قیمت گذاری سنگهای قیمتی

قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا

Emerald-stones-1 قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا

در این مقاله در مورد قیمت سنگ زمرد اصل صحبت خواهد شد و روش های تعیین قیمت سنگ زمرد را با هم بررسی می کنیم تا هنگام خرید زمرد راحت تر تصمیم گیری نمایید. در ابتدا با انواع مختلف این گوهر آشنا خواهیم شد و ادامه با روش های قیمت گذاری، ۴ روش تشخیص سنگ اصلی، بزرگترین و گران قیمت ترین زمرد کشف شده، قیمت هر قیراط زمرد افغانستان، زامبیا و کلمبیا و همچنین شرایط نگهداری و راز های اعجاب انگیزی در مورد این سنگ خارق العاده آشناخواهیم شد. تا انتهای این مقاله همراه شرف آنلاین باشید.

12210-gem-stone-icon قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا انواع زمرد از منظر قیمت

همانطور که می دانید زمرد یک سنگ قیمتی و با ارزش می باشد که در کشورهای مختلفی معادن این سنگ وجود دارد. زمرد کلمبیا اصل و زمرد افغانستان (پنجشیر) از شناخته شده ترین انواع این گوهر می باشند و به دلیل محبوبیت و استفاده زیاد، خرید و فروش زمرد افغانستان و کلمبیا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و بلحاظ قیمتی، قیمت هر گرم زمرد افغانستان و کلمبیا بسیار بالا است. در ادامه به معرفی چند نوع از این سنگ و در ادامه به بررسی قیمت زمرد خام می پردازیم.

زمرد چشم گربه ای:
چشم گربه ای، گونه ای خاص و بسیار نادر از این گوهر می باشد که به دلیل وجود حالتی مانند چشم گربه به این نام شهرت پیدا کرده است، این نگین علاوه بر Cat’s Eye Emerald با نام Tail of the dragon یا دم اژدها نیز معروف می باشد. قیمبت زمرد اصل چشم گربه ای بالا نمی باشد.

Emerald-Cats-Eyes قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا

سبز تراپیچ:
این گونه که در منابع زمرد کلمبیا یافت می شود، دارای الگوی خاصی به شکل ستاره می باشد و به همین علت به آن زمرد سبز ستاره ای نیز می‌گویند. جنس ۶ پر این ستاره بر روی آن از کربن تیره می باشد. قیمت سنگ زمرد خام تراپیچ بالا بوده و دلیل بالا بودن آن، کمیاب بودن زمرد کلمبیا اصل می باشد.

Emerald-terpich-min قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا

12210-gem-stone-icon قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا قیمت هر قیراط زمرد سبز برزیلی

همانطور که از نام گونه سبز برزیلی مشخص است، این سنگ از معادن برزیل استخراج می شود و به تورمالین سبز (Brazilian tourmaline) شهرت دارد. نکته قابل توجه این است که این گوهر هم اکنون از معادن  کشور آفریقا استخراج می شود. هنگام خرید زمرد برزیلی باید به این نکته توجه کرد که قیمت زمرد اصل برزیلی بالا نمی باشد. غالبا قیمت هر قیراط زمرد برزیلی بین 5 تا 500 دلار است. البته که قیمت های بالاتر و پایین تر نیز در موارد خاص خرید و فروش می شود.

Brazilian-emerald-green قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا

12210-gem-stone-icon قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا قیمت هر قیراط زمرد زامبیا

زمرد زامبیا سنگی است که از معادن زمرد زامبیا کشف می شود و دارای کیفیت بسیار بالا است و از لحاظ رنگ و شفافیت شهرت دارد. زمرد زامبیا از ارزش بسیار بالایی بین جواهرسازان و گوهرتراشان برخوردار می باشد. قیمت زمرد زامبیا اصل نیز بالا می باشد اما نسبت به کلمبیا یا پنجشیر افغانستان قیمت مناسبتری دارد. قیمت حدودی هر قیراط زمرد زامبیا غالبا در ایران بین 4 تا 40 دلار می باشد اما نمونه ای بهتر در بازار های جهانی تا 2000 دلار نیز قیمت دارند. خیلی کم پیش می آید هر قیراط زمرد زامبیا بیشتر از 2 هزار دلار قیمت بخورد.

-پنجشیر-افغانستان قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا

12210-gem-stone-icon قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا قیمت هر قیراط زمرد پنجشیر افغانستان

زمرد افغانستان یکی از انواع زمرد است که در دره های پنجشیر این کشور وجود دارد. این سنگ بسیار شفاف است حتی لکه هایی که ممکن است در دیگر انواع این سنگ وجود داشته باشد در این نوع بسیار کمتر است و بسیار پاک می باشد. سنگ های استخراج شده از این معدن دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و قیمت هر قیراط زمرد پنجشیر افغانستان بسیار بالا می باشد و خرید و فروش زمرد افغانستان نه تنها در خود این کشور بلکه در دیگر نقاط جهان (حتی بیشتر از خود افغانستان) هم رواج بسیار دارد. قیمت حدودی هر قیراط زمرد افغانستان (دره پنجشیر) در بازار ایران غالبا از 10 دلار تا 100 دلار و در بازارهای جهانی تا 500 دلار می‌باشد. البته که نمونه های خاص با خلوص و رنگ عالی تا قیمت 4000 دلار به ازای هر قیراط در بازارهای جهانی معامله می شود. درصورت افزایش وزن نگین به بالای 10 قیراط انتظار قیمت هر گرم زمرد افغانستان تا 50 هزار دلار را نیز داشته باشید. باید توجه داشته باشید بسته به اندازه، رنگ و خلوص آن قیمت می تواند بسیار متغییر باشد. قیمت راف زمرد افغانستان در مقایسه با نگین تراش خورده بسیار مناسب تر است و غالبا زیر 50 دلار به ازای هر قیراط هستند.

-قیراط-زمرد-پنجشیر-افغانستان قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا

با توجه به قیمت هر قیراط زمرد افغانستان می توان بیان کرد که این سنگ جزو سنگ های گران قیمت و زینتی به حساب می آید. همانند دیگر سنگ های قیمتی عوامل مختلف بسیار زیادی هستند که میتوانند بر قیمت سنگ زمرد افغانستان که از با ارزش ترین و با کیفیت ترین گونه زمرد است تاثیر بگذارند. می توان گفت قیمت هر گرم زمرد افغانستان حداقل دو برابر یاقوت سرخ است. با توجه به جواهرات بکار رفته شده و نوع آنها میتوان قیمت انگشتر زمرد افغانستان را بطور حدودی بیان کرد.

12210-gem-stone-icon قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا قیمت زمرد کلمبیا اصل

شاید شناخته شده ترین نوع زمرد را بتوان همین نوع کلمبیایی آن دانست. علاوه بر معروف بودن این گوهر دارای بالاترین قیمت نیز می باشد. قیمت هر قیراط زمرد کلمبیا در بازارهای جهانی غالبا بین 50 تا 4000 دلار تعیین می شود. اما قطعا نمونه هایی با تراش، رنگ و خلوص عالی دارای قیمت های بالاتر نیز می باشد. در تصویر زیر یک عدد زمرد کلمبیا با وزن 3.33 قیراط و قیمت 5000 دلار را میتوانید مشاهده بفرمایید.

-زمرد-کلمبیا قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا

12210-gem-stone-icon قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا قیمت زمرد هندی

زمرد هندی از خانواده بریل است و دارای کمترین قیمت در بین انواع مختلف این گوهر است. این گوهر در بازار ایران غالبا حدود 1 دلار به ازای هر قیراط خرید و فروش می‌شود. کمی قیمت های بیشتر نیز وجود دارد.

12210-gem-stone-icon قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا چگونه قیمت زمرد اصل تعیین می‌شود؟

در رابطه با خرید زمرد و نحوه تعیین قیمت سنگ سبز زمرد باید به این نکته اشاره کرد که همانند سایر نگین های قیمتی، قیمت گذاری زمرد نیز وابسته به سایز و وزن آن است. بطور مثال، بر اساس آخرین مبنای جهانی تعیین قیمت سنگ زمرد خام، ارزش یک تکه با کیفیت از سنگ  زمرد کلمبیا اصل به وزن حدود ۴ قیراط، برابر می باشد با وزن ۱۶ تکه از این سنگ از نوع کلمبیایی با وزن یک قیراط با رنگ و کیفیت مشابه. یعنی قیمت آن به صورت صعودی افزایش پیدا می کند. در مبحث تعیین قیمت زمرد راف افغانستان یا دیگر انواع آن باید توجه داشت که،  کیفیت همه زمردها یکسان درنظر گرفته شده است ولی همانطور که گفته شد قیمت زمرد راف افغانستان بر مبنای وزن تصاعدی افزایش می یابد.

فاکتورهای قیمت گذاری زمرد اصل وابستگی بالایی نیز به رنگ این گوهر دارد به شکلی که اشباع بودن رنگ زمرد، فاکتور بسیار مهمی در تعیین قیمت سنگ زمرد خام می باشد. با ارزش ترین رنگ زمرد، رنگ سبز تیره و زمینه با تن سیاه می باشد. همچنین شفاف بودن نیز در امر تعیین قیمت سنگ زمرد خام  تاثیر بسیار زیادی دارد. هر چند وجود ناخالصی و لکه های ریز در این گوهر، نسبت به سایر سنگهای قیمتی، قابل چشم پوشی می باشد. بر اساس یک قانون کلی برای تعیین قیمت زمرد راف افغانستان و زمرد زامبیا و زمرد کلمبیا و انواع دیگر، یک تکه نگین زمرد گرماداده نشده (همراه با شناسنامه) تقریبا دارای پنجاه درصد افزایش قیمت نسبت به زمردی با همان وزن،سایز، رنگ و شفافیت اما گرما داده شده، می باشد.

قیمت سنگ زمرد افغانستان و قیمت زمرد کلمبیا اصل با توجه به ویزگی ها و خصوصیاتی که دارند از دیگر انواع آن بیشتر می باشد و معادن موجود در کشور افغانستان از بهترین معادن برای استخراج سنگ زمرد اصل هستند که همین کیفیت مهم ترین دلیل  افزایش قیمت انگشتر زمرد افغانستان می باشد.

دسته بندی محصولات زمرد

برای مشاهده قیمت انواع محصولات با سنگ زمرد اصلی روی دسته بندی‌ها کلیک نمایید

انگشتر زمرد (192)

گردنبند زمرد (66)

نیم ست زمرد (19)

12210-gem-stone-icon قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا ۴ روش تشخیص زمرد اصل

هنگام خرید زمرد دانستن این نکته که آیا یک سنگ اصل هست یا تقلبی می تواند به شما کمک زیادی جهت تعیین قیمت زمرد خام اصل یا تراشیده شده به صورت نگین بکند. در ادامه به مواردی اشاره میکنیم که دانستن این موارد میتواند به شما در تشخیص نوع اصل این گوهر کمک کند و همین موارد بر روی قیمت زمرد خام تاثیر افزایشی دارند.

۱) اکثر زمردهای به کار رفته در انگشتر زمرد ، گردنبند زمرد و نیم ست زمرد دارای خط و ترک های ریز درونی هستند که بعضی اوقات به وسیله ی چشم قابل مشاهده نیستند. این ترک ها به خودی خود سبب کاهش قیمت زمرد اصل نمی شود و حتی نشانه ای از اصالت آن محسوب می شود. بسیاری از سنگ های مصنوعی که ارائه می شوند فاقد این خط و ترک ها می باشند. بنابراین اگر زمردی دارید که فاقد خط و لکه می باشد و همانند شیشه صاف می باشد در اصل بودن و قیمت زمرد سبز آن شک کنید.

Adenis-girl-ring-1 قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا
۲) شفافیت و زیبایی این گوهر با جلا دادن و یا با مالیدن روغن مخصوصی بر روی آن افزایش می یابد در حالی که نوع مصنوعی با چنین کاری شفافیتش تغییر نمی کند.
۳) روش دیگر برای تشخیص سنگ اصلی، روش مه می باشد که در این روش بر روی این نگین “ها” می کنید اگه بخار ناشی از دهان بر روی آن به سرعت از بین رفت نشان می دهد که سنگ اصلی است، زیرا این عمل بر اثر انقال گرمایی سریع سنگ زمرد می باشد، به هر حال نوع تقلبی بعد از ها کردن، اثر بخار دیر تر از روی آن می رود.
۴) همان طور که گفتیم سنگ اصلی زیر نور خورشید یا …تغییر رنگ نخواهد داد، اگر زمردی سبب ایجاد شکست نور و تجزیه آن به رنگ های مختلف مانند رنگین کمان شد، یقینا تقلبی می باشد.

12210-gem-stone-icon قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا گران قیمت ترین

کارخانه جواهرات Bayco جدیدا از زمرد سلطنتی (The Imperial Emerald) که در گونه خود منحصر به فرد می باشد. این سنگ خیره کننده ۲۰۶ قیراط وزن دارد و همین امر قیمت سنگ سبز سلطنتی را بشدت افزایش داده است. این گوهر جزو با ارزش ترین سنگ های قیمتی است که تا به امروز در جهان پیدا شده است. قیمت زمرد اصل سلطنتی بیش از یک میلیون دلار می باشد، این گوهر به تازگی در معتبرترین نمایشگاه سالانه گوهر شناسی یعنی BASELWORLD که در شهر بازل سوئیس برگزار می شود، به نمایش عموم در آمده است.

12210-gem-stone-icon قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا کلکسیون هایی با قیمت گذاری زمرد میلیون دلاری

بزرگ ترین و بهترین‌ کلکسیون‌ زمرد جهان از نظر تراش، رنگ، اندازه‌ و تعداد در بانک‌ مرکزی‌ کشور کلمبیا قرار گرفته است که قیمت سنگ زمرد خام اصل آن منطقه بسیار نجومی می باشد. در موزه‌های‌ علوم‌ طبیعی‌ شهر های نیویورک و لندن، در بانک‌ مرکزی‌ کشور روسیه‌ و نیز در کشور اتریش‌ زمردهای‌ شناخته شده ای  وجود دارد. علاوه بر آن، یکی‌ از با ارزش ترین مجموعه‌ های‌ تراش‌ داده ‌شدهِ جهان در بانک‌ مرکزی‌ ایران‌ وجود دارد که‌ جزو جواهرات‌ ملی‌ کشور ایران محسوب می شود. با ارزش ترین سنگ موجود در جهان به نام هدیه خدا حدودا ۵۷۵۰۰ قیراط معادل ۱۱ کیلوگرم وزن دارد و صاحب آن شخصی کانادایی به اسم ریگان رینی می باشد. این سنگ، مانند یک هندوانه سنگین است. قیمت زمرد سبز هدیه خدا بیش تر از یک میلیون دلار قیمت گذاری زمرد شده است.

Columbia-emerald قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا

12210-gem-stone-icon قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا بزرگترین سنگ راف زمرد جهان

“فورا” اسم بزرگترین سنگ راف زمرد (تراشیده نشده) موجود در جهان با وزن حدود ۲۲ هزار قیراط معادل 4.4 کیلوگرم می باشد که نخستین بار در نمایشگاه بین المللی مواد معدنی در کشور کلمبیا به دید عموم گذاشته شد. این سنگ راف ۱۲ سال پیش در معادن زمرد کلمبیا پیدا شده و تاکنون هیچ پیشنهادی در مورد قیمت این زمرد کلمبیا داده نشده است. اما کارشناسان، قیمت زمرد سبز با این مشخصات را بیش از ۱٫۵ میلیون دلار تخمین زده اند. به گفته برگزارکنندگان نمایشگاه مربوطه، این گوهر بسیار منحصر به فرد و خاص می باشد و کشف کردن گونه دیگری از آن عملا امری غیر ممکن می باشد که همین باعث افزایش قیمت این زمرد کلمبیا شده است.

12210-gem-stone-icon قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا شرایط نگهداری

باتوجه به بالا بودن قیمت زمرد کلمبیا اصل و یا دیگر انواع زمرد بایستی حتما در نگهداری از آن کوشا بود:
۱- همیشه پس از آنکه از مواد آرایشی و بهداشتی ،اسپری و  عطر استفاده کردید نگین خود را با آب بشورید در غیر این صورت قیمت زمرد سبز شما کاهش پیدا می کند و مواد شیمیایی ناشی از این مواد باعث صدمه زدن به رنگ آن می شوند.
۲- جواهرات ساخته شده از سنگ زمرد خام به آسانی می توانند خراشیده شوند، پس این سنگ را جدا از دیگر جواهرات نگهداری کنید تا با خراشیده شدن از ارزش و قیمت سنگ سبز شما کاسته نشود.
۳- ممکن است نگین ساخته از سنگ زمرد خام پس از گذشت ۴ سال نیاز به جلا دادن داشته باشند، این کار را به یک شخص حرفه ای بسپارید.

Emerald-Raw-Emerald قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا

12210-gem-stone-icon قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا ساخت عینک گران قیمت از زمرد

کارخانه جواهرسازی شیلز جدیدا عینک گران قیمتی را تولید کرده است که شیشه آن از گوهر با ارزش زمرد ساخته شده است. زمرد از جمله نگین هایی می باشد که به عنوان محافظی فوق العاده در مقابل اشعه یو وی به حساب می آید. این تولیدی جواهرساز ایده ساخت این عینک را از آن جایی گرفته است که در گذشته پادشاهان رم مسابقات گلادیاتور ها را با این سنگ تماشا می کرده اند. جنس قاب این عینک معمولا از طلا است و با توجه به قیمت سنگ سبز زمرد ارزش این عینک هم بسیار زیاد و گران قیمت است.

Eyeglasses قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا

12210-gem-stone-icon قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا بهترین معدن زمرد جهان

سنگ زمرد خام بعد از الماس دومین گوهر قیمتی می باشد که در افغانستان، کلمبیا و بعضی از دیگر کشورهای جهان کشف می‌شود. همانطور که پیشتر گفته شد، بلحاظ قیمتی، قیمت هر گرم زمرد افغانستان و کلمبیا بسیار بالا می باشد. سنگ زمرد افغانستان در مقایسه با شفافیتی که دارد درجهان بی‌رقیب می باشد. بعد از کشورهای مانند زامبیا، کلمبیا و برزیل چهارمین صادرکننده سنگ زمرد اصل کشور افغانستان است. آنچه قیمت سنگ زمرد افغانستان را بالا برده است، شفافیت بسیار عالی و رنگ خاص آن می باشد. اکثر زمردها حتی زمردهای با کیفیت بالا، دارای لکه ها و خط های سطحی هستند، ولی نوع افغانستانی معمولاً به‌طور خارق العاده‌ای تمیز می باشد و معمولا اندازه کوچکی دارد اما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و باعث افزایش خرید و فروش زمرد افغانستان شده است. این معادن با ارزش افغانستان در داخل کوهای دره پنجشیر و کوه‌های هندوکش در ۱۰۰ کیلومتری شمال شرق شهر کابل، در ارتفاع ۳ تا ۴ هزار متری زمین قرار دارند. تنها راه رسیدن به این معادن پیاده روی می باشد و تنها دلیلی که باعث تحمل این سختی ها و پیمودن این راه می شود خواص فوق العاده این گوهر و اهمیت قیمت هر قیراط زمرد پنجشیر افغانستان است. در دره پنجشیر تا به امروز حدود ۱۷۲ معدن کوچک و بزرگ زمرد پنجشیر پیدا شده ‌است. معادن موجود در کشور افغانستان برای اولین بار توسط یک زمین شناس روسی کشف گردید. امروزه نزدیک به 1000 نفر در معادن افغانستان مشغول به کار و استخراج این سنگ هستند و در شرایط بسیار سختی این کار را انجام می دهند. حقوق این معدنچیان که روزانه به دور از محل زندگی خود ۱۸ ساعت کار در ناامن‌ترین شرایط و با به خطر انداختن جان خود، صخره‌ها را منفجر می‌ کنند و دچار مشکلات تنفسی بسیار می شوند، هفته ‌ای تقریباً ۳۵۰۰ افغانی می باشد.

Emerald-mines-in-Afghanistan قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا

12210-gem-stone-icon قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا رازهای زمرد (سنگ عشق)

در انتهای این مقاله برخی از خواص سنگ زمرد قابل توجه در مورد این گوهر گران قیمت را با هم می خوانیم:
۱- تعداد بسیار کمی از گوهر های قیمتی وجود دارد که مثل این سنگ پر از  رمز و راز باشند. علاوه بر ظاهری زیبا و داشتن رنگ های مختلف، این نگین دارای یک تاریخ غنی نیز می باشد که مربوط به ۴۰۰۰ سال قبل در بابل می باشد.
۲- این نگین نماد پرشکوه محبت و عشق پر شور می باشد. سنگ زمرد اصل مجموعه ای از احساسات است و رنگ سبز مانند این گوهر جز آرامش بخش ترین رنگ های موجود در دنیای طبیعت می باشد.
۳- سنگ زمرد اصل باعث رشد و افزایش خونسردی در افراد می شود.
۴- رنگ سبز موجود در سنگ زمرد اصل نشانه استواری در رابطه ها می باشد.

Emerald قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا

۵- هنگامی که می خواهید زندگی مشترکی را شروع کنید ممکن است مشکلاتی پیش بینی نشده ای سر راه شما به وجود بیایید که این نگین شما را در این مساله بسیار کمک می کند.
۶- سنگ زمرد اصل همچنین دارای مفهوم ابدیت و جاودانگی می باشد، زیرا رنگ سبز مانند آن در طبیعت نشان دهنده تجدید نسل می باشد.
۷- این نگین بیانگر عشق بالغ تر و کامل تر در فرهنگ هندوستان می باشد بلحاظ ارزش مادی، قیمت زمرد هندی بالا نمی باشد.
۸- این نگین رنگ برای تنظیم چاکرای قلب یا نقطه انرژی مورد استفاده قرار می گیرد، و اجازه می دهد که احساسات خود را بطور واقعی به کسی که آن را دوست دارید بیان کنید. همین خواص بسیار زیاد این سنگ نیز یکی دیگر از دلایل افزایش قیمت هر قیراط زمرد افغانستان یا انواع دیگر آن  می باشد. اما بایستی توجه داشت که با وجود بالا بودن قیمت زمرد اصل و همچنین قیمت زمرد کلمبیا برای بهره بردن از ویژگی های آن باید حتما سنگ اصلی را تهیه نمود. همین خواص و ویژگی های خاص زمرد باعث شده است تا محبوبیت بسیاری بین مردم پبدا کند و با نادیده گرفتن قیمت انگشتر زمرد افغانستان اقدام به خرید این گوهر با ارزش کنند.

محصولات زمرد

به این صفحه امتیاز دهید. از شما سپاسگذاریم

372 دیدگاه در “قیمت زمرد: آموزش تشخیص و تعیین قیمت سنگ زمرد اصل کلمبیا، پنجشیر و زامبیا

 1. محمدی اصل. گفت:

  سلام و عرض ادب.
  بنده یک زمرد سفد اصل بسیار نایاب با قدمت بیش از سه هزار سال با تراش باستانی که قیراطش هم بالاست قصد فروش دارم. خواهشا خواهشا خواهشا خریداران واقعی که توان مالی دارند (میلیاردی) از طریق روبیکا به این شماره پیام بدهند. [censored]
  (ممنون از مدیریت سایت).

 2. مهدی گفت:

  با عرض سلام
  یک قطعه زمرد زامبیا کاملا طبیعی و بدون هیچگونه بهسازی به وزن ۱۶۵۰ قیراط دارم که خواهان کارشناسی و تعیین قیمت هستم. اگر لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون میشوم. عکس موجود دارم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   با عکس امکان تشخیص نیست. حتما حضورا به یک آزمایشگاه گوهرشناسی مراجعه و فرایند صدور شناسنامه را انجام دهید. تعیین قیمت حدودی نیز انجام خواهد شد.

  2. وحید کرمی گفت:

   سلام اگر اصل هست و ارزش دارد آیدی تلگرام پیام بده [censored]

   1. ناشناس گفت:

    سلام
    بنده زمرد اصل و با ارزش دارم و فروشنده هستم، تلگرام ندارم، تماس بگیرید [censored]

  3. وحید کرمی گفت:

   سلام، اگر دوستان کسی کالای با ارزش، کار زیر، سنگ با اصالت و اصل دارد بیاید تلگرام، جنس خوب، پول خوب [censored]

   1. پرواز گفت:

    من سنگ خوب دارم چه جوری با شما ارتباط برقرار کنم

   2. ناشناس گفت:

    سلام وقت بخیر من یک زمرد کلمبیا ۱۴ قیراطی دارم چند میخرید

 3. افشین گفت:

  درود دوستان ۶ تا زمرد خام تیره مایل به رنگ سیاه به وزن ۳۷۰ گرم و ما بقی ۱۰۰ گرم به پایین دارم لطفا مشتری واقعی ریپلای مسیج بده فروشنده ام مشتری خوب میخواهم شهاب سنگ خاص هم دارم با پورهای الماس سیاه چشم و فوق العاده میزند

 4. نعمت انصاری گفت:

  یک عدد زمرد ۱۳ قیراطی پنجشیر دارم کسی خواست درخدمتم. واتساپ پیام بدهید [censored]

  1. ناشناس گفت:

   قیمت؟شماره تماس

 5. رحیم رحیم گفت:

  سلام من یک انگشتر نقره دارم ۷ تا نگین زمرد پنجشیر دارد

  1. ناشناس گفت:

   سلام عزیز شماره تماس بده لطفاً

 6. ناشناس گفت:

  سلام من یک تکه زمرد راف پنجشیر افغان سبز مایل به تیره سیاه ‌.. و یک عدد عقیق برمه خون کفتری. فیروزه بسیار قدیمی درشت و تعدادی سنگهای دیگه فروشنده واقعی هست

  1. احمد گفت:

   قیمت و راه ارتباطی ارسال کنید

  2. ناشناس گفت:

   سلام زمرد وزنش چقدر است و چند قیمت

  3. وحید کرمی گفت:

   سلام، اگر سنگ های تان، اصالت و اصل باشند، با بهترین قیمت خریداری میشود [censored] آیدی تلگرام پیام بدهید،
   دوست عزیز، اگر واقعا قصدتان فروش هست و جنستان اصل هست درخدمتتان هستم

   1. حسیب الله حصین گفت:

    سلام بیدر گل من خریدارم

   2. ناشناس گفت:

    سلام آقای کرمی سنگ خوب دارم لطفاً شما هم تماس بدید

   3. ناشناس گفت:

    بنده هم شهاب سنگ و هم سنگهای دیگر و گوهر دارم

 7. داود خادم خسروشاهی گفت:

  سلام .من یک تکه حدود ۲۴ گرم سنگ راف اصل زمرد پنجشیر افغان مایل به سبز تیره به سیاه میزنه و بسیار زیباست. تاییدیه دانشگاه گوهرشناسی دارم و یک عدد سنگ درجه یک یاقوت برمه روشن به خون کفتر تراش خورده بلژیک بسیار خبرکننده روی انگشتر نقره خاص سوار شده و فیروزه بسیار قدیمی به رنگ ابی پر رنگ درشت ‌و تعدادی ریز و یک عدد سنگ یاقوت خاص دارم فروشنده هستم … داود از تهران

  1. ناشناس گفت:

   سلام .. یاقوت برمه چند قیراط و زمرد پنجشیر افغانستان چند قیراط است ازمایشگاه رفته شناسنامه داره نداره خریدارم قیمت برمه تراش بلژیک باشه هر قیراط دلاری محاسبه میشه خریدارم زمرد پنجشیر افغانستان راف شماره تماس بزارید تو واتساپ در خدمتتم .. رضا لباف … اصفهان

   1. الیاس گفت:

    سلام با این شماره واتساپ پیام بدید من دارم طبیعی هم هست البته وزن بالا [censored]

   2. ناشناس گفت:

    سلام دوست عزیز اگر زمرد پنجشیر اصل دارید پیام بدهید واتساپ [censored]

   3. ادریس گفت:

    سلام. من از بلوچستان هستم ۳۰ گرم زمرد خام اصل دارم خریدار خوب میخواهم. کسی خواست شماره اش بگذارد من تماس میگیرم

   4. میلاد گفت:

    ۲ تا زمرد کلمبیا و زامبیا با شناسنامه دارم برای فروش در حد ۱ قیراط

   5. ناشناس گفت:

    سلام
    من تعدادی زمرد افغان دارم. شما خریدار هستید؟

  2. سیروان گفت:

   دوست عزیز در صورت اصالت بنده خریدارم

   1. عباس اکبری گفت:

    یک انگشتر بزرگ زمرد با خط بسیار زیبا که بیشتر خودم نظرم اینکه بادستگاه خورده شده باتاییدیه هرکسی که از سنگ اطلاعات داشته باشد با یک انگشتر چند قیراطی یاقوت برمه و چند سنگ آث که به جرات میگویم تک میباشد دارم به قیمت بازار میفروشم مردش هستم لب و دهن هم نیست کسی خریدار است در خدمتش هستیم

   2. علی گفت:

    [censored] با واتساپ با من ارتباط برقرار کن ببینم انگشتر با نگین زمرد بسیار ریز تراش خورده را چطور میبینی، البته شک نکن که فروشنده هستم.

 8. رضارحیمی گفت:

  سلام من حدود ۵۰ گرم زمرد راف باکیفیت بالا برا فروش دارم اگه کسی خواست درخدمتم [censored]

  1. حمید چراغی علمی گفت:

   با بنده تماس بگیرید من خرید میکنم [censored] چراغی هستم

   1. ناشناس گفت:

    سلام ببخشید زمرد اصل پنجشیر به صورت راف، قیراطی چند خریدارید. شماره تان لطفا

 9. مهدی گفت:

  سلام خسته نباشید بزرگوار من چند تا تکه سنگ زمرد دارم که مایل به فروش آن می باشم یک تکه به وزن ۶۶ گرم است و دیگری ۲۲ گرم و…

  1. رسول گفت:

   سلام من میخوامشون

   1. سعید گفت:

    سلام من هم می خوامشون

   2. ایمان گفت:

    سلام سنگ زمرد زامبیا موجود هست حدود ۲۰ عدد. باب سوار [censored]

 10. ناشناس گفت:

  سلام داداش من یه تکه سنگ سبز رنگ یشمی دارم میخام بدونم چه نوع سنگ هستش و با شما چطور میشه تماس بگیرم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای این مورد بایستی حضورا به ازمایشگاه گوهرشناسی مراجعه نمایید.

 11. مهدی گفت:

  سلام مقداری سنگ خام دارم کسی خریرار بود به [censored]

 12. محمد گفت:

  سلام من زمرد پنجشیر میخام اگر کسی داره به من خبر بده لطفا [censored]

  1. ارش گفت:

   سلام من دارم

   1. ابراهیم گفت:

    سلام من یک تیکه زمرد سفید بریل ۲۴ قیراط دارم میفروشم هرکس میخواهد در خدمتم

   2. علی محمودی گفت:

    من انگشتر ۱۸ قیراطی پنجشیر دارم میخوای

  2. مکرم ظاهری گفت:

   سلام من زمرد دارم

   1. عبدالرحمن خسرو گفت:

    سلام خدمت دوستان عزیز
    من زمرد پنجشیر راف دارم
    شماره تماس واتس آپ [censored]

  3. ناشناس گفت:

   من زمردی دارم که نتیجه خوبی دارد اگر تقاضای خرید دارید به این شماره واتسپ مسیج کنین [censored] من سنگهای مهم دیگه هم دارم از قبیل سنگ طلا من در فروش این سنگ معلومات زیادی ندارم اگر مرا کمک کنید خوش میشم

   1. علیرضا گفت:

    قیمت چند است چگونه می توانم سنگها را ببینم

   2. Matiullah گفت:

    شماره ات را بده من خیلی میفهمم برایت کمک میکنم میخرم ازت

  4. habibi گفت:

   من دارم

   1. طاها گفت:

    سلام دوستان یک سنگ دارم به شکل سرشیر به رنگ سبز مایل بسیار دنبال خریدارم اصل اصل لطفا بزنگید

  5. مهرداد گفت:

   من دارم خواستی بگو
   یک تکه تراش نخورده
   اصل

  6. Asms گفت:

   من دارم زمرد پنج شیر

   1. ناشناس گفت:

    خوزستان ازمایشگاه گوهرشناسی دارد ادرس و تلفن میخواستم

  7. احمدی گفت:

   سلام. من راف زمرد پنج شیر دارم .در خدمت خریداران محترم هستم [censored]
   احمدی

   1. ناشناس گفت:

    سلام
    لطفا به شماره بنده در واتساپ پیام دهید. خریدارم. [censored]

  8. ناشناس گفت:

   سلام. من دارم پولش داری زیاد دارم

  9. Malk گفت:

   سلام من ۴۸ گرم زمرد اصل پنجشیر دارم گرمی ۱۰۰۰ دلار تا ۵۰ هزار دلار قیمتشون هست کسی خواست به این شماره پیام بده که خریدارم زنگ میزنم [censored]

  10. محمدنور گفت:

   سلام من یک انگشتر زمرد دارم

   1. ناصر گفت:

    سلام من دنبال یک انگشتر زمرد شفاف اصل که تاییدیه آزمایشگاه داشته باشد

  11. محمد گفت:

   سلام مقدار زیادی زمرد پنجشیر سراغ دارم، شاید بشود معامله ای را جور کنم. زابل هستم [censored] واتس پیام بده

   1. Ali.boti گفت:

    سلام. عکس و فیلم بفرست. خریدارم

  12. Matiullah گفت:

   من دارم قیراطی ۴۰ دلار ۱۰۰ قیاط دارم

   1. م گفت:

    سلام شماره بگذار [censored]

  13. ناشناس گفت:

   سلام ۲۵ قیراط زمرد اصل معدنی دارم سفید فروشنده هستم

  14. ناشناس گفت:

   سلام داداش هر صد گرم چند برمیداری

 13. خلیلی گفت:

  سلطان تو قسمت بزرگترین سنگ راف جهان زدی ۲۲ هزار قیراط بعد زدی ۱۱کیلو بزرگوار در صورتی که میشه ۴ کیلو ۴۰۰ گرم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام و ممنون از اینکه اطلاع دادید
   اصلاح شد.

 14. ادیب گفت:

  سلام من یک تکه زمرد راف افغان به وزن ۲۴ گرم دارم اگر خریداری هست خوشحال میشم که با بنده تماس بگیرید ممنون

  1. ناشناس گفت:

   من نیاز دارم

   1. ناشناس گفت:

    سلام من زمرد پنج شیر دارم میخرید

 15. امیر گفت:

  باسلام من دو تا نگین‌ دارم‌ تراش‌ خورده‌ یکیش مثل چشم اون یکی هم بیضی هست شیشه میبره نور هم ازش رد میشه و یک نگین آبی کمرنگ‌ دارم‌ نور گوشی میگیرم روش هم نور رنگ خودش‌ و نور سفید ازش رد میشه وزنشون هر سه تا تقریبا مثل همه یعنی هر کدام‌ سی سوت خیس میکنم چهار ثانیه خشک میکنه ممنون میشه راهنماییم کنید

  1. ناشناس گفت:

   خوب کاری میکنی خشک نشدنی هستند اینها

 16. مقدم گفت:

  سلام من یه سنک خام زمرد به وزنه ۱۳ نیم کرم دارم میفروشم اگر خریدار هست جواب

  1. پیام گفت:

   سلام کجا چطور میشه باهاتون صحبت کرد؟

  2. کیان خان رنجبر گفت:

   سلام یه اردک تراش خورده دارم خیلی زیباست با توجه به اینکه کوچک هست ولی خیلی زیبا تراش خورده و منحصرف به فرد هست و فکر نمیکنم تا این زمان باشه و فکر میکنم قدمت داره

   1. ناشناس گفت:

    عکسشوبفرست برام [censored]

 17. کربلایی خادم الرضا ع سلمان گفت:

  سلام وقت بخیر دوستان عزیز و گرامی بنده خرسندی که مسکین وجود نداره بجز مغناطیسی دارم و درخدمتم دوست عزیزی که گفتی زمرد ۵ شیر دوست دارم و مناسب با جیبم نیست هنوز مردانگی و مروت از بین نرفته خادم امام رضا ع هستم و عشقم خدمت به عاشقان حضرت موسی بن جعفر ع کانال متوسلین امام رضا ع بیا در خدمتم . کالیفورنیوم ۱۸۰ گرم دارم خریدار واقعی درخدمتم با پول ایران شناسنامه ندارن سنگهام و بصورت یک چهارم قیمت تقدیم هموطنان عزیز میگردد و درآمد حاصل نیز به دستور صاحبش امام رضا علیه السلام صرف نیازمندان و مستمندان مسلمان میگردد به امید ظهور حضرت مهدی عج که نزدیک است ۶/۵/۴۰۹ جمعه

  1. قاسم عسگری گفت:

   سلام ببخشید برای چگونگی دسترسی و خرید با این شماره تماس بگیرید [censored]

 18. سلمان گفت:

  سلام وقت بخیر زمرد ۵ شیر افغان کریستالی دارم قیراط بالا خریدار اگه هست ممنون میشم معرفی کنید.

  1. ناشناس گفت:

   سلام شما لطف کنید بیا توی واتساپ زمرد راف خریدارم

   1. علیرضا گفت:

    سلام یاقوت و زمرد برا فروش دارم اصل

  2. ناشناس گفت:

   شماره واتساپ من [censored] مسیج بدی من زمرد دارم

   1. ناشناس گفت:

    سلام مقداری سنگ دارم اگه خریدارید پیام بدیید

 19. ناشناس گفت:

  سلام یک سنگ زمرد خام به وزن ۹۰ گرم دارم که به رنگ سبز خیلی تیره هست و در بعضی جاهاش یه لایه ای نازک سنگ سفید هست ک به ضخامت نوک سوزن هم نیست و یجای دیگش هم لایه ای نازک از طلا هست ممنون میشم قیمتشو بگین بهم

  1. ناشناس گفت:

   سنگ شما جواهر دمانتوئید خاص و گران قیمت هست اگر اصلی باشد نور بسیار قوی بر سنگ بگیرید از فاصله یک میلیمتری نور نباید از آن طرف سنگ دیده شود و اصل است مراقب نگهداری باشید به هیچ عنوان به سنگ حرارت نزنید و برای تست هیچ مواد شیمیایی نزنید که سنگتان هیچ میشود در فرانسه به عنوان زمرد از شما خریداری میشود

   1. علیرضا گفت:

    سلام هم زمرد دارم هم یاقوت به شرط ازمایشگاه

 20. محمدرضا گفت:

  سلام یک انگشتر زمرد پنج شیر دارم نگین به اندازه یک تیله میباشد تراش معمولی است شناسنامه ندارد چند می ارزد ممنون از لطف شما

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   وزن، رنگ و خلوص سنگ در تعیین قیمت بسیار مهم است.

   1. ابراهیم گفت:

    سلام شماره وات ساپ تون رو بدید یک تکه ۱۸ گرمی دارم عکس هاش رو براتون بفرستم بهم بگید زمرد کجای هست بسیار زیبا و درضمن بسیار قدیمی هستش از حدود چهار صد و پنجاه سال پیش نسل به نسل رسیده به بنده سپاس گذارم دادا

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    متاسفانه امکان تشخیص درست از روی عکس نیست. لطفا به یک ازمایشگاه گوهرشناسی مراجعه بفرمایید.

 21. حسین بدر گفت:

  سلام زمرد افغان راف و تراش خورده دارم

  1. ع ت گفت:

   سلام تکه سنگ زمرد سبز مایل به بنفش دارم که از اصل بودن می خواستم مطمئن بشم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حضورا به آزمایشگاه یا یک کارشناس خبره مراجعه بفرمایید.

 22. حسین بدر گفت:

  سلام زمرد راف افغان دارم خط هایی مثل ترک خوردگی داره اما بسیار زیبا و سبز خوشرنگه و زمرد سبز گرد به شکل یک تیله تراش خورده شناسنامه ندارن شاهین ویلای کرجم آدرس نزدیکترین نماینده خریدتون به من بدین و شست تا مروارید اصل هم دارم خرید دارین؟ فروشنده ام فوری

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر متاسفانه خرید نداریم.

  2. غلامرضا گفت:

   قیراط چند گفتی سنگ زمرد کلمبیا هم دارید من خریدارم

 23. محمد رضا گفت:

  سلام من ۱۰ قیراط زمرد پنجشیر دارم
  قیمت اش چند میشه
  خودم از افغانستان هستم

  1. آرمان گفت:

   کسی زمرد اصلی برای فروش داره؟؟؟ خریدارم……

   1. حیدری گفت:

    من دارم ۶۹۵ قیراط شناسنامه دار

 24. روح اله ارباب میر گفت:

  سلام من یک زمرد صد قیراطی زامبیا دارم البته راف هست و شناسنامه نداره میتونید حدود قیمت بفرمایید
  با سختی ۷.۱

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   خیر اینطور امکان قیمت گذاری نیست. ولی زامبیا نسبت به کلمبیا و پنجشیر قیمت به مراتب پایین تری دارد.

  2. Samer. Dost گفت:

   سلام
   چند قیراط است

 25. مصطفی شهبازی گفت:

  سلام یه سنگ دارم چجوری عکسشوبفرسم تا بگین چیه من نمیشناسم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متاسفانه امکان تشخیص سنگ از روی عکس وجود ندارد. باید حضورا به یک کارشناس مراجعه بفرمایید.

  2. ناشناس گفت:

   زمرد اصل کلمبیا دارم حجم بالا

 26. محسن گفت:

  تعدادی سنگ دارم چند تاشون به نظرم زمرد هستن از یک پسته هر کدوم بزرگترن ساکن زاهدان هستم و از یک افغانستانی ۱۰ سال قبل خریدم اون موقع نمی دونستم دقیقا چی هستن و به خاطر زیبایی شان خریدم ولی بعد مطالعه فهمیدم تزئینی و گرانقیمت هستن هر کدوم بین حداقل ۵ قیراط تا حدود ۲۵ قیراط شاید بشن دقیق وزن نکردم حالا میخوام قیمت بگیرم و اگه خریدار خوب باشه بفروشم راهنمایی می فرمائید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ابتدا بایستی به یک ازمایشگاه گوهرشناسی یا کارشناس حضورا مراجعه بفرمایید و اصالت سنگ مشخص شود. سپس حدود قیمت در همین مطلب بیان شده است که البته باید باتوجه به کیفیت، وزن و … حضورا توسط یک فرد خبره قیمت آن تخمین زده شود.

   1. ناشناس گفت:

    سلام میشه یکی از آزمایشگاه سنگ های قیمتی را برایم معرفی کنید

   2. شرف آنلاین گفت:

    بایستی سرچ بفرمایید. در شهرهای بزرگ هستند.

  2. محمد گفت:

   سلام عکس و قیمت بدید منتها درشترینش رو میخوام

   1. مقدم زنجان گفت:

    سلام من چهار عدد یاقوت اصلی دارم اگر مشتری به قیمت خوب باشد می فروشم

 27. حاجي گفت:

  سلام زمرد کلمبیا اصل دارم ٧/٨۶ قیرات هس خریدار هس میفروشم با شناسنامه معتبر ازمایشگاهی

  1. ناشناس گفت:

   قیمت؟

 28. حسن گفت:

  سلام
  چرا در رابطه با زمرد ماداگاسکار مطلبی ننوشته اید؟ زمرد ماداگاسکار هم کیفیت بالایی داره.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   از ماداگاسکار در معدنی به نام تسارامنگا نیز زمرد های مرغوبی استخراج می شود اما به وفور و معروفیت کلمبیا، زامبیا و … نیست.

 29. حسین گفت:

  بسیار اموزنده و عالی بود خدا ازتون راضی باشه

 30. مرتضی گفت:

  سلام
  من زمرد پنج شیر خیلی دوست دارم ولی یه ادمش پیدا نمیشه قیمت مناسب با جیب ما بده

  1. وفی عابد گفت:

   من در خدمت شما هستم هرنوع که شما کار داشته باشید

  2. مصطفی گفت:

   ۱۲، گرم زمرد کلمبیا دارم چجوری بفروشم سنگ راف

  3. محمد گفت:

   سلام بفرمایید

  4. شاهین گفت:

   سلام خریدار واقعی زمرد راف پنجشیر افغانستان هستی تماس بگیر
   فروشنده هستم.

   1. ناشناس گفت:

    سلام من یک سنگ زمرد پنجشیر اصل میخواهم ممنون میشم یک ادم منصف و خداترس با من تماس بگیرد

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

 31. متین واقفی گفت:

  سلام…
  من یه سنگ زمرد حدود ۴۰ قیراط دارم تراش نخورده …
  اگر کسی خریدار هست در خدمتیم

  1. جمشید گفت:

   سلام سنگ تون کجاست

 32. سجاد حیدریان گفت:

  یک عدد زمرد برزیل اصلی به وزن ۵ قیراط برای فروش دارم قیراطی ۱۰۰۰/۰۰۰۰ تومان

  1. علی گفت:

   من پنج‌ تا ۵ ، ۶ قیراط را ۱ میلیون میدم اصل

  2. محمد بارکزهی گفت:

   سلام
   بنده اهل افغانستان و در کابل هستم
   بفرمایید

 33. J.j گفت:

  یک مهره قدیمی تقریبا یک و نیم گرم هزاره اول پیش از میلاد جنس زمرد
  قیمتش چقدر میشه؟
  و آیا خریداری داره؟

 34. محمود امن پور گفت:

  سلام بر استاد ارجمند انگشتر زمرد اصل چند در میاد مردانه

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بسیار بستگی به نوع زمرد (کلمبیا، زامبیا، هندی، پنجشیر و …) وزن نگین، وزن رکاب، نوع رکاب و … دارد و از حدود چند صد هزار تومان شروع می شود تا چند میلیون تومان و بیشتر که نمونه هایی در سایت موجود است میتونید مشاهده بفرمایید.

 35. برات عزیزی گفت:

  با عرض سلام و شب بخیر
  بنده یک سنگ ۱۸ قیراطی زمرد پنجشیر سوار بر رکاب نقره برای فروش دارم .
  دوستان اگر خواهان و علاقمند باشند در خدمت شان هستم

  1. محمد گفت:

   سلام . در صورتی که فروشنده هستید در واتساپ یک عکس بفرستید به همراه قیمت

  2. ناشناس گفت:

   سلام استاد خوبین میگم ی نگین انگشتر دارم زمرد کلمبیا هست الان توی بازار چ قیمته

   1. معصومه گفت:

    سلام من یک خانوم هستم و سنگهای جور وا جور دام ولی سنگهام خام است اونا رو میفروشم اگر کسی خواست میتونه برام زنگ بزن [censored] من بلد نیستم چجوری عکس سنگهام رو بفرستم شما اگر خریدار هستید میتونید زنگ بزنید هر قیمتی که بگید میفروشم من خیلی احتیاج دارم من قم هستم

  3. ناشناس گفت:

   چند قیمت گذاشتی

 36. مهربان گفت:

  سلام من زمرد شناسنامه دار دارم وقصد فروشش را دارم عکس شناسنامه و…هم میتونم نشون بدم البته اگر خریدار واقعی باشه

 37. علی گفت:

  از کجا میتونم زمرد اصل افغانستان تهیه کنم؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

 38. محمد گفت:

  سلام بنده الماس راف و زمرد راف فروشی دارم

  1. محمد گفت:

   سلام برای فروش سنگ زمرد و الماس با این شماره تماس بگیرید [censored]

 39. قصری گفت:

  سلام اینجانب نگین تراش حرفه ای هستم سنگ راف زمرد اصل زامبیا موجود دارم فروشنده هستم

  1. ناشناس گفت:

   برلیان خرید داری

   1. ناشناس گفت:

    از زمرد کرمان حرفی نیست قیمتی نیست

  2. ناشناس گفت:

   سلام کسی رومی شناسیدسنگ قیمتی بخره

   1. Rami گفت:

    زمرد؟

   2. حامد ابراهیمی گفت:

    سلام خسته نباشید من‌ تو طبیعت ۲۵ ساله دنباله شکار شهاب سنگ. یا سنگهای قیمتی ام برای اولین بار سنک کریستالی سبز رنگ ولی دو رنگه سبز زرد.. فکر می‌کنم زرد نباشه بیشتر رنگه ثالثش خاکستری ۱۴۰ قیراط هستش فقط اگه امکانش هست راهنمای کنید اصل هست یانه.

   3. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    متاسفانه با این اطلاعات و حتی با تصویر هم قابل تشخیص نیست. باید حتما حضورا توسط یک کارشناس یا آزمایشگاه گوهرشناسی بررسی شود.

 40. سعید گفت:

  سلام من یه تیکه زمرد دارم قدیمی سه تا رخ شاهی داره روشن خریدار هست درخدمتم [censored]

  1. حسین گفت:

   سلام
   سنگ زمردها رو دارین لطفا

 41. Essi گفت:

  سلام ما پنجاه کیلو با بالا سنگ زمرد داریم خریدار هست؟!

  1. مرادی گفت:

   در خدمتم

   1. حسن گفت:

    سلام زمرد دره ۵ شیر دارم خریدار تهران تعداد بسیار بالا و اصل و بی رقیب لطفا کسی خریدار واقعی با من در ارتباط باشه [censored]

 42. امين از اصفهان گفت:

  سلام من یک زمرد سبز تیره اصلى دارم به شرط اصلى میفروشم اگر خریدار هست خبرم کنه
  سنگ هم تراش نخورده و به شرط فکر کنم [censored]

  1. بدرلو گفت:

   سلام بنده یک کتیبه دارم توی آن یا الماس سبزه یا زمرد

  2. .... گفت:

   خریدارم چند گرمه

 43. سعید گفت:

  خریدار الماس زمرد فقط کلمبیا یاقوت فقط برمه و کالیفرنیا [censored]

 44. مولایی گفت:

  سلام من یه انگشتر دارم زمرد فروشی

  1. نیلو‌ گفت:

   با سلام شما هنوز فروشنده انگشتر زمردتان هستید لطفا خبر بدهید میتونید ایمیل بدید و عکسش رو بفرستید

   1. ناشناس گفت:

    سلام من یک انگشتر زمرد دارم با ۱۵ تا نگین انگشتر هم دست ساخته

   2. ناشناس گفت:

    سلام انگشتر زمرد پنجشیر و نگین فروشی دارم خریدار منصف باشه میفروشم

 45. سعید گفت:

  من خریدار الماس راف هستم شماره واتس آپ من [censored]

  1. ناشناس گفت:

   سنگ راف دارم

 46. اژوان گفت:

  سلام من یک نگین دارم با وزن ۱۵٫۶۶ گرم شناسنامه نداره انگشتری است که بخدا من اینترنت هم کلی جستجو کردم ازش زیباتر ندیدم و شهرستانی هستم باور کن به بچه ی پنج ساله هم بگی دارم میگه مشتری دارم اما همش دروغه من در شهر خودم میفروشمش و آنالیز و مانالیز کلاه برداریه اگه شرافتا مشتریش هست من چشمم به پولهای نجومی نیست کسی که کارش این باشه میخام که حتی با تصویر از دور هم باشه میشناسد هر سنگی از جاش بلند بشه سبک کلمبیا است.

  1. بهنام گفت:

   سلام انگشترت رو می فروشی قیمت چند میگی من کامیاران هستم کدام شهرستانی؟

  2. عرشیا گفت:

   سلام سنگ خام زمرد اصل کلمبیا به وزن حدود ۲۰۰۰ دو هزار قیراط بسیار نادر و خاص و تمیز و گرانبها دارم

   1. امیر حاج علی گفت:

    خریدارواقعی زمرد راف به هر قیراط فقط پنجشیر و کلمبیا هستم [censored]

  3. Ali گفت:

   سلام بی زحمت چند تا ازش عکس بفرست و قیمت تقریبت را هم لحاظ کن لطفا

 47. محمد گفت:

  من یه سنگ زمرد دارم گذاشتمش داخل جوهر نمک نیم ساعت برگشتم دیدم سنگ کوچیک شده در آب حل شده، الان ۳ گرم ازش باقی مانده

  1. ناشناس گفت:

   من هم مقدار زیادی یاقوت و زمرد به صورت راف دارم. شماره تان را لطف میکنید

 48. ناشناس گفت:

  سلام یک سنگ زمرد زیبا تراش نخورده با انالیز ۷۹۰ گرم وزنش هست [censored]

 49. سيد يعقوب سادات گفت:

  سلام من فروشنده وتاجر سنگ زمرد افغانستان هستم
  دفترم در کابل است
  اگر کسى هرنوع زمرد لازم دارد درخدمت هستم
  شماره واتساپ [censored]

  1. ارتیمان گفت:

   من یک سنگ زمرد ۸ گرمی میخواهم

   1. علی گفت:

    سلام
    سنگ ۷/۵ گرمی سبز دارم همدان چند میخرید
    میاید همدان
    [censored]

  2. سیدغلام محسنی گفت:

   بنده خریدار دارم اگر زمرداصل پنج شیرداشته باشین لطفا واتساب پیام بدید متشکرم

   1. ناشناس گفت:

    سلام من دارم زمرد ۷ و نیم کیلو کارشناسی شده دره پنج شیر

   2. ناشناس گفت:

    سلام، لطفا شمارتون رو بزارید،۵۰ گرم به بالا و کاملا با اصالت

   3. ناشناس گفت:

    من زمرد پنجشیر اصل دارم دسترسی به شما چگونه است [censored]

   4. مرتضی جان آبادی گفت:

    سلام من از زاهدان خدمتتون پیام میدم میتونم سنگی دارم به وزن ۵۰۰گرم که سبز تیرست اما شخص قابل اطمینانی را نمی شناسم لطفا راهنماییم کنید میخوام بفروشمش

   5. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بایستی حتما برای صدور شناسنامه به یک ازمایشگاه گوهرشناسی مراجعه نمایید. پس از صدور شناسنامه میتوانید برای تخمین قیمت در همان ازمایشگاه یا با مراجعه حضوری با شناسنامه به چند کارشناس بازار و فروشنده حرفه ای اقدام نمایید.

   6. جهاندوست گفت:

    سلام من زمرد پنجشیر دارم شما خریدار هستید

   7. میثم گفت:

    سلام من زمرد پنج شیر دارم یک عدد به وزن یک کیلو دویست گرم هرکس خواست درخدمتم

  3. مولایی گفت:

   سلام خسته نباشید من یه انگشتر دارم کسی از سنگش سر در نمیاره گفتم ببینم میتوننین کمکم کنید مرسی

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    بایستی حضورا به یک کارشناس یا آزمایشگاه گوهرشناسی مراجعه بفرمایید.

  4. محمد عسکری گفت:

   سلام من یه زمرد راف دارم وزنش ۳۱۲۵ قیراط است نمیدونم برای کجاست نزدیک ۱۰۰ ساله در خانواده ماست خریدار هستید…

   1. Ali گفت:

    سلام بله بعد کارشناسی و تایید اصل بودنش بنده خواهانش هستم
    این جمیل بنده هست [censored]

  5. امیرحاج علی گفت:

   سلام سادات بزرگوار من درخدمتم لطفا با این شماره تماس بگیرید من در خدمت خریدار زمرد پنجشیر هستم [censored]

  6. سعید گفت:

   سلام من زمرد خام می خوام

   1. يوسف گفت:

    سلام من زمرد خام دارم

  7. صبوحی گفت:

   جناب سادات من خریدارم

  8. حسین گفت:

   سلام زمردتون اگه موجوده به این شماره عکسش واتساب کنین ممنون میشم مشتریش امادست اگه تشخیص واقعی داده شد [censored] پوراحمدی اهواز

   1. علي گفت:

    سلام یک بنده خدایی دوست اینجانب هست یک زمرد داره ١٨ قیراط اگه اشتباه نکنم و زمرد افغانستان و قیمت گذاری شده به مبلغ ٩٠٠ هزار دلار ولی مثل اینکه قیمتش بالاتره آیا شما خریدار هستید اینم شماره منه [censored] لطفا جواب بدید در ضمن شناسنامه دار هستش

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    در این حدود قیمت نیست و متاسفانه خرید هم نداریم.

  9. عرفان گفت:

   سلام میشه شماره واتساپت بدی تو کابل تا تماس بگیرم خریدارم

  10. جهاندوست گفت:

   سلام من خریدار هستم لطف کنید یک شماره تماس بهم بدید

 50. بهنام گفت:

  سلام یه زمرد پنجشیر دارم به وزن ۲۹۶ قیراط با شناسنامه معتبر. عکس و فیلم سنگ و مدرکشم موجوده. مشتری واقعی میخام

  1. علی گفت:

   سلام عکس و فیلمش رو بگذارید و قیمت مدنظر خودتون رو هم بفرمایید

 51. محمدصدری گفت:

  سلام و صد درود وقت شما عزیزان بخیر زمرد ۸۰۰ گرمی یک تیکه با انالیز خریدار؟

 52. امید گفت:

  با سلام دو عدد سنگ زمرد افغانستان یکی ۱۱۳ گرمی و دیگری ۳۰۳ گرم بدون شناسنامه جهت فروش موجود میباشد حدود قیمتش رو میشه بگید؟؟؟

  1. ناشناس گفت:

   ۳۰۰۰ ملیون

 53. ساجد حسینی گفت:

  سلام خسته نباشید میشه لطف کنید قیمت زمرد یخی اصلی را بگید وزن ۹ گرم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   نگین یا سنگ راف؟ کلمبیا؟ زامبیا؟ پنجشیر؟ کجا؟ وزن ۹ گرم اگر نگین باشد بشدت وزن بالایی است.

 54. علی گفت:

  سلام و خسته نباشید
  یک زمرد هفت کیلویی تراش نخورده پنجشیر بهمراه شناسنامه یکی از دوستان دارن که داخل بانک گذاشتن و نمونه عکس و فیلمش رو به من دادن و پیشنهاد فروش دادن اگر کسی خریدار هست لطفا ایمیل کنید. ممنون

  1. Yasr گفت:

   برام ۵ قیراطی پنجشیر گیر بیار ۷ کیلو پیشکش

   1. اکبر زیدی گفت:

    سلام من یه سنگ سبز روشن دارم حدود ۱۰گرم میشه خیلی شفافه ولی شیشه نیس جنسش هم خیلی سخته جزیره سیری پیدا کردم اگه قیمت خوب کسی میده میفروشم ولی من ندارم پول کار شناس بدم

  2. حسین گفت:

   سلام اسم من حسین من یک زمرد خام ۱۰ گرمی دارم دنبال خریدار هستم فکر کنم زمرد مادر باشه شناسنامه نداره

   1. سحر گفت:

    سلام اقا چند میفروشین

   2. اقای ابراهیم گفت:

    سلام و درود ابراهیم هستم از یزد
    زمرود دارم اصلی از پنجشیر افغانستان اگه میخوای شماره واتساپ رو بفرس که نمونه برایت ارسال کنم

  3. جواد حامد گفت:

   سلام من خریدار هستم، لطفاً با من در تماس شوید

   1. میلاد گفت:

    من دارم تراش خورده ۷۸ قیراط بدون سند

   2. بیژن گفت:

    سلام بیژن هستم سنگ زمرد راف دارم شماره واتساپ [censored]

  4. ناشناس گفت:

   س میشه شماره تماس بدین و ببینم ازنزدیک قیمت شم مشخص کنید قیراط چنده؟

 55. رر گفت:

  سلام ۱۹۰۰ قیراط افغانستان چطو باید قیمت گذاری کنیم

  1. ناشناس گفت:

   سلام شما که افغانستان تشریف داری با بنده درتماس باش ازطریق واتساپ [censored]

 56. B..g گفت:

  سلام وقت بخیرسنگی دارم که احتمال صددرصد زمرد هستش ۶۷۵ گرم ۳۳۷۵ قیرات هرچه در اینجا نوشته بود امتحان کردم اصله میشه قیمت کامل بفرمایید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   برای قیمت گذاری اصالت سنگ، محل استخراج، رنگ، شفافیت و خلوص و …. تاثیرگذار است و به این سادگی امکان قیمت دادن وجود ندارد.

 57. ناشناس گفت:

  سایت پرباری دارید. ممنون از اطلاعات مفید شما.
  انواع سنگ زمرد راف همراه با کانسنگ دارم، امکان خرید و فروش این نمونه ها چقدره؟ قیمتش چنده؟
  چطوری براتون عکس و فیلم از نمونه ها بفرستم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   متاسفانه درحال حاضر خرید و فروش راف زمرد نداریم.

 58. قاسم شیرعلی امیرآباد گفت:

  سلام من در خوزستان زندگی میکنم زمستان که زمین نرم بود کوزهای پیدا کردم که فقط دو روزه از بالا مشخص بود و با بیل درون کوزه را خالی کردم ته کوزه سنگی مانند چدن پیدا کردم و رنگش سبز فیروزه ای بود و حدود دو کیلو وزن داشت بعد از چند ساعت که زیر زمین درآوردمش دوباره تغییر رنگ داد و به رنگ زغالی و مثل خورده طلا سطحش نورانی شد بخدا قسم جدی میگم حالا میخوام بدونم این چه سنگی است آیا شهاب سنگ است یا شیء قیمتی بخدا قسم این قدرقشنگ و زیبا هست که وقتی ازته کوزه پیداش کردم مانند چراغ خواب سبز روشنایی داد ولی بعد از چند ساعت به رنگ زغالی و زره زره طلایی شد نمیدونم چی هست از شما کمک میخواهم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   با این مشخصات و حتی با تصویر امکان تعیین جنس سنگ نیست. شما بایستی بخشی از آن سنگ را برای تشخیص به یک آزمایشگاه گوهرشناسی ببرید.

 59. ناشناس گفت:

  سلام
  هر قیراط زمرد چقدر قیمتشه
  ممنونم

  1. کامران گفت:

   از ۱۵ دلار و ۱۰ دلار هست تا ۸۰۰ دلار

 60. akbar گفت:

  سلام ب همه دوستان من تو کار خرید و فروششم کاسبم هر کی خواست بفروشه من واسش میفروشم یکی دو روزه

  1. شایان گفت:

   منظورم با اون دوستی که با نام اکبر گفته من کاسبم میتونم بفروشم براتون یکی دو روزه

  2. ناشناس گفت:

   سلام ۵۰۰ قیراط دارم کسی میخواد پنجشیر افغانستان [censored] زنگ بزنین

   1. ناشناس گفت:

    سلام اره من خریدار دارم لطفا عکسش برام واتساپ کن به این شماره [censored]

  3. ناشناس گفت:

   سلام روز بخیر چطوری میتونم با هاتون ارتباط داشته باشم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    از بخش پشتیبانی انلاین میتونید در ارتباط باشید.

 61. مهدی گفت:

  سلام حقیقت یه جا حفاری کردم ازعمق ۶ یا ۷ متری سنگ سبز سیر که نور رد نمیشه ازش و داخلش نخل و درختچه دیده میشه و ضمنا واضحه که نقشه طراحی شده روی سنگ میتونه زمرد باشه خیلی قشنگه

  1. ساره گفت:

   سلام من سنگ زمرد اصل پنج شیر میخواستم برای انگشتر دارید؟

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بله با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید تا نمونه همراه قیمت برای تان ارسال شود.

 62. علی اکبر کرمی گفت:

  سلام یک کیلوگرم سنگ اسفالریت در اندازه های زیر دو گرم دارم بعلاوه اپیدوت ، یاقوت تراپیچ سیصد عدد زیر دو گرم ، فروشنده هستم

  1. Mhdy گفت:

   سلام ببخشید من تعدادی زمرد نچرال بر روی تندیس و چیزهای دیگر هم دارم، اگر امکانش هست خریدار واقعی تماس بگیرد

 63. ناشناس گفت:

  سلام سنگ زمرد ۵ شیر اصل هم تراش خورده و هم تراش نخورده دارم . مشتری واقعی میخوام [censored]

  1. Hamid گفت:

   سلام شماره یا خط تلگرام واتساب دارید برترید

  2. ناشناس گفت:

   سلام من میخوام

  3. ناشناس گفت:

   سلام کجا میشه دید میشه انالیز کرد شناسنامه داره قیمت قیراطی چنده….

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بایستی به آزمایشگاه گوهرشناسی مراجعه بفرمایید تا تعیین اصالت و قیمت سنگ انجام شود.

   2. فرهاد گفت:

    سلام یک انگشتر زمرد پنجشیر باکیفیت عالی دارم که بالای ۳ قیراط فروشنده ام. کسی خواست درخدمتم

 64. تاج گفت:

  آقا یه پنج کیلو زمرد دارم کسی خواست درخدمتم

  1. ناشناس گفت:

   سلام هنوز دارید سنگ زمرد را

  2. ناشناس گفت:

   بله من خریدار دارم باید انالیز داشته باشه عکس از مهرش و عکس از سه طرف سنگ میخوام نشون بدم بیارم معامله

   1. شایان گفت:

    سلام دوست عزیز من چند نمونه سنگ دارم چطوری میتونم باهاتون تماس بگیرم واسه فروش

  3. محمد گفت:

   سلام آقا قربونت یه ۲۰ گرمم بده من بفروشم عروسی کنم به آرزوم برسم

   1. علیرضا گفت:

    سلام آقای داماد من ۲۰ قیرات یاقوت و ۱۰ ق زمرد دارم شهاب سنگم دارم مشتری برام بیار خرج عروسی تو میدم [censored] نعمتی

 65. حسن گفت:

  یه گلوبند شیک زمرد پنج شیر دارم دنبال خریدار میگردم

  1. بهمن گفت:

   سلام من خریدار سنگ زمرد هستم اگر کسی از دوستان که مایل به فروش هستن در خدمتم [censored]

   1. ناشناس گفت:

    سلام ، من مقداری زمرد افغان دارم اگه خریداری جواب بده

   2. ناشناس گفت:

    سلام مقدار یک کیلو هفتصد گرم گارنت سبز شفاف وچهار صدگرم زمرد اصل پنج شیر دارم بی زحمت اگه خرید داری بهم یک قیمتی بده ممنون میشم

   3. مهدی گفت:

    سلام سنگ زمرد دارم میفروشم

   4. امید گفت:

    سلام من سنگ زمرد تراش نخورده برای فروش دارم

   5. علی گفت:

    سلام خوبید من دارم

   6. حمید گفت:

    زمرد یه تیکه ۱۲۰۰ قیراط دارم خرید دارید

   7. ناشناس گفت:

    سلام
    چطور میشه با شما تماس گرفت

 66. محمد گفت:

  زمرد سبز دارم ۱۵۰ گرم اینو چه جوری شناسنامه بگیرم و خرج شناسنامه چقدره اگ دقیق نمیدونید حدودی ممنون

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   باید به آزمایشگاه گوهرشناسی مراجعه بفرمایید. هزینه ای در حدود ۲۰۰ هزار تومان یا کمی کمتر بیشتر خواهد داشت.

 67. موسی هستم گفت:

  سلام سنگ زمرد خام دارم، حدود بیست پنج گرم جهت فروش

  1. ناشناس گفت:

   اگه سمت مشادی من میخرم

  2. هادی وحیدی گفت:

   سلام قیمتش چقدره؟

   1. حمید گفت:

    قیمت زمرد افعانی به وزن ۵۶۹۰ قریاط چقدره

 68. مرتضی گفت:

  سلام من یک سنگ زمرد. دارم ۴۲ گرمه ۲۱۰ قیراط راف هم هست. کسی هست بخره این سنگ رو.. اگه کسی میخواد اینم اینستام هستش پیام بده [censored]

  1. محمد کیمیایی گفت:

   با سلام….مربی وجواهرسازی هستم…گوهرشناسی سنگتراشی هم انجام میدم….زمرد …الماس و برلیان در هر مقدار میخرم….

   1. آرش گفت:

    سلام دوست عزیز شماره تماس با آدرس پیج اینیستا داری بفرست به مشاوره بگیرم ازت

   2. ناشناس گفت:

    سلام یاقوت آبی قیمت چند قیراتی زمرد قیراط چند میخرید
    بالای پنجاه گرم هردانه چقدر میخرید دارم

 69. مجیدماهرویی گفت:

  سلام یه قطعه زمردتراش خورده به وزن ۵۰۰ گرم یا ۲۴۹۴ قیراط دارم میتونین محبت کنین یه قیمت بهم بدین؟ شناسنامه هم داره. منتظرپاسختونم. فروشنده هستم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   به این سادگی نمی شود تخمین قیمت زد. باید از نزدیک توسط کارشناس بررسی شود. قیمت بسیار بسیار بالایی خواهد داشت.

  2. میثم گفت:

   هنوز موجوده؟

 70. افشار گفت:

  سلام اول خواستم تشکر کنم از اطلاعاتی که در اختیار کاربرا گذاشتید دوم اینکه من تعداد ۸ عدد سنگ زمرد هر کدام بین ۲۵ تا ۳۰ قیراط و یک عدد زمرد ۹۵ قیراطی گرد با رنگ سبز خیلی تیره با زمینه مشکی تراش نخورده دارم که میخوام بدونم حداقل و حداکثر چقدر قیمت داره ممنونم ازت خواهشا یه قیمت به من بده ممنونم ازت

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ببینید قیمت قیمتگذاری با این اطلاعات و حتی با فرستادن عکس هم چندان ساده نیست. باید اصالت و محل استخراج زمرد مشخص شود. میزان شفافیت، رنگ، خلوص، ابعاد و وزن و اینکه سنگ تراش خورده یا نتراشیده است در قیمت گذاری بسیار موثر است. مثلا سنگ راف با نگین تراش خورده تفاوت قیمت زیادی دارند. شما بایستی حضورا از یک کارشناس کمک بگیرید. حالا برای اینکه قیمت داشته باشید زمرد افریقایی تراش خورده زیر ۸ قیراط از قیراطی صدهزار تومان تا چند میلیون تومان ارزش دارد و هرچه وزن بالاتر برود قیمتش تصاعدی افزایش پیدا می کند.

   1. افشار گفت:

    سلام میخواستم واسه کارشناسی ازتون کمک بگیرم که کی و کجا باید بیارم واسه کارشناسی و چقدر هزینه و زمان میبره تا نتیجه معلوم بشه

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    بایستی به آزمایشگاه های گوهرشناسی مراجعه بفرمایید و با دریافت هزینه ای معمولا زیر ۲۰۰ هزارتومان کمتر از چند روز شناسنامه معتبر برای سنگ شما صادر می نمایند.

  2. کامران گفت:

   حدودا ۸۰ میلیون ولی بازم باید دیده بشه مرغوبیتش چطوره اگه موجوده عکسشو بفرست [censored]

 71. محمد گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید من یه راف سبز ابی دارم که نمیدونم یشم هست یا زمرد چجوری باید تشخیص بدم فرق این دو را؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بایستی یک کارشناس از نزدیک بررسی کند.

 72. Mhmd گفت:

  سلام دوستان کسی اگ زمرد سبز تراپیچ ک شکل گلوله و دایره باشه یا انگشتر و گردنبند باشه خریدارم اینم ایدی اینستاگرامم [censored] کسی اگ داشت بهم خبر بده

  1. شرف آنلاین گفت:

   متاسفانه در حال حاضر امکان درج شماره تماس، ایمیل و آی دی افراد وجود ندارد.

 73. علی گفت:

  سلام وقت بخیر زمرد شناسنامه دار حدودا ۴۰۰۰ قیراط چقدر قیمت داره؟

 74. ناشناس گفت:

  سلام زمرد تراش نخورده دارم شدید به پول احتیاجم

  1. پیروز گفت:

   با سلام خدمت شما….در خدمت شما برای خرید سنگ های قیمتی هستم ایدی تلگرام و شماره تماس براتون میذارم [censored]

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    متاسفانه در حال حاضر امکان درج ایمیل و راه های تماس برای عموم مقدور نیست.

   2. کاوه گفت:

    سلام شخصی این سنگ رو به دست اورده خواستم ببینم اصل هستش به نظر شما

 75. ناشناس گفت:

  زمرد کلمبیا دارم با شناسنامه ۸ قیراطی خریدار پیام بده

  1. محمد گفت:

   سلام. چند قیمت؟

 76. علی نادی لرستان گفت:

  باسلام سنگ زمرد با وزن پانصد قیراط دارم سبز پر رنگ و رگه که به نور می اندازی نقطه های سیاه در ان دیده میشه خیلی شکل خوبی هم داره برا کلکسیون یا تراش ولی نمی دانم مال کدوم کشور است از سبز پر رنگش می توانید تشخیص بدی و قیمت هر قیراط چند است ممنون میشم جواب بدی

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بایستی از یک آزمایشگاه گوهرشناسی کمک بگیرید. حتی با ارسال عکس و فیلم هم نمیشود تشخیص دقیق داد. برای تعیین قیمت هم اصالت سنگ، ابعاد، وزن، میزان شفافیت، تراشیده یا نتراشیده بودن و … موثر است.

  2. سینا گفت:

   سلام و عرض ادب.
   زمردی با وزن ۴ کیلو دارم ک نمیدونم ب قیراط چقدر میشود.
   سند هم دارد.
   میخواستم بدونم قیمتش چقدر است…
   یا اگر کسی خریدارش باشد، در خدمتم…
   ممنون میشم جواب سوالمو بدین🙏

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    حدود ۲۰ هزار قیراط می شود که وزن بسیار بالایی است. احتمال زیاد سنگ شما راف و نتراشیده می‌باشد و برای قیمت گذاری به این راحتی نیست. بایستی از نزدیک رنگ، ابعاد، پاکی و از همه مهمتر منشا سنگ زمرد بررسی شود.

   2. محمد گفت:

    با سلام
    با من تماس بگیرید میتونم براتون بفروشمش [censored]

   3. Bahram گفت:

    سلام یه زمرد دارم ولی شناسنامه نداره میتونی برام بفروشی

   4. علی گفت:

    سلام اقا سینا برای رویت موجود هست

 77. pirooz گفت:

  با سلام دوستان…..برای فروش سنگهای قیمتی با قیراط بالا و خرید با قیراط بالا میتوانید تماس بگیرید……[censored]

  1. محمد گفت:

   سلام چجوری بات تماس بگیرم من سنگ دارم

  2. رضا گفت:

   سلام روزبخیر لطفا آی دی تلگرام یاشماره تماس بذارین ،زمردی دارم برای فروش

  3. Bahram گفت:

   سلام لطفا شماره تماس بفرستین یه زمرد دارم میخام بفروشم

  4. علی گفت:

   من یک سنگ زمرد ۸۱۰ گرم افغانستانی دارم که آنالیز شده میفروشم

 78. رضا گفت:

  باسلام من یک زمرد اصل اصل دارم تو اردبیل نمیخرن میخوام بفروشم؟

  1. ماره واتساپم پیام بدین گفت:

   سلام من میخرم ولی به شرط تضمین [censored]

   1. مهاجر گفت:

    زمرد خام یاتراش خورده؟

   2. پیمان گفت:

    سلام زمرد زامبیا دارم دوازده قیراط میخرید؟

  2. محسن گفت:

   هنوز موجوده من خریدارم

 79. مسعود گفت:

  سلام ممنون از وقتی که می گذارین من یه سنگی دارم که رخه چهره س حدود ۷۰ قیراط درحالت عادی مشکی که نه اما سبز سیر و ماته اما در مقابل نور سبز سبز میشه بارگه های سیاه مشاهده میشود میخواستم بدونم چه سنگیه ایا زمرد هست؟ اگه هست چه نوعی است و حدود قیمتش هرقیراط چقده؟ مجدد یه دنیا تشکر از وقتی که میذارین

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ممنون از لطفتون
   ببینید حتی تشخیص از روی تصویر و فیلم هم کار درست و دقیقی نیست و صرفا با یکسری توضیحات که قطعا نمیشه تشخیص دقیق داد ولی با توضیحاتی که فرمودید بله به زمرد نزدیک است ولی بایستی حضورا به یک کارشناس نشان دهید. برای تعیین قیمت هم علاوه بر وزن، تراش یا ناتراش بودن سنگ، رنگ دقیق، میزان شفافیت، کشور محل استخراج و … تاثیرگذار هستند اما بدونید که وزن ۷۰ قیراط برای یک زمرد وزن بسیار بالایی محسوب می شود.

   1. ناشناس گفت:

    سلام.
    اگه امکانش هست کمک کنید و جواب سوالمو بدید.
    با تشکر

   2. شرف آنلاین گفت:

    پاسخ داده شد.

   3. جعفر گفت:

    سلام دوست عزیز من هم زمرد برزیل دارم که ۲۹ قیراط ببر کار شناسی بشه میتونی شناسنامه هم براش بگیری

   4. مهدی کوشکی گفت:

    سلام
    لیست قیمت انواع گوهر های چشم گربه ای و چشم ببری و تورمالین چشم گربه ای رو میشه بدین

 80. Mmmmm گفت:

  سلام سنگ زمرد از آتش فشان یا از لای سنگ شهاب دارم درشهر دوردست هستم امکان ندارد می خواهم بفروشم

 81. ناشناس گفت:

  سلام برزیل چه سنگهای قیمتی مثل زمرد ویاقوت با ارزش دارد چگونه میتوان تشخیص داد

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   زمرد و انواع عقیق برزیلی به راحتی در ایران یافت می شود. تشخیص هرکدام توضیحات مفصل مربوط به خودش رو داره و نیازمند کسب تجربه است. هرچند که در بازار غالبا فروشندگان درمورد اصالت سنگ اطلاعات درستی به شما قبل از خرید می دهند.

   1. کاوه گفت:

    سلام چطور میتونم فیلمی رو براتون بفرستم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    از طریق پشتیبانی انلاین امکان پذیر است.

  2. سلمان گفت:

   سلام دوستاک کسی الماس فروش سراغ نداره،؟

   1. ناشناس گفت:

    باسلام من سراغ دارم الماس اصل ایرانینا

 82. سام گفت:

  سلام
  منظور از اصطلاح زمرد انفجاری چیه؟

 83. یوسف تارم گفت:

  ابا سلام عالی بنده خریدار زمرد هستم ممنونم

  1. بهنام گفت:

   سلام
   ۲۵۷ قیراط راف زمرد پنجشیر با شناسنامه معتبر، بهسازی نشده و غیرانفجاری دارم

   1. مهرداد گفت:

    سلام خریدار زمرد، الماس، یاقوت و تمام سنگ های قیتی و نیمه قیمتی کار میکنیم و کسی داشت تماس بگیره [censored]

   2. نصیرعنایتی گفت:

    من سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی زیاد دارم زمرد عقیق دوران هخامنشی و شهاب سنگ و غیره اگه خواستی با این شماره تماس بگیرید [censored]

  2. ناشناس گفت:

   سلام من ۳ تا دارم
   اینم شمارمه [censored]

  3. ناشناس گفت:

   [censored] به این ایمیل پیام بفرست

 84. ناشناس گفت:

  سلام فرق زمرد با اپک چیست قیمتش چجوری مشخص میشه ممنون اگر راهنمایی کنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   اگه منظورتون اوپک هست که باید خدمتتون عرض کنیم اوپک یک ویژگی محسوب میشه، سنگی که نور رو از خودش عبور نمیده اصطلاحا اوپک میگن و لازم نیست حتما زمرد باشه

   1. صادق گفت:

    سلام زمرد راف دره پنجشیر افغانستان موجود هست دوستان خریدار واقعی تماس بگیره به شرط آنالیز در دانشگاه خوارزمی یاهرکجایی که خریدار بخواهد.

 85. سروش گفت:

  سلام
  از اینکه راهنمایی می‌فرمایید
  من میخوام برم افغانستان سنگ قیمتی بیارم ایا این کار میتونه مفید فایده باشه ؟؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   افغانستان معادن سنگ های قیمتی زیادی داره که البته همه شون آنچنان ارزشمند و گران قیمت نیستن
   زمرد پنجشیر افغانستان بسیار ارزشمند و گران است. تسبیح های شاه مقصود هم آنچنان گران قیمت نیستند ولی طرفدار زیادی در ایران داره سنگ های دیگه ای هم مثل لاجورد افغانستان زیبایی چشم نوازی دارن ولی نه خیلی گران و نه خیلی پر طرفدارن
   شما اگه بتونید سنگ های ارزشمند و پرطرفدار رو وارد کشور کنید سود خوبی خواهید کرد. هرچند که بنده از ساز و کار واردات از افغانستان اطلاعی ندارم.

 86. کامرانی گفت:

  من خریدار زمرد دارم

  1. ناشناس گفت:

   ۴۰۰ قیراطی دارم

   1. علی گفت:

    کسی قیمت الماس صنعتی را میدونه؟

  2. نيما گفت:

   سلام
   من زمرد کلمبیا دارم ۶٨ قیراط هست کسی خرید داره

  3. مهاجر گفت:

   زمرد خام یاتراش خورده؟

   1. ناشناس گفت:

    سلام زمرد تراش خورده دارم حدود ۳۰ قیراط خرید دارید؟

  4. مهدی گفت:

   سلام ، من یک زمرد کلمبیا گرید a به وزن ۵.۵ قیراط دارم بسیار شفاف و قابل خواندن نوشته هست ، کسی خریدار بود زیر فی بازار میفروشم ، سنگ هایی مثل سفایر بلو رویال ۱۲ قیراطی بسیار شفاف و خوش رنگ ، لعل بدخشان ۲۰ قیراطی تراش دامله اشک و تعدادی الماس سفید آفریقایی یک قیراطی موجود دارم کسی خواست بنده در خدمتم

 87. حامد گفت:

  سلام
  میخوام بدونم قیمت یک قیراط زمرد پنجشیر افغانستان درچه حدودی است حدالاقل و حداکثر رو لطفا بگید.
  ممنونم.

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   درحال حاضر هر قیراط زمرد پنجشیر افغانستان در بازار از حدود ۱۰۰ هزارتومان تا یک میلیون و پانصد هزار تومان داد و ستد می شود.

 88. معین گفت:

  سلام قربان معین هستم چرا جوابمو ندادین فکر کردین سرکاریه نه قربان باشناسنامه ۱۲۰۰ قیرات افغان عکس و فیلمش میخواین بفرستم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام خدمت شما دوست عزیز
   تمام سوالات پاسخ داده شده اند. اگه سوال شما پاسخگویی نشده لطف بفرمایید مجددا سوالتون رو مطرح نمایید.
   باتشکر

 89. ناشناس گفت:

  سلام
  یک قطعه زمرد راف پنجشیربه وزن ۲۵۷ قیراط دارم، بهسازی نشده و دارای شناسنامه معتبر لطفا فقط خریدار واقعی تماس بگیرد. [censored]

 90. نینا گفت:

  سلام امکان دارد قیمت هر قیراط زمرد انفجار ی افغانستان را بفرمایید؟

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   به صورت گرمی خرید و فروش میشه و قیمت بالایی نداره ولی الان متاسفانه قیمت دقیق نداریم

 91. عباس گفت:

  با سلام. بنده سه عدد سنگ زمرد سبز ۵ قیراطی تراش مخصوص انگشتر دارم که در مجموع وزن تقریبی حدود ۱۶ قیراط میباشد. نوع زمردم هم از نوع زمرد زامبیا میباشد اگه مشتری و خریدار کسی هست به ایمیلم به آدرس [censored] پیام بدین. در ضمن استاد عزیز لطف کنید قیمت ۱۶ قیراط زمرد سبز زامبیا با تراش عالی نگین انگشتری رو محبت کنید برام

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   بستگی به نوع تراش، رنگ، وزن، میزان خلوص و شفافیت سنگ قیمت زمرد زامبیا از قیراطی حدودا ۷۰ هزارتومان تا چند صد هزار تومان و حتی بالای چند میلیون تومان به ازای هر قیراط متغیر هست. برای قیمت گذاری باید حضورا به یک کارشناس مراجعه بفرمایید.
   (متاسفانه فعلا امکان انتشار ایمیل و شماره موبایل مخاطبان در بخش نظرات وجود ندارد)

 92. Hamed گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیز.
  من یه زمرد ۳۱۷ قیراطی دارم که نسل به نسل رسیده به دستم. رنگش سبز متمایل به زرده. سال نود و پنج واسش شناسنامه هم گرفتم از مؤسسه گوهر گستران آسیا، روش حکاکی شده توی شناسنامه هم نوشته حکاکی داره، نمیدونم روی قیمتش تأثیر داره یانه. لطفا راهنماییم کنید. بی زحمت ایمیل بفرست تا عکسها رو واستون بفرستم تا نظر شما رو درمورد این سنگ بدونم. سپاسگذارم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ۳۱۷ قیراط وزن بسیار زیادی برای یک زمرده. اساسا هم در موارد معمول حکاکی به قیمت سنگ اضافه میکنه ولی مورد شما خاص و قیمت خود سنگ بشدت بالاتر از هزینه حکاکی هست. اگه حکاکی انجام شده به سنگ آسیبی نرسونده باشه تاثیر آنچنانی توی قیمت نهایی نمیذاره با همه این تفاسیر بهتره سنگ رو به یک کارشناس و خبره بازار به صورت حضوری نشون بدید.
   برای ارتباط با شرف انلاین هم میتونید از طریق پشتیبانی آنلاین اقدام کنید.

   1. Hamed گفت:

    سلام مجدد خدمت استاد عزیز.
    سپاس فراوان بابت اینکه وقت گذاشتید و پاسخ من حقیر رو دادید.سنگ آسیب آنچنانی ندیده،فقط گوشه کار یه کوچولو(اندازه یه ارزن) پریده که توی شناسنامه قید شده.

   2. شرف آنلاین گفت:

    عرض سلام مجدد
    بزرگوارید. خواهش میکنم وظیفه مونه
    اگه آسیب محسوسی ندیده این مورد حکاکی از ارزش سنگ نباید کم کنه و بشرطی که حکاکی به صورت حرفه ای و به زیبایی انجام شده باشه حتی بر ارزش سنگ اضافه میکنه ولی بهتر بود که این سنگ زمرد خاص بدون حکاکی می‌بود تا مصرف کننده نهایی یا کلکسیونر و خریدار سنگ خودش برای حکاکی یا عدم حکاکی تصمیم می گرفت.

  2. جواد گفت:

   باسلام و احترام میخواستم بدانم برای گرفتن شناسنامه سنگ باید بکجا مراجعه کنم

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام خدمت شما
    باید به آزمایشگاه های گوهرشناسی مراجعه بفرمایید. در مشهد و تهران آزمایشگاه هایی قوی هستند که شناسنامه بین المللی برای سنگ صادر می کنند. شهرهای دیگه رو هم باید جستجو بفرمایید.

  3. حسین نظری گفت:

   سلام من خریدارم

   1. Hossei گفت:

    سلام من زمرد تراش نخورده اصل دارم به ایمیل پیام بدید [censored]

 93. معین گفت:

  سلام وقتتون بخیر زمرد داریم فروش به وزن ۱۲۰۰ قیرات سبز تیره افغان مشتری میخوام واقعی باشه

 94. گودرزم گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان و عرض احترام خدمت مدیریت محترم این سایت بسیار عالی. خدمت شما بزرگوارم باید عرض کنم چند وقت پیش یک زمرد ۲۵ قیراطی اصل کلمبیا با وسیله ای عوض کردم اما زمرد گردن آویز بوده و سوراخ شده خواستم بدانم آیا تاثیری بر قیمت سنگ دارد اگر داره چقدر و ممنون میشوم اگر قیمتی در حدود سنگ بفرمایید البته سنگ زیباست و شفاف. سپاسگزارم

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   ممنون نظر لطف شماست.
   بله سوراخ شدن زمرد برقیمتش حتما تاثیرگذار هست ولی ندیده نمیشه قیمت گذاشت. کلمبیا با وزن ۲۵ قیراط قطعا قیمت بالایی دارد. قیراطی یک میلیون تومان و بیشتر هم قیمت میخورد. کاملا بستگی به اصالت و شفافیت و رنگ سنگ دارد. توصیه میکنیم از طریق آزمایشگاه گوهرشناسی شناسنامه صادر کنید و قیمت رو هم همونجا تعیین خواهند کرد.

   1. گودرزم گفت:

    سلام مجدد دارم خدمت استاد بزرگوار و مهربان..بسیار سپاسگزارم و نهایت تشکر دارم بابت صبوریتان و راهنمایی بسیار عالی و شفاف تون از خالق هستی بخش براتون آرزوی سلامتی و موفقیت مسئلت دارم. سرافراز باشید. یاعلی

   2. شرف آنلاین گفت:

    خواهش میکنم وظیفه مونه
    موفق باشید

 95. amir گفت:

  سلام من میخام قیمت و نوع زمردم که قیراط بالا هست بدونم لطفا راهنماییم کنید

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا از بخش پشتیبانی آنلاین سایت اقدام نمایید و تصاویر و توضیحات مربوطه رو ارسال کنید تا حداکثر راهنمایی رو خدمتتون داشته باشیم.

 96. ناشناس گفت:

  در سروی که وزارت معادن انجام داده در حدود بالاتر از ۳۰۰ صوف استخراجی موجود است.
  باز هم تشکر معلومات عمومی خوبی بود

  1. شرف آنلاین گفت:

   سپاس

 97. ژاله مختاری گفت:

  ممنووووووووووون

  1. شرف آنلاین گفت:

   سپاس

   1. ناشناس گفت:

    من سنگ قیمتی زیاد دارم منو کمک کنید تا به فروش برسانم شماره تلگرام من [censored]

   2. ابراهیم نجفی گفت:

    با سلام عزیزان بنده یک عدد انگشتر پنجشیر افغان با رکاب قدیمی بالای هزار سال قدمت دار قیمت پیشنهادی خودتان را بفرمایید [censored] نجفی

 98. نرگس گفت:

  قیمت هر. قیراط زمرد زامبیا چند

  1. شرف آنلاین گفت:

   باسلام
   قیمت زمرد زامبیا بشدت به اندازه، رنگ و شفافیت سنگ بستگی داره. در حال حاضر قیمت هر قیراط زمرد زامبیا از حدود ۴۰ یا ۵۰ هزارتومان تا چند میلیون تومان متغیر هست. برای راهنمایی دقیقتر با بخش پشتیبانی آنلاین سایت در ارتباط باشید.

   1. ناشناس گفت:

    از کجا و کدوم سایت قیمت زمرد در بیاریم

   2. شرف آنلاین گفت:

    باسلام و احترام
    شما دقیقا قیمت چه سنگ، نگین یا انگشتر زمرد با چه اصالتی و چه اندازه ای رو میخواین؟ بفرمایید تا راهنمایی تون کنیم.

  2. مهدی گفت:

   یک زمرد ۱۳۰ قیراطی با رنگ تیره وشفافیت بالا قیمتش چنده

   1. شرف آنلاین گفت:

    باسلام
    ۱۳۰ قیراط وزن خیلی زیادی و تقریبا نایابی هست. اگه زمرد اصل باشه قیمت بسیار بالایی خواهد داشت شاید از چند صد میلیون به بالا که باید از نزدیک یک کارشناس خبره نظر بده

 99. ناشناس گفت:

  سلام مطالبتون خوبه اما به قیمت هر قیراط زمرد اشاره نکردید

  1. ناشناس گفت:

   آره وجدانن خب هر قیراط چقدره لطفا

   1. فرهاد گفت:

    سلام ۵۰۰ قیراط زمرد پنجشیر افغانستان دارم تراش هند قیراط ۳۷ دلار خریدم ۴۰ دلار میفروشم کسی میخواد یا شما میخرین [censored] حسن زاده فوری پول لازم دارم

نظر دهید؛ ضمنا اغلب سوالات را در کمتر از چند ساعت پاسخ می دهیم.

پر کردن بخش 'ایمیل' اختیاری است.