سنگ های قیمتی و خواص آن‌ها

عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)

sharaf-shams-stone عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)

عقیق زرد و طلسم شرف شمس (طلسم شرف الشمس) و حکاکی آن همیشه از موارد رازآلود و جذاب بوده است که بحث های زیادی هم درباره آن وجود دارد که آیا این موضوع واقعا سندیت دارد یا خیر…؟

با مطالعه این مطلب شما در ابتدا به شناخت بهتری از عقیق زرد رسیده و سپس با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس می توانید به پاسخ سوالات خود برسید…

12210-gem-stone-icon عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)  معرفی اجمالی عقیق و عقیق زرد

سنگ عقیق که عقیق زرد از اقسام آن است از جواهرات قیمتی به شمار می رود. فرمول شیمیایی این سنگ sio2 و از جنس سیلیس می باشد. این سنگ از اقسام “در کوهی” می باشد و اکثرا از سنگ های یمانی ساخته شده است. از صفات ساختاری سنگ عقیق می شود به بافت ریزدانه و رنگ جذاب و چشم نواز آن اشاره کرد. رنگ های سنگ عقیق شامل سرخ، زرد و سفید و … می شود.
ولی در این بین نوع خاصی از عقیق یافت می شود که از ذره های فراوان کانی میکا تشکیل شده است و درخشان و پر نور می باشد. این نوع خاص و عجیب به دلربا مشهور است. ما در این مطلب سعی داریم که بیشتر در رابطه با عقیق زرد و طلسم شرف شمس سخن بگوییم…

agate-ring عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)

12210-gem-stone-icon عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)  خواص عقیق زرد

برپایه ی یافته ها، عقیق زرد به سنگ « عزت نفس » مشهور می باشد و به منظور بالا بردن حس احترام به خود و توانایی های خود بسیار قابل استفاده می باشد. عقیق زرد همینطور حس عشق و علاقه را در بین انسان ها بالا برده و سبب دور شدن از انرژی های منفی و مضر همانند ترس،حسادت و عصبانیت می شود. طبق تاریخچه عقیق زرد این سنگ در میان دولت ها و ملت های گذشته از محبوبیت بالایی برخوردار بوده  و حتی در مواقع جنگ و مبارزات از این گوهر به عنوان سنگ حفاظت کننده بهره می گرفتند. همچنان عقیده اکثریان این بوده است که این سنگ باعث وسعت و افزایش رزق و روزی می شود.دسته بندی محصولات شرف شمس

بر روی دسته بندی های مورد نظر کلیک کنید تا محصولات مورد نظر را مشاهده نمایید

انگشتر شرف شمس (234)

گردنبند شرف الشمس (91)

نگین شرف الشمس (26)

دستبند شرف الشمس (17)

ست و نیم ست شرف الشمس (24)

12210-gem-stone-icon عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)  حکایاتی از خواص انگشتر عقیق و عقیق زرد

شخصی را نزد پادشاهی به علت ارتکاب جرمى مى بردند امام صادق (علیه السلام) فرمودند: انگشترى با سنگ عقیق به او برسانند، انگشتر به شخص رسید و مورد هیچ گزندی قرار نگرفت.
یا آنکه فردی نزد پیامبر اکرم (ص) آمد و گلایه و ناله نمود که دزدی در مسیر اموالش را ربوده است، حضرت فرمودند: چرا انگشتر عقیق به همراه نداشتى (چرا که) آن آدمی را از هر شری نگاه مى دارد.
همچنین نقل شده است که کسی را از مقابل حضرت امام باقر (علیه السلام) عبور دادند که تازیانه فراوان خورده بود. امام فرمودند: انگشتر عقیقش کجاست؟ اگر انگشتر عقیق همراه او مى بود او را تازیانه نمی زدند.
ارزش نگین عقیق به خصوص عقیق زردی که منقش به طلسم شرف شمس باشد را نمی توان در چند کلمه یا جمله بیان نمود، پیغمبران و ائمه اطهار (علیهم السلام) بر سنگهای زینتی کهن مهر تایید زده اند ولی نه به دلیل اینکه اثرات جادویى دارند، بلکه عقیق زرد هرچه که باشد انتخاب شده است و براى صاحبش اثرات زیادی از قبیل فتح نبرد ها و دفع بلایا و غیره دارد و نکته مورد توجه این است که اثرات این سنگ ها ذاتى نیست بلکه از جانب خداوند متعال می باشد. پس اگر شخصی اثر آن سنگی را که همراهش دارد، ذاتى و مستقل از خداوند بداند به خداوندگار عالم مشرک شده است.

agate-sharaf-shams-ring عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)

12210-gem-stone-icon عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)  معرفی نگین عقیق از دیدگاه ائمه اطهار

امام باقر (علیه السلام) به یکی از اصحاب فرمودند:
هر کدام از انواع سنگ های عقیقی که می خواهید چه عقیق زرد چه سرخ و چه سفید هر سه این ها سه کوه در بهشت اند، هر شخص یکی از این ها را در دست داشته باشد شیعه آل محمد محسوب می گردد.
سپس فرمودند، چیزی به غیر خیر و خوبی نخواهد دید و روزی او وسعت می یابد و از همه انواع بلایا محفوظ می ماند و مصون است از ظلم و جور پادشاهان و از هیچ انسانی نخواهد هراسید.
امام موسی کاظم (ع) در حدیثی فرمودند که انگشتر عقیق زرد در دست کنید که موجب آسانی است و در آن هیچ دشواری نباشد.

agate-stone عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)
همچنین طلسم شرف شمس را که بر عقیق زرد حکاکی می شود به نام نمونه ای از خاتم سلیمانى نام برده اند و آن را به عنوان سرّی از انجیل و تورات و قرآن به شمار می آورند که در جلد اول کتاب شمس المعارف الکبرى محتوای بیشتری در رابطه با خواص طلسم شرف الشمس بر عقیق زرد آمده است و آیت الله حسن زاده آملی و شیخ بهایی به مطالب فراوانی در این زمینه اشاره کرده اند.

12210-gem-stone-icon عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)  خواص درمانی عقیق زرد

*این سنگ نماد روح افضل و احساس تعالی و حس معنوی و پویش است.
*عقیق زرد بسیار در جهت محافظت و دور کردن امواج منفی مفید می باشد.
*عقیق با رنگ زرد غالبا در بهبود مشکلات مالی مورد استفاده قرار می گیرد.
*سبب ایجاد احساس آرامش و عزت نفس می شود و همچنین تفکر را منور می نماید.
*طلسم شرف شمس سبب از بین رفتن ترس و دلهره می باشد.
*عقیق زرد مفید برای چاکرای گلو و همچنین بیان شخصیت و احساسات است.
*سبب ایجاد خلاقیت و ازدیاد طول عمر و وسعت برکت در زندگی می شود و سَمبل خوش شانسی می باشد.
*در تقویت عملکرد ریه ها، معده، کبد و دستگاه تناسلی مفید می باشد.
*مفید در درمان مشکل قاعدگی بیش از حد در خانم ها.
*همچنین عقیق زرد  در تسریع بهبود زخم ها بسیار مفید می باشد.

12210-gem-stone-icon عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت) طلسم شرف الشمس چیست؟

shraf-shams عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)

حرز شرف شمس یا spell طلسم شرف شمس اشکالی اند که بر روی سنگ عقیق زرد نگاشته و حکاکی می گردد که در حقیقت پنج نام از اسامی اعظم خداوند می باشد یعنی: « الله؛ جمیل؛ رحمن؛ مومن؛ نور» که حرف اول هر کدام از آن ها در طلسم شرف شمس نوشته می‌شود. نگاره سرّی شرف الشمس برای حکاکی بر عقیق زرد به طور کلی ۱۳ حرف دارد که چهار حرف این طلسم از کتاب تورات، چهار حرف دیگر طلسم شرف الشمس از انجیل و پنج حرف طلسم شرف شمس از قرآن کریم در این نگاره آورده شده است.

در حقیقت با این که اکثر مردم از « شرف‌ الشمس » به عنوان انگشتر یا حتی گردنبند شرف الشمس برداشت میکنند ولی شرف الشمس دعایی است که بر عقیق زرد نوشته می شود و نه نام سنگ عقیق است.
در اصل « شرف » یک اصطلاح اختر شناسی می باشد که به جهت موقعیت مکانی ستارگان در برخی از بروج فلکی و تشخیص میزان مبارک بودن یا منحوس بودن روزها مورد استفاده قرار میگیرد. غالبا از گذشته تا به حال ساکن شدن یا قرار گرفتن هر ستاره در برج و درجه ای که شرف آن نامیده شود، نوعی از تاثیر را داشته و همچنین قرار گرفتنش در درجه ای متفاوت که درجه هبوط آن ستاره باشد نیز دارای تأثیر متفاوتی می دانند و نقل شده است شرف شمس زمانی است که خورشید در درجه ۱۹ حمل (فروردین) قرار گیرد.
طلسم شرف الشمس اگر در حالتی خاص و در روز شرف الشمس بر عقیق زرد نقش زده شود محاسن و خواص بسیاری را داراست. طلسم شرف الشمس در روز آن که ۱۹ فروردین هر سال می باشد حکاکی می شود. در این زمان شمس (خورشید) به مقدار ۱۹ درجه در برج حمل یا فروردین ماه مستقر می شود. به طور خلاصه روز شرف الشمس از نظر علم نجوم و دانشمندان مسلمان اختر شناس روز بسیار مبارک و خوش یمنی به شمار می رود و عقیده اکثر مردم بر این است می باشد که در روز شرف الشمس نمایندگان خورشید یا همان شمس به زمین آمده و ساعاتی در روی کره زمین می مانند.

اما سوال این است که چطور می شود در روز شرف شمس، طلسم شرف شمس را بنویسیم؟ این سوالی است که با مطالعه ادامه این مطلب پاسخ آن را خواهید گرفت و اطلاعاتی درباره طلسم شرف الشمس بر روی عقیق زرد به دست خواهید آورد.

yellow-agate-ring عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)

طلسم شرف شمس سنگ عقیق زرد رنگ نمی باشد در حقیقت طلسم شرف الشمس دعایی منسوب به امیرالمومنین علی (علیه السلام) می باشد که در برخی از کتب شیعیان آورده شده است و شامل نقوشی به عنوان حرز شرف الشمس یا طلسم شرف الشمس می باشد که این اَشکال را امیر المومنین (علیه السلام) در میان راه و زمانی که قصد عزیمت به جهاد را داشتند بر روی یک سنگ حکاکی نمودند و سپس با اشاره به این اشکال فرمودند که این رموز از اسرار فتح و ظفر ما در جنگ می باشد.

12210-gem-stone-icon عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت) اعتقاد به طلسم شرف الشمس

گفته می شود طلسم شرف شمس که در روز نوزدهم فروردین ماه بر عقیق زرد حکاکی شود، باعث وسعت رزق و توفیق در عبادت خواهد شد. نظرات متفاوتی میان مجتهدین و عالمان راجع به انگشتر با طلسم شرف ‌الشمس و یا همان انگشتر شرف الشمس نقل شده است؛ بعضی به این موضوع اعتقاد دارند و گروهی آن را جزو انحرافات می‌ دانند. اما ذکر این نکته ضروری است که طلسم شرف شمس که بر عقیق زرد حکاکی شود اثرات و فواید بیشماری دارد که نمى توان آن را کتمان کرد و به صورت تجربی اثرات آن مشاهده شده است و به طور کلی به جهت امید به خیر می توان از آن استفاده نمود.

12210-gem-stone-icon عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)  داستان طلسم شرف شمس و شیخ بهایی

مقارن با تغییر مقر حکومت به اصفهان در زمان حکومت شاه عباس اوّل، طاعون در همه ی شهرهای نزدیک اصفهان شیوع پیدا کرده بود. شاه عباس به اجبار برای دفع و درمان بیماری ای که باعث از بین رفتن بخش زیادی از مردم گردیده بود از شیخ بهایی درخواست کمک کرد و از او خواست که طلسمی را آماده کند، ولی شیخ بهایی برای نوشتن طلسم شرف شمس شرایط خاصی را گذاشت :

ابتدا اینکه محل آماده سازی طلسم بر عقیق زرد را خودش انتخاب کند.
ثانیا هیچ کس نباید در کار او دخالت کند و تمامی مراحل را شخصأ انجام می دهد.

set-sharaf-shams عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)

شاه عباس همه شرایط را با جان و دل پذیرفت و شیخ بهایی آماده سازی طلسم شرف الشمس را آغاز کرد. پس از سپری شدن ماه ها، شیخ بهایی طلسم را نوشت و خواست تا کوه صفه که در جنوب شهر اصفهان قرار دارد محل قرارگرفتن طلسم بر عقیق زرد باشد و بر پایه مدارک تاریخی گردآوری شده این کوه شهرت بسیار زیادی داشته و مملو از رمز و راز بوده است. البته عقیده شیخ بهایی این بود که نام کوه از نام « اصحاب صفّه » که زمانی چند در غارها و تونل های موجود در این کوه سکونت کرده اند مورد اقتباس قرار گرفته است.
البته با افسوس فراوان در حال حاضر با سپری شدن بیش از ۴۰۰ سال اثری از طلسم شیخ بهایی یافت نمی شود. به گواه تاریخ این طلسم همزمان با حمله افعان ها به شهر اصفهان، طلسم شیخ بهایی (که بر عقیق زرد حکاکی می شود) توسط دشمنان به احتمال فراوان دزدیده شده یا اینکه شخص شیخ بهایی به جهت در امان بودن این طلسم در محلی از این کوه پنهانش کرده است.

در رابطه با ساختار این طلسم « میرزا محمد خان تنکابنی » در کتابش که در سال ۱۳۰۲ هجری قمری نگارش کرده این گونه نوشته است که:
طلسم شیخ بهایی روی مربعی از فلز طلا با حروف ابجد حکاکی گردیده است. همچنان او نوشته است که روی این طلسم مضاف بر طلسم شرف شمس، نام حضرت موسی، حروف کلمه اصفهان و موارد دیگری نیز حکاکی گردیده بود.

12210-gem-stone-icon عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)  دعای کامل شرف الشمس

دعای شرف الشمس به شرح زیر است:

بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم
اَللّهم اِنِّی اَسئلُکَ بِاِلهاءِ مِنْ اِسمِکَ الْاَعظَم و بالثَلآثِ العِصِّیِ و بالاَلَفِ المُقّوِم و بِالمِیمِ الطَمیس الاَبتَر و بالسِّلمِ و بِالاَربعَه الَتِی هی کالکَفِ بِلا مُعصَم و بِاِلهاءِ المَشقُوقَه و بالواوِ المُعظَّم صوره اِسمکَ الشَّریفِ الاَعظَم اَن تُصَلِیَ عَلی سَیِّدِنا مُحمَّدِ وَ آلِهِ بِعَدَدِ حروف ما جَری بِالقلمِ و اَن تَقضِی حاجَتِی.

colection-of-agate-stone عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)

12210-gem-stone-icon عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)  آداب خواندن و نوشتن دعا و طلسم شرف شمس

در روز ۱۹ فروردین ابتدا وضو گرفته و سپس مانند نماز صبح دو رکعت نماز به جای آورید و پس از آن نوشتن دعا و طلسم شرف الشمس را روی کاغذ زرد رنگ آغاز کنید. می‌ شود حرز و طلسم شرف الشمس را بر روی کاغذهای کوچک نوشته و همراه خود در منزل یا سفر قرار دهید همچنین می‌توانید این طلسم را با حکاکی به روی عقیق زرد به دوستان خودتان هدیه دهید.

حکاکی طلسم شرف شمس بر روی عقیق زرد رنگ شرایط بسیار خاصی دازد که باید رعایت شود. مسائلی از قبیل هم اندازه بودن یا نبودن الف ها، پر بودن یا نبودن داخل حرف میم و دیگر مسائلی از این دست ریزه کاری هایی هست که باید رعایت شود و بر روی خواص حرز شرف الشمس تاثیر گذار است.

12210-gem-stone-icon عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)  زمان نوشتن طلسم شرف شمس

همانطور که گفته شد روز ۱۹ فروردین هر سال، زمان نوشتن طلسم شرف الشمس بر عقیق زرد می باشد. البته بر اساس شواهد گردآوری شده از کتاب های گذشتگان، در این زمان از سال خورشید از انرژی بسیار بیشتری به نسبت سایر ستارگان موجود در فضا دارد.

beautiful-ring عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)
به علت اهمیت بالای این حرز، هر شخصی شایستگی نوشتن این ذکر را نخواهد داشت و قطعا لازم است که توسط اشخاص متخصص در این حرفه انجام شود. همین طور در کتب تاریخی تاکید فراوانی بر حکاکی شدن طلسم شرف الشمس دقیقا در ۱۹ فروردین و بر عقیق زرد رنگ گردیده است. لذا خوب است که برای داشتن این طلسم به فروشگاه های معتبر و متخصص در این زمینه مراجعه نمایید.

12210-gem-stone-icon عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)  بررسی دقیق تر زمان حکاکی طلسم شرف الشمس

 ۱۹ فروردین هر سال نزد اختر شناسان مسلمان از نظر حکاکی عقیق زرد ، اهمیت بسیار ویژه ای دارد. این روز روزی است که خورشید ۱۹درجه در برج حمل یا فروردین قرار گرفته باشد. اعتقادشان بر این است که این روز ویژه بر اساس محاسبات نجومی، روزی خوش یمن و پر سعادت است همان طور که گفته شد در ساعات خاصی از این روز، خورشید در بهترین موقعیتش در کهکشان قرار می گیرد.
در کتاب «التفهیم» ابوریحان بیرونی در باب «در احکام نجوم » و در فصل « بهرهای ستارگان اندر بروج » و همچنین در زیر تیتر «شرف و هبوط ستارگان کدامند ‌‌» مطالب مفیدی در رابطه با شرف سیارات دیده می شود. بر پایه جدولی که در این کتاب آمده است شرف شمس (خورشید) زمانی است که خورشید ۱۹ درجه در برج حمل قرار گیرد و بهترین زمان حکاکی طلسم شرف شمس بر عقیق زرد که به آن نگین شرف الشمس نیز می گویند همین زمان است.

agate-shraf-shams عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)
نقل است که در هر سال و در این روز خاص خورشید به یک مکان خاص در آسمان مستقر می شود و حالتی همانند شب قدر به وجود می آورد و زمان مناسبی برای حکاکی طلسم شرف شمس (طلسم شرف الشمس) بر عقیق زرد می باشد. در این زمان خورشید قدرت بیشتری نسبت به دیگر ستارگان بر زمین دارد و اعمال شرایط ویژه ای برایش ذکر گردیده است.محصولات شرف الشمس

0-7-001-sharaf-shams-set-4-1-230x230 عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)
بستن

ست نقره زنانه طرح شایسته با نگین شرف شمس + حکاکی

۴۵۳,۰۰۰ تومان
حراج
0-1-161-sharafshams-ring-4-230x230 عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)
بستن

انگشتر شرف الشمس نقره مردانه طرح رامین + حکاکی

۲۸۷,۰۰۰ تومان ۲۷۹,۰۰۰ تومان
0-1-171-sharafshams-ring-5-230x230 عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)
بستن

انگشتر شرف الشمس نقره مردانه طرح فاخر شمسه+ حکاکی

۴۹۹,۰۰۰ تومان
0-3-034-sharafshams-necklace-1-230x230 عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)
بستن

گردنبند شرف الشمس زنانه نقره طرح صفیه + حکاکی

۱۵۹,۰۰۰ تومان
0-3-050-sharafshams-necklace-1-230x230 عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)
بستن

گردنبند شرف الشمس زنانه نقره طرح غزاله + حکاکی

۱۹۴,۰۰۰ تومان
0-4-010-sharafshams-silver-bracelet-3-230x230 عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)
بستن

دستبند شرف الشمس نقره زنانه طرح شیما + حکاکی

۳۶۳,۰۰۰ تومان
Man-ring-Sharaf-1048-1-230x230 عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)
بستن

انگشتر نقره زنانه طرح آرامش با سنگ شرف شمس + حکاکی

۱۸۳,۰۰۰ تومان
حراج
0-4-002-sharaf-shams-leather-1-230x230 عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)
بستن

دستبند شرف الشمس زنانه نقره چرم طبیعی طرح یشمی خورشیدی + حکاکی

۱۵۱,۰۰۰ تومان ۱۳۹,۰۰۰ تومان
0-1-187-sharafshams-ring-2-230x230 عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)
بستن

انگشتر شرف الشمس نقره زنانه طرح صالحه + حکاکی

۱۸۶,۰۰۰ تومان
ویژه
1072-sharafshams-ring-4-230x230 عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)
بستن

انگشتر شرف شمس رهبر : انگشتر شرف الشمس رهبری + حکاکی

۲۴۹,۰۰۰ تومان
0-7-007-sharaf-shams-set-3-230x230 عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)
بستن

نیم ست شرف الشمس نقره زنانه طرح قدسیه + حکاکی

۴۸۷,۰۰۰ تومان
Women-ring-Sharaf-1063-1-230x230 عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)
بستن

انگشتر نقره زنانه طرح ستاره مارکازیت با سنگ شرف شمس + حکاکی

۲۰۹,۰۰۰ تومان

8 دیدگاه در “عقیق زرد همراه‌با بررسی تخصصی طلسم شرف الشمس (خرافه یا واقعیت)

 1. علی گفت:

  سلام چرا حتما بر روی جسم زرد رنگ باید نوشته بشه؟ نمیشه روی نگین های دیگه یا جسم های دیگه نوشته بشه؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بنابر اداب در منابع توصیه شده است که بر روی جسم زرد رنگ نوشته شود. بر روی کاغذ زرد رنگ هم حتی می تواند طبق اداب نوشته شود هرچند که استفاده از عقیق زرد جهت بهره مندی از خواص خود عقیق و ماندگاری همیشگی قطعا بهتر خواهد بود.

 2. فلاحیان گفت:

  خیلی مفید بود استفاده کردم از مقالتون من یه دونه انگشتر شرف الشمس طرح رهبری ازتون خریداری کردم مدتی بود گمشده بود ولی خوشبختانه پیدا شد

  1. شرف آنلاین گفت:

   خدا روشکر 🙂

 3. زمانیان گفت:

  سلام ببخشید یه سوال داشتم اینک این دعای حکاکی شرف الشمس حتما باید در روز ۱۹فروردین ماه باشه هیچ روز دیگه ای نمیشه حکاکی کرد و این که حتما باید فردحکاک روحانی باشه یا نه افرادعادی هم میتونند حکاکی شرف الشمس رو انجام بدن چون شنیدم باید فرد حکاک روحانی و آداب ورسم خاص داشته باشه ممنون میشم پاسخم روبدید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله کاملا درست فرمودید هم باید در ۱۹ فروردین حکاکی انجام شود (آن هم صرفا در ساعات خاصی) و هم باید حکاک انسان پاک و با تقوایی باشد و آداب مخصوص حکاکی را انجام دهد.

   1. ذوالفقار گفت:

    سلام ما چطور اطمینان کنیم ک شما تمام این آداب را انجام دادین؟ و با این حجم سفارش در ساعت برج حمل شمس انجام شده؟

    1. شرف آنلاین گفت:

     باسلام و احترام
     در سال های پیش که مشکل کرونا نبود عزیزان حضورا می توانستند برای مشاهده حکاکی ها تشریف بیاورند ولی امسال به صورت لایو اینستاگرام این کار انجام شد. متناسب با حجم سفارشات تعداد حکاک لازم و با تجربه برای همکاری تشریف میاورند.

نظر دهید؛ در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.