دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب

دعای امام رضا برای گشایش بخت (نماز برای ازدواج سریع دختر)

Imam-Rezas-prayer-for-marraige دعای امام رضا برای گشایش بخت (نماز برای ازدواج سریع دختر)

در این مطلب به دعای امام رضا برای گشایش بخت پرداخته شده‌است و همچنین خواص آن برای ازدواج بررسی شده‌است. در واقع این دعا یک نماز بخت‌گشایی یا نماز برای ازدواج سریع دختر است. همچنین در ادامه مطلب این موضوع بررسی شده که علاوه بر آن دعا آیا از امام رضا (ع) حرزی برای ازدواج نیز نقل شده است یا خیر؟ در انتها نیز معتبرترین دعا برای گشایش بخت را طبق روایات معتبر از کتب تفسیری بررسی کرده‌ایم. جهت دریافت اطلاعات کامل درباره دعای امام رضا برای بخت گشایی تا انتهای مقاله همراه شرف‌آنلاین باشید…

12210-gem-stone-icon دعای امام رضا برای گشایش بخت (نماز برای ازدواج سریع دختر) دعای امام رضا برای گشایش بخت

در حقیقت دعای امام رضا برای گشایش بخت، یک نماز دو رکعتی می‌باشد. در رکعت اول بعد از سوره حمد می‌بایست آیت‌الکرسی را بخوانید. سپس در رکعت دوم بعد از حمد، سوره قدر خوانده‌شود. پس از آنکه نماز تمام شد، قرآن را به سر بگیرید و دعای زیر را بخوانید.

imam-reza-prayer دعای امام رضا برای گشایش بخت (نماز برای ازدواج سریع دختر)

بعد از خواندن دعا می بایست هر یک از ذکر های زیر را 10 مرتبه بخوانید:

” یا سَیِّدی یا اَللَّه “

” بِحَقِّ مُحمد “

” بِحَقِّ عَلِیٍّ “

” بِحَقِّ فاطِمَه “

” بِحَقِّ الْحَسَنِ “

” بِحَقِّ الْحُسَیْنِ “

” بِحَقِّ عَلِیِّ بنِ الْحُسَیْن “

” بِحَقِّ مُحَمَّدِ بنِ عَلِیٍّ “

” بِحَقِّ جَعْفَرِ بنِ مُحَمَّد “

” بِحَقِّ مُوسَى بنِ جَعْفَرٍ “

” بِحَقِّ عَلِیّ ‏بنِ مُوسى “

” بِحَقِّ مُحَمَّدِ بنِ عَلِیّ “

” بِحَقِّ عَلِیِّ بنِ مُحَمَّدٍ “

” بِحَقِّ حَسَنِ بنِ عَلِیّ “

” بِحَقِّ الْحُجَّهِ “

ان‌شاءالله پس از انجام این نماز، حاجت روا خواهید گشت (منبع: بحار الانوار، ج 91، ص 353 ؛ مستدرک الوسائل، ج 6، ص 315 ؛ مکارم الأخلاق: ج 2، ص 112)

البته دقت داشته‌باشید در متن این نماز خاصیت بخت گشایی به طور صریح از خواص آن شمرده نشده‌است اما با توجه به خاصیت برآورده‌شدن حاجات می‌توانیم این برداشت را داشته باشیم که جهت بخت گشایی نیز موثر است. همچنین معروف‌شدن این نماز به “دعای امام رضا برای گشایش بخت” نشان‌دهنده این است که به امید خدا این نماز برای ازدواج سریع دختر و حاجت‌روایی موثر باشد اما در انتهای همین مطلب یکی از معتبرترین و قوی‌ترین انواع دعای گشایش بخت را که دارای حدیث مستقیم از پیامبر (ص) و امام صادق (ع) معرفی خواهیم نمود.

12210-gem-stone-icon دعای امام رضا برای گشایش بخت (نماز برای ازدواج سریع دختر) معرفی دومین نماز از امام رضا (ع) برای ازدواج

علاوه‌بر نماز بخت گشایی که در قسمت قبل معرفی شد، یک نماز دیگر نیز از امام رضا (ع) نقل شده‌است (صحیفه رضویه ص 155) اما باتوجه به متن آن به نظر می‌رسد که برای ازدواج پسران باشد. در متن این دعا آمده است که هر وقت مایل به ازدواج شدی از خداوند طلب نیکی کن و پس از آن 2 رکعت نماز به جای آور و دستانت را بالا ببر و دعای زیر را بخوان:

“اللهم إِنّی اُریدُ التَّزْویجَ فَسَهِّلْ لی مِنَ النِّسآءِ أَحْسَنَهُنَّ خَلْقاً وَ خُلْقاً وَ أَعَفَّهُنَّ فَرْجاً وَ أَحْفَظَهُنَّ نَفْساً فِیَّ وَ فی مالی وَ أَکْمَلَهُنَّ جَمالاً وَ أَکثَرَهُنَّ أَوْلاداً”

12210-gem-stone-icon دعای امام رضا برای گشایش بخت (نماز برای ازدواج سریع دختر) حرز امام رضا برای ازدواج

در بسیاری از سایت‌ها به خاصیت حرز امام رضا برای ازدواج اشاره شده‌است، اما با دقت و تعمق در خواص و متن این حرز متوجه می‌شویم که خواص نقل شده آن برای دفع بلاها بوده و به دعای گشایش بخت ارتباطی ندارد؛ لذا از ذکر آن در این مقاله خودداری می‌کنیم.

12210-gem-stone-icon دعای امام رضا برای گشایش بخت (نماز برای ازدواج سریع دختر) معرفی معتبرترین دعای گشایش بخت

از معتبرترین و قوی‌ترین انواع دعای بخت گشایی نوشتن سوره احزاب بر روی پوست آهو است. در کتاب “البرهان فی تفسیر القرآن جلد 6 صفحه 212” از پیامبر اسلام (ص) و امام صادق (ع) نقل شده‌است که سوره احزاب را بر روی پوست آهو جهت افزایش خواستگاران و جلب میل آن‌ها بنویسید و در خانه بگذارید. از جمله خواص این دعا می‌توان به افزایش تعداد خواستگارهای دختران مجرد آن خانه و دختران مجرد نزدیکان (مطابق متن روایت) اشاره‌کرد. با توجه به درخواست‌های مکرر مشتریان محترم در بخش پشتیبانی سایت، فروشگاه اینترنتی شرف آنلاین اقدام به تهیه و نگارش سوره احزاب روی پوست آهوی اصل نموده‌است. رعایت آداب کامل، اصالت پوست آهو و قیمت منصفانه از جمله ویژگی‌های این محصول در شرف آنلاین است.

امکان آشنایی با یکدیگر در بخش نظرات به هیچ عنوان وجود ندارد لذا خواهشمندیم در بخش نظرات از معرفی خود بپرهیزید و شماره تماس خود را جهت آشنایی درج نکنید چرا که این نظرات تایید نخواهند شد. صرفا اگر راهکار اخلاقی، رفتاری یا مذهبی دارید یا صاحب تجربه ارزشمندی هستید بیان نمایید تا دیگران استفاده کنند.

محصول ویژه شرف آنلاین: سوره احزاب روی پوست آهو

این محصول دارای یک عدد پوست آهوی اصل است که بر روی آن سوره احزاب توسط نویسندگان مجرب با رعایت تمامی آداب نوشته شده‌است. پوست آهوی این محصول با ضمانت اصل بودن توسط نویسنده مجرب ارائه می‌گردد. به دلیل ارتباط بی‌واسطه با نویسندگان مجرب و تهیه تعداد بالای آن توسط شرف‌آنلاین، هزینه این محصول بسیار مناسب تعیین شده تا تمامی اشخاصی که توانایی نوشتن سوره احزاب روی پوست آهو برای گشایش بخت را ندارند، بتوانند آن را تهیه و از خواص آن بهره‌مند شوند. در کنار این محصول ویژه می‌توانید از دعای امام رضا برای بخت گشایی (نماز برای ازدواج سریع دختر) نیز استفاده نمایید. ان‌شاءالله که موثر خواهد بود.

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

17 دیدگاه در “دعای امام رضا برای گشایش بخت (نماز برای ازدواج سریع دختر)

 1. جواد گفت:

  با سلام پسری هستم ۲۶ سال دارم خوشتیپ و مهربان و دوست داشتنی و صاف و کارگر هستم هر کجا که به خواستگاری میروم اول دوستم دارند بعد نمی دانم که چطور میشود جواب منفی میدهند چه کار کنم خسته شدم اعصابم به هم ریخته از بس که به خواستگاری رفته ام

 2. ناشناس گفت:

  سلام به امید خدا این نماز را میخوانم تا با دختری با ایمان ازدواج کنم

 3. ناشناس گفت:

  سلام من هم‌ دختری دارم که هر خواستگاری می آید برایش جور نمی شود باید چی کار کنم

 4. ناشناس گفت:

  سلام برای دخترم هر خواستگاری که میاد تا مراحلی پیش میره و به سر انجام نمی‌رسه میشه لطفاً راهنماییم کنید

 5. ناشناس گفت:

  سلام من یک دختر ۳۸ ساله هیچ خواستگار ندارم هرچه دعا میکنم تاثیر ندارد چکار کنم ک بختم باز بشود سوره احزاب ک میگویید از کجا پوست آهو بیاورم‌.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به لینک سوره احزاب روی پوست آهو مراجعه بفرمایید.

 6. زهرا گفت:

  آن نمازی که برای دختران هست را چند روز باید خواند؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   در منابع ذکر نشده است که دقیقا چند روز خوانده شود.

 7. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر پسرم ۳۳ سالش است هر جا میروم خواستگاری دختر میگوید مهرش به دلم ننشسته من چکار کنم لطفاً راهنمایم کنید کارش خیلی خوب است تحصیل کرده بچه سالم لطفاً لطفاً راهنماییم کنید،🙏🙏🙏

  1. ناشناس گفت:

   سلام وقت بخیر هیج خواستگاری نمیاد

   1. آ گفت:

    انشاء الله بخت همه جوان ها باز بشود

 8. قسیمه خمیسی هستم از یزد گفت:

  باسلام برایم دعا کنید امام رضا من و شوهرم‌ و بچه هایم را بطلبد دخترم و پسرم تا الان نتوانستند بروند زیارت امام رضا

 9. ز_م گفت:

  باسلام و سلامتی
  من یه دختر با سن بالا دارم که ۳ روز دیگر وارد ۳۹ سال میشود هنوز ازدواج نکرده هرچه خواستگار می امد به دلش نمینشست و رد میکرد انگار جادو شده بود الان هم خواستگار ندارد با شرایط خانه و ناراحتی های زیاد لطفاً مرا راهنمایی کنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ان شاء الله که هرچه زودتر بخت ایشان باز شود.
   می‌توانید از ادعیه معتبری که در سایت گفته شده است استفاده نمایید. اکثرا به صورت دعا و نماز هستند. همچنین میتوانید سوره احزاب روی پوست آهو تهیه و در منزل در ظرف درب بسته قرار دهید به امید خدا مساله حل خواهد شد.

  2. عسل گفت:

   سلام ان شاء الله بخت همه جوانان به آبرو امام زمان بازشود و عاقبت بخیر شوند

 10. ناشناس گفت:

  دو تا نماز از امام رضا (ع) گفتید؟ فرق دارند؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بله ۲ نماز متفاوت است. نماز اول برای دختران و پسران ولی نماز دوم باتوجه به متن روایت احتمالا فقط برای پسران موثر است. در انتهای مطلب نیز سوره احزاب روی پوست آهو معرفی شده که بسیار قوی ومعتبر برای افزایش خواستگاران دختران است.

نظر دهید؛ ضمنا اغلب سوالات را در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.