقرر انجام می‌دهد. روز شرف الشمس 1400 مصادف با ساعات پر برکت شب و روز جمعه شده و انجام کلیه امور در این ساعات با میمنت و مبارکی همراه است. در ادامه بیشتر درباره‌ی تقویم نجومی بحث خواهیم کرد.

sharafshams-ring3-2 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

12210-gem-stone-icon روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی چگونه با استفاده از تقویم نجومی روز شرف الشمس 1400 تعیین شده‌است؟

تقویم نجومی، تقویمی (calendar) است که بجز اطلاعات یک تقویم معمولی، دارای اطلاعات کاربردی برای اخترشناسان است. با استفاده از اطلاعات تقویم نجومی می‌توان برای هر روز از سال، مکان سیارات، ماه، خورشید و ستاره‌های درخشان تر را مشخص کرد و کمک میکند که بفهمیم روز شرف الشمس چه روزی است و ساعت شرف الشمس 1400 چه موقعی است؛ به عنوان مثال می‌توان برای تعیین روز شرف الشمس سال 1400 اطلاعات مربوط به ورود شمس به موضع شرف سال 1400 و خروج آن از این موضع را از این گونه تقویم‌ها استخراج کرد. یک تقویم نجومی می‌تواند حاوی اطلاعاتی درباره طلوع و غروب آفتاب و یا جزئیات خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی باشد که باعث فهمیدن بهترین زمان نوشتن شرف شمس نیز خواهد شد. همچنین تقویم نجومی اطلاعات مفیدی درباره‌ی زمان جذر و مد نیز در اختیار می‌گذارد. اطلاعات ورود و خروج خورشید به موضع دعای شرف شمس 1400 از تقویم نجومی سال 1400 گردآوری شده توسط آقای مصطفی گلپایگانی استخراج شده‌است.

Zodiac روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

درباره‌ی این تقویم نجومی میتوان گفت:

1- این تقویم، منطبق با تقویم رسمی کشور است که هرساله توسط دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور منتشر می‌شود.
2- محاسبات نجومی این تقویم، عمدتا با نرم افزار Stellariu0.15.0 که یک نرم افزار متن باز است انجام شده‌است.
3- متاسفانه در سال‌های اخیر بعضی منجمان بدون اطلاع از مبانی اولیه تقویم، دست به استخراج تقویم‌های نجومی و تعیین روز حکاکی دعای شرف شمس 1400 زده‌اند. یکی از مهمترین معضلات ایشان در مطالع سیارات و موقعیت ماه و خورشید است؛ عمدتا ایشان متوجه تفاوت بین صورت و بروج نیستند و به همین خاطر محاسباتشان بر مبنای صورت های فلکی است و نه بروج، اما همان گونه که نصیرالدین طوسی در رساله‌ی معینیه به صراحت اشاره کرده‌است، در احکام مراد بروج هستند و نه صورت.
4- محاسبات مربوط به موقعیت ماه، موقعیت سیارات و خورشید که شامل محاسبات مربوط به روز و ساعت حکاکی دعای شرف شمس 1400 نیز می‌شود در این تقویم بر مبنای بروج انجام شده‌است.

دسته بندی محصولات مرتبط

بر روی دسته بندی های مورد نظر کلیک کنید تا محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر شرف شمس (284)

گردنبند شرف الشمس (123)

دستبند شرف الشمس (26)

نیم ست شرف الشمس (35)

نگین شرف الشمس (26)

12210-gem-stone-icon روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی ستاره شناسان به چه روزی روز شرف الشمس می‌گویند؟

آیا میدانید از نظر منجمان روش تشخیص روز شرف شمس چیست؟ بر مبنای علم اخترشناسی سیارات موجود هفتگانه (بر طبق این علم خورشید هم جزو سیارات محسوب می‌شود) هر کدام در جایگاهی از دایره البروج به نهایت قدرتشان می‌رسند که به این حالت موضع شرف آن سیاره نیز گفته می‌شود. اوج قدرت برای خورشید در میان سیارات هفتگانه در برج حمل روی می‌دهد. بر مبنای ستاره شناسی اسلامی اوج قدرت خورشید در برج حمل در 19 درجه اتفاق می‌افتد که این زمان در گذشته معادل 19 فروردین بوده‌است و این زمان دقیق شرف الشمس و به اصطلاح همان ساعت حکاکی دعای شرف شمس است. این روز زمان دقیق شرف الشمس برای ذخیره سازی انرژی خورشید در شی ای است. این انرژی برای سلامت و ثروتمند شدن و موفق یودن مفید است و با ذخیره کردن آن می‌توان آن را در تمام مدت سال به همراه داشت.

بر طبق مطالب گفته شده در کتاب های کهن مانند “السحاب اللئالی” نوشته شده توسط سید عبدالله بوشهری روز شرف الشمس جزو علوم غریبه بوده و در از بین بردن فقر، حفظ سلامت صاحبش هم از مریضی‌ها و هم از آسیب جانوران، سلامت یافتن از بلاها و بدست آوردن جایگاه رفیع و سربلندی موثر است.

Muslim-astronomer روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

12210-gem-stone-icon روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی چرا نوزدهم فروردین را روز شرف الشمس می‌نامند؟

دلیل اهمیت روز شرف شمس چیست؟ منجمان بر این باورند که روز شرف الشمس و زمان نوشتن دعای شرف الشمس بر اساس محاسبات اخترشناسی، روز پر برکت و خوش یمنی است و ساعات ویژه‌ای در این روز وجود دارد که خورشید در عالیترین موقعیت خود در کهکشان نسبت به باقی سال قرار می‌گیرد. در این حالت یعنی در زمان دقیق شرف الشمس 1400 و هرسال دیگری خواص این دعا  نهایت تاثیر خود را بر روی شخصی که آن را با خود به همراه داشته باشد می‌گذارد و باعث نفع و سعادت برای آن شخص می‌شود. بر طبق کتاب التفهیم نوشته‌ی ابوریحان بیرونی که در قسمتی از آن در مورد شرف سیارات مطالبی بیان شده، زمان نوشتن شرف شمس 19 فروردین، در واقع روزیست که خورشید در موضع 19 درجه‌ای از برج حمل قرار می‌گیرد که این روز مصادف با نوزدهم فروردین می‌شود که دعای شرف شمس حکاکی می‌شود و بهترین زمان نوشتن دعای شرف الشمس می‌باشد.

sharafshams-ring2 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

12210-gem-stone-icon روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی شرف الشمس واقعا چیست؟

شرف الشمس یک ذکر ویژه و پرسود است و متشکل از 13 کلمه اعظم پروردگار در کتب الهی است (5 کلمه از قرآن مجید ، 4 کلمه از تورات و 4 کلمه از انجیل) که به صورت حروف رمزی حکاکی می‌شود. باور عموم مردم بر این است که شرف شمس نوعی سنگ است اما در واقع دعاییست که حکاکی شدن آن بر سنگ عقیق زرد توصیه شده‌است و دارای آداب ویژه‌ای می‌باشد و در موارد زیادی مانند انگشتر شرف شمس ، گردنبند شرف شمس ، دستبند شرف الشمس و حتی نیم ست شرف الشمس به کار برده می‌شود. البته در مورد آداب و خواص شرف الشمس مسائل زیادی مطرح شده که اندکی از آنها با خرافه در آمیخته است.

sharaf-shams-ring روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

12210-gem-stone-icon روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی اعمال روز شرف الشمس 1400

آیا میدانید اعمال روز شرف الشمس 1400 چیست؟ روز شرف شمس 1400 مانند هر سال آداب و شرایطی دارد. از جمله آداب و اعمال روز شرف الشمس این است که حکاکی نگین در ساعت و روز نوزدهم فروردین سال 1400 که زمان دقیقش در بالاتر ذکر شد صورت بگیرد و شخص حکاک به نیت فردی که قرار است به صورت دائم از آن نگین استفاده کند آن را حکاکی کند. به نگینی که غیر از این شرایط یعنی مشخص نبود زمان حکاکی و مشخص نبودن اصالت نگین حکاکی شده باشد در بازار اصطلاحا غیر اصل گفته می‌شود. برای تشخیص سنگ شرف الشمس اصل کلیک کنید.

sharafshams-pray روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

آیا میدانید نحوه خواندن نماز روز شرف شمس چیست؟ از دیگر آداب روز شرف شمس می‌توان به نماز آن اشاره کرد. آداب خواندن این نماز به این گونه است که در این روز ویژه (روز شرف شمس 1400)، وضو بگیرید و مانند نماز صبح 2 رکعت نماز به نیت حاجات خود به جا آورید سپس دعای کوتاه زیر خوانده شود:

-دعای-روز-شرف-الشمس روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

سپس حکاکی و نوشتن حروف رمزی انجام شود اما حکاکی دعای شرف الشمس بر روی نگین عقیق زرد بایستی طبق آدابی انجام شود که مخصوصا شیوه صحیح نوشتن آن کار هرکسی نیست و البته نیازی نیست که نوشتن و یا حکاکی حتما توسط خود شخص صورت بگیرد و این امکان وجود دارد که حکاکی توسط حکاک به نیت شما صورت پذیرد. وب سایت شرف آنلاین هر ساله با توجه به اطلاعات داده شده توسط مشتریان حکاکی این دعای شریف را به نیت افراد با رعایت آداب و اعمال روز شرف الشمس 1400 در خود روز شرف شمس 1400 با بهترین و منصفانه‌ترین قیمت سنگ شرف الشمس اصل حکاکی می‌نماید.

12210-gem-stone-icon روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی برخی از مهمترین فضیلت‌های شرف شمس

نوشتن دعای شرف شمس 19 فروردین فضایل بسیاری برای روح و بدن دارد و در منابع نیز توصیه بسیاری به استفاده از این سنگ شده‌است. با توجه به اینکه این دعا بر روی سنگ عقیق زرد حکاکی می‌شود از دو جهت حائز اهمیت می‌باشد. اول وجود سنگ عقیق زرد که خواص بسیاری دارد و بسیار با ارزش می‌باشد و دوم وجود دعای شرف الشمس که فضایل مخصوص به خود را دارد. در ادامه به چند مورد مهم درمورد فضایل عقیق و شرف شمس 19 فروردین پرداخته شده‌است.

* از حضرت حجت (ع) در کتاب “موسوعه الاحجار الکریمه” روایت گردیده‌است در صورتی که بر عقیق و در روز شرف الشمس حک گردد کامل‌تر است. به طور دقیق اینگونه آمده است: “آن حرزی می‌باشد به جهت نگهداری از همه بدی‌های زمینی و آسمانی و آن اسم اعظم است و کامل‌ترین انگشتر می‌باشد.”

* حضرت آیت الله مظاهری فرموده‌اند: “شرف الشمس مورد اعتماد می‌باشد.”

* در کتاب “السحاب اللئالی” نوشته شده توسط سید عبدالله بوشهری آمده است که شرف الشمس در دفع فقر و امراض و محافظت از صاحب آن از گزند جانوران و نگهداری از بلا ها و کسب مقام و عزت تاثیر دارد.

* در کتاب “جنه‏ الوافیه” که به “مصباح کفعمی” معروف است آمده‌است: این حروف (دعای شرف شمس) شکل اسم اعظم می‌باشد.

* از امام موسی کاظم (ع) در روایتی بیان شده‌است: انگشتر زرد در دست داشته باشید که موجب آسانی است و در آن هیچ دشواری نباشد.

* پیامبر اکرم (ص) نیز درمورد خواص این سنگ فرموده‌اند: انگشتر عقیق در دست کنید مادامی که آدم آن را با خود داشته باشد اندوهی به او نمی‌رسد.

* امام علی (ع) نیز میفرمایند: دو رکعت نماز با انگشتر عقیق بهتر است از هزار رکعت بدون آن.

* پیامبر اکرم (ص) نیز فرموده‌اند: اگر یکی ازعقیق‌ های سرخ و زرد و سفید را در دست داشته باشید جز خیر و نیکی و فراخی روزی و سلامتی ازجمیع بلا‌ ها نمی‌بیند و از شر پادشاه ظالم و از هر چه آدمی از آن می‌ترسد و حذر می‌کند امان می‌یابد.

برخی از محصولات مرتبط

0-1-176-sharafshams-ring-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

انگشتر شرف الشمس نقره مردانه طرح دست ساز فیلی دورچنگ+ حکاکی

۹۷۹,۰۰۰ تومان
0-7-001-sharaf-shams-set-4-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

ست نقره زنانه طرح شایسته با نگین شرف شمس + حکاکی

۹۰۷,۰۰۰ تومان
0-1-251-مجموعه-فاخر-امام-صادق-10-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

مجموعه فاخر انگشترهای امام صادق طرح زنانه الحان + حکاکی

۲,۵۹۵,۰۰۰ تومان
0-1-169-sharafshams-ring-5-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

انگشتر شرف الشمس نقره مردانه طرح دورطلایی یا حسین (ع) + حکاکی

۵۴۹,۰۰۰ تومان
0-3-001-sharafshams-necklace-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

گردنبند شرف الشمس زنانه و مردانه دست ساز دورساده بزرگ+ حکاکی

۲۰۵,۰۰۰ تومان
تخفیف
1-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

نیم ست شرف الشمس نقره زنانه طرح پادنا + حکاکی

۱,۰۶۵,۰۰۰ تومان ۱,۰۳۹,۰۰۰ تومان
0-1-250-مجموعه-فاخر-امام-صادقع-2-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

مجموعه فاخر انگشترهای امام صادق (ع) طرح زنانه ابتسام+ حکاکی

۲,۲۲۵,۰۰۰ تومان
0-1-252-مجموعه-فاخر-امام-صادق-6-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

مجموعه فاخر توسل + حکاکی

۳,۲۹۰,۰۰۰ تومان
0-4-019-sharafshams-set-3-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

نیم ست شرف الشمس نقره زنانه طرح ایپک + حکاکی

۸۶۹,۰۰۰ تومان
Man-ring-Sharaf-1032-1-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

انگشتر نقره اصل مردانه طرح هفتی حلقه‌ای با نگین شرف الشمس + حکاکی

۴۹۹,۰۰۰ تومان
0-3-058-sharafshams-necklace-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

گردنبند شرف الشمس زنانه و مردانه دست ساز دورساده مستطیلی افقی + حکاکی

۱۶۹,۰۰۰ تومان
0-3-054-sharafshams-necklace-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

گردنبند شرف الشمس زنانه نقره طرح فخریه + حکاکی

۳۹۹,۰۰۰ تومان
0-3-060-sharafshams-necklace-4-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

گردنبند شرف الشمس بیضی بزرگ طرح پیچک دست ساز + حکاکی

۲۳۹,۰۰۰ تومان
0-1-258-مجموعه-فاخر-مهرساد-14-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

مجموعه فاخر انگشترهای امام صادق (ع) طرح محب الصادق + حکاکی

۵,۶۱۹,۰۰۰ تومان
0-3-089-sharafshams-necklace-2-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

گردنبند شرف الشمس زنانه نقره طرح مامک + حکاکی

۳۶۹,۰۰۰ تومان
0-3-091گردنبند-شرف-الشمس-.-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

گردنبند شرف الشمس نقره طرح دورپیچ دایره ای + حکاکی

۲۴۹,۰۰۰ تومان
0-3-003-sharafshams-necklace-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

گردنبند شرف الشمس زنانه و مردانه دست ساز دورساده مستطیلی بزرگ + حکاکی

۲۰۹,۰۰۰ تومان
0-3-001-sharafshams-necklace-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

گردنبند شرف الشمس دست ساز دورساده کوچک زنانه و مردانه + حکاکی

۱۵۷,۰۰۰ تومان
0-1-083-انگشتر-شرف-شمس-دست-ساز-مردانه-3-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

انگشتر شرف الشمس نقره دست ساز مردانه فاخر دور چنگ + حکاکی

۸۷۳,۰۰۰ تومان
0-1-185-sharafshams-ring-4-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

انگشتر شرف الشمس الماس تراش طرح لوکس داریوش دست ساز + تزئین برلیان + حکاکی

۱,۱۹۵,۰۰۰ تومان
0-3-075-sharafshams-necklace-1-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

گردنبند شرف الشمس زنانه نقره طرح کریمه + حکاکی

۳۱۹,۰۰۰ تومان
0-4-012-sharafshams-silver-bracelet-3-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

دستبند شرف الشمس نقره زنانه طرح صبا + حکاکی

۷۵۳,۰۰۰ تومان
تخفیف
Man-ring-Sharaf-1036-1-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

انگشتر زنانه نقره طرح ثمین با عقیق شرف الشمس + حکاکی

۳۶۳,۰۰۰ تومان ۳۴۹,۰۰۰ تومان
0-1-023-sharafshams-ring-5-230x230 روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی
بستن

انگشتر شرف الشمس نقره مردانه طرح فاخر یا ضامن آهو + حکاکی

۶۱۳,۰۰۰ تومان
به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

84 دیدگاه در “روز شرف الشمس سال ۱۴۰۰: زمان دقیق شرف شمس ۱۴۰۰ مطابق تقویم نجومی

 1. روشن بین گفت:

  باسلام
  لطفا اطلاعات غلط به مردم ندید.
  شرف شمس روز ۱۹ برج همل است.
  بر اساس ساعت تحویل نوروز و صورت فلکی’ بین ۱۸ تا ۲۰ فروردین در چرخش است.
  دلیل نداره چون ۱۹ برج همل هست حتما باید ۱۹ فروردین باشه!!!!
  بله امسال استثنائن چون سال تحویل زمانش ظهر بود و برحسب صورت فلکی شرف شمس ۱۹ فروردین اتفاق افتاد.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   شما بایستی در درجه اول تفاوت بین برج حمل و صورت فلکی حمل را بدانید. روز شرف الشمس دقیقا ۱۹ برج حمل است نه صورت فلکی حمل. ۱۹ برج حمل همان ۱۹ فروردین است ولی صورت فلکی حمل هر سال تغییر دارد و در حال حاضر برابر با ۱۹ فروردین نیست اما ملاک طبق آنچه در منابع آمده برج حمل است بنابراین هرسال همان ۱۹ فروردین است.

 2. مقداد گفت:

  با سلام /درجه شرف شمس در مکاتب مختلف نجومی متفاوت است در نجوم هندوها و یونانیان این درجه دهم و دوازدهم شمس بیان شده است وبا توجه به حرکت دو نیم درجه ای توالی بروج به احتمال زیاد همانگونه که درجه هبوط و فرح و طرح و اوج و حضیض نیز با گذشت سالیان تغییر مینماید درجه شرف نیز نمیواند ثابت بماند بهر حال دوستان میتوانند بر اساس تجربه شخصی افراد معتمد عمل نمایند ودیگر اینکه اگر در طالع فرد خورشید ویا همان شمس و sun غربیها موثر باشد لوح شرف شمس میتواند ترقیهایی در زندگی او ایجاد نماید ودر غیر اینصورت احتمالا از این عمل بهره ای نبرند

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در کتب نجومی ایرانی از شیخ بهائی و … شرف الشمس را ۱۹ برج حمل دانسته اند و از آنجا ملاک برج حمل است نه صورت فلکی حمل بنابراین برج حمل ثابت و ۱۹ روز پس از اعتدال بهاری یعنی دقیقا ۱۹ فروردین است و در طول سالیان بروج تغییری ندارند لذا همواره پدیده شرف الشمس در ۱۹ فروردین اتفاق می افتد.

 3. صباغی گفت:

  واقعا عالی بود.🙏 امکان خریدعقیق زرد ندارم میشه روکاغذ بنویسم؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ممنون از نظر لطف شما
   بله میتوانید روی کاغذ زرد رنگ بنویسید.

 4. پری گفت:

  سلام روش نوشتن شرف شمس بر روی کاغذ زرد هم بگین

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اداب کلی بیان شده و یکسری از جزئیات حروف رمزی نیز بیان شده است ولی خب برای نوشتن صحیح حروف زمان و تجربه بیشتری احتیاج است.

 5. هستی گفت:

  سلام
  ساعت دقیق شرف شمس سال ۱۴۰۰ رو لطف کنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در همین مقاله بیان شده است.

 6. مینا گفت:

  از ساعات روز شرف شمس کدوم ساعت ارج تر هست برا نوشتن شرف شمس؟

 7. اشنا گفت:

  سلام با خودکار معمولی میشه نوشت چون که نوشتن با زعفران و گلاب سخته؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   مشکلی ندارد.

 8. جلیلی گفت:

  آیا هر ساله باید از نو حکاکی شود. یعنی بفرستیم پیش شما…یا خودمون میتونیم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر لازم نیست مجددا حکاکی شود.

 9. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر من پارسال از این سایت خرید کردم
  میخواستم بدونم باید هر سال تمدیدش کنم یا لازم نیست

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر لازم نیست مجددا هزینه ای کنید و حکاکی مجدد انجام شود.

نظر دهید؛ در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.